Plot lemování fotografie board

Plot lemování fotografie board

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Plot lemování board

V současné době, ploty jsou vyrobeny z různých materiálů - a to jak přírodní, tak syntetické. Nicméně, strom byl a zůstává nejvíce žádoucí, protože jeho přirozenosti a krásy. Ploty také z lemování desek jsou originální a neobvyklé, navíc takový materiál má nízkou cenu, takže to je docela drahé pro většinu majitelů vily a venkovských sídel.

Výhody dřevěné ploty z lemování desek

Dřevěný plot prkna přirozená forma má řadu výhod, jako je například:

 • rozumnou cenu;
 • dlouhá životnost;
 • snadná instalace;
 • výrazný vzhled;
 • snadná údržba.

Chcete-li vytvořit takovou strukturu, nepotřebujete žádné složité nástroje a speciální schopnosti. A v případě, že je fantazie může obrátit plot do mistrovské dílo, které se perfektně hodí do celkového designu krajiny.

Podmínky výběru materiálu pro krásné dekorační plot neomítaná

Neomítané prkno - to je nejdostupnější ze všech řeziva. Je to dřevěná web s neopilennoy nebo částečně opilennoy hraně. Získává se při řezání vnější okraj a v blízkosti povrchu dřeva. V tomto případě použijte i listnaté a jehličnaté dřevo.

Při volbě materiálu pro dřevěný plot okrajového desce, odborníci doporučují používání modřínu. Ona více než ostatní pro stavbu venkovních konstrukcí, charakterizované vysokou odolností proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Nicméně, nejvíce nevhodné dřevo pro tento účel - bříza, protože je nestabilní a není dostatečně silný.

Výběrem Neomítaná prkna pro budoucnost plotu, věnujte pozornost následujícím bodům:

 • board struktura - Snažte se, aby se desky s uzly, protože tento materiál je méně dobře tolerovány všechny druhy zátěží;
 • trhliny - tyto závady v důsledku nesprávného sušení dřeva nebo porušování jeho skladování, což nepříznivě ovlivňuje funkci a trvanlivost plotu;
 • kvalita řezu - deska povrch musí být hladký, a dokonce, protože přítomnost čipy nebo promáčknutí by zkomplikovalo proces výstavby plotu.

Možnosti plotů z lemování desek

Ploty z hran desky mohou být klasifikovány podle různých kritérií:

 1. Ve směru uspořádání desek

horizontální plot od hran desek, když jsou všechny desky nachází podél, se může použít jeden nebo druhý způsob jejich umístění;

vertikální plot lemování desek, ve kterých všechny uvedené desky, a to bez ohledu na zvolený stupeň a na výkrese, jsou uspořádány v příčném směru, to znamená postavení;

čistě dřevěná, to znamená, že deska připojena k dřevěné sloupy, podporuje.

V kombinaci s kovem, když sloupků, bran a další prvky jsou vyrobeny z kovu.

V kombinaci s kamenem, zdivo, beton - v tomto případě se materiál jádra vyčnívá strom, ale základ a sloupy vytvořené a vybavené uvedených materiálů.

dočasný - nastavit dobu trvání jednotlivých děl;

dekorativní - sloužit jako dekorace krajinářské architektury;

funkční - pevné a odolné konstrukce určený k ochraně místní oblast od zahraničních zásahů.

Ať už je váš plot z lemování desek, vždy se snažíme vybrat desku o šířce nejméně 20 cm a tloušťce 2 cm nebo více. Pak plot bude pevné a trvanlivé. Kromě toho, že trvale udržet svou atraktivní vzhled a funkčnost.

Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

Plot lemování deska vlastníma rukama: fotografie

Pro majitele venkovských domů a domků, je důležité vědět, že jejich území je pod spolehlivou ochranou. Jeden z nejlepších možností pro tento účel je vybudování silného plotu. Ale ploty po mnoho let nejsou jen prostředkem, aby se zabránilo vzhled vaší oblasti nepovolaných osob, ale také součástí dekoru, což může ovlivnit i negativně a pozitivně na pověsti nájemníků.

Dostupné finanční prostředky nejsou vždy umožňují použití při stavbě drahých importovaných materiálů, ať už cihel, betonu nebo kovu. V tomto bodě v „hra“ trvá vynalézavost a vynalézavost. V tomto článku navrhujeme studovat krok za krokem podrobně, jak vlastníma rukama levné a veselá, ale kvůli tomu nejsou méně krásná a atraktivní, postavit plot lemování desku, stejně jako poskytnout vám několik tipů a doporučení, po kterém budete moci vytvořit zajímavé a vysoce funkční plot.

Krásná kombinace neomítané prkno, cihly a pásky základna

Dřevozpracující závody po řezání a třídění špalky z větší části zůstává nepřivlastněný sýček - je konvexní na jedné straně surových klád, které, i když nejsou používány při výstavbě velkých budov, ale již dlouho používá domácími řemeslníky k dekorativním účelům.

Při řezání kulatiny zůstává velké množství recyklovatelných materiálů

K dispozici je také hlavní výrobky ze dřeva ošetřené přímo sám Prkna neomítaná - za hranice dřeva, který má hrubou ruku, často se zbytky kůry.

Neomítaná použít několika způsoby:

 • Při výstavbě Ploty;
 • Při stavbě stěn zemědělské stavby (stodoly, kůlny a tak dále);

V tomto článku se podíváme na to vlastníma rukama Ploty z lemování desek.

Než půjdete na stavebním trhu, nebo ve specializované prodejně koupit materiál potřebný k provedení určité počáteční manipulace, a to prozkoumat vlastnosti a je vybaven vysoce kvalitní hrana desku, k přípravě speciálních nástrojů a měření chování.

Změřit plochu webu můžete použít dokumenty ke koupi na území nebo Google mapy

 1. Změřit počáteční část území, na kterém záměr vybudovat oplocení;
 2. Analyzovat půdu (pro tento účel budete potřebovat odbornou pomoc) a úlevy;
 3. Vytvoření návrhu pro budoucnost plotu, včetně parametrů, jako je vzhled, velikost, konstrukční vlastnosti, výhody a nevýhody.

Materiálové Omítaná prkna

Další věc, kterou musíte udělat - je pochopit, co se deska může být použita při stavbě plotu, a to, co - no.

Vlastnosti, které by měl mít dobrou radu:

 • Aby nedošlo ke vzniku trhlin v oblasti zpracování a jiné deformace doporučuje desky jsou širší než 15-20 cm;
 • Pro prodloužení životnosti a zvýšení pevnosti struktury, tloušťka desky by neměla přesáhnout 2 cm;
 • Délka desek může být jakákoliv značka doporučeno pro 2-2,5 metrů. Důležité pro všechny desky byly přibližně navzájem stejné, a to zejména ve vertikálním plotu;
 • Nejdůležitějším pravidlem při výběru desky je volba suchého materiálu. Syrové dřevo není léčitelná antiseptické látky, špatně řezané a stále máte sušit před použitím surovin, a to bude trvat příliš mnoho času.

Zajímavé plotové desky hezčí než funkční

Nástroje a materiály, které budete potřebovat při stavbě:

 • Peel (Bulharská) a vrtačka (šroubovák);
 • Pro značení - linka, budování míru metr;
 • Cement, písek, drcené kamenivo;
 • Míchačka na beton;
 • lopata;
 • Antiseptické a barva;

Po nákupu desek, aby se jejich následné zpracování. Nejprve je nutné vyčistit okraje kůry, protože pod ním může být brouky a ostatní hmyz, které jsou pomalé, ale zaručeně zničit váš plot. Dále suchá deska krycí vrstva antiseptické, základní nátěr nebo skvrna, to závisí na trvanlivost plotu. Taková ochrana bude mít konstrukci z blednutí barev, hnití, koroze a destrukce způsobené parazity, po mnoho let.

Krycí antiseptické, skvrny nebo primer, aby se zabránilo zničení hmyz vlákna

Přejít přímo k instalaci plotu.

Druhým krokem, po přípravě projektu a pracovního plánu, je nalít základ. Od založení - nadace a jeden z nejdůležitějších částí každé budovy, ploty není výjimkou, že musí být provedeno kvalitativní k plotu, aby vám sloužit po mnoho let.

Velmi pěkný a funkční plot střídavě na okraje desek

Dřevěná konstrukce (plot), k léčbě těžkých konstrukcí, takže je nutné lití cement základem, pokud jsou, samozřejmě, dlouhodobý plán používat plot. Základní použitý nebo vnoření nebo stacionární dopravník. Obě možnosti jsou kvalitativní a jsou schopny odolat váze téměř jakéhokoliv plotu. První typ je výhodnější a jednodušší implementovat, takže první pohled na něj.

Chcete-li začít, budete muset vlákno a několik dřevěný kolík. Kolíky je nutné řídit budoucnost místě podél plotu, z místa, kde se bude nacházet na bránu, a mezi nimi vytáhnout vlákno, které se yavyatsya nárysu. Tím se zabrání nerovnoměrnému uspořádání podpěr.

Počínaje od jednoho z rohů, které potřebujete lopatu nebo cvičení, aby se hloubka díry 1/3 výšky podpory (je-li kov nebo dřevo, pokud jde o není potřeba kámen nebo zděné pilíře, jako hloubka) v průměru o 2-3 metry od sebe (v závislosti na délce desky), tím více, tím silnější a stabilnější než design.

Hotový otvor vložen parapet. Jsou nosná konstrukce, která bude připojena k nosníku, a proto je důležité, aby vrtání nebo snížit na předem v případě dřevěné podpěry, upevňovacích otvorů. Podpěry by měly být instalovány vertikálně, řídit tento proces pomůže magnetickou vrstvu.

Dále byly jamky definovaný nohy nalít řešení, které se skládá z cementu třídy M-400, písku a štěrku v poměru 1h3h1,5 následuje potlačení vody. Dobře promíchejte, dokud není homogenní.

Drcený nákup promyje, a to bez jakýchkoliv příměsí.

Po naplnění, dokud se roztok vysuší, nosné konstrukce jsou vyrovnány a odejít, a tak, aby vydržely betonu sevřela.

Páska báze se obvykle používá v případě, že masivní kámen, cihly nebo beton podporuje. Trvanlivost a síla této nadace je několikanásobně vyšší, stejně jako cena.

Pro spuštění je třeba vykopat příkop kolem malé 200 mm na šířku a 400-500 mm do hloubky (může se lišit v závislosti na výšce plotu, jeho hmotnosti a vzdálenosti mezi podpěrami). Je-li určen k dalšímu využití cihel, jako základ, šířka nadace by měla být taková, aby bezpečně vydržet očekávaný doplňku.

Dalším krokem je opět připravuje vybrání ve stejné hloubce pod nosnými konstrukcemi. Pomocí stejné metody jako v konstrukci chovné základny.

Nastavit póly připraveného otvoru. Také v této fázi výkopu položena kovového šrotu, vysoce účinná látka je přerušeno břidlice. Nejlepší je, že v případě, že kov není snadné stanovit v samotném příkopu, a zavěšené na jednom rámu, nebo spojeny svařováním.

Předposlední krokem bude instalace dalších podpůrných konstrukcí, tzv bednění z kovu nebo dřeva. Jako bednění můžete použít stejný Omítané prkno. Neexistují žádná pravidla, která určují požadované výšky, záleží na finančních možnostech a osobních požadavků majitele.

Na konci plnicího roztoku.

V průměru pro instalaci plotu lemování palubě strávil asi pět metrů krychlových materiálu na sto metrů. Při výběru desky znovu zkontrolujte povrchové čipy nebo prasklin. Vezměte prosím na vědomí, že nějaká forma desek sami, pokud jsou klenuté, pak na modré plotu nemohou snít.

Vertikální montáž - tradiční ubytování stravování, což je ideální pro venkovské domy a v dokonalé harmonii s ostatními dřevostaveb na území svého majetku.

Pro vertikální plot sám musí být připojeny k nosníky přímo, tzv zpoždění šroub, nebo, jak již bylo k němu prostřednictvím, například, šrouby, mohou být připojeny neomítaná.

V případě, že jste se rozhodli postavit horizontální plot, nemusí být zapotřebí protokoly, protože desky jsou upevněny přímo na nosné sloupy.

Na konci, s cílem dát plotu konečný vzhled, ale také chrání plot před deštěm, postavit malý přístřešek, prodloužení na obou stranách plotu o 20-30 centimetrů.

Čtvrtá fáze: Posleustnovochnaya zpracování

Board - jedná se o přírodní materiál, a proto je velmi rád různé hmyzu, bakterií a plísní. Chcete-li rozšířit plot služby, pak byste měli zvážit malování desky se speciálními nátěry. Kromě ochranných vlastností nátěru dá veselou náladu, a každé ráno vám budou účtovány pozitivní.

Pro vysoce talentovaných jedinců, jako je plot - skvělý způsob, jak experimentovat, vytvářet neuvěřitelné vzorů desek.

A rohy oplocení lze využít jako stěny pro to, co někteří obchodní potřeby, jako přístřeší na to, co některých zvířat.

Teprve po ukončení všech těchto manipulací lze tvrdit, že plot je připraven k použití.

Kvalitativní plot lemování desky lze postavit vlastníma rukama. Výhody tohoto materiálu - je nízká cena surovin, snadnost montáže a instalace, trvanlivosti, a to oplocení je vynikající konstrukční řešení.

Navíc vertikální plot může chránit svůj domov a jeho okolí z volně žijících zvířat, názory jiných lidí a silným větrem. Je snadné opravit, a deformace desky je snadno vyměnit. Takový plot by byl vynikající volbou s cílem ozdobit prostor a je zcela šetrné k životnímu prostředí, a správný přístup bude sloužit vám v příštích letech.

se na video níže shrnuje různé možnosti dřevěné ploty.

Plot lemování board

Na začátku sezóny otázka nového plotu, aby okraj, a po váhání v bočních plotů z profilovaného plechu, beton a dřevo, volba byla provedena ve prospěch druhé. A tady to máte příběh o tom, jak jsme vyrobili a nainstalovali krásné fence lemování desku vlastníma rukama.

Byly zahájeny práce na vyhledávací dotazy na internetu. Projekt byl nalezen, identifikované znaky technologie vybudování takového plotu, počítají všechny základní nutných výdajů a odhad je vyroben. Nákup materiálů začal s trubkami profilu pod sloupky, pak byl koupen dřeva. Celý den bylo vynaloženo na kterou se prkna skládané pro jejich sušení ve volné přírodě.

Rozhodli jsme se udělat plot rozpočtu lemování desky v podobě krásné horizontální šachovnice. V tomto případě existují dva základní způsoby léčení dřeva plné dřevo ořezávání na hladkém povrchu, načež následuje zpracování s antiseptickým a dekorativní impregnované nebo částečným ošetřením (odstranění kůry) a následně s lakováním nebo olejové domácí barvy. Naše cesta nebyla snadná, protože bylo rozhodnuto, aby se krásný plot, což znamená, vyčistit všechno a všude.

Pro budoucnost oplocení potřeby a neomítané broušené dřevo, dřevěné fošny, profilované trubky, cement. Navíc bylo nutné kupovat „bolgarku9raquo; brusné kotouče a mávat jí, antiseptický ochranný a dekorativní impregnace, štětka, mnoho hardwaru, nábytkové šrouby, atd.

dřevozpracující

Naše plot část měla délku 2,5 m a 2 m na výšku. Blanks byly osazeny na velikosti každé určité období, protože vzdálenost mezi předinstalovanými s betonovými sloupy kolísala 2-4 cm. Trubka se na přední a zadní straně obložení desky je sešita, na horní okraj, který byl řez v úhlu 22,5 °. Z hran desek s různými šířkami, vytvořených návrh rozpětí.

Dřevo pro ploty

zpracování dřeva zahrnuje odizolování kůry a důkladné leštění pásu z obou stran přes LBM.

Po leštění jsme provedli ještě jedno dokončovací možnost výpadů uvedené polotovary vpravo směr dovnitř nebo ven, a pak vyčísleny.

V další fázi zpracování dřeva - malování. bezbarvý, trudnovymyvaemy antiseptické pro použití v náročných dřeva a dekorativní úpravu pro použití v exteriéru: V tomto případě, byly vybrány dvě sloučeniny. První impregnace, poskytuje dlouhodobou ochranu proti plísním a brouky, desky byly potaženy štětcem ve dvou vrstvách, konce byly máčeny v kontejneru. Saturační intenzita a barva druhého umožní pokrýt toto složení v jedné vrstvě.

Připravené sochory se suší za přirozených venkovních podmínkách.

Náš plot lemování deska od a před uvedením svých vlastních rukou. Za prvé, po vyrovnání místo pro budoucí oplocení, značení a montáž pilířů bylo provedeno.

Pro tento účel byly kovové trubky byly sníženy na velikost, svařeny malé průřezy kotvy pro větší stabilitu při betonáži základ pro úpravu kovu složení rzi a nátěru skloviny obecně a další asfaltového tmele v „podzemní části“. Potom se polotovar byl vystaven na úrovni a zabetonovány.

Způsob betonáže - staré „dedovskiy9rdquo;: vyplnění jámy rozbitých cihel a nalévání cementové malty.

Opláštění pro pilířů v rámci Krásná plot s rukama, my jsou vyrobeny z broušené desky, to bylo exkluzivní, které se provádí pro každý sloupec zvlášť. Po třech jamek, veškeré stavební byl zpožděn nábytek šroub.

Ve výsledné vodorovné drážky byly připraveny lemování desky. Zpracované nainstalovány na stejné technologii pásu střední část. Prkna ve třech místech byly upevněny černých šrouby na dřevo.

Sbroka klene se samořeznými šrouby

Nastavení rozpětí, jak se ukázalo, že není těžké. Musel jsem strávit trochu více času, jen pro první let, kdy byla tato technologie vypracovali. Výstavba jednoho úseku se pohybuje kolem půl hodiny. Nejtěžší bylo přesně příprava dřeva. To bylo provedeno v pravidelných intervalech a trvalo půl letní sezóny.

Dotváří instalaci ocelové dřevěné plotové sloupky čepice chránit kovové trubky před vlhkostí. Byly vyrobeny v jednom dni.

Krásná plot s rukama

Náš plot lemování deska instalována spolu s bránou a posuvné brány, vyrobený vlastníma rukama. Jako obvykle v případě amatérské konstrukce byly provedeny některé chyby.

Během období dešťů neovlivňuje pigment vybledlé, vratké plot a ani nebyl přestal být zájem v jiných zemích. Ale úkol před námi v příštím roce - na vyladění zajišťovací rostliny, protože Krásná plot s rukama, orámované keřů a květin, to vypadá v pohodě.

9 komentáře

Přesně stejný plot lemování desku jsem viděl na forumhause. A nejzajímavější je, že na konci vy a autor z fóra ukázalo téměř stejný plot. Náhoda?

 • shykoўny raft Valmi padabaetstsa

 • Myslím, že příliš mnoho problémů s takovou plotem. Zvlášť v případě, většina z nich. Beton je také nepřipadá v úvahu. IMHO

 • Nic netrvá věčně. Čas ukáže. Ploty jsou stejné pro 20-30 let, a nic s nimi se nestala. Ale betonová stěna, která je mráz a jak rychle pokryt trhliny?

 • dlouhou dobu zůstane v naší oblasti. hnít za pár let. lepší přeplatit a dodávka betonu. pro zájemce o nazyaaetsya evrozabor- to vše s předponou euro ve skutečnosti by bylo lepší drovenogo plot

 • Vezmu myšlenku samotnou. Pružina je rovněž nutné, aby plot u rodičů

 • Měl jsem tuto myšlenku, ale rozhodl se, protože s deskou po obvodu vypadal masivní a těžce.

 • Ale já bych poradit dát desku na vrcholu jako střecha, bude plot zůstat déle

 • Krásné fence vás obrátil

  sociální skupiny

  Výpočet základové melkozaglublennogo

  Mulčovací a mulčovací materiál

  Kapkové závlahy (kapkové závlahy)

  Použitím materiálů z webu, včetně textu, obrázků, grafiky, audia, videa a další soubory, je možné pouze s písemným souhlasem vydavatele.

  2014-2016 «Domodelie» Všechny práva reserveed.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  88 − = 85