Plot z fotografie kovové profilové

Plot z fotografie kovové profilové

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Ploty z plechů: řešení pro každý vkus!

Plot z plechu - robustní konstrukci, která bude skrývat své stránky před zvědavýma očima. Dobrá kvalita těchto plotů vzhledem k vlastnostem materiálu: reliéfní ocelové plechy jsou trvanlivé, odolné a na vlastní pěst, překrásná. V tomto případě, ploty jsou postaveny plechy rychle a cenově dostupné.

Ploty z plechů může být jakákoliv forma trapézového plechu může mít celou řadu forem, výška vln, tloušťka, barva a tak dále. Vzhled plotu omezen na vašich preferencích.

Pojďme se podívat, jaká řešení můžeme přinést do plotu plechů.

Zde je nejjednodušší a nejlevnější možnost. metal profilové listy jsou připevněny ke kovovým pólů. Monochromatický vlnité palubky vypadá docela slušné a elegantní. Tato možnost je ideální pro ty, kteří nepotřebují potěšení a je třeba „jen plot.“

Plot může být proveden z plechu jakékoliv barvy. V horní části plotu může být dokončen s speciální popruh na okraji vypadat hezky.

Tento plot je postaven na malé základový pás, který se rozprostírá mírně nad úrovní terénu. Takový plot vypadá úhledně a pevně, a potřebnou stabilitu základ a umožňuje uzavřít mezeru mezi plotem a zemí.

Poláci mohou být odlišeny barvením nebo prostě rozdal.

Vizuálně zvýrazněné na pozadí plotu pilíře rozdělit do úhledných úseků.

Pokud chcete, aby plot, pak to, co bude náklady na plot z profilovaného plechu a to, co záleží na tom?

Víte, jaké jsou trapézové plechy a jejich velikost? Odpověď v dalším článku.

Pokud chcete, krásnější plot - sloupy mohou být vyrobeny z cihel nebo přírodní vyzdobit slínku.

Plot s sloupy a cihlové podstavce se jeví jako silná a krásná. Stabilita je také neplatí.

Sloupky a nadace mohou nejen postavit cihlu, ale také obsazení v betonu, pokud je to nutné, s kamene nebo jiných materiálů.

Bednění umožňuje realizovat zcela neočekávané řešení. Zde je profil plechu umístěna vodorovně. Povlak dává strukturu přírodního dřeva.

Díky použití polymerních povlaků může znečistit palubky nejen dřevo, ale i jakékoliv jiné materiály.

Kromě toho, vlnité plechy mohou mít konturovaný tvar. Například původní plot vybaven vrcholy, které ji zdobí, a provést ochrannou funkci.

Jak proměnit obyčejný plot zelenou barvou?

Všechny podrobnosti v článku o vinné révy na plot s popisem a fotografiemi.

Jak jste viděli na vlastní oči - z plechů mohou být vyrobeny z jakéhokoliv plotu. Zbývá jen vybrat tu nejlepší volbu pro vaše potřeby a rozpočet, a pak provést rezervaci.

Můžete sdílet článek s přáteli:

Obecně oplocení plechy vypadají docela dobře, a to i v pevném stavu při určitém scénáři, a hlavní věc, že ​​jsou velmi drahé, takže téměř každý si může dovolit, tak bych osobně bezpečně doporučuji všem, kteří chtějí ušetřit peníze, ale přesto získat kvalitní plot.

kategorie

 • Nahrávání SEOintom Udělat zvedací vrata do garáže s rukama
 • AlfredGot záznamu krásné ploty z různých materiálů
 • hicWeige záznam Výrobek lift gate v garáži s rukama
 • Charleslar záznamu krásné ploty z různých materiálů
 • playmneness záznam Udělat výtah brána v garáži s rukama
 • Co může být vysazeny podél plotu poblíž jejího domu

  Smrk - trvanlivé, krásné a nenáročný strom Hedge

  Jak vytvořit stálezelený živý plot z arborvitae

  Hedge zahradního dlouhověkosti - Hawthorn

  Které rostliny si vybrat na živé ploty

  Deset nejlepších keřů pro živé ploty

  Ploty z plechů: foto a video instrukce pro self-montáž

  Díky celé řadě unikátních vlastností, nízká hmotnost a jednoduchost montáže bednění je široce používán pro výstavbu zahradních domků, garáží, přístřešků. Docela zajímavé jsou získány ploty z plechů: foto a video instalace materiály poskytují přehled o tom, jak nainstalovat plot vlnité lepenky s jeho vlastních rukou. Po prostudování tipy a triky odborníci lze vyhnout chyby samoorganizačními a mají důvod být hrdý na instalované struktury.

  Plot kovové profilu je odolné a nenáročné na péči

  Ploty z plechů: fotografie, velikosti a ceny materiálu

  Palubky je jedním z moderních materiálů, které se úspěšně používají pro ploty. Vyznačuje se všestranností, vysokým výkonem, a může trvat až 40 let. Kovové profily se snadno čistí a design z ní nevyžaduje sezónní údržbu. Navíc, mnoho mistrů rádi podělí o tipy, jak udělat plot z vlnitého rukou. Video fáze výstavby lze nalézt na internetu.

  vlnité plot vypadá dobře a mohou se stát dlouhodobým řešením

  Rozměry pro vlnité ploty

  Před tím, než instalaci plotu vlnité lepenky s jejich vlastních rukou, by měl být obeznámen s klasifikací materiálu, jeho základní vlastnosti, způsoby upevnění a další nuance. S vědomím základních rozměrů vlnitých plechů pro plot může vhodně navrhnout konstrukci provést přesný výpočet požadovaných prvků a snížit přebytečný materiál na minimum. Takový přístup bude mít v konečném důsledku pozitivní vliv na cenu celé konstrukce.

  Pro výpočet počtu listů pracovat obvodových obklopující část a šířky plechového profilu

  Značení ocelového plechu se provádí na základě následujících parametrů: tloušťka kovu, výška vln (žebra) a stupňovitých vln. S ohledem na tyto vlastnosti existují tři skupiny materiálů:

  • Mark S - se používá pro stěny zařízení, dělících stěn a plotů;
  • Značka H - použitý v konstrukci prvků nosných, jakož i k jejich posílení;
  • Brand NA - univerzální materiál pro střešní krytiny, dokončovací podlah a stěn.

  Plot z plechového profilu může být nastaven nezávisle na sobě, bez nákladů na odborníka nebo specializované pronájem vybavení

  Vlnitý plech z role materiálu s šířkou 0,98-1,85 m. To, co je profilován na oplocení je lepší? Dát přednost materiálu, který bude poskytovat potřebnou tuhost plotu designu a zároveň nebude příliš drahé pro cenu. Nadměrná tloušťka plechu nepoškodí konstrukci, dopravu a montáž, ale bude obtížnější. Nejvhodnější pro vztyčení plotů ocelový plech má tloušťku 0,5-0,8 mm, výšky žeber od 8 do 20 mm.

  Ploty z tree: fotografické vzory s moderním okrajem. Druhy dřevěné ploty. Ploty z stromu: Fotografie z krásných staveb. Dřevěný plot, plot z prken. Kovové sloupky pro ploty.

  Rozhodnout, jak nejlépe volit bednění pro ploty vzít v úvahu zatížení větrem ve vaší oblasti a pro zvukové izolační požadavky. Je-li dům území hraničí vozovku, zvolit kovový materiál o tloušťce 0,8 mm. Například tvarované fólie značky C20 dokonale zvládnout shumopgoloscheniem.

  Tabulka 1. Rozměry některých tříd systémem fólie používané pro ploty:

  Užitečný tip! Koupí vlnitá lepenka s barevným povlakem, nezapomeňte si koupit plechovku barvy shodné se zpracováním náhodných poškrábáním a poškozením během instalace.

  Cena za listu vlnité lepenky pro plot

  I když se ocelový plech má vysokou pevnost, odolnost proti korozi, teplotním extrémům, to je docela přijatelné stavební materiál. Každý si může dovolit koupit profilované na plot. Ceny za list od různých výrobců se mohou lišit, takže byste měli pečlivě zkontrolovat produkty a ceny na příslušných místech.

  Náklady závisí na vlnitý profil tloušťky plechu, typ a velikost povlaky. Ceny pro odebírání plechů pro list může být určena, přičemž se jako základ hodnotu 1 m materiálu.

  Tabulka 2. Ceny pro vlnitou lepenku, ploty, který používá 2 m list s polymerním ochranným povlakem:

  Tabulka 3. Cena vlnitý pozinkovaný povlak:

  Užitečný tip! Získávání profilované, vyžadovat informace o tloušťce plechu od prodejců často mlčí o, ale tento parametr pro oplocení konstrukci velmi důležité.

  Chcete-li zjistit, kolik tam jsou ploty z vlnité lepenky, je nutné znát hodnotu všech konstrukčních prvků na: regály, horizontální kolejnice, spojovací materiál a další položky. K podpoře pilířů používaných kovových trubek čtvercového nebo kruhového průřezu s tloušťkou stěny od 4 do 8 mm.

  Tabulka 4. Odhadované ceny pilířů plotu vlnité lepenky:

  Kovové příspěvek pro plot 60x60 mm vyrobena z tvarované trubky o délce 3 m a vidlicí svařovaných desek pro montáž, stála 600 rublů. Pozinkovaná hodnota sloupce stejné délce obdélníkového průřezu bude 62h55 RUB 730 mm. kus. Co trubka používá pro odběr vlnité lepenky? U regálů běžně používané trubky 60x60 mm nebo 40x40 mm, Brána podporuje a vrata - 80x80 mm.

  Odkazují na výrobce, objednat náhradní díly a materiály pro self-montáž. Zkontrolujte natočení na konstrukci zařízení, sledoval videoinstalaci plotu z vlnité lepenky s jeho vlastních rukou. Můžete požádat o nastavení plotů na klíč. Fotky, ceny ploty z vlnité lepenky s instalací jsou k dispozici v příslušných částech webových stránkách společnosti. K dispozici je také pomoci vám, abyste si vypočítali in-line režimu, přibližné náklady na výstavbu.

  Technologie výroby vlnité lepenky umožňuje nastavit dostatečně vysoký plot

  Montáž plotu z plechů vlastníma rukama

  K dispozici v síti četné fotky plotů z profilovaného plechu s vlastníma rukama potvrzují, že tato ochrana esteticky atraktivní, mohou mít různé barvy a vzory. Dostatečně nízká konstrukce náklady se provádí v kontinuálním pásu profilovaného plechu. Ploty s zděné pilíře vypadat pevné, ale jsou dražší za cenu.

  Nástroje a zařízení pro montáž

  Že v rozhodujícím okamžiku nemuseli přerušit práci, předem připravit sadu nástrojů potřebných k montáži a vybavení. Instalovat plot bude třeba:

  • ruleta, stavební kabel, piny - to vše bude muset označit;

  Nejspolehlivější upevnění profilovaného plechu je montáž pomocí šroubů

  • úroveň budovy - k testování vertikální a horizontální polohy plotových prvků;
  • Lopata - výkop zařízení pro páskové základny, pokud je taková struktura;
  • vrtačka - vrtání otvorů pro sloupy podporu. Můžete použít ruční vrtačku nebo benzobur pro studny;
  • Kovové nůžky - bude zapotřebí v případě stříhání listů vlnité lepenky;
  • Svařovací stroj - je nutné pro upevnění vodorovné kolejnici k pólům podpory;
  • Bulharská - řezání profilové trubky a odizolování lůžka Dokovací prvků;
  • Šroubovák - používá se pro zašroubování šroubů s trapézový plech obložení rámu.

  Plot z plechového profilu s malou výškou vln a dřevěným rámem

  Z jiné než vlnité lepenky, potrubních podpěr a zpoždění by měla připravit písku, štěrku, cementu pro betonování pilířů materiálů. Je užitečné mít k dispozici základní a barvy pro ošetření kovových povrchů.

  Stavět ploty z vlnité lepenky s jeho vlastních rukou: video materiály doporučení

  Jak udělat plot z vlnité lepenky? Začít s přípravou staveniště. Obvodová čára se očistí vegetace a úlomků. Dále rozložení. K tomu, obvodové rohy kované věšáky a mezi výstavbou tažným lanem. Vedle přistoupit k výběru vzdálenosti mezi sloupky plotu z vlnité lepenky jsou obvykle krok mezi podpěrami 2-2,5 m, a někdy 3 m.

  Režim z vlnité lepenky montážní sloupky a nainstalovat

  V této fázi opravit umístění dveří a vstupní branou. Co póly potřebné pro ploty z vlnité lepenky? Tradičně, podstavce použít kovovou Trubky tvarové obdélníkového nebo čtvercového průřezu. Její velikost se volí v závislosti na výšce plotu a je 60x60 nebo 40x60 (mm). Někteří používají kruhové trubky, ale pro ně obtížnější opravit vodorovné vodítko.

  Užitečný tip! Nepoužívat kovových trubek s tloušťkou stěny menší než 2 mm, pro podporu pilíře. To bude mít negativní vliv na pevnost konstrukce.

  Jak nainstalovat na ploty z vlnité lepenky póly

  Montáž plotové sloupky pro výrobu vlnitých několika způsoby. Pokud se v plánu plot pevného trapézového plechu pro podpěry vykopané jámy, jejíž dno krytiny zahalené. Hloubka důlků je od 0,9 m do 1,2 m. Umístěte sloupek do díry, prostor kolem něj je naplněna štěrkem, je dobře stlačení, hydratují a zabetonovány.

  Kombinace profilové desky a pilířů zdiva je krásné a jednoduché řešení

  Je-li stavba do budoucna předpokládá zděné pilíře, musí být základem zařízení pás pod plotem z vlnité lepenky s jeho vlastních rukou. Pro tento vyhloubené rýhy hloubce 0,7 m a šířce cca 20 cm, je nastavena výška bednění 10-15 cm, připravuje rám z výztuže. Dále je rám ve výkopu, v cílových oblastech nastavit póly a beton se nalije roztok.

  Před nastavením řešení zkontrolovat kolmost instalace každého sloupce. Kromě toho je třeba, aby výška každé věže byla rozdělena rovnoměrně. Toho lze dosáhnout tím, že značky na každém stojanu odpovídající úrovni země. Ověření instalace, můžete použít stavební šňůru nataženou podél horního okraje sloupů.

  Schéma oplocení a brána vlnitá s zděné pilíře

  Užitečný tip! Při betonování pilíře pro odběr vlnité lepenky, je třeba zajistit, aby byly všechny v téže rovině.

  Pro nastavení roztoku se udržuje po dobu 4-5 dnů. Pak je nutné přivařit kovový regál konzole (hypotéky), které bude později namontována kolejnice. Plnění je stanovena ve vzdálenosti 20 cm od horní a spodní oblast kolony. Pak můžete obkladyvat kovů cihla podporuje.

  Pro instalaci kovové fólie, použité jako pilíře profilové trubky, přednostně se čtvercovým průřezem

  V případě, že plot bude mít design s zděné pilíře bez víčka, není třeba uspořádat pásku základny. Zde postačí použít místní základnu pro každou cihlové pilíře. Pit kopal do hloubky asi 1 m o velikosti o něco větší boční cihla sloupce.

  Video stavba plotu vlnité lepenky s rukama pomůže porozumět složitosti instalace.

  Metalloprofil snáší všem povětrnostním podmínkám

  Jak dát plot z vlnité lepenky s vlastníma rukama

  Jakmile budou nainstalovány všechny opěrné nohy může být připevněna k příčnému zpožděním. Použití jako trubky vodícího profilu s menším průřezem, než na opěrných sloupech. Obvykle se používá trubkový díl 20x40 mm nebo 20x20 mm. Pro oplocení výšky až 2,5 m, je dost dvě řady od sebe 1,5 m od sebe.

  Jak udělat plot z vlnité lepenky s rukama? Po aplikaci konstrukčního rámu je zcela sestaven, přistoupit k jeho trapézového plechu opláštění. To je upevněn pomocí speciálních šroubů, kryt, který se vztahuje na polymerní kompozice odpovídající barvě. Tyto kovové uzávěry, aby místo téměř bez povšimnutí. Před pokovením se doporučuje, aby se díra v zemi kotvení.

  Instalační diagram oplocení brány a vrata

  Užitečný tip! Šrouby se musí našroubovat přesně kolmo na místa, kde se okraje těsně přiléhající ke kostře.

  Listy z vlnité lepenky spojeny překrývající, přičemž vlna deska s dolním okrajem vlny by měla být pokryta větší hranou. Vzdálenost mezi vázáním přijatých zvolit dva rovné vlny profilovaný plech.

  Kloub vlnitého plechu překrývajících se na vlně

  Ploty z vlnité lepenky jsou pevné a trvanlivé. Vzhledem k široké škále barev, můžete si vybrat jakoukoliv barvu materiálu a tvaru profilu. Ten dokonale kombinovat s kamene, cihel, kovu a mohou podporovat styl stávající budovy ve dvoře. Po prostudování užitečné tipy a video nahrávek montáž plotů z vlnité lepenky lze snadno nainstalovat sami moderní, spolehlivé a co je nejdůležitější, levnou plot.

  Ploty z pletiva Gitter, ohrazení Rabitz. Fotografie úspěšné varianty

  Krásné ploty pro rodinné domy: Fotografie zajímavé živé ploty

  Ploty pro soukromé domy. příklady foto vybrat

  Ploty a zábradlí pro domy. Fotografická sbírka skvělých nápadů

  Ploty z tree: fotografické vzory s moderním okrajem

  Brána s vlastníma rukama. Kresby, fotografie a video

  Instalace plot plechů - spolehlivě a ekonomicky

  Jedním z prvních úkolů, které je třeba řešit prostřednictvím Chalupáři na regeneraci území, je instalace plotu. Nejpraktičtější možností je považována instalace plotu vlnité lepenky. Co je třeba hledat, a jaké jsou nuance konstrukčního řešení? Plot z vlnité lepenky je odlišná rychlost montáže. Dal tyče, křížové vzpěry a ocelový plech. Produkt slouží svým pánům po dlouhou dobu.

  Výhody vlnité oplocení

  Hlavní výhoda - rychlost instalace. Dal plot může být velmi rychlá. V tomto případě plot otočí spolehlivé. Je dokonale chrání své nositele před zvědavýma očima a je poměrně silný.

  Výška produktu se pohybuje v rozmezí od 2 do 5 metrů. Podívejte se přes zábradlí těžké. Materiál dobře tlumí zvuk. , Montáž možná bez speciálního nářadí, zařízení a pracovníků. Spustit konstrukci může být vlastních rukou, pokud máte stavební dovednosti a nástroje.

  vzorkovací zařízení z vlnité lepenky nevyžaduje speciální dovednosti nebo nářadí komplex

  Široká paleta barev umožňuje zvolit vhodnou možnost pro odbavení. Trapézový plech životnost - 20 let. Pokud ji pokrýt pomocí polymerů, bude trvat ještě déle.

  Před zahájením instalace je třeba zásobit na všechny prvky. Plot vlnité lepenky se skládá z:

  • přímo z vlnitých plechů (C21 nebo C18);
  • kovové trubky (používané jako lešení, může být kruhový nebo čtvercový průřez);
  • MAS - trubky z kovu s části 40h20 (nutné pro upevnění podpěry k sobě navzájem);
  • upevňovací prvky (jsou podkladové desky upevněny na nosníky a podpěry). Co je hloubka založení pod plotem třeba uvést v tomto článku.

  Materiál pro pořizování zařízení z vlnité lepenky

  Připravte základ pro plot

  Předtím, než začnete kopat příkop pro nadaci, aby vzít v úvahu index plachty, stejně jako velikost. Výplň je 15 cm nižší, než okraj zmrazení půdy, ale ne více než 0,7 mm. Nejlepší volbou - půl metru. Šířka základu může být jakýkoliv, ale alespoň 20 cm.

  Aby nedošlo k ohnutí listů, výkop by měl být vykopán co nejrovnější. Je důležité, aby značení - na okrajích boxů použitých kolíčky ze dřeva nebo kovu. Poté vytáhněte nit!

  Rozhodne-li se provést pilíře cihel, šířka nadace je rovna 1 cihel. Při použití čtvercové trubky nebo z kovového materiálu, musí být připojen k základně pro vyztužení.

  V případě, že příkop má hloubku půl instalace měřiče, na místě z pilířů nutných sáhnout do vybrání 30 centimetrů.

  Bednění musí být spolehlivé, nebo beton ji prostě zničit. Pevná a horní spojovací a boční zarážky. Při připojování hladký povrch uvnitř barvy bednění založení objektu. V tomto případě bude plot trvat déle. Podle norem bednění musí být větší než 5 cm základech.

  Lití betonu je v několika etapách. V některých případech, se stlačení eliminovat výskyt dutin. Pro plasticity v konkrétních změkčovadel jsou přidány. Můžete si koupit speciální nástroje nebo přidat obvyklou mýdlo. Přítomnost změkčovadla umožňuje rychlé promísení materiálu, kterým se tak bude hustší. Plně vytvrzený beton trvá 14 dní.

  V horkých dnech je betonový povrch bude mít za mokra, aby nedošlo k nějaké praskliny. Když prší, bednění naopak pokryta film. Umístění brány a vrata je určen další licí fázi založení.

  Jak moc jsou mráz umyvadla popsané v tomto článku.

  Hloubka důlků na sloupy by měla dosáhnout 30 cm v rozích pozemku. Je nutné provést do pískového lože - to by mělo dosáhnout vrstvu 3-5 cm. Trubka je umístěna svisle ve středu otvorů. Fixace je na beton.

  Pro tento účel použít úrovně budov a kolmo. Srovnejte příspěvek je možné, pomocí dvou podpěry na jedné straně toho, měly by mít tendenci k němu. Stavba stožárů trvá asi 3 dny. Chcete-li získat ještě, k trubkám kolem obvodu tažného lana. Mezi pilíři je vzdálenost 2,5 metru.

  Rám je často tvořena profilovanou kovovou trubkou. Prvky jsou vyříznuty prostřednictvím brusek, spojit je pomocí svářečky. Předčištěné potrubí od rzi, rozpouštědlo se odmastí a základním nátěrem. Potom lze řezat a vařit.

  Materiály pro zařízení plotu vlnité lepenky

  Trapézový plech je upevněn na trámy. Existují dva způsoby upevnění - na nýty nebo šrouby.

  Co je čerpadlo pro čerpání vody z bazénu uvedené v článku.

  Jak umýt pískového filtru pro bazénu, můžete vidět z tohoto článku zde: http://2gazon.ru/voda/bassejny/filtry/pesochnyj-nasos.html

  Jak postavit plot bez problémů?

  Plot vlnité lepenky může být dodáván bez svařování. V tomto případě platí zvláštní poznávací značku pro upevnění na břevno.

  Zaostává umístit ve vzdálenosti 30 cm od okraje plechu. Průměrná paprsek by měl být střed. Pro přidání příčka pevně širokou stranu. Jak se používají speciální montážní desky. Ocelový plech může být namontován na obou stranách.

  Plot z vlnité lepenky bez svařování

  Kolik bude plot z vlnité lepenky s rukama?

  Profilovaný plech vás bude stát o 900 rublů pro daný výrobek. Náklady na kovových sloupků se liší, pokud jde o jeho průměru, tím vyšší je, tím dražší trubky. Standardní náklady o produktu 500 rublů - délka 2,5 metru.

  Cena kulatiny je stanovena v závislosti na typu a barvy cut-typu. Nejlevnější polena o délce 2,5 metru stojí kolem 200 rublů.

  Spojovací prvky (lag chytí) vás bude stát 70 rublů kus. Ve výpočtech, celkové náklady je třeba brát v úvahu náklady na dalších materiálů - barvy, základní nátěr a cement. Pro srovnání, jaká je výrobní cena cihlové pilíře pod plotem je, se můžete dozvědět z tohoto článku.

  Ve videu můžete vidět hlavní fáze instalace plotu plechů vlastníma rukama

  Tak kvalitní a spolehlivé plot z vlnité lepenky může být dělána s vlastníma rukama. Práce se provádí v několika fázích a v souladu s pravidly. je nutná aplikace speciálního vybavení. Zavolat profesionály není nutné. Cena plotu, dělal jeho vlastní rukou, bude stát asi 2 krát levnější než instalace svých specialistů.

  • Loading.

  Informační portál o krajinářské architektury. Úkolem našich autorů říct podrobně, s fotkami a video instrukce, jak vytvořit webové stránky.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  5 + 3 =