odpadky drtič pro dřezy

odpadky drtič pro dřezy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Dřez sekáček potravin

Během vaření, obvykle produkuje velké množství potravinového odpadu. Zbytky musí hodit do koše. Poslední vývoj pomáhat v takových případech, jak se zbavit všech odpadů pomocí jejich drcením a shazování odpadu. Přístroj používá pro tento stav se nazývá dispouzerom. Tento drtič potravinového odpadu umyvadlo se smísí s vařené a syrové zeleniny a ovoce, malých kostí, těstovin a jiných zbytků jídel.

Odrůdy potravinových odpadů brusek

Drtič odpadu může být elektrický. Měl by zahrnovat, podle potřeby, nemá nože, kladiva zpracování odpadků zapojena. Select Mlýnek na kuchyňské elektrické, nikoliv mechanické, je lepší vzhledem k absenci nožů. Přístroj je bezpečná. odpad drtiče pánev stále existují mechanické. Takové zařízení pracuje tak, že voda, která se přivádí pod tlakem a otáčí lopatky, drcení suti. Strojní výrobky tak mohou být: šarže a kontinuální podávání. Při broušení s kontinuálním krmiva:

 • budeme muset obrátit na vodě;
 • zapnutí přístroje;
 • shromažďovat veškerý odpad z praní;
 • stahovat čištění;
 • počkat a vypnutí přístroje;
 • Poté, co jen tak nechat téct vodu, aby spláchl všechny zbytky recyklované přes kanály, a uzavřete ventil.

Část grinder dřez garbage funguje jinak: první náklad odpadu, a pak zase na mechanismu. V těchto modelech je velmi důležité, objem trouby - je větší, než je více najednou by bylo možné recyklovat zbytky. Pro tříčlennou rodinu je ideální drtič pro skořepiny s objemem 0,9 litru.

Abychom pochopili, jak se přístroj pomůže průvodce. Práce kuchyně chopper jednoduchý:

 1. Nejprve musíte otevřít studenou vodu.
 2. Dále se obrátit na samotném zařízení.
 3. Po tomto resetu dřez potravinového odpadu a odpadky. Spuštění recyklaci.
 4. dispouzera fotoaparát má odstředivou sílu, která umožňuje objekty, které se dostaly do zařízení, rozdělených podél stěn.
 5. Mlecí komory, v závislosti na typu výrobku, který je vybaven vačkami nebo lopatkami, které přeměňují odpad do homogenní hmoty.
 6. Na konci práce, nechte vytéct vodu a opláchněte výsledné zbytky odpadu.
 7. Vypněte spotřebič a vodu.

Jak si vybrat Shredder pro kuchyňský dřez

To je nejlepší se dostat vrtulník do dřezu s vysokou kapacitou, takže přesně vyrovnat se s jiným typem odpadu. Spodní hranice na tomto obrázku - 550 wattů. Toto zařízení je ideální pro rodinu 4 osoby. Výkonný zařízení, například, 1300 W, brousit velké kosti a ořechy. Jedná se o průmyslový drtič odpadu jídlo, má velkou cenu, takže často je koupil pro restaurace a kavárny. Další zajímavosti:

 • V zařízení musí být vysoká rychlost. Pokud se jedná o mechanické zařízení, bude tento parametr závisí na tlaku vody. Elektrické výrobky mohou mít až 1400 otáček za minutu. Čím vyšší je rychlost, tím více odpadu dispouzer recyklovat.
 • drtící komory v zařízení, musí být velké, ale s mírou - být umístěn pod dřezem.
 • Ideální varianta není náchylná ke korozi, je dispouzer z nerezové oceli. K dispozici je také produkt se speciální povrchovou úpravou, které jsou schopné pracovat i v těch nejnáročnějších podmínkách.
 • Je nutné mít dispouzera měli možnost vybrat více rychlostí a zvýšenou izolaci.
 • Zařízení má být levý chod a automatická ochrana proti přetížení.

Dnes drtiče výrobě takových renomovaných firem, jako je Whirlpool a Bosch-Siemens. Kromě toho, že se stala velmi populární dispouzery Bonecrusher. Jsou určeny pro domácí použití. Taková zařízení jsou dokonale zvládnout zpracování veškerého odpadu, uvolní vaši kuchyň z mokrého zásobníku a pachy. Bone Crusher vyrobeny ze speciálního odolného plastového práci a vnitřní - z kovu. Výrobky vybavené speciálním tlačítkem pro zapnutí, který je nastaven na kuchyňském stole.

V Petrohradě, můžete si koupit drtič InSinkErator potravinového odpadu umyvadlo. Tento model nevyžaduje složité spojení, as to funguje na hydraulický pohon. Jednotka přepne snadno pouhým kliknutím tlačítka, a vypne, když je propuštěn. Odpad se rozemele a odstraní z odpadní vody proudí společně s vodou. Jemné mletí, takže případné blokády odstraněny a nebudete mít na opravu potrubí. Kromě toho bude automatické obrácení v přístroji dřez Erator, vyčistit svůj vlastní džem.

Další populární Franke drtič je vhodný pro umyvadla s odtokovými otvory o průměru 3,5. Toto zařízení pracuje na jednoduchém objímky 220 má indukční motor. Tento kuchyňský spotřebič pánev běží tiše, protože je vybaven redukcí šumu. Navíc toto zařízení prostřednictvím pneumatického systému je schopen pracovat v automatickém režimu - brousit spodina, jak se objeví.

Podrobné informace o tom, jak nainstalovat potravinového odpadu mlýnek pro dřezy, by měly být zabaleny do každého modelu. Musíte sledovat krok za krokem pokyny jasně stanovených v tomto dokumentu. Pokud nechcete mít základní elektrické a instalatérské schopnosti, je lepší, že neprovedou instalaci zařízení, a svěřit práci odborníka. Máte-li plnou důvěru ve své schopnosti, by mělo být veškeré operace v následujícím pořadí (podrobnější instrukce Video je na konci článku):

 • musíte nejprve odpojit vypouštěcí trubku od dřezu kanalizace a čištění všech částí;
 • Dále je nutné, aby na pryžové těsnění z jednotky pod dřezem přírubě;
 • via části svázaný, připojte montážní konzola dispouzera s umyvadlem;
 • pak připojit zařízení k držáku;
 • k připojení do kanalizace, připojit vypouštěcí potrubí do výměníku může tedy vyžadovat další plastové karty, které jsou nastaveny buď v sanitární;
 • druhý konec odpadní trubky pro připojení stávající odpadní vody;
 • pro připojení elektrické energie, provést instalaci samostatného přepínače a další kabeláž.

Vždy při použití vrtulníku, první a poslední zatáčce na vodě. Mějte to na paměti a postupujte podle pokynů:

 • Před použitím odstraňte víčko-lock nebo sítka koš z vypouštěcích otvorů. Otevřená voda.
 • Obrátit se dispouzer.
 • Stáhnout odpadky nebo potravinového odpadu v závrtu.
 • Nechejte vysavač běží tak dlouho, dokud není zvuk motoru a proud vody z vodovodu může být slyšen.
 • Vypněte zařízení.
 • Nechat vodu zapnuté 20 sekund po rozdrcení uzávěru k vyprázdnění komory.
 • Přístroj musí pracovat pouze pod silným tlakem vodního paprsku.
 • Ty by neměly brousit šlachovité produkty, kostní broskev, ořechové skořápky cibule
 • Neházejte celofán, kroutit, polyethylen. Je zakázáno brousit papír, vlasy, textilu. Kontraindikováno zařízení dřevo, sklo, kámen.
 • Nemůžete dovolit dětem poslat svůj vlastní odpad.
 • Není při broušení nalít horkou vodu a tuk doporučeno.

Katya, 30 let: My instalaci, drtič odpadu před dvěma lety. Dříve jsem si myslel, že je to plýtvání penězi. Nevím, jak žít bez ní. Během této doby se přístroj nikdy nám selhala. Veškerý odpad, a to je kůže ovoce a slupky z citrusových plodů, drtí ho pravidelně. Neokázalý péče - Jsem jen trochu déle otevřené vody po broušení.

Lena, 45 let: Nelíbí se mi, že v umyvadle nahromaděné velké množství a čištění mrkve, řepa, brambory, polévku nebo když varish dělat zeleninový salát. Rake je taky nelíbí. Proto jsme se rozhodli s manželem koupit drtič. Máme rodina 4, zařízení převzal moc na 550 wattů. Máme dost. Všechny skiny melou a nemám trávit čas na jejich přesunu do koše.

Maria, 27 let: to je věřil, že vrtulník klesat - je luxus, a postavil ho jen ti, kteří opět nechtěl vynášet odpadky. Ale poté, co jsem měl děti, jsem se stal hodně vaření. Proto se do dřezu začaly hromadit obrovské množství odpadu: úklid, kůra z ovoce, semena. Měli byste mít čas na to všechno odstranit. Dispouzer museli koupit to, co jsem teď velmi šťastný.

Drtiče potravinového odpadu pánve: přehled typů připojení, opravy

Drtiče potravinového odpadu u dřezu, ale získávají na popularitě, ale stále nejsou nepostradatelným atributem kuchyně. Pomocí tohoto zařízení lze snížit množství suchých nečistot, vysílá všechny zbytky potravin v dřezu. Zároveň dojde k žádné nepříjemné pachy, drobky, které by mohly přitahovat šváby. Ale je to stojí za to takové zařízení je poměrně drahé, takže volba dispouzera třeba přistupovat zodpovědně.

Předtím, než si vybrat, je nutné určit, které zařízení je potřeba v kuchyni. Vše bude záviset na principu práce, na kterém dispouzery rozdělena do elektrické a mechanické. Nedávná práce na vodě, která má vliv na tlak na určitý počet nožů. Přispívají k zjemnění odpadků, který je odeslán po kanalizaci. Mechanické drtiče potravinových odpadů dřez lze nazvat zcela bezpečné, protože listy jsou v určité vzdálenosti od licího otvoru.

S ohledem na elektrické vrtulníku, to funguje na jiném principu: to bude zahrnovat v případě potřeby. Uvnitř zařízení nejsou k dispozici žádné nože, a odpadky se rozemele pomocí speciálních kladiv. Z toho důvodu, že neexistuje žádná čepel, žádné nebezpečí poranění. Jedinou nevýhodou je poměrně vysoká hladina hluku. Mimo jiné, tato zařízení jsou nižší než u mechanických analogů účinnosti. To se projevuje v tom, že ne všechny potraviny odpad lze recyklovat.

Máte-li zájem o potravinářský odpad drtiče pánve, po akvizici, má smysl šetřit, se snaží, aby se instalaci zařízení sami. Tyto operace se provádí v několika stupních, působí jako první ve vodě se musí odpojit a odpojit kanalizace z nádrže. Gumové těsnění bude muset být umístěn na přírubě, a poté připojit upevnění nového zařízení ke dřezu, vypnutí zařízení sám.

Při instalaci skartovačky potravinového odpadu umyvadlo, jeden konec odpadní trubky, které mají být připojeny k dispouzeru, zatímco druhá - do kanalizačního potrubí. Elektrický kabel by měl držet do zásuvky, musí nutně být uzemněna. Je důležité se podívat, než pracovat v zařízení pasu, protože někteří výrobci doporučují instalací pomocí samostatný řádek. V konečné fázi zkušebních zařízení, mohou být vyrobeny, včetně studené vodě a má zapojen tlačítko „Pusk9raquo;. Umístěním umyvadlo potravinového odpadu, můžete ujistěte se, že zařízení pracuje správně.

Členové tvrdí, že některé modely k prodeji, zbavena samostatného spínače. Pracují na principu dávkového stahování. Jakmile je nádrž naplněna odpadem bude muset otočit uzávěr nádrže. Je vložen do odtoku v dřezu, a vykonává funkci přepínače. Jak poukázal kupujících, pokud nejste spokojeni s tímto dispouzera designu, je důležité věnovat zvláštní pozornost na akvizice na funkčnost.

Pokud se rozhodnete pro koupi drtiče potravinového odpadu do dřezu, který přezkoumává většinou pozitivní, je třeba připomenout, že bez ohledu na to může být, nemůže být stoprocentní pravděpodobnost, aby se vyloučila možnost poškození. Pokud stále potřebujete k odebrání zařízení, musí být oprava začínat s vizuální kontrolou, pro které je zařízení odpojeno od sítě. Za to, že pán doporučuje použít baterku nahlédnout do procesní komory. Gumové lístků zatímco složené ruce.

Pokud je vizuální kontrola, není možné získat výsledky, je nutné použít speciální zásuvky čep pro vložení do otvoru v příslušné formě, která je umístěna pod spodní části motorového prostoru. Najděte položku, kterou bude moci v centrální části těla. Mistr by se měl pokusit otočit hřídelí, pak můžete zkusit zahrnout vrtulník, zatímco tam je šance, že provoz bude obnoven.

nuancí opravy

Zájem Chopper potravinového odpadu do dřezu? Jak si vybrat správný přístroj? Za prvé, budete muset rozhodnout, zda jste připraveni na to, že účty za elektřinu zvýší. Pokud tomu tak není, to je nejlepší zvolit mechanický model.

Jako by se náhle zhoršil elektrického dispouzer - jeho motor nepohybuje po stisknutí „Pusk9raquo,, tlačítka - to je důležité věnovat pozornost tomu, co by mělo být slyšet bzučení světlo, což naznačuje pohyb současných vinutí. Neexistuje žádný zvuk, což znamená, že uvnitř je ochrana proti přetížení. Můžeme mluvit o přehřátí. Master může kontrolovat integritu tepelné pojistky tester. Je-li disk uvízl, měl by být přístroj vypnutý, jinak topná spirála bude tak silný, že zařízení bylo nakonec selže.

Pokud rozbité vozy potravinového odpadu dřezu a opravit to může samozřejmě vyrábět své vlastní, aniž by se uchýlil k servisní dílně. Například, kontrola těsnění a těsnění se může provádět každý uživatel, ale bude muset kryt rozebrat.

Kromě toho je třeba připomenout, že provozovat zařízení bez těsnění je nepřijatelné. Voda může být uvnitř, který způsobí zkrat. V takovém případě odborníci radí spojit dispouzery zařízením diferenciální ochrany. unikající proud se zvýší, což způsobí aktivaci mechanismu. Před negativními vlivy ušetří obvyklé dopravní zácpy na palubní desce nebo tepelným přerušením. Mimo jiné bude zařízení diferenciální ochrana poskytnout dodatečnou jistotu, že nikdo nebude zasažen proudem.

Přehled sekáček potravin značky Hankel FCB 901D

Tento drtič potravinového odpadu umyvadlo, jehož cena je 190 $, má průměr 159 milimetrů. Zařízení je opatřeno tlakovým spínačem a jako mlecí komory se materiál vystupuje z nerezové oceli. Motor je schopen maximálního počtu otáček, který je 3300 za minutu. Výkon zařízení je ekvivalentní 750 wattů. Výhodou je možnost trvalého zatížení potravinového odpadu.

Recenze dispouzere Weissgauff ISE660

Pokud se rozhodnete zvolit elektrický drcení potravinového odpadu umyvadlo, kde se připojení provádí podle principu popsaného výše, může být výhodné, aby výše uvedeného modelu. Kupující říci, že tento výrobek má průměrnou hodnotu, která se rovná 219 dolarů. Všechny ostatní funkce jsou úspěšně v kombinaci s přijatelnou cenou. Objem drtícího prostoru je 0,6 litru, a zde je průměr zařízení je 121 mm. Spotřebitelé si vybrat model iz toho důvodu, že umožňuje nepřetržitý nakládací odpadky.

Chopper potravinového odpadu umyvadlo - přehled zařízení a instalace nezávislého

Vaření jídla v kuchyni není kompletní bez výskytu odpadu, který musí být likvidován. Na místě zásobníku, který je až po nějakou dobu povinného atributu kuchyní, je to moderní zařízení, které jsou schopné brousit plýtvání potravinami a posílat je fuč spolu s odpadní vody z domácností. Elektrický drtič dřez vám pomáhá rychle se zbavit zbytků produkty nevhodné k lidské spotřebě. odpadní teplo Přístroj zvládá zeleniny, ovoce, ryby a malé kuřecích kostí, cereálie, meloun kůry, pečivo a těstoviny a další. Používání dispouzera (vrtulník) zvýšení hygieny kuchyňské prostory, eliminovat jej od nepříjemných pachů. Částicový odpad dispouzerom na částice 3 mm neucpávají potrubí.

Co je součástí boxu dispouzera?

Před instalací vybavení potřebné k přípravě potřebné materiály a nástroje.

Obvykle v balení spolu s sekáček potravin je:

 • speciální klíč Allen;
 • upevňovací příruby výfuku s jedním nebo dvěma šrouby, v závislosti na modelu odpadu;
 • závitem výstupního otvoru;
 • pryžové podložky instalovány na výfuku a uvolnění krku vozy;
 • pnevmoknopka vzduch potrubím, je-li model designu má zabudovaný pnevmovyklyuchatel.

Kromě částí, v balíčku se dispouzerom vyžadují další vstupy pro instalaci odpadních trubek, nebo pnevmoknopka spínačem (pro modely bez dosažení pnevmovyklyuchatelya).

Důležité! Na obalu musí být rovněž údaje o produktu a pokynů, na základě kterých nástroje v instalaci. Kromě toho, jestliže výrobce žádá, aby průvodní dokumentace a seznam svých kancelářích, stejně jako adresa záruční dílny. Tyto informace však nemusí být užitečné, pokud je správně nastaven vrtulník pod dřezem a řídit doporučeními svého provozu.

Schematické znázornění připojeného mlýnku odpadu potravin

Co je třeba zvážit před instalací?

 • Dispouzer instalována pod dřezem a plnit své napojení na kanalizaci. Připojení spotřebiče k elektrické síti se provádí prostřednictvím uzemněné zásuvky 220, který má ochranu před vlhkostí.
 • Nepoužívejte zařízení pro připojení k kanalizační vlnité trubky, protože jeho stěny může být zpožděna zbytky jídla. To přispívá ke vzniku nepříjemného zápachu. Proto při výběru trubek, dávat pozor na hladké-instance.
 • Žádné zvláštní problémy nastavit odpadky drtič v dřezu vypouštěcího otvoru, který má průměr 89-90 mm. Tento požadavek je v souladu s evropskou normou, která je sdílena všemi výrobci. V případě, že vypouštěcí zátka do dřezu, nerezová ocel nesplňuje tento požadavek, je zvýšena použitím speciálního nástroje.

Důležité! Provoz dispouzera naprosto bezpečné. Přístroj se automaticky vypne, pokud ho náhodou spadne do díry příborů (vidlička, lžíce nebo nože). Pokračování dochází po odstranění cizího předmětu z odpadu, kde se operace provádí velmi snadno.

Etapy montážní detailní přiblížení

Uvědomte si, že podrobný popis by měly být připojeny výrobcem ke každému modelu vrtulníku. Sledujte krok za krokem pokyny uvedenými v tomto dokumentu. Pokud nechcete mít základní instalatérské a elektrických dovednosti, nezpracovává instalaci tohoto zařízení. Je lepší chybovat a svěřit tuto práci profesionálům.

Pokud jste si jisti, v jejich schopnosti a dovednosti, a pak provést operaci postupně v následujícím pořadí:

  • Během příprav na instalaci zařízení, odpojte vypouštěcí trubku od dřezu, a pak vyčistit všechny části kanalizačního systému;

Poté umístěte pryžové těsnění, dodávaný pod dřezem přírubou;

Hlavní fáze mlýnku odpadu jako příklad amerického modelu (podrobnější instrukce videa na konci článku)

  • Připevněte držák na dřezu dispouzera pomocí díly dodávané výrobcem do zařízení;

poté připojit drtič odpadu klesat na horu;

Připojení potravinového odpadu vrtulník na kanalizaci

 • pro připojení do kanalizace připojit vypouštěcí potrubí do výměníku, čímž se může potřebovat další plastové adaptéry zahrnuté v množině univerzální instalatérství;
 • druhý konec odpadní trubky pro připojení stávající odpadní vody;
 • pro připojení na elektřinu v nepřítomnosti modelového vrtulníku pnevmovyklyuchatelya utrácet další zapojení a samostatný vypínač.

Důležité! K dispozici jsou modely odpadního tepla, se kterým se nepočítá, že samostatným spínačem. Konstrukce těchto zařízení je určen pro kontinentálního typu zatížení potravinového odpadu. To znamená, že drtič je zapnut po zapnutí kryt krku. Kryt je vložen do dřezu vypouštěcí otvor, plní roli spínače.

Nastavte si Chopper potravinového odpadu umyvadlo, pokynů, je reálné. Přesto může být nutná pomoc kvalifikovaného elektrikáře a instalatéry.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

echo adrotate_group (27, 0, 0, 0); Dobrý den. Nestabilní běh Automatický kotel AOGV 11.

echo adrotate_group (27, 0, 0, 0); ahoj V letošním roce jsme se přestěhovali na venkov.

echo adrotate_group (27, 0, 0, 0); ahoj Před pár dny jsem zjistil několik poškozené střechy.

Internetová encyklopedie o budování komunikace

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 3