Obrázky pro decoupage ve stylu elegantní chic

Obrázky pro decoupage ve stylu elegantní chic

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Krásná dekorace ve stylu Shebbie Schick: hodinky, nádobí, hrnce atd.

Shebbie Schick (shabby chic) ​​je styl, který používá světlé barvy a odstíny pastelových barev a květy se používají k vytvoření spiknutí.

Dekorace nábytku v místnosti

Zde, jak na fotografii výše, můžete vytvořit interiér pomocí techniky Shebbi Shik. Tato technika se používá pro stárnutí objektů a vytváří ošumělý elegantní efekt. V naší době se Shebbi Shik stal velmi populární, protože dává předmětům dotek starověku, romantiky a tajemství.

Možná vám tento styl z nějakého důvodu nevyhovuje. V tomto případě vám doporučujeme, abyste studovali techniku ​​francouzské Provence a co nejdříve začít pracovat na nových věcech!

Decoupage kosmetické tašky a hřebeny

Na výše uvedeném obrázku můžete vidět jednu z možností pro suvenýry, které můžete vytvořit pro vaši rodinu a přátele.

Tento styl můžete použít ke zdobení kazet, rámy, nádobí, zrcadel, stěnových panelů a různých nábytků. Může zachránit váš starý nábytek, vdechnout nový život do něj a také vám pomůže vytvořit vlastní ruce jako originální dárek pro přátele a rodinu. Použitím stylu Shebbie Schicka pochopíte, že vytváření neobvyklých věcí s vlastními rukama doma je velmi jednoduché a také velmi příjemné.

Obrázky pro decoupage ve stylu Shebbie Shika mohou být různé. Mohou to být různé květiny, nejčastěji používají růže. Můžete kombinovat několik typů barev, kompozičních kompozic. "Zrání" přijímá květinový motiv bez výrazných geometrických vzorků, pouze buňka a proužky jsou vítány, ale neměly by být rozlišovány při použití.

Podívejte se, jak krásný tento styl vypadá v dekupage skleněné nádoby - je to jen mistrovské dílo!

Obraz může být vytažen z ubrousků - ale snažte se, aby byly hrany nerovné, díky tomu, že je méně nápadné, že je obraz lepen. Jiný obrázek může být vystřižen z tapety nebo vystřižen z tkaniny. Nezapomeňte, že obraz pro dekódování by měl být klasický, elegantní a jemný.

Dekorační hodiny

Zvažte použití tohoto stylu k vytvoření hodin, jako na této fotografii:

Dělení nástěnných hodin

Tyto materiály budete potřebovat:

 • Objednávání hodin z MDF;
 • Šablona s čísly;
 • Kartáče;
 • Hodinový mechanismus a ruce po celé hodiny;
 • Ubrousek pro dekupage.
 • Asfaltový lak.
 • Paleta.
 • Bílý akrylový základ.
 • Lepidlo pro dekoupování.
 • Akrylové barvy.
 • Obrys.
 • Hospodářská houba.
 • Prasklý lak.
 • Akrylový matný lak.
 • Brusný papír.
 • Pastel třeště trhliny.

Krok za krokem hlavní třída s popisem a fotografií

Krok 1: Bublinový akrylový základní nátěr zakryjte houbou, opakujte tento postup třikrát, ale teprve poté, co vyschne každá vrstva. Po uplynutí této doby bude prázdný obrázek vypadat takto:

Zakryjte polotovar bílým akrylovým základním nátěrem

Krok 2: Odtrhněte vybraný vzor z ubrousku a přilepte jej k obrobku. Čekáme, až bude sucho a písek. Mělo to vypadat jako fotka:

Odtrhněte vzorek, který jsme vybrali z vložky a vložte ji

Krok 3: Vzhledem k tomu, že pozadí se ukázalo být velmi lehké, udělejte to více béžové, jako na této fotografii:

Zhotovení pozadí béžové

Krok 4: Nakreslete detaily obrazu, kde je nejvíce zapotřebí. Také můžete dokončit jemné detaily.

Nakreslete detaily obrázku

Krok 5: Pomocí šablony a houby aplikujeme číslice hnědočernou barvou. Na této fotografii můžete vidět, jak to udělat.

Nakreslete čísla hnědočernou barvou

Krok 6: Pomocí menšího obrobku oddělte budoucí poloprůhlednou vrstvu. Ořízněte menší obrobek tužkou, jak je uvedeno na fotografii:

Oddělit budoucí poloprůhlednou vrstvu

Krok 7: Pro vytvoření poloprůhledné vrstvy smícháme akrylový lak s barvou, kterou jsme použili pro pozadí (1 díl barvy a 1-2 díly laku). Několikrát pokrýváme toto číslo čísly. Nepřehánějte je, obrázky by měly být osvětleny po jejich zakrytí kompozicí. Přibližně takhle, jako na fotografii níže:

Obalte postavy lakem a lakem

Krok 8: Prostřednictvím šablony opět položíme čísla, přes stará čísla. Nechte je vysušit a povrch zakryjte lakem lakování 753. Obalte ho ve dvou vrstvách. Efekt bude lepší. Počkáme, až uschne a objeví se trhliny.

Opět dáváme čísla nad stará čísla

Krok 9: Po vysušení laku roztržte trhliny kolem vnějšího kruhu šedým pastelem a vnitřní kruh s hnědým pastelem. Povrch vypláchněte proudem vody, vysušte a zakryjte sprejovým sprejem pro pastely.

Přepíšeme praskliny ve vnějším kruhu

Krok 10: Na list papíru vyjměte kruh rovný průměru vnitřního kruhu hodin. Musí být zesíleny stěny, které jsou velmi tenké. Bude to šablona, ​​díky níž můžeme vybrat řádek s čísly asfaltovým lakem. Šablona by měla vypadat níže:

Vyřízněte kruh rovný průměru vnitřního kruhu hodin

Krok 11: Na okraji šablony aplikujeme bitumenový lak a také lak na vnějším okraji hodinek. Jak je vidět na fotografii:

Aplikujeme bitumenový lak

Krok 12: Pomocí obrysu ozdobte zadní část s trojrozměrným vzorem. Natřete jej barvou pozadí. Poté ho pokryjte asfaltovým lakem. Mělo by vypadat jako následující foto:

Ozdobíme zadek volumetrickým vzorem

Poradenství zkušených mistrů: tato technika šablony je výhodná pro dekódování různých nábytků - je to rychlé, krásné a snadné!

Krok 13: Jakmile 6 kryjeme matný akrylový lak hodinky. Každá vrstva by měla dobře vyschnout. Vložíme hodinový stroj a vybereme šipky.

Sledujte ve stylu Shebbie Shik decoupage ready. Takové hodiny můžete zdobit svůj dům nebo prezentovat jako dárek své rodině nebo přátelům.

Pokryjeme matným akrylovým lakem

Dekorace nádobí a hrnců

Hrnec ve stylu Shebbie Schick

Zde je hrnce, jak na fotografii výše, můžete vytvořit pomocí techniky Shebbie Shik.

V tomto stylu vypadají krabice velmi harmonicky.

Kaskáf ve stylu Shebbie Schick

Poslouží vám jako místo, kde můžete ukládat různé věci. A navíc, taková krabička bude zdobit libovolnou polici ve vašem domě.

Snažte se aplikovat tento styl zdánlivě velmi daleko od dekorace - dělejte krabičky od boty a budete příjemně překvapeni!

Pokud máte touhu udělat hrudník ve stylu deku, pak pečlivě prostudujte navrhované video.

S pomocí Shebbie Shick můžete krabici vyrobit a zdobit. Pozor na video lekci:

Možná vás bude zajímat, jak to udělat Decoupage lahve hadřík - to je jeden z nádherné decoupage větví, což umožňuje vytvořit moře slavnostní, gastronomických lahví!

Delikátní fotografie pro dekupage ve stylu cheby-chic

Krásně zdobí starý krám a učinit z něj sofistikovaný může být pomocí decoupage stylu ošumělý-chic Pokud jste fanouškem stylu Shabby-chic, pak si jistě užijí nejen vyrobena ve své kategorii interiérů věci, suvenýry, ale také vše, co se děje v tomto směru vlastní ruce. Samozřejmě, je to děláno talentovaným způsobem. Takže je možné udělat hodně, aby se tento styl potěšil díky dekupage. Technologie není tak složité, jak to vyžaduje péče, pozornost a trpělivost. Ale jako výsledek dostanete na věc, dostanete nikde jinde.

Krásné a jemné: dekódování cheby-chic

Je to ještě trochu "protékat" ve velkém stylu. Všichni fanoušci ošumělý-chic přesně znát jméno Rachel Eshvell, britské ženy, které změnily svět trochu. V pozdních osmdesátých let, byla fascinována neobvyklou věc: aby se vzdálit od módy v těch dnech, minimalistické, Rachel začal nakupovat na bleších trzích, starého nábytku a dalších zajímavých věcí v duchu starých tradic angličtiny.

Decoupage box ve stylu shebbi-chic krásně zdobí interiér obývacího pokoje nebo ložnice ve stylu provensálštiny

Tyto věci obnovila - od velkého nábytku až po příslušenství. A brzy uvnitř jejího domova přilákala pozornost každého. Rachel musela dělat věci za účelem prodeje, takže se objevil styl shebbi chic. Pokud ho milujete, je těžké ho zastavit. A soustružení obyčejné nábytek, nádobí, boxy a lahve ve stylové ošumělý-chic věc, budete chtít, aby i nadále dělat tyto úžasné transformaci.

Kde si fotit šebbi-chic na dekupage

Samozřejmě můžete hledat prodej vhodných třívrstvých ubrousků. Můžete si stáhnout potřebné zázemí na internetu, kde si můžete zakoupit dekorativní karty na stránkách pro majitele. Často jsou potřebné obrázky na polských stránkách, anglicky.

Najděte obrázky pro dekoupage ve stylu shebbie-chic může být na internetu

 • Stažení pozadí, obrázků na internetu;
 • Objednejte dekupační karty na zvláštních místech (častěji - zahraniční);
 • Koupit ubrousky (třívrstvé) s pravým motivem.

A lépe - ušetřit materiál na dekupage. Někdy nakonec může být požadovaný fragment vyříznut z tkáně. Jinak uvidíte ubrousek v běžném obchodě, na kterém jsou chytré, vybledlé růže. Můžete mluvit na fórech, ve skupinách pro mistrovské oddělení a sdílet své poznatky.

Dělí nábytek ve stylu šatek

Často složitost dekupáže určuje jeho objem. Někdy, samozřejmě, oddělení jedné láhve bude trvat déle než oddělení celé židle nebo police. Vše závisí na konečném cíli, na počtu vrstev, na změnách dekorativních efektů.

Ale pokud jste v lásce se stylem Shabby-chic, a chcete začít se změnou vzhledu vašeho domova, začnete dát, samozřejmě, ne doplňky a nábytek. Určuje vše. Z jedné vysoké židle může začít nový život místnosti. A teprve potom "potřetí dolů" a malé věci. Pro mnohé je nejjednodušší způsob, jak změnit tabulku.

Obvyklý dřevěný stůl (možná již původně bílý) musí být zbarven a vyzdoben obrázky v chebychickém stylu. A to znamená žádné šťavnaté a jasné barvy. Shebbi-chic je považován za svět pastelových odstínů. S barevnými akcenty musíte být opatrní.

Styl cheby-chic je ideální pro oddělení starého dřevěného stolu

Co se po dekoupage stane vnitřním centrem:

 • Zásuvková komoda - stará zásuvková skříňka, ozdobná dekorativní výbava, náhradní příslušenství;
 • Starý klavír - může provádět pouze dekorativní funkci;
 • Rámy pro obrazy nebo panely - začínají malými;
 • Stoličky - ano, nejčastější, že by bylo žádoucí, samozřejmě, se zakřivenými nohami a jiné ozdobné předměty, ale také Decoupage normální stolice může překvapit.

Máte-li začít s transformací v kuchyni, může to být Decoupage chléb koše, podnosy, dózy volné. Dekorční nebo konev, konvenční kov, který je levný v železářství. Decoupage desky - to je první krok k modernizaci kuchyně interiér. To, mimochodem, je pravděpodobné, že se dekorativní desky na zeď.

Elegantní decoupage: zásobník ve stylu ošumělý-chic

K tomu, v první řadě dělat, získat dřevo. Písek je nutné odstranit vady. Lihem, odmaštění povrchu. Pak prime primer zásobník na dřevo. Po usušení je zásobník malované hnědé barvy, a ne všichni, ale jen ty oblasti, kde je plánováno simulovat opotřebení.

Pokud máte v plánu simulovat tření na toto téma, pak by mělo být základem pre-paint hnědou barvou

Pak svíčka rošt okraj, spodní a stěny zásobníku. Po tomto barvou bílou akrylovou barvou, dvakrát. Nedělají hladké tahy, které mohou být nevyzpytatelné, jejichž cílem je v různých směrech. To je základem k tomuto dílu, tyto kroky pečlivě.

Decoupage zásobník: master class ve stylu ošumělý-chic

Po tomto velkém díle, co musíte udělat s květinami. Chcete-li například vytisknout květiny, a pak zakrýt několika vrstvami laku, lepší - matu. Pak si vyřezat motivy podél obrysu, vždy opouštět tzv povolenky.

Pro dekorační přihrádka je velmi dobře hodí krásné a barevné obrázky květin

 • Dále musíte tenké tisku. Na 15 sekund dát do vody, dokud voda a za mokra, je spodní vrstva papíru třít prstem. Udělejte to, dokud není obraz ostrý.
 • Lepený vytištěny na PVA lepidlo nalít výtisk. Stále na vrcholu, je vodotěsná vrstva laku.
 • Na vrcholu je třeba stisknout ubrousek, savý přebytečné lepidlo a obraz není „opustit“ nebo zvlnění.
 • Stejným způsobem všechny lepené zásobník.

A následuje tónování. Tónování květinové motivy provést několika způsoby - to je umění nebo pastelové, nebo velmi zředěná akrylové barvy odstín. Kolinsky štětec stínované pastel, zřeďte ji vodou jako první.

Dokončovací práce s podnosem: decoupage stylu ošumělý-chic

Za to, že je třeba vzít smirkový papír, velmi zrnité, pískované a míst, které byly ošetřeny svíčkou. Za prvé, to se provádí z vnějšku, a pak se uvnitř zásobníku. Pak zásobník je pokryta matnou akrylovou barvou na dvakrát, a vzít lak matný. Lesk a ošumělý chic - polární věci.

Chcete-li zásobník na dlouhou dobu držel svůj vzhled, odborníci doporučují, aby pokrýt s akrylovou barvou

Pokud nechcete přijmout silné odřeniny, pak nedělají je tak zoufale - ne slepě následovat styl, můžete jít jen na jeho pozemku. Vzhledem k tomu, aby bylo dosaženo takového účinku, který esteticky blíže k vám. V kompletu s podnosem, můžete podat čajovnu.

Módní Decoupage krabice ve stylu ošumělý-chic

Stejně tak mohou být zdobené rakve. Hlavní věc je pochopit základní rysy stylu a techniky v decoupage pomoci obnovit tento styl. Tam jsou některé nuance, které stojí za to kroutí hlavami.

Krásná decoupage box v ošumělý-elegantní styl bude perfektní dárek pro vaše přítelkyně nebo přítelkyně

 • Akrylové barvy budou tvořit pouze dobře připravený povrch - je třeba přebrousit brusným papírem, odstraňte prach, otřít vlhkým hadříkem. A pak použít akrylový nátěr ve třech vrstvách.
 • Scuff výtažku svíčkou, bude vosk převzít funkci rezervy. Odřeniny by nemělo být příliš mnoho, dělat jim v různých vzdálenostech od sebe navzájem.

Další bod - barva je vždy dobré místo pro uschnout. Není nutné, aby urychlila proces fénování, může to vést k poruchám. Správná věc - nechte zaschnout přes noc.

Elegantní Decoupage lahve ve stylu ošumělý-chic

A láhev bude vyzdoben kolem stejného scénáře. Ujistěte se, umýt si decoupage láhev s mýdlem a vodou a osušte. Při použití vrstev, přičemž každá důkladně vyschnout. Po nanesení vrstvy laku, povrch broušený.

Pokud se rozhodnete pro decoupage láhve, pak je třeba dávat pozor, aby se ujistili, že hrdlo nádoby, jeho pečlivě zdobení

Motivy láhve držet štětec ventilátoru. Je vhodné - aby nedošlo k roztržení výkresu. Hrdlo láhve by neměla být prázdná, protože obraz je aplikován na to naklánět na stranu. Velmi tenká vrstva laku se vztahuje sušené motivy. To lépe syntetický kartáč.

Decoupage styl Ošumělý chic (video)

Ošumělý-chic stylu jemné, rafinované a má ročník, a ušlechtilost tónu, když je plný milosti a zvláštní vnímání světa. A to se odráží ve velkých věcech, a nejvíce se zdají být drobné detaily. Nechť tvořivost být vaše potěšení.

Decoupage boxy s potiskem vzoru (postupně)

Mnoho kreativních lidí se nyní podílí na těchto dekorů položky a jak decoupage. Tam jsou jejich výhody a tam jsou fanoušci, zvládnutí této techniky. Pro začátečníky a chcete nabídnout téma, jako decoupage boxů. Na co dělat decoupage? O všechno: kůže, kovu, kartonu, skla, plastů, textilií a samozřejmě - na stromě. Taška v decoupage technice je, aby 1-2 hod. V decoupage, jako v každém dekorační výzdobu mají svůj vlastní styl, tady jsou:

 • Provence (francouzsky obrázky, květin a rostlin).
 • Zchátralé Chic (romantické, malé nebo střední květy, jemné odstíny).
 • Viktoriánské (staré pohlednice, obrazy, zdobené zlatem na vrcholu).
 • Simplisiti (noviny, časopisy, výstřižky s textem).
 • Ve stylu vintage (věci ve stylu století XX).
 • Etno styl (Afrika, Asie - barevné ptáci, exotická zvířata).

Tisk a ztenčení papírové dekorační

To nemusí vždy možnost koupit decoupage ubrousky nebo decoupage karty, foto pracovat. Pojďme se snažit, aby vytištěné obrazy pro výzdobu. Chcete-li to provést, můžete si vzít jednoduchý kancelářský papír, ale je to určitě vhodnější Photo Paper. Vhodné a pauzovací papír, nebo dokonce obyčejný ubrousek - stačí držet ubrousek jednoduchého listu formátu A4 s krycí páskou. Lepení se provádí, aby zajistily, že vaše tiskárna není zaseknutý list.

Pokud máte laserovou tiskárnu doma - máte štěstí. Je to lepší než inkoustové. Ale i vhodný pro inkoustový potisk, pokud vyberete pigmentový inkoust, ne vodu pro něj. Z tiskárny závisí laku obrázky. laserová tiskárna tisk se nebojí vody, a to může být pokryta lakem na bázi vody.

Tak uděláte výkres, ale to není vše - papír pro další nezbytné ředění decoupage. To lze provést několika způsoby.

 • S pomocí lepicí pásky. Trávit na povrchu laku obrázků, může být obyčejný sprej na vlasy. Lak by měl vyschnout. Přilepte lepicí páskou na zadní straně obrázku, podívejte se, aby se zabránilo vrásky a praskliny. Opatrně odstraňte vrchní vrstvu papíru. Budete muset zůstat tenké, téměř transparentní obraz - my jej použít, když budeme dělat decoupage box s rukama.
 • Vodný proces. Nakreslit obrázek na několika vrstvách akrylovým lakem nebo lak na vlasy. Poté, co nestačí, je nutné lak 3-4 krát v rozmezí - dát do sucha. Dále, obraz rezerva v misce s vodou. Udržovat ve vodě po dobu 20-30 minut. Pak jsme dostat z vody na hladký povrch a válcované se prsty papírové vrstvy na vnitřní straně. Štíhlá postava používáme v decoupage stylu.
 • Akce s fotografickým papírem. Pokud jste tištěný obraz na fotografickém papíře, nebo si fotografii pohlednice - být pokryta fotografií lesklou stranou lakovanou v 3-4 vrstvách. Čekání na úplném vysušení a umístíme vlhký rovinu (prkno), papír směrem dolů. Po 5 minutách, obrázky zahnuté jehly slice - obrázek oddělit od papírové vrstvy. Potom se přes okraj úhledně odtáhnout a odpojit. Film, produkoval nás - je připraven k použití na jakémkoli povrchu.

Decoupage box ve stylu Provence (master class)

Make a objemové decoupage krabice ve stylu Provence - some fun a zajímavé. Podívejme se, jak si můžete okořenit krabici s pomocí této vzrušující technologie. Takový box by bylo vhodné do kuchyně, jako krabice na koření, a je užitečná jako čaj decoupage boxů.

Chcete-li pracovat třeba:

 1. Bag (dřevo, lepenka, plast, kov z cookies nebo čaj).
 2. Ground bílé.
 3. Akrylová barva je bílá, nebo světle. Hnědá barva nebo bronz.
 4. Akrylové lepidlo.
 5. Akryl na nehty decoupage.
 6. 3d akryl na nehty.
 7. 2 stejný obraz nebo vzorované tkaniny.
 8. Polymer Clay samozastyvayuschaya.
 9. Kartáč.
 10. Sláma pro dekoraci.
 11. Jemným smirkovým papírem.

Zpočátku se práce by měly být naplněn box akrylový nátěr. Čekáme, v suchém stavu, a pak - vzít nazhdachku, a odstranit ji narazí na povrchu výrobku. Pak pokrývají celý povrch akr bílou barvou.

Budeme pokračovat v master class. Vaření obrázek pro objemové decoupage. Jeden obrázek jej ponechat jak to je (je nižší). Na druhém obrázku můžeme vystřihnout motivy, které chtějí, aby objemný. Vedle listovitý image a umístit jej do středu krytu. Proveďte decoupage akrylové lepidlo nebo PVA lepidla. Vzít kartáč a od středu ke krajům začnou aplikovat na obraz lepidlem. Zákon pečlivě, vidíme, že je na obrázku není ochablé.

Nespěchejte, dát uschnout, projít kartáč s lepidlem znovu.

Dimenzování celý kryt, nezapomeňte držet rohů. Nemůžete zaokrouhlit rohy ubrousky a jednoduše nakrájejte off, ale je to, jak si přejete.

Dále, druhý je stejný obrázek vystřihnout motivy, které jsou objemné.

řežeme z části obrazu, a odložte stranou.

Těšíme se, že když je vložka nebo obraz dobře, je suchá. Pak vyřezávat jíl našeho trojrozměrného tvaru, v tomto případě - tvar láhve.

Nečekejte, když je jíl vyschne a ztvrdne. Stick lepidlo našich trojrozměrných motivů v naší nižších hodnotách. Dostaneme 2 láhve a koš.

Roztíratelný nižší motiv lepidlo a jíl.

Zatím jíl nezamrzla - je možné opravit některé nesrovnalosti. Ujistěte se, že tam nejsou žádné ostré hrany.

Dále lepidlo akr lepidlo nebo PVA lepidla, obrázky motivy (láhve a koše) na již zmrazenými hlíny.

Takže máme objemový snímek. Dále, pokrývají celý povrch akr lak 2 krát. Přidat kus slámy do interiéru. A kapání lak na olivy. Těšíme se, že v suchém stavu.

Uvnitř malované hnědé barvy nebo bronz. ponořil jsme houbu do barvy, nebo mají suchý kartáč, a strávil rohy krabice, třepit efektu. Znovu Zalakiruem. Provence decoupage box připravený.

Decoupage box styl Ošumělý chic

Ošumělý chic styl je často používán pro decoupage krabice, nádobí, nábytek, a dokonce i boty. Obvykle bílé nebo světlé pozadí a na světlém pozadí.

Aby se decoupage box styl Shabby chic, potřebujeme bílé a hnědé barvy, akr ve vodě rozpustné barvy, PVA lepidla. Takže nabízíme pohled na to, jak udělat šperkovnice ve stylu ošumělý Chic - krok za krokem.

Chcete-li pracovat třeba:

 1. Akr barva - bílá a tmavá.
 2. Dekorční lepidlo (k dispozici PVA).
 3. Kartáč.
 4. Na vodní bázi lak.
 5. Smirkový papír.
 6. dřevěná bedna.
 7. Láhev s proudem vody.
 8. Ubrousky, nebo obrázky.
 9. Svíčka.

Před zahájením prací nejlepší odšroubovat a odstranit veškeré příslušenství z krabice. Zřeďte lak s temnou vodou.

To by měl být podobný kapalného jogurtu. Malovat celý box v tmavé barvě. To je nezbytné, aby se „nosí“ ji, a místo primeru. Nechat produkt vyschnout. Zpracovat první pole hadřík a pak třít vosk rohy. Vhodné použít svíčku v této oblasti.

Ředí bílé akr s vodou barvou. Konzistence je stejný jako v tmavé barvy. Malovat celý box. Nechte zaschnout. Nazhdachkoy projít v rozích a povrchy. Musí se zdá tmavé barvy.

Vzít ubrousek, nebo obrázek, budeme uvažovat o místě pro ně. Motivem rezervy a nežádoucí pozadí rvom ruce. Dále jsme pitvat obrázků a zůstane pouze horní vrstvu. Ubrousky nebo způsob lepení předchozí hlavní třídy, nebo s vodou. Že kape voda ve středu obrazu, a byli vyhnáni k okraji vody, aby se zabránilo vrásky. Pak, když je kresba hotová, dělat decoupage box s rukama na celém povrchu výrobku. Odjet na nějakou dobu zaschne, je možné, že v noci.

Pak pokrývat celý nehet, s výhodou 2-3. Připojení příslušenství. Tady a připraven mikronů decoupage.

Toto video ukazuje, jak vytvořit knihu decoupage box.

To je ale krásný decoupage získat, pokud se použije k němu trpělivost a píli. Ne každý je schopen sestavit, ale každý může vyzkoušet si decoupage. Velmi zajímavé podívat kulaté decoupage krabice. Doporučujeme, abyste se podívat Decoupage boxy nápady.

Kopírování materiálů je povoleno pouze s aktivním odkazem na zdroje.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

12 + = 17