Pokrytí na pračku

Pokrytí na pračku

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kryt na pračku, koupil a domácí možnosti, podmínky použití

Obal na pračku - je volitelné příslušenství, které se objevily v poslední době užívání. Některé ženy v domácnosti mít čas zhodnotit produkt, zatímco jiní - nemají žádnou představu o tom, co se děje. Odborní a techničtí mistři nemají společný názor na užitečnost automatických strojů pro ochranné kryty. Je důležité pochopit výhody a negativa v používání těchto výrobků, aby rozhodl, zda ke koupi takového příslušenství.

V tomto přehledu můžete získat informace o tom, co představuje takovou věc, která funguje jí bylo svěřeno, a nuance domácí použití.

Pokrývá opotřebovaný na praček jsou navrženy tak, aby vykonávat dvě funkce:

Moderní série nabízejí výrobci modelů mycí zařízení nejsou příliš velký výběr v implementaci barvu a styl řešení. V podstatě technika je uvedena v bílé, černé, metalických barev, nebo jejich kombinace.

S potahy může přidat odrůdy k obvyklému obrazu produktu či si jej zapadat do celkového interiéru místnosti. Například v klasickém interiéru, který je ideální pro mramor stiralki oblečení a viktoriánském stylu je perfektní květinový ornament. V každém případě, textilní doplňky vytváří příjemnou atmosféru a přispívají k dokončení vyvinutého designu místnosti.

A není tam žádný limit na počet možností a materiálů. V závislosti na funkcích, určenou ke krytí, které jsou vyrobeny z různých tkání vybraných oblíbené barvy. V tomto případě je původní kryt pracího asistenta netoleruje žádný zásah, ochrana proti poškození zajištěno na požadované úrovni.

Praktická Účelem krytu je také zcela oprávněná:

 • Chrání přístroj před každodenní nečistoty, rozlité detergenty, kondicionéry, skvrny od vody možných. Při instalaci zařízení v kuchyni má šanci trefil tukové kapky, zbytky jídel, oleje, potravinářské barvivo. Předčasně čištění povede k zežloutnutí těla, ze kterého je těžké se zbavit.
 • Chrání před poškrábáním, čipy a jiné mechanické poškození.
 • Zavírá se prach domácí spotřebič, voda, chemikálie pro domácnost, jemné smetí. Velmi často se stává, horní plocha slouží jako police pro uložení prášku, kondicionéry, bělicí prostředky, atd. Třebaže toto těleso je obvykle dost uzavřené, ale někdy jsou neštěstí.
 • Chrání před the Arts malými dětmi, kteří chtějí, aby ozdobíme markerů a tužky, všechny povrchy v domě.
 • Tam je nepatrný izolace hluku.

S neustálou hrozbou před znečištěním, a to zejména v případě, že automat instalovány v kuchyni, doporučuje se chránit její kryt. Je však třeba naučit pravidla používání takové věci, takže nemají překvapením po pořízení:

 • Za dobu používání stroje pro krytí jiné účely se doporučuje, aby zcela nebo sklápění výtahu odstranit, a to zejména na zádech. Toto opatření se vztahuje na nutnost správné cirkulaci vzduchu. Blokování přístupu vzduchu může způsobit nejen výskyt plísní a zápachu, ale také vést k přehřátí motoru a topného tělesa.
 • Odebrat a dát na víku docela nepříjemné vzhledem k velikosti výrobku.
 • Před uvedením krytu na stroji je třeba pečlivě vyvětrat a vysušit všechny možné detaily. nepřijatelné zbytková vlhkost uvnitř jednotky. Pod nepromokavé tkaniny se mohou objevit plísně, houby a kovové části náchylné ke korozi, rez, hniloby, stejně jako jiné projevy špatné budoucnosti.

V závislosti na zatížení vozu, kryty mohou být různé. Automatické pračky jsou dva způsoby, jak naložit prádlo:

 • přední (horizontální) nakládání;
 • svislé zatížení.

Obě možnosti jsou poměrně časté. Na vodorovné zatížení je velmi pohodlné používání a vertikální nenahraditelné v kompaktních oblastech, kde je zapotřebí úspora místa. Proto se výrobci snaží se zajistit dostatečně pokrývá širokou škálu svých produktů pro každý model zařízení.

 • Potahy na automatech a sušičky jsou obvykle skládá ze dvou částí. Jeden uzavírá skříně stroje, a druhý - je určena k pokrytí vyklápěcí kryt.
 • krycí struktura předního nakládacího stroje, je z jednoho kusu s horní části a čtyři boční stěny. Boční přední (přední) má otvor pro volný přístup k bubnu. To je obvykle uzavřen speciálním „oponou“. Při použití techniky Rozepnula nebo srolované.

Kromě toho jsou kryty jsou zdobeny různými dekorativními prvky, je vybaven kapsami na drobnosti, aby co nejvíce organizovaný prostor v koupelně.

Kryt Připraven na pračku v průmyslové výrobě je vyrobena z různých tkání. Ale nejoblíbenější materiál je považován za polyester. Je lehký, odolný, voděvzdorný materiál.

Skladové produkty nevýhodou je považován za omezený výběr barev a vzorů. Najdete plně kryty nebo jednoduché pláště na horní ploše přístroje. Je-li přístroj nastavit tak, aby se tělo znečistí, není příliš děsivé, je to dostatečné pláštěnky.

Je důležité věnovat pozornost velikosti navržených krytů. Kromě toho je možné se setkat s univerzální model, nastavitelný jak do délky a šířky.

Prodej pouzdro pro pračku v odděleních s příslušenstvím v železářství. Nicméně, vzhledem k nízké poptávce muset hledat pro ně ve velkých hypermarketech. Nebo předběžnou objednávku v obvyklé železářství.

To platí i pro prodej přes internet. Je vhodné vybrat model se vám líbí z velké škály návrhů. Navíc, mnoho majitelů internetové obchody, které poskytují bezplatné doručení, takže akvizice jako zvláště výhodné.

Kromě případů, pro běžný provoz pračky mohou být požadovány a další příslušenství a znalosti:

 • Antivibrační nohy kaučuku pomůže při absorpci vibrací.
 • Anti-vibrační pad rovněž přispěje ke kvalitní práci stroje.
 • režimy mytí, měli byste se naučit, vědět, jak přístroj používat.
 • Kolik prášek použít pro normální práci, máte představu o tomto nuance obecně.
 • Třída pračky bylo důležité při výběru, ale také během provozu, je žádoucí, aby si to pamatovat.

Výroba zahrnuje vlastníma rukama

Pokud se opakující obchodě výrobky nejsou vhodné velikosti a zbarvení, pak šít sáček může být na vlastní pěst. Tím se nejen rozšířit škálu barevných možností, ale také vytvoří neobvyklý, jedinečný model pro konkrétní interiér.

Vhodné pro šití všech druhů husté tkaniny nebo voskované plátno, vodoodpudivým materiálů. Je důležité, aby vaše měření a vybudovat strukturu založenou na rozměrech zařízení.

Je důležité, aby sklopné zadní část a v přední části stroje pro zajištění správné cirkulace vzduchových hmot během procesu praní, aniž by zcela odstranění krytu. K tomu, že musí být znepokojeni montážního příslušenství.

Koupit všechny druhy háčků, na suchý zip, elastické, tlačítka mohou být v obchodě šití oddělení. Stojí za to s ohledem na skutečnost, že přístup k ovládacímu panelu a buben pro nakládání automaty by mělo být snadné a velmi pohodlné.

Také, nejsou v rozporu s dalšími kapsami na drobnosti. Jejich přítomnost organizuje prostor a aby bylo možné pro uložení drobných předmětů a podporu.

Nařezané díly nejprve muset zametat, a pak šít. V přítomnosti šicího stroje, tento proces není časově náročné.

Pouzdro pro pračky není velmi populární doplňkem, ale jeho výhody jsou nuceni přemýšlet o nákupu pro každodenní použití. Vykonání navrhovaných doporučení, bude taková věc být nejen nádherné dekorace z místnosti, ale i spolehlivá ochrana proti vnějším faktorům.

Pouzdro pro pračky s 5 funkcemi

Nový doplněk pro pračky - kryt, chrání zařízení před prachem a špínou mnozí z nich ještě neslyšel o případu, pro stiralki jako módní, stylové a velmi atraktivní produkt. Je multi-funkční, i když to vypadá jednoduše a elegantně. Mezi odborníky v oblasti výzkumu, domácích spotřebičů a doplňků, existuje mnoho spory o důležitosti používání takového zařízení, ale můžete označit přesně - to vám umožní vytvořit útulné prostředí, udržení komfortní koupelna, mějte stiralku hromadění prachu a nečistot. Kupovat věci, nebo ne - to je soukromá záležitost, stejně jako to dělat sami, nebo koupit ready-made model.

Etapy šít kryt na pračku vlastníma rukama

Kryty na stroji - druh krytem, ​​který se používá ke dvěma účelům - estetické a praktické. Moderní pračky jsou podobné navzájem v struktuře, velikosti a funkčnosti, a to zejména, že jsou podobné v barvě a designu. Jak, aby se koupelna více elegantní, moderní a originální?

Měřením velikosti pračky, šít kryt může být nezávisle na sobě

To by mělo být vybráno nejen poskytnout prostor, ale také položky, jako kryt pro stiralki.

Kreativní design tohoto výrobku výrazně transformovat spotřebiče, a to vše bez vysokých nákladů. Pokud si koupíte zahrnuje různé typy, nebo šít sami, můžete přeměnit místnosti, téměř každý týden na vlastní pěst, a to není nic špatného na zařízení, ve kterém je prádlo vyprané.

Pokud jde o praktickou funkci těchto výrobků je velmi rozsáhlý:

 1. V důsledku uvedení kryt, může být eliminován ve formě týdenního čištění Clean-Out skříně od prachu, špíny, otisky prstů a podobných nečistot.
 2. Je možné, aby se zabránilo vniknutí nečistot do skříně z drobných a malých cizích předmětů. To je často příčinou selhání elektroniky, to stojí hodně daleko na obnovu a údržbu.
 3. Aby pračka mohla vypadat nejatraktivnější a měl prezentaci na něm musí být bez čipy, škrábance a podobných poškození, což opět může vyloučit kryt stiralku.
 4. Je-li přístroj instalován v hale nebo kuchyně, není vyloučeno, takové věci, jako dostat se na vodní hladině produktu, vlhkosti a čisticích prostředků a čisticích prostředků. To vede k vážným problémům s fungováním a přináší neuvěřitelné problémy s čisticí a úklidové prostředky designu. Je to mnohem jednodušší umýt kryt, který nebude vyžadovat příliš mnoho úsilí, času a peněz.

Potah je skvělý způsob, jak vstoupit na pračku v úplně každém interiéru. Například v případě, že koupelna je provedena ve stylu klasické, perfektní krytu pod mramor, a pokud jsou použity v designu koupel řešení ve stylu viktoriánské éry, je možné si vybrat tašku s ornamentem ve formě sady květin a malé velikosti.

Výběr případů pro pračky

Ušít vlastníma rukama takový produkt jako mys, je to možné, si jen dávat pozor na několik bodů. Existují různé typy stiralok - s boční a vrchním plněním, úzké a široké, vysoké a nízké. V závislosti na konkrétním modelu, vyberte typ obálky by měly být, a tak se určitě prošel možností a ne viset přes hrany, nebo naopak nejsou popraskané, když je vybaven.

Široká škála krytů umožňuje jejich použití na různých modelů praček

V podstatě divize pokračuje stiralki zakrývá horní a boční zatížení.

kryt pro první model zahrnuje pračky spočívá v tom, že výrobek se skládá ze dvou částí, z nichž jedna je určena k pokrytí hlavní část stroje, a druhý přímo k vrcholu, jehož prostřednictvím je prádlo zatížení.

Část, která složí může být v:

U praček s předním plněním jsou velmi žádané, a to stejným způsobem jako v případě pro ně. Jejich použití je velmi jednoduchá a nevyžaduje příliš mnoho úsilí. Otevřít dveře natolik, aby odpojit výklopný díl a použít zařízení ke stanovenému účelu. Tato část může být také upevněn pomocí tlačítek na suchý zip lock.

V případě, že nákup není jen obálka, a výrobek, který je opatřen s hmotností dalšího příslušenství, to znamená co nejvíce z provozu. Ty zahrnují kapsy pro klimatizační jednotky, prach a další podrobnosti, které jsou důležité pro tento proces.

Jak ušít kryt pro pračku krocích

Je možné ušít krycí krok za krokem s jakékoliv velikosti, alespoň 40x60, ale s většími parametry. Pokrytí na pračku - to je velmi originální, elegantní, velmi atraktivní. Jeho znakem je to, že lze koupit, ale můžete vytvořit svůj vlastní rukou, že ušetří peníze, a budou ji vytvořit co uspokojí osobních preferencí.

Tkanina používaná k šití potahy pračky musí mít vlastnosti vodootkalkivayuschie

je třeba připravit k výrobě:

Šít na stroji je výrobek mnohem jednodušší, což zkrátí čas na výrobu. Původně vyrobený vzor, ​​u kterého chcete provést měření produktu. Parametry jsou převedeny na povrchu tkaniny na vnitřní straně.

Obecně platí, že pro dané zatížení přední stiralki dostatečné rozměry 85h66h44 cm, a svislou - viz 90h40h65.

Ujistěte se, že promyslet odklápěcím krytem ze strany, na které je třeba nabíjecí port. Můžete individuálně udělat malou klapky spoušť na ovládacím panelu, nebo do pochvy okno je transparentní tkáň, která bude bez sejmutí krytu nastavit požadovaný režim.

Takže kryt na 40x60 pračky

Myšlenka použít důvod pro pračky - to je originální, praktické, stylové. Samozřejmě, že šití sáček s rukama - to je velmi vzrušující proces, který umožňuje realizovat svůj vlastní rozvoj, ale je zde možnost koupit hotový výrobek, který je všechno, co je potřeba, dokud dostupnosti dalších kapes.

Se zvláštním případě bude pračka hodí do každého interiéru bez problémů

A co je nejdůležitější, případ byl z takového materiálu, který neakumuluje prach, odpuzuje vlhkost a vodu a dobře vystavena praní, sušení a žehlení.

Typicky případy prodávané v obchodech jsou vyrobeny z odolného polyethylenu a potažena bavlněnou látkou. Možnosti dekor může být neomezený počet, protože jsou k dispozici v širokém rozsahu.

Šití potahy pro pračky (video)

Provozovat pračka vydal skutečný požitek, měli byste pečlivě zvážit nejen jeho koupi, ale také k použití. Kryt na pračku je ideální způsob, jak udržet v co nejlepším možným způsobem po dlouhou dobu, tak dlouho, jak se uzavře a vodotěsné.

Pouzdro pro pračky s vlastníma rukama

Pouzdro pro pračky - to je nový vynález v posledních letech, ale již podařilo pevně zaujmout své místo na trhu moderních výrobků. V tomto článku budeme hovořit o tom, jak ušít tašku pro pračky s vlastníma rukama, stejně jako jeho účel.

Mys na pračku má 2 hlavní funkce: estetické a praktické.

Pračka - zařízení, které obsahuje mnoho užitečných funkcí, určené pro praní. Ale pokud jde o odrůdy je funkčnost stroje, stejně jako to má omezenou vůli. Zde pak začínají problémy mohou nastat.

Když vytvoříte svůj vlastní jedinečný design dům / byt, bílá, se nijak neliší od stovek stejných modelů, stiralka nezapadá do vymyšleného elegantního interiéru, které jste vytvořili. V této situaci, budete přijít k záchraně, a to je jednoduchý, levný a originální řešení problému. Vyberte si něco ochutnat podle návrhu nebude těžké, ale pokud není vhodná, můžete klidně šít kryt na pračku s vlastníma rukama.

Kromě estetiky, je tu další, mnohem důležitější ve svém provedení praktické funkce. Jeho hlavním úkolem - je chránit stiralki z nejrůznějších mechanickým poškozením a znečištěním.

Rozlité saponát, drobné oděrky? Nezáleží na tom, stačí kryt chrání stroj před nebezpečím, jako jste eliminuje potřebu pro každodenní mytí a čištění stroje před prachem a nečistotami.

Druhý praktický účel stiralki pláštěnky - ochrana proti vniknutí cizího mechanismu hmoty. Navzdory tomu, že je pouzdro uzavřené, se to stane, a pouzdro pro pračku, aby se zabránilo takové nesnáze.

Důležité! Boční, ale příjemné účinek takovým způsobem k ochraně stroje - izolace, která má toto zařízení. Pokud nechcete při odstřeďování vyjměte jej během provozu stroje nebude tak zaneprázdněn obrazovka.

Zvážit funkci krytů pro stiralok, jasně, můžeme konstatovat, že se jedná o nutnost, spíše než rozmar uživatelského nulování zařízení.

Výrobci obalů pro pračky ve snaze potěšit zákazníka, se ujistit, že každý si může dovolit k vyzvednutí zboží na chuť. Hlavním kritériem pro výběr této věci je typ náplň pračky.

Takové stiralki jsou velmi žádané mezi zákazníky. V tomto pořadí - najít krytí pro tento typ zařízení není nijak složité. Design podporuje tento typ velmi jednoduchý: špičky a čtyři boční stěny. Přední část má malé „okno“, na které se vztahuje s uzávěrem, který v případě potřeby je stočený do role, které poskytují přístup k válce.

Tento druh strojů je v poptávce mezi lidi, kteří potřebují ušetřit místo v bytě. Případy, určené pro mytí strojů tohoto typu se skládá ze dvou částí - jedna pro samotného stroje, a druhý na pokrytí. Samotný design krytu přebírá plnou ochranu před poškozením a znečištěním.

Důležité! Veškeré moderní design výrobků mají cíl na sebe dalších kapes, které se používají k ukládání různých pracích.

Podivné, jak to může znít, ale i tak jednoduchá věc jako kryt pro pračku, musíte být schopni správně používat. následující pravidla:

 1. Na doby praní by měla být zahájena skládací závěs přední a zadní. Takže je potřeba udělat, aby cirkulaci vzduchu uvnitř vozu. To pomůže zabránit vlhkosti a nepříjemných zápachů uvnitř zařízení, stejně jako eliminuje riziko přehřátí během provozu.
 2. Tkanina, ze které se vyrábí takové případy, nepřenáší vlhkost uvnitř i zevnitř, také. Takže než se „nosí“ Váš stiralku, pečlivě vysušte. V opačném případě - je zde nebezpečí koroze a rzi.

na obsah ↑

Pouzdro pro pračky s vlastníma rukama

Může nastat situace, kdy jste nemohli najít vhodné pokrýt vaše chutě. Pak jste odešel s dvěma možnostmi:

 1. Nechat vše tak, jak je a žít s nezapadají do vnitřku přístroje.
 2. Šít kryt na pračku s vlastníma rukama.

Zvažme podrobněji, jak ušít tašku pro pračky s vlastníma rukama. Následující pokyny vám snadno a rychle pomůže vyrovnat se s problémem šití:

 1. Je nutné, aby okamžitě určit tkáň - je žádoucí zvolit nepromokavé nepromokavé plátno. Barvy v tomto případě se musí shodovat s interiérem i váš vkus.
 2. Odstraňte měření z přístroje a aby se vzor.

Důležité! Nechat prispuski ve švech.

 1. Tvorba vzor, ​​nezapomeňte označit klapky na přední i zadní straně.
 2. Šít svou práci a vyzkoušet.
 3. Pokud je to nutné, se produkt může být přidán kapsy a různé doplňky.

Šít kryt na pračku s jeho vlastních rukou, je velmi jednoduchá a nezabere moc pro každou hostitelku. Dokonce i když budete trávit celý den, bude zlepšena interiér bytu potěší oko a zvednout náladu na dlouhou dobu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

23 − = 20