Ploty z polykarbonátu fotografií

Ploty z polykarbonátu fotografií

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Ploty z polykarbonátu: Fotografie z řešení, od jednoduchých až po složité

Polykarbonát je stále více populární materiál pro ploty. A tento krok je oprávněný: výhody takového hodně plotů. Polykarbonát vypadá atraktivně v kombinaci s různými materiály, takže možnosti ohrazení může být velké množství! Vybrali jsme populární řešení a stavět je od jednoduchých až po dražší pro tuto fotografii přezkoumání.

Plot je namontována na kovové sloupky a nosníky jsou připojeny k nim z profilu a polykarbonátových desek. Jednoduchá verze, snadno proveditelné a méně nákladná.

Rám svařený z kovového pásu vyztuženého horizontální kovový profil. Sekce jsou přivařeny ke kovové tyče v malé vzdálenosti od země. Plot z průsvitného polykarbonátu velmi elegantní vzhled a funkce: Private nádvoří. Nákladově efektivní alternativu. Mezi několik nevýhod: za plotem zvířata mohou dostat do dvora. Takové provedení je vhodné pro sání a rekreačních chat.

Díky základových pasů, tato konstrukce se obrátil masivní a pevný. Pevné plot, jen malá mezera mezi základem a rámem.

Kovová konstrukce je natřena na světlé barvy, jako je oplocení vyniká mezi vnějším prostředím a vypadá atraktivně.

Ve skutečnosti je tento profil sacího potrubí, a vnitřní strana konstrukce připojeny listy průsvitného polykarbonátu. Úspěšné řešení k plotu před zvědavýma očima všechny skryté a polykarbonát je více chráněna před poškozením zvenčí.

Plot vypadá úžasně kvůli hře na kontrastu: bílé zděné pilíře půjde dobře s tmavými hadry polykarbonátu. Vrcholy pilířů jsou přelité krytkami v barvě sekcí rámu s polykarbonátem. Druh spolehlivý a slušný.

Co když se zdobí plot horolezce a vytvořit živý plot?

Spousta možností oplocení Rabitz jsme vyzvednout na fotografiích z.

Cihlové sloupy a zámečnictví plotové profily, aby kapitál a pevné látky. Průsvitná polykarbonát, připojený ke kovové tyče, nádvoří skrývá z pohledu.

Kámen báze a kované oplocení elegantně se vzájemně doplňují. Vzhledem k dobré zvukové izolační materiál, lze říci, že soud takového plotu - klidné a útulné.

Neobvyklé dekorativní řešení: střídání neprůhledné a poloprůhledné vodorovné pruhy. Na pásu základy jsou instalovány kovové tyče a připevněte je k polykarbonátu pásy, které jsou pokryty kovovými pásy nebo zbarvené dřevěných prken. Plot vypadá velmi působivé.

Aby takový plot může skrývat úctyhodných vlastníkům originálního uměleckého vkusu. Plot a pevné kapitálu, na nezdá masivní. Ve dvoře za plotem, takže nebudete cítit zděné, ale pocit bezpečí a pohodlí bude přítomen pro jistotu.

Polykarbonát je ideální pro dekorativní ploty. Ochrana proti hluku, prachu a zvědavých očí, ale je křehký, a pro silnější oplocení, musí být v kombinaci s jinými materiály.

Můžete sdílet článek s přáteli:

Přidat komentář

 • Charleslar záznamu krásné ploty z různých materiálů
 • Nahrávání Barbacag dělat proutěný proutí a vrba
 • Nahrávání SEOintom Udělat zvedací vrata do garáže s rukama
 • AlfredGot záznamu krásné ploty z různých materiálů
 • hicWeige záznam Výrobek lift gate v garáži s rukama
 • Co může být vysazeny podél plotu poblíž jejího domu

  Smrk - trvanlivé, krásné a nenáročný strom Hedge

  Jak vytvořit stálezelený živý plot z arborvitae

  Hedge zahradního dlouhověkosti - Hawthorn

  Které rostliny si vybrat na živé ploty

  Deset nejlepších keřů pro živé ploty

  Plot z polykarbonátu

  Pro stavbu plotu zázrak moderní chemie - list polykarbonátu se hodí jako žádný jiný polymerního materiálu. Při relativně vysokou mechanickou pevností, nízké hmotnosti a vysoké transparentnosti polykarbonátového plotu umožňuje plot část nebo budovy, ale ne izoluje jako v případě plechového profilu, zdiva nebo „gluhih9raquo; dřevěné ploty.

  Charakteristika listového materiálu

  Strukturálně, nastavení plotů z polykarbonátových desek nic zvláštního z trapézového plechu nebo ploché břidlice se neliší. Děje plot rám, na kterém jsou namontovány desky a pomocné bezpečnostní prvky. Ale pro všechny vnější jednoduchost v polymerní fólie má vlastnosti, které by měly být považovány při plánování plot:

  • Z technologických vlastností polymerního materiálu plotu polykarbonátu pracovat pouze ve formě jednotlivých sekcí. To je vzhledem k nutnosti vyrovnání tepelné roztažnosti materiálu;
  • Polykarbonát povrch byl pokryt ochranným filmem, v opačném případě, po několika měsících ve slunečním světle zakaleného materiálu, a které s četnými mikrotrhlin;
  • Desky nebo polykarbonátová deska nelze načíst nebo použít jako součást nosné konstrukce, a to i v případě, že je pevné desky. V opačném případě se celý plot konstrukce polykarbonát nakonec převedeny na kontinuální síť trhlin a dírek.

  Plot z polykarbonátové desky vám umožní zbavit se určitého problému - zabalená část plochy pozemku. Výborná propustnost světla umožňuje obnovit 80 až 90% pokrytí. Maličkost, ale zasadil po obvodu místní oblasti soukromého domu květin a okrasných keřů, je nesmírně důležité.

  Kolik je plot z komůrkového polykarbonátu

  Okamžitě by mělo být uvedeno, že cena polykarbonátu plotů silně závisí na vlastnostech a tloušťky použitého materiálu.

  Máte-li stavět plot podle klasického schématu pro sestavení jedno sací délku průchodu 2,5 metrů a 2 metry na výšku požadovaných:

  1. 40h20h2 profilovaná ocelová trubka z 11 metrů, s celkovými náklady ve výši $ 12 až 15;
  2. Arch polykarbonát. Nejlevnější mobilní polymerní fólie, o tloušťce 6 mm a o velikosti 2x2,5 m 1400- bude stát 1500 rub.
  3. Montáž, další prvky a materiály pro založení dalších 150 200 rublů.

  Total. S ohledem na montážní operace ve výši 10% odhadované celkové náklady na instalaci materiálů plotu z polykarbonátu bude 2600- 2700 rub.

  Pokud dát plot z vyztuženého materiálu nebo pomocí dvoukomorový polykarbonát normální, ne menší než 20 mm, bude rozpětí hodnota skoku o více než třikrát. Instalace rakouský nebo materiálové náklady German bude vyšší o 30 až 40%.

  Použití polykarbonátové desky vzorkovací zařízení

  Provedení využívající zařízení pro odebírání vzorků z polykarbonátu existuje poměrně hodně. Každý majitel dovolenou domů se snaží najít jejich navrhování a provádění programu, takže pokud máte taková touha vznikl, první věc je najít fotky z nejúspěšnějších a technicky kompetentních struktur plotu z polykarbonátu.

  Systém pro upevnění desek z polykarbonátu plotu

  Používá se na oplocení polykarbonát, v závislosti na tloušťce panelu, může mít dva, tři, čtyři komory propojeny můstky. Takové uspořádání umožňuje snadné ohýbání plošného skleněného dílu, ale materiál získává senzibilizaci buněk na zatížení kontaktů. Pro nastavení na kovový rám polymerních fólií ve větru nezhroutila v upevňovacích bodech, je nutné přijmout další opatření:

  1. Odborníci doporučují polykarbonátové desky upevněné ne na příčných nosnících, jako je tomu v případě použití trapézového plechu, a použít svařovaný rám z rohu, jak je na fotografii;

 • V případě, že plot je vyrobena z polykarbonátu má výšku větší než půl metru, navíc k rámu je nutné stanovit listů ve střední části pásu;
 • V případě polykarbonátových desek uložených v otvoru plotu, s orientací vnitřních reber- pásů v horizontální poloze, dále je třeba nainstalovat sloupky, které zvyšují strukturu pro nastavení tuhosti.
 • Tato metoda se vyhne rozvoj únavových trhlin a stresových zón ve střední pasáži.

  Kromě zvýšení tuhosti sacího průchodu polykarbonátu, druhý problém je vysoký koeficient tepelné roztažnosti. Pro transparentní voštinových desek dva metry expanze ve svislém směru se může dosáhnout 4- 5 mm na metr, na tmavě zbarvené bronzu nebo zvyšuje výška panelů může být až 10 mm.

  V tomto případě pevně upnuta pouze centrální částí polykarbonátu, obvod okraj skleněné tabule může rozšířit a posunutí v ocelovém rámu.

  Panely na plotě polykarbonátu musí být stanovena dvěma způsoby - pomocí posuvných závěsů a šroubů s podložkami termokompensiruyuschimi. V prvním případě je pásový materiál jednoduše vázané hliníkové držáky na ocelový rošt. V druhém případě je plech upevněn pevně na kovovém rámu tak zajištěn centrálně panelu.

  Pro panely hrany se přitiskl na ocelovém rámu nebo montáž, koncové části listu přilepena s průhledným nebo barevným tmelem.

  Lehká plastová deska umožňuje jednoduchou nadace s místem betonáže podpěrami. Tento základ se nejčastěji používá pro ohrady, čímž se získá polykarbonát.

  Takový systém podpory je rychlejší a levnější provedení pásu, stabilitu a tuhost plotu netrpí.

  Nejkrásnější plot se získá kombinací kovářských prvků světelných „bronzovogo9raquo; polykarbonát. V tomto případě, rozptýlené sluneční světlo umožňuje zobrazit prakticky neviditelná obrysy tenké tváření.

  Přísné styl, můžete použít kontrastní dvojici - tmavě polykarbonátové desky okantovyvayut jasný hliníkovým lemováním.

  Velmi krásný plot tmavé polykarbonátu v kombinaci s lakovanými dřevostaveb. V tomto případě je maximální tenké plechy.

  Flexibilita a snadnost polymeru umožňuje stavět ploty s klenutými horních lamel. Jeden z nejlepších je považována kombinace tmavě hnědé průsvitné panely s červených cihel nadace a podpěr.

  Ne vždy dobrý nápad použít polykarbonátové desky v „gluhom9raquo; verze. Neméně atraktivní jsou získány z pasta zbarvené listy v rámu a kovaných plotů.

  Bezbarvé a transparentní polykarbonát, mohou být uspořádány v neobvyklém stylu „steklo9raquo; překryty s ozdobnými prvky. Kromě toho, transparentní bezbarvý materiál se velmi dobře hodí pro malé oplocení na lůžko.

  Voštinové struktury listy uvnitř panelů znamená velké množství prostoru. Pokud se materiál hrany uzavřeny speciální desky, často velké množství kondenzátu akumuluje uvnitř kanálů. Na mokré stěny prach snadno přilne, a místo čistého transparentního panelu získaného strakaté skvrny nebo „reechnaya9raquo; faktury.

  Svislé uspořádání a paropropustné konektory umožňují účinné odstranění vlhkosti. Pokud jsou desky uspořádány tak, že se buňka uspořádány horizontálně, velká část kondenzátu zůstane v panelu, a každé dva nebo tři měsíce panel se promyje a propláchne se vzduchem.

  Polykarbonát má nízkou rázovou houževnatost, ale odborníci doporučují používat ploty panelů zvednuta nad zem, aby 40 až 50 cm. Tím se chrání materiál před náhodnými vlivy a kontakty.

  Materiální panely, podle ruského výrobce může stát více než deset let, s periodickým dobu použití filmu vnějšího náhrada může být zvýšena na úroveň rakouského materiálu - 15, nebo dokonce 20 let. Degradace materiálu probíhá za působení ultrafialového záření a vzhledem k tomu, že mnoho majitelů zázrak ploty namísto pasty ochrana značky jen obvyklé sluneční ochranný film.

  Str. Most Dorogomilovskaya 10

  Dmitrov Shosse. 163 a budování 1, patro -1

  Plot z polykarbonátu s rukama

  Jako domy přilehlých porcí ploty jsou stále nainstalované ploty polykarbonátové.

  Výhody plot polykarbonát

  Tento materiál má řadu výhod ve srovnání s jinými materiály, jako je vysoká pružnost, pevnostní vlastnosti. Ploty z polykarbonátu působivé hledají a mají dobrou propustnost světla, ale to je spolehlivě skryta před vnějšími událostmi.

  Postavit plot vyrobený z polykarbonátu s rukama může být kdokoli, kdo nemá speciální dovednosti ve stavebnictví. To však vyžaduje schopnost používat správný nástroj, a to: ruční vrtačku, které jsou nezbytné pro výrobu otvorů, kladivem, která bude potřebná pro jízdu na hromadách, bulharských, který se používá pro řezání trubek, úrovně stavební, šroubovák, a speciální nit nylonu.

  Pokyny pro montáž plotu z polykarbonátu

  Tak, jak se dělá plot vyrobený z polykarbonátu s rukama, a co začnete? Práce by měly začít s označením. Na základě obvodu obklopujícího území, se vypočte pro požadovaný počet listů. Při značení je nezbytné odstranit drsnost povrchu setkal.

  Položení základního plotu by měla být prováděna s ohledem na co možná zmrazení půdy. Hloubka založení je obvykle 0,8 - 1,2 m. Spodní část základny 200 mm, musí být hlubší než zmrazení.

  Při instalaci póly pro plotu, je nutné provést vyztužení, který dává základ betonu a potřebnou pevnost, aby odolaly bez strukturálních porušování možných pohybů půdy. Posílení příjem základ se provádí pomocí ventilů, které mají 10 - 16 mm v průměru. Je důležité, aby výztuž byla vyrobena průběžně.

  Pilíře nezbytné zajistit síť polykarbonátu, se sídlem po zjištění požadované hloubky pro jejich pohřbívání. Plotové sloupky musí být instalovány v zemi do větší hloubky vzhledem k hloubce zbytku základových pasů.

  Tedy, je-li základem příkop polykarbonát oplocení má hloubku 40 cm, potom se jamky pro sloupů je zapotřebí prohloubit a 120 - 150 cm.

  Vztyčení plotu vyrobena z polykarbonátu s jejich rukama, fotografie a videa najdete zde může pomoci. Stožáry z kovu jsou od sebe vzdáleny o vzdálenost asi 2,5 až 3 metry. Rohové ložiskové namontován v přesné vertikální poloze, což napomáhá aplikační úrovni, a pak se naplněné betonem. Po vysušení, jsou sloupky přivařeny k trámy ve výši dvou - tří kusů. Pás z polykarbonátu namontován na pevné konstrukci.

  Upevnění se provádí pomocí šroubů. Vzdálenost od okraje listu do vyvrtaných otvorů by měl být menší než 40 mm. Také upevnění může být provedeno pomocí šroubů, lepidla nebo svařováním.

  Upevňovací plech s žebry, v jejich směru. V tomto případě, polykarbonát, aby se zabránilo posunutí pásu, je žádoucí, aby tlačítko těsně proti sloupku. Polykarbonátové desky, je-li to nezbytné, snadno řezat kotoučovou pilou nebo jiné ruční přístroje disk.

  Instalace rohovém spoji je nejsložitější v procesu spojování. Musíte použít úroveň, aby zajistily, že účastníci byli rovni ve výšce.

  Ochranná fólie se odstraní z polykarbonátu po uzavření všech pracích pro montáž plotu. Pro upevnění konců lze použít hliníkové pásky. Perforovaná páska na spodní části poskytují nerušený průtok vody a brání vnikání nečistot. No, to je všechno. Práce je hotová. To, co je vyrobena z polykarbonátu plotu s rukama videa a fotek - viz níže.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  72 + = 79