Ohniště sál foto interiéru

Ohniště sál foto interiéru

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Krby v interiéru - vytvoření domova

Fire - symbol krbu, světla a života. Zklidňuje, zlepšuje auru místnosti, dává pocit tepla a pohodlí. To jen tak se stalo, že v dávných dobách, lidský život závisel na ohni. Moderní systémy vytápění a osvětlení v místnosti je plně zabezpečen a lidské teplo a světlo. Ale mnozí majitelé soukromých domů a prostorné obývací pokoje v apartmánech nelze odepřít potěšení strávit večer do zvuků praskajícího ohně v krbu.

To může být jako skutečné ohniště s pecí nebo falešných krbů. Fotografie a ty a další potvrzují, že krby v interiéru - zdrojem příjemného tepla. Je to elegantní, krásné a také k dispozici. Pokud majitelé domů nemají možnost vybudovat skutečný krb, vždy můžete nainstalovat elektrický model. Moderní krby na trhu, jejich příslušenství a ozdobné materiály vám umožní vytvořit skutečné mistrovské dílo.

Typy krbů v interiéru moderní domácnosti

Moderní interiéry se používají úhel krby, uzavřené, částečně otevřené (u zdi), ostrov (samostatně), a dokonce i suspenze, stacionární a mobilní. Krbovými kamny v místnostech, jejichž plocha je menší než 20 m 2.

Krb ve zdi, ve kterém je topeniště a komín. Tento krb by měla být plánována okamžitě, ve fázi budování domu. Je-li krb se rozhodl vybavit prostor po vybudování, je třeba dát přednost opřený o zeď pootevřené krbu. Pokud se však, že bude umístěna v rohu, bude odvod tepla výrazně nižší. Pro příležitostné použití jako zdroje tepla užitečné krby skládací, pohyblivým, elektricky. Říkají pravidelně, a pokud je to nutné vyčistit.

Jak jsem dal krb v interiéru.

Foto vývojové konstrukce využívající krby vám umožní vybrat nejpřijatelnější variantu dekorativním krbem. Ten se stane centrem vrcholem interiéru. Z tohoto důvodu, zvláštní pozornost by měla být věnována umístění, a krby. Kamene, cihel, Obkladová deska keramická, dřevo - materiály, které se nejčastěji používají pro výzdobu.

Nejčastěji návrháři a stavitelé pracují s těmito kameny:

Pro elektrické krby a krbové obložení vybavit nika sádrokartonu.

Je třeba mít na paměti, že design portálu by měly být adresovány na centrální části místnosti. Mezi dveřmi a okny nestavte krb, protože to výrazně snižuje jeho výkon a může způsobit kouř. Nejlepší místo - vnitřní stěna na kapitálových prostor.

Díky originálnímu interiéru obývacího pokoje s krbem mohou být zdobené v takových stylů jako jsou:

Dokončit krb v souladu s celkovým stylem místnosti, věnovat pozornost designu portálu, komínu a komínové predtopochnoy místě.

Je-li krb umístěn v klasické obývací pokoj, pak zdobí ji s mramorem nebo kvalitu dřeva, tepelně odolné dekoračního materiálu. Požadovaný prvek - dřevo nebo mramor police, na kterém svícny a figurky.

Pro registraci u krbu v secesním stylu perfektní kombinaci kovu, kamene, mramoru. Současně uvítala minimální množství dekoru, ale dovolil různých tvarů a barev.

Pro registraci u krbu ve stylu hi-tech používá žáruvzdorného skla, plastu a oceli.

Chceš originální krb pro váš obývací pokoj? Zkoumat fotografií umístění krbů v interiéru, rozhoduje styl místnosti, a veškeré potřebné vybavení pro domácnosti, jste si jisti, najít v dnešním trhu stavebních materiálů.

Obývací pokoj s krbem - tipy na uspořádání

Je těžké se dohadovat s tvrzením, že v hale - v srdci domova. To je místo, kde si hosté jsou hlučné a tiché shromáždění, děti si hrají. Není divu, že diváci chtějí dát ještě více pohodlí. Jedním ze způsobů, jak to udělat, je nainstalovat krb.

Ohniště zázračně změnit atmosféru a náladu v obývacím pokoji. A k radosti všech fanoušků této útulné a přátelské interiérový prvek, můžete nainstalovat krb v soukromém domě nebo v bytě. Je však třeba mít na paměti, že skutečný krb s pecí je vhodný pouze pro soukromé domy a země, ale umělé a falešné krb rádi potěšit obyvatele metropole.

Chtít nainstalovat krb v obývacím pokoji, střízlivé zhodnocení dostupného prostoru. Podle návrhářů, ohniště miluje svobodu a vypadá harmonicky v ní. A krbem v klasickém anglickém stylu a vyžaduje správné umístění nábytku v místnosti. To by mělo být samostatným úhel vytvořený křesla, pohovky a malé houpání. Na krby ve stylu high-tech nebo moderní, toto pravidlo neplatí, protože to je často místo instalace stává středem sálu.

Dalším rysem instalace krbu v místnosti je jeho poloha v blízkosti stěn. Takže nemůžete mít k dispozici krb ve vnějších stěnách domu, samozřejmě, pokud se nejedná o falešné krby. Model je určen nejen pro krásu, ale i pro teplo by měla být na stěnách kolmých k oknu.

Výhody u krbu v hale zřejmé:

 • reprezentativní vzhled;
 • přitápění místnosti;
 • mohli používat portál jako police;
 • Kromě toho určitý styl v interiéru.

Krb může aktualizovat pokoj, aniž by utrácet hodně, protože pokud chcete, můžete osobně vytvořit falešný krb, aby jedinečné čalounění a obložení.

Rozmanitost moderních krbů jsou oslňující. Ty lze rozdělit do následujících skupin:

 • druh paliva (dřevo, plyn, elektrický ohřívač, uhlí);
 • funkce (dekorační, pro úplné nebo částečné vytápění);
 • velikost (z mini-krbů na modely impozantní velikosti);
 • poloha (roh, zeď, vestavěné-in).

U soukromých domech bude nejlepší pro vás skutečné krby, které zahrnují modely dřevo, uhlí a plyn. Elektrický krb může doplňovat interiér chodby v bytě. Říká se, že když se dokončovací kvalitní umělé modely vypadají lépe než skutečná věc.

Simulované spalování v něm může dojít několika způsoby:

 • Na displeji;
 • Ventilátor pohání hadr plameny;
 • pálení efekt pomocí podsvícení.

Některé elektrokrby navíc vybaveny reproduktory, které přenášejí na spalování zapamatovatelné trhlin.

Krb, který je hybrid mezi skutečnou a umělý, volal Bio krb. Jeho zvláštností je, že instalovaný to může být i ve středu místnosti nebo na polici vedle pohovky. Tento originální model funguje, protože palivo z třtiny, kukuřičného škrobu a cukrová řepa. Přístřeší teplotně stabilní plamen se sklem se objeví zcela vážně. Soustružení probíhá piezo zapalovače nebo na dálkovém ovladači.

Jak můžeme vidět i v obývacím pokoji bytu si můžete snadno nainstalovat krb, nicméně, mnoho zastaví náklady na většinu modelů. Nicméně i na instalaci krbu může výrazně ušetřit na rozpočtu, že vybaveny vlastní falešný krb. Tento druh nemá pece a mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je sádrokarton, nebo pěna. Umístěte zdobit pece pomocí vysoce svíčky, roztomilé suvenýr, a na novoroční obleku mu dary obchod.

Doplněk obývacím pokoji krb musí být ekologické. K dosažení harmonie v každém detailu, je možné se odvolat na módních stylů dnes, čímž se obvyklých vnitřních tématikou příslušenství, nové čalounění nebo charakteristických barevných schémat stylu.

Provence - ve stylu francouzské vesnice, kde každý dům vládne jednoduchost a velmi roztomilé odvolání bez ostrých akcenty. Barevnost stylu - pastelové, tiskne ve stejném květinovým motivem převládá. Nicméně, mohou být přítomny a světlé skvrny, pomeranč, levandule a azurové, například, závěsy a čalouněný nábytek mohou být vyrobeny v těchto barvách.

Krb musí být rovněž v souladu s prohlášením stylu. Jeho světlé barvy, kombinované s povrchových materiálů, jako jsou cihly nebo přírodní kámen vytvořit delikátní rám haly. Povrch by měl být matný ohniště. Takže můžete použít speciálně ve věku od keramických cihel.

Jak zařídit nábytkem v obývacím pokoji s krbem, podporující styl? Je to dost umístit proutěný mini-pohovky a křesla, vede je směrem ke krbu. Kolem stěny nábytku by neměly stát.

Krbová topeniště portál a falešný krb nebo stůl může doplňují stylové, s použitím levandule kytice a svíčky. Lustr může být rysem styl, pokud je vytvořen jako sněhobílých buněk na ptáky.

Hi-Tech - na rozdíl od tradičního stylu. V obývacím pokoji tohoto tématu je přítomen výhradně moderní nábytek, stropy s jasným osvětlením. Barevná paleta základních černá, bílá, písečných odstínů obratně kontrastuje s světlých červených tónů.

Samozřejmě, a krb v tomto stylu mohou být klasické s tvaru U portálu. Složky krby obdélníkové, kulaté a pyramidové tvary mohou být ve středu obývacího pokoje. Jako dokončovací plechy se používají s původní tvar, nebo uspořádány asymetricky podlahu.

Anglický styl byl vytvořen pro milovníky pevné ušlechtilý a luxus. V této místnosti je příjemné trávit čas s knihou nebo v rozhovorech s blízkými přáteli. Zde je vše mluví o klidu a měřeného života.

Klíčové prvky interiéru:

 • ohniště;
 • židle;
 • Masivní jídelní stůl nebo práce;
 • nábytek z tmavého dřeva;
 • knihovny;
 • Těžké závěsy.

Případně použít velký prostor a skutečný krb, tady jde o to ve správném střihu a tvaru. Optimálním řešením by bylo pro umělé ohniště dřevěné obložení nebo obložení umělý nebo přírodní kámen. Stejně jako v „Provence“ stylu, nábytek by měl být předán ke krbu.

Dekorativní nebo umělé ohniště může být dělána s vlastníma rukama, a to i bez některých schopností a dovedností. Pro základní potřeby kovovým profilem, sádrokartonu a volné stěny v hale. Normální krb lze snadno smontovat přímo na stěnu, do rohu - právě naopak.

kovový profil je průběžně, opevněné mosty, které později se pokryté sádrokartonové desky. Top police konstrukce, zajistěte vhodnou velikost předat pevnost krb a možnost jeho použití pro ukládání suvenýr figurky.

Také k vytvoření falešných krbů použít obyčejnou lepenku, a někdy i cihly. Každý z povrchů může být přilepen samolepící tapety simulující cihly, tekuté tapety, omítky a reliéf.

By měl přemýšlet o tom, imitace ohně. Nejjednodušší způsob, jak - koupit elektrický spotřebič s plameny. V případě, že rozpočet je omezený, můžete použít vzor ohně, jeho umístění na vnitřní straně pece. Jemně bude vypadat jako svíčky v peci s hladkým povrchem. Dokonce i standardní žárovky zasazené průsvitné fólie v krbu bude produkovat efekt magického záře.

Zajímavý design interiéru

Jste-li majitelem venkovského domu, tisíce instalací nápady krbem, pomůže vytvořit pohodlí v každém areálu. To znamená, že krby jsou široce používány pro lázně. Jakási krbová místnost s luxusním modelem cihel nebo „divoké kámen“ doplňuje velký dubový stůl a židle vyrobené ve stejném stylu. V tomto prostředí snadno k relaxaci po návštěvě parní lázně a mluvit srdce k srdci.

Zdůraznit status hostitel bude společenský sál s krbem. Model krbu v tomto případě musí být zvolen v závislosti na velikosti místnosti. Tak, ve volném prostoru snadno uspořádat ozdobný krb, kompletní plochy stěny. Stoly, pohovky a křesla by měla být v oblasti sledování ohniště. Sedačky se mohou stát kolmo na konstrukci.

Ať už je krb je vybrán, místnost ožívá svou přítomností, naplněné teplo a harmonii. Majitel krbu je nejen majitelem stylového interiéru, ale také majitelem opravdového domova.

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Krb v interiéru bytu či domu: myšlenka na výzdobu a design

Krby v interiéru jsou často vnímána výhradně jako luxusní věc. Ale nezapomeňte, že je to také skvělý způsob, jak dům v teple a pohodlí. Krb nevyhnutelně přitahuje pozornost a je ústředním prvkem v interiéru. Existuje několik typů krbů, a tato klasifikace je obvykle založena na jejich designu a materiálů, ze kterých jsou krby vyrobené.

Zastřihovat krb s kamenem, a nechte ho spěchá ke stropu, aby se zdůraznil (nebo opticky zvětší) výšku místnosti. Udělejte si kamenný krb vnitřní střed, chcete-li zdůraznit atraktivitu svého pokoje. Ten kámen lze také použít k vytvoření kontrastu, dokonale spojuje se stromem, a dodává Prostorově větší harmonii.

Krb nemusí být vyrobeny výhradně z kamene.

Vzhledem k tomu, že kámen - přírodní materiál, to vypadá skvěle ve srovnání s ostatními prvky interiéru přírodních hnědých odstínů.

Krb může přidat dotek rustikálním stylu v moderním interiéru.

Nábytek v této místnosti byla zvolena s očekáváním, že to je nejvíce v souladu s kameny, které jsou zdobené s krbem.

Nic než oheň není schopen provést místnost útulný, zvláště když je venku zima.

Kamenné krby mohou vypadat skvěle v moderním interiéru.

Kombinace kamenným krbem a dřevěným stropem vypadá tady v pohodě.

Velikost a tvar dána uspořádáním krbem a designu místnosti.

Barevná paleta použitá v tomto prostoru, v harmonii s krbem.

Kombinace dřeva a kamene je vždy skvělý, a to zejména ve venkovském stylu.

Osvětlení v tomto případě je z jednoho kusu, který umožňuje, aby krb vyniknout.

Dřevo-vypalování krby mají určité kouzlo, které nestačí k jejich moderní protějšky.

Krb může sloužit jako hlavní spojovací prvek interiéru obývacího pokoje, bez ohledu na jeho designu nebo stylu.

Při vývoji konstrukce krbové římse brát v úvahu potřebu jejich soulad s nábytkem na životní prostředí, tedy vysledovat bezproblémové komunikace mezi všemi prvky interiéru.

V některých případech, krb může sloužit jako určitý druh rozdělení, i když to není nejlepší příklad.

Poměrně zajímavým příkladem designu krbů.

Pokud je váš dům má krb, to nevyhnutelně stane vnitřní cent.

Tradiční obývací pokoj s krbem, design, který se opakuje design se nachází vedle vchodu.

Pokoj s kamenným krbem, zpravidla má několik rustikální vzhled, který dělá to útulnější. Přírodní materiál umožňuje krb vyniknout, což je atraktivní. Typicky, kamenné krby nejsou v souladu s moderním interiérem - jsou vhodnější pro „stylové“ venkovských domů. Nicméně, můžete tak učinit a umělý kámen krb, který v tuto chvíli je mnohem univerzálnější.

Moderní krby vám umožní jejich použití jako zaostřovacího pole. Dnes můžete najít celou řadu krbů, neobvyklých a zajímavých tvarů a vzorů, a mohou být snadno integrovány do téměř každého interiéru. To z nich dělá skutečně univerzální, ale také to znamená, že se musíte snažit najít ten správný krb pro vás design.

Koupelna s krbem ... Samozřejmě, že takový luxus může pyšnit jen několik domů.

Moderní krby nejsou tak velké a velký jako tradiční, a proto jsou již jakýmsi středu místnosti.

Nehledě na skutečnost, že moderní krby jsou menší, ale jsou také více praktické a snadno se udržuje.

Všestrannost moderních krbů umožňuje „vstoupit“ je do jakéhokoliv interiéru.

Velmi jednoduché krb s minimalistickým moderním designem.

Velmi snadno začlenit moderní krb v interiéru vašeho bytu.

Moderní krbová kamna, jehož konstrukce se podobá tradiční.

Vzhledem k tomu, Moderní krby zabírají dost malý prostor, budete mít více prostoru pro další dekorativní prvky.

Rohové krby jsou velmi populární v moderních domácnostech.

Velmi populární v posledních letech byl nápad umístit televizor nad krbem.

Moderní obývací pokoj s moderním krbem.

Chcete-li dát tento krb kouzlo tkvící v tradičním „bratři“, zeď kolem a nad krbem byla zkrácena kámen.

Většina moderních krbů, z praktických důvodů, se nachází vysoko nad podlahou.

Tento krásný krb vystupuje proti bílé stěny.

Je-li krb je pouze dekorativní prvek na zeď, to se stává středem pozornosti.

Fotografie na zdi, kde se nachází ohniště, existují různé materiály různých textur, ale jsou dokonale vzájemně kombinovat.

Krb je perfektním doplňkem do interiéru jídelny, čímž se atmosféra v místnosti pohodlnější.

Celkový teplá paleta barev této místnosti dokonale s krbem.

Ohniště přidá tento moderní ložnice rustikální kouzlo.

Existuje mnoho způsobů, jak integrovat krb v moderním stylu interiéru.

Některé moderní krby jsou neobvyklý design a tvar, který jim umožní vyniknout.

Moderní krby mají jen málo společného s tradiční, ale také přidat teplé místnosti (i když někdy symbolicky). Zatím v moderních domů krby - to je něco víc než jen vrcholem dekoru nebo architektonického prvku. Mohou být také použity v některé z méně tradičních oblastech, jako jsou koupelny, například.

Vyberte si visící krb, chcete-li větší flexibilitu. Na rozdíl od tradičních odrůd těchto krbů méně masivní, což z nich dělá vynikající volbu pro malé prostory. Ohniště visící ze stropu, může zcela změnit prostor, ale to může jít bez povšimnutí.

Organizovat a zdobí prostor je mnohem jednodušší, když si můžete dát krb, kam chcete.

Zavěšené krby jsou obvykle jednoduché konstrukce, ale mohou vypadat skvěle v každém interiéru.

Pozastavena ohniště krásně doplňuje rustikální styl.

Hlavní výhodou zavěšení krbu je skutečnost, že nejsou závislé na stěnách k jeho instalaci.

Velmi komfortní obývací pokoj s krbem uprostřed.

Hlavním lákadlem obývacího pokoje ve venkovském domě je krb, zavěšené ze stropu.

Ačkoli krby jsou zabudovány do zdi, jsou nejčastější a populární, to není jen jejich druh. Velmi zajímavá a „plovoucí“ ohniště. To je vynikající volbou pro místnosti s vysokými stropy a dvěma řadami oken pro stavby. Výhodou tohoto požáru je, že můžete umístit kamkoliv, dokonce i uprostřed místnosti.

Integrovat do místnosti kovového krbu je poměrně obtížné, pokud žádné jiné interiérové ​​kovové akcenty. Na druhou stranu, kovové ohniště - to je přesně to, co potřebujete pro interiér v průmyslové stylu prostoru prohlédnout.

Mědi ohniště s zajímavou nádechem patinou různých barev.

Velký obsah mědi ohniště, které budou určitě vyčnívat do místnosti, ale nenahrazuje ho ovládnout.

Vzhledem k tomu obě strany ohniště jsou umístěny krabice, integruje i do interiéru.

Vzhledem k přirozené patiny na kov, tento krb dokonale doplňuje rustikální styl místnosti.

Zajímavý mix materiálů a textur v moderním obývacím pokoji.

Žijící v průmyslovém stylu. Harmonické kombinace kovového krbu a nábytku.

Kovové krby nelze nazvat rozšířené nebo populární. Nemají stejné teplo (doslova i obrazně), například kamenné krby, ale mají jiné výhody. Například kovový krb je dobře integrováno do interiéru, zdobené ve stylu průmyslové a komerční. Na správně zvedl strukturu kovu, ale také může vypadat dobře v interiéru venkovského domu.

Kryté ohniště dřevo je poněkud ironické. V případě moderních krbů, které již používají dřevo jako palivo, to je pokus o návrat do tepla tradičních vzorů. Je také možné kombinovat kontrastních materiálů, jako je dřevo a cihly.

ohniště, obložené dřevem interiér moderní obývací pokoj dává na pokoji nádech rustikálního stylu.

Přestože krbová rozdíl od zbytku místnosti, obecně interiéru vypadá harmonické.

Dřevem obložené krby jsou dobrou volbou pro tradiční interiéry.

Ohniště zabudovány do přepážky ze dřeva.

Tento krb vyniká textury starého stromu, když je dokončena.

Krby, dřevem obložené, jsou zajímavé, protože jsou potaženy materiálem, který se používá pro svůj provoz. Samozřejmě, že v případě současných krbů, které nejsou poháněnými dřevem, to není tak, ale přesto je to zajímavý koncept. „Dřevěné“ krby mají elegantní vzhled a oni se vejde do každého interiéru stylů designu v závislosti na barvě, tvaru, jeho přítomnost na jejich letové doby a další podrobnosti.

Ohniště zabudované do oddílu bezprostředně spojuje dva prvky ve stejné struktuře. takovou možnost dává přednost, pokud máte otevřený půdorys a chcete trochu soukromí v obývacím pokoji, nebo pokud si myslíte, že krb bude vypadat úžasně jak v obývacím pokoji a jídelnou.

Dělící stěny s vestavěným krbem - poměrně běžné metody návrhu.

Tato varianta je vhodná zejména pro moderní krby.

Obvykle přepážka odděluje jídelnu z kuchyně nebo obývacího pokoje.

Hlavní výhodou těchto konstrukcí je, že požár je vidět z obou stran.

Dělící stěna s vestavěným krbem může být pokryta kamenem.

Nečekané kombinace materiálů v moderním domě, zařízené v minimalistickém stylu.

Partition - to je vynikající volbou pro velké místnosti.

Ohniště vám umožní přidat teplo do vašeho domova a efektivně využívat všechny stěny.

Tento krb je většinou vhodná do moderních interiérů.

Double krb exotické druhy.

Krb může být dokonale integrován do přepážky, která odděluje prostor do dvou částí. Tato volba Vám umožní pouze s jedním krbem, dostat se na krb v každé z výsledných prostorů. Typicky, tato konstrukce se používá k oddělení kuchyně a obývací pokoj.

Roh pojme různé typy krbů, včetně těch tradičních. Některé krby jsou snadno přizpůsobit tohoto prostoru, zatímco jiní vyžadují instalaci více pečlivé plánování a úsilí.

Rohové krby jsou zajímavý způsob, jak efektivní využití prostoru.

Rohový krb zabírá méně místa, než je obvyklé, protože rohy místnosti, zpravidla se nepoužívá.

Umístěním krb v rohu, můžete dát prostor více zajímavý tvar.

Rohové krby může být dobrou volbou pro malé prostory.

Rohové krby jsou velmi populární v tradičních interiérech, ale oni mohou být bezpečně nazývá univerzální.

Počínaje s rohovým krbem, můžete převést celou místnost.

Zde rohový krb dokonale zapadá mezi okny.

Dalo by se dát své rohový krb vyřezával vzhled impozantní design.

Vzhledem k tomu, že do rohu místnosti je obvykle prázdné, jsou vhodné umístění krbu. Tak, můžete použít tuto oblast neobsazeného nic na něco praktického a krásné. Kromě toho, místnost bere na zajímavý tvar a stává se méně monotónní.

Navzdory tomu, že skandinávské krby může být široká škála designů a tvarů, které lze snadno odlišit od ostatních typů krbů. Jejich hlavním rysem - jednoduchost. Takový komín, bez ohledu na design, dává interiéru zvláštní typ.

White - velmi populární barva pro skandinávské krby.

Konstrukce a tvar těchto krbů činí nejvhodnější pro umístění v rozích místností.

Konstrukční možnosti a materiály, které tvoří krb, mohou být různé.

Ačkoliv skandinávský design krbů může být různé, ale jsou podobné ve své jednoduchosti.

Jedná se o moderní verze typické skandinávské krbu.

Tradiční krby jsou obvykle bohatě zdobené, ale jsou jednoduché.

Příklad roh přísných požárních linek typický skandinávský styl.

Skandinávské krby jsou velmi odlišné od všech svých „bratrů“. Mají velmi neobvyklý design, který jim umožní vyniknout v interiéru. Jedním z nejběžnějších konstrukcí jsou válcové, kuželové i když také populární. Skandinávské krby ideální pro umístění do rohu místnosti.

Aby se hlavní atrakcí krbové dvoře. Vybudovat kolem pohodlným posezením, takže si každý může vidět krbu a vychutnat si jeho teplo. Výsledek vašeho snažení bude ideálním místem pro večerní posezení.

Venkovní krb postaven vedle domu.

Máte-li krb, že by bylo hezké mít i místo pro uložení palivového dřeva.

K dispozici je také moderní konstrukce navržený pro venkovní umístění, a často jsou velmi působivé.

Je organizován kolem krbu v rustikálním stylu nádvoří. Hostitelé a hosté, posezení u ohně, nyní mimořádné panorama, otevřel oči.

Malá veranda a vedle něj obrovský kamenný krb je hlavním architektonickým prvkem.

Zpravidla venkovního krbu obklopen pohodlné sezení.

Do venkovního krbu v souladu s domem, můžete malovat stejnou barvu.

Na tradičním nádvoří se nachází kamenný krb, posezení u kterých si můžete vychutnat výhled do zahrady.

I když velikost tohoto požáru není působivý, stále vyčnívá z okolního prostředí.

Velmi zajímavá veranda s krbem zabudované do zdi domu.

Luxury Mediterranean veranda s jednoduchým tradiční ohniště.

Komín požár umístěné nad verandy střechou, takže ti, kteří odpočívají u ohně, ani zápach kouře.

„Pod omítku“ venkovní posezení s krásným kamenným krbem.

Ohniště impozantní velikosti a působivý design.

Moderní venkovní krb design, stylizované tradiční.

Krb je srdcem tohoto kosmického designu.

Venkovní krby jsou velmi odlišné od těch, určené pro interiér. Za prvé, mohou být mnohem víc, protože prostor je prakticky neomezená. Kromě toho konstrukční venkovní krby mají určité vlastnosti. Abychom to pochopili, že je lepší prostě analyzovat některé z výše uvedených příkladů.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

58 − 48 =