Plot na šroubových pilotách

Plot na šroubových pilotách

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Nastavení plot na šroubových pilotách

V případě, že majitel příměstské oblasti je v obtížném terénu, pak budovat lepší plot na kůlech. Chcete-li vytvořit trvalé struktury, použití těchto výrobků je považováno za vhodné. Plot na šroubové piloty - dokonalé řešení, pokud nejsou vhodné žádné ze standardních možností.

Připraven plot svařované sítě na šroubových pilotách

Tento typ plotu je odlišný od ostatních. Šroubové piloty, které jsou používány v jeho konstrukci, mají své vlastní charakteristické vlastnosti. Ve srovnání s jinými stavebními materiály, můžete se ujistit, že jejich optimální cenu.

Schéma plotové zařízení pro šroubové piloty

Jaké jsou šroubové piloty sání

Tato kovová trubka se špičatým koncem a tupým, které jsou spirálovité lopatky. Materiál pro jejich výrobu jsou trvanlivé bezešvé ocelové bezešvé trubky. Využití této technologie umožňuje, aby pouzdro více odolné proti korozi procesů. Doba provozu špičky piloty svařované ovlivňuje kvalitu těsnění. Recenze vám pomůže vybrat ten správný produkt.

Tloušťka trubky se pohybuje v rozmezí od 4 do 7 mm. Piloty se mohou lišit v délce. Nejkratší je 1 m. Tip konstrukce usnadňuje instalaci. Tento produkt má vynikající odolnost vůči vysunovací číslic nebo komprese.

Jaký druh šroubové piloty pro plot, tam jsou nevýhody

 1. Při instalaci ocelových výrobků v tvrdé zemi existuje velké nebezpečí poškození antikorozním nátěrem. Pokud k tomu dojde, pak se v budoucnu ocelové tělo začne rozpadat a nosnost z hromady silně snížena.
 2. Pokud se hromadí box je uspořádán v blízkosti cest, kde běží elektrické nebo umístění elektrických stanic, únosnost piloty je také snížena, protože z důvodu bludnými proudy se hromadí, což způsobuje degradaci kovu.

K dispozici jsou čtyři typy:

 • S navařeným hrotem;
 • U tvarovaného kroužku;
 • dvou čepelí;
 • Které mají zvýšenou únosnost.

Druhý typ je považován za nejspolehlivější. Piloty jsou využívány nejen pro konstrukci spirálových plotů, ale i nízkopodlažních domů, brány, sloupy pro elektrická vedení, mosty, skleníky, průmyslové objekty.

Proč stavět ploty na šroubové piloty

 1. Výrobky jsou vhodné pro různé zeminy. Ochranná konstrukce bude trvat mnoho let, bez ohledu na to, zda se jedná o hlíny a rašeliny. To nebude mít vliv na pevnost a vysoký stupeň podzemních vod.

Příklad konstrukce pro montáž různých šroubové piloty

Šroubování šroubu vrší speciálních přístrojů

Když šroubové piloty před montáží ošetří speciálním nástrojem pomoci účinně chrání kov před korozí, pak produkt může být použit více než 100 let.

Který nedostatky mohou být na plot šroubové piloty

Pilotové základy spolu se svými pozoruhodnými výhody mají také své nevýhody.

 1. Instalace v kamenité půdě, je obtížné provést takovým způsobem, aby nedošlo k poškození ochranného povlaku kovových trubek.
 2. Kromě toho, je nutné ošetření proti korozi, aniž by kdy výrobek zvyšuje riziko hniloby.
 3. Zkontrolujte, zda je skrytá poškození v zkroucený hromadu, to je nemožné.
 4. Manažeři, prodej výrobků z důvodu jejich nezkušenosti nebo neznalosti, může být doporučeno, aby si koupit menší množství hromad, které jsou nezbytné pro výstavbu vysoce kvalitní základ pro budoucí výstavbu.

Zpět na obsah

Vyberete-li produkt, který je třeba znát některé detaily, které by měly být považovány. Nosné piloty ovlivňuje indikátory schopnostech pracovat jako je průměr trubky. Pro vybudování oplocení do okrajové oblasti, které byly trubice o průměru 54-108 mm, tloušťka stěny - 2,8 mm. Průměr produkt 54 mm je vhodný pro oplocení lehkých materiálů:

Šroubové piloty, které mají průměr 89 mm, může vydržet zatížení bariéry z kovu nebo z plechového profilu.

Varianta montáž oplocení plechového profilu na šroubových pilotách

Přesně vypočítat hodnotu zboží, jehož délka potřebná pro okrajové oblasti, je třeba, aby pre-kroucení. potrubí zasunutí výpočet hloubka by měla být provedena s iniciátorové slože. Tato hodnota se pohybuje v rozmezí od 1 m až 5 m. Ve většině případů piloty točit v hloubce 1,5 m.

Pilotové založení, která je namontována na šroubových pilotách, s výhodou liší od ostatních. Jeho relativně jednoduchý design umožňuje umístit plot použití jakýchkoli materiálů. Pevný základ - klíč k dlouhověkosti plotu.

Jaké rozdíly tam u plotu na šroubové piloty

Aby nedošlo k chybám, doporučujeme předem seznámeni s volbou základního tělesa s jinými typy. Za prvé, lépe zvážit všechny klady a zápory, a pak začít stavět. Hromady šroubového typu mohou být nejen nejlepší, ale také nejziskovější stavební materiály.

Charakteristické rysy bází ve srovnání se základem prefabrikovaných

Je-li základní jednotka na hnané piloty často se uchýlit k drahé služby specializovaného zařízení a poté utáhnout šrouby hromady není nutné. Produkty mohou otáčet nezávisle silní muži. Montážní proces je také odlišné.

Při montáži poháněný hromada vytváří mnoho hluku. Instalace je periodické vibrace, což může vést ke zničení půdy.

Konstantní vibrace nese nebezpečí zničení všech budov v okolí budovy postavené.

Schéma plotové zařízení pro šroubové piloty

Představuje základ pro srovnání s základových pasech

Recenze vlastníků venkovských domů, kteří se rozhodli na základové pásy, řekl, že proces jeho vyplnění trvá dost dlouho.

To vyžaduje povinné přípravné kroky, včetně zemních prací. Když monolitický substrát, je třeba se postarat o dobré hydroizolace. Při montáži šroubů hromady není nutné.

Hnací zařízení pilotové založení

Tato možnost je zárukou vynikající stabilitu. Komplexní návrh konstrukce, staveniště nebo na nerovném okraji útesu - důvod zvolit základ, na šnekových pilotách.

Hodnocení ukazují, že v konečném nákladů projektu vyplněním pásu typu základ bude stát několikanásobně dražší pile-šroub. Důvodem je potřeba použít velké množství přídavných materiálů.

Představuje základ pro srovnání s nadací molo

Konstrukce základního tělesa na pilířích - základě, je reliéf.

Příklad dřevěné tyčkový na šroubových pilotách

Konstrukce základu pro sloupcovým kovový plot nevyžaduje velké množství peněz nebo aplikaci pracovních sil. Nicméně, hodnocení naznačují, že sloupovitý druh je mnohem dražší šroubové piloty.

Všechny přípravné práce jsou omezeny na prolomení jámy, která ponořit čepel produktu, který má usnadnit jeho zašroubování do země.

Vlastnosti báze jako protiklad k základové desce

Slab nadace mohou být postaveny na poklesů nebo těžké zvedající půdách. Tento typ zařízení pro ploty báze používá velmi zřídka. Aby bylo možno na základové desce, vyžaduje určité dovednosti. Bez nich pozitivní základny vlastnosti stávají méně hodnotné.

Tato situace může nastat ve dvou případech:

 1. V případě, že příkop je příliš hluboká, to znamená přečerpání prostředků.
 2. To není dost hluboký příkop způsobí vznik trhlin v základech.

Kromě toho jsou náklady na plovoucí nebo desky se základem může být nákladné potěšení: betonu a výztužné produkty jsou konzumovány ve velkém množství.

Montáž provedení plotu na pilotách na svahu

Šroubové piloty pro kolekce - instalace možnosti procesní výhody radu

Chránit a určit hranice soukromých vlastníků pozemků domů a domků obklopených jejich tradičních oblastech ploty. Kromě toho, navrhnout a provést další dekorativní funkci. V městském prostředí, plot postaven hluchý a kapitál, který má značné materiální zdroje, a ve vesnici se snaží opět nezakrýval na zem, takže je docela běžné lehké ploty. Šroubové piloty pro plot stavitelé začal používat relativně nedávno, ale technologie se již podařilo získat fanoušky tím, že umožňuje výstavbu nadace s vlastníma rukama v nejkratším možném čase. Důležitým faktorem popularity vedl k četným výhodám samotných produktů.

 • azbest nebo profilovaný plech;
 • břidlice;
 • kovový nebo dřevěný tyčkový;
 • prefabrikované sekce;
 • ok-síťovina, atd.

Kombinované ploty na kovové šroubové piloty nainstalován, obvykle s jejich vlastních rukou, a to bez zapojení specializovaných týmů. Plot je nainstalován rychle a vypadá stylově a esteticky. Jeho schopnost poskytovat ložiskového podzemních kovových trubek 1-2 m na délku, s řezem nebo ostrými hroty a šikmými lopatkami. Takže ve skutečnosti vypadají šroubové piloty.

je zvolen průměr kovové trubky, v závislosti na výšce plotu, plnicí provedení, zatížení větrem a nutnost připevnění brány hole nebo portály. Optimální velikost 76 a 89 mm. Pro ploty s lehkou plnicí a tyčkový oky síťoviny se mohou používat o průměru 57 mm produktu.

Piloty nainstalován pod úrovní půdy mrazu. Šrouby držet podporu na prosazování síly mrazu dmoucí. Správná technologie umožní stavbu plotu sloužit více než jednu generaci majitelů stránek.

Při instalaci plotu na šroubové piloty nejsou nutně na infield objednal speciální vybavení. Zašroubovat do vlastních rukou, bude stačit, aby hledali pomoc od svých přátel a sousedů. Jako poslední možnost, můžete si najmout tým shabashniks. Hlavní věc je, že mají představu o práci a přístupu k provádění to se vší odpovědností.

Piloty se doporučuje, aby si slavný výrobce na trhu, dává záruku na dlouhou životnost svých výrobků.

Je zřejmé, že podomácku vyrobené piloty pod plotem lze jen těžko trvat dlouho, protože jsou prováděny zpravidla, aniž by v souladu s předpisy. Je to nemluvě o tom, že kvalita svarů a ochranný povlak se nikdy odpovídal průmyslových vzorů.

Šroubové piloty pod plotem je instalován v několika krocích:

 • provést startovacích bodů pro podpor;
 • šroubované rohové sloupky;
 • namontované mezilehlé piloty;
 • zarovnání čelní stěny jedné úrovni;
 • dutina je vyplněna betonovou maltou.

Dále postupuje k uzamčení plotové sloupky, v níž se vodicí pevné, které pracují současně páskování funkci a zablokuje plnění profilovaného plechu nebo jiného vhodného materiálu. Jako plotové sloupky na chůdách mohou být použity části hromady trubek vystupujících nad úrovní terénu. V tomto případě je výběr šroubových produktů by měla brát v úvahu výšku plotu. Jinými slovy, délka hromada by měla odpovídat celkové hodnoty hloubky šroubování a velikosti antény části plotu.

V kroku značkovacího části s rukama, v každém rohu plotu, kde se mění ve směru plotu roviny, stejně jako umístění opěrných bodů, určených pro brány a vrata zašroubován hromadu. Mezi nimi protáhl šňůru, působí jako vodítko pro správnou instalaci pilířů plotu na pilotech. Mezi úhlových prvků o vzdálenost rovnající se 2,5-3 m se závitem mezilehlé podpory.

šroubování postup je následující:

 • první vykopané jámy hloubku nepřesahující 25 cm;
 • pak vybrání nastavit hromadu a spustit manuálně našroubován skrz upevňovací klíče, ovládající axiální vertikální trubku;
 • dosažení požadované úrovně, jáma se naplní pečlivé vrstvení pěchovadla;
 • Po instalaci je podpora dutina je vyplněna cementovou maltou (stability), nebo uzavřené pevné zátkou z plastické hmoty, která neumožňuje pronikání atmosférických srážek.

Vedle pokračovat do nosiče montážních skupin, je-li uveden v návrhu, a páskovací (horizontální vodítka) příjem na šroubových pilotách. To může být provedeno ručně, pomocí speciální hardware (hardware) nebo svářečka. Posledním krokem je namontovat instalaci plnicího mezi pilíři - fólie, azbestocementových desek nebo síťoviny piketů mesh.

V případě plotu v hotových úseky s pevným rámem, vázání póly nechá že nejsou v souladu.

Chcete-li dát váženost plot na šroubové piloty, majitelé stránek přehodil stojanu s cihlami. K tomu je samozřejmě možné, ale pokud by se taková možnost ospravedlnit očekávání hostitelem? Za prvé, v rámci zdiva budou muset učinit konkrétní podložku, která zvýší čas stavbu plotu, a investic hmotných. Za druhé, cihlové sloupy bez podsklepení části nebude mít příliš velký vliv na vnější vnímání hotového plotu, a budou muset čepice základ zařízení pásu. Za třetí, na zvedající může být obtížné v procesu využívání boom od změn v sezónních teplot půdy.

Výhody šroubových piloty pro ploty

S ohledem na pozitivní faktory vybudování oplocení na šroubových hromady, je třeba poznamenat, že:

 • spolehlivá montáž oplocení je možné i v bažinatých a zvedající půdách;
 • půdní vrstvy, když je ponořena vlas se nemísí, jako je například při kopání příkopů nebo příkopy;
 • čepele zašroubovat do země, ani jinak uvolnit, a těsnění;
 • produkty mohou být znovu použity;
 • plot na šroubových pilotách postaveny rychle, protože není nutné provádět výkopové práce a čekat na konečném vytvrzení betonu nebo zdiva roztoku in-situ;
 • hrboly a svahy v oblasti nejsou hrozné - instalace podpor se provádí v téměř každém těžko přístupných místech;
 • instalace může být provedeno v jakémkoli počasí, vlastníma rukama, bez speciálního vybavení.

Překážkou pro použití šroubovacích hromad je nasycený nebo kamenité půdě kameny. To je jediný nedostatek zboží.

Pro ploty na šroubové piloty, přičemž horní část, která se zvedá nad úroveň terénu až do poloviny, racku z profilovaného nebo kulaté kovové trubky o průřezu strany v průměru piloty. Jsou vloženy do podpěry základové a zajistěte šrouby. V případě, že profil je širší než vlasového trubky, je spojení příruba slouží pro montáž, jak je uvedeno níže.

Udělat plot dokonale svislé v této oblasti bude obtížné, pokud jako základ a vysoká plotové sloupky budou použity jednu spirálovitou hromadu. Za prvé, kroutit rukama dvoumetrové trubka je lehčí než čtyři metry, a za druhé, opravit prostorovou polohu kompozitního prvku může být téměř vždy nelze říci o jednodílné produktu.

Šroubované hromadu a namontované vlnité plechy azbestocementových doporučený způsob. V prvním případě, dva pracovníci otočné páky, zatímco třetí sleduje směr instalace a, pokud je to nutné, zarovnat vertikální polohy použitím fyzické síly osy. V druhém případě, jeden z účastníků v řízení procesů v horizontalitou listu, zatímco zbytek se zabývají jejich připevnění.

Další důležitý kus poradenství, které by měly být dodržovány. V žádném případě by neměla dělat velké úsilí při montáži piloty do země. V případě, že kámen bude spadat pod šroubem nebo jinou překážku, může být kov deformován. Problematickou oblastí je doporučeno projít vrtačku, odstranění pre-pilot.

Produkující práce na instalaci šrouby sloupy s jejich rukama, majitel ušetří až 50 procent nákladů, které mohou být vyžadovány při žádosti o profesionální tým, s použitím speciálního zařízení pro montáž pilotu. Ploty nejsou zodpovědní za takové předměty, jako jsou domy, takže chyby v soukromém vlastnictví plot zařízení nejsou fatální. Přesto bychom neměli zapomenout na stupeň důležitosti plotu, protože je charakteristickým znakem mistra a chrání před vetřelci.

Šroub pile-Nadace bude poskytovat nejspolehlivější provoz posuvných vrat, a to i v obtížných terénních podmínkách. Jejich instalace bude trvat jen pár dní, ale budou sloužit po dlouhou dobu pouze při přísném dodržování technologie montáže. Šroubové piloty pomáhá šetřit čas a materiální zdroje.

Získání vlastní stavbu plotu nebo hospodářských budov, budou všechny údržbář chtít vědět, kolik materiálu, kterou potřeboval. Pro výpočet částky pilotové založení piloty může být provedeno na základě jejich nosnosti a tabulky dat indikující možný rozsah zatížení od základu část konstrukce.

Pokud jste se dostali pozemek od bažinaté půdy, nespěchejte zoufat - Domy jsou postaveny všude. V této situaci by se měla snažit odborné geologické studie, a pak - v organizaci projektu. Odborníci budou počítat a poradí, jaký typ nadace je nejlepší zvolit.

Snadná a rychlá montáž šroubových piloty přesune vývojářům používat nové technologie výstavby základů. Ale je tu jeden z důvodů, že zákazníci odmítají používat. Problém je v tom, že postavený dům může začít viklat. Pomoci vyhnout se problémům následující pravidla pro montáž pilotu.

Vlastnosti plot na šroubové piloty

Plot stojící na kůlech šroubovací, odlišný od vlastností jiných analogů a způsobu penetrace. Je to hlavně díky těmto vlastnostem je plot může být postavena na téměř jakýkoliv terén. Ale vstoupit podpěry do země je třeba použít speciální zařízení.

Vlastnosti a výhody plotu

Hlavní rozdíl mezi tímto typem pilíře brankové důvod spočívá v jejich schopnosti zachovat strukturu během bobtnání půdu bez nutnosti uspořádání konkrétního obvodového pásu. Faktem je, že v případě kombinace dvou technologií - šroubové piloty a spodní část pásu, síla otoku bude rozdělen na betonový pás. V souladu s tím stále dochází k deformaci nosné prvky na oplocení mrazu zvedala.

Pokud plot vybavit pouze na datových nosičích, je zatížení aplikováno na zábradlí podpěry, bude působit proti promrzání síly, které zase mají vliv na strukturu dot.

Hlavní výhody plotů stojících na šrouby podpěr:

 1. Neexistují žádná omezení pro stavební práce, což znamená možnost instalace, a to iv zimním období.
 2. Pile plot - snad jedinou možností konstrukce umožňuje provádět instalaci na základě jakékoli struktury a složitosti. To může být mokřady, oblasti s hustě rozmístěných vodných vrstev půdy vzhledem k povrchu pískovců, rašelinu, hlínu. Také plot na šroubové podpěry mohou být instalovány v oblasti s rozdílem poměrně značném rozsahu.
 3. Ve srovnání s jinými typy penetrace technologie piloty (prefabrikované, nudí), výstavba Proces instalace se šroubovými svorníky je mnohem méně náročné na pracovní sílu.
 4. V přítomnosti účinného vybavení lze rychle nastavit na podporu země.
 5. Dlouhá doba služby.

Účinnost takového spirálovitého nosníku se neztrácí ani v písčitých a bažinatých půdy, rašeliny, protože díky šroubování piloty blokování s půdou.

Kromě toho, že je třeba přidělit nižší náklady na plot šroubových pilotách, v důsledku jednoduché konstrukce. Zejména náklady na výstavbu a pásu pásového provedení sloupcovité struktury budou vyšší, protože tento materiál se používá ve velkém množství.

Přehled pólů šroubovací

Podle technologie jsou dvě hlavní možnosti:

 1. U tvarovaného kroužku;
 2. Piloty, které jsou vyrobeny svařováním.

Druhý typ různých horšími pevnostních charakteristik, jako je svařování, je slabé místo produkty.

Kulaté modely jsou snadno našroubovat a vyšroubovat, což jim umožňuje být znovu použity.

V případě šroubových hromady nevhodných pro tuto skupinu, „obtížné“, půda, plochy, může dojít k zlomenina na tomto místě. Cast podpora je mnohem odolnější vůči jakýmkoli vnějším faktorům, včetně mechanického namáhání.

Podle tvaru průřezu rozlišovat hromady:

Hranaté modely jsou vhodnější pro svařování hypotéky a průvodců, krásné fit do stylu budoucnost plotu.

Pokud je to důležité, aby se silnější plot, byste měli použít druhou možnost, protože tyto produkty mají žebra. Celovečerní kulaté piloty - poskytují jednodušší proces pronikání do země. Ale kombinované produkty jsou oba klady a zápory.

Zejména, hlavní výhoda tohoto typu šroubových hromad je schopnost rychle a bez obtíží zavést podporu v půdě v důsledku skutečnosti, že spodní část má kruhový průřez.

Svařovaný díl se čtvercovým průřezem zajišťují pevnost oplocení. Ale v tomto případě existuje riziko zlomenin výrobků podél švu.

Konfigurace rozlišovat piloty:

Druhé provedení se vyznačuje zvýšenou odolností vůči stresu při ponoření do půdy „komplikované“ struktura. Také možné, zvolit příslušný produkt podle průměru od 54 do 108 mm, s tloušťkou stěny 2 až 8 mm.

Počínaje s podporou penetrace sondy doporučuje instalace. To se provádí za účelem zjištění kvality půdy praktickým způsobem, protože někdy nedostatečné teoretické informace. Totéž platí pro stanovení úrovně hustých vrstev půdy.

Instalace piloty se provádí pomocí mechanických a manuálních metod, nevyžaduje kopání jámy a konkrétní očekávání. Instalovat jednu podporu, kterou potřebují 11-15 minut.

Dalším prvkem, který je třeba nalézt před pronikání šroubových hromad je potřeba se do toho ponořit podpěry pod mrazu linky. Toto opatření snižuje zatížení způsobené promrzání sil na pilotách a bezpečněji opravit každý z pilířů.

Před zahájením pracovního prostředí je označen podobným způsobem jako v regeneraci jiného typu plotu. Doporučená vzdálenost mezi podpěrami je také o 2,5 - 3 m.

Používat užitečné piloty, neničí krajinu, jako jsou půdní vrstvy „dot“

penetrační proces sloupce s takovou konstrukcí je realizováno dvěma způsoby:

 • Ručně pákovým ramenem s velkou délkou, který je vložen do příslušného otvoru procesů na horní části stohu;
 • Pomocí speciálního zařízení, které málokdo usnadňují instalaci pilíře, ale bude vyžadovat dodatečné náklady.

Přístupnější je první varianta. Po výběru se doporučuje k tomu 1-2 asistenty, protože proces zahrnuje aplikaci penetrace podporuje jednosměrnou úsilí na každém z konců páky, jakož i při současném testovací piloty událostí, jak je nezbytné k zajištění kolmé na plochu umístění pólů.

Zjednodušit úkol pohřebních šroubových podpor, je třeba připravit před instalací v místech budoucí instalaci sloupů mělkých otvorů. To bude snazší vstoupit podpěry do země. Dostatečná hloubka děr - 20 cm.

Dalším rysem tohoto typu sacího uspořádání - nutnost částečného otevření betonování části blíže k povrchu. Ale toto rozhodnutí je účelné realizovat pouze v případě těžké plot postaven dost. A s cílem posílit právě prováděné betonáž.

Na zemi strukturálně odlišné mrznutí rozhraní se mohou výrazně lišit. V průměru piloty zakopat nejméně 1,5 m pod povrchem půdy.

Pokud se používá spirálovitý nosník omezenou výšku k němu pomocí závitového spoje je upevněna pod plotem úseky upevnění post. Tato definice Hliněné písky, rašelina, bažinaté půdy a také varianta s úzce v odstupu vzhledem k povrchu vrstvy vodnatá. Ale to je pouze tehdy, když pracujete s asistenty, jak je požadováno pro našroubování piloty úsilí aplikací na obou stranách páky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 8