paprsky mat

paprsky mat

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Sedadel a koberce nebo háčkování jehlice - pletací schéma a popis

Vtipné, originální, teplý - vše o háčkování rohože Bydlení. Jedná se o malý detail, který dělá místnost v opravdu příjemném a pohodlný domov. Mats mluvil k domu mohou být provedeny v různých formách, ale nejčastější možnosti: obdélníkový a kulaté. Rozměry výrobků se mohou také lišit v závislosti na vkusu osoby a vlastnosti interiéru svého bytu.

Dalším důležitým prvkem pro estetické doma - sedadla háček Bydlení. Mohlo by se zdát, že tento údaj není důležité, ale je třeba připomenout, že je to taková stylové detaily a forma stylu apartmány a pohodlné zábava něm. Můžete si být jisti, že jste sidushki spojené paprsky nepůjde domů bez pozornosti a naprosto nadchne všechny své hosty. Zejména provádět jim, stejně jako koberce Háčkování pro domácí použití, je velmi jednoduchá. A náš web je navržen tak, aby dále tento úkol usnadnit. Zde najdete schémata a pokyny, s jehož pomocí můžete plést produkt libovolné složitosti, od těch jednoduchých až po velice pracné.

Nádherně krásný objemný systém mat háčkování

Květy a tráva - ona pletený háčkování koberec v oranžové tóny

Příjemné pro nohy rohože hákem, který používá příze „trávy“ a bavlny

Teplý kulatý koberec hák z poměrně tlusté bavlny

Bavlna háček koberec oválný handicap a čokoládové barvy bude vrcholem vašeho obývacího pokoje

Velmi pěkný set háčků předčí všechna očekávání, pletení koupelna

Pletený háčkování koberec nebo hadr? - je to jen na vás

Neobvyklé krásy pletený háčkování koberec je vyroben s prvky sloupů reliéfních

Zelený koberec hák - květina z jasně zelené příze z velké části barvy a barvení fantazie příze pro zajímavým designem.

Koberec hák z přidané motivace

 • Na začátku
 • před
 • 1
 • 2
 • 3
 • vpřed
 • Koncem roku

Strana 1 z 3

naše videa

Jsme na odnoklassniki

Online statistika

Použití jiného materiálu bez souhlasu správy - je zakázáno

Schémata pletené a tkané koberce

Koberec dodá pohodlí do každé místnosti. Ale zvláštní kouzlo se stane, pokud je výrobek provádí ručně. Pomocí jednoduchých programů s popisem a fotografií, koberec hák velmi snadné dělat. Zatímco krásný produkt může být tkané bez použití háku a paprsků s použitím, například, lepenková tvoří krycí mřížku nebo hula-hoop.

žirafa

Chcete-li vytvořit koberec budete potřebovat:

 • 2 přadeno příze žlutý "Natasha" (vlna, akryl 50/50 100 gramů 250 m);

Důležité! Mat zapadají do dvou řetězců.

Vstřelené 20 smyčky vyvyazhite 2 více zvednout. Provedení těchto 5 řad st.s / n, provést zvýšení smyčku na konci a na začátku řádku. Od 6. do 10. série však nestoupá. Po sérii 15 začínají snížit počet smyček v řadě, že se odstraní jeden po druhém na začátku a na konci každého z nich. Povrchová úprava pletací hlava, když v řadě bude 20 st.s / n. můžete dokonce plést číslo, pokud si přejete, nebo dva s redukcí - pak v horní části hlavy bude zřejmě mít dno. Pak se do podrobnosti vyvyazhite st.s / n hrany hnědou nití.

Lace-propojení základny 16. 2 smyčky a výtahová, po sérii pletené položky. odstranit bez přísad. 2 až 9 včetně, zvýšení detailů ve 2 smyčky, a to až na hodnotu 1 na začátku a na konci série. V seriálu 10 a 12, přidejte 4. smyčky a 2 pro zvedání a 11 a 13 řádků provyazyvayte beze změny. Ve 14. potřeba zvýšit plátno v 12. století. smyčky (2 stoupat). 15. plést beze změny. Na konci 16. a počátku 17. sérii dělat zvýšení smyčku. series 18-22 zahrnující úplet, aniž se zvyšuje.

Aniž by si přízi, úplet 13 8 řad, odečte každé smyčky od začátku do konce. Druhá noha tie podobně. Hotové část zdobí hnědé potrubí před st.s / n.

Svázat ucha 11 st.s / n, přičemž jako základní hranou na hlavě. Pletené 6 řad, takže odčítání na okrajích jedné smyčky. Zkontrolujte, hnědou nití okrajové st.s / n.

Orange příze plést kruhu 3 smyček. V první řadě, sledovat st.s 9 / n, v druhé - 18, ve třetím - střídavá st.s / n 2 st.s / n 1 smyčky. Celá čtvrté řadě, sledovat hnědý závit na schématu: 2 st.s / n, 2 st.s / n 1 smyčku. „Nohy“ rohy dělat 4 řady 9 st.s / n každý. Rohy Tie nebo šít.

Plést jako rohy do 2. řadě, včetně. Šít jehlu.

Plést jako rohy do 2. řadě, včetně. 3. řádek provést st.s 2 / n 1 střídavě s st.sn smyčky, ale v posledních čtyřech smyčky úplet na st.s 2 / n. Celý Čtvrtá řada provyazyvaete hnědý závit 2 st.s / n v každé smyčce. Soustružení ocas, svázat ho k tělu.

Chcete-li vytvořit koberec budete potřebovat:

 • modrá, bílá, modrá, šedá, béžová příze z vlny a akrylu (50/50), 100 g 250 metrů;
 • háček №3;
 • paprsky №3,5.

Způsob pletení: Šála, všechny řádky pouze obličeje. plést hustota: jeden čtvereční - 15 smyček x 26 řádků. Při změně barvy kříž nit na špatné straně, bude to pomůže zabránit tvorbě děr.

Sem v paprsky první řady 60 smyček bílou nití. Dále se spolehnout na každý čtvereční 15 smyček, určující barvu podle diagramu.

V každé sekci 32 přidělit změnu číslo, barvu ze strany režimu. Celková vyvyazhite 8 sekcí. Po uzavření smyčky TIE podložka st.b / n 3x bílá a modrá nit, je střídavě. Úzký okraj výrobku může být zdobené třásněmi.

Chcete-li vytvořit koberec budete potřebovat:

 • 450 gramů hnědého a černého akrylové příze „soufflé“ (292 metrů na 100 gramů);
 • háček №3.

✖ - bar bez sc.

Velikost každého čtverce 20 o 20 cm.

Důležité! Mat je dvojité vlákno. Pro rohože musí být 6 čtverců od každé barvy. Připojovací prvky podle principu šachové sloupců w / n.

Pletené věci, nakrájíme na proužky 3-4 cm. Každý kousek úseku, a pak šít jeden „závit“.

Hrana prvního pásu ve válcovací kruhu a začít upevnění spirálovitě st.b / n, ulpívající pletací schéma: 1. řádek lichý počet smyček, na 2. - v každé smyčce dvou, 3. - 2 smyčky střídavě na 1 1 1, 1, 1, 2 v 1, 4. - 2 smyčky 1, 1 1x3 (to znamená, že smyčka 3), a tak dále.

Chcete-li vytvořit koberec o rozměrech 120 od 200 cm je zapotřebí:

 • příze «Multicot» (160 metrů na 100 gramů): 1000 gramů melanž světlé růžové, 350 g bílého a růžové barvy oblohy 200 g, 150 g a nasycených nasycených růžová modré;
 • háček №5;
 • velikost substrátu 110 na 190 cm protiskluzového materiálu.

Základní vzorec: st.b / n, z nichž každá řada otáčet ještě jeden ce

 • 1 - A čtverec s pruhy;
 • 2 - náměstí s "čtvercovou A";
 • 3 - čtverec se skupinou v;
 • 4 - náměstí s „náměstí v“;
 • 5 - náměstí s pruhy C;
 • 6 - square "Země";
 • 7 - trojúhelníky "nebe";
 • 8 a 9 - obdélníky růžové melanže.

Dráhy A: střídavě na 7 s. růžová, sytě růžová, bílá.

Pásmo B: Alternativní až 7 s. Barva oblohy, tmavě modrá, bílá.

Linie C: Alternativní až 7 s. barva oblohy, bílá.

V oblastech s různými barevnými nitěmi, z nichž jeden, který není obsazena, aby se zapojili do obrazu v každé řadě z rubové strany.

Režim "A" čtverce (48 smyčky, 56 série): * 6 růžové a bílé (1-8 série), 6 bílé a růžové (9-16 series) *, opakování.

Pro čtvercové „B“ (48 stehů a 56 řádků), použije se barva niti oblohy a bílé.

Kreslení „požár“ pletené takto:

Velikost obdélníků 48 n. 168 řádků.

Schéma náměstí „Země“: .. 48 n 14 psaní p spojovací závit intenzivně růžové, pak na 42 b. počitatelná modelu blue 56 p.

Dva obdélníky tie z melanže přízí.

Trojúhelník s fragmentem „nebe“ růžovou nití vykonávají psaní 144 n. Pletení základní vzor. Prostřednictvím řady add pletení okraje smyčky nitě 2 zářivě růžové barvy (cívka 3). Změna barvy, poslední smyčky z několika provyazyvayte nového vlákna. Když jsou všechny smyčky jsou jasně růžové, pletené 7 více řádků. Prostřednictvím barvy změny připravit bílou nití ze řetězu ce

Prvky spojí st.b / n, s použitím bílého příze.

Chcete-li vytvořit koberec budete potřebovat:

 • akrylové příze „souffle“ (292 metrů na 100 gramů) v černé a bílé - 50 gramů, zelené, modré, oranžové, červené a modré - 30 g;
 • háček №3.

Doporučuje se pracovat s vzorem - papírové kruhu o průměru 28 cm na uspořádání vzoru, aby hranici pozemku tkaniny různých barev ..

Na plot „Yin“ černá příze pletené st.b / n okruh 3 p, po změně vlákna, a bílý kruh zvětšit velikost 13 cm v průměru. Změna tvaru prvku v důsledku sčítání a odčítání smyček definovat, že se na položky vzoru. "Yan" element provádět podobně.

Na vnějším kruhu okraji, aby st.b / n, s použitím kontrastní barva plot vlákno. přes okraj, aby vázání žlutou nit - by měl mít 168 stehů. Prolomit kruh v 8 odvětvích s nárokem 21. každý. Rozdělené segmenty sledovat různé barvy provyazyvaya st.s 2 / N na začátku a na konci segmentu, a jeho hlavní částí je prostě umění. b / n. Každý sektor 11 řádků.

Připraveni steh tomto odvětví, produkt uvázat bílým lemováním Art. s / n, provyazyvaya dva v jednom okruhu v rozích. Konečný postroj k černým okrajem.

1. řádek - 5. n. zkrat jeden druhého.

2. řádek - aby se kruh svázat 16. st.s / n.

3. série - 16 provést "zrno" vzor "popcorn" st.b / N, 5, čl. s / n v jedné smyčce, odstranit hák, vstupuje do horní smyčky v prvním sloupci, uchopit levou smyčku a vytáhnout ho st.b / n.

4. série - (. 3 n) vzduchové smyčky připojit „zrna“. Dále, podle schématu.

Chcete-li vytvořit 100 cm průměr velikosti pad požadované:

 • Příze «Multicot» (160 metrů na 100 gramů) - 650 gramů barvě vanilky;
 • Melange příze «Multicot Print» (160 metrů na 100 gramů) - 350 g meruněk;
 • Sada paprsků, háček, krátké a dlouhé kruhové jehly №5.

Schéma je znázorněno pro liché kruhy. All smyčky KS v pravidelných kruzích obličeje. Režim kopírování v každém kruhu 8krát.

Pomocí sady paprsků vytáčet 8 smyček kombinované vlákno (broskev a vanilka). Kružnice, rovnoměrně smyček na 4 paprsků. Pokračovat v práci na programu.

84 poslední číslo. Uzavřená smyčka, podložka 6 krát tie st.b / n vanilkový vlákno ve dvou přídavků, přidání na začátku každého úseku na jednom kruhu ce Pokud je to žádoucí, lze produkt zdobené třásněmi.

Chcete-li vytvořit koberec budete potřebovat:

Tie kruh 5 smyček. Produkt pletené st.b / n, provyazyvaya na 2 lžíce. . V každém odstavci 8. Jak náměstí produkt: opticky rozdělit kruh s 64 řádky do čtyř sektorů. Z každého z pomyslné linie, počítat 25 s. V obou směrech. Plést získaných segmentu 19 řady, takže snížení o 2 n. Na začátku a na konci řady. Podobně léčit zbývající tři strany výrobku.

Poslední krok: vázání čtvercový st.b / n (P 6 příze jakékoli barvy.).

Chcete-li vytvořit koberec budete potřebovat:

 • růžový akryl-vlna příze "Natasha" (50/50 složení, 100 g 250 metrů) - 200 gram;
 • trochu červená příze;
 • № hák 6.

Důležité! Mat dvojité pletené příze.

Tie 23. f. (2 stoupat). Aby se značka na středním segmentu. St.b / n provést řadu 15, takže 1 přídavného popruhu na každé straně všech rozsazích. V tomto případě je na místě centra. n. provyazyvayte nárok 5. 16-25 odečíst druhé řady n 1. V místech, kde jsou přidány. Centrální nároku 3. Provyazyvayte jako jeden celek.

Udělat st.b / n hranu na hotovou růžové produktu a červenou nití. Ve středu smyčky cíl zvýšit 5 stehů.

od copánky

Výrobek je síť síťovaných dlouhé kadeře. Je vyrobena z tkaniny pásků řezaných z garáže, která má podobnou hustotu a tloušťku. Pásy jsou sešity k sobě, a pak tkané do copu.

 • švy v páskové copánků měla být na různých místech, a to na stejném řádku - vyhnout drsné oblasti v konečném tkaniny;
 • kresby na výběr produktu formě stuhy různých barev;
 • cop šití, které mají být provedeny na rovném povrchu, tak, že produkt se ukázalo bytu.

na obsah ^

Schéma produkt je velmi jednoduchá, stačí trochu času zabývat se směrem k niti. Pro vytvoření rohože 83 na velikost 40 cm bude potřebovat 50 metrů nylonovými kordy, tloušťka 1,5 cm.

Pro snadnou obsluhu, použijte velký arch papíru s malovaným kříže, jehož velikost by měla odpovídat velikosti budoucího výrobku.

Na konci lana udělat velký uzel, dodržování požadované velikosti hranice vytvořené podložce. Cca 80 cm dozadu do klubíčka a položila ji na pravé straně smyčky. „Uši“ Vytáhněte ho.

S odkazem na výkres, přesunout podlouhlý smyčku první doleva, a pak se nechá polohy na pravé straně.

Spleť odvíjení a protáhnout šňůru protínající v první, následované levou dvojitou smyčkou a pak konečné kabel.

Druhá část lana je položen podél uvedeného rámce, umístěním kabel ze spodní nebo horní části pro vytvoření tvarů.

Po skončení konců Spusťte naruby, zapínání. Na stejné straně lehce podlijeme společně lano v přízemí vazbě.

Chcete-li vytvořit koberec budete potřebovat:

 • nitě o různých tloušťkách a barev;
 • dekorační cop;
 • padák kabel;
 • lepenky, ze kterého je třeba, aby se obrobek - kruh alespoň půl metru v průměru;
 • nůžky;
 • tužka;
 • linka.

Pro výrobu kartonové základna pro tkaní koberců je třeba uvázat cop tužku. Tlačit jeho okraj ke středu kartonového přířezu tak, že tahem tužku nedostal na okraj lepenky 2 cm. Nakreslete kruh a rozseká ji.

Lepenka kruh raschertit, jak je znázorněno na fotografii. V ideálním případě by měl mít 60 řádek procházející středem. Poté, pohybující se po obvodu prázdných nůžek, aby mělký řez ve středu každého řádku.

Secure závit na kostry pásku disk, stisknutím špičkou lepicí pásky na spodní straně kartonového přířezu. Zabalit obrobek jako na fotce.

Začít tkaní koberec lépe s jemnou nití, jak ve středu rámu přízí jsou velmi těsné. Zajištění hranu na jedné z nití svazku základů, skrýt ocas, a zbytek niti, která vede nad a pod diagonálních kordů. Toho lze dosáhnout pomocí jednoho nebo dvou gimp.

Když konec délky příze pobytu 10 cm skrýt ocas pod GIMP, a přijmout následující řetězec místo.

Utáhnout opletení, zajistit hladké série a nedostatek mezer. Vyplněním příze asi 10 cm v průměru koberec, můžete začít plést silnější příze a protahování podle schématu více než dvěma nitěmi, pod jednu.

Pokračovat v práci, dokud nedosáhnou požadované velikosti koberec. Pokud je to žádoucí, půjdete do okruhu 1 skrz pletivo 1.

Po absolvování zástavby rohože, snížit osnovní nitě, a ty pak v párech. Rubová strana rohože může být trochu neuspořádaný, ale vždy lepící ocasy lze řezat.

Zamaskovat uzliny z jádrových vláken, z nichž každá smyčka může být vázána střapce zbývajících závitů.

Jedná se o velmi jednoduchý výrobní program s dlouhým vlasem koberec.

Chcete-li vytvořit koberec budete potřebovat:

 • plastu nebo síťovinu s velikostí buněk libovolnými (Mřížka může háčkování nebo zakoupit v obchodě hardware);
 • staré ručníky nebo pletené věci.

Vyříznout část síťky o požadované velikosti a tvaru a zkrášlit okraje do mřížky není rozpuštěn.

Požadovaná látka se rozřeže na 2-2,5 cm tlusté proužky, délka 10-12 cm. Každý proužek byl složen na polovinu a pevnou smyčku pro vedení jednoho z buněk nebo jednoduše uvázat uzel, tak, že volné okraje pásu se podíval.

Tak, aby vyplnil celou plochu roštu. Buňky mohou být plněny prostřednictvím jednoho nebo každého, vše závisí na tloušťce řezaných pásů.

Chcete-li vytvořit koberec budete potřebovat:

Důležité! Vyhnout prohýbání a odchlipování pásy série.

Látkové pásy ušít prstence tak, že jejich délka je rovna průměru hula-obruč. Postačí Bude 12 kroužků. Každý kruh tah tkáně na hula-obruč, čímž se dělí do stejné úseky. Pokud se to udělá správně, budou všechny pruhy protínají ve středu střely. Je velmi důležité, aby byly dobře utažené.

Začneme tkaní centrum. Plátno popruh by měla být stanovena pro všechny diagonální základny na hula-HUPE, pak je nutné, aby úsek pásku mezi řetězci na principu nad a pod základnou. Tím, že končí s páskou kravatu nebo šít další.

Po dokončení vazba, řezat proužky na projektilu, poté vzájemně vázat je v čistém jednotkách.

Přidat komentář zrušení odpovědi

Pro každou rodinu, plánujete mít dítě, důležitý.

Trichomoniasis (trichomoniázu) - onemocnění urogenitálního traktu.

Pyelonefritida - infekční zánětlivé onemocnění ledvin.

Synovitida - k deformaci kloubu synoviální membrány.

Jóga - je to úžasný duchovní, duševní a.

Přiřadit rohož mluvil kreativně a není složité pro začátečníky

Originální a levný způsob, jak snadno transformovat své místnosti a interiér - vytvoření rohože s rukama. Načechraný krásný koberec rychle transformovat svůj domov. Ale co je nejdůležitější - je možné vytvořit co nejvíce: vybrat velikost, barvu, vzorek, techniku ​​článek, který byl jedinečného charakteru. Pletené rohože jehly lze zakoupit v obchodě, ale budete souhlasit s tím, že k vytvoření jeho moc hezčí!

Jak uvázat paprsky rohož pro začátečníky

Pletací jehly rohože pro začátečníky - zaměstnání je velmi jednoduchý, ale velmi zajímavé. V současné době nabízíme, aby se seznámili s technikou pletení koberec bílé příze s krásným centrálním vzorem „Spit“ a třásně na bocích výrobku. to je - skvělá volba noční koberec paprsky. Jeho program je velmi jednoduchý, a pohled na konci bude velmi kreativní. Proto je model v bílé barvě, protože je určen pro podlahy? Vzhledem k tomu, koberce fit jako lůžka, nikoli na chodbě nebo v koupelně, to nebude tak zle kontaminovaná a bude trvat velmi dlouhou dobu.

 • 400 gramů bílého příze (jsme si vybrali odstín, ale to může být nahrazen jakoukoli jinou v případě potřeby)
 • Paprsky 4 mm
 • A hák pod stejným číslem. On nás potřebují pro vazbu, ale je docela dobře možné se obejít bez háčku.

Hustota pletení: Čtvercové 10 x 10 cm, musí pojmout 28R. 17 S.

 • mošt vytočit 58 + 2 AP KP
 • 2 vztah "odpadních vláken" (viz C / X 1).
 • kosa na C / 2 + X 2 repetice C / X 1.
 • Plést jako 42 cm.
 • Můžete, pokud je to žádoucí, kravatu produkt po celém obvodu pomocí S.B.N. háček
 • třepení: Střapcem v každé druhé P.

Vše je hotovo! Jak můžete vidět, fit výrobek není příliš obtížné, vyžaduje spoustu času, dokonce může být použit jako deku, ležel na posteli nebo pohovce - to dodá komfort. Můžete zanechat tuto maličkost pro domácího mazlíčka - kočku nebo psa bude velmi pohodlně ležet na něj.

Chcete-li, aby váš domov pohodlnější? Náš další master - třída: propojit rohože paprsky příze zbytků. Tento prvek dekoru fit od malých cívek, které zůstaly na švadlena z minulého dílu, takže je velmi snadné upravit velikost jeho budoucnosti: více vláken než v našem systému, popisu, nebo menší, aby se vešly na, jako je židle. Takže, pojďme se podívat na krok za krokem, co můžeme potřebovat tuto práci.

 • zbytky nití (Čím více, tím déle bude naše „track“). Kromě toho, dokonce i fit segmenty (0,2, 0,5 M).
 • Hook a paprsky. Nechceme určit jejich velikost, protože všechny mohou být různé tloušťky nitě, a naše velikosti pod nimi nebude fungovat. Takže - se řídí situací.
 • Začněme s tím, že hák vyvyazhem řetězec VPZde se samozřejmě snažit sebrat nit podobné tloušťky. Nyní byste měli mít docela velký klubko VP řetězců, jako na níže uvedeném snímku.
 • Všechny rozhovory, které provedete, by měly být sešity do kuliček.

Budeme i nadále plést s použitím výsledné spleť jako pravidelné nití. Vybrali jsme paprsků 8/10 mm.

 • Panty potřebné k vytočení šířku, co se má stát i nadále budoucnost produktu LG (LR - LP, IR - IP).
 • Pokud chcete, odolnější možnost, která bude lépe držet svůj tvar - provést každý řádek LP Podvazek.
 • Obrátí velmi těžká a hustá, je možné jej použít jako koberec na chodbě.
 • Stejným způsobem můžete provádětdlouhá trať v chodbě nebo dítě. Nebo s využitím všech barev duhy - duha kobereček paprsky. To má velkou dětskou verzi. Další výhodou tohoto produktu - to může být čtvercový nebo obdélníkový.
 • Jak uvázat kulatý polštářek na židli mluví pro začátečníky - s naším popisem pletení schématu m je velmi snadné! Zde bude použita technologie zkrátí řádky.

  Pletené podvazkový steh je nit přeložit na polovinu, aby se šest kusů. 1 Odstraňte LP (S.L.P.) = P. odstoupit jako LP, pletené oděv.

  Chcete-li všechny níže uvedené kroky: Před fotografováním P. - produkt převrácení - UB 1 GP na konci příštího R, pak každé 2 R. Pokračujte tím, až se dostaneme na další R.

 • F:. 100 2 LP, S.L.P. 1, závit před čepel, otočit.
 • F:. 101 3 LP,
 • F:. 102 2 LP Vše 102 series - kousek koberce. Celkem bude šest. Kombinovat motivy plést steh. Vytáhněte smyčku a upevnit.
 • Velmi krásné koberec modely pro inspiraci lze nalézt v fotogalerie níže. Mohou být připojeny absolutně žádnou technologii a jakýkoliv materiál: z tlusté příze, ze strachu z věcí, duhové nebo vyvíjející se dítě, z obalu. Kromě toho forma může být také něco neobvyklého - hvězda, kolo obsahující vzor.

  Jak propojit rohože bez pomoci rukou a háčkování

  Jak uvázat paprsky pad videa

  Koberec loukotě silné příze

  Krásný koberec z tlusté příze je velmi dobrý výhled na podlaze ložnici nebo v obývacím pokoji. To může být kladen na horní části stolku ležela vedle postele - to ozdobí každou podlahu! Ať je to jednoduché.

  • Dvě klubka nití (Semidesyatiprotsentnaya jsme alpaka)
  • 20 mm kruhovou jehlici - protože příze je velmi silná. Nejlepší je, když oni jsou okolo 70 cm.

  • Získání 41 P. Rubová strana provyazyvaem LP
  • Přední strana: LP, LP remove neprovyazannoy = poslední GP, LP Po 2 R. provyazat 104 cm. Zavře.

  Jak uvázat paprsky hvězdy mat?

  Je to tady zase podvazek, plést do otočit každý „kus“ v procesu spojení dohromady.

  1. Začíná proces s žluté závitu: 5 S., podvazkový steh, každý po 1 R. P. a předtím. AP - PR P. R. každý 1 + 2 S.
  2. Vedle tmavší odstín žluté UB z jedné strany- P. 2 společně (první). Na druhé straně - PR

  Pokud zjistíte, že je těžké skloubit jednou všechny detaily plátno - mohou být spojeny na konci roku.Další provedení takového výrobku, kde alternativní různé barvy a R. 3 - LP, AR 1 - IP

  Plést pléd koberec spojené různými způsoby s jehlami

  Krásný koberec v průměru 124 centimetrů. protože to bude rainbow příslušenství - trvat 8 přaden příze v různých barvách. Okrouhlé pletací jehly 3 mm může být použita první punčochové zboží. Nicméně, tato možnost je určena pouze pro pohodlí.

  Nábor 8 S. hák, začít plést ve dvou směrech již paprsky podvazkový steh. První VP v každé R se odstraní. Každá R 2 -, PR Pro změnu odstínu - vázané vlákno. Chcete-li připojit jeden motiv na jiný - dělají PR, P. táhne od prvního klínu. Po 24. R. - směny. Polovina všechny NITC P. R. předchozí vazba s prací. Pletené na požadovanou velikost. Poslední RA může vázat s hákem a krásu hotového typu tkaniny: VP, SS Všechny konce niti nebo čalounění, nebo skrýt. Ve stejné době se naše krásné raduzhnik připraven!

  Velmi dobrá volba i pro ty, kteří zůstali na další vlákno. Je nutné propojit 10 kusů. - 5 * 25 obdélníků vidět taková možnost stále je dobré, protože to může být vytvořen pomocí háku a pomocí paprsků. Zaměřujeme se na druhou možnost. K vrhu odolným - ready obdélníky před nástupem sponku - do napařovací žehlička přes gázu nebo hadříkem.Takže jsme nabrat požadovaný počet smyček a provyazyvaem obdélníky 5 x 25 centimetrů. Máme je 10 kusů. Nyní vyzvednout v šachovnicovém vzoru, jak je znázorněno na obrázku níže. Aby to vypadalo, kompletní - kravatu na obvodu S.B.N. Poté R. S.S.N. Pro vytvoření uglov- 3 S.B.N. 1 P. Všechny další závity jsou řezané.

  Jak můžete vidět - tato technika může být přičítáno nejen vrhu na židli, ale také malé koberec pro děti, nebo postavit pod horké. Ale v tomto případě - nepoužívejte vlněné vlákno, ale pouze bavlnu!

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =