ohřívače nástěnné malby

ohřívače nástěnné malby

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Ohřívač pattern - teplý dekorace interiéru

Rozměrné a hlučné ohřívače v minulosti, je čas na teplém estetický. Ohřívač-picture vám pomůže udržet v teple v zimě a vychutnat si krásný výhled.

Topné těleso jako vzor - tak dekorativních desek s tištěného obrazu, uvnitř kterého je uhlík topné těleso (z uhlíkových vláken nekonečných vláken). Po připojení k ohřívači elektřina začne vyzařovat infračervené vlnění, a že se zahřívá v místnosti. V tomto případě bude tepelné energie teplo než vzduch a bytového textilu. Tj nastane opačný - ohřívá první předměty v oblasti působení infračerveného zařízení a pak ohřívá vzduch.

Nástěnný elektrický ohřívač v podobě obrázku, pomůže teplo V offseason, Při zahřívání ještě není zapnutý, a okno je už zima. Tradiční ohřívače spotřebují velké množství energie, ale inovativních nástrojů nástěnných vyrovnat se s tímto úkolem mnohem efektivněji a ekonomicky.

Hlavní výhodou infrazářičů, ve srovnání s olejovými radiátory, konvektory nebo motoru ventilátoru - šetří elektrickou energii o 40-60%. Přestože ve všech svých vlastnostech, které jsou vysoce kvalitní zdroj tepla.

Předměty nejrůznější obrazy: krajiny, zátiší, zvířata, města, dítě téma, abstraktní a další. Pro každý vkus a každý řešení interiérů.

Nejčastěji výrobci nabízejí nástěnné radiátory v podobě malého panelu se dvěma dřevěnými lištami na bocích, kde se používají běžný tisk s čerpáním na bázi tkaniny. Existují však i dražší modely v podobě úplného obrazu částic stříbra na plátně, v masivní ozdobného rámečku, který vypadá neliší od skutečné věci.

 1. Kompaktní a snadno se instaluje - tyto panely mohou být zavěšeny kdekoli na zeď v blízkosti elektrické zásuvky, nebo jednoduše srolovat a skrýt. jejich hmotnost není větší než 1 kg, rozměry se mohou měnit - od 90 do 200 * 60 * 60 cm, tloušťka - 1,3 mm.
 2. Tento typ elektrospotřebičů bude moci vystoupit na 5 krát rychlejší než jednoduchý elektrický, protože uhlík má mnohem vyšší vodivost než kov.
 3. Vysoká provozní účinnost - nad 90%.
 4. Ty mohou zahrnovat filmové ohřívače k ​​šetrným k životnímu prostředí, protože nevyžadují spalování kyslíku a tudíž není vysušovat vzduch.
 5. Nástěnné produkty také mají příznivé terapeutické vlastnosti - infračervené vlnové délce 7-20 mikronů vrstvy lidského těla se zahřívá na 2-3 cm, a tím mají pozitivní vliv na zdraví.
 6. Nedošlo k jeho přehřátí, což umožňuje udržovat je v provozuschopném stavu téměř neustále.
 7. Tichý a požáru, může být provozován v místnostech s vysokou vlhkostí.
 8. Bezpečnost pro děti - nemůžete se bát, aby se spálil, protože v kontaktu s povrchem přístrojové ramene, okamžitě se ochlazuje.
 9. Spolehlivost a životnost. Nenechte selhat vlivem přepětí.
 10. Běžet naprosto tichý.
 11. Vysoce kvalitní zařízení, spolu s velmi příznivou cenu (od 1000 rub. Nebo vyšší).

Topné těleso - obraz, v závislosti na velikosti, můžete využít k vytápění místností až 25 metrů čtverečních

Nejžádanější velikost obrázku -. 120 * 60 cm průměrný výkon těchto předmětů - 500 wattů. Jeden takový vzor je docela vyrovnat se standardním topným balkon nebo lodžie.

Tyto ohřívače jsou často používány pro domácí vytápění, balkóny, terasy a koupelny, stejně jako školky, zdravotnická zařízení, restaurace a sklady.

Pro dosažení maximálního účinku, výrobci doporučují, aby je opravit u okna aby se zabránilo studený vzduch zvenku do místnosti.

 • Power - 350-500 wattů.
 • povrchová teplota - maximálně 60-75 ° C
 • Napětí - 220 V.
 • Pracovní doba zdrojů - v průměru 50 000 hodin.
 • Hmotnost - až 1 kg.

Základní seznam výrobců

 • "Indian Summer".
 • „Dobrý teplo.“
 • „Teplo na Krymu.“
 • "Neirs".
 • "TRIO" (volba rozpočet).

Při výběru topení zeď v podobě obrazů určitě dávat pozor na existenci prohlášení o shodě elektrobezopasnosti.Poskolku požadavků na zařízení dnes, existuje mnoho bezohledných řemeslné odvětví, které nabízejí levné a nekvalitní výrobky.

Pořadí nejlepších topných těles pro ohřev malých ploch. Chladiče oleje, jejich hlavní výhody a nevýhody, značky HVAC výrobci zařízení pro domácnost.

Hospodárné nástěnný elektrický ohřívač v podobě obrazů

Nástěnný elektrický ohřívač v podobě obrazu se může stát nejen řešení šetří místo pro vytvoření příjemné mikroklima uvnitř budovy, ale vnitřní výzdoba.

Proč si vybrat nástěnný ohřívač

Mezi hlavní výhody tohoto řešení mohou být identifikovány provozní bezpečnost a jednoduchost. U těchto staveb není třeba hledat palivo, bude stačit k tomu, aby se zařízení k síti, a dům se bude zvyšovat teplotu v krátké době.

Mezi hlavní odrůdy elektrickými přímotopy nástěnné

Nástěnný elektrický ohřívač v podobě obrazů mohou mít různé konstrukční vlastnosti. Moderní technologie umožňují, aby taková zařízení jsou lehké a kompaktní. Uvedení na stěně je praktickým řešením problematiky úsporu prostoru a bezpečného přístupu, čímž se eliminuje možnost pádu zařízení, jakož i náhodnému kontaktu s nimi. Nástěnný elektrický ohřívač ve formě obrázku, může být infračervená, olej, keramický nebo konvekcí. Každý z těchto modelů je poháněn konvenčním elektrické zásuvky, a to může také být ponechán bez dozoru. Na základě těchto ohřívačů je možné zorganizovat plnohodnotnou autonomní systém vytápění, který nezahrnuje kontrolu osoby.

Pokud se rozhodnete zvolit elektrický ohřívač v podobě nástěnných maleb, můžete si vybrat celou řadu ropy, která je uzavřená věc. Uvnitř je minerální olej a trubkové topné těleso. Princip fungování tohoto zařízení je poměrně jednoduché. To je olej, který je ve fluidním stavu, ohřívá kov a stěna, a záření ohřívá okolní vzduch z něj. Výsledkem je, že teplo je distribuován v celé místnosti.

Tato zařízení se vyznačují dlouhou životností, nízkou cenu a tichý provoz. Skříň se zahřeje ne, takže to není sušení vzduchu větší než normální chladiče. Mezi nedostatky lze identifikovat velmi působivé hmotnost, pomalý ohřev místnosti, jakož i problémy, které mohou nastat, pokud je to nutné, instalace na stěnu. V případě, že oddíl není příliš silný, zámek nemusí být možné. Olej ohřívače typ zeď se doporučuje v koupelnách a chat uvnitř post bez využití.

Zvažují ekonomické elektrické ohřívače na zeď by měli věnovat pozornost konvektory, které jsou schopny zajistit rovnoměrný ohřev místnosti. Provoz takového zařízení je založena na ohřevu studeného vzduchu, který se propadne podle fyzikálních zákonů. Taková zařízení zajistit rovnoměrné zahřívání prostor nehoří kyslík podle typu zařízení, které se nazývají tepelné ventilátory.

Nabízí konvekční zařízení

Elektrický konvektor sestává z topného tělesa a krytu. V těchto otvorech jsou pro pohyb vzduchových hmot. Ochlazený vzduch vstupuje do spodní části mřížky, se zahřívá a vystupuje se horní uzávěry umístěny buď na přední straně. Topné těleso může být trubkovitý, monolitická a jehla. Mnoho výrobců se dnes vzdát poslední druhy topných těles z toho důvodu, že topná tělesa jsou odolnější, méně tepla a umožňují používat zařízení v oblastech, které poskytují ještě vyšší úrovně vlhkosti. Monolitické ohřívače slouží jako část těla, jsou nejúčinnější, bezhlučný a trvanlivé. Vzhledem k principu konvektoru, je třeba poznamenat, že jsou aktivní nebo pasivní. První mají externí ventilátor, který zvyšuje účinnost. Téměř všechny ohřívače vyráběné podle technologie, která zahrnuje přítomnost ve vodotěsném pouzdře. Díky tomu je možné provozovat tato zařízení v koupelnách a sprchách. Pouzdro se zahřeje na 60 stupňů, což eliminuje popáleniny.

Představuje typ konvekce elektrické ohřívače

Pokud uvažujete o úsporné ohřívače Elektrické nástěnné, je možné, že vaše volba padne přesně na konvektory. Nicméně, získat takové vybavení bytu či vily, je třeba vzít v úvahu, že účinnost tohoto zařízení bude záviset na síle výrobku a nikoli na základě tělesných rozměrů. Je-li výška stropu v místnosti je standard, bude 10 metrů čtverečních potřebovat 1 kilowatt výkonu konvektoru. Kromě toho, že je důležité věnovat pozornost jiným faktorům.

Mezi nimi jsou termostat, který je zařízení pro nastavení teploty topné. Nejnovější generace ohřívačů namontován elektronického typu termostatů, které umožňují přesně vyrábět nastavení přístroje. Jako velmi užitečným doplňkem činy a časovačem, kterou jednoduše nastavit čas zařízení. Pro mnoho spotřebitelů, a to je důležité funkční proti zamrzání, který pracuje v automatickém režimu, přičemž toto zařízení zahrnuje, když kritickou teplotou bodu. Tato volba je velmi užitečná pro provoz zařízení v domácnostech nebo na chatách, kde majitelé jsou umístěny pouze v pravidelných intervalech.

Je nemožné izolovat a funkce restart, který zajišťuje automatické spínací zařízení s přednastavenými hodnotami. Tato funkce je spuštěna při výpadku napájení. Nemůžete volat zbytečný a jako přídavek, jako dálkové ovládání, která umožňuje na krátkou dobu změnit nastavení, aniž by opustil své sedadlo.

Pokud máte obavy o době, kdy po dlouhé době může vzduchotechnické jednotky ztrácejí potřebnou vlhkost, je nutné zvolit zařízení, které jsou vybaveny zvlhčovače. Pokud vám záleží na zdraví svých blízkých, se doporučuje zvolit modelové konvektory, které jsou dodávány s ionizátory, tento modul je pod vlivem vysokého napětí připojených molekul kyslíku záporný náboj.

Představuje keramické ohřívače

Zvolíte-li elektrický ohřívač zeď dát, můžete si dávat pozor na druhu keramiky. Vzhledu, toto zařízení může vypadat vnitřní jednotka split systému, nicméně, bydlení je v tomto případě poněkud tenčí. Ohřívač pracuje na principu nucené konvekce. Vzduch z místnosti se neustále přivádí do topného prvku, který má tvar desky, sestávající z keramických prvků. Procházející přes malé otvory, vzduch se zahřívá bez sušení.

Pokud se rozhodnete koupit elektrický ohřívač zeď dát, a na vás nezáleží na tom, zda je či nezveřejnit hluku zařízení, takové řešení je nejvhodnější. Nástěnné modely mají regulační výkon, termostat, dálkové ovládání a zobrazení. Ten umožňuje poskytovat automatický provoz. Nicméně, mohou být přidány tyto funkce a některá zlepšení. Jako další výhoda tohoto ohřívače působí, že může být použit jako kondicionér v horkém ročním období, včetně zařízení bez zahřívání.

Infračervené elektrické ohřívače

Pokud si vyberete nástěnné elektrické ohřívače ekonomický obraz by bylo nejlepším řešením, které harmonicky doplňuje interiér. Kromě těchto druhů, můžeme rozlišit infračervené zařízení, která pracují na principu slunečního záření. Takové zdroje tepla se liší od jiných topných těles, která zahřívány na okolní objekty, spíše než vzduch. Aby bylo možné uspořádat autonomní systém vytápění, tyto ohřívače mohou být umístěny po obvodu místnosti, zatímco v případě, že je třeba používat zařízení jako doplňkový zdroj tepla, musí být instalace zařízení provedena v místě, kde trávíte nejvíce času během dne.

Charakteristika infrapanelů

Pokud si vyberete nástěnné elektrické ohřívače úsporný, bude obraz být skvělý dekorace pro všechny místnosti. Infračervené panel úsporné a kompaktní, ale vyhrát, pokud make srovnání s konvektory a topné těleso ventilátoru. Práce takového panelu by byla neviditelná, jak se zařízení nevytváří hluk a pohyb vzduchu, což není vždy příjemné. Komfortní teplota bude zajištěn automatickou regulací teploty.

Taková stěna elektrický ohřívač, názory, kde pouze pozitivní vyroben za použití sklokeramiky a kovu, který tvoří základ pouzdra. Takové zařízení je moderní a elegantní vzhled, který ukládá majiteli z nepříjemností, které jsou spojeny s tím, že zařízení musí být skryté v letním období. Nástěnné elektrické infrazářiče navrhnout topný prvek, který je umístěn uvnitř pouzdra a nemá žádné omezení na časování operace.

Funkce ohřívače povlakové

Taková zařízení jsou zcela nehořlavé, mohou způsobit popálení, a povrch se neohřívá více než 60 stupňů. Takový ozdobný vytápění lze s úspěchem použít na chodbách, na balkonech v ložnicích a koupelnách. Electric Film infračervený nástěnný ohřívač, recenze z nichž jsou spojeny s pozitivními vlastnostmi je nejtenčí v moderních ohřívačů na trhu. V průběhu výrobního procesu používá karboxylová příze, jejíž tloušťka je 1,5 mm. Tento zdroj tepla je flexibilní, takže pokud to budete potřebovat, stačí vrátit do trubky pro přepravu nebo skladování. Nízká hmotnost umožňuje montáž takových zařízení na všechny povrchy, mezi něž patří i dveře a tenké stěny.

Popsané tepelné ohřívače, elektrické stěna bude viset i nezkušeného pána, to nezpůsobí žádné problémy a hospodyňky. Provoz tohoto zařízení stejně snadné jako běžné domácí spotřebiče.

Infračervené ohřívače obrázek: teplo z krásy

Člověk se snaží, aby se váš domov v teple a krásné. Naléhavý úkol, ale není jednoduchá. Kombinovat jak teplo a krásu vývojářů ještě šlo, vynalézat tento druh tepla jako infračervené obrazy ohřívače. Nyní má každý možnost využívat je k udržení příjemné teploty bez narušení integrity interiéru domu.

Jaké jsou infračervený topný panel, jak fungují a jaké jsou výhody dnešní řeknou „dům snů“.

Jak infračervené ohřívače picture

Na panelu zařízení malby založené na moderních technologiích, pomocí nejjemnější uhlíkových vláken. Jsou rovnoměrně rozloženy po celé ploše panelu, který zajišťuje spolehlivost a životnost těchto zařízení. Jejich životnost nejméně 10 let.

Infračervené panely se skládají z pěti vrstev:

 • base;
 • reflektor;
 • přímo infračervené závit;
 • obrazovka;
 • plátno s obrazem.

Pozoruhodné je, že celá tloušťka struktury je menší než 8 cm.

Podstatou působení infračerveného záření není ohřátí na teplotu místnosti, a teplota povrchu předmětů, které jsou v blízkosti obrazové ohřívače. Povrch se vychladnout a získá výsledný teplo, čímž se udržuje optimální teplota vzduchu. Termostat se nachází na modulu zdi vysílá signál zodpovědný pro přepínání, když se sníží teplota a deaktivace infračerveného panel vzorem, kdy se vzduch uvnitř je dost teplo.

Nástěnné výjevy fotografie ohřívače

Jaké jsou výhody stěn zářičů ve formě obrazů

Infračervené paprsky nejsou škodlivé pro lidské zdraví, naopak, zlepšují krevní oběh, zvyšuje vitalitu a pozitivní vliv na lidský organismus.

Infračervené deskové obrazy

Mezi hlavní výhody infračerveného ohřívače vzoru jsou:

 • estetický vzhled ohřívače, schopný vyzdobit interiér každé domácnosti;
 • nedostatek proudění vzduchu, čímž se zabrání přítomnost prachu a pet vlasy ve vzduchu v místnosti;
 • se nemění v průběhu indikátory vlhkosti vytápění, vzduch je nasycen kyslíkem;
 • panely pracovat potichu;
 • Snadná instalace - vy jim můžete nainstalovat sami, jsou připojeny ke stěně pomocí speciálních držáků;
 • Bezpečnost - to je nemožné se dostat úpal nebo spálit;
 • Ohřívače ovládat obraz topení, udržování teploty nezbytné pro komfort;
 • šetrné k životnímu prostředí během provozu nevypouštějí škodlivé látky;
 • infra panely výhodné, protože ušetřit až 40-60% elektřiny.

Redwell infračervený topný panel ve formě obrazů

Odrůdy infračervené obrazy a výběr snímků

V závislosti na verzi tkaniny tepelně odolné:

 • Panel s aplikací stříbrných částic na obrázku (PREMIUM třída);
 • Panel použití konvenční tisk na textilie (ekonomické třídě).

Obrázky mohou být různé tematicky: od kosmického výhradou postav pohádek, populárních obrázkových ohřívačů s výhledem do přírody, měst, zvířat a rostlin.

Předmět je znázorněno na infračerveného topného panelu závisí na místě, pro kterou je určen. Například dětském pokoji může být ozdoben „slunce“ v obývacím pokoji visí „oteplování krbu.“ Hlavní věc je, že tento prvek koresponduje s celkovým stylem bytového textilu. Pak teplo bude hradit nejen komfort, ale i krásu.

Infrazářiče pro picture-ložnice foto

Infra panely pro vytápění-obraz foto

Rozmanitost druhů tohoto topného každý najde svůj „teplý obraz.“ Poté, co všechny známé stylu interiéru s radostí přijali tento vývoj, takže koupit infrazářiče malby pro váš domov, nebo ne - je to jen na vás!

Kde koupit a za jakou cenu na obraze? Je možné, aby takové infračervené podlahové lišty?

Ludmila, v domácích spotřebičů prodejnách nebo on-line obchodů. A systém „teplé soklu“ také existovat, budeme psát o nich.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

97 − = 90