Ohniště ze sádrokartonu s rukama

Ohniště ze sádrokartonu s rukama

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Zvýšen ohniště ze sádrokartonu s rukama: krok za krokem instrukce, předložit

Zatím není to tak dávno oheň sloužil jen jednu funkci - k vytápění místnosti. V současné době je tato část výzdoby interiéru se stala plnohodnotná, ale ne v každém domě nebo bytě je možné provést instalaci ohřívače. Pomocí něj můžete vytvořit pocit, že jste v luxusním sídle, spíše než jednoduchý městský byt.

Ohniště schopni vytvořit jedinečné prostředí v budově, čímž se vnitřek specifické chuti. Navštívit prodejnu, můžete si koupit ready-made elektrický krb. Pokud však koncipován sami, že to bude mnohem levnější, a provádět práce bude poměrně jednoduchý. Tento produkt není teplo v místnosti, ale vytvoří jedinečný design a auru pohodlí.

Toho lze využít pro konvenční sádrokarton, s nímž bude moci vytvořit téměř úplnou imitace dřeva požár. Takové řešení je někdy diktována praktické části. To je způsobeno tím, že po opravě se poměrně často vlevo kusy kovových profilů a sádrokartonové desky, které mohou být dány k použití.

Pokud se rozhodnete udělat falešné krb ze sádrokartonu s rukama, měli byste nejprve rozhodnout o návrhu designu, svými parametry a umístění. Někdy domácí mistři uchýlili k tomu, rohový krb, který dokonale zapadá do malých místností.

Součástí projektu, můžete vypočítat množství materiálu vytvořit svůj vlastní design. Provádět práce potřebné nástroje a materiály:

 • sádrokartonové desky;
 • Šrouby na kov;
 • tmel;
 • bulharská;
 • ruleta;
 • tužka;
 • kovový profil;
 • šrouby pro sádrokartonové desky;
 • šroubovák;
 • Kovové nůžky;
 • level budovy.

Zvýšen ohniště ze sádrokartonu s rukama na výstavbu je poměrně jednoduchý. K tomu se první fáze se připraví skicu, podle velikosti, které je nezbytné, aby etikety na ně stěna a bude instalaci. Při sestavování rohový krb značení je na rohu. První jít do zadní části rámu, který je kladen na stěnu, umožní pochopit, jak to bude vypadat s krbem.

Když falešný krb ze sádrokartonu s rukama, první věc, kterou je třeba namontovat do záběru. Tyto práce naznačují drží tři etapy. Při prvním měření se provádí a kusy profilu značení. Dalším krokem je zjistit a vmícháme do jediné struktury. Profil lze upevnit pomocí šroubů na kov, pomocí šroubováku.

Aby se dalo lépe originálním designem se podíval na vrcholu oblouku je vytvořen malý. Na jedné straně profilu budete muset provést řezy, prvky vystoupit do oblouku a jsou připevněny k rámu. Pokud se rozhodnete udělat falešné krb ze sádrokartonu s rukama, na paměti, že byste měli dát tuhost systému, jsou použity pro tento most.

Maximální možný krok mezi profily by měla činit 30 až 40 cm. Pokud jste plánování, které byly umístěny na imitaci oheň krbu, záloha je nezbytné, aby elektrické kabely pro připojení podsvícení.

Dekorativní krb ze sádrokartonu mohou být do pochvy jednou podařilo dokončit instalaci kovových konstrukcí. V první fázi kostry, které mají být měřeny, a upozorňuje, nastavení na suché tužkou. Polotovary lze řezat nožem. Sádrokartonové desky je připevněn k rámu pomocí šroubů, přičemž vzdálenost mezi které bude limit 8 až 10 cm. Sádrokartonových desek může být jakýkoliv, například, odolný proti vodě, nebo konvenční. Je lepší použít ten, který je určen pro montáž na stěnu. To je někdy používán a strop, ale má menší tloušťku.

Když dekorativní krb ze sádrokartonu, rám je doporučeno provést samostatně, a pak pokračovat do jejího připevnění k povrchu. V případě, že návrh na jedné straně bude umístěn velmi blízko ke stěně nebo zbytek proti tomu, že je nutné přiložit sádrokartonu a teprve po pevné konstrukce na hlavní stěně.

Budeme-li toto doporučení ignorovat, že následně není dostatek prostoru, aby se vešly šroubovák. Sádrokartonové desky v tomto případě může být posílena pomocí šroubováku, který je dost obtížné. Aby se racionálního využívání sádrokartonových desek na skokana rámu instalována, příslušné velikosti textilních kusů.

Dekorační krby na byty mohou naznačovat přítomnost zatáčky. Pro začátek je třeba plnit svou šablonu. Pak se tkanina je vyříznut z pásu požadované velikosti, které mohou být položeny s vnitřkem další zatáčkou. V této části je provedeno několik otvorů 5 mm. Propíchnutí může být opatřen ostnatým válcem. Otvory je třeba dojít k poškození kartonový vrstvu.

Předlisek se navlhčí vodou, a po změkčení jádra může být zajištěna k šabloně a nechat do sucha. Voda by neměla proniknout do jednoho kusu lepenky vrstvy, jinak se produkt může zlomit. Bend profil je prostě kov pro tento účel na bocích potřebě provést škrty, je vzdálenost mezi kterými je 1 cm.

Pokud si položit otázku, jak se zdobí krbové obložení ze sádrokartonu, můžete použít metodu utěsnění spár a spojů. To by mělo být vyhrazeno tmel pásku. Je-li povrch není malované nebo vložit přes film, to není nutné. Konce listů musí být dobře vyrovnány, jako crossover rovině.

Obložení by měla být pevná, protože uvnitř přístroje bude muset teplo odstranění. Pokud máte v plánu dát dovnitř ohřívače, je důležité zajistit, aby ventilačních otvorů, které by měly být umístěny v horní části konstrukce. Zvýšen ohniště ze sádrokartonu v interiéru bude vypadat skvěle, pokud zdobí ji. Chcete-li to dost často používají hotové desek nebo dlaždic. Je možné použít metodu pro barvení nebo vápna k povrchu kovu.

Jak praxe ukazuje, je vrstva tmelu je nestačí k dosažení rovinnosti, takže podklad musí být základním nátěrem, suší se a znovu pokrytí plnivo. Pokud jste spokojeni s výsledkem, můžete začít brousit povrch. Využívá jemnozrnný smirkový papír. V konečné fázi, nebo může být použit umělý kámen lícové cihly. Účinně bude vypadat v interiéru omítkových lišt, prvcích, které mohou být přilepená na povrchu. Po tomto designu je malován v příslušné barvě.

Pro dekoraci můžete použít zrcadlo, tapety nebo nátěrové hmoty. Je nezbytné, aby zdobí pec, a lze použít dlaždice pro toto. To může být prosklené, a jeho barvu, tvar a textura mohou být velmi odlišné. Řezané dlaždici, aby se vešly jeho velikost, můžete použít mlýnek nebo dlaždice. V tomto případě je falešný krb s rukama, krok za krokem, na kterém je produkce popsané v tomto článku může být zdobené dlaždice, které mají být umístěny na napenetrovaný podklad.

Dále hněte elastické lepidlo na bázi cementu. Tato směs se aplikuje špachtlí na dlaždice, zarovnání může být dosaženo ozubené špachtle. Tloušťka vrstvy by měla být 5 mm nebo menší. Je třeba začít pracovat s některou z dolních rozích. Mezi řadami chcete vložit kříže, aby se dosáhlo stejné tloušťky švech.

Správnost, kterým se materiál, by měly být kontrolovány s použitím takové úrovni budovy, a současně eliminuje směs vstupující do přední povrchové úpravy. Když falešný krb s rukama, krok za krokem instrukce pro výrobu, které by měly pomoci vyhnout se chybám, po vysušení kompozice, která bude trvat několik dní, můžete začít injektáže. Reproduktory lepidlo sekce jsou řezat nožem, švy jsou čištěny s měkkou houbou.

Zálivka se aplikuje z cukrářského injekční stříkačky nebo pomocí jemného kartáče. Z můžete zbavit přebytečného hustou houbou. Stejná technologie je vhodná pro dokončovací drovnitsy. Místo toho, aby lepidlo lze použít tekuté hřebíky, bude to urychlí proces.

Krb, výkres, který je uveden v článku může mít jako součást kachlových pece a portálu jeden barevný povrch náplasti nebo umělého kamene. Portál rám ze dřeva, ale keramické dlaždice, je pro tento účel vhodné. Pre-základním nátěrem substrát je natřen na bázi vody řešení sádrokartonu. První vrstva se nanáší štětcem, všechny následné - válec. Mezi vrstvami je třeba vyčkat času na dokončení sušení povrchu. To bude vypadat skvěle v každém světle matné barvy světlé barvy.

Rozměry falešný krb ze sádrokartonu, pokud je nainstalován v rohu, bude stanovena podle svých preferencí. Paličkované základy potřebují kovový profil, kromě toho, je třeba si připravit regálové profily o rozměrech 60h27 mm. Vodicí profily musí mít velikost je stejná jako 28h27 mm.

Šrouby budou mít délku v rozmezí od 14 do 16 mm. U sloučenin sádrokartonu a rámem je třeba šrouby se zapuštěnou hlavou. Mnozí mistři doporučujeme používat řezání sádrokartonu disku ruční pila, vyznačující se tím, že hloubka řezu se pohybuje od 16 do 24 mm. Nicméně, pokud takový nástroj v arzenálu tam, můžete získat kuchyňský nůž.

Pokud se rozhodnete provést krb, doporučuje se připravit na výkrese v předstihu. Na ní můžete určit výšku konstrukce, která bude 898 mm. Pokud jde o šířku, bude rovna 1041 mm. Každá ze stran bude 737 mm. Pokud jde o požár, v tomto případě, můžete použít elektronický fotorámeček. Jeho použití budou v bezpečí.

Pomocí šroubováku a šrouby UD-profil je třeba posílit podlahovou plochu. Vzdálenost mezi spojovací prostředky musí být 30 cm. Planckova bude rovnoběžná se stěnou, je třeba nejprve nastavit. Boční prvky musí být zabezpečeny tak, aby nedošlo k rozšíření nad rámec prvního profilu. Základna Stěna značení nezbytné k posílení stěnové profily. Hotových spojovacích prostředků jsou nainstalovány UD-profil, a pak ty, které budou rovnoběžně s podlahou.

Roh obložení ohniště ze sádrokartonu může být ukončena pomocí vlastnoručně vyrobených kameny vyrobené ze sádry. K tomu, připravit silikonové formy, vnitřní povrch, který je namazat vazelínou. Jak je naplněn zředění na konzistenci zakysanou smetanou omítky a povrch lze vyrovnat stěrkou.

Materiál bude připraven během 20 minut. Dekorační krby, pro byty určeny, často zdobené omítky kameny, které jsou vyrobeny s použitím pigmentů. Pokud takový nebyl po ruce, kámen může být povrch lakované po zaschnutí.

Jak vyrobit dekorativní krb s rukama se sádrokartonem

Útulný a romantický dům je snem mnoha lidí. Jak ji uvést do interiéru se stal teplejší a originální? Jistě pomůže vytvořit krb tam. Živá taneční jazýčky plamenů v klidné příjemné večery blahodárný vliv na nervový systém, a účtované v den příchodu domů s pozitivní energií každý požáru taneční publikum. Ale že plně funkční, může být vybaven na určitém místě, a že je třeba pro to, aby získal povolení od příslušných služeb. Dobrou alternativou řešení tohoto problému bude imitace ohně s rukama.

Nic strašného v tom, protože ve skutečnosti mají dostatek fantazie a představivost. To dělalo imitace ohně v domě nebo v činžovním domě bez speciálních znalostí a dovedností s minimem prostředků. V současné době je na trhu stavebních výrobků nabízí širokou škálu dekorativních předmětů, nástrojů a technik k jejich vytvoření.

 1. Odrůdy a výhody

K dispozici jsou 2 hlavní typy falešných krbů ze sádrokartonu:

První typ je určen k dekoraci interiérů a její ohřev. Výhodou řešení je absence kouře, který je vytvořen ve spodní části spalovacího procesu ethylalkohol a zotavuje páry v malém množství vlhkosti ze vzduchu. V konstrukci takových modelů používaných sádrokartonu, dřeva atd nejsou zapotřebí žáruvzdorných materiálů. Imitace ohně v krbu, který lze provést ručně vytvořené dávat nějaké dřevo ze žáruvzdorné keramiky kolem hořáku. Design je lehký a snadno ovladatelný, aniž by si museli stahovat krytý prostor. To nevyžaduje komín.

Elektrický krb ohřívá dům veliký a slouží jako dekorativní ornament. Často je elektrická konstrukce jsou již přítomny v konečném výrobku, a nevyžaduje úsilí k instalaci. Liší se kapacity a nákladově efektivní spotřeby elektrické energie. Vzhled umělý oheň neliší od přírodního.

Je třeba poznamenat, že výše pokuty - interiérové ​​krby jsou rozděleny do obvyklých kategorií, v závislosti na funkcích, jako jsou:

 • s simulované živé ohně a dokonalého spalování;
 • simulovaného požáru a doutnající polena;
 • napodobování skutečného požáru.

Nejpopulárnější je považován za třetí možnost, protože jeho tvorba je jednoduchá, nevyžaduje žádné dodatečné inženýrské služby. První dva z nich nesmějí být zapotřebí větrací systém, nesoucí instalaci plynového hořáku. Hlavní věc, že ​​design není nepořádek v místnosti, ale pěkně zapadají do interiéru. Často v moderní domácnosti stanovenou ve svém obývacím pokoji, a používá se jako dekorativní TV stojan.

Následující obrázky lze přičíst hlavních výhod umělých okrasných staveb

 • rozpočtové úspory - peníze budou potřeba pouze pro nákup stavebních výrobků;
 • možnost změnit výzdobu;
 • použít pro výzdobu různých materiálů;
 • easy „vpisyvaetsya9raquo; ve vnitřním prostoru pouzdra;
 • praktické využití, včetně jako dodatečný zdroj tepla;
 • zajímavou příležitostí k zóně prostor.

Je žádoucí, aby výzdoba bylo dohodnuto s obecným interiéru bytu a byl velmi elegantní zdrojem určitého směru. Často vytvořené návrhy s vyčnívajícím portálu a vizualizace dřeva doutnání v krbu. Vyrovnání svíčky v peci jinou velikost otvoru udělá jemnou strukturu, při zachování živý plamen.

Plánování, místo a materiály pro krb

Předtím, než se zeptáte, jak se dělá krb ze sádrokartonu, který byl původně plánované velikosti, detaily a konkrétní místa. Spolehlivější konstrukce je nejvíce podobný skutečnému krbu, sledovat, pokud velikost a přesnost zpracování.

volná stěna se obvykle volí nebo roh, kde se může stát krásné místo v budově. Další rozměry jsou vypočteny dekorativní prvek nejvhodnější pro celkové plochy místnosti.

V další fázi náčrt budoucího závodu. Připravil náčrt - požární čerpání ze sádrokartonu nebudou rozptylovat nečekaných momentů v tomto procesu. Jasný, barevný obraz umožní vidět produkt na polici, a proto vyzvednout potřebné produkty, zdobení kusů ve správném množství.

Je nutné vybrat nejvhodnější produkt a vyzdobit podle svého vkusu preference, takže i přes velkou pozornost místě nebylo jasné, že je to jen imitace, ale ne skutečný vzorek.

Pro kompletní definici, zvážit vzorky u krbu v bytě o navrhované fotografie.

Ohniště imitace vytvořil vlastníma rukama, a to nejen ze sádrokartonu, ale i obyčejné lepenky, pěny a jiných materiálů. Často mnozí řemeslníci ze starého nábytku výrobků, kteří sloužili své služby, a to je škoda je vyhodit. Dávejte pozor na hlavní části krbu - portál, protože to je zásadní ozdobného údaj, který předpokládá zaostření. V současné době spotřebitelé v prodeji široká škála dílů z polyuretanu, přírodní kámen, vzácného dřeva a dalších moderních materiálů. Podívejme se na příklady některých výrobků zpracovatelského průmyslu.

Nejlepší prostor v obývacím pokoji pro výstavbu je oblast pod televizor. Mnoho tvůrců se často označit místo pro váš televizor v horní části konstrukce. Krb s rukama se sádrokartonem konvenčně rozdělen do druhů, jako jsou spolehlivé, podmíněné a symbolické. Původ nemá žádné významné rozdíly oproti současnosti, a pec může být nastaven jako kopie biodevices hořící plamen. Konvenčně, to je povinné mluvící portál, který je zabudován do pece elektrickým ohřevem. Symbolický je dekorativní prvek, který může být vložen uvnitř rámu nebo jiné elektronické zařízení k plameni, spalování dřeva a další volitelné držáku. Krok za krokem obsahuje několik fází:

Co se týče pevných rozměrů, nosné konstrukce diagramu vzhled a vypočítané jeho hloubka, délka, výška. Rám je stanovena s ohledem na pracovní plán.

Jeho poloha je vyznačena na stěně a podlaze. výheň základna je vyrobena ze dřeva, nebo profil, upevněných s kolíky.

Profil v poloze vodícího je upevněn pomocí šroubů. První základna je postavena, a poté, spalovací výklenek.

Jestliže je uvnitř opatřen náladové osvětlení, je třeba, aby zásuvku a přejít na příhodném místě.

Pevný rám provádí stanovením můstky vodorovných a sloupy. Pro instalaci sádrokartonu vyřízněte skládačky a prováděl opatrná měření.

Stavební materiál je připevněn k základně pomocí šroubů 10-15 cm ve velikosti.

Pro čelí nátěr se aplikuje na sádrokartonové desky. Po vysušení nad sebou dlažby z umělého kamene. Drží tekuté hřebíky nebo speciální lepidlo. Také místo dlaždice tmelu dost dekorativní omítky nebo omítky nebo polyuretanovými sloupců.

Nejlevnější typ povrchové úpravy - lepení samolepicích fólií, jsou odolné a nevyžadují mnoho úsilí. Stejně jako možnost zdobení, mohou být barvené. K tomu, hladký povrch, který je naplněn ji a barvu, skrývání určitých nedostatků ve svém uspořádání.

Sádrokartonové konstrukce jsou považovány za levný, rychlý během výstavby, je velmi krásné a trvanlivé jako výsledek.

Jak vyrobit ohniště ze sádrokartonu - instruktážní video

Než začnete vytvářet rohový krb, nejprve hrál kreslení a přesné měření. Pro kostra lze použít kovový profil, sádrokartonové desky, šrouby, hmoždinky. Sestava nějakou dobu trvá ne více než 2 dny a začíná od podlahy až ke stropu.

Po vztyčení boxu je dalším krokem směrem. Kromě standardu podání v obchodech, můžete se obrátit na prodejnu nábytku a koupit kousky lesklé desku jako mramor různých odstínů, jako jedna z možností. Dále sádrokartonové desky je potažena štukových prvků jako jsou konzoly, mini sloupů. Mohou to udělat sám s využitím silikonových forem. Tyto prvky mohou být připojeny k plnivu.

Každý se může obrátit svou fantazii na zdobení prvků jejich vlastních preferencí. Další konstrukce je potažena, lakované předměty, a kontaminace se odstraní rozpouštědlem „bílý Spirit9raquo;.

Stejně tak z běžných překližkových krabic. Základními materiály, nástroje a bude pod tapety, cihla, kámen, lepicí páska, nůžky, lepicí pásky, lepenkové krabice, místo plamene pomocí girland, led - žárovka. Pro úhlové verze vytváří trojúhelníkovou základnu, která se lepí papír nebo fólii. Pro desku pomocí pěny nebo několik vrstev lepenky. Spalování věnec je umístěn, nebo svíčky napájené bateriemi. Je to velmi pohodlné a snadné vyzdobit váš domov na Nový rok a Vánoce. Výzdoba může ukázat představivost v libovolném směru stylu. Konstrukční řešení je nevyčerpatelná, mnohostranný, takže můžete ukázat svou kreativitu v netradičním originálním pohledu.

Lepenkové výrobky mohou být vyrobeny v každém bytě muže, který nikdy ani se konala v rukou stavebních materiálů a nářadí. Lepenka si dokonce vzít v obchodě spotřebiče nebo hypermarketu, který by nevyžadoval finanční náklady. Práce začíná s výkresem, na kterém můžete vidět na předložených fotografiích a videích. Je nezbytné, aby současně připravit skici nástrojů (nůžky, psací potřeby nože, PVA lepidlo, Tekuté hřebíky, barvy, papír, pásky, ozdobné lišty).

Dokončené budovy jsou vyzdobeny obrazy plamenů, kulatiny a další.

Připravený polotovar přilepen lepidlem ve výkresu. Krycí pásky nahrané přes spáry vyhladit nerovnosti. Myslel konstrukce v průběhu suchý podklad.

Pro dekorace použité materiály, které simulují cihla, kámen nebo dřevo pokládku. Pro tento účel je vhodnější plastový panel, polyurethanový film přetíratelný tapety. Příslušenství oživit módní světla, LED svíčky k vytvoření plamene. Také s použitím takové simulace ohně, jako například:

 1. Loskutkovy požáru. Zajímavý, neobvyklý varianta je vytvořena pomocí malé velikosti ventilátoru. Řemeslníci použít i počítač ventilátor, na němž axiálně namontován diody červené, modré a oranžové. Substituovaný malé zrcadlo pod nimi, simulující plamen oslnění. Dále z bílého hedvábí snížit jakékoliv velikosti kousky pod plameny, pak jsou upevněny na desce u ventilátoru. Krabička je zdobena a umístí se do portálu.
 2. Comic plamen. Lze ji nastavit do televizního záznamu nezbytných obrazů a otočte obraz ve správném čase. Také v prodeji se objevily v posledních letech, elektronické fotorámečky jsou střední velikosti.
 3. Oheň z vodní páry. To vyžaduje určité technické dovednosti a položky, jako je ventilátor, 3 kusy. ultrazvukové mlha generátory, řadič dekodér pro přenos dat, vodní krabice. mlha generátory, odpařují vodu v nádrži jsou připevněny ke dnu. Pak se pevná ventilátor namontován svítidla pro osvětlování páry.

Je nutno dodržovat instrukce krok za krokem, který byste si měli připravit v předstihu, nebo k dispozici na předložené simulace ohně v krbu ve videu. Hlavním rysem je ohniště dekorační všestrannost a praktičnost.

Fotografie falešné krby v interiéru:

Můj manžel a já chci dělat v zemi, vlastníma rukama rohový krb ze sádrokartonu, poradit, co je nejlepší pro výzdobu?

dokončovací možnosti lze nastavit. To vše záleží na vašem interiéru. Nejjednodušší způsob - pokleit tapety nebo samolepící fólie. Rozpočet, ale ne nejatraktivnější varianta. Ale dlaždice vypadají pevnější, umělý či přírodní kámen - elegantní! Pouze tehdy, pokud opravdu dát, a ne snažit oklamat samoklekoy líčit cihlu. To bude vypadat velmi ošklivé. Také zvážit možnost ozdobné lišty. Obecně platí, že se podívat na kameni na konci se spojí a mísí se celkový design místnosti a domem. Někteří dokonce používají vyřezávané dřevěné panely.

Jezdím podruhé u Phoenix-elegantní. Nechápu, proč tak vysoké teploty destilace? Požáru.

 • 01/15/2018 „Jak izolovat zdi uvnitř bytu

  PIR-desky, má smysl, pokud budete potřebovat vlastní dům rychle čalounění izolace. Bez zápachu, no.

 • 01/14/2018 „Best měsíční svit - jak si vybrat a co

  ahoj Každý rok zlepšené zařízení, dětské boláky jsou vyloučeny, je vhodné.

 • 01/14/2018 „Best měsíční svit - jak si vybrat a co

  Užitečné článku. Máte-li znát můj názor, to bude sdílet. Také jsem se zabýval pálení ,.

 • 01.13.2018 »Moonshine Brownie

  1 Brownie byl můj první měsíční svit. Koupil jsem ho nevědomky reklama vedl. ,

 • Zvýšen krb s rukama ze sádrokartonu a dalších materiálů

  Udělejte si krb ze sádrokartonu s rukama mocí dokonce i začínajícího stavitele a výsledek potěší každého kolem sebe. Pokud se to udělá správně, bude tento prvek interiéru se podobají skutečné topení. To může být oblitsevat ozdobné dlaždice a do jakési pece dát svíčku, která bude dávat oheň ještě výraznější.

  Frame falešný krb ze sádrokartonu

  Dekorativní krb, který lze snadno vytvořit svůj vlastní, má mnoho výhod:

  • Toto zařízení lze nastavit v městském bytě, není třeba žádného zvláštního povolení nebo provést dodatečnou dokumentaci;

  Kreslení oheň z sádrokartonu

  Jestliže je bytová jednotka není přišroubována ke stěně, je lze snadno přesouvat po bytě. V tomto případě, dekorativní krb může být použita v tomto nastavení na správném místě na stačí.

  Co může být sádra krb?

  V závislosti na strukturních a funkčních vlastností rozlišujeme následující druhy krbů ze sádrokartonu:

  Možnosti provedení portál falshkamina

  Vážení návštěvníci. Ušetřit odkazu na tuto stránku v sociální. sítě. Přijde chvíle, kdy dům bude zima a my vám pomůže 🙂 Podíl!

  Luxusní elektrický krb ze sádrokartonu

  • ze sádrokartonu je druh portálu nebo vybráním, uvnitř kterého je instalován elektrický ohřívač;
  • falshkamin které zcela napodobují vzhled skutečného ohřívače. V tomto případě, dokonce i domácí nebo nákup Biokrby druh může být instalováno v peci;
  • symbolický dekorativní krb, který je jen vzdáleně může připomínat skutečnou věc.

  Také údaje o návrhu mohou být přední a instalována u zdi nebo umístěn v rohu místnosti. Rohový krb trim dostatečně ziskové možnost v omezeném prostoru, a to zejména v městském bytě.

  Jak si vybrat návrhu dekorativního spotřebiče?

  Udělej si dekorativní krb

  V závislosti na vašich preferencích a podmínkám v pokoji je krb ze sádrokartonu může mít různé konstrukce a tvaru:

  • ve velké místnosti bude vypadat další organický celek simulace topného zařízení ve skutečné velikosti. V tomto případě se uvnitř portálu instalovat elektrický krb;
  • falshkamin místo uprostřed místnosti proti stěně;

  V malé místnosti bude vítězný jednu úhlovou design, který vám pomůže ušetřit více prostoru;

 • Neinstalujte přístroj ve stísněných prostorech, v blízkosti topných těles nebo v blízkosti dveří.

  Způsoby, jak vyzdobit dům s dekorativním krbem

  Co je potřeba pro stavbu ozdobnou radiátoru?

  Udělejte si falešný krb ze sádrokartonu s rukama poměrně snadno. Chcete-li to budete potřebovat následující materiály a nářadí:

  Co je potřeba k instalaci FCL

  • n ve tvaru kovového profilu pro sádrokartonové desky. V tomto případě vyberte vodítko
  • kolejnice a nosič;
  • sádrokarton;
  • 14-15 mm dlouhé šrouby k rámu;
  • Speciální šrouby pro sádrokarton s plochou hlavou;
  • zástrčky;
  • ruleta;

  Nástroj nutné Tmelení

  Jak vyrobit falešnou krbovou sádrokarton?

  Krok za krokem průvodce, který vám pomůže vytvořit dekorativní krb v městském bytě:

  • Kolík na stěnu nosného rámu s kolíky, a pak znovu sestavit celý rám na šrouby. Ve stejném profilu stojanů je nastavena na vodítku.
  • Po instalaci zkontrolujte další prvek ze svislých a vodorovných rovinách.
  • kolmosti místa sledované pomocí rulety. Měření délky úhlopříček obdélníku se rovná.

  Metody pro montáž profil pro sádrokarton

  Tmel sádrokartonové při výrobě portálu krbu

  Uvnitř hotového portálu, můžete samozřejmě nainstalovat elektrický ohřívač, ale také to může být zdobené různými obkladovými materiály, čímž se získá ještě větší výraznost. Chcete-li to provést, použijte:

  Tvorba portál sádrokartonů umělý kámen

  Při výběru obložení, mějte na paměti, že by neměla vytvářet další zátěž na organismus. Falshkamin také může být zdobené kovovými kované prvky.

  Pokud se rozhodnete použít opláštění dekorační dlaždice nebo kámen, přilepit k tělu s použitím standardního lepidla na obklady. Můžete také použít tekuté hřebíky, které se přidržují výbavu není horší než specifické produkty.

  Tvorba portál pro ohřívače

  Elektrický ohřívač by měl být nainstalován do připraveného výklenku, který je vyroben ze sádrokartonových desek. Krok za krokem pro instalaci spotřebiče:

  • Nástěnný elektrický ohřívač, který je nutný, aby se tepelně pomocí tepelně odolné materiály.
  • Připevnit k podlaze pódia pro topení.
  • Instalace rám kovových profilů. Základem portálu musí být odolné, aby vydržely větší zátěž na spotřebiči. Z tohoto důvodu připojit profily stojan na 200 mm.

  Rohový krb ze sádrokartonu - kreslení

  • Strávit kabeláž uvnitř portálu připojit elektrický ohřívač.
  • Na stěně portálu udělat nějaké díry, které budou hrát roli výfukového zdvihu.
  • Sádrokarton podšívka, aby portál, čímž se posílí to s pozinkovanými díly.

  Zashpaklyuyte dokončení projektu, pak je možné vyrobit jakékoliv obložení materiálů.

 • Hotový výklenek instalovat elektrický krb.
 • Video: Kamenný obklad z omítky

  • krby
  • komín
  • palivové dříví
  • čištění
  • Kde koupit krb
  • podlahové vytápění
   • Vodní vyhřívané podlahy
   • Elektrické podlahové vytápění

  Údaje na těchto webových stránkách jsou uvedeny v populárně-vzdělávací účely. Netvrdí, že referenční a vědecké přesnosti a není návodem k jednání. Při stavbě krbů obrátit na odborníky.

  Reprodukce bez svolení webu nebo autora je zakázáno.

  Po vyplnění formuláře budete kontaktovat správce a bude odpovídat na všechny otázky.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  29 − = 21