Plot lemování board

Plot lemování board

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Plot lemování deska vlastníma rukama: fotografie

Pro majitele venkovských domů a domků, je důležité vědět, že jejich území je pod spolehlivou ochranou. Jeden z nejlepších možností pro tento účel je vybudování silného plotu. Ale ploty po mnoho let nejsou jen prostředkem, aby se zabránilo vzhled vaší oblasti nepovolaných osob, ale také součástí dekoru, což může ovlivnit i negativně a pozitivně na pověsti nájemníků.

Dostupné finanční prostředky nejsou vždy umožňují použití při stavbě drahých importovaných materiálů, ať už cihel, betonu nebo kovu. V tomto bodě v „hra“ trvá vynalézavost a vynalézavost. V tomto článku navrhujeme studovat krok za krokem podrobně, jak vlastníma rukama levné a veselá, ale kvůli tomu nejsou méně krásná a atraktivní, postavit plot lemování desku, stejně jako poskytnout vám několik tipů a doporučení, po kterém budete moci vytvořit zajímavé a vysoce funkční plot.

Krásná kombinace neomítané prkno, cihly a pásky základna

Dřevozpracující závody po řezání a třídění špalky z větší části zůstává nepřivlastněný sýček - je konvexní na jedné straně surových klád, které, i když nejsou používány při výstavbě velkých budov, ale již dlouho používá domácími řemeslníky k dekorativním účelům.

Při řezání kulatiny zůstává velké množství recyklovatelných materiálů

K dispozici je také hlavní výrobky ze dřeva ošetřené přímo sám Prkna neomítaná - za hranice dřeva, který má hrubou ruku, často se zbytky kůry.

Neomítaná použít několika způsoby:

 • Při výstavbě Ploty;
 • Při stavbě stěn zemědělské stavby (stodoly, kůlny a tak dále);

V tomto článku se podíváme na to vlastníma rukama Ploty z lemování desek.

Než půjdete na stavebním trhu, nebo ve specializované prodejně koupit materiál potřebný k provedení určité počáteční manipulace, a to prozkoumat vlastnosti a je vybaven vysoce kvalitní hrana desku, k přípravě speciálních nástrojů a měření chování.

Změřit plochu webu můžete použít dokumenty ke koupi na území nebo Google mapy

 1. Změřit počáteční část území, na kterém záměr vybudovat oplocení;
 2. Analyzovat půdu (pro tento účel budete potřebovat odbornou pomoc) a úlevy;
 3. Vytvoření návrhu pro budoucnost plotu, včetně parametrů, jako je vzhled, velikost, konstrukční vlastnosti, výhody a nevýhody.

Materiálové Omítaná prkna

Další věc, kterou musíte udělat - je pochopit, co se deska může být použita při stavbě plotu, a to, co - no.

Vlastnosti, které by měl mít dobrou radu:

 • Aby nedošlo ke vzniku trhlin v oblasti zpracování a jiné deformace doporučuje desky jsou širší než 15-20 cm;
 • Pro prodloužení životnosti a zvýšení pevnosti struktury, tloušťka desky by neměla přesáhnout 2 cm;
 • Délka desek může být jakákoliv značka doporučeno pro 2-2,5 metrů. Důležité pro všechny desky byly přibližně navzájem stejné, a to zejména ve vertikálním plotu;
 • Nejdůležitějším pravidlem při výběru desky je volba suchého materiálu. Syrové dřevo není léčitelná antiseptické látky, špatně řezané a stále máte sušit před použitím surovin, a to bude trvat příliš mnoho času.

Zajímavé plotové desky hezčí než funkční

Nástroje a materiály, které budete potřebovat při stavbě:

 • Peel (Bulharská) a vrtačka (šroubovák);
 • Pro značení - linka, budování míru metr;
 • Cement, písek, drcené kamenivo;
 • Míchačka na beton;
 • lopata;
 • Antiseptické a barva;

Po nákupu desek, aby se jejich následné zpracování. Nejprve je nutné vyčistit okraje kůry, protože pod ním může být brouky a ostatní hmyz, které jsou pomalé, ale zaručeně zničit váš plot. Dále suchá deska krycí vrstva antiseptické, základní nátěr nebo skvrna, to závisí na trvanlivost plotu. Taková ochrana bude mít konstrukci z blednutí barev, hnití, koroze a destrukce způsobené parazity, po mnoho let.

Krycí antiseptické, skvrny nebo primer, aby se zabránilo zničení hmyz vlákna

Přejít přímo k instalaci plotu.

Druhým krokem, po přípravě projektu a pracovního plánu, je nalít základ. Od založení - nadace a jeden z nejdůležitějších částí každé budovy, ploty není výjimkou, že musí být provedeno kvalitativní k plotu, aby vám sloužit po mnoho let.

Velmi pěkný a funkční plot střídavě na okraje desek

Dřevěná konstrukce (plot), k léčbě těžkých konstrukcí, takže je nutné lití cement základem, pokud jsou, samozřejmě, dlouhodobý plán používat plot. Základní použitý nebo vnoření nebo stacionární dopravník. Obě možnosti jsou kvalitativní a jsou schopny odolat váze téměř jakéhokoliv plotu. První typ je výhodnější a jednodušší implementovat, takže první pohled na něj.

Chcete-li začít, budete muset vlákno a několik dřevěný kolík. Kolíky je nutné řídit budoucnost místě podél plotu, z místa, kde se bude nacházet na bránu, a mezi nimi vytáhnout vlákno, které se yavyatsya nárysu. Tím se zabrání nerovnoměrnému uspořádání podpěr.

Počínaje od jednoho z rohů, které potřebujete lopatu nebo cvičení, aby se hloubka díry 1/3 výšky podpory (je-li kov nebo dřevo, pokud jde o není potřeba kámen nebo zděné pilíře, jako hloubka) v průměru o 2-3 metry od sebe (v závislosti na délce desky), tím více, tím silnější a stabilnější než design.

Hotový otvor vložen parapet. Jsou nosná konstrukce, která bude připojena k nosníku, a proto je důležité, aby vrtání nebo snížit na předem v případě dřevěné podpěry, upevňovacích otvorů. Podpěry by měly být instalovány vertikálně, řídit tento proces pomůže magnetickou vrstvu.

Dále byly jamky definovaný nohy nalít řešení, které se skládá z cementu třídy M-400, písku a štěrku v poměru 1h3h1,5 následuje potlačení vody. Dobře promíchejte, dokud není homogenní.

Drcený nákup promyje, a to bez jakýchkoliv příměsí.

Po naplnění, dokud se roztok vysuší, nosné konstrukce jsou vyrovnány a odejít, a tak, aby vydržely betonu sevřela.

Páska báze se obvykle používá v případě, že masivní kámen, cihly nebo beton podporuje. Trvanlivost a síla této nadace je několikanásobně vyšší, stejně jako cena.

Pro spuštění je třeba vykopat příkop kolem malé 200 mm na šířku a 400-500 mm do hloubky (může se lišit v závislosti na výšce plotu, jeho hmotnosti a vzdálenosti mezi podpěrami). Je-li určen k dalšímu využití cihel, jako základ, šířka nadace by měla být taková, aby bezpečně vydržet očekávaný doplňku.

Dalším krokem je opět připravuje vybrání ve stejné hloubce pod nosnými konstrukcemi. Pomocí stejné metody jako v konstrukci chovné základny.

Nastavit póly připraveného otvoru. Také v této fázi výkopu položena kovového šrotu, vysoce účinná látka je přerušeno břidlice. Nejlepší je, že v případě, že kov není snadné stanovit v samotném příkopu, a zavěšené na jednom rámu, nebo spojeny svařováním.

Předposlední krokem bude instalace dalších podpůrných konstrukcí, tzv bednění z kovu nebo dřeva. Jako bednění můžete použít stejný Omítané prkno. Neexistují žádná pravidla, která určují požadované výšky, záleží na finančních možnostech a osobních požadavků majitele.

Na konci plnicího roztoku.

V průměru pro instalaci plotu lemování palubě strávil asi pět metrů krychlových materiálu na sto metrů. Při výběru desky znovu zkontrolujte povrchové čipy nebo prasklin. Vezměte prosím na vědomí, že nějaká forma desek sami, pokud jsou klenuté, pak na modré plotu nemohou snít.

Vertikální montáž - tradiční ubytování stravování, což je ideální pro venkovské domy a v dokonalé harmonii s ostatními dřevostaveb na území svého majetku.

Pro vertikální plot sám musí být připojeny k nosníky přímo, tzv zpoždění šroub, nebo, jak již bylo k němu prostřednictvím, například, šrouby, mohou být připojeny neomítaná.

V případě, že jste se rozhodli postavit horizontální plot, nemusí být zapotřebí protokoly, protože desky jsou upevněny přímo na nosné sloupy.

Na konci, s cílem dát plotu konečný vzhled, ale také chrání plot před deštěm, postavit malý přístřešek, prodloužení na obou stranách plotu o 20-30 centimetrů.

Čtvrtá fáze: Posleustnovochnaya zpracování

Board - jedná se o přírodní materiál, a proto je velmi rád různé hmyzu, bakterií a plísní. Chcete-li rozšířit plot služby, pak byste měli zvážit malování desky se speciálními nátěry. Kromě ochranných vlastností nátěru dá veselou náladu, a každé ráno vám budou účtovány pozitivní.

Pro vysoce talentovaných jedinců, jako je plot - skvělý způsob, jak experimentovat, vytvářet neuvěřitelné vzorů desek.

A rohy oplocení lze využít jako stěny pro to, co někteří obchodní potřeby, jako přístřeší na to, co některých zvířat.

Teprve po ukončení všech těchto manipulací lze tvrdit, že plot je připraven k použití.

Kvalitativní plot lemování desky lze postavit vlastníma rukama. Výhody tohoto materiálu - je nízká cena surovin, snadnost montáže a instalace, trvanlivosti, a to oplocení je vynikající konstrukční řešení.

Navíc vertikální plot může chránit svůj domov a jeho okolí z volně žijících zvířat, názory jiných lidí a silným větrem. Je snadné opravit, a deformace desky je snadno vyměnit. Takový plot by byl vynikající volbou s cílem ozdobit prostor a je zcela šetrné k životnímu prostředí, a správný přístup bude sloužit vám v příštích letech.

se na video níže shrnuje různé možnosti dřevěné ploty.

Jak provést výběr z lemování desek

 • Krém na Ekzomin houby nohou
 • Kapsle z Vetoksik parazitů
 • Komplex Sustalayf obnovit klouby

Plot lemování deska - Tento osobitý originální plot ze surového dřeva. Postavit plot na vlastní pěst a vyhnout se chybám, učit se tyto informace.

Vlastnosti plot lemování board

Pro stavbu plotu je třeba nezpracované desky s nespilennoy a částečně opilennoy hranou. Získávají se řezání okrajové části protokolu, nebo vedle ní oblasti. Často se tyto struktury jsou postaveny pouze po dobu trvání jakékoliv práce.

Výhody a nevýhody plotového neomítaná

Ploty z hrubých prken jsou oblíbené u zemědělců, truckeři pro oplocení oblastech a pro jiné účely.

 • snadná instalace. Pro výstavbu zařízení nevyžadují speciální znalosti a speciální nástroje.

Nedostatky v těchto strukturách nestačí. Hlavním problémem je velká hmotnost, která vyžaduje posílení podpůrných struktur.

Mount Technology plot neomítaná

Stavební práce budou potřebovat tyto materiály:

 1. Neošetřené desky nebo desky. Předlisky jsou brány stejné tloušťky délka 2-2,5 cm. Omítané názvem deska, která hrany nejsou vyrovnány. kůra může být přítomen na koncích. Croaker - semi-kruhové vzory s kůrou, jsou považovány za odpad. Při nákupu desky vypočítá množství materiálu, aby se zvýšila o 20 procent, jak je strana je obvykle mnohem nekonditsiyu. Mezi neošetřené desek sňatku méně než 10 procent.

Navíc, konkrétní potřebu spolehlivého upevnění podpory v půdě, ochranný povlak - bitumen impregnace, antiseptikum, zpomalovače hoření a jiných prostředků, jakož i spojovací prostředky - obvykle hřebíky, vruty, šrouby.

 • Zkontrolujte, zda nejsou praskliny na deskách, které se mohou vyskytnout po porušení technologie sušení a skladování materiálu. Jejich přítomnost snižuje provozní životnost plotu.

podporuje technologii mount závisí na materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Vezměme si populární možnosti racku.

 1. Proveďte otvory do hloubky půdy 0,8-1 m. Velikost Pit závisí na výšce dřeva. Podzemní část by měla být 1/3 výšky podpěry.

Kovové podpěry spojeny se základem molo. Provádíme práce v následujícím pořadí:

 • Dig jáma hloubky 1-1,4 m ve velikosti 0,3x0,3 m.

Nejspolehlivější podpora pro dřevěné konstrukce je základem pás. Ten výrazně prodloužit životnost plotu.

 1. Vykopat díru na plot 500 mm hluboké a 400 mm široké.

Výroba podpěr se zvýší náklady na plotě, ale bude usnadňovat opravy. Pokud je to nutné, mohou být rychle nahrazeny dřevěné desky, bez dotyku silové prvky, nebo místo dřevěné konstrukce pro nastavení úsek z jiného materiálu.

 • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
 • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

Před provedením plot z hran desky, čistit dřevo z kůry a pokrýt prostředky na ochranu proti hnilobě a hmyzu a požáru. Můžete také použít další impregnace, například upozornit na texturu dřeva. Pod vlivem těchto prostředků ze strany stromu objeví ušlechtilý krásný odstín. Pokud máte v plánu malovat desku, ne rašple a že jich není brousit.

 • Vzorky vyříznuté z požadovaných rozměrů. Horizontální předlisek by měl být 2-3 cm menší než vzdálenost mezi sloupy.

Rysy péče o lemování plotové desky

Po vysetí otvory, se vztahují na povrch zajišťovacích fondů a speciální zabezpečené plotem na střeše, které ji chrání před nepříznivými účinky srážek. Díla patří do jednoduchých operací a nevyžadují velké finanční investice.

Pro přípravu roztoku, postupujte takto:

 1. Pour mouku v 1 litru vody a vaří pasty. Aby se zabránilo hrudky vytvořených smíchejte složky s míchadlem.

Výsledkem je 2 L látky, které mohou být léčeny, 7 m 2 plot.

Plot ze surového dřeva, pokryté nejlevnější nátěru z nestandardního montážních desek vypadá originální a perfektně hodí do jakéhokoli prostředí. Sestavte plot hrana desky s rukama v silách každého, a bude v provozu po dlouhou dobu s minimální péčí.

Výstavba rodinných domů

Plot na zahradě nebo letní chatě - je vizitkou majitelů domů. A originální, krásné a funkční plot, tím více působivý celek předměstské oblasti, v domě a vlastníky těchto staveb. Ale je špatné postavit plot z cihel nebo kamene, ze své podstaty, krásné a bohaté vypadající, pokud máte chuť a zkušenosti, téměř nemožné. Další věc, když jako stavební materiál použitý pro plot lemování desce - levné a originální stavební a dekorační materiál, může výrazně ušetřit peníze a vytvořit 100% jedinečný, jedinečný, dekorativní a velmi funkční plot.

Neomítané prkno: Definice a typy

co je to Prkna neomítaná Je to od slova „neobreznaya9raquo již jasné; - Tato deska, s neléčenými neobřezaného, ​​zubatých hran s kůrou nebo jeho nedostatek.

Existuje několik typů lemování desek:

- přímo neomítané: Deska s syrové, drsné, originální, hrany pokryté kůrou nebo bez něj.

- deska: Druh neomítané deska, až do nedávné doby, byl považován pouze výroba dřevní odpad, získaný při řezání log a má půlkruhový tvar, na jedné straně desky pokryté kůry nebo jeho nepřítomnosti.

Prkna neomítaná: Použití

Prkna neomítaná - poměrně levné stavební a dokončovací materiály. Ale v každém případě - šetrné k životnímu prostředí, protože se jedná o skutečný strom. Show představivost a vynalézavost, můžete ušetřit spoustu peněz, ale k vytvoření dobře vyrobený, krásnou strukturu.

Například neomítaná se používá nejen jako výchozí materiál nebo základ pro čip, ale také pro interiér i exteriér domů, koupele, trny,

jakož i stavbu plotů.

Plot lemování desky: Druhy

Plot lemování deska, ať už přímo, nebo deska lemování deska - to je ještě dřevěného plotu. Proto můžeme rozlišit následující typy neomítaná plotu.

Jako základové zařízení plotu Prkna neomítaná je:

- plotové desky s hranou pásku základ;

- plot lemování deska s mola základu.

Ve způsobu kombinování materiálů z dřevěného plotu omítané deska by mohla být:

- plot z čistého dřeva: jako hlavní konstrukční materiál působí neomítaná nebo desky, které jsou upevněny na dřevěných sloupech.

- plot ze dřeva a kovu: jako základní materiál pro plot vyčnívat neomítaná nebo desky, ale póly - kov jako brána, která může být vyrobena z plechového profilu.

- plot ze dřeva a betonu / kamene / cihly: hlavní plot materiál - deska nebo okraj tabule, ale póly, a často také součástí základové (pásku), z kamene nebo cihel, nebo zdobené s nimi, jako jsou nejen funkční, ale i dekorativní.

- plot ze dřeva a betonu / kamene / cihel s kovanými prvky: Opět platí, že základní materiál - desky, pilíře a nadace - kamene nebo cihel, a další dekorace a zvyšováním výška ploty - kované vzory.

Prostřednictvím sacího zařízení, tj. na něm umístěným na okraje desek:

- plot lemování deska vertikální, vyznačující se tím, bez ohledu na nastavení desek vybraného vzoru a roztečí, které jsou uspořádány svisle. Tak sami možnosti instalace desky může být zcela odlišný:

- horizontální plot lemování deska, kde je deska nebo lemování deska je plochá. Způsoby instalace styling-deska sama o sobě může být různé, ale ne méně než výhru pro vertikální montážní desku.

Jmenováním všechny ploty z hran desky lze rozdělit na:

- hamounění z hran desky nebo desky instalované po dobu trvání jakékoliv práce.

- funkčnost: Často to kapitálové ploty se zakládací zařízení, a také připraveny s použitím purifikované z kůry, zpracovává zvláštních prostředků, desky nebo lištových desek. Tento plot bude trvat dlouhou dobu a chránit dům před zvědavými pohledy a útočníci útoky.

- dekorační: jako základní materiál pro takový plot může být použit jakýkoliv druh neomítané, případně za přítomnosti kůry. Takový plot je uskutečněno pomocí více sloupovitý základy a bohužel přítomnost kůry na desek - krátkodobé. V kůře, žije hmyz, které ničí dřevo. A odstranit je z kůry s použitím insekticidů zcela nemožné.

Před tím, než se stavbou plotu hrany desky je potřeba vědět, co je nezbytné pro dobro plotu deska:

- neomítané rada by měla mít šířku nejméně 20 cm, aby se zabránilo odlupování, a rozdělením při montáži plotu.

- příjem tloušťka desky by měla být alespoň 2 cm, Opět platí, že více trvanlivý a snadné, pohodlné a trvanlivé nosné desce samotné, stejně jako získat silnější plot.

- Délka omítané deska nebo deska může být jakýkoliv, ale s výhodou je stejný, To je důležité zejména v konstrukci horizontální plotu neomítaná že rozpětí jsou totožné a přesné.

- suché board příjem - jedno z nejdůležitějších kritérií, protože není suší sýček, za prvé, není léčena protektivních látek a laků, a za druhé, po instalaci mokré desky, pod vlivem vnějšího prostředí, může být rozdělena, odšroubovat, tj zcela kazí vzhled a integritu plotu.

Poté, definoval charakter hrana desku pro stavbu plotu IT, definovat, kterým vzor desek a provádět výpočty, kolik by měly být desky na plot. Na toto číslo přidat další přibližně 15-20% populace, v případě desky (na desce - odpadní produkt, a proto není podmínkou být) v případě použití je lemování prkno, a 5-10%.

Pro větší trvanlivost a reprezentativní plotu by udělal stripping kůry, kde žijí a chovu hub a hmyzu, jak je znázorněno zde

A co zpracovat plotové desky říci profesionály:

skvrna impregnace, lak nebo lak pomáhají chránit přední dřevěný plot proti plísní a blednutí po dobu 8-10 let.

Pokud jde o rám zařízení pro stavbu plotu, plotové sloupky správní rady může být cokoliv: kov, beton, kámen, cihly a dřevo.

Zvláštní pozornost je nutná při stavbě plotu je dřevěná s dřevěnými sloupy: spodní část dřevěného sloupu by měly být zpracovány pouze impregnace, ale také asfalt krytiny nebo pokryté geotextilií,

a použití jako náplň pro beton dřevěnou tyč není vysoce žádoucí, t. k. může urychlit destrukci dřeva. Je lepší použít trosky.

Montáž algoritmus pilíře je: hloubka - ne méně než 1 m, že vzdálenost mezi sloupky - ne více než 2 až 2,5 metrů, čím menší, tím silnější bude plot.

Jak se dělá plot desky s rukama řekne videa:

Plot z neřezaných videokarty

Vzhled a funkčnost plot lištových desek:

Ploty z fotografie Omítaná prkna

Související články

© Building portál StrPort 2011-2016. Články o opravách, stavebnictví a stavebních materiálů.

Kopírování informací ze stránek je možné pouze se souhlasem vydavatele nebo přímým odkazem na zdroj. právní zdůvodnění

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 4 = 3