Police Katalog IKEA

Police Katalog IKEA

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Police Katalog IKEA

Maximální zatížení police: 25 kg

Kombinovaný stolek, bříza

Regály pod starožitnost

Maximální zatížení police: 20 kg

Klenutý jednotka, bříza

Maximální zatížení police: 15 kg

Knihovna, bříza

Maximální zatížení police: 15 kg

Regál, sklopná, bílá

Příborník s horní skříňkou, moření dřeva, starožitný

hloubka min: 42 cm

Maximální hloubka: 49 cm

Výška Min: 82 cm

Maximální výška: 198 cm

Maximální zatížení police: 35 kg

Maximální zatížení police: 35 kg

Maximální zatížení police: 35 kg

hloubka min: 32 cm

Maximální hloubka: 42 cm

hloubka min: 32 cm

Maximální hloubka: 49 cm

Výška Min: 82 cm

Maximální výška: 198 cm

Množství v balení: 2 ks

Množství v balení: 2 ks

Panel / skleněné dveře, bílá

Množství v balení: 2 ks

Maximální zatížení police: 35 kg

Maximální zatížení police: 35 kg

Skleněné dveře, bílá

Množství v balení: 2 ks

Maximální zatížení police: 25 kg

Regál s úložným prostorem, bílá

Maximální zatížení police: 25 kg

Kombinace d / skladování, šedohnědá

Kombinace d / skladování, bílý

Kombinace d / skladování, šedohnědá

Vložení police, bílá

Sada koleček, stříbrná

Vložka s dvířky, černá

Už jste někdy problémy s kvalitou IKEA?

Police IKEA: přehled trend 70+ možnosti pro každý rozpočet

Multifunkční barevné police ve tvaru židlí

Police v IKEA, jejíž katalog je rozsáhlá, k dispozici ve velkém rozsahu a navrhnout dostatek možností pro celou řadu kritérií. Každý uživatel si může vybrat a koupit za rozumnou cenu kterékoliv volby. Případ pro malé - zvolit správný!

Plastiky na stěnu v místnosti s pomocí police až ke stropu

Chodba nábytek v IKEA stylu minimalismu

Zajímavý ve tvaru pyramidy stojan na kuchyňské náčiní

Stack dřeva v koupelně

Původní police na knihy a ozdobné drobnosti

Ve spojení s komody a skříně ze dřeva, které byly kdysi běžné vybavení, přišel k nám a kdoví co ještě, což je docela pohodlný a zajímavý kus nábytku. Chcete-li zhodnotit všechny nádhery vlastní oči podívat na IKEA police, katalog představující širokou hojnost modelů. Tento nábytek je vhodný do všech typů a druhů objektů: předsíň, koupelna, v zemi. Tam, kde je spousta užitečných věcí, tam je vždy prostor a kdoví co ještě.

Při výběru knihovnu pro váš domov stojí za to věnovat pozornost vlastnostem svým designem a celkovým tvarem. Poté, co jsou vytvořeny všechny modely nejen zdobí interiér, ale také pro větší pohodlí, komfort, takže výrobce nabízí velké množství variant a trendů.

Praktické regály bude stát pro domácí skleníky

Rohové police je ideální pro malé prostory

 1. Čtvercový nebo obdélníkový typ analogu je klasický jeden, se dokonale hodí prakticky v jakémkoliv prostoru konfigurace.
 2. Rohová dřevěná verze skvěle umístěný v rohu místnosti, aniž by vytvářely překážky pro pohyb osob, a přitom zachovat přehlednost prostoru.
 3. Nábytek oválný vzorek je větší co do velikosti, ale tato nevýhoda je kompenzováno snadno hladkost a originalitu všech tratích.
 4. Nabízené a nestandardní výrobky, které mají složitý tvar, které jsou k dispozici na vyžádání nebo mohou být vybrány z celé řady obchodů.

Obdélníkový tvar patrové regály

Stack čtvercového tvaru skla v secesním stylu

Pokud se rozhodnete koupit v IKEA knihovny, můžete se spolehnout na to, že všechny tyto možnosti budou prezentovány v sortimentu a můžete si vybrat možnost, že budete mít radost.

Také existuje rozsáhlá třídění předmětů podle materiálů použitých při jejich výrobě: to může být dřevo, plast, kov, sklo. Každý z nich je originální a má své silné a slabé stránky.

 • Výrobky ze dřeva jsou přírodní a může vždy dát příjemný pocit užívání vytvořit zajímavou atmosféru. Ale takové rozhodnutí by vyžadovalo speciální způsob zpracování s přihlédnutím na úroveň indikátorů vlhkosti a teploty. Dřevěné police z IKEA - skvělá volba pro ty, kteří ocení komfort a originalitu, a to i v těch nejmenších detailech.

Pojízdné regály ze dřeva pro květiny

 • Kovové konstrukce mají vysokou úroveň spolehlivosti. Jsou ideální pro dekoraci stylu a hi-tech, ale je nepravděpodobné, že by se dostat teplo z obou dřevěných prvků.

Původní kované železné regály s okenicemi pro koupelny

 • Nejdostupnější - výrobek z plastu. Oni se nebojí vlhkosti, která je dostatečná, například v kuchyni av koupelně. Ale taková přístupnost ovlivňuje pevnostní hodnoty, takže tato zařízení jsou pravděpodobně trvat delší dobu. natož v tom, že k dosažení atraktivního vzhledu v tomto případě je problematické.

Plastové police - jeden z ekonomické možnosti polic pro koupelny

 • Police ze skla - vypadá atraktivní možnost, ale je to poměrně drahé a cena není příliš silný, takže je vybrán milovníky avantgardy a dalších gurmánských destinací v různých stylistických řešení. Ale takové produkty působí jako znamení zvláštní chuti a pečlivou pozorností k vnitřních struktur.

Neobvyklé ozdobné police ze skla

Pokud se rozhodnete koupit knihovnu v IKEA, bude adresář vám pomůže vybrat nejlepší možnost a vytvořit ve vaší domácnosti s maximální pohodlí a pohodu.

Kus nábytku je připevněna police, které jsou tvořeny v několika vrstvách, a nejsou vybaveny dveřmi. Musí být umístěny tak, aby všechny prvky byly po ruce, a to není v rozporu s obvyklými životními aktivitami.

 • Jeden rack desková, současně slouží jako police konzole. Tyto regály jsou prováděny v různých velikostních variant: horní část je umístěna nejnižší, pod následující větší velikosti pluku. Takové police se vejde do jakéhokoli výzdobu interiérů a regály mohou být vyrobeny v zamýšlené podobě otáčení.

Kovové regály na květiny s různou kapacitou policemi

Tip! Nejpohodlnější je model konstrukce na 4 nohách, jak ona je schopen odolat zatížení i ty nejtěžší předměty, včetně květináčů. V kuchyni, bude tento nábytek zajistit řádné skladovací paní koření a přísad.

Udržitelné praktické police z kovu na čtyřech kolech

 • zavěšení typu police dokonale zapadají do domku, ve kterém silnice každý centimetr prostoru. Pokud vyberete více modelů a umístit je na opačných stranách stěny, nebo v rozích, je opticky rozšířit prostor.

Závěsné police s prosklenými dveřmi

 • Můžete dávat pozor na takové struktury, jako je například knihovna pro IKEA boty - Ideální pro ty, kteří chtějí vytvořit ve vaší chodbě maximální komfort, a dosáhnout high-end interiérový design na úkor low-cost a malých částí. Tak můžete umístit na vaše předsíň je tak důležitý a stylový doplněk.

Skvělá volba na chodbě Obuvnice

O tom, jak dobře se bude provádět výběr modelu závisí na vaší další komfort při provozu nábytku. Na titulní vnitra takové nádherné výrobky budou vypadat originální a atraktivní.

Přemýšlet o tom, co si vybrat bytové doplňky, chceme nejen dokonalé salon krásy, ale také, aby se dosáhlo maximální použitelnost, funkčnost nábytku, který bude sloužit několika účelům. Proto se zaměříme na věci, které budou velkolepé v interiéru a užitečnou na farmě.

 • Police pro IKEA barev. Kdo by nechtěl, aby vypracovala květinovou výzdobu na výzdobu místnosti? Vyzvednutí řešení, můžete dosáhnout vynikajících výsledků. Budete moci umístit na něj všechny druhy a odrůdy rostlin - listnaté, květinové, a dokonce i stromy. Nejen květiny, ale i kus nábytku je ozdobou prostoru, můžete si koupit něco, co vás nenechá lhostejným a umožní dosažení optimálních výsledků v designu stylu: dávat pozor na nohy, kování, vložku. Samozřejmě, tam jsou dražší model, který se vám líbí.

Velký počet květů a sazenic může být kompaktně umístěn na polici

 • Police na knihy. To může být umístěn v ložnici, stylizované klasickém stylu, v kanceláři, v dětském pokoji, obývací pokoj nebo předsíň. vždycky, vyplňte tento nábytek tak, že se stane originální interiér složení. Po tom všem, jak vidíte, pro masivní skříni nebo prádelník, která by mohla pojmout velké množství knih, ne vždy najde místo v místnosti, a police bude jen kus nábytku, který vyřeší tento problém a bude trvat mnoho let. To znamená, že objem oblíbeného autora, čtete v noci, bude na vás čekají na délku paže.

Část domácí knihovny bude vypadat skvěle v obývacím pokoji na polici

 • Police na boty. Roztroušeny po celé chodbě boty - situace znám mnoho. No, i když je to jeden pár bot, ale co dělat, když mnoho z nich, a pro každého? Optimálním řešením je zvolit kompaktní balíček, který bude řešit problém zmatení a hodně potěšit oko.

Nejjednodušší verze regály pro obuvnický stromu, bílým nátěrem

 • Police na nádobí a upomínkových předmětů. IKEA moderní trh nabízí spoustu možností pro slušné ubytování a originální sady a figurek různých ocenění a jakékoliv jiné drobnosti, které jsou drahá pro vlastníky.

Kreativní formu kovové konstrukce zásobníku doplňují skleněné police se suvenýry

 • Police pro IKEA kuchyň - další původní verzi, která umožňuje dosažení kvalitních výsledků ve své kuchyni prostoru a bude sloužit jako spolehlivý místo pro uložení různých nádobí - Denní tisk, nádobí, talíře a šálky, sošky a upomínkové předměty. Obecně platí, že jeho aplikace mohla stát univerzální, zbývá jen zvednout rozumné rozhodnutí.

Tabulka rohové police do kuchyně

Pokud vyberete produkt, vyrobený s chutí, budete žít v pohodlí a přátelé ocení svou volbu.

Roztomilý originální police v retro stylu nebo moderních modelů jistě apelovat na vás srdce, protože jejich použití zahrnuje celou řadu výhod:

 • Atraktivní vzhled. Toto provedení se hodí do každého stylu místnosti, a budete mít jen správně nastavit a užívat jednotný celek, který je určen k radosti srdce a duši.

Původní kontrastní Police pro koupelnu

 • Kompaktní a koloval minimální podlahovou plochu: police, a to navzdory skutečnosti, že často klíčovým prvkem celého souboru, téměř nepostřehnutelný. Takže si můžete umístit kdekoliv chcete, a cítit pohodlně v místnosti.

Kompaktní a praktické police v kuchyni ve tvaru skříně s otevřenými policemi

 • Snadnost použití. Za prvé, tato skutečnost je podporována univerzálnosti výrobku, protože to může dát, co chcete, a ne přepočítat. Za druhé, můžete přesunout knihovnu z jednoho místa na druhé, je-li to nezbytné, aby se knihy, kterou chcete přidat květiny nebo obnovit pořádek v domě.

Handy malá knihovna na chodbě, skrytý za skříňkou

 • Cenově - Další významnou výhodou tohoto produktu. Pro získání hrudníku nebo skříně budou muset být vynaloženy správně a za nákup tohoto návrhu, nemusíte házet spoustu času a peněz, protože v obchodech naleznete výrobky v různých odrůdy a různých cenových relacích.

Knihovna v moderním interiéru nahradí šatník

Můžete zvolit možnost IKEA knihovna kovové, dřevěné konstrukce, plastu nebo skla. Hlavní věc - aby to zapadá do celkového obrazu stylistické a vždy příjemné na pohled.

Police IKEA: to, co je k dostání v obchodech?

Zvýšená poptávka po výrobcích tohoto druhu nemohlo způsobit takové množství návrhů. Moderní obchody mají širokou škálu možností, a jedním z nich je bezesporu obchod IKEA. Ve svém katalogu -Široký rozmezí několika SKU liší zjemnění a originalitu. Jsou ideální pro použití lidmi z jakéhokoli názoru, společenské postavení, kulturou a tradicemi. Můžete si vybrat produkt z libovolného tvaru, typu materiálu, barvy, stylu. Správná volba vám umožní vychutnat v pohodlí domova na mnoho let.

Stylová koupelna s nezbytným příslušenstvím v podobě police, židle

Police Katalog IKEA

Police - Nakoupit knihovnu pro domácnosti v IKEA

Produkty v této kategorii

Šířka: 60 cm, hloubka: výška 27 cm: 140 cm

Šířka: 81 cm, hloubka: výška 35 cm: 127 cm

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

Šířka: 77 cm, hloubka: 39 cm, výška: 77 cm

Šířka: 100 cm, hloubka: výška 36 cm: 175 cm

Šířka: 100 cm, hloubka: 36 cm, výška: 93 cm

Šířka: 50 cm, hloubka: výška 36 cm: 136 cm

Šířka: 100 cm, hloubka: 36 cm, výška: 95 cm

Šířka: 45 cm, hloubka: výška 45 cm: 181 cm

Šířka: 60 cm, hloubka: výška 35 cm: 148 cm

Šířka: 60 cm, hloubka: výška 30 cm: 140 cm

Regál s vložkami 2

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

Regál s 4 vložkami

Šířka: 147 cm, hloubka: 39 cm, výška: 147 cm

stojan s 8 vložkami

Šířka: 147 cm, hloubka: 39 cm, výška: 147 cm

vložka se 2 zásuvkami

Šířka: 33 cm, hloubka: 37 cm, výška: 33 cm

knihovna s dveřmi

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

Regál s 4 vložkami

Šířka: 147 cm, hloubka: 39 cm, výška: 147 cm

knihovna s dveřmi

Šířka: 77 cm, hloubka: 39 cm, výška: 77 cm

s vložkou dveří

Šířka: 33 cm, hloubka: 37 cm, výška: 33 cm

Šířka: 77 cm, výška: 147 cm

stojan s 8 vložkami

Šířka: 147 cm, hloubka: 39 cm, výška: 147 cm

Šířka: 147 cm, hloubka: 39 cm, výška: 147 cm

1 zásuvka vložka

Šířka: 33 cm, hloubka: 37 cm, výška: 33 cm

Regál s vložkami 2

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

Regál s vložkami 2

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

Šířka: 182 cm, hloubka: 39 cm, výška: 182 cm

s vložkou dveří

Šířka: 33 cm, hloubka: 37 cm, výška: 33 cm

Regál s vložkami 2

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

Regál s 4 vložkami

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

Šířka: 42 cm, hloubka: 39 cm, výška: 42 cm

s vložkou dveří

Šířka: 33 cm, hloubka: 37 cm, výška: 33 cm

Regál s 4 vložkami

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

Regál s 4 vložkami

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

vložit police

Šířka: 33 cm, hloubka: 12 cm, výška: 35 cm

Šířka: 33 cm, výška: 33 cm

Regál s 4 vložkami

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

Regál s 4 vložkami

Šířka: 77 cm, hloubka: výška 39 cm: 147 cm

modul pro odkládací prostory

Délka: 41 cm, šířka: 38 cm, výška: 12 cm

Délka: 40 cm, šířka: 33 cm, výška: 14 cm

Šířka: 147 cm, hloubka: 39 cm, výška: 89 cm

Šířka: 42 cm, hloubka: 39 cm, výška: 147 cm

regál, sklopná

Šířka: 30 cm, hloubka: výška 28 cm: 190 cm

Příslušenství část závěsné

Délka: 56 cm, šířka: 36 cm

Šířka: 4 cm, hloubka: 48 cm, výška: 12 cm

Délka: 30 cm, hloubka: 26 cm, výška: 5 cm

Délka: 110 cm, hloubka: 26 cm, tloušťka: 5 cm

Délka: 190 cm, hloubka: 26 cm, tloušťka: 5 cm

Šířka: 81 cm, hloubka: 35 cm, výška: 92 cm

Šířka: 120 cm, hloubka: výška 37 cm: 130 cm

Kombinace skříněk

Délka: 70 cm, šířka: 80 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 105 cm, hloubka: 35 cm

Kombinace skříněk

Délka: 70 cm, šířka: 210 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 105 cm, hloubka: 35 cm

Kombinace skříněk

Délka: 70 cm, šířka: 175 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 245 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 35 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 70 cm, hloubka: 25 cm

Kombinace skříněk

Délka: 70 cm, šířka: 105 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 210 cm, hloubka: 35 cm

Kombinace se spodní skříňky

Délka: 70 cm, šířka: 35 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 105 cm, hloubka: 35 cm

Kombinace skříněk

Délka: 70 cm, šířka: 105 cm, hloubka: 25 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 280 cm, hloubka: 35 cm

Kombinace se spodní skříňky

Délka: 70 cm, šířka: 70 cm, hloubka: 35 cm

Kombinace skříněk

Šířka: 105 cm, hloubka: 35 cm výška: 120 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 210 cm, hloubka: 35 cm

Kombinace skříněk

Délka: 70 cm, šířka: 175 cm, hloubka: 25 cm

Kombinace skříněk

Délka: 70 cm, šířka: 105 cm, hloubka: 35 cm

Šířka: 35 cm, hloubka: 35 cm, výška: 35 cm

Kombinace skříněk

Šířka: 105 cm, hloubka: 35 cm výška: 120 cm

Kombinace se spodní skříňky

Délka: 70 cm, šířka: 140 cm, hloubka: 35 cm

šatník se dvěma dveřmi a policí 1

Šířka: 70 cm, hloubka: 35 cm, výška: 70 cm

Šířka: 35 cm, hloubka: 25 cm, výška: 35 cm

Šířka: 31 cm, hloubka: 31 cm, výška: 29 cm

Šířka: 62 cm, hloubka: 28 cm, výška: 6 cm

šatník se dvěma dveřmi a policemi 2

Šířka: 70 cm, hloubka: 25 cm, výška: 70 cm

Šířka: 35 cm, hloubka: 35 cm, výška: 35 cm

s 4 přihrádky skříně

Šířka: 70 cm, hloubka: 25 cm, výška: 70 cm

se 2 zásuvkami skříňky

Šířka: 70 cm, hloubka: 35 cm, výška: 35 cm

2 a s dvířky skříní police

Šířka: 35 cm, hloubka: 25 cm, výška: 70 cm

2 šatní prostory

Šířka: 35 cm, hloubka: 35 cm, výška: 70 cm

s 4 přihrádky skříně

Šířka: 70 cm, hloubka: 35 cm, výška: 70 cm

3 zásuvky Skříň

Šířka: 70 cm, hloubka: 35 cm, výška: 70 cm

skříňka s dvířky a 1 policí

Šířka: 35 cm, hloubka: 35 cm, výška: 70 cm

Sada připojovacích dílů

Množství v balení: 12 kusů

Šířka: 29,5 cm Hloubka: 1.5 cm Výška: 4 cm

Šířka: 63 cm Hloubka: 1.5 cm Výška: 4 cm

2 a s dvířky skříní police

Šířka: 35 cm, hloubka: 35 cm výška: 105 cm

Šířka: 34 cm, šířka rámu: 35 cm, hloubka: 33 cm

Šířka: 34 cm, šířka rámu: 35 cm, hloubka: 23 cm

Šířka: 69 cm, šířka rámu: 70 cm, hloubka: 33 cm

Šířka: 69 cm Rám, šířka: 70 cm, hloubka: 23 cm

Šířka: 34 cm, hloubka: 34 cm, výška: 10 cm

Šířka: 34 cm, hloubka: 24 cm, výška: 10 cm

Šířka: 69 cm, hloubka: 34 cm, výška: 10 cm

Šířka: 69 cm, hloubka: 24 cm, výška: 10 cm

Šířka: 8 cm, výška Min: 19 mm, maximální výška: 24 mm

Šířka: 64 cm, hloubka: výška 28 cm: 159 cm

Šířka: 46 cm, hloubka: výška 21 cm: 197 cm

Šířka: 30 cm, hloubka: výška 22 cm: 197 cm

Šířka: 86 cm, hloubka: 41 cm, výška: 85 cm

Šířka: 46 cm, hloubka: výška 41 cm: 197 cm

Šířka: 86 cm, hloubka: výška 61 cm: 141 cm

Šířka: 66 cm, hloubka: výška 61 cm: 197 cm

Šířka: 46 cm, hloubka: výška 41 cm: 197 cm

Šířka: 176 cm, hloubka: 41 cm, výška: 87 cm

Šířka: 132 cm, hloubka: výška 41 cm: 199 cm

Šířka: 154 cm, hloubka: výška 40 cm: 196 cm

Šířka: 210 cm, hloubka: výška 41 cm: 197 cm

Šířka: 242 cm, hloubka: výška 41 cm: 199 cm

Šířka: 100 cm, hloubka: 30 cm, výška: 83 cm

Šířka: 100 cm, hloubka: výška 30 cm: 150 cm

knihovna s dvířky ze skla

Šířka: 60 cm, hloubka: 40 cm, výška: 38 cm

knihovna s dvířky ze skla

Šířka: 60 cm, hloubka: 20 cm, výška: 38 cm

knihovna s prosklenými dveřmi

Šířka: 120 cm, hloubka: 40 cm, výška: 38 cm

Šířka: 160 cm, hloubka: 27 cm, výška: 27 cm

stojan s dveřmi

Šířka: 60 cm, hloubka: 40 cm, výška: 64 cm

stojan s dveřmi

Šířka: 60 cm, hloubka: 20 cm, výška: 64 cm

knihovna s dveřmi

Šířka: 120 cm, hloubka: 40 cm, výška: 64 cm

Regál s 4 vložkami

Šířka: 147 cm, hloubka: 39 cm, výška: 147 cm

stojan s 8 vložkami

Šířka: 147 cm, hloubka: 39 cm, výška: 147 cm

Šířka: 130 cm, Maximální šířka: 130 cm, hloubka: 35 cm

Šířka: 193 cm, hloubka: 35 cm výška: 176 cm

Šířka: 130 cm, hloubka: výška 35 cm: 176 cm

Šířka: 193 cm, hloubka: 35 cm, výška: 93 cm

Šířka: 257 cm, hloubka: výška 35 cm: 176 cm

Šířka: 66 cm, hloubka: 35 cm, výška: 93 cm

Šířka: 297 cm, hloubka: výška 35 cm: 176 cm

Šířka: 86 cm, hloubka: výška 25 cm: 176 cm

Šířka: 66 cm, hloubka: výška 25 cm: 176 cm

Šířka: 193 cm, hloubka: 25 cm výška: 176 cm

Hloubka: 3 cm, výška: 176 cm

Hloubka: 3 cm, výška: 93 cm

Šířka: 61,0 cm Hloubka: 15,0 cm Tloušťka: 2,0 cm

Šířka: 81,0 cm Hloubka: 25,0 cm Tloušťka: 2,0 cm

Šířka: 81,0 cm Hloubka: 15,0 cm Tloušťka: 2,0 cm

Šířka: 61,0 cm Hloubka: 25,0 cm Tloušťka: 2,0 cm

police s přihrádkami d / skladování

Délka: 61 cm, šířka: 25 cm

police / stolu 2 se zásuvkami

Šířka: 81 cm, hloubka: 35 cm, šířka nádržky (vnitřní): 35 cm

pracoviště - kombinace

Šířka: 86 cm, hloubka: výška 35 cm: 176 cm

pracoviště - kombinace

Šířka: 150 cm, hloubka: výška 35 cm: 176 cm

pracoviště - kombinace

Šířka: 86 cm, hloubka: 35 cm, výška: 93 cm

pracoviště - kombinace

Šířka: 150 cm, hloubka: 35 cm, výška: 93 cm

pracoviště - kombinace

Šířka: 233 cm, hloubka: výška 35 cm: 176 cm

pracoviště - kombinace

Šířka: 213 cm, hloubka: výška 35 cm: 176 cm

pracoviště - kombinace

Šířka: 86 cm, hloubka: výška 35 cm: 176 cm

pracoviště - kombinace

Šířka: 150 cm, hloubka: výška 35 cm: 176 cm

skříňka se 2 dvířky

Šířka: 61 cm, hloubka: 35 cm, Maximální zatížení police: 5 kg

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 280 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 210 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 140 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 280 cm, hloubka: 35 cm

kombinace skříněk s nohou

Délka: 70 cm, šířka: 140 cm, hloubka: 35 cm

Kombinace se spodní skříňky

Délka: 70 cm, šířka: 70 cm, hloubka: 35 cm

Šířka: 150 cm, hloubka: 35 cm, výška: 90 cm

Šířka: 90 cm, hloubka: výška 35 cm: 166 cm

„Zboží od IKEA» dle Albero Family® - pohodlné a rychlé dodání

Výrobky IKEA v Blagoveshchensk. Vyberte si produkty přímo

Proces stránky checkout a dodáme vám všechny vaše oblíbené výrobky!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + 2 =