Opláštění garáž uvnitř levná

Opláštění garáž uvnitř levná

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Zvolit než pochvy strop garáže

Pro mnohé motoristy stroje - není jen technologie, ale skutečný. A proto je důležité, aby zajistily, že v oblasti, kde stojí, příjemné prostředí. K tomu, že je důležité se rozhodnout, co do pochvy garáž uvnitř, protože ne všechny materiály jsou vhodné pro oblasti s neustálým změnám teploty, vysoké vlhkosti a možnosti vzniku požáru.

Výzdoba interiéru musí být nejen přesná, ale rovněž plnit svou funkci: aby se zahřál v interiéru. Níže se budeme diskutovat o možných materiálů, takže se můžete rozhodnout, co do pochvy stěny a strop v garáži.

Srovnání dostupných materiálů

Ozdobit interiér garáže vejde různými způsoby:

Omítka nejméně populární i dnes. To vyžaduje hodně úsilí a času pro dokončovací práce. V tomto případě platí to lepší v létě, kdy venkovní teplota je vyšší. PVC panely mohou být považovány za vynikající dokončovací materiál pochvy vnitřních stěn garáží, ale v zimě se stávají křehké a snadno prasknout. Dřevěná prkna bude vypadat skvěle na stropě i na stěnách, ale před instalací je nutné zvládnout celou řadu specializovaných řešení, aby se zabránilo hnilobě a požáru.

Nejpopulárnější a vhodného materiálu, aby se zdobí strop v garáži je sádrokartonové desky. To vám umožní izolovat všechny povrchy a skrýt komunikaci uvnitř. Pouze několik listů papíru, aby bylo možné v místnosti je nejen praktické, ale i estetické.

Požadované množství materiálů pro opláštění

V této fázi už je třeba přesně rozhodnout, co bude do pochvy garáž. Vzhledem k tomu, že množství materiálu bude záviset na typu provedení. Pro sádrokartonové práce nabízíme našim výpočty tabulky. Před zahájením prací se vztahují na půdorysu papíru se rozhodnout, kolik listů sádrokartonu potřeby. Pak násobit následující spotřebu podlahové plochy.

Upevnění plechů se provádí na vzdálenost 60 cm. Tak s vědomím, oblast objektu a použijte náš stůl, můžete vědět o tom, kolik budete potřebovat materiály. Bez ohledu na otázku, co přesně do pochvy uvnitř garáže, měli byste se také rozhodnout, jaký materiál zvolit izolaci.

Izolovat stěny a strop garáže

Většina garáže nejsou zahřívá po celý rok. Typicky, topení se zapne pouze tehdy, když v místnosti je vlastníkem. Ale i v tomto případě je nutné, aby teplo zůstává uvnitř. A je třeba chránit nejen stěny, ale strop, přes který první a jde v teple.

Proces oteplování strop garáže

V případě, že otázka, než se do pochvy stěny a strop v garáži je možné spekulovat, protože tam je spousta materiálů, zde jsou izolace je mnohem jednodušší. Nejčastěji se používá minerální vlna. Toto šetrné k životnímu prostředí izolace, který má nízkou tepelnou vodivost a vysokou odolnost proti hoření.

Hydroizolace - povinným krokem

Sádrokarton je populární a snadno instalovatelný stavební bloky. Nicméně, během jeho instalace je důležité si uvědomit, že vlhkost ji může zničit, takže nezapomeňte na hydroizolaci. Chcete-li to provést, použijte speciální fólii, která je umístěna na stěnách a stropu, a pak připojit pomocí sponek zbraň.

Hydroizolační místnosti pomocí fólie

Je-li základem pro betonový skelet, pak jako izolace pomocí speciálních směsí. Ty se zředí vodou a poté se aplikuje na povrch ve dvou vrstvách. Tato úprava umožňuje v budoucnu pochvy sádrokartonů garáže a zapomenout na vznik trhlin.

Před pochvy garáže, myslet na odvětrávání

Mnoho majitelů aut se mylně domnívají, že větrání v garáži není tak důležité. Je však nutné nejen bezpečnost lidí, ale také pro auta a uloženy uvnitř zařízení.

Za prvé, je vůz v instituci schopnou vypouštění oxidu uhličitého, který by neměl být uložen v garáži.

Za druhé, v interiéru stále vyskytují odpaření olejů a barev, které jsou škodlivé pro zdraví.

Při zdobení stropu je třeba přemýšlet o tom, jak se bude provádět ventilaci. Je lepší položit před opláštění uvnitř garáže. Konstantní cirkulace vzduchu snižuje vlhkost a zabraňuje korozi procesů na karoserii.

Větrání v garáži

Montážní rám pro sádrokarton

Stěny a strop v garáži pomocí sádrokartonu bude vyžadovat konstrukci rámu. Chcete-li to provést, použijte kovový profil. Pro dokončovací strop ustoupí 2,5 cm a udělejte značku na zdi. Pak na základě úrovně sleduje čáru podél všech stěn. Linka povoleno obložení UD profilu. Po závěsy připojené ke stropu, na které je namontován CD kovového profilu na vzdálenosti 60 cm od sebe.

Rám je zapotřebí nejen pro připevnění listů sádrokartonové desky, ale také užitečné pro izolaci a zapojení podložky, která ukrývá a připevněn na vnitřní straně profilů. Vytvoření rámce stěn provedených podobným způsobem.

Proces montáže rámu ke stropní sádrokartonu

Osvětlení a zapojení

Vzhledem k tomu, garáže po většinu času není jen pro skladování automobilů, ale i pro skladování předmětů a opravářské práce, pokrytí by mělo být jasné a spolehlivé. Použití sádrokartonové obložení uvnitř garáže umožňuje připojit reflektory s energeticky úsporných žárovek.

Je důležité si uvědomit, že pokládka kabelů, které mají být provedeny před montáží desek. Takže se můžete zbavit vnější kabeláže a úplně skrýt dráty ze stropu. Nezapomeňte, že všechny vodiče by měly být umístěny do vlnité trubky, které budou vylučovat vlhkost.

Opláštění sádrokarton a konečný nátěr v garáži

Připevněte listů sádrokartonové desky na rám s lepším pomocníkem. Bude držet nůž v okamžiku, dokud uděláte instalaci. Upevnění se provádí pomocí šroubů a šroubovákem. Každá tabulka musí být umístěna alespoň dva profily. Krok mezi šrouby, je 20-30 cm.

Dále musíte zashpatlevat všechny klouby a šrouby s hlavou, čistý povrch a nátěr v barvě se vám líbí. Doufáme, že teď už to víte lépe než pochvy garáže. Máte-li jakékoli dotazy nebo prostě mít představu, těšíme se na vaše komentáře pod článkem.

Výběr levnou vnitřní obložení pro garáže

je nutná úprava interiéru, i když nebudete trávit hodně času v interiéru. Obkládací zajišťuje bezpečnost nosných konstrukcí a ochranu hydroprotective izolačních a stavebních materiálů. Zvážit, než k dekoraci na zeď v garáži levným, jaké výhody a nevýhody existují různé druhy materiálů.

V některých případech to vyžaduje interiér

Pokud jste si zakoupili budovu z nuly na stěnách, která vypadá nevzhledné, stojí za to přemýšlet o výběru čelí. Také garáž úprava snižuje tepelné ztráty a chrání strukturu vnitřního prostoru vlhkost, která přichází z ulice. Pokud se chystáte strávit hodně času v interiéru, obložení kvalita je nutností, neboť poskytuje přiměřenou požární bezpečnost.

Požadavky na dýhování

 • hořlavost. Při styku s otevřeným plamenem Materiály by nezapálí, deformaci, k zahřívání a toxické plyny;
 • chemické neutrality. Struktura prací s různými oleji, rozpouštědla a další korozivních materiálů, tak dokončovací by měla mít vysokou odolnost vůči chemikáliím;
 • nízká absorpce špíny a zápachu. Obkládací musí zachovat svůj původní vzhled co nejdéle ve své struktuře by se nehromadí cizí pachy, které budou znečišťovat ovzduší v místnosti;
 • snadná údržba. Povrchy musí být snadno čistitelné;
 • pevnost a trvanlivost. Vzhledem k tomu, že objekt této třídy je vysoké riziko mechanického poškození, stavební materiál by měl mít velkou rezervou bezpečnosti;
 • Snadná instalace a opravy. Tváří v tvář by měla být snadno namontován na jakémkoli povrchu, v případě opravy by mělo být žádná potřeba pro úplné nahrazení nátěru.

Opláštění garáž uvnitř levné

Výrobci nabízejí široký sortiment stavebních materiálů pro výzdobu interiérů. Vezměme si ty nejvhodnější. Mezi výběrového zaměřením na dřevěných profilů, obložení z plastu a kovu, vlnité střešní plechy a vinylové desky.

Podobné materiály dlouho používají k výzdobě interiérů různých prostor. Mají estetický vzhled a jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Dřevěné panely jsou snadno položit, jsou lehké, takže jsou vhodné pro budovy s tenkými stěnami. Cena materiálu je závislá na tloušťce a typu dřeva, který byl použit při výrobě. Existují ale i jiné vlastnosti stromu je mnohem horší než jiné typy plášťů. Není odolný vůči mechanickým nárazům, absorbují pachy, je obtížné vyčistit. Ale hlavní nevýhodou je vysoká hořlavost. dřevěný panel Start vznítit při kontaktu s otevřeným ohněm. Moderní typy profilů mají speciální impregnací, která usnadňuje okamžité tlumení, ale tyto materiály nejsou tak levné jako jednoduchá analogie. Proto se rozhodli, než zdobí stěny v garáži je levný, je doporučeno, aby zvážila strom v krajním případě.

To je jeden z nejdostupnějších typy pleti. Čelní snadno stohovat, tvoří souvislý povrch bez mezer. Výrobci nabízejí různé druhy napodobování texturovaný povrch, nebo vyrobeny v různých barvách. Čelní deska je lehká, takže je vhodný pro úpravu i těch nejjemnějších nosné konstrukce, například, může být kovová krabice. PVC je velmi snadné instalaci profilu. Chcete-li to na podlahu a strop jsou pevné vedení a jejich fragmenty Coating Factory. Plast se snadno čistí, neabsorbuje vlhkost a cizí pachy. Ale má některé nevýhody. Jedná se především o nízkou pevností. Pokud silný vliv listů může prasknout, jsou škrábance a promáčknutí. Při styku s horkými předměty nebo otevřený profil plamene je deformován. Při kladení naplocho na volném prostoru je odečtena od asi 7 cm na každé straně pro instalaci elektrického rámu. Pro upevnění police a regály by měly být značkovací aplikovat ve fázi plánování pokovení podle potřeby instalovat dodatečné výztuhy pod krytem pro upevnění těžký nábytek.

V takových stavebních materiálů výrobci odstraněny všechny plastové nevýhody. Kovový profil odolný proti mechanickému poškození, působení chemických látek a zvýšených teplotách. To může být malované v jakékoliv barvě, má nízkou hmotnost, takže je vhodný pro všechny nosné konstrukce. Nicméně, kov má nízkou tepelnou a zvukovou izolaci, korodovat při kontaktu s vlhkostí, vyžaduje pečlivé a komplexní izolační spoje.

Tento stavební materiál v sobě spojuje všechny výhody kovových a plastových profilů. Vlnité ocelové plechy je potažena polymerním povlakem. Ocel je zodpovědný za sílu, polymeru, - ochrana před vlhkostí a světlem čištění povrchu. Materiál vyrobený v různých barvách, může být snadno připojena k rámové konstrukci, vyznačující se tím odolnost proti vysoké teplotě a vlhkosti. Ale je třeba poznamenat, že čím vyšší náklady ve srovnání s plastových nebo kovových materiálů. Také, pokud je celá síla plechu možné destrukce polymerní vrstvy. V případě pronikání vlhkosti pod ním se začíná rozvíjet proces koroze. Proto při položení fólie by se měl starat o něj dodatečnou ochranu v nejohroženějších místech.

Je nehořlavý, esteticky atraktivní krytina. Po kontaktu s vinylovým oheň nehoří, ale zdůrazňuje, že štiplavý kouř. Výrobci malovat povrch v různých barvách, výrobu povlaků s imitací dřeva. Vinyl nehnije, nezhroutí pod vlivem vlhkosti není vystaven škůdcům, jeho životnost je 35-40 let. Je poměrně snadno nainstalovat, nezatěžuje nosné stěny, promyje od všech nečistot. To nevyžaduje žádné další malbu a tvoří monolitický povlak bez mezer.

Náklady takového materiálu je na přístupném úrovni. Proto je vinyl je odpověď na otázku, než k dekoraci do garáže uvnitř levné. Z nevýhod může být identifikována nutnost instalovat laťování odsazené od stěn a nízkou odolností vůči mechanickému poškození.

Před připojením povrchovou úpravu, starat se o přiměřenou ochranu stěn. Je povinné být položen hydroizolace. To bude sloužit jako bariérová pronikání vlhkosti z ulice při dešti. Penoizol izolační vrstva ze skelné vlny nebo pěny by být chráněny před kondenzací a úniku výroby tepla ve vytápěné místnosti. Lepší ve velmi raných fázích, aby se postarat o dostatečnou ochranu, takže se nemusíte demontovat položené povrch.

Zvažovali jsme, než zasunout do pochvy stěny uvnitř garáže je levná, takže můžete samostatně učinit správné rozhodnutí.

Instrukce než zasunout do pochvy stěny garáže

Každý majitel vozidla tráví většinu svého času v garáži, a otázka pohodlný pobyt v tomto případě se stává relevantní. Make garáže může být pohodlnější od vnitřních stěn. Přečtěte si přehled o vlastnostech typů zobrazení díru v garáži na této stránce.

Na fotografii je proces úpravy stěn v garáži

Vzhledem k povaze funkční využití prostoru, dekorační materiál na stěně uvnitř garáže, musí mít celou řadu konkrétních vlastností a funkčních vlastností:

 • dokončovací materiál, v první řadě, musí mít nejen dekorativní vlastnosti, ale také plní funkci ochrany povrchu praktické stěny proti různým škodlivým vlivům, jako je například od vystavení vlhkosti nebo extrémním teplotám;
 • dokončovací materiál by měl být odolný vůči specifické látky charakteristické pro proces provozu a provozování motorových prostředků (benzin, motorový olej, atd);
 • dokončovací materiál by měl být žáruvzdorný;
 • dokončovací materiály by měly být odolné vůči mechanickému nárazu;
 • když je garáž neohřívá, dokončovací materiál musí být odolný teplotám pod bodem mrazu;
 • kromě toho, dokončovací materiál by neměl absorbovat pachy a hromadit různé nečistoty, a v případě kontaminace snadno čistitelný;
 • pro dokončovací materiál se musí vyznačovat vysokou životností, aniž by ztratil své původní kvality.

Než zasunout do pochvy stěny garáže zevnitř?

Pochvy zdi v garáži může být následující materiály:

 • použití sádrokartonu (pokud je to možné, je vhodné použít sádrokartonových desek s označení udávající zlepšenou odolnost proti vlhkosti);
 • použití OSB desek (oriented strand board);
 • uvnitř garáže může být dokončen s plastovými panely;

Obrázek ukazuje příklad z omítnutých stěn garáží

Každý z těchto materiálů má určité výhody a nevýhody.

Omítání stěn, to předtím bylo nejvíce populární způsob, jak dokončit stěny v garáži. K dnešnímu dni, omítky není často používán, ale je to cenově nejdostupnější způsob výzdoby stěn za cenu.

Dřevěné obložení stěn i s objevením moderních materiálů, jako nejvhodnější pro stěny v garáži stala méně v poptávce. Instrukce o tom, jak udělat díru sledování v garáži tady: http://kakgarazh.ru/smotrovaya-yama/instrukciya-kak-sdelat-smotrovuyu-yamu-v-garazhe.html.

Vzhledem k tomu, poptávka tkaniny pro sádrokartonové zdi a garážových stání nejsou výjimkou.

Výhody použití sádrokartonové desky:

 • není obtížný proces, kterým se sádrokartonové listy na základě jatečně upraveného těla, která nevyžaduje speciální dovednosti, odlišné naléhavost dokončovací práce;
 • za rozumnou cenu;
 • lehký materiál;
 • pomocí sádrokartonu lze sladit stěny a skrýt pod sádrokartonové různých sdělení.

Výhody použití plastových panelů:

 • lehký materiál umožňuje rychlé provádění prací;
 • Plastové panely na rozdíl od sádrokartonové desky se nebojí vlhkosti a mají delší kámen;
 • Plastové panely pro snadnou péči, stačí setřít vlhkým hadrem;
 • Ceny pro plastové panely je také velmi přístupný.

Podle jednotlivých plastových desek nevýhodou je skutečnost, že při teplotách pod bodem mrazu plastových desek křehnou. Přečíst návod na izolaci střechy garáže.

Výhody použití OSB:

 • OSB desky mají vyšší mechanickou pevnost, než sádrokartonu a plastu;
 • vzhledem k určité zvláštní činidlo pro výrobu OSB desek mají relativně vysokou odolnost vůči vlhkosti.

Ale obkládání stěn desky OSB desky doporučené spoje a hrany zpracovávat další ochranné látky, aby se zabránilo vlhkosti absorpční desky.

Izolace stěn garáží v obraze

Nevytápěné garáže není neobvyklé, a vnitřní výzdoba stěn garáže se doporučuje použít všechny možné způsoby, jak držet tak dlouho, jak je to možné, a teplota vzduchu uvnitř garážových prostor. Jeden takový způsob je použití opláštění pod dekorační dokončovací vrstvy, tepelně izolačním materiálem.

Mezi nejoblíbenější a cenově tepelně izolační materiály, vhodné pro montáž na stěnu garáže uvnitř budovy:

Upevnit izolační materiál na povrchy stěnové třeba předem namontovat bednu. Soustružení mohou být navrženy jako dřevěných lamel a kovovým profilem. Mějte na paměti, že při použití dřevěných latí, musí být léčeni s antiseptickým složení, aby se zabránilo plesnivé hub. Kromě toho, před pokračováním nainstalovat vodní kámen nutně provedena hydroizolace stěn. Izolační mezhreechnoe zapadají do topného tělesa, je připojen, obvykle na bázi lepidla a mechanicky pomocí šroubů s širokým kloboukem.

Použití v procesu obkládání tepelně izolační materiál, se výrazně sníží tepelné ztráty.

Jedním z moderních materiálů, které jsou optimálně vhodné pro stěny nejsou zahřívá garáže jsou sendvičové panely, které strukturálně představují vícevrstvé fólie, sestávající ze dvou vnějších vrstev, které mohou být vyrobeny z PVC, vodovzdorné překližky, dřevo-polymerní materiály a vnitřních tepelně izolační vrstva.

Garáž, dřevěné obložení opláštěné uvnitř vypadá velmi působivé, ale mějte na paměti, že taková úprava materiálu vyžaduje neustálou údržbu, které jsou nezbytné v pravidelných intervalech zvládnout stěny obložené dřevěným obložením, jednou za dva nebo tři roky, antiseptické a protipožární penetrační nátěr.

Na obrázku v garáži, jejíž stěny jsou pokryty s dřevěným obložením

Použití plastových desek pro vnitřní stěny garáže, je velmi populární, protože plastové panely se vyznačují dlouhou životností a snadnou instalaci (garáž může být pokryta během jednoho dne). Rozsah plastových desek na trhu stavebních materiálů, budou vyzvednout dokončovací materiál pro každý vkus.

V tomto případě je garáž, jehož stěny jsou zakryty plastovými panely

V případech, kdy vzhled stěn má malou hodnotu, jako dokončovací materiál může být OSB deska. Zjednodušeně řečeno, technické vlastnosti OSB umožňují v případě potřeby provést jejich barvu. Přečtěte si přehled o garážových projektů s vanou pod jednou střechou.

Garáž, jejíž stěny jsou pokryty s OSB na fotografii

Podívejte se na video rady o stěnu pokožky garáží:

Při výběru tkaniny, které mají být vedeny v první řadě, na základě konstrukčních vlastností garáži (podlahové plochy garáže, tam je topný systém), také by měla brát v úvahu takové nuance, protože riziko zaplavení garáže.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 69 = 71