ohniště Yenisei

ohniště Yenisei

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Review-kamna pro dům a zahradu Jenisej

Konstantní atributem této zahrady - zděné nebo kovové kamna. A pokud je to nutné nejprve vytvořit sami, pak druhý lze zakoupit ready-made. Joint Venture „Meta-Bel“ produkuje řadu ocelových otopných těles s dveřmi s žáruvzdorného skla. Jedním z nejzajímavějších modelů - sporák Jenisej, které se prolínají bočních oken, dávat 360stupňový výhled z hořící polena.

Zařízení a charakteristiky

Meta krby - ohřívače dřeva je vyrobena z ocelového plechu. Konvekční kamna určen pro místnosti do 110 m2 a je v současné době nejsilnější v řadě.

Nosná část je vyrobena z dvojitého plechu. Konstruktivní řešení je umožněno vytvořit v tomto intervalu plnou konvekční komory. Jak můžete vidět na fotografii ohřívací pece Jenisej produkce methan, bude vzduch se uskuteční po tomto prostoru a bude teplo uniká horní lumen. Tato technologie není nová, ale velmi efektivní.

Zavedený přístup poskytuje rychlý ohřev vlastnost komfortní teplotu. To potvrzuje i hodnocení pece Yenisei firma Meta:

„Když jsem přišel do země, první věc, Kindle Fire, nejprve s malými dřevní štěpky, pak přiložit velké protokoly tak, aby objem byl 2/3, kryt s trochou foukáním a odejít. Hned po dvou hodinách v budově se teplota zvýší na 25 ° C“.

Boris Yusupov, Irkutsk.

Přístroj krbová vložka Yenissei typickou pecí. Vnitřní část je lemována šamotových dlaždice a je vybaven přepážkami - žáruvzdorných desek z oceli, které poskytují efektivní rozložení tepelného toku stěn pece. Vyfukování opatřena ventily, kterými se snadno přizpůsobí přívod vzduchu do spalovací komory. To umožňuje, aby se dosáhlo pomalého pyrolýza doutnající požár nebo světlou bzučení. V prvním případě je trouba operace zvyšuje o kartě, podle údajů výrobce až 8 hodin, v druhém - ne více než 3. Dále se vystavit optimální teplotu v místnosti se může použít ovládací panel na osobním krbu.

Vnější kovová pec krb ošetřené tepelně odolné práškové lakování. Okna dveří a boční jsou zdobeny čirým sklem-keramiku, která se snadno čistí ulpívání saze. Comfort také poskytuje podduvochnyh jeden z kanálů zaměřených na sklo. To pomáhá minimalizovat stupeň znečištění. Je třeba poznamenat, že toto je podle tuzemských výrobců téměř nikdy použitý. A je smutné, zejména proto, že náklady na ohřívací pece značky Meta Jenisej vyfukování funkce není ovlivněn.

Pro pohodlí zákazníků v kamnech Yenisei navržena a realizována dvoukanálové Komín - horní a zadní. Vzhledem k tomu, ohřívač může být instalován na zeď nebo v rohové oblasti.

Popis ocelové kamna pro dům a zahradu od Jenisej může být snížena na jediném termínu - univerzální. Jednotka se zaoblenými hladkými tvary hodí prakticky jakýkoliv styl rozhodování domovy, teplý bydlení, pokud je to žádoucí - potravina. Výrobce produkuje celou řadu doplňků a náhradních dílů pro tento model, Uluchay jeho vzhled a specifikace, včetně balíčků pro instalaci portály, čištění komínů, přípravků pro péči o sklokeramické a další.

Pokud je to žádoucí jednotky lze nastavit nezávisle na sobě. Vrchní asistent v tomto případě - ruční přepínání vytápění kamen Meta Jenisej. Kromě toho se ukazuje, jaké typy povolené a zakázané palivo, způsoby čištění z popela a sazí, ověřování komponentů, tyčí a dalších důležitých bodů. Dodržování pravidel jednoduchých péče bude sloužit jako nástroj pro dlouhou dobu a bez výjimky.

Závěrečné přezkoumání stěny pece ohně Stojí za zmínku zajímavý fakt - výrobce tvrdí, že ovládací zařízení doba je v průměru 10 let. Přestože záruka - jen jeden rok. Takový souhlas pro nové výrobky, mírně řečeno, jsou sporné. Nicméně, hodnocení této Jenisej trouby s deskou za posledních 6 let tržeb ukázal být spolehlivým pomocníkem v chladném období.

„V zemi, kterou stát, příjezdy o víkendech, a pak použít Yenisei. Dům prohřívá s ránou, až do maximální otevřenou skleněnou podduvalom rychle znečistí. Dokud sporák není zahřátý, teplý a otřete sklokeramické, který je dostatečně zbavit sazí během následné střelbě. "

Victor Brylev, Shcherbinka.

Specifikace Kamna Yenisei nelze nazvat brilantní, ale ve své kategorii, tento model je konkurenceschopná:

V Moskvě koupit univerzální kamna Yenisei může být za cenu 29 000 rublů.

Tato potřeba znát každého, zachránit!

Produkce nestojí na místě, takže není to tak dávno byl zaveden vylepšený model - Yenisei 2. Rozměry zvýšil na 1,115h0,84h0,585 velikosti m sklokeramické vložky přidali několik centimetrů, a navrhování více „kulatosti“. Vzhledem k tomu, vzhled se stal ušlechtilejší. Cena kamna na dřevo Jenisej 2 mírně zvýšil - až 32 000 rublů.

Je zřejmé, že pop-kamna meta vzhledem k jejich výhodám:

1. Vysoká úroveň výkonu při relativně malých rozměrech.

2. Nevyžaduje opevněné základny.

3. Pec je vybavena tepelně odolné těsnicí šňůry, dveře spočívá těsně.

4. Součástí funkce konvekční, regulaci teploty a odmrazování.

5. Je možné použít velké protokoly až 50 cm.

6. Tam je výklenek pro ukládání dříví, nezastíněnou ashpan.

7. Původní návrh se skleněným bočními okny nám umožňuje sledovat hru plamenů v krbu.

1. Velká spotřeba paliva. Podle hodnocení, z údržby jít lesních kubických metrů.

„Všechny dobré Yenisei kromě spotřeby. Rezervy tají, jako kdyby se jednalo o jednoduchý vařič. Přestože je venkovský dům 75 m2 ohřívá rychleji. Došlo k problému s kondenzací z důvodu používání březového dřeva. Doporučuje, aby izolace potrubí, to opravdu pomohlo. "

Igor Plotnikov, Nevinnomyssk.

2. V první hodině práce existuje silná znečištění sazí skla.

3. Způsob podle konvekce prachu dostane do a z pece je nepříjemný zápach. Je proto důležité, aby se pravidelné mokré čištění.

4. Rychlá odezva - dlouhý oteplování, ale také ochlazuje rychleji.

5. Bez funkce přídavného spalování, což má vliv na účinnost.

Přes všechny nedostatky, ohniště Yenisei již vyhrál kupujícího. A hovoří o kvalitě a důvěře v výrobcem.

Každé topné zařízení se volí podle síly. Vypočtené tepelné ztráty prostory, které by měly být náhradou krb, upravené o procentní rozpětí. V důsledku toho potřebný výstupní výkon.

Druhý indikátor - princip konstrukce. Čím méně svary a další pevné částice, tím silnější jednotka. Zkontrolujte těsnost, těsnění, obložení v peci.

Poznámka udržovatelný kamna. Jedná se o nejjednodušší výměnu jednotlivých dílů, šamotových dlaždice a tak dále.

Podívejte se na kompletní sadu instrukcí. Kliky útulné dostatečně izolovat ze zvláštního těsnění vyhřívaný kovů. Všechny pohyblivé části musí být kontrolovány na volnobûh. Nepřijatelné jakékoliv zakřivení deformace na celém povrchu pece.

A konečně, certifikace a záruka. K jednotce je připojen celý balík dokumentů se schváleným list, pas, návod a záruční-voucher s odpovídajícími těsněními.

Existuje alternativa k tradičním formám vytápění pro obyvatele soukromých domech.

Moderní litinová kamna pro domácnosti nebo na zahradě jsou odlišné od.

Konvenční topná zařízení nemůže poskytnout správnou úroveň vlhkosti.

Kamna „Jenisej“: instrukce a zpětnou vazbu

To musí být nutně vybaven chata kov nebo kachlová kamna. A ve druhém případě si můžete vytvořit svůj vlastní, z nichž první je realizován dnes v mnoha obchodech příslušného zboží v širokém rozsahu.

Jako příklad kamen lze považovat „Enisey9raquo;, která je doplněna dveře vyrobené ze skla odolného tepla. Jako jeden z nejnovějších modelů ve prospěch kamen, které se prolínají bočních oken, což umožňuje kompletní přehled o hořící polena.

Ohniště „Meta9raquo; Představuje dřevo topné zařízení, který je vyroben z ocelového plechu. Tato pec pracuje na principu tepelného proudění a je určen pro stavbu, celková plocha, která může dosáhnout 110 m2. K dnešnímu dni, kamna „Meta Yenisei“ je nejsilnější v řadě popsaného výrobcem.

Také by vás mohlo zajímat technickými funkcemi, například jmenovitý výkon, což je o 11 kW. Účinnost faktoru zařízení je 78%. Jako potahový materiál se chová jako kov, a pevná paliva mohou působit nejen odštěpí, ale i brikety. Umístěte troubu, jak se vám líbí, tepelné záření je čtyřúhelník, který je velmi pohodlné.

Nosná část je vyrobena z kovových dvojitých plechů. Spotřebitelé, jako je, že v tomto intervalu je nastavena konvekční komory. Jakmile se vzduch prochází prostorem a ohřívá, prochází horní lumen. Tato technologie spotřebitelé neberou v úvahu nové, ale na vědomí, že je velmi efektivní v praxi. S tímto vybavením, kupující říkají, že je možné rychle zahřát kryt, čímž teplotu na komfortní vnitřní ochrannou známkou. Například některé zdůraznit, že dvě hodiny po zahájení provozu teploty zařízení se zvýší na +25 ° C

Přístroj je typický pec, vnitřní část je lemována šamotových obklady a má děliče. S ní, podle kupující, poskytuje účinnou distribuci toku tepla přes stěny pece. Přívod vzduchu může být snadno nastavena pomocí vyfukování, který je vybaven ventily. Tento design, protože kupující tvrdí, dovoleno, aby se dosáhlo pomalého pyrolýzy nebo doutnající jasným plamenem. V prvním případě se kamna „Enisey9raquo; To bude pracovat na stejné kartě do 8 hodin, v druhém - ne více než 3. Za účelem zvýšení optimální teplotu v místnosti, můžete použít ovladač, který je umístěn na přední straně zařízení.

Dodatečné parametry prvků recenzí

Popsaný pec mimo odolný práškový povlak se nanáší na kov. Boční okna a dveře jsou z čirého skla keramiky, která je podle hostesky, snadno se čistí saze a saze slepení. Komfort poskytuje jeden kanál z odpadu, který je zaměřen na vnitřní povrch sklenice. To minimalizuje stupeň kontaminace.

Spotřebitelé jsou více pravděpodobné, že zdůraznit, že tyto technologie jsou, bohužel, téměř nikdy použitý moderních domácích výrobců. Je to docela smutný, navíc nemá vliv na funkci ceně ventilátoru pece. Kamna „Enisey9raquo;, montážní návod, které budou uvedeny níže, má dvojí komín kanál - a horní zadní. To zajišťuje snadné použití. Tím topná zařízení mohou být instalovány v rohové oblasti a stěnou.

Recenze pozitivních vlastností pece

Spotřebitelé výše uvedeného zařízení je považováno za univerzální. Modely mají hladké zaoblené tvary, které jsou vhodné pro téměř všechny ve stylu rozhodování bytu nebo domu. Výrobce prodává doplňky a náhradní díly pro tento model, pomocí které by se podle odběratelů, může zlepšit nejen výkon, ale i vzhled zařízení. V případě potřeby můžete nainstalovat zařízení na vlastní pěst, je hlavním pomocníkem v tomto případě stává instrukce. V něm budete moci najít pohonných hmot, které jsou zakázané nebo povolené k použití.

Proč jinak by se raději „Enisey9raquo;

Tato kamna „Enisey9raquo; linka se sporákem, recenze z nichž jen poměrně často pozitivní, mohou nejen vytápění domu, ale také pomoci ohřívat jídlo. Výrobce tvrdí, že zařízení může obsloužit až 10 let, ale jistota je dána po dobu jednoho roku. To vás nemůže vystrašit, protože hodnocení je zřejmé, že zařízení se osvědčil jako dobrý pomocník v nejchladnějším ročním období.

Technologický vývoj není na svém místě, není výjimkou, aby výrobce, který vyrábí výše kamna. Nejedná se o nový model „Jenisej 2“ byl prezentován jako na dlouhou dobu pozornost spotřebitelů. Jeho velikost se zvýšila na základě těchto ukazatelů :. 1,115h0,84h0,585 m Podle kupujících, keramické vložky také staly víc než pár centimetrů, ale kulatost designu. Vzhledem k tomu, vzhled se stala ještě ušlechtilejší.

Spotřebitelé jsou rádi, že se kamna „Enisey9raquo,., Recenzí velmi pozitivní, stojí 32.000 RBL, to znamená, že se cena mírně zvýšila. Zdánlivá popularita těchto zařízení je způsoben:

  • vysoký výkon;
  • Nepřítomnost potřebu posílit základnu;
  • Přítomnost tepelně odolné těsnicí šňůra na dveře pece.

Kupující na vědomí, funkci konvekce, odmlžování a regulaci teploty. V tomto provedení může být použit poměrně dlouhé kulatiny až 50 cm. Pro skladování dříví, mimochodem, tam je zvláštní výklenek. Spotřebitelé také zmínit o prostornou popelníku.

Kamna „Enisey9raquo; s kamna mohou být instalovány vy sami. V současné době existují dvě možnosti pro tyto práce. Rozdíl mezi nimi je potřeba propojit design kouře. Rozhodnete-li se připojit do komína za kamny „Enisey9raquo; by měl stanovit odejít od stěny asi 15 cm. Je to nepřijatelné množství ohybů trubky.

Po přezkoumání pravidla pro instalaci, můžete pochopit, že kamen „Enisey9raquo; je namontována tak, že vodorovné úseky potrubí v systému v minimálním množství. Je-li připojení komín budou provedeny shora, budou požadavky na instalačních podmínkách být stejné jako při instalaci klasické troubě.

Po připojení systému pro odstranění kouře, můžete začít tát krbu. Pro zachování integrity žáruvzdorného skla, otevření konvekční klapku. Pokud kamen „Enisey9raquo; v úmyslu použít v době dlouho hořící, pak je možné, že pravděpodobnost, pokud budete používat suché dřevo.

Zde si uvědomit, že tloušťka kovové komory které nevydrží teploty až do 800 ° C, Tato hodnota odpovídá emisi tepla při spalování dřeva. Ale pokud se používá uhlí, teplota může být vyšší než 1100 ° C Někdy tepelně odolné sklo a topeniště svařované švy nejsou schopny odolat takové teplo.

Příběh pec Jenisej

Firma „Meta“ se zabývá výrobou kamen a krbů. Nejsilnější v segmentu je sporák „Jenisej“.

Jeho kapacita je 11 kW. Má rozhodnutí zajímavým designem. Tripartitní pohled plamene poskytuje dvířka a přední stěnu sklokeramickou kamna Japonsko. Tato kamna typ konvekce byl navržen za účelem vytápění místnosti o rozloze až 110 m². A vývoj je velmi úspěšná, protože i jako velká plocha kamen schopen velmi rychle teplo, což svědčí i četné hodnocení zákazníků.

Krbová vložka „Jenisej“ je nejtypičtější. Uvnitř, jako obvykle, šamot vrstvy, stejně jako deska-korun založena na více rovnoměrné rozdělení tepelného toku stěn pece.

Je vybaven dmychadlem šoupátka ventilu. To usnadňuje nastavení teploty v místnosti změnou přívod vzduchu do spalovací komory. Doba provozu pece na stejné kartě může být zvýšena na 7-8 hodin, pokud se upraví sytič do takového stavu, že se spalovací proces byl v blízkosti doutnající pyrolýzou.

Kamna „Jenisej“ konstrukčně navržen tak, aby se vešly do rohu, v sobě spojuje vlastnosti krbu si můžete vychutnat krásu otevřeného ohně, přičemž plně chránit přítomností plug-in průhledného skla před jiskry a sazemi, namáčení do sálavé teplo.

V intervalu mezi vnitřními stěnami a vnějšího krytu má ventilační kanály, které při zahřátí poskytují již teplý vzduch do místnosti. S tímto designem, domácí topení proces je velmi rychlý. řízení dostupnosti trakce umožňuje dosažení příjemné teploty v místnosti tím, že omezí rychlost hoření paliva. Jako palivo, stejně jako v jiných produktech firmy jsou použity brikety a palivové dřevo. „Shell“ pece je vyrobena z kovu a malované odolné vůči vysokým teplotám práškové kompozice.

Všechny sklokeramická, vyznačený tím, že boční strana dveří pece ukončen a snadno čistit ulpívání saze a popel.

Co je důležité pro čistotu skla, průtok vzduchu z jednoho podduvochnogo otvorů směřujících na sklo, neumožňuje nečistoty se usazují na povrchu skla, čímž se zvyšuje životnost. Takové řešení v pecích domácích výrobců se nepoužívají. A tím, že má takový krásný navíc cena nezávisí na tom, co je obrovská výhoda. pece pec lemované dlaždice jílu šamotu, který příznivě ovlivňuje změny vyhlazení teploty a akumulaci teploty v těchto deskách. Takže po kompletní hořící palivo ještě schopen poskytnout teplo. Vzhledem k tomu, použití standardního šíření velikost dlaždic, v případě poruchy je snadno nahrazena novou, bez jakýchkoliv problémů.

Tato trouba je navržena tak, aby pracoval v našich klimatických podmínkách.

Jeden model je krb „Jenisej“ se sporákem. Jedná se o kompaktní kamna s novými konstrukčními řešeními, která se těší rostoucí oblibě. Zamilovala s těmi, kteří žijí v chatách a venkovských chalup, as, kromě vytápění, je možné připravit jídlo na dva hořáky, než být spokojeni s hostitelkou takových pecí. Pro větší univerzálnost „Yenissei“ trouba vybavena dvojitým výstupem pro komínového horní a schopnost zadního spínání. To vám umožní umístit troubu podle potřeby. Výrobce nemá zapomenout na služby, které poskytují majitelům možnost získat prostředky na čištění komínů, chemie sklo péči, výstroje a další portály.

Chcete-li ušetřit náklady na instalaci topné jednotky je zde možnost samoinstalačního balíčku. Ohniště „Jenisej“, návod na montáž je velmi jednoduchá a je vybaven sadou nevyžaduje žádné speciální znalosti pro instalaci.

  1. Vysoký výkon.
  2. Minimálně přípravných prací.
  3. Utěsněné části pece, žádné štěrbiny.
  4. Vyfukování saze.
  5. Velká velikost protokoly.
  6. Police pro přívod paliva.
  7. otevřený oheň efekt.

Konstruktéři jsou nezahálel a pracuje na nové modifikace této jednotky. Tak, nedávno vydala nový druh modelu - „Yenisei 2“. Jeho rozměry jsou zvýšena na velikosti zorného skla a designu se kulatý tvar. Vzhledem k těmto změnám v tomto druhu snadné, aby se vešly do každého interiéru, a přinese potěšení z používání. Nicméně se změnami v rozměrech a cenovka vzrostl, avšak jen mírně.

Je třeba mít na paměti, že každá topné zařízení je vybráno především na základě schopnosti, oblast, která má být zahřátá. Počítáno tepelné ztráty, která je nezbytná k vyrovnání krb udržet na dobré úrovni v teple. Měl by být vybrán s rezervou, aby krb byl nefunguje po celou dobu na plný výkon, bude ho zachránit před předčasným selháním. Stojí za to věnovat pozornost výkonu kamen: menší detaily, tím spolehlivější. Při nákupu kontrolovat viditelné škody, dodávky, kvalita provedení, těsnosti pece vizuálně. By měla být značka certifikace výrobků, je nutné zkontrolovat dostupnost vyplněného záručního listu razítkem.

Kamna „Jenisej“ je vynikající volbou pro rekreační a chatové domech, kde není žádný plyn, který v pozitivním smyslu ovlivní náklady na výrobu elektřiny.

Registrace k odběru novinek z našich webových stránek a být si vědom všech akcí

Bergauf společnost stala první v Ruské hostů: nejlepší tepelně odolné směsi

Barevné kompozice pro zděných krbů a kamen

New Denmark - indukované Ventilátory do krbu

Španělská společnost je velký krb, gril

Německý řešení dodávání vzduchu do pece

Materiály kopírování místě dopuskaetcya pouze s aktivním odkazem na tomto místě.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

18 + = 28