Omítky stěn s rukama Video

Omítky stěn s rukama Video

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Video na sádrové stěny s cementovou maltou

Pokud jste začali opravit zdi a rozhodl se to kvalitativně ve fázi přípravných prací nezbytných pro zajištění jejich rovinnosti. Pokud stěnách křivek, nezapomeňte je sladit. Existuje několik způsobů. V prvním videu ukazuje sádrové stěny s vlastníma rukama.

 • V závislosti na úrovni stanovené v majáků směsi nebo hmoždinky. Je důležité vypočítat přesnou vzdálenost k hraně pravidel uplynuly ipryamo majáky.
 • Po spolehlivé upevnění majáků stěny postříká vodou pro zlepšení adheze.
 • Řešení pro omítky zařízení v souladu s pokyny, že nebyl příliš silný.
 • Použití sádrovou stěrkou řešení hod na stěně být 3-5 mm větší než šířka tloušťka majáků.
 • Dále začíná vyrovnání na majáky rozhodnout, že řešení neměl čas vyschnout. Zdola nahoru na tlak, pomalé pohyby provádí obvykle tak dlouho, dokud povrch je plochý.
 • V místech, kde se roztok nestačí, můžete dodatečně zapisovat jeho nebo stěrkové.
 • Když se roztok suší, postupuje do tmelu, stěny a další dekoraci místnosti.

Doporučujeme také sledovat další videa, jako omítka bez majáků. Tento příklad používá cementové malty zdivo.

Jak vidíte, nic zvlášť obtížné v sádrokartonových stěnách, ale pokud hledáte jednoduché a rychlé řešení - četl článek o sladění stěn sádrokartonu.

Technologie sádrové stěny na majáky s vlastníma rukama. instalace značení majáky omítkové a vyhlazení povrchu.

Jak sladit stěny sádrokartonové desky s rukama nad hlavou. Metody sádrokartonové opláštění na rámu a lepidla bez kostry. Dokončovací putty spár.

Způsoby aplikace dekorativních omítek s rukama nad hlavou, malířské a lakýrnické technologií. Stejně jako u konvenční omítky na zdi, aby vystouplý vzor.

RemBoo »Oprava a stěny“ Video na sádrové stěny s cementovou maltou

Vlastnosti omítky na stěny s vlastníma rukama

Omítka stěny s jeho vlastních rukou se doporučuje pouze provést údržbář, kteří mají zkušenosti v malování a zdobení. V případě neexistence takové zkušenosti, měli byste si vybrat malou část zdi a vzít kus sádrokartonu a praxe na něm. V případě, že výsledek není zdaleka žádoucí, to je lepší, aby se pokusili zachránit, a okamžitě se obraťte na stavební firmu. Zbytek se doporučuje postupovat podle pokynů.

Omítání stěn vlastníma rukama se může provádět dvěma způsoby. V prvním případě se roztok nanese na stěnu, a pak se šíří pravidlo. Ve druhé, před omítnuté stěny, nastavte malování majáky nebo vytáhnout řetězec pro indikaci úrovně. Tato operace je nutná pouze v případě velmi nerovné stěny. Jedná se o dva způsoby, jak sádrových stěn jsou považovány za základní, ale každý umělec může provést drobné změny v technologii.

Podle současných předpisů odstřihnout III-21 až 73, jsou 3 typy nátěrů:

 1. Špatná kvalita. Tento typ omítek je vhodný pro konečnou úpravu stěn vlastníma rukama v nebytových prostor. Tolerance vertikálně a horizontálně, jsou 3 mm až 1 metr. Také za 4 metrů čtverečních jsou povolena 3 hladké nesrovnalostí, jejichž hloubka je menší než 5 mm. Sádrové povrchy mohou být levnější výchozí roztok.
 2. Průměrná kvalita. V tomto případě jsou požadavky na přísnější plochy :. odlétajících z vodorovně nebo svisle, musí být větší než 2 mm na 1 m Vzhledem k vyhlazení nerovností, jeho množství je omezeno na 2, a hloubku 3 mm. Takže můžete poshtukaturit fasády.
 3. Vysoce kvalitní. Požadavky na tento typ povlaku nejtvrdší. Odchylky v horizontální a vertikální by neměla překročit hodnotu 1 mm na 1 m, a hladké nepravidelnosti mohou být větší než 2, a jejich hloubka může být ne více než 2 mm.

V závislosti na materiálu, ze kterého byly stěny vyrobené pod omítku, jakož i jejich umístění (uvnitř nebo vně budovy) používají různé omítky a aplikační techniky. Před omítání stěn pomocí sádrové omítky nebo jiného prostředku, musíte se naučit některé nuance různých ozdobných základen.

Takové vzory typicky čalounění cement na omítky. V některých případech se přidat trochu vápna zlepšit tažnost a odolnost proti vodě materiálu. Tloušťka omítky vrstvy na cihlové zdi by neměla překročit 3 cm. Doporučuje se také použít výztužné vrstvy pro posílení sítě.

Při zdobení stěn cihly by měly být použity k posílení vyztužujícího pletiva omítkou

Když přijde na lícové cihly, to je docela obtížné s ním pracovat. Jeho povrch je velmi hladký, takže se roztok může spadnout, i když použití vyztužujícího pletiva. Takový materiál musí být předem impregnovány speciální sloučeniny primery, a teprve pak se od začátku do konce.

Hladký povrch tohoto typu je předběžně upravené primer obsahující křemenný písek nebo mouku. Tato látka zvyšuje přilnavost a poskytuje další těsný kontakt se stěnou omítání. Pro dokončení takové povrchy pomocí cementové omítky, do které byly přidány trochu sádry nebo vápna, sádry směsi. Pro hrubé betonové stěny zcela normální omítky bez dalších komponent. Hlavním pouze s nimi zacházet „Betonkontaktom“ před omítání povrchu na vlastní pěst.

Betonové stěny se doporučuje našlápnuto „betonkontakt“

Pokud byla budova postavena nebo izolována pomocí plynových a pěnových bloků, bude omítka práce bylo rychlé a snadné. V přípravné fázi, budou muset léčit stěny impregnovaných hluboké proniknutí pouze. Tyto povrchy mohou být polepené sádrovou omítkou, vápenné malty nebo betonu.

Tip! V tomto bodě kutily široký rozsah náplastí, které jsou vhodné pro určité plochy a provozních podmínek. Výrobci uvádějí poměry, v nichž je nutno ředit směs, a vedl řadu doporučení týkajících se používání, takže se nebudou vznikat problémy výběru.

Příprava stěny pórobetonu pro omítání

Nástroje a materiály potřebné

Omítka zeď byste měli zásobit na dodávky a následující nástroje:

 • primer roztok (akrylová nebo "Betonkontakt") povlak;
 • malování majáky, šrouby, hmoždinky;
 • šroubovák, kladivo, kovové nůžky nebo Bulharská;
 • punč se sadou vrtáků a trysky mixéru, míchání dobře;
 • tvůrce tělo úroveň, olovnice, svinovací metr;
 • nitě, značky nebo tužka;
 • stěrky (široké a úzké), štětcem nebo válečkem, obvykle žehlit.

Rovněž je třeba se postarat o pracovních oděvů, rukavic a klobouků. Výše uvedený seznam je dost velký, ale tady je základní punč a sadu vrtáků, všechno ostatní není vysoká cena je jiná.

Spotřební materiál a nástroje pro omítání

Existuje několik fází omítky. Pouze při plném respektování každé z nich můžete získat kvalitní povrchovou úpravu, která bude sloužit po mnoho let.

Omítání stěn vlastníma rukama vyžaduje pečlivou přípravu.

 1. První věc, jak se zbavit starých nátěrů. Je nutné odstranit barvy, tapety nebo dekorativní omítky. Spuštění vrstva omítky může být ponecháno pouze v případě, že je silný, jinak může také srazit.
 2. Pak musíte klepnout na celý povrch zdi s kladivem, identifikovat slabiny, které jsou uzavřeny tmelem nebo cement, písek malty.
 3. Kovové prvky, které mohou kontrolovat, je odstraněn ze stěny (to může být hřebíky, šrouby a tak dále), a podříznutí mlýnek ventil a přidá se inhibitor koroze.
 4. Před omítky s rukama a krycí nábytku a jiným povrchovým filmem.

Přípravné práce před omítkou

První kontrola wall level budovy a stanovit odchylku, je třeba jej použít na různých částech povrchu horizontálně i vertikálně. Pak je třeba najít všechny hrboly a prohlubně, uplatňování pravidla ke zdi. Tyto vady poznamenat marker nebo tužku. Je-li odchylka větší než 3 cm, je nutné odstranit bulharské kopce a dolíky vyplnit tmelem.

Nyní můžete přejít přímo do značek pro malování majáků. Začít v rozích místnosti, došlo k odchýlení se od nich do 30 cm, a vytáhl rovnou svislou čáru od stropu k podlaze. Pak zpět 160 cm od linie natažený a držet další, a tak dále až do konce zdi. Za to, že je třeba určit délku majáků. Zároveň musíme uvědomit, že podlaha a strop by se měl ustoupit do 15 cm a označit tyto body. V bodech vyvrtané otvory a kolíky upevněny pomocí šroubů.

Označení pravidel pod omítkou majáky

Pak vytáhnout kabel z rohu do rohu horizontálně - strop a podlahu. Výsledkem je, že byste měli dostat dvě paralelní linky. Šňůra protne zbytek svislých čar na křižovatkách by měla být použita ke značce, vyvrtejte otvory a instalovat kotvy bez šroubů. Výsledkem je, že bychom měli dostat dvě řady děr jít přímo na stejném řádku.

Tento krok je volitelný, protože to závisí na délce provozu budoucího povrchu. Primer zlepšuje přilnavost stěny, takže náplast bude lépe a vydrží déle na rozhodl, navíc primer může sloužit jako antiseptická činidla, pro zlepšení povrchu větrání a slouží k odstranění prachu. Hluboce pronikající směsi používané pro dokončovací cihlové stěny nebo plochy pórobetonu, lze upustit pro plynulé „Betonkontaktom“.

Vybrané primer se nalije do schopnosti malíře, a ponoří do její štětcem nebo válečkem, potom vytlačit nástroj na připravenou plochu na nádobě a zpracuje se na celou plochu. Po nanesení první vrstvy je nutné vyčkat asi 2-3 hodiny, a opakujte postup a nechat stěny sušit po dobu 10-12 hodin.

plnicí proces zlepšuje přilnavost omítky na stěnu, a pak povlak vydrží mnohem déle

Majáky jsou nastaveny pro následující technologie:

 • Za prvé, v horních dírách přišroubovány šrouby, načež jeden z nich uplatňuje pravidlo a zkontrolovat, jak hluboko je třeba zašroubovat dolní šroub tvořit rovnou svislou čáru mezi jejich hlavami. To může také být kontrolována tím, že závaží z horní části šroubu. Tak, kontrolovat a upravovat všechny upevňovací prvky.
 • Pak budete muset vytáhnout z plochých spojovacích dvě příčné čáry, a poté se umístí pod majákem a držet je kontrolovat, zda tam bude majáky následně jednat. V případě, že výrobek zachytí nit, je nutné překontrolovat hladinu samořeznými šrouby. Toto je následované stahovací šňůrou mezi horními a dolními spojovacích materiálů a také kontrolovat jejich maják.
 • Nyní se musíme vypočítat vzdálenost mezi horními a spodními čepy a snížit profil maják, takže je podpořena s každou stranu od 5 cm.
 • Po tom, vařit trochu omítky předpis dané výrobcem na obalu.
 • Potom se přidá roztok zisk a vést ji ke zdi podél svislé čáry, a pak brát cut maják a stiskněte jej do roztoku tak, aby byla na stejné úrovni jako šrouby s hlavou. Tato operace se nejlépe provádí s partnerem, musí být stisknuta zároveň nad a pod majáku.
 • Na konci je třeba zkontrolovat správnou úroveň instalace majáky a odstraňte šrouby ze zdi.
 • Proto je třeba stanovit profily pro všechny řádky označování, a se směs ponechá vychladnout.

O tom, jak správně aplikovat omítky, diskutovány později.

Použití omítky na zdi u příkladu sádrové kompozice.

 1. Začíná míchání roztoku a připravit potřebné nástroje. Pokud jsou stěny z pórobetonu nebo cihla, pak před dokončením je nutné je navlhčit vodou. Skutečnost, že tyto materiály silně absorbují vodu, proto nemá čas vytočit omítky síly na suché a popraskané. Smáčet stěny lepší stříkací pistolí, ale pokud to není nalezen, můžete provést obyčejnou houbu.
 2. Tento roztok se aplikuje na stěnu dvěma metodami. Metoda pláštěnky používají profesionální finišery. Jak vyplývá z názvu zřejmé, jen házet věci na hladině a pak se protáhnout. Aby netrénovaný Průvodce lépe vyhovovala jiná technologie sádrokartonových stěn. Za prvé je nutné vytočit řešení na špachtlí, transfer do povrchových a roztažení stěrkou. Aplikace omítky na stěnách

Byste měli vědět! Při dokončení zdi sádrovou vrstvou by měla úplně pokrývat stěny a mírně vyšší než signály.

Vyrovnání omítky vrstvu pomocí pravidel

 • Pak je třeba znovu jít pravidlo upravovaného pásu, ale nyní můžete jednoduše přesunout zdola nahoru, tento postup se musí opakovat až 5krát, dokud nebudete mít dokonale hladký povrch. Stejným způsobem všechny omítkové lišty.
 • Neošetřené plochy zůstanou v rozích v blízkosti podlahy ke stropu. Technologie omítky stěn znamená, že se dokončí po vysušení na hlavní náměstí.

  Odbavení úhly a plochy v blízkosti podlahy a stropu

  Aplikace omítky těchto oblastech probíhá velmi rychle. Doporučujeme začít se stropem. Před nanesením omítky na zbývající ploše, opět se přidá roztok stejné konzistence jako pro hlavní plochy stěn. Na úzkých lopatek získání roztoku a jemně protáhnout. Pokud se dostanete malý přesah - to je v pořádku, pak to může být brousit brusným papírem. Stejným způsobem oříznout oblast blízko k podlaze.

  Omítnuté stěnový prvek se rozprostírá jako pravidlo, odříznutí přebytečného materiálu. Úhly, aby se na stejné technologii, ale vždy zkontrolujte kolmost stěn gon. Namísto majáky průvodce nyní slouží jako hotový povrch stěny.

  Kontrola pravoúhlosti stěn na náměstí

  Na konci je třeba zkontrolovat povrch praskliny, pokud vůbec, se zdála být, měly by být utěsněny spárovací hmotou a vyhladit jeho pravidlo. Také je nutné zkontrolovat hladinu povlaku, pokud vůbec nějaké rozdíly větší než 1 mm, jsou odstraněny ostré hrany stěrkou.

  Poté se odstraní ze stěny majáky a výsledné Drážky řešení vložený, omítnuté část dub. Pak uchopení povrch ošetřený brusným papírem. Omítky stěn štukové nevyžaduje dokončovací práce.

  Na této omítky s rukama je dokončena. Zbývá jen čekat na nastavenou sílu povlaku, přičemž poté může být využity. Požadovaná doba je podle údajů výrobce.

  • zredukovat
   • strop
   • stěny
   • Paul
   • Dveře, oblouky
   • windows
   • Trouba, Krb
  • Výzdoba prostorů
   • kuchyně
   • Koupelna, WC
   • Chodba, hala
   • Balkon, lodžie
   • další místnosti
  • úprava budovy
   • Chaty a byty
   • dřevěné domy
   • Sauny a parní lázně
  • ozdobné materiály
   • sádrokarton
   • obkladové desky
   • Tapety, korek
   • dlaždice
   • Laminát, linoleum
   • dekorativní omítky
  • dokončovací práce
   • omítka
   • základní nátěr
   • těsnění
   • Malování, bílení
  • Vnější úprava
   • fasáda

  Potěr je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak vyrovnání podlahy. Kromě toho, že pomáhá.

  Nápady pro koupelny jsou dnes velmi ceněn, protože každý majitel chce v omezeném prostoru.

  Filler patře jsou moderní řadu materiálů, které se používají pro zařízení kvalitní podlahy.

  Omítání stěn vlastníma rukama - tradice odůvodněno praktičnost

  Řada inovativních povrchových materiálů je obtížné soutěžit se starými způsoby, osvědčil staletého praxe. Kolik by se objevit rychlý, lehký, moderní úprava technologickým lídrem sazeb zůstává omítka. Přes složitost, prach, bláto budovy, dlouhodobý proces, máme rádi naši předkové, štukatéři zdi s rukama. Nebojíme se ke složitosti práce, protože konečný výsledek je důležitý, a dlouhý seznam konkrétních priorit pro praktické odolného proti opotřebení omítky.

  Omítka dává možnost realizovat téměř jakýkoliv design projektů. To je ideální pro odstraňování skvrn stavitele sladit stěny a štukové vytvářet vzory ručně. To se používá k vytvoření různých textur, barev a povrchových struktur.

  dokončovací mistři mají řadu konkrétních technologií pro nanášení omítkové směsi na stěnách, takže materiál se přemění na demokratickém otrhané přírodního kamene, řezání kamene nebo konvenční spojku. Podle stupně výraznosti a terrazitovye benátského štuku může konkurovat výjev a zakončuje 3D struktury. Řada barevných variant a kombinací různých aplikačních metod ptáků fantazií dekorace růst kilometr křídla.

  Mezi nesporné výhody sádrových ↑

  Výběr omítky se mísí jako povrchový materiál podložený nadřazenosti svých provozních, technických a estetických kvalit, nebo spíše výšce celého souboru sady indikátorů.

  V seznamu priorit omítky se objeví:

  • kvalitní vodu odpuzující materiál, schopnost vyschnout po abnormální mokra bez ztráty ozdobných údajů;
  • Optimalizace izolační vlastnosti struktury;
  • aeropronitsaemost, to znamená, že schopnost procházet přebytek domácích par, zabraňuje předčasnému stárnutí a opotřebení materiálu, a tím také založena mazlíčci rovnováhy vlhkosti v prostorách;
  • dodržování hygienických a ekologických předpisů;
  • schopnost měnit následně texturou a pestré pojmu výzdobě;
  • nehořlavost, na jehož základě přednost omítky pro fasády a interiérů realizace výzdoby dřevostaveb;
  • přiměřené náklady na opravu, zvláště citelný, pokud se provádí omítání stěn vlastníma rukama a použít cenově nejdostupnější z hlediska cenové kompozic.

  Výčet negativních aspektů ↑

  Navzdory přesvědčivým seznam argumentů ve prospěch aplikací omítky na stěnách, v tomto materiálu má řadu významných nevýhod.

  • v rozporu aplikace technologie omítkové směsi a nedodržení doby potřebné pro ztuhnutí může způsobit praskliny a jiné vady;
  • Vnější povrchové úpravy lze provést pouze při teplotě vyšší než nula;
  • pro aplikaci na stěnu s hladkým nebo lesklým povrchem bude vyžadovat předběžné zpracování, základní nátěr, síť instalace oky, speciální zářezy;
  • nízká produktivita namáhavé práce;
  • budování kapacitních mezí omítkové vrstvy.

  Nevýhody omítky mohou být také připsat nadměrně komplikovaný proces ukončení dřevostavby, nutnost komplexního školení. Negativní strany uznávají schopnost texturou omítky „nasávat“ prach, hromadění v pomocných vybrání. Tento negativní charakteristika materiálu složeného z velkých částic písku. Je pravda, že omítnutý povrch lze čistit téměř všechny aktuálně existující chemikáliím používaným v domácnosti. Eliminovat potřebu častého údržby je nejlepší pokrytí nákladů na speciální lak, přírodní nebo syntetický vosk.

  Mokrá metoda: Aplikace technologie ↑

  Tradičně omítky se aplikují postupně provádí ve třech vrstvách, z nichž každá plní konkrétní funkci.

  • Obryzg - první vrstva poskytuje přilnavost na materiály cílové ploše. Pro své aplikace pomocí řešení s konzistence husté smetany. Síla působící na dřevěné vrstvy by neměla překročit velikost 9 mm, při zpracování pěnového betonu a cihlové stěny 5 mm. Obryzg se rozprostírá pouze na hladkých betonových plochách v souladu s ekvivalentní tloušťky.
  • Primer - druhou vrstvu se provádí s roztokem s hustší konzistenci, se aplikuje po vytvrzení předchozí obryzga. Připomínající těsto se šíří řešení a trituruje se, čímž se získá relativně hladký povrch. Půda určuje tloušťku omítky, slouží jako základ pro dokončení.
  • Nakryvki - závěrečná fáze výroby omítání práci. Pro třetí horní vrstvě za použití řešení s jemně disperzní pečlivě prosáté písku. Před nanesením omítky, konzistence, která se podobá příliš husté smetany, sušené se půda zvlhčí ke zlepšení přilnavosti mezi dvěma vrstvami omítky, a pak se provádí pečlivé vyrovnání povrchu.

  Před provedením každého z kroků nanášení omítek musí počkat dobové regulováno stavební normy a doporučení výrobce hotových směsí.

  Budoucí štukatéři, zajímající se o otázce, jak omítka pod tapetou nebo s jinými typy opláštění, je třeba vědět, že v případě porušení technologie bude veškerá práce byla marná. Omítka se odlepit, praskat a naštvaná umělců další negativní jevy.

  Téměř zapomenuté minulosti komponent pro výrobu omítkových směsí byly písek a pojivo, látka. Nyní existuje spousta hotových formulací, které formule obohacené různými modifikující přísady. Tyto složky ovlivňují tažnost, adhezi, rychlosti tvrzení, schopnost tuhnout při předem stanovené teplotě. Se zavedením modifikátoru sádry vhodně zředí a aplikuje. Pouze náklady hotových omítkových směsí ne každý má získat. Vzhledem k tomu, přívrženci rozpočtové plány na opravy a úpravy přednost praktické levné cementové směsi a nejpopulárnější sádrové omítky.

  Materiály z cementem pojených se výrazně liší od sádrokartonovými směsí jako způsob aplikace, a na specifické vlastnosti, které se týkají rozsahu.

  Štukatér Wall malta ↑

  Hlavní složky cementové štukové se prošije přes řeky nebo mořského písku a cementu s různými konvenčními přísadami přídavcích. Frakční velikost největších zrn reproduktoru předurčuje možnou tloušťku vrstvy omítky: čím tenčí je disperze materiálu, tenčí vrstva omítky může být provedeno.

  Způsob přípravy roztoku komerčně dostupných premixů velmi jednoduché. Kapacita 7 až 8 litrů nebo poloviny naplněna vodou, která pak se přidá po částech o suché kompozice s pravidelným mícháním budovy s mixéru nebo ručně zednickou lžící. Kdo může dělat ušetřit cementové směsi. To bude vyžadovat, aby cement běžně používanou značku M400 a prosetou čistý písek v poměru 1/3.

  Je žádoucí zvýšit podíl většiny pojiva v důsledku porušení rozměrů může zmenšují během vytvrzování. Pak umělec bude obtížné k hladkému včasné a opatrně vyhladit povrch.

  Pro „skvrny“ na stěně omítka požadované stěrky nebo špachtle sladit poluterok nebo pravidlo pro hladítka. Nezkušený finišer, se poprvé odvážil do omítky zdi vlastníma rukama, bude to stačit stěrkou a zednickou lžící.

  Ne nadarmo v kruzích profesionálních štukatéři překryvu technikou zvanou malta skvrna. Řešení špachtlí měli opravdu kousat plácnutí do zdi. Pak pouze roztok dobře přilne k povrchu jako nepatrné částečky jejich pod vlivem síly nárazu může volně pronikat do horních vrstev stavebního materiálu. Pohyb štukatér nashlepyvayuschego řešení připomínající pohyb hráče v ping-pong kolem postříkání, špína, ale budou muset přijmout, aby se dosáhlo optimální adheze.

  Stačí jen vyplnit velká část stěny není nutné, je lepší začít dokončovací část, plocha nepřesahuje jeden metr. Po ukončení „obshlepyvat“ plánované místo, můžete začít, aby se vyrovnaly. To se provádí v kruhovém pohybu plováku proti směru hodinových ručiček. Proces zarovnání je přidán do dutin roztoku, přebytečný materiál se odstraní ze stěny a jsou odeslány zpět do nádoby s roztokem. Peněžní vrstva cementové malty vyschnout po dobu alespoň 7-8 hodiny, pak se propadne další vrstvu.

  Hladké rohy, aby pomocí hranami desky připevněny šrouby ke stěně přilehlé k ošetřeném povrchu. A když je potřeba omítky přilehlou stěnu, deska není přibité a pevné vzpěry. Pro generování geometricky přesné usenok (konkávní rohy) jsou vzájemně spojeny dvěma pravoúhlým stěrkou. Štukatéři nováček mít na paměti, že všechny přebytečné řešení a všechny nedostatky je třeba řešit na dobu nepřesahující 12 hodin. Po uplynutí této doby odstranit ztuhlý řešení bude problematické.

  Jak omítky stěn omítka řešení ↑

  Omítkové směsi, byly vytvořeny také nazývané alabastrové prostředky k usnadnění práce štukatérů. Jsou snadno aplikovat, rychlé vytvrzení, ale nižší než cementové směsi na vlastnosti pevnosti a trvanlivosti.

  K dispozici jsou regulační požadavky: sádra roztok se zředí v dokonale čisté nádrže, čištění použity nástroje, protože přítomnost nečistot může snížit proces tuhnutí.

  Zhotovitel nemusí vlastnit určité triky. Štuková se snadno aplikovat na přepážkových jednoduchých pohybů zednickou lžící, špachtlí nebo stěrkou. Pro přípravu směsi musíte přečíst pokyny výrobce a důsledně dodržovat jeho doporučení. Plastový materiál je rozmazané na části stěny, pak srovnal pravidlo nebo velké špachtle. Vyrovnání se provádí nejprve ve vertikálním směru a pak vodorovně. Po vysušení vrstvy sádry 2-3 hodiny.

  Hladké hranaté rohy vytvořeny vyztužené zařízení, po kterém se základní pridavlivaniya, letadlo se upraví špachtle. Během jedné hodiny po zahájení procesu vytvrzování je nutné, abyste se zbavili omítku, s nimiž nemají vždy čas na zpracování nově příchozí. Mezi nevýhody této tkaniny se vyznačuje špatnou kompatibilitu s barevnými olej nátěry jít špatné omítky a omítky. Ručně vyrobené omítky stěn v takových případech může spadnout vzhledem k tomu, že v průběhu tuhnutí sádrové suspenze začne plakat. To se stává příčinou odlupování omítky od lesklého povrchu a změní procento vlhkosti v tmelem.

  Pro potenciální štukatéři, kteří se chtějí naučit, jak omítnutá stěna pod tapetami, vložky, tašek a dalších úprav na majáky, popis technologie může být příliš komplikovaný proces. Ve skutečnosti je všechno mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát vyděšené neobvyklé podmínky nezkušený člověk. Technika provedení je opravdu jednodušší učit se na video samozřejmě, ale instrukce na jednoduchých metod doléhaly na kovové profily mohou být užitečné.

  Obecně je třeba velkou délku 2 metry a více, šrouby, sádry nebo betonu, malt, omítky nářadí a kovových profilů, vyráběných podnikem výrobci povrchových materiálů a technologických zařízení. Oni nejsou příliš levné, ale jsou mnohem menší, než se službami profesionálních štukatéři, také pomáhají vytvořit lepší a rychlejší práci.

  • Nedávné majáky (instalovat vertikálně lamel), které se nachází ve vzdálenosti 20 cm od křižovatky dělicí stěny k přilehlé stěně nebo uzávěrem.
  • Odhalit zakřivení dělicí stěny nebo povrchu nosiče s využitím svislého úroveň primitivní nebo krajka s nákladem na špičce.
  • Podél svislého zpravidla 20-30 cm použita sádrových hrudek.
  • Prostřednictvím pridavlivaniya pravidel hrboly tvořily pomyslný úroveň, při které je proces zarovnání zaměřený.
  • Pevná poloha roztoku majáku.
  • Stejně tak vystaveny další maják.
  • K určení přesné polohy mezilehlých majáků, pokud jsou nutné pro velké plochy, která se nachází mezi místy na jednom majáky úrovni natáhnout šňůry. Jako meziprodukt zařízení pro indikaci budoucí omítky povrch, je možné použít šrouby poháněné do zdi spláchnutí. Musejí být odstraněny po dokončení práce.
  • Po vytvrdnutí malty slouží k upevnění maják, „zashlepyvayutsya“ mezery mezi profily.
  • K majáku přitlačí k pravidlu a pokud kolejnice jsou vyrovnány omítky.

  Typicky po kolejnicích profily se pohybuje ve svislém směru, občas střídavě s ohledem otočí doleva nebo doprava k vytvoření hladké vrstvy. Po vysušení sádrových majáky vypuknout od stěny, které zbyly z drážek pečlivě vložené řešení.

  K dispozici je také způsob aplikování roztoku přes majáky. Jednoduše řečeno je to provedeno a sádrové stěny s jeho vlastních rukou: pro správu videa a příběh umělce pomůže zvládnout štukatér povolání bezelstný vědu a trochu jinak však pracnější technologie.

  Omítání - komplexní formu zdobení, ale vyrovnat se s ní může zcela nezkušený člověk. Musíte být trpěliví, prostudovat návod k obsluze a přesně v souladu se všemi požadavky. Za těchto podmínek, bezchybný povrch a perfektní výsledek bude dlouhá potěšit majitele areálu.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  7 + 1 =