Obrazy z kůže s vaší fotografií ruce

Obrazy z kůže s vaší fotografií ruce

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Obraz kůže: master class na výrobu foto a video

Dnes se budeme učit, jak vytvořit obraz kůže. Mnozí lidé milují květiny, ale roztrhl rostliny zemřít rychle, a vyžadují péči místnost. A co dívka nechce být v domě byl trochu letní krásy, a to zejména v zimním období? Proto je obraz „Kytice z lilií“ by byla velmi vítaná. Takže pojďme věnovat master class obrázek skinu dohromady!

Pro práci budete potřebovat tyto materiály:

  • opravdová kůže
  • akrylová barva
  • koženka
  • fólie
  • dřevěné polotovary
  • Květinová nebo jiné vodiče (1 až 0,5 mm)
  • barva ve spreji
  • přilepit „Moment9raquo; obuv, gel "Superglue moment," PVA lepidla

Chcete-li být vystřižené z kartonu okvětní lístek vzor pro budoucí lilie. Hrana může být mírně zvlněná. Potom, je vyžadován semiš strana lehkou kůží připravit šablony pro všechny květiny, jedna květina bude vyžadovat šest kusů. Na šablonách nejlépe ihned čerpat střed, aby bylo jednodušší pro vložení vodiče. Výsledné lístků by měla být také snížit.

Krok 2 vkládání drátu ve středu plátků

S semišové postranních laloků vázaný drát 0,5 mm v tloušťce, ale tak, aby hrana zůstává volná.

Krok 3 Lepení drát na bocích

Nyní je třeba držet drát na okraji okvětních a těsnění, to bude vyžadovat boty lepidlo „Moment9raquo; nebo "Moment extra silný."

Krok 4 Sklizeň květiny v půli cesty

Aby prostřední potřebují kus světlé kůži 5 * 6 cm je nutné ohnout šířku okraje a lepidlo -. 0,5 cm na pestíku může trvat vatovým tamponem a plastovou vložit přes kůži .. Dále je třeba vzít v floristická vodič (1 mm), a udělat smyčku na konci. Za to, že všechno je slepené - paličky a střední část drátu, jak je znázorněno na obrázku:

Krok 5 Pokračujte sklízení

Chcete-li vytvořit tyčinek je třeba snížit pruhy světlé kůži v 11,5 cm dlouhý.

Kůže je třeba vložit proužky drátu, a hrany jsou zaoblené a tyčinky přilepení ke středu ,.

Okraje plátků mohou být připraveny se ohýbat ve směru, ve kterém je jako a pak držet poloviny ,.

Nyní, když jsou lilie připraveni, můžete dát jim bez ohledu na barvu se spreji. Volba barev dle Vašeho výběru, na fotce můžete vidět příklad toho, jak harmonie může mít několik různých barev jsou smíšené.

Kromě kvetoucí květiny a můžete provést další pupeny.

Základem zárodku lze řezat z tuhé pěny, pasty a prázdné drátu 1 mm. Region Šablona kůže Také je potřeba lepit pájecí bud přířezů kůži a lepené, jak je znázorněno na obrázku:

Musíte vystřižené z kartonu délky šablony 12,5 cm a šířce 8 cm. Do práce vypadala živější, lépe dělat listy různých velikostí. Střední šablony by měla být potažena lepidlem a připojit drát. Potom se polotovar složený do poloviny lépe drátu přilepená.

Okraje listů jsou zpracovány stejným způsobem jako na okrajích okvětních lístků.

Je možné, aby viděl ven kus překližky o velikosti vybraného vhodného rámu, bude to základ obrazu. Ve středu základů je vložen kus černé koženky. Po stranách si můžete volitelně lepené dřevěné obložení, budou hrát roli cihel. Pak oblast kolem černé kus přikrýt kozhzama hnědou kůži kus. Kůži není moc potopení, mezi „kirpichikami9raquo; Můžete připravit fólii. Pokožka bude pohodlné na PVA lepidla. S pohonem může být také označen oblouk obrys, a váza může být nařezané na dva dřevěné součásti.

Krok 12 Vytvoření kmen a nohy

Je nutné snížit následující šablony:

Získat podrobnosti nezbytné vložit přes stopky a stopky květu. Pak je nutné malovat v zeleném sprejem.

Pozadí jako barvení sprejem vzorků barev je možné vidět na obrázku:

Kůže na okraji oblouku můžete malovat zlaté zubní sklovinu, ale boule. Stojan na váze může sloužit jako semi-kruhové dřevěné šrotu, stejně jako stavební kameny, je nutné vložit přes kůži a kryt s barvou.

Všechny položky jsou připraveny, a můžete bez obav vzít obrázek složení výpočet. Mírně zvedací části, musí být připojeny k základně, může být použit pro tento účel vteřinového lepidla „Moment-gel9raquo;.

Zde je hotový obraz „Kytice z lilií“:

Dokáže zdobí pokoj a užijte si kus léta, dokonce v chladný zimy nebo představit někoho jako dárek.

Co jste se naučili řemeslu malování na kůži, a upevnit své znalosti mohli sledovat video mistrovské třídy pro vytváření tento a další obrazy:

Fotografie z kůže - originální a stylové dekorace

Zajímavé umění a řemesla podílející mistrů, vytvořit jedinečný obraz kůže. Bez ohledu na to, jaké technologie jsou vytvořeny, krásně vytvořený prostředky vždy liší přirozenost. Reliéfní kůže obrysy obrazy nejčastěji přitáhnout oko návštěvníků veletrhu.

Umístěna v domě, které vytváří příjemnou atmosféru a potěšit oko každý den. Tyto obrazy jsou vyrobeny z přírodních materiálů se nebojí vlhkosti při sklizni, protože jsou nenáročné na údržbu.

Téměř každý v šatně tam jsou věci, které jsou již opotřebované. Je a hodit to škoda, a udržet problematické. Kožené opasky, peněženky, kabelky, kabáty a dokonce i boty - to vše lze s úspěchem použít k vytvoření řemesel. Z materiálu stejné barvy vytvořit mistrovské dílo a nemůže fungovat, ale můžete získat první zkušenosti a naučit se základy řemesla.

Chcete-li vytvořit obraz o kůži na vážné úrovni, je nutné mít k dispozici velký výběr materiálu. Pouze jeden nosí tašku, nebo máte starou, zastaralý pláštěnka nemůže dělat. Malé skvrny nestandardní a zbytky různých barev a textur, si můžete prohlédnout ve studiu.

Tovární nátěrová hmota pro vytváření vhodnější složení. Tato pleť vypadá přirozeně a nebude vystupovat. Ale pokud se dostanete požadovaný počet skvrn různých barev a odstínů není, můžete malovat vzor stávajícího materiálu s akrylovými barvami.

Přírodní materiál pro kreativitu

Práce s kůží může být v různých technik. Konstrukčních prací pomocí různých výtvarných technik. Obrázky na kůži mohou být vytvořeny pomocí děrování a lisování, tepelného zpracování a tváření, carving nebo rytí. Další její vyšívání, plést z toho, použijte ji v aplikacích.

Měkké kožené odrůdy mohou snadno přikrýt do záhybů. Husté a drsné pokožky náchylné k tepelnému zpracování. S pomocí zařízení pro spalování na povrchu, můžete vytvářet různé vzory.

Na předním povrchu kůže pomocí nástroje pro vytvoření ražení prohlubně. Pomocí různých textura rýhování úrovně nástroj odstín kontrastu. Tak, objemový složení viditelnost obrazu.

Aplikace zahrnuje lepení na základě v souladu s koncipovaných skici řezaných polotovarů různých barev pleti, textury. Jednotní v určitém pořadí, tvoří trojrozměrný obraz. Orámované ozdobným rámečkem, jako mistrovské dílo bude vypadat dobře doma i v kanceláři.

Výzdoba z přírodního materiálu vždy vypadá přirozeně. Použití kůže v interiéru činí místnost útulnější. Tato věc je jistá se hodí do jakéhokoli interiéru a přidejte do něj prvek novosti a estetiky.

Objem reliéfní obraz může být použita nejen jako obraz v dekorativním rámečku na stěně. Původní reliéfní kompozice zdobit každé kabelky či kabelky.

Obrázky z kůže vždy přitahovala pozornost výstřednosti. Dokonce i jednobarevné reliéfní kompozice vypadat objemné. Čím více barev materiálu použitého na vytvoření mistrovského díla, tím víc zajímavé a rozmanité otočí realizovat nápady.

Někdy dobře řemeslně kompozitní usně a chce se ho dotknout, cítit její úlevu a texturu. Mistrovská díla z kožních štěpů může být zahrnutí samet nebo kožešiny k vyrovnání a zvýraznit některé části obrazu, jej texturou.

Ocenit výhody přírodního materiálu, cítit jeho variabilitu, flexibilitu a plasticitu může pokusit vytvořit květinová zátiší obklopují. Nejčastěji se jako mistr složení začít svou kariéru.

Kromě materiálu a nůžky potřebují svíčky a zápalky, kontaktní lepidlo, rám obrazu a základ pro to (silný karton nebo překližka). Usnadnit práci z nejlepších paper-cut vzory všech detailech: okvětní lístky, listy a dalšími složkami kompozice. S jejich pomocí se pokožka je výhodnější provádět řezání s co nejmenším odpadem materiálu.

Po vyříznutí položky potřeba dát hlasitost. Za tímto účelem, plamen svíčky. Působením vysokých teplot deformuje kůži. Tento proces je nerovnoměrné. Je možné uspořádat plamene střední list pak obejít kolem okraje. Skin „povedet9raquo; v jednom nebo druhém směru.

Doba trvání a stupeň expozice by měla být upravena v závislosti na požadovaném účinku. Řezy na kůži, aby se ostrým nožem a poté spálen nad plamenem svíčky, od sebe. Jsou-li k tomu na prázdný list květina, bude výsledek otočit pruhy.

Sklizené připojené komponenty v kompozici pomocí lepidla. Bulk části jsou mazány je kolem okrajů zachránit úlevu po stisknutí tlačítka. Je důležité vědět, kde začít montáž: stonky, sepals, pak pupeny, okvětní lístky, aby se nakonec získat kompletní obrázek. V této fázi je „vklyuchit9raquo důležité; fantazii a nebojte se experimentovat.

Malby z pokožky rukou

Navrhuji, aby se dozvědět, jak udělat krásné obrazy a další věci z kůže zápisků.

Určitě v každé domácnosti tam staré nechtěné kožené rukavice, boty (vrcholy, z nichž mohou být stále používány), a pokud budete mít štěstí, a celý plášť nebo plášť do deště! Pravá kůže - všestranný, vysoce kvalitní a odolný materiál, který dává velké možnosti pro kreativitu. Takže navrhuji, aby mě doprovodil k tomu své umělecké zpracování.

Chcete-li pracovat s kůží potřebuje jednoduché nástroje:

U některých děl, samozřejmě, vyžaduje speciální úder a boot nůž, ale to je pro ty, kteří se rozhodli zapojit se do této profesi vážně.

Dělám kožené různých předmětů domácí i dekorativní a umělecké účely: přívěsky, kouzla, náramky, pouzdra mobilní telefon atd (Obrázek 1). Nádherné dekorace vašeho domova interiéru bude panel z kůže, které je navrhováno, aby se se mnou.

Existuje mnoho různých způsobů ošetření kůže: děrování, tkaní, gravírování, tepelné zpracování, ale ze všeho nejvíc se mi líbí pracovat v nášivka technikou. V něm zejména tvořil panel „Zebra“ a „indický slon“ (Fotografie 2, 3).

Zpočátku jsem udělal skicu. Základem pro panel, můžete si vzít jakýkoli obrázek se vám líbil a stylizovat jej.

Pak jsem si vyzvednout na kůži. Je důležité, aby tento materiál je nejen správnou velikost, ale také v harmonii mezi sebou barvou.

Poté střídavě vystřihnout každý prvek a přilepil na základně.

kožní spoje kryt s obrysem tkáně (to je ideální pro kůži).

Dokončení práce se provádí v rámci a nezapomeňte na držáku na zadní straně.

A já jsem dělal sám velmi pohodlné letních pantofle (obrázek 4)! Sole převzata ze staré sandály, přezkami a koupil v obchodě. Je získat pohodlné a krásné!

Hodně štěstí při vývoji nové hobby!

hráčům

viz také

I ti, jak rychle zobrazit a bez finančních nákladů, aby pohodlné rekvizity pro knihy.

U psů, a to i ozdobné kameny, by měla mít své místo v domě, kde bude odpočívat. K domácím zvířatům cítil.

Není to tak dávno, jsem zjistil modulární origami papíru. Jako obvykle origami, tento druh kreativity my „dal“.

Chcete vidět, dětský pokoj jako součást většího světa dítěte, to bylo zajímavé a pestré. S cílem realizovat toto přání.

hráčům

5 tipů, jak si zpestřit sexuální život s manželem

3 je velmi efektivní domácí způsobů, jak vytvořit měkké paty

Letní oblečení, které by se neměly nosit do kanceláře

5 tipů, jak se umýt make-up štětce

7. nejlépe citrusová vůně pro ženy

Chcete-li dostat své ruce byly vždy dobře udržované - nezapomeňte několikrát denně, použijte krém s lehkou a delikátní.

Mluvíme o 9 společných plochému designu chyby a jak se jim vyhnout.

Vše, co potřebujete vědět o módních tunik a jak je nosit, v závislosti na vlastnostech postavy.

V rodinných vztahů i vzít v úvahu zkušenosti z těch, kteří jsou chytřejší. Poslechněme si radu profesionálního psychologa.

Jakou barvu malovat ložnici vidět nejsladší sny a bezstarostný?

Léto: slunce, vlny, vítejte. Kdy, pokud ne teď, je čas vzít si dovolenou a nakonec uniknout z města a dusné kanceláři! Mezitím se paradoxně mnozí z nás zapomněli, jak se uvolnit.

22:40 01.7.2016 | 1699

Jak se vyrovnat s letním horku v kanceláři?

Ať se v létě ještě nenadešel, ale slunce každý den svítí jasnější, teplota vzduchu stoupá neúprosně, místnost se stává dusno. Je na čase se naučit, jak se vypořádat s teplem v kanceláři.

19:09 16.06.2016 | 471

Záliby pro dva - myšlenka společného dovolenou pro páry

Máte-li, že většinu času pochopit, pryč od svého manžela, že je čas přivést zpět do vztahu, a romantiku čerstvé dojmy. Nabízíme snadno aplikovatelné ideje společnou dovolenou pro páry.

20:58 14.06.2016 | 6930

Limit na gadgets - set rodinné pravidla

Nabízíme stanovit určitá pravidla pro používání gadgets ve vaší rodině.

23:00 06.10.2016 | 891

18 neuvěřitelně chutné velikonoční pokrmy z celého světa

A víte, že se připouští, aby na velikonoční stůl v koutě naší planety, kde koláče nemají péct?

22:50 30.04.2016 | 1714

Jak připravit váš šatník na podzim - krok za krokem průvodce

Letní oblečení, které by se neměly nosit do kanceláře

Slunce, teplo, ucpání, tělo a duše jsou žádány u moře - to je brzy nevyhnutelné. Je čas myslet na letní šatníku kanceláři.

28.06.2016 | 70030

Odhaluje tajemství výběru plavek na obrázku

Jak si vybrat plavky, které budou v ideálním případě sedět na typu postavy, bude klást důraz na výhody a nevýhody skrývá? Řekneme vám!

24.06.2016 | 5332

Trička: střílet nemohou nosit?

Mohu nosit dospělých žen mikiny a trička s „funky“ nápisů či grafických listů? Pojďme zkoumat společně!

23.06.2016 | 2853

Jaký krém na ruce si vybrat - nebo výživný hydratační krém?

Chcete-li dostat své ruce byly vždy dobře udržované - nezapomeňte několikrát denně, použijte krém s lehkou a jemnou texturou.

19.11.2017 | 305

Jak umýt ruce a nohy poté, co?

Jak se opalovat?

Milují slunce? Ukážeme vám, jak se dostat krásnou tmavou pleť, aniž by došlo k poškození zdraví.

24.06.2016 | 1274

Správná péče o pleť krku a dekoltu

Myslíte si, že pouze osoby, musíte mít dobrou péči? Ve skutečnosti, většinou ženy věk problém krku a dekoltu oblast. Proto tyto oblasti potřebují citlivou péči.

16.06.2016 | 3293

Jak se připravit na Velikonoce se svou rodinou?

Připojení k přípravě na požehnané svátky všechny členy rodiny.

29.04.2016 | 1492

4 léky na samotu

Mardi Gras - uspořádat nezapomenutelnou dovolenou týden

Top 5 win-win dárky pro muže na 23. února

Jak připravit své dítě do školy po prázdninách?

Po prázdninách mnoho dětí je poměrně obtížné zvyknout si na školní rutina. Řeknu vám, jak připravit své dítě do školy, a jemně položil ji na tréninkovém režimu.

26.08.2016 | 1044

Fancy velikonoční vajíčka ve stylu Teenage Mutant Ninja Turtles

Pravidla rodičovství Grigory Oster

9 znaky, podle kterých lze pochopit, že dítě decimuje stres

23.února ve škole - dovolená pro mladé obránce

Ne nudná dovolená - vzrušující zimní aktivity pro děti

7 Produkty, které energii

Máte pocit, že vás nutí k odchodu? Jíst jednu z těchto produktů - rozveselit ve stejném okamžiku!

26.08.2016 | 2562

5 letní produkty pro hubnutí

Dáváme odpověď na věčnou otázku: „Co se dá jíst, jak zhubnout?“

24.06.2016 | 2257

Tai chi - orientální tajemství krásy a zdraví

Cvičíme tělo i mysl pro techniku, vynalezený ve starověké Číně.

17.06.2016 | 707

Ty nevíš, co pořídit si psa? Ukážeme vám, jak učinit správné rozhodnutí.

26.08.2016 | 1501

Master strašák vlastníma rukama

Volbě nejlepší psí obojek a vodítko pro psa

Vyrábíme vlastní terasu nebo balkon v námořnickém stylu (fotografie)

Top 5 důvodů, aby si psa

Výlet do země se psem - co je třeba mít na paměti?

Vichyssoise - studená cibulačka

Jedná se o první jídlo dokonale splňuje hladu a osvěžení v teple!

07.02.2016 | 1583

Žula - osvěžující bobule dezert

Osvědčený recept velikonoční koláč

Vaření klasický tvaroh beránka

Maso Kulebyaka Easter

Léto: slunce, vlny, vítejte. Kdy, pokud ne teď, je čas vzít si dovolenou a nakonec uniknout z města a dusné kanceláři! Mezitím se paradoxně mnozí z nás zapomněli, jak se uvolnit.

01.07.2016 | 1699

Jak se vyrovnat s letním horku v kanceláři?

Ať se v létě ještě nenadešel, ale slunce každý den svítí jasnější, teplota vzduchu stoupá neúprosně, místnost se stává dusno. Je na čase se naučit, jak se vypořádat s teplem v kanceláři.

16.06.2016 | 471

Záliby pro dva - myšlenka společného dovolenou pro páry

Máte-li, že většinu času pochopit, pryč od svého manžela, že je čas přivést zpět do vztahu, a romantiku čerstvé dojmy. Nabízíme snadno aplikovatelné ideje společnou dovolenou pro páry.

14.06.2016 | 6930

Leave a Comment

Your email address will not be published.

88 − = 87