Orchis male

Orchis male

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

orchidej

Užitečné vlastnosti a použití mužské orchideje

Od dávných dob, lidé věděli o blahodárné vlastnosti orchidejí a užívaných léků založených na něm k léčbě různých nemocí: herpes, vředy, záněty, průjem. Cenný léčivý surovinou této rostliny jsou mladí hlízy, jinak zvané „hlízy salepové kořeny“. Jsou připraveny k vyzvednutí na konci kvetoucích orchidejí, se v období od července do srpna.

Ve formě 2 různé Typ hlíz: kulaté - 1-1,5 cm tlusté (jsou lepší) a dlaň - silný 0,5-1 cm sklad shromažďují suroviny (hlízy), je žádoucí, v konzervách a suchu v tmavé místnosti od. v kontaktu s vlhkostí a světlem hotového výrobku je černá a velmi rychle ztrácí své léčivé vlastnosti.

Hlízy obsahují asi 50% sliz, 27% škrobu, asi 5% proteinových látek, schavelekisly vápník, minerální soli, cukry, malé množství pryskyřice.

Kořeny některých druhů orchidejí jsou jedlé, rostlina se často pěstuje jako okrasná. Více jeho hlíz připravit slizký bujón, poskytující obalovou efekt. To znamená, že vnitřní prostor jmenovaných ve formě klystýry nebo zánětlivých onemocnění žaludku a střev. Yatryshnikovaya hlen účinný i když kašel, bolesti v krku a úst. Kromě toho, že je vhodné, aby externí aplikaci ve formě obkladů při léčbě vředy a otoky.

Kromě toho jsou orchideje jsou používány jako tonikum a regenerační nápravu, že je předepsán pro nervové vyčerpání a slabosti po těžké nemoci, chronické prostatitidy a impotenci. Hlavní směr využití orchidejí - léčba zánětu předstojné žlázy. Nicméně, to může také léky k léčbě kataru močového měchýře, dělohy choroby.

Použití orchidejí pomáhá pacientům tb, ty, kteří utrpěli vážné krvácení, děti trpí střevní katar. Staří lidé orchideje také užitečné pro zachování pevnosti. A použít jej pro růst vlasů. Preparáty z některých druhů rostlin poskytnout značnou pomoc při otravě jedem štíry, hady, včel, intoxikovaných odlišným chemickým a bakteriálními toxiny. Přípravy orchidejí jsou velmi populární v dětském terapii.

Jen mladí kořeny rostliny se používají v medicíně. Jejich kopat lopatu zeminy a purifikován z kůže, důkladně se promyje studenou vodou, pak se ponoří na určitou dobu do vroucí vody, a poté se suší v suspendovaném stavu. Kořeny obsahují minerální soli, škrob, glykosidy, silice, a hodně proteinového materiálu z kořene slizi.Sredstva doporučují užívat k léčbě impotence, rakoviny prostaty, chronické prostatitidy.

Při použití těchto přípravků, musí být v souladu s dávkováním, aby se zabránilo nadměrné sexuální vzrušení. U kořene vnější použití bušil, smísí se sádlem a sterilizoval mléko. Tento nástroj může být použit pro vaří, zločinec, carbuncles, bolest zubů, s cílem zvýšit růst vlasů.

Květy jsou velké orchideje, kanárkově žlutá, někdy fialové, jsou shromažďovány v hustém mnohokvětých špice. Middle tab vnější kruh a lalok 2 tvoří jakýsi vnitřní helmy. Lip uprostřed zeleně-žlutá, na bocích, beze skvrn. Vaječník přisedlé, zkroucené, ostruha je vaječník.

Stejně jako ve vědě, a v lidovém léčitelství, orchideje květiny jsou používány jen velmi málo. Různé druhy rostlin květiny se liší tvarem i barvou. Některé druhy uvedené v Červené knize Ruska, Běloruska, Ukrajiny a vztahují se na léčivé rostliny. Vzhledem k hrozbě úplné zničení orchidejí, tato rostlina může být přesunuta do kategorie kultury.

Olej infuze: 50 g sušené, drcené na prášek květů (žádné nuly) se naplní 0,5 litru olivového oleje, trvají 2 týdnů v temnu a potom tepelné deformace. Vezměte tento lék se doporučuje při zánětech prostaty na lžičku před jídlem 2 krát denně.

Alkohol tinktury orchidejí jsou připraveny především pro údržbu a ošetřování sexuální funkce u mužů (mladý kořen se používá ke zlepšení sexuální funkce). Kromě toho je tinktura má všechny vlastnosti salepové kořeny, včetně obálek. Vyrábějí se o sobě známými způsoby pro přípravu infúze.

Recept 1. Mladé kořenové orchideje (1,5 polévkové lžíce) a polovina žitný chleba by rozmělňovat a nalít 500 ml ethylalkoholu (75 stupňů), tlačit na tmavém místě po dobu 2 měsíců. Po vypršení kompozice stisknout za tlaku, zbytek se spaluje a přidat ji do infuze, a poté tlačit další 2 měsíce. Vezměte 1 lžička 1 - 2 krát denně před jídlem, naředí vodou.

Nalezené chyby v textu? Vyberte jej a několik dalších slov, stiskněte Ctrl + Enter

Rostlina reprodukuje malých a četnými semeny zrajících v ovoci. V medicíně, nejsou používány. Semena jsou nakupovány od zahrádkářů pro pěstování. Při sázení zakopat je do půdy, teplota by měla být 18 až 25 ° C Semena rostlin mohou být v každém ročním období, první výhonky objevit v období tří měsíců do jednoho roku. Vzdálenost mezi nástupišti by měla ponechat alespoň 10-15 cm. Orchis často používá pro dekorativní účely, pro dekoraci zahrady.

Tam je asi 100 druhů orchidejí, mnoho z nich je ohroženo vyhynutím, a jsou zaznamenány v Červené knize z několika zemí. V zemích SNS roste asi 40 druhů této rostliny. Mnoho z nich je uzdravení, jiné jsou pěstovány jako okrasné rostliny. Pro lékařské účely, organizovaný plantáže a sběr léčivých surovin. Zvláště cenný výrobek je salepové kořeny.

Orchis muž - travní vytrvalá bylina se dvěma velkými integrovanými hlíz. Stonky rostlin jsou jednoduché, jediný, s šťavnaté, podlouhle kopinaté, čerstvě utržené listy. Rudé květy se sbírají v krátkém kartáčem. Ovoce - kapsle, která je plná drobných semen. Květy tento druh květnu až červnu. Orchis muži distribuované v evropské části Ruska, na Ukrajině (v horských oblastech), na Kavkaze a Uralu. Roste v dub, osika, bukových lesů, půdy různého druhu, ale ne příliš vlhké a kyseliny.

Aby bylo možné používat léčivé rostliny hlízy. Zjistili, hořčiny, silice, sliz. Surové léky používané při léčbě onemocnění trávicího traktu, kašel, zánět močového měchýře, bolest zubů. Přípravky založené na orchideje působí jako profylaktické a regenerační činidlo, které se používají ke zvýšení účinnosti a nervovém vyčerpání. hlízy vývary indikován k léčbě ochrnutí, křeče dolních končetin, s gastritidou. Odvar z mléka vytvrzování zápal plic, zánět průdušek. V některých zemích, odvar se používá jako antikoncepce.

Orchis všiml - vytrvalá byliny lesních dřevin. To má dva kořeny: jeden - ten starý, umírající, druhý - mladý. Stonek je vzpřímený, s 4-8 listy. Listy jsou eliptické, kropenatý, obecně podobný tulipánů listy. Velké helma květy se sbírají ve válcové ucha tlustou narůžovělé fialové barvy. Plodem rostliny - box, semena - malé a početné. Květy, že druhy v květnu a červnu, plody dozrávají v srpnu.

Pěstování orchidejí spatřen v průběhu lesním pásmu Ruska, Ukrajiny a Běloruska. Sběr léčivých surovin - hlíz, - vyrobené v období květu. Dávkovači prvky jsou sliz, škrob, pentosany, dextrin, sacharosu metilpentozan. V lidovém léčitelství používá práškových hlíz rostliny. Užívá se při otravě jídlem, průjem, úplavice. Hlen se používá pro různé onemocnění trávicího ústrojí, katary horních cest dýchacích.

Vstavač vojenský - vytrvalá bylina se dvěma dobře vyvinutými kořeny. Pramení jeho jednoduchá, přímá. Eliptické přisedlé listy rostou na 3-5 kusů ve spodní části stonku. Růžovo-bílé květy clusterů v hustých květenstvích. rostlina kvetoucí vyskytuje v květnu a červnu. V zemích SNS, tento druh roste v Rusku (od Baltu k jihu východní Sibiře), na Kavkaze, raději suché, vápník-bohaté půdy. Vstavač vojenský růst, obvykle v holin, louky. V medicíně používají mladé, čerstvé a sušené hlízy se sklízejí na konci jejich kvetení.

Na základě orchidejí jsou léky používané k léčbě zažívací ústrojí, dýchacích cest. Zlepšují celkový zdravotní stav po vážné nemoci. Rostlina se zvyšuje účinnost. To může být také použita ve vaření. Z ní se připravuje polévky, želé, želé a dokonce i těsto.

Orchis hořel - tento druh je kriticky ohrožený, tak je uveden jako ohrožený. Charakteristickým zástupcem druhu je vytrvalá bylina se dvěma kulovými hlíz, tedy 3-5 adventivních kořeny. Jeden hlízy staré, umírající, druhý těsný, s obnovením ledvin v příštím roce.

Podlouhlé listy, zúžené na základně, který se nachází v bazální části stonku v horní části listu stonku má vagínu. Květy jsou malé, dvoubarevné, s jasně šarlatovou helmu a bělavými skvrnami s červeným okrajem, shromáždí v husté ucha. Kvetoucí orchideje spálené v květnu a červnu.

Závod se nachází v evropské části Ruska, v západní Sibiři, alespoň v Bělorusku a na Ukrajině. Je obzvláště obyčejný ve Skandinávii, Malé Asie a Středomoří. Zvýšení pohled na vlhkých lesních loukách, listnatých a smíšených lesů, preferuje půdu bohatou na živiny, mírně kyselé a mírně zásadité.

Sklizeň léčivých surovin z divokých orchidejí je zákonem zakázáno. Pro terapeutické účely, je speciálně upravené na plantážích. Hlízy jsou sklizeny ihned po odkvětu rostliny. Vhodné pouze mladí hlízy. Po zpracování surovin připravené salepové. Uchovávat konečný výrobek v suché a dobře větraných prostorách, surovina životnost 6 let.

Salep - dobrý povlak a posilující prostředek. Je předepsán zánět žaludku a chronických respiračních onemocnění, zánět gastrointestinálního traktu. Hlen nápoj v případě otravy, zpomalit vstřebávání jedu. Prášek stará hlíza je považován za neúspěšný a antikoncepční je dobře reguluje menstruační cyklus. Semena používají při epilepsii.

Kontraindikace použití orchidejí

Přípravy orchidejí jsou tak bezpečné, že je můžete použít pro děti, kojící matky a těhotné ženy, ale pouze po podrobné konzultaci s lékařem. Při použité orchideje přípravky muže zvýšit účinnost však nezbytné dodržovat dávkování.

V kořenech a stonky yasentsa je hodně živin, díky které může léčit mnoho nemocí. V květy, listy a stonky vysokým obsahem esenciálních olejů. Je známo, že fraxinella bohaté na alkaloidy (skimianin, diktamnin, cholin) diktamnolakton, saponiny, bergapten, antokyanů a flavonglikozidy. Kořen obsahuje mastné kyseliny.

Hluchavka má vykašlávání, močopudné a hemostatické vlastnosti. Tato rostlina se používá při zánětlivých procesech a nachlazení. Dead-kopřiva je používán pro děložní stahy. Doporučuje se použít pro antialergické účinky. Kromě toho, hluchavka použity jako dobré čištění krve prostředky.

Jestřábník má protizánětlivé, antibakteriální a antiseptické vlastnosti. Kromě toho, tato rostlina se používá jako pojivo a diuretika. Hawkweed snižuje hladinu škodlivých látek v lidské krvi. Rostlina se doporučuje používat při bolestech hlavy jsou dobré.

Barley obsahuje biologicky aktivní a živiny, vitamíny a minerály, které lidé potřebují pro dobré zdraví a běžného života. Ječmen se obálkování, protizánětlivé a zklidňující účinky. Rostlina má jedinečnou schopnost uhasit.

Při kopírování materiálů, aktivní odkaz na webu www.ayzdorov.ru nutná! © AyZdorov.ru 2009-2017

Informace na této stránce je pro účely informačních a nevyžaduje samoléčby, je nutná konzultace s lékařem!

Orchis male

Orchis muž (vstavač mužský L.).

Orchidej rodina - Orchidaceae.

Za účelem léčby pomocí kořenů nebo hlíz rostlin.

Orchis - jakýsi středních, vytrvalých rostlin. Existuje mnoho z jeho druhů, které se liší mezi sebou. Tento druh orchideje distribuovaných hlavně v regionech Kursk, Orel a Voroněže Ruské federace na Ukrajině, dále roste na Krymu a na Kavkaze.

Kořen orchidejí člověka se skládá ze dvou vajec ve tvaru hlízy, z nichž jeden je větší, staré a ochablé, a další - mladý, šťavnaté; se odchyluje od mnoha jemných kořenů. Nadzemní část rostliny představuje jediný květ stonek pokryt spodní podlouhlé oválné listy (jako stonek zeleninové zahradě cibule nebo konvalinky), který končí tlusté ucho bizarní, pestré a pestrobarevné květiny s velkým rtu a do značné míry s ostruhou.

Listy orchidejí male zelené, hladké, s obloukovými žíly. Stonek, takže dvojici oválných hlíz, vždy tvořit nové hlízy. . Výška stonku asi 40 cm spicate květiny shromážděné perianths šedo-fialové a spodní ret vidlicový květiny - světlé fialové. Ovoce - kapsle, praskání ventily 6, semena, - transparentní vnější obálky.

Kromě orchideje samce, vzhledem k přítomnosti poměrně velkých hlíz jsou užitečné a další druhy tohoto rodu: morio, helmy, stejně jako vemeník dvoulistý, který se liší od ostatních druhů orchidejí, že ona, jako lilie, jen dva listy (proto se nazývá dvě plachtou) ,

Hlízy všech druhů orchidejí jsou stejně užitečné. Pěstovat orchideje hlavně v listnatých smíšených lesích, mezi keři, v křoví, alespoň na loukách a vemeník dvoulistý a podobné to Lyubka zelenotsvetnaya na Ukrajině se nazývají netopýry nebo „Love Me, nenechávejte“ pro jeho silnou aromatickou vůni, horší v noci, během kvetoucí květiny. Někdy, vemeník dvoulistý nazývá noční fialky. -Li sušení je nejen květiny, ale samotný závod a vydává příjemnou vůni Woodruff.

Hlízy orchidejí jakéhokoli druhu, zejména orchideje samec, cenné pro své rosolovité, slizké látky, jsou tak bohatí. Sbírat hlízy v pozdním létě, tak dlouho, dokud ještě zestárli. Někteří lidé se domnívají, že hlízy této rostliny pomáhají při impotenci (impotence).

Chemické složení a vlastnosti orchidejí byly málo studovány, avšak ve státě lékopisu rostliny byla zavedena, a prášek jeho hlízy (salepové) používané pouze jako slizu proti otravy se stalo v lékárnách.

U lidí, prášek z hlízy orchidejí nebo salets rozpoznat velmi užitečné při průjmu, úplavice, zánět močového měchýře a další otravy jídlem v případě potřeby všeobjímajícím hlen k léčbě gastrointestinální zánět tkáně. Při průjmu pro efekt dělat klystýr řešení Salep přidáním 1,10 dílů lněné semínko.

Salep velmi pohodlné použití, a to zejména pro děti, které trpí střevní katar.

Je také nutné, aby starší lidé zachovat sílu v senilní vyčerpání, pacientů s TBC a těm, kteří utrpěli vážné krvácení nebo slabý po těžkých zkušenostech a oslabující onemocnění.

Pokud salepové kořeny není v lékárnách, je možné, aby se připravil takto: kopaných hlízy orchidejí očištěna od malých kořenů a horní části pokožky, navlečené hlíz na niti, ponořte je na pár minut ve vroucí vodě k odstranění zápachu a odstranit hořkost, stejně jako hlízy nemohl vyklíčit.

Užívání hlíz vařící vody, jsou sušeny na vzduchu (ve stínu) nebo teplé místnosti. Sušené hlízy by měl mít nažloutlou barvu a trochu vitreousness nebo průhlednost.

Před použitím, hlízy se trituruje nejprve zředí ve studené převařené vody - 10 dílů - a potom se přidá 90 dílů vroucí vody (nebo horkého mléka), se míchá, dokud se thickish kapalina, jako je tekuté smetany.

Národy Východu (například od Peršanů) yatryshnikovye kužely jsou považovány za mimořádně výživné a dokonce i léčení. Z těchto -Finish trvalé ranní nápoj, dokonce házet do polévky, vařené želé az jejich mouky dělá těsto.

Způsoby použití. Vývar: 180 ml 3,0-10,0; jedna nebo dvě polévkové lžíce třikrát nebo čtyřikrát denně.

U podvyživených lidí denní dávka - 40 g vody nebo mléka s medem.

Klystýr se dvě čajové lžičky salepové se dva šálky vařící vody (navlhčené prášek je chladný) a přidá se (pokud existuje) čtvrtina lžička rozmělní lněné semínko.

Poznámka. Pro kontrolu čistoty zakoupeného salepové prášku, musíme se jeden díl na 100 dílů vody a varu; To by mělo dostat thickish a téměř bezbarvý sliz; Pokud se ochladí na přidat tento hlen ovládat několik kapek jódu, by měly hlen koupit modré.

Jak krásné květ orchideje pes, ale rostlina je cenný nejsou jimi, ale jejich kořeny ... protože velmi cenné vlastnosti kořenů orchideje muže. Například čerstvá šťáva posiluje jeho hlízy a starý - sešlápnutím sexuální sílu. Takže si všiml Orchis mužské impotence může léčit své léčivé šťávy! Takže lidový lék mnoha zemích již dlouho používá k léčbě různých nemocí kousky kořene, kořenového prášku a hlenu (prášek kořenového dlouho třepe v horké vodě) mužské orchideje.

Samci orchideje: popis zařízení.

Orchis M - bylinná vytrvalá bylina patřící do čeledi Orchidaceae (yatryshnikovye). Kořeny orchidejí muž - dva hlíz, celé, velké. Hlízy žije 2 roky a pak nahradit roste nový, mladý. Stonky rostlin - solitérní, jednoduché. Listy - šťavnaté, lesklé, podlouhlé kopinaté, nahý. Samčí květy orchideje - světle fialové, shromážděné v krátkém kartáč, připomínající vejce. Ovoce mužské orchideje - krabice. Semena - více, malé. Kvetoucí orchideje male pozorovány v květnu - červnu.

Léčivé rostliny hlízy orchidejí muž nalezen esenciální olej, hořčiny a hlenu (škrob, polysacharid, Pentosan, metilpentozan).

Samci orchideje: léčivé vlastnosti.

Sliz, kořeny a prášek má tonikum, obálkování, hematopoetických, antikonvulsivní a protizánětlivé účinky.

Orchis male: indikace.

Sliz salepové kořeny našel uplatnění při onemocnění zažívacího traktu, průjem, kašel, zánět močového měchýře, bolesti zubů a zánět močového měchýře. Sliz zpomaluje vstřebávání v trávicím traktu. Sliz zlepšuje podmínky pro impotence, nervové vyčerpání, senilní slabost a slabost po onemocnění. Slizký nápoj se užívá perorálně před jídlem ráno, přidejte med.

Salep odvar lze použít při léčbě křeče v nohou, ochrnutí, ledvinové kameny, a žaludku. Odvar ze závodu hlíz mléčný nápoj s pneumonií, bronchitidu, onemocnění ženských orgánů, zánět žaludku, a dokonce i jako antikoncepční prostředek.

Sušené hlízy jsou nazývány salepové kořeny. V salep obsahuje asi 50% hlenu, sestávající z polysacharidu, škrob, cukry, pentosany metillentozany, hořké látky a silice. Healeři použít sliz získané při dlouhodobé míchání korneklubney prášek s teplou vodou. Sliz má obálkování, tonic, antipyretické, antikonvulzívum a hematopoetickou aktivitu. Používá se při léčbě onemocnění zažívacího traktu, zejména u dětí s průjmy, zánět močového měchýře, kašel, zánět průdušek, bolest zubů. Sliz salepové kořeny jako povlak a nechá se zpomalení otravy absorpce jed. Hlen Salep výhody jako tonikum a tonikum pro nervové vyčerpání, impotenci, slabost po těžkém oslabující nemoci a slabost ve stáří.

Podle literatury salep v minulosti to bylo široce používané v alternativní medicíně východu, kde to bylo vypůjčené nejprve jako lidový lék a teprve později se stal majetkem medicíny a vědy. V Íránu a Turecku, protože byla připravena slizké nápoj, který byl použit uvnitř ráno medu před jídlem. Hlen salepové velmi výživné a lék byl doporučen ochuzený pacienty, když je připraven s mlékem nebo vývarem a přidejte do něj víno.

V medicíně Střední Asii, zejména v Uzbekistánu, odvar z hlíz rostliny se používá při léčbě ochrnutí, křeče v dolních končetinách, žaludku a ledvinových kamenů onemocnění. Medicine Severní Kavkaz odvar z hlíz na mléko se doporučuje pít při zánětu průdušek, zápal plic, zánět žaludku, onemocnění ženských orgánů, jakož i použití jako antikoncepční prostředek.

V lidovém léčitelství střední Asii hlen korneklubney orchidejí spatřen přičemž v kataru žaludku, ledvinových kamenů, v křečích horních a dolních končetin a paralýza. V lidovém lékařství odvar kavkazské hlízy prášku ve mléčný nápoj v onemocnění plic, žaludku a onemocnění dělohy a použít jako antikoncepce.

5-10 g prášku kořeněné orchideje je třeba dlouho protřepat ve sklenici vařící vody, vařeného vývaru nebo vroucího mléka až do získání hustého hlenu. Přidejte 3-4 lžíce dobrého hroznového vína do vývaru a vařící vody. Vezměte 1/4 šálku 4krát denně (Makhlayuk, 1992).

V Bělorusku jsou hlízy orchidejí bičovány ve vepřovém tuku nebo jsou v mléce napájeny a aplikovány na abscesy (panaritium, carbuncle). Napařený v mléce nebo surový kořen nasazený na nemocný zub. Kořeny se používají ke zlepšení růstu vlasů (Ghes, 1976).

V lidovém léčitelství, kořeny se používají pro bolest na hrudi, s nemocí ženských, pro léčbu jater a zlepšit složení krve, ulcerózní kolitidy, podvýživa, vyčerpání (Kovalev, 1971).

Infuzní kořenové znázorněno při zvýšené žaludeční kyselosti, chronická onemocnění horních cest dýchacích, zánět ústní dutiny a hltanu, jakož i microclysters hemoroidy (Pastushenkov, 1990).

V západní Sibiř a do Ural Orchis používaných pro kataru močového měchýře, kašel, nervové vyčerpání, při kolikách v ledvinách, měsíčně (Surin, 1974) zpoždění.

Léčba orchis masculine.

Prášek orchideje samec.

5 - 10 gramů prášku z hlíz samčího orchideje nalijte sklenici čerstvě uvařeného mléka a protřepejte ho, dokud nevytvoří hustý hlen. Ve vroucí vodě přidejte 4 lžíce. l. přírodní hroznové víno. Jezte čtvrtinu šálku 4 r. za den.

Orchis muž pro impotenci.

Existuje názor, že hlízy samčích orchidejí pomáhají s impotencí, a proto potřebují každý den jíst trochu, ponořit se předem do olivového oleje a omýt několika drobnými přírodními víny. Ano, a nepochybujte o orchidejí, které se objevují - kořen mužského pohlaví, ale jinak, kde by se objevily příběhy o jeho síle?

Yatryshnik - "mužská" rostlina pro zlepšení potenciálu

Orchis je rostlina zařazená v oficiálním registru léčivých bylin. Z lékařského hlediska jsou mladé kořenové plodiny cenné, obsahují hlavní léčebné látky. Zvýšit účinnost orchideje, která se nejčastěji používá ve formě alkoholických tinktur. Vše závisí na individuálních vlastnostech mužů.

Užitečné z farmakologické "strany" rostlin tvořících:

Sliz obsahuje velké procento mananu - látky, která má vlastnosti prebiotika. Pozitivně ovlivňuje metabolické procesy v tkáních. Zbývající části rostliny nejsou tak užitečné, ačkoli květy orchidejí jsou také často zahrnuty v nákladech zaměřených na léčbu onemocnění močového měchýře a zvýšení potence.

Je dokázáno, že normální síla člověka závisí na řadě faktorů. Obecně je důležité udržovat normální tělesné a duševní zdraví, léčebné vlastnosti ortis pro muže jsou:

 • při vylučování toxinů z těla;
 • normalizace hormonálního systému;
 • posilování a tónování;
 • stimulace procesů hematopoézy;
 • ochrana před podrážděním tkání vystavených zánětu;
 • zlepšení regenerace pokožky.

Samotná Avicenna tvrdila, že drogy obsahující orchidejí pro zvýšení účinnosti jsou nejúčinnější. Říkal jim ty nejlepší afrodiziakáře. S jejich pomocí můžete zvýšit přitažlivost k opačnému pohlaví, stejně jako kukařské slzy jsou účinné pro prevenci onemocnění, které snižují potenciál.

Tinktury a odvary založené na kořenech a někdy květy orchidejí se potýkají nejen s fyzickými příčinami, ale také eliminovat faktory, které spouštějí psychogenní impotenci.

Prostředky obsahující orchis umožňují muži:

 • posílit libido;
 • zvýšit sexuální vytrvalost;
 • aktivnější v sexuální sféře;
 • zvyšuje tón orgánů reprodukčního systému;
 • vyhnout se urologickým patologiím a hemoroidům;
 • obnovit normální fungování nervového systému;
 • zvýšit odolnost těla před přepracováním; otřesy a stresující situace;
 • zbavit se úzkosti a nervozity před sexuálním činem;
 • odstranit přetrvávající obavy a vzpomínky na minulé selhání.

Mechanismus působení sadů na mužskou moc

Pro léčbu sexuální impotence je důležité, aby existoval komplexní dopad na příčiny, které vedly k jejímu výskytu. Tato vlastnost je vlastněna orchidejem. Pro erekci je to užitečné kvůli schopnosti pozitivně ovlivnit složení krve, krve a jejího přítoku do orgánů malé pánve.

Antibakteriální vlastnosti phytoncidů obsažených v orchidejí se chrání před zánětem prostaty a zpomalují procesy stárnutí genitálních tkání, které přímo ovlivňují zachování účinnosti.

Tónovací účinek na mužské tělo jako celek dává sílu a důvěru v jeho konzistenci.

Terapeutické lidové prostředky pro účinnost se připravují převážně z kořenů rostliny. Orchis k posílení mužské síly trvá na alkoholu nebo oleji, připravuje odvarky a dokonce i želé.

První variantu tinktury se provádí na alkoholu. Pro vaření potřebujete:

Chcete-li připravit nápravu, měli byste:

 • Mladé hlízy (mají bílou barvu) se rozemelejí na prášek;
 • Nalijte alkohol a důkladně promíchejte;
 • Směs se nalije do skleněné nádoby a pevně se uzavře;
 • Trvá 14 dní, než trvá na alkoholu s orchidejí;
 • Opatrně přetáhněte gázu nebo čistou látku.

Získaná tinktura má pít před jídlem třikrát denně. Doporučená dávka je 30 kapek. Léčba je 1 měsíc.

Druhá možnost vyžaduje více složek:

 • Několik hlíz orchideje;
 • Chléb z žitné mouky, poloviční bochník;
 • 0,5 l koňakového alkoholu.

Připravili se takto:

 • Kořeny rozemleteme a vezměte 1,5 lžíce prášku;
 • Řezněte chleba na malé plátky;
 • Suché přísady vložte do skleněné nádoby a nalijte do ní alkohol;
 • Míchání;
 • Vyjměte na suché suché místo;
 • Po 2 měsících přetížení získané tinktury;
 • Zbývající tlusté, hoří a přidávejte do nádoby s alkoholem;
 • Trvat na dalších 60 dnech.

Výrobek je určen k dennímu užívání po dobu 1 měsíce. Před jídlem by měla být opojena o 5 g a pečlivě sledovat dávkování. Jeho přebytek je plný silného sexuálního nadměrného vývoje.

Květiny orchidejí mají méně terapeutických vlastností, nicméně jsou založeny na infuzi ropy, užitečné nejen pro účinnost, ale také pro léčbu onemocnění prostaty, stejně jako pro jejich prevenci.

Příprava takového léku je velmi jednoduchá, potřebujete:

 • Suché květy kuklíčkových slz - 100 g;
 • Olivový olej - 1 litr.

Suché suroviny je třeba nalít olejem a trvat nejméně 7 dní. Olejové infuze jsou obvykle uchovávány na teplém místě. Vezměte 2-3 lžičky. 15 minut před jídlem ráno a večer.

Čaroděje nejčastěji předepisují svým pacientům želé-jako opravné prostředky. Mají příznivý účinek nejen na libido, ale jsou také užitečné pro trávicí trakt, protože mají obalující účinek a zabraňují podráždění a zánětu sliznic.

Kiseli s orchidejem lze připravit na mléko nebo na vodu. Pro první možnost potřebujete:

 • Kořeny rostlin;
 • 200 ml mléka;
 • 4 lžíce červeného vína.
 • Kořeny se změní na prášek;
 • Vezměte 2 lžičky. obdržel suroviny a nalil do skleněné nádoby;
 • Kravské mléko se vaří a okamžitě se nalévá na stejné místo;
 • Pevně ​​uzavřete nádobu víčkem;
 • Třepejte, dokud látka uvnitř nedosáhne konzistence želé;
 • Otevřete džbán a přidejte víno;
 • Směs je rozdělena na 4 stejné části.

Výrobek musí být připraven každý den. Lék užívejte 4krát denně. Průběh léčby je 120 dní. Po 1 týdnu užívání existuje nepochybná užitečnost orits pro muže: libido je zvýšeno a erektilní funkce je částečně normalizována.

Chcete-li vytvořit želé na vodu, je třeba vzít:

Příprava vyžaduje následující:

 • Rozmístěte hlízy a vezměte 0,5 čajové lžičky suroviny;
 • Voda se vaří a ochladí (že byla při pokojové teplotě);
 • Nalijte prášek a trvejte 1 hodinu;
 • Několikrát přerušte;
 • Smíchejte výsledný polibek s medem;
 • Rozdělit na 2 vstupné.

Také připravené denně. Mělo by se užívat ráno a večer po dobu nejméně 30 dní. Je důležité nezvyšovat množství prášku z kořenů orchideje, aby nedošlo k nekontrolovanému sexuálnímu vzrušení.

Příprava vývarů je vždy založena na tom, že potřebné léčivé byliny jsou vařené ve vodě. Chcete-li připravit odvarový vývar pro zlepšení účinnosti, potřebujete:

 • Vezměte 10 g práškového kořene rostliny;
 • Nalijte 200 ml studené vody;
 • Přiveďte k varu a vychladnout.

Filtrovaná přes tkaninovou ubrousek by měla být opitá třikrát denně. Doporučená jediná porce je 1/3 šálku.

Orchis je jedinečná rostlina, která prakticky nemá žádné kontraindikace k použití. Stejně jako u jiných léčivých bylin a léků je možné individuální citlivost na složky.

Je důležité dodržovat správnost dávkování, protože jejich přebytek je plný vedlejších účinků. Infuze květin v kombinaci s příjmem přípravků obsahujících tanin může způsobit nepříjemné následky:

 • Poruchy trávicího traktu;
 • Zvracení a nevolnost;
 • Nástup dysbiózy;
 • Bolest v gastrointestinálním traktu.

Komentáře mužů o použití orchideje

Pravé recenze říkají: rostlina má příznivý účinek na zdraví mužů. Muži si uvědomují, že užívání lidových prostředků na bázi orchideje může pomoci zlepšit sílu (s malými problémy v posteli).

Možné a léčení onemocnění prostaty pomocí prostředků, které obsahují kukařské slzy. U chronické prostatitidy jsou některé příznaky potlačeny, ale co je nejdůležitější - libido se zvyšuje paralelně, což je důležité při léčbě této nemoci.

Někteří začali s nízkou hladinou testosteronu, aby užívali doplňky, které mají v kompozici orchidejí. Odpovědi mužů na toto téma jsou poměrně rozmanité. Někteří potvrzují, že syntéza hlavního androgenu je skutečně aktivovaná, jiní to vyvracejí.

Absence vedlejších účinků a kontraindikací je důležitá pro osoby, které trpí onemocněními vnitřních orgánů. Použití specifické věty pomáhá vyhnout se depresivním účinkům na játra a srdce. Proto nebude horší, tak proč se nepokusíte ...

Informace poskytované na webových stránkách jsou prezentovány osobami, které mají zdravotní zázemí, ale mají čistě teoretickou povahu. V žádném případě by se neměla věnovat samoléčbě. Když jste popsali problémy, vždy kontaktujte instituci příslušné oblasti nebo svého lékaře.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

57 + = 59