Plot z vlnitého rukách videu

Plot z vlnitého rukách videu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Tajemství výroby: jak udělat levnou plot z vlnité lepenky v zemi vlastníma rukama?

Každý web by měl být chráněn před zvědavýma očima spolehlivý plot. Je možné stavět z různých materiálů. Nejpopulárnější a levná varianta - plot z vlnitého.

Je vhodný pro ty, kteří chtějí ušetřit na materiálu a ne trávit spoustu času na stavbu plotu. Jak se dělá plot z vlnitého rukách jsou zkoumány v tomto článku.

 • Výhody a nevýhody vlnité oplocení

Výhody a nevýhody vlnité oplocení

Plot vlnité lepenky To má řadu výhod ve srovnání s jinými materiály:

 1. odolnost proti korozi;
 2. síla;
 3. atraktivní vzhled;
 4. snadná instalace;
 5. relativně nízká cena materiálu;
 6. trvanlivost;
 7. minimální nároky na údržbu.

Důležitou výhodou tohoto řešení je malé množství zemních prací a snadnou instalaci.

Kdyby nebylo pomocník pro instalaci - nebojte se! S takovou zeď schopni zvládnout sami a.

Ve prospěch odběr materiálu odkazuje jemu neprůhlednost. Je důležité, aby volný pohyb v prostoru. Zároveň nemůžete být před zraky sousedů.

Takový ventilační vzhledem k nízké hmotnosti a velké plochy materiálu. Aby se zabránilo plachtu, budete muset sáhnout hlouběji a posílit pilíře pro podporu. Pokud nechcete provést kvalitativní posilování plotu je nakloněna nebo výstřední.

 • Nízká mechanická odolnost.

  Tenký ocelový plech je snadno proříznout i čepele nože. Takový materiál se proto nedoporučuje pro použití v oblastech s kriminální situace.

  Tento problém se týká listu s tenkou vrstvou ochranného nátěru. V neustálém kontaktu s vodou materiálem vymaže vnější vrstvu a vyceněné části oxidaci kovu snadno dochází. Pro další pokrytí listu zapotřebí nadměrné finanční investice a čas.

 • O výhodách a nevýhodách perchlorovinyl barvami přečíst zde.

  Instalace bez svářečky

  Co když je svařovací stroj není k dispozici, nebo-samouk master neví, jak pracovat s svařování? Můžete dát do plotu a bez svařování, s pomocí dalších nástrojů: konzolami, šrouby, šrouby a límec konstrukce.

  U tohoto typu upevnění nelze použít části, které jsou schopné poškodit ochranný povlak.

  Kromě ocelového plechu používaného příčné profily plotu, která se nazývá zpoždění. Konsolidovat přihlásí na post jen: držák a svorka stavební povolení obejít bez použití svářečky.

  Použití konzoly jsou následující výhody:

  • sloučenina, která se vyrábí tento detail, Je trvanlivý a odolný na teplotě a vnějšími vlivy;
  • demontáž plotu nemůže být v případě, že hlavy šroubů broušené. toto varuje před vetřelci;
  • Konzola má nízkou cenu;
  • Rychlost konstrukce je mnohem vyšší než u svařování;
  • existuje možnost, „návnady“ design, který umožňuje první plot sladit vodorovně, a potom utáhnout upevňovací prvky.
  • na obsah ↑

   Svařovací kovové prvky poskytují plot bezpečné fit. Po svaření povrchové úchytky se ošetří speciálním primerem pro zajištění vykonanou práci a získá se článek větší tloušťku.

   Plot s zděné pilíře (příklad na obrázku vlevo) je vybrán majitelé domácností, které důležité nejvyšší odpor vrstvy a vzhled slušný.

   Stejně jako u kovových sloupků, zděné opevnění označit budoucí zdivo.

   Masters dělá výklenek, kde je nalití betonu. Tento postup je důležitý, protože vysoká hmotnost pro budoucí výstavbu. Stavební materiál položen plochu 1,5 až 1,5 cihel.

   Cihelné zdivo pilíře používá úroveň a kolmo k přesnosti.

   Ve výšce 0,2-0,3 metrů a 1,5-1,7 m od povrchu země, uvnitř sloupku jsou naskládány držáky pro zachování struktury. Po ukončení zdiva do závorek svařované nosníky a potažen ochranným povlakem.

   Po dokončení ložnou plochou každého příspěvku potažena speciální střechou k ochraně cihelné pilíře srážek.

   Plot s nadací a bez něj

   Někdy se majitel rozhodne budoucí odběr nainstalovat stráž strukturu plechového profilu bez základny. Před přijetím takového rozhodnutí je třeba konzultovat s odborníkem, který bude mluvit o druhu půdy a její zapadat.

   Pokud existují rozdíly ve výšce terénu, přítomnost silného větru a vodní půdě, Instalace bez základů je nemožné, aby se.

   Pokud je půda vrstva umožňuje tento typ konstrukce, je nejlepší použít profilované trubici o průměru 100 mm. je zvolena výška trubky, na základě plánované výšce plotu. Horní nosič je uzavřen, aby se zabránilo pronikání vlhkosti.

   Konstrukce základu je mnohem spolehlivější, než bez ní. Je-li finanční možnosti a více času, to je nejlepší vykopat jámu. Oni nalil štěrk, smíchá s rozbitých cihel. Otvor se naplní cementem, aby předběžně pevných držácích.

   Pevné příspěvků nemůže dotknout čtyři dny, dokud se cement je úplně suchý.

   Zařízení tohoto plotu, stejně jako tipy na výběru a instalace materiálů, viz video níže:

   Krok za krokem pro instalaci profilovaný plech

   Pracuje se trapézový plech začíná značkou podrobného systému, v němž bude přijato všechny body v úvahu:

   • Poloha plot podporuje;
   • nepravidelnosti povrchu země;
   • výška plot a délka jednotlivých úseků.

   V této fázi je třeba se rozhodnout, jaký typ plotu bude na webu: pevné nebo sekční. Pevný konstrukce z ocelového plechu předpokládá kontinuální uspořádání po obvodu.

   Sekční ploty člení do segmentů oddělených podpěr.

   Když volba matky věnovat pozornost výšce listu, jeho tloušťce. Materiál by neměl být příliš tenké.

   nedoporučuje použití pozinkovaného trapézového plechu. Používá se pro dočasné stavby. Musíte dávat pozor na materiál s ochranným a dekorativním povlakem. Pokrytí se liší stupněm pevnosti:

   1. polyester. To chrání výrobek před UV zářením a teplotních změn. Nicméně, relativně malá tloušťka polyesterovým povlakem není chráněna proti vnějšímu poškození.
   2. plastisol. Povlak má větší tloušťku a odolnost vůči všech typech expozice.
   3. Puralovoe povlak. Tento povlak je vyroben z polyuretanu - polyamidové barvy. Vydržet nejen mechanické, ale i chemickým vlivům.
   4. Povlak z PVDF. Nový vývoj v oblasti nátěrových hmot. Ultraviolet Odolává enormní zatížení a odolnost proti všem formám poškození.

   U venkovského domu se nachází v mírném klimatu, nejlepší volbou by byl plot s plastisolu nebo polyesterovou povrchovou úpravou.

   Práce na položení základu - jedním z nejdůležitějších etap, protože v tomto okamžiku jsou označena místa pro budoucí sloupce. A správné umístění bude záviset na rovnoměrnosti struktury.

   nejprve Budoucí uspořádání plotu. Tento postup může být použit s kolíky a lana svázaný gidrouroven přesnost. Potom je uvedeno Umístění potrubí. V těchto místech, aby zářezy (doporučená hloubka - 1 m).

   Jak si vybrat zvukové izolační materiál okolo domu, aby zjistili, v tomto článku.

   Stožáry slouží jako podpora pro profilovaným plechem. Pevnost materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, Spolehlivost závisí plot. Výška trubky, které mají být vybrány s ohledem na tom, jak hluboko bude zahrnovat podporu v díře.

   Populární póly profilované trubky 40h20. Tenčí vlnité lepenky, tím menší by měla být vzdálenost mezi podpěrami.

   Možnost rozpočet na podporu plotu - strom. Dřevěné kůly méně poptávky z důvodu křehkosti. Nicméně, oni jsou schopni vydržet těžká břemena. Díky této volbě je třeba zacházet opatrně pilíře antibakteriální řešení.

   pilíře musí být vyrovnány na výšku. S relativně ploché terénu plotu podél horizontální nesmí mít významné odchylky a změny. Za tímto účelem, s vodní vrstvou. Na sloupky a nastavit mlýnek značka řez přebytečných centimetrů.

   Poláci jsou instalovány v boxech vykopal v předstihu a vyplněna betonem s přídavkem štěrku. Betonový povrch je pokryt fólií, aby se zabránilo pronikání vlhkosti a urychlení sušení.

   Instalace technologie pól je složitá, ale s vlastníma rukama jej vykonat to možné. Hlavní věc - pozorovat přesnosti. Instalace se doporučuje dva lidé.

   Po úspěšném sušení betonu povrchové svislé sloupy a zpoždění potažené barva nebo nátěr. Pokud nechcete provádět tento postup v předstihu, a pak později, když listy jsou již pevně držet, budou v rozporu s povrchovou úpravou.

   Zabývající se montáží vlnité lepenky je nejlépe s partnerem. Jeden drží spodní část listu v roztaženém vlákna a další opravy šroubováky povrchem v horní části.

   Po kontrole na horizontální list jeho posílení ve třech nebo čtyřech místech. Listy jsou upevněny pomocí šroubů nebo svorníků. plechovka zjednodušit práci s pomocí šroubováku s nízkou rychlostí. Šrouby se musí našroubovat prostřednictvím jedné vlně.

   Navzdory tomu, že je šroub snadno závitem do ocelového plechu, je lepší, aby předběžné otvor v materiálu, s průměrem o něco větším průměrem šroubu. To je důležité pro kovové lineární roztažnosti v důsledku rychlého kolísání teplot.

   Kolmo ke šroubování šroubu - nezbytnou podmínkou pro montáž na trapézový plech. Pro lepší těsnost upevnění pomocí speciálních gumové podložky, která musí odpovídat listu.

   Pro přesné nastavení úrovní je použit. Je důležité, aby vytvoření hladkého instalace prvního listu, jako zbytek práce budou prováděny od něho. Plachta je stanovena na čtyřech místech s odsazením 20 cm od okraje. Další list se vloží s přesahy v jedné vlny.

   Po všech listů je doporučeno, aby dále posílila, Řez 2 až šrouby vln podél délky břevna.

   Za správnost bít šrouby na břevno muset vytáhnout řetězec na vnější straně na jejich úrovni.

   Aby se minimální počet svítidel je nepřijatelné: kvůli poryvům větru plotu podstoupit uvolnění.

   Závěrečná fáze instalace - montáž čelní desky. To se bude vztahovat na okraj plechů a vytvořit vzhled hotového návrhu.

   Rychle a snadno postavit plot z vlnitého bez gruntu - video průvodcem:

   Plot z vlnité lepenky s vlastníma rukama

   Než začnete výstavbu nového pozemku by se měl starat o praktické a bezpečné oplocení. Kromě toho je důležité, aby vaše budoucnost stráž měla vady, má výborné estetické vlastnosti a dobře zapadá do okolní krajiny.

   V současné době existuje celá řada různých konstrukcí, montáž technologií a materiálů pro stavbu ochranných bariér pozemku. Je třeba poznamenat, že každý z typů plotu jsou oba pozitivní aspekty a nedostatky. Jeden z nejúspěšnějších, hospodárný a snadno sestavení je poskytnout strukturu vlnitý (také známý jako ocelový plech nebo kovovým profilem), jak je na fotografii.

   Postavit plot z vlnité lepenky s rukama nad hlavou, že nebere moc úsilí. Vše, co musíte udělat - je to vysoce kvalitní stavební materiály, stejně jako přísné dodržování pravidel stavebního procesu. Tak, jak se dělá takovou bariéru?

   Výhody plechového profilu plotu

   Proč byste se měli rozhodnout pro odběr plechu:

   1. Snadná instalace;
   2. Výborná pevnost a odolnost proti agresivnímu prostředí;
   3. Vysoká spolehlivost a chrání před nežádoucími pohledy;
   4. Dlouhá životnost;
   5. Není náročný na péči;
   6. Dokonalé odhlučnění;
   7. Přehledný a čistý vzhled;
   8. Dostupnost.

   Materiály pro instalaci plotu vlnité lepenky s jejich vlastních rukou

   Samozřejmě, že základní materiál této konstrukce je ocelový plech. Tento materiál je vyroben z pevné pozinkované oceli, má úhledný žebrovou tvar. Hlavní výhodou takového materiálu před svými vrstevníky - je nízká cena, trvanlivost a snadnost použití. Tak se stanoví seznam látek, které mohou být zahrnuty do odhady:

   1. Profilované C8 nebo jakákoli jiná značka
   2. Kovové sloupky 60h60h3h3000 mm, která bude fungovat jako vaše strážními věžemi;
   3. Příčné protokoly 40h25h2h6000 mm
   4. Použití: Ocelová střešní šrouby nebo nýty 3,2h10 mm
   5. Lepenkový nebo pouzdra pro vrty, které se rozpadat na zem a smísí s betonem při betonáži sloupků
   6. Beton značka M200 nebo M250
   7. Písek, štěrk a cement (konkrétní řešení, pokud se provádí ručně)
   8. Primer na kov

   Krok za krokem pro instalaci plot z plechového profilu

   I. Označení místa v okolí.

   Než začnete, je důležité, aby se odstranil značkování obvod měření vaší zemi. Další vypočítat požadovaný počet podpěr orientovatelného (krok 2-3 m). Teprve potom můžeme začít na označení sám. Začneme s „razbitiya9raquo; kolík část ve všech rozích. Střídavě připojit kolíky řádně napnutý nit. S pomocí rulety střílet konečné rozměry a připravit komplexní oplocení projektu.

   Vzhledem k tomu, opěrných pilířů váš plot může sloužit jako kolo kovové trubky a obdélníkovým průřezem. Objednávka Podpora, je třeba poznamenat, že v ideálním případě 1/3 délky kolony bude pohřben. Například pro výšku plot 2 m, základem požadované hloubky jámu 1-1,5 m (hloubka zmrazení zemi), tj. Objednat délku potrubí alespoň 3 m.

   Jakmile jámy jsou připraveny, je třeba dbát na konkrétní řešení (vhodné konkrétní značky M200 a M250).

   Je velmi důležité provádět instalaci sloupů svisle, takže nezapomeňte vyplnit díry, aby se hladina roztoku a zkontrolujte, zda bylo vše hladce!

   III. Montáž příčnou lag plot.

   Navrhování plotu by zpoždění rychlosti 1 na 1 m výšky plotu. To znamená, že pro výšku plot ne více než dva metry musí být instalován paralelně s dvojicí zpožděním.

   Pro upevnění zpoždění do podpěr se doporučuje využít svařování, která by měla dát navrhování větší tuhost a pevnost, ale lze použít i šrouby.

   IV. Instalace fólie.

   Posledním krokem je namontovat listů vlnité lepenky k rámovému plotu. Stykovyvaem desky překrývající alespoň jeden „volnu9raquo;. Pro upevnění pomocí střešních šroubů nebo nýtů.

   Nýty lepší použít oceli místo hliníku, aby se zabránilo galvanické mezi dvěma různými kovy, které mohou nakonec vést ke korozi.

   V této fázi instalace plotu z profilovaného plechu je dokončeno, se podrobněji seznámit s technologií, poradenství zkušených stavitelů, stejně jako se skutečným fotografií a videa můžete v tomto článku.

   Fotografie plotů z profilovaného plechu s vlastníma rukama

   Podívejte se na fotky z plotů z profilovaného plechu, vyrobený vlastníma rukama:

   Video stavba plotu vlnité lepenky

   Podívejte se na videa instalace plotu plechů s jeho vlastních rukou:

   • přečíst

   Plot z plechového profilu s rukama na nerovné ploše

   Kovový plot s rukama

   Dřevěný plot s rukama

   Plot z oky vlastníma rukama

   Plot z vlnité lepenky s zděné pilíře s rukama

   Plot vlnité lepenky na základových pasech

   Takhle? Ukaž svým přátelům:

   • přečíst

   Plot z plechového profilu s rukama na nerovné ploše

   Kovový plot s rukama

   Dřevěný plot s rukama

   Plot z oky vlastníma rukama

   Plot z vlnité lepenky s zděné pilíře s rukama

   Plot vlnité lepenky na základových pasech

   Instalace plot z vlnité lepenky

   Vyrábíme vlnité lepenky, jakož i provádět práce na vytvoření, instalaci plotů z vlnité lepenky. Díla jsou vyráběny v celé Moskvě a regionu, v celé řadě okolí ...

   Opravdu líbil článek, zejména fotografií. Kromě článků může ještě říci, že existují i ​​jiné typy podpory pro takové struktury. Good napsal o tomto výrobci Bulat http://bulat.ua/blog/zabor-iz-profnastila-svoimi-rukami. Například, betonu nebo závitových piloty.

   Dobrý fotoreportáž! děkuji

   Plus! Adekvátně a efektivně všechny namaloval, to se stává velmi jasné. Na konci zde v letní sezóně také rozhodla rozvířit plot vyrobený z profilovaného plechu. Doufejme, že dopadne velmi dobře a pečlivě.

   Chtěl bych vyjádřit svou vděčnost za článek s podrobnými instrukcemi. Zde se právě dokončil s plotem z plechového profilu. Vyrobeno s kamarádem, zkušenost nebyla, tak se ukázalo, že není úplně dokonalá samozřejmě, ale poprvé všichni velmi dobře! Na jednom místě, tak zakos, které nejsou zahrnuty v ceně ubytování. A následovat své obvody a kroky! Doufám, že plot z vlnité lepenky, postavené vlastníma rukama zůstane navždy!

   Ukazuje se, že ve skutečnosti není nic složité na vlastní výstavbu plotu z profilovaného plechu. Hlavní věc, kterou jsem si uvědomil, je správný značkovací prostor, úsek linky a všechny ve skutečnosti. Založení a montáž profilovaného plechu není nijak zvlášť obtížné, je třeba dodržovat právě technologie! Děkuji za fotky a videa velmi jasně!

   Ruslanych, ano, samozřejmě snadné udělat všechno sami! Zde je příklad schématu, který jsem postavil plot z vlnité lepenky s rukama v Primorsk v Leningradské oblasti: vzít kotevní vozík (manuální nebo benzín), burish hloubka otvoru asi 1,5 m, aby se spolehlivě stojanu, takže nejsou zrovna suť. Dejte je na takové úrovni, ve dvou rovinách, ale před tím je nutné vytáhnout kabel pro nastavení linky. Podél této linie, můžete vystavit pilíře je betoniruesh. Pak sloupky jsou přivařeny vodorovné lag, ovšem na úrovni všech vystavoval. Po zdobené místě svaru a poté gruntuesh. A poslední je instalace listů vlnité lepenky na trámy. Doporučuji k montáži na čepy, aspoň jsem to udělal. No, tady je krátký okruh, takže 🙂 vypadá na nic nezapomněli))

   Zdá se, že teď už vím, jak udělat plot z vlnitého rukou. Great detail všechno maloval především rád krok za krokem pokyny fotografií, které dávají schematické znázornění toho, jak se plot postaven. Pak vidyashku podíval a zjistil, že opravdu co nejvíce ze všech sil, ale pravděpodobně asistentem v jakékoliv potřeby. Ptám se svého syna, doufám, že se stane nám fandit. Pokud je k dispozici na webových stránkách, tak bych pak hodil instrukce pro vytváření zaboristye s fotkami :)))

   Druhy profilovaného ocelového plechu

   Profilované - stavební materiál, který má profil ve tvaru zvlnění (vlna) realizován ve formě lichoběžníku. Po předchozí domluvě se dělí na:

   • střešní krytina (nosič) v označení má písmeno „H“, nejvíce odolný materiál, který má značnou tloušťku a vysokou zvlnění, pro vyztužení má další drážky; použít nejen pro střechy zařízení, ale i při stavbě hangárů a výrobní přepravních kontejnerů;

   • podporu a stěnou ( „NS“) univerzální profilový má oproti tvrdosti se používá jako střešní krytiny nebo dokončovací materiál pro fasády;

   • stěnu (označené „C“), vypadá velmi atraktivní, ale má malou tloušťku, se proto používá především pro dekorativní stěny;

   • podkladové desky pro plotů a jiných překážek;

   • používán jako bednění.

   • Aluzinek potažené (zinku a slitin hliníku) dražší druh povlaku podstatně zvyšuje životnost materiálu;

   • jedno- nebo oboustranné polymerní povlak vyrobený z polyesteru, plastisol, Puránách nebo PVDF: mají nejen dekorativní, ale také ochrannou funkci, nejlevnější typ pokrytí je polyester.

   Kromě tradičních barevných povlaků na vlnitou lepenku lze aplikovat na obrazové fotografii offset, imitující kámen, cihly, dřevo a další přírodní materiály. To může být složené hrany nebo dokonce provedeny v demonstrační.

   Plot z fólie s vroubkovaným hranami

   profilované I kovovou demonstraci

   Palubky, simulující strom

   1. Před zahájením práce na plot natažené provázek, podél nichž každé 2-3 metry jsou umístěné kolíky - umístění budoucích pracovních míst.

   Zapojení kovových sloupů

   4. Po montáži nosiče do připraveného otvoru je vyplněna pískové lože, Potom položil suť, která je naplněna betonu a cementové směsi, vyroben z čisté, bez nečistot jílu písku a cementu, stupeň M200. Za účelem posílení betonu do jámy stanovené výztužné klece.

   výztužné klece zařízení pro podporu pilířů

   Výroba pásu příjmu základové

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  + 49 = 54