Pletené háčkované koberce

Pletené háčkované koberce

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Pletené háčkování s háčkem s popisem práce z různých materiálů a různých technik

Každá hostitelka chce, aby její dům vyzařoval teplo a pohodlí, aby se domorodí lidé po náročném pracovním dni rádi co nejdříve dostali na své rodné zdi. V mnoha ohledech je "počasí v domě" závislé na celkovém interiéru vašeho domu. To tak se stane, že nábytek a koupil drahé a krásné, a okna pověsit záclony módní elegantní a Koberec s tlustou načechraný koberec, ale atmosféra pohodlí a tepla v domě se necítil. K opravě takové situace může každý majitel domu udělat.

Každý ví, že věci vyrobené s láskou a péčí s vlastními rukama vždy vyzařují pozitivní energii. Přidejte do interiéru svého domu věci, které jste vyhotovili, a vy si okamžitě všimnete, jak se aura vašeho domu změní pozitivně.

Koberečky, háčkované - to jsou přesně ty věci, které vám naplní váš domov s teplem a pohodlí. Kromě toho se harmonicky zapadají do celkového moderního interiéru bytu nebo chalupy.

Vícebarevná

Čtverce

Koberec na podlaze, vyrobený z propojených květin

Masters-pletařky naučit se plést koberce pro dům, a to nejen z příze, ale také proto, že z těchto neobvyklých materiálů, jako jsou hadry, plastové sáčky starých šatů, nakrájíme na proužky. A věřte mi, že výrobky těchto materiálů vypadají velmi originálně a zajímavě, ale v každodenním životě jsou praktické a trvanlivé.

Mistrovské kurzy nabízené v tomto článku vám řeknou, jak svázat koberec z různých materiálů. Něco, co jste právě odložili pro sebe v "favorite9raquo ;, a možná, být inspirován a okamžitě převzít pletení těchto produktů pro váš domov.

Dokonce i nejvíce nezkušení pletařky mohou snadno zvládnout s výrobou koberec díky mistrovské třídy pro začátečníky. Doporučuje se začít s podlahovou rohoží. Na fotografii vidíte příklad takového produktu.

Chcete-li takový model plést, budete potřebovat hustou bavlněnou přízi, kterou pletařky nazývají "spaghetti9raquo;". Vyberte barvy příze podle vašeho vkusu.

Krok za krokem hlavní třída s popisem

 1. Zadejte řetězec z křižovatky. délku, kterou potřebujete.
 2. 1 řádek. Všechny smyčky plete umění. s / n. Knit na špatné straně.
 3. 2 řádky. Všechny smyčky plete umění. b / n. pod přední stěnou závěsu. Knit na přední straně.
 4. 3 řádky. Knit Umění. b / n. pod oběma stěnami smyčky.
 5. 4 řádek. Knit stejně jako druhý.
 6. 5 řádek. Sloupce s / n. pod záda závěsu.
 7. 6 řádek a všechny následující řady pletacích vzorků, které se opakují od 2. do 5. řádku.

Příklad takové práce je zobrazen ve videu.

Jako dítě, většina z vás v místnosti pravděpodobně měla takzvané "babičky koberečky". Jedná se o vícebarevné kulaté podlahové rohože na podlaze, vázané z pásů z háčkované látky.

Taky to naše babičky

Navazovat "grandmother9raquo; koberec z klapky, budete potřebovat háček číslo 10, oříznutí tkaniny. Kusy by měly být nakrájeny na proužky a šité (nebo svázané) dohromady, válené do spletu.

Pleteme v kruhu se sloupky bez háčkování. Chcete-li to udělat, musíte znát "pravidlo kruhu" vyvinutý pletařky: vytáčení 3 cp. a dát je do kroužku. Dále do kruhu 3 cp. navázat 6 polévkových lžiček. b / n. Nyní rozdělíme kruh na 6 klínů a v každé řadě rovnoměrně přidejte 6 polévkových lžiček. b / n. na kruhovém řádku. Jinými slovy, mělo by být následující: 1 řádek - 6 polévkových lžiček. b / n., 2. řádek - 12 polévkových lžiček. b / n., 3. řádek - 24 lžící. b / n. a tak dále.

Háčkování háčkování vzor vypadá takto:

Rozložení kruhového koberce

Pokud přidružíte výrobek podle tohoto schématu, ale pouze sloupce bez háčkování, které mají být zavěšeny za zadní stěnou smyčky, pak koberec ukáže větší úlevu. Níže uvedená fotografie ukazuje, jak pletovat Art. b / n. za zády závěsu.

Stack bez háčkování

Takové příslušenství lze položit na podlahu a zakrýt je židlí nebo židlí.

Více informací naleznete v nácviku videa.

Zde se taková zajímavá věc ukáže, když ji pletete z pásů látky, které jsou vystřiženy ze starých oděvů. Takže zabijete "dva ptáky s jedním kamenem najednou": zbavte se nepotřebných věcí a vytvořte pro dům praktickou věc.

Pletené koberce

Chcete-li vyrobit koberec z hadrů, háčkované, nejprve připravit materiál pro pletení. Chcete-li to provést, projděte svůj šatník, vyberte zbytečné věci ve švech a stříhněte je ve spirále do pásů o šířce 1,5-2 cm. Šijeme dohromady švy a rolíme je do spleti. Háček na pletení z pásů je potřeba hustý - č. 10 nebo více.

Knit začít od 8 vp, které musí být uzavřeny v kroužku. Pak pleteme umění. b / n. podle "pravidla kruhu", jejíž pletací technika je popsána v tomto článku výše. Jsou nutné jednotné doplňky, aby kruh byl plochý a nebyl vypuklý, jako klobouk. Pokud se v procesu pletení zjistí, že kruh je zvlněný, může být tento problém odstraněn následným odizolováním a žehlení výrobku.

Všechno je jednoduché a jasné. Na pár večerů můžete snadno spojit teplé domácí příslušenství.

Originální a zajímavý vzhled ve vnitřku domu je takový pentagonový pletený doplněk. Popis práce je níže.

Knit takový koberec ve tvaru hvězdičky může být vyroben z jakéhokoli požadovaného materiálu: příze, tašky, klapky.

Pletení začíná od středu. Musíte vytočit 5 bp. a zavřete je v kruhu.

1 řádek. 3 v.p. zvedání, 2 polévkové lžíce. s / n. během 1. c. předchozí série, 2 pp, * 3 polévkové lžíce. с / н., 2 в.п. Chcete-li pletět z * do * 5krát, vytvořte pentagon.

2 řádky. 3 v.p. zvedání, 2 polévkové lžíce. s / n. během 1. c. z předchozích sérií, 2 sts, 3 st.s././., 1 st.p. a pak pokračujte v pletení podle schématu na obrázku níže.

Pentagon je pletený v kruhových řadách na velikost, kterou potřebujete, a pak každý "paprsek" se přidává samostatně.

Pletení vzory hvězdičky

Pokud přidružíte toto příslušenství k měkké tlusté přízi, může být použito jako přikrývka nebo obložení.

Vynikajícím objevem našich hospodyňek bylo použití plastových pytlů pro pletení domácích předmětů. Rohože z balíků, háčkované, jsou dobré, protože lze snadno umýt a sušit, jsou příjemné na dotek. Pro koupelnu, toaletu a kuchyň - je to jen nepostradatelná věc. Výrobek z polyethylenu se nebojí vody, stačí ho vyděsit a vysušit.

Variant z balíků

Nejprve je třeba připravit vlastní balíčky. Za tímto účelem nějaké plastové sáčky jsou nakrájíme na 2-3 cm proužky, šité nití nebo lepené s teplou železa nad tkaninou a svinout do klubíčka. Háčkování na háčkování číslo 4. Na výše uvedené fotografii ukazuje koberec z odpadu vícebarevných balení. Jedna taková kopie trvá asi 40 balíčků.

Obvykle se používají dva typy smyček: vzduchové smyčky, sloupce s 1 čepičkou. Tento model je oválný koberec.

Zadejte požadovaný počet smyček. V tomto vzorku je 12 obj. + 3 cp. zdvih = 15 voltů.

1 řádek. Vložte hák do čtvrtého okraje smyčky řetězce a přilepte 5 lžící. s / n. Další v každém c. pletit za 1 polévkovou lžíci. s / n. 10 krát. V posledním bodě. řetězy pletené 6 lžící. s / n. Knit otočit. Stejným způsobem pletíme i druhou stranu a tvoříme ovál. Řádek zavřete spojovací sloupek.

Proces vytváření oválného zeleného příslušenství

Pokračujeme

2 řádky a všechny následující řádky pletené schématem. Takže střední část plátna zůstane rovná a hrany se rozšiřují a zaokrouhlují díky přírůstkům polokruhů. Tak získáme oválné plátno.

Oválné plátno

Schéma pletení oválného koberce z odpadkových pytlů:

Schéma pletení oválného koberce

Chcete-li ozdobit produkt, můžete spojit dekorativní prvky: květiny, listy, luky.

Dekorované oválné ruční doplňky

Produkt je brilantní a světlý. A hlavní výhodou tohoto produktu je jeho levost a praktičnost. Příklady práce naleznete na videu:

Pokud jste zcela nový pletení, zjistěte, co pletení je - to je jedna z nejslavnějších technik!

Pletené koberce na mřížce svíčkové je další inovace vynalezená jehličkami. Vypadá to, že takové věci jsou bohaté a svěží. Na první pohled se zdá, že je velmi obtížné připojit něco k této technice. Ve skutečnosti se práce dělají snadno a rychle dost. Dokonce i začínající kvalifikovaný pracovník se s tímto úkolem bude vyrovnávat, pokud už ví, jak pletené vzdušné smyčky a stehy háčkem.

Příklad výrobku

Příze můžete vzít libovolně a podle čísla háčku. Začněte proces pletení s realizací sítě o velikosti, kterou potřebujete. Obrázek níže ukazuje vzor pletení.

Schéma pletení mřížky na svíčkách

Když je síta vázána, začněte pletením vnější části výrobku. Počáteční pletení se doporučuje uprostřed plátna, pak je vzorek hladký a "waves9raquo; půjde jedním směrem. Každá strana buňky by měla být svázaná umění. s / n. Mohou být od 1 do 3 na každé straně. Čím tenčí nit, tím více pruhů potřebujete k pletení.

Takže se soustředění na schéma-kreslení, vázání všech "cells9raquo; mřížka filé.

Tak by měla vypadat nesprávná strana díla.

Špatná část

Schéma vázání základních ruchů:

Schéma spojí základnu s volánky

Pletací vzorek:

Pletací vzor

Tyto výrobky mají atraktivní vzhled a díky své struktuře vypadají velmi elegantně a bohatě.

Japonské podlahové rohože, háčkované - to je speciální pletací technika. Produkty spojené s touto technikou jsou jedinečné a jedinečné. Prokládání prstenů, pruhů a zajímavých kombinací barev je na první pohled podmaněno. Podívejte se na následující fotografii. Souhlasíte s tím, že je to jen mistrovské dílo!

Japonské kouzlo

O pletení z kroužků budeme říkat další hlavní třídu s popisem práce krok za krokem.

Základem koberce je kruh. Nejprve vytočte řetězec o délce 6 bp a vložte ho do kroužku.

1 řádek. V kroužku vázat 3 cp. zvedání, 7 polévkových lžiček. s / 2n.

2 řádky. Pro 5 láskyplné umění. s / 2n., mezi nimi až 3 cp.

3-4 řádek. O 2 polévkové lžíce. od 4 láskyplného st. s / 2n., svázané dohromady pod v. předchozí série.

5 řádek. Řetězce spojte s HP a připevněte jej k předcházejícím sériím o polovinu sloupců.

Kroužky. Zadejte řetězec z bp a připojte jej k kroužku. Délka řetězu závisí na průměru požadovaného kroužku. Upevněte kroužek umění. s / 2n.

Druhý prstenec je takto pletený: vytočte řetězec z bp, protáhněte ho prvním kroužkem a spojte první a poslední smyčku s poloviční smyčkou. Takže dva kroužky jsou vzájemně propojeny. Druhý prstenec pro vázání st. s / 2n.

Tak pletení a spojující všechny prsteny. První a poslední kruh se spojit s sebou.

Pak šít kroužky na kruhové základní rohože. Možným okamžitě během pletení každého prstence, k uchycení k podkladu.

Schéma pletení japonské rohože:

Práce s touto technikou - to je velmi vzrušující zážitek. Zde se musí zaměřit být provedeno na správný výběr barev nití. A pak stylové a barevné věci v japonském stylu se bude aktualizovat a doplňovat interiér vašeho pokoje.

Všechny výše uvedené modely představila koberce může sloužit jako závoj pro židle nebo stoličky. Ale chci vám ukázat další velmi pěkný model - pletenou rohož na židli, která osloví především svým dětem. Podívejte se na níže uvedeném obrázku. Krása - nedívejte se pryč, že jo?

Háčkované koberečky na židlích

Je třeba jasně příze (vlny nebo vlny směs) a pozůstatky červený, černý a růžovou nití.

Basis-fit okruh světlou barvu příze. Pletení kruh pomocí vzduchu smyčky a sloupec, aniž by sc. Circle plést respektive „pravidlo kruh“ je popsána v tomto článku a zejména režimu. Dostávat teplé koberec, se doporučuje spojit tyto dva kruhy a šít dohromady. Pro děti, které jsou silně zmrazení, mezi kruhy mohou být vloženy také syntepon vrstva.

Pak se zaměřením na schématu, které jsou uvedeny na další fotografii, proveďte oči, ústa a uši a šít je na základně a vše - je produkt připraven.

Systém pro děti

To háčkované kryt stolici osloví svým dítětem. Byl by rád, aby si na ni sednout a hrát, a možná dokonce i spát.

Spojovat kryt na židli v jiné zajímavé techniky, spíše otevřít vybraný článek.

Dětská podložka na židli

Pokračování tohoto nápadu, koberce, hračky, může být povlak na židlích ve formě mordashek jiných zvířat. Světlé a krásné, ale i zábavné!

Všechny modely domácího rohože uvedené v této kolekci se vyznačují jednoduchostí provedení (vhodné pro začátečníky) a atraktivními výhledy. Nebojte se, že self-made domácí mat nezapadá do vašeho moderního interiéru. Chodit s kreativity a inspirace k výběru vzorů a barev budoucích výrobků a výsledek potěší vás. Experimentovat a uspět. Užijte si zábavu ve společnosti hákem a cívky!

Mats háček, naplňte kolekci! Zajímavé modely, diagramy a popisy!

Pletené rohože - to zní skvěle, ale získaný produkt je velmi zábavný a atraktivní. Například, nezávislý provedení pleteného výrobku na podlahu pomáhá řešit problém s nedostatkem vhodného designu mat místnosti. Tyto svetry výhodné a pohodlné vzhled v koupelnách a dětských pokojů. Navíc výhody pletení a zahrnují podlahový koberec, jak se zbavit starých věcí - košile, pletené šaty a jednoduché kusy už ničemu tkáně. Starý závěs ve správných rukou se může rychle proměnit v útulné koberečky tvarovanými motivy.

Pokud jste se cítil nutkání uvázat rohože, měli byste vědět, že čím více husté tkaniny vyrobeny s použitím na háčkování. Naučit se plést háčkování rohože sám nabídl úplné pokyny u některých modelů pro začátečníky i zkušené needlewomen mistrů. Prozkoumat, sen, ztělesňují!

To by vám měl poskytnout několik doporučení odborníků ve svém oboru při výběru příze. K produktu trvat dlouhou dobu a zachovala svůj původní tvar, je třeba dát přednost syntetické typ příze - to je slavný akryl, ale můžete také použít organické bavlny (i když to nebude v teple).

Rovněž je třeba vyjasnit, že pro pletení koberce háček lepší použít silnější vlákno - to přinese silnější tkaninu, která není nižší než v zachování standardních tepla chlupatých produktů. Pro hustou háčky závit nošení s №5-8. Pro určení velikosti tkaniny je jednoduchá - se doporučuje spojit vzorek čtverec 10x10 cm vybrané příze železa nebo umýt a vysušit. Měříme hotové velikosti vzorků získaných a určit požadovaný počet smyček pro budoucí pletení.

Pro pletení můžete uplatnit jakýkoli plán ubrousky - projev představivosti udělá jednoduchý model vynikající možnosti designu.

Pokud váš dříve omezena na jednoduché háčkováním šátky či země s nízkými příjmy, pak se doporučuje začít ztělesnění více užitečných věcí s jednoduchým modelem. Existuje několik modelů jednoduchých háčkováním koberce s kresbami a popisem.

Čtverec nebo obdélník

Pro začátek se doporučuje použít jednoduchou formu koberec - to je čtverec nebo obdélník. Mohou být spojeny jediným pásu nebo pomocí pletení technologie s motivy - motivy a montáž určuje konečný výsledek a design. Níže je uveden výběr koberečků a programů pro jejich realizaci:

1. Jednoduché obdélníkové mat spojené kolony, aniž by sc střídavých barvách. Na konci pásu jen je svázán v blízkosti sloupů bez sc, vyrobený do jednoho pytle vláken, které byly použity v pletení.

Podobně spojené cestu zbytků příze - zde jsou použité a melanže přízí a jednobarevné. Stopy atraktivní vzhled na chodbách - okamžitě po vstupu do domu a vytvořit více „rustikální“ styl.

2. Obdélníkový rohože hák může být vytvořena z jednoduchých čtverců v různých barvách, které se pak jednoduše sešitých jehlu. Je to také výborný model pro začátečníky produkty, než mohou mít prospěch i ty zkušené mistry v případě operačního pletení.

3. Podložka, háčkované sloup s sc. Individualita a odvolání se zdá ke změně barvy v diagonálním a „žebřík“ sekvence. Takové produkty se perfektně hodí do dětských pokojů.

4. Mats motivy v technice „babiččiny krabice“ - tyto jednoduché čtverce s nahrazení nití různých barev na displeji fantazie promění v jedinečné a značkové oblečení. Aby rohože hák v předložené techniky, dále ukazuje schéma pro pletení.

Pro začátečníky, existuje mnoho modelů obdélníkových nebo čtvercových výrobků - to je jen důležité zvolit model v souladu s designem místnosti.

Kulaté koberce vypadat skvěle háček v ložnici vedle postele. Je také možné realizovat model designovou kuchyni - to je vhodné pro udržení čistoty v místnosti (můžete pravidelně vyprat beze strachu z blednutí a zhoršení). Kulaté koberce lze rozdělit do dvou typů - pevné a jemné.

Pevné rohože kulatý tvar - kruh o pletení jednoduchý vzor, ​​s tím výsledkem, že web promění pevné a racionální pro zamýšlené použití. Můžete si také vybrat dva poddruhy - pletení jednoduché sloupy s SC nebo pletení kuželů. Máme dva zcela odlišné způsoby.

Jednoduchý web s sloupky nakida reprezentovaných následujícími schématy a při výběru produktů s popisem.

Rohožky s hrboly jsou vhodnější pro dětské pokoje, obývací pokoje, stejně jako získat texturou a udržet teplo déle. Následující výběr schéma.

Nyní bychom měli mluvit o prolamované koberce, které jsou už ne vypadají jako příznivé konstrukční řešení. Jsou snadno implementovat, pokud jste dříve byly spojeny prolamované ubrousky jiné podobné výrobky. Pletení koberce, použijte následující schémata.

Ovál rohože háček je pletený v protáhlé místnosti, stejně jako v obývacím pokoji, kde je třeba pokrýt v rekreační oblasti. Pro pletení mohou použít následující schémata výběru.

Pletené trička často shromažďují ve velkých počtech - hodit škoda, protože již nejsou vhodné, dobře, nebo prostě nudí k dalšímu opotřebení. Chcete-li se zbavit skladových košile pleteného zboží, dámské halenky a další věci, můžete se uchýlit k pletení koberečky. Z tohoto staré věci prostě nakrájíme na tenké proužky a komunikují mezi sebou v dlouhé nití.

Háček koberce triček, můžete použít libovolné schéma výše. Pro nedostatek velkého množství tuzemských materiálů je možné zakoupit speciální pletací přízi. Někdy mistři jednoduše získat odpovídající barevné pleteniny a nakrájejte na tenké proužky - to dopadá velmi zajímavou a nákladově efektivní řešení návrhu.

Dále se navrhuje, výběr značkových koberců z triček, jakož i podrobný návod, jak vytvořit malý kousek tkáně z dlouhého závitu.

Japonské rohože jen povrchně vypadat složitě, ale pečlivá analýza umění háčkování se ukáže, že se jedná o běžný pletení duté kruhy, které jsou spojeny v pořadí. Pro jednodušší verzi stačí použít model 4 kol, který byl později „naplněné“ web sloupců s sc.

Je také možné uchýlit se k takovému pletení koberec - uprostřed jednoduchý kruh háku je pletený, a dále je k němu šitý obvod charakteristický motiv pro japonské dutých kruhů spojených zase mezi standardním vazbě. Přistoupení řetězec může být jehly a nitě - to je jen důležité snažit neustále k délce řetězu určeného původně střední obvod.

Zkušený odborník v oboru mohou provést více komplexních produktů hák obvodu a variant, přičemž většina z technik používaných pro pletení řeší barů. Je třeba také poznamenat, kompatibilita složité vzory - ananasy jsou spojeny s hrboly a hrboly s rostlinnými motivy a tak dále. Ale představují několik modelů pro self-pletení háčkování koberce by měla být stále.

založené mat ubrousky „Grand“

Od servítky obvodů háček lze snadno provést koberce, a tady to je možné zvýšit velikost budoucí tkaniny v případě potřeby kombinací nebo „zaklínění“ více řad definovaných vzorů. Že ubrousek „Pineapple Song“ inspirovalo zkušené mistry pletení na základě dostupných schéma podložky, známý jako „velký“. Nový model perfektně zapadá do interiéru Provence, rokoko, baroko, klasicismus, luxusním gotiky či říši. Její pletení není žádný velký problém - hlavní přínos z režimu daného s popisem:

Dial 8 stehů a zámek řetězu v kruhu. Potom pokračujte pletací schéma 1. Pokud je to nutné, je možné zvětšit průměr opakováním posledních pár řádků.

Přistoupit k pletení schématu 2 - zde rovněž možné zvýšit rozměry rohože, přidání třetí řadu ananasu listů.

Na konci tohoto díla, přejděte na okruh 3 - to bude hladký povrch a textury koberec.

Vyzváněcí obvod 4 je použita, se skládá ze vzduchu a piko smyčky.

Prezentovaný model je doporučen pro seberealizaci v bílé barvě, ale pokud je to nutné, je třeba vzít v úvahu a atraktivnější a vhodné barevné schéma odstíny místnosti nití. Ready mat jen namočené ve studené vodě a položit látku - mohou být přímo na podlahu zcela vyschnout.

Rohože z obalů se plete ve stejnou technikou jako je uvedeno v T-košile a pletenin. K dispozici bude také muset snížit dlouhé proužky z obalu a používat jednodušší systém pro pletení háčkování koberec. Nedoporučuje se uchýlit k použití prolamované vzorů, protože křižovatka šarže nití mohou být zpřístupněny veřejnosti.

Samozřejmě, že rohože balíků nejsou používány všude - mohou být uloženy v zemi, protože takové použití bude odstranit problémy s čištěním prostor nečistot a zahradní půdy. Ale zručný švadlena snadno použitelný balíček příze pro pletení koberec v chodbě bytu - to je pohodlné a stylové. Vkládá je celé video z master class pletení podobných výrobků.

Děti variace koberce

Děti dávají přednost své vlastní pokoj s příslušnými nábytkem - vše by mělo být jasné a báječný. Proto je úkolem rodičů, se bere v úvahu každý detail. Pokud jste dříve nestaral o pořízení nábytku a textilních předmětů pro školky s příslušnými potisky, dnes je možné snadno napravit situaci:

 • Za prvé, dostat se do záclon dětském pokoji s dětskými kresbami.
 • Za druhé, nahradit existující tmavou deku na posteli na světlé dětské verzi.
 • Zatřetí, tie koberec! Ale to není jednoduché, a to zejména - v podobě zvířete.

Myslíš, že pletení koberečky v těžkém aktivity zvířat? Vůbec ne - je zde pouze správně sestaveny do jediného prostředku kruhu, oválu, čtverce, šestiúhelníky, obdélníky, a další související hodnoty odděleně.

Například, můžeme se na pletení hladkého koberec ve tvaru nese:

 • spojovat tlamě nese - jednoduchý velikost kruhu vhodné šedý odstín;
 • nést uši - 2 půlkruhu bílé a šedé;
 • Hubička medvěd - bílý kruh a trojúhelník je řez z černého semiše (dále je ušité);
 • tváře nesou - 2 růžový odstín kruh;
 • řasy - 2 ks semiše, které se pak také všité v cílových místech.

Rohože v koupelně

Koberec v koupelně pletený háčkování může být klíčem k celému návrhu. To znamená, že množina rohože v koupelně, v koupelně, „Místa“ na záchodě a „organizátor“ pro toaletní papír může zastínit drahé dlaždice nebo superfunktsionalnuyu koupelnu. Navíc takové pletené koberce pro koupelny a toalety jsou skvělý dárek pro Kolaudační párty. Dále nabízíme nejzajímavější plést háčkování rohože v koupelně a na WC.

Pletené rohože do koupelny mohou být navrženy ve tvaru velryby, která je pletená docela jednoduché:

Pletení začíná v kruhu - to je tělo velryby.

Propojením na vhodnou velikost, začne ocas pletení, kde žebra - Je to jednoduché a standardní režimy páskovače ananas.

Pak můžete začít svázat svazek poloviční vějířový série opakování. Je lepší to udělat dříve, než pletení ocas - to eliminuje potřebu neustále otočit už objemné hadřík.

Na konec ploutve je pletený - to je stejné standardní schéma ananas.

Finish pletení a pletení velrybí upevnění oči a ústa linky vodní ptactvo. Můžete individuálně vytvořit luk a velrybí šplouchání - ať je měkká a hezká.

Docela zajímavá možnost - pletené koberec v koupelně háčkování sova. Tyto produkty přilákat kvalifikované pracovníky, aby svým neobvyklým designem, zejména je-li sada pletené a ztělesněním jednoduchosti. Je třeba dodržet následující pořadí:

Chcete-li začít, vyberte vhodný okruhů dálkových pletení sovu - tělo je pletená v podobě ananasu, který používá jednoduché a standardních obvodů.

Dále se uchylují k oříznutí výsledného ananas na správné velikosti koberec nebo jiné části v kitu.

Na konci vyvyazyvayut Eyes Owl - je dva kruhy spojeny v poslední řadě. United svázané oči, obě uši vyvyazyvaya sovy.

Všechny položky jsou kombinovány a dostat noční sova. Je snadné svázat pletené koberec v koupelně sovy - videa s detailním master class se to ukáže jako bezpodmínečně.

Můžete použít nepatrně odlišné verze pletení sovy pro WC a koupelny. To také poskytuje kompletní systém pro pletení.

Zdobíme domem řemesel: pletací koberce schéma háčku na kabel

Navrhujeme začít s přehledem vlastností materiálu a lásky s některými koberec pletení vzory háčku na kabel.

háčkování koberce z pupečníkové, foto

Tradiční materiál používaný v takových pracích - polyesterové struny pro pletení koberců. Tyto příze jsou syntetická vlákna sestávají stoprocentní polyester.

Vzhledem ke struktuře z pružného materiálu, rohože získán elastický a v tahu snadno vrátit do svého původního tvaru.

Polyesterové šňůry pro pletení koberců

Na fotografii nahoře - polyesterový kord pro pletení koberců s rukama, o průměru 6 mm, cena balíčku - 280 rublů na 100 metrů. Jak šňůra potřebné pro koberec?

Stojí za zmínku, a užitečné vlastnosti polyesterových vláken:

 • trvanlivost a odolnost vůči otěru;
 • materiál neabsorbuje vlhkost, rychle schne rohože;
 • odolnost proti růstu plísní;
 • Vysokopevnostní výrobky;
 • měkká textura.

Mnoho použít polyesterový kord s jádrem pro pletení koberců: uvnitř je tenká šňůra propletené s vlákny. Je to struktura materiálu zaručuje maximální trvanlivost a odolnost vůči deformaci.

Rohože, pletené z takového materiálu, prosím vás a snadná údržba. Nebudou se hromadí prach a roztoče, takže nebudete mít žádné.

Pro čištění povrchu rohože, stačí prát v pračce při teplotě 30 stupňů, a po promytí - rozšířil na rovný povrch.

Materiál tohoto typu - šetrného k životnímu prostředí, non-alergenní, vysoce kvalitní a příjemné na dotek a vypadá to, že s přírodními surovinami, takže rohože hodí do jakéhokoli interiéru.

Koberce z polyesterového kordu, foto

Chcete-li vytvořit schémata koberce hák kabelu lze použít i bavlněné látky. Bavlněná šňůra má rovněž příjemnou texturu a nevyžaduje nelehký péči. Takže můžete vyhledávat i takové materiály pro ruční práce.

Než přikročíme k diagramy a popisy pletených koberců z háčku na kabel, pojďme zjistit, kolik materiálu potřebujeme.

U kulatých produktů doporučujeme použít háček velkou velikost (alespoň - №4 nebo 5). 800 metrů šňůra koberec s průměrem asi 1100m.

Všimněte si, že s rostoucím počtem složitých a trojrozměrných modelů na povrchu rohože poroste a poptávka po surovinách. Hmotnost takového samostatně vyrobené rohože se musí alespoň 3 kg.

Začněte pletení koberce kabel hák musí být centrem. Ale to není nutné vytvářet stehy: doporučujeme použít jinou metodu. Dvakrát vítr okraj krajky na ukazováčku a prostředníčku, a pak se jejich odstranění a plést do požadovaného počtu sloupců (například jako podložku na fotografii níže - 20 nakida kolon v prvním řádku).

Co dělat dále:

 • tři okruhem vzduchu (VP) pro zvedání, načež se vzduch provádí čtyři smyčky a hromadu z sc na konci série (CCH);

Vzhledem k tomu, program má ozubené vnější řádek, bude váš koberec vypadat jako květina.

pletené koberce z režimu šňůrou

Jakékoliv jiné podobné systémy shodují, a dokonce můžete používat šablony vytvořit ubrousky, měnit jejich parametry.

Chcete-li připojit půlkruhový rohož v rámci těchto režimů, proveďte následující manipulace:

 • První řádek plést jen s polovinou požadovaného počtu sloupců se sc;

Takto bude postup pletení jít kolem kruhu a prostřednictvím vytvoření přímé a vrátí řádky závěsů.

Koberce z kordu, foto

Díky své struktuře se bude dokonce hrát roli maséra pro nohy, aby zajistily relaxační účinek.

Díky tomuto programu budete moci propojit koberec o průměru 1 metr. Pro větší pohodlí, můžete použít návod videa, které jsou mnozí na internetu. Zde je jeden příklad takových háku koberce video kabel:

Další populární volbou pletenina - „velký“ schéma. Takový koberec bude mít průměr asi 2,3 metru. Pro chov budete potřebovat asi 2200 m šňůrou. Množství hmotnost 9 kg.

Koberce ve velkém stylu, které mohou být rozloženy v každém obývacím pokoji: nejenže aby se interiér pohodlnější, ale také naplnit to s novými pestrými barvami a výraznými ornamenty. Stejně jako u předchozího modelu pletení Velký vám umožní zažít účinek masáže na nohou.

Mimochodem, tento typ obvodu, může být nahrazena jakoukoli jinou. Dokonce můžete zůstat u šablon pro páření ubrousky - a vytvořit nové, jedinečné ozdoby.

Doporučujeme vám začít s následujícími režimy háčkování z pupečníkové koberců:

Užitečné video a master-class koberec pletení kabel háček:

Grand mat nebo jakýkoli jiný může být optimalizován s ohledem na velikost a parametry svého pokoje. Často vzory rozšířit vytvořit oválný tvar. Stáhnout koberec pletení schéma háčku na kabel volně na internetu, nebo si vybrat něco z níže uvedených možností.

Tato podložka má rozměry 1,05 o 1,4 m. U něj budete muset utkat bavlna nebo polyester Délka přívodního kabelu 700 m. Konečný produkt váží asi 3 kg.

Díky dobré hustoty vlhkosti a stabilitu, kterou lze rozšířit nejen v ložnici, obývacím pokoji nebo školky, ale i u vany nebo sprchového koutu.

Pokud víte, že základy háčkování, vytvořit stylový koberec ruční domů bude snadné.

Pletení můžete použít řetězce jasných barev a dokonce i kombinovat mezi sebou s cílem vytvořit elegantní a pozitivní design. Tato podložka bude skvělý dárek pro Kolaudační párty či jiné příležitosti, takže budete moci potěšit nejen sebe, ale i své přátele a příbuzné.

Doporučujeme, abyste se dívat na další video - MK koberec hák kabelu:

Praktické a pohodlné oblečení pro děti s rukama: Jak uvázat paprsky oblek pro novorozence 0-3 měsíců

Háčkování chňapky s popisem a diagramů: jednoduchá a zajímavá řešení pro váš domov

Jednoduché pletení technikou v patchwork a podrobných schémat

Nějaký čas si užil takový koberec - i když ne jeho vlastní práce, moje babička, - ale nemůžu si pomoct, ale dávat pozor na některé detaily: koberce, samozřejmě, velmi rychlé schnutí, ale dát je ve vaně, nebo, jak je uvedeno v článku, vedle sprchy, I já bych ještě nedoporučuje. Celá ta věc, samozřejmě ve spojení s vlhkostí prachu a nečistot: oni jsou obvykle, poražena pod koberec a rychle se jí do kordu. Prádelna určitě pomohlo, ale ne úplně. posunul jsme koberec, rubová strana se nyní snaží, aby otočit.

Děkuji za informativní článek a schémat. S vaší pomocí jsem sebrala sílu a trpělivost přijde, a jeho celoživotní sen spojovat to. V našem domě nebylo koberec, ale dítě začalo školku pokupat.V rozhodli spojit sama vybrala objemová kresba nit odešel hodně .Ale jsem chtěl, aby se tento koberec pro dítě masážní podložka pod nohy, vzor vzal .Rebenok cyklus je jen začátek procházky a on opravdu rád krok na výdutě a iti na kreslení. Na podlaze vypadá efektno není zadiraetsya. Pouze negativní pro mě, nejsem pohodlné vysávání ji a většina vytlouct její není snadné.

dobrý po celý den. Vzpomínám si, jak naše babičky, prababičky byly kruhy na podlaze, na židlích, ale všude. Vzpomínám si, že bylo mnoho. No, oni byli právě připojen, bez ozdob a vzorů. Tak tady to je přišroubován k módě. V článku jsou uvedeny nejmódnější možnosti schémat pro jejich vytvoření. Stejně jako mnoho jiných, vzal jsem si příklad z vašich vlastních stránek. a nechal takové dílo. Můj pokoj v odstínech modré a bílé pletené koberec jen metr v průměru. Ten leží v posteli. Kombinace jako chladné barvy a způsob jejího objemu. pletení Samozřejmě ne rychle, a to zejména jako na začátku hodu, i když to začalo být jasné, vzor se chtěl co nejdříve dokončit to. Děkuji za režimu koberce. Teď jsem plést objednat přítele

Leave a Comment

Your email address will not be published.

77 − = 69