Police s vlastníma rukama ze dřeva, starožitných

Police s vlastníma rukama ze dřeva, starožitných

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak vyrobit poličky ze dřeva ručně. Super snadné!

Za prvé, je to módní. Za druhé, mnohem pohodlnější, než používat to jako žebřík rack. A co je nejdůležitější: můžete sami udělat dnes tento kdoví co ještě!

Nikdy jsem pracoval se dřevem? Tato příručka je pro vás!

Ano, mohl si koupit téměř stejnou knihovnu v obchodě, ale iv „IKEA“ to bude dražší. A kolik domů může být naplněna standardním nábytkem - ne opravdu, ale udělej jedinečný, vlastníma rukama!

Aby bylo požadováno police žebřík:

 • tlusté překližky nebo desky;
 • vruty do dřeva;
 • vrtačka;
 • tužka a pravítko;
 • Univerzální tmel, lepidlo nebo lepidlo na dřevo;
 • smirkový papír;
 • malovat nebo glazury na dřevo (nutné pro vnitřní práce).

Vaše knihovna s policemi může být naprosto libovolné velikosti. Stačí vzít tužku a svinovací metr, označte bod do požadované výšky stohu a změřit vzdálenost od bodu na podlahu. Přemýšlejte o tom, kolik polic a jak široký chcete. Snížit požadovanou velikost tabule: potřebujeme 2 nohy a správné množství polic.

Přemýšlet o tom, jak daleko od sebe budou polici a aby se značka na jednom z ramen tužkou. To vše může být pečlivě měřit linku a může být provedeno na očích - hlavní věc, pak přesně přenést značku s jednou nohou na druhou.

Uvědomte si, že naše „žebřík“ je náboj zdi, pak je třeba připevnit polici trochu šikmo, aby později byly rovnoběžně s podlahou. Dát nohy na stěnu s pohodlnou výklopné a posuvné montážní linka polic, jak je znázorněno na obrázku. Spodní část nohy, s největší pravděpodobností budete mít také snazší snížit pod úhlem - že police nejsou přesazeny.

Před upevněním šrouby, lépe vyvrtat otvory s vrtačkou. Ujistěte se, že vše, co se počítá správně, promazhte spoje pro lepidlo na dřevo a přišroubujte šrouby. All drsnost treat smirkový papír.

Obracíme se k malbě.

Nátěr dřevěný nábytek: 3 Board of Belinka

Chcete-kdoví co ještě, jak na fotce - můžete použít neprůhledné barvy, jako je například univerzální sklovinu pro povrchy v interiéru i exteriéru. Případně můžete živit strom speciálním olejem - pro efekt upravený nelakované dřevo. Nebo „změnit typ dřeva,“ dřevo tónovaný interiéru lazuli.

Často jsme požádáni v případě, že strom musí být naplněn. V případě, že výrobek má být použit pouze na suchém místě - ne nutně. Ochranné vlastnosti vysoce kvalitní olej, lak, glazury nebo nátěru na dřevo by mělo stačit.

Pokud jste zmateni jako něco namalovat dřevěnou přečtěte pokyny na Belinka.ru místě nebo se ptát přímo na náš expert: v sekci „Otázky a poznámky“.

Nechte lak zaschnout. Hotovo! Střílet, co se stalo, a chlubíme!

Mimochodem, tato knihovna, schodiště bude vypadat skvěle vedle pohovkou a stolem, který jsme udělali v minulých dílnách.

Klikněte na tlačítko sociálních sítí, nikoli potryat tyto pokyny!

Jediná věc, kterou nemohu najít dobrý hardware pro sklo.

Police ze dřeva starožitnosti vlastních rukou

Nábytek impregnované duch minulosti, vyplňuje vnitřní kouzlo. Ale starožitnosti jsou velmi drahé. Knihovna dřevěné starožitné může být dělána s vlastníma rukama, za použití metod čištění a barvení ve zvláštním způsobem.

Jak vyrobit poličky ze dřeva s rukama?

produkty potřebné k výrobě:

Stack položky dříve lepené a leštěné.

Z těchto osmi, hranaté prvky.

Prostřednictvím svorky, lepidla a vrtání se šrouby se spodní část zásobníku v podobě krychle.

Uvnitř kovového držáku vložených.

Vložený zadní stěny a police.

Místo uchycení převlečený trny.

Připravené boční mřížky.

Vyrobené štěrbiny, v níž je uložen hotovou skříň.

Struktura dále upevňuje šrouby, písku.

Tyto regálové police jsou vloženy.

Broušené a leštěné vyřezávané prvky.

Vloženo montáž na dveře.

Otevřené přední část je zdobena vyřezávanými detaily.

Zvažte, jak můžete dát na stromě ve věku účinek. Dřevo Brashear (čistit tvrdým kartáčem měkkých tkání). Vrstva bílé skloviny snadno bez barvení všech pórů.

Přebytek vyčistit která nepouští vlákna.

Malovat suché po dobu 40 minut Jednoduché pohyby aplikované léčby černého dřeva. Sušení 24 hodin.

Pokryté lakem na bázi alkoholu.

Staří Výrobek je připraven.

Úhel nebo rovnou knihovna je snadné dělat ze stromu s rukama. Tento produkt je unikátní, naplnilo místnost starých bankovek a zdobí interiér.

Kopírování informací je povoleno pouze s přímým a indexované odvoláním na zdroj

Police ze dřeva ručně. Vytvořte pohodlí u vás doma

V naší době, je k dispozici jakýkoliv nábytek, tak pohodlné, aby poskytl domov není nijak zvlášť obtížné. Ale přesto stále výroba různých nábytkových doplňků s rukama láká mnoho. Například výroba takových užitečných věcí, jako police ze dřeva. Ruce se mu to může být provedeno jen v jednom večeru. Ale v každém domě je volný úhel, který může být ozdoben kdoví co ještě.

Nástroje a materiály potřebné

Pro výrobu dřevěných rohových polic, budete potřebovat:

 • překližkové desky (6 mm);
 • vládce a tužka pro označení;
 • Nástroje pro řezání;
 • smirkový papír;
 • šrouby;
 • PVA lepidlo.

První úhel je měřen v místnosti, kde bude umístěna police. Tato měření jsou přeneseny do překližkové desky, které budou sloužit jako polotovar pro polici. úhel opatření &09deg;A pak se provádí z horní oblouk představuje čtvrtinu kruhu, jehož poloměr je například 250 mm.

Na jedné straně regálu další pravidelné štěrbiny, který bude vložen do stojanu. Jsou pak opatrně zapilivajut strany. Soustružení obrobku, jako je například drážky řezané na straně druhé. Takže budete muset uspořádat police, z nichž se skládá ze dřeva knihovny. Jeho ruce, aby si šablonu pro zbytek polic na stejném vzorku.

Chcete-li druhé rameno předdefinované šablony je aplikován na další list z překližky a vedou kolem tužkou a pak řez z tohoto značení. Konce všech stranách polic zdobené brusný papír.

Police by měly být připojeny na bočnicích. Tento druh rámce, který se skládá z knihovny. S rukama ze dřeva, aby to docela snadné. Jako polotovary pro stopek stojanů lze použít lopatou. Stohu tří polic odpovídala délce stojanu 0,5-0,6 m. Dispozice produktů na jejich přední straně.

Na stojanech na vědomí umístění polic a pak povrch jak pečlivě leštěný a teprve poté dělat rozložení otvorů pro šrouby.

Postupně se začíná rýsovat své police ze dřeva. Ruce mohou přední stranu polic půlkruhový tvar, router manuální předlisku (průměr - 6 mm). V tomto případě je třeba dbát - polotovary musí být dobře upnout a vzít si stabilní pozici. Poté povrch opět přebrousit brusným papírem.

Chcete-li trvale nastavit svislé sloupky do drážek, rozřezané na policích, je nutné použít kotoučovou pilu. Všechny police jsou naskládány dohromady pro pohodlí a několik nastavení kombinovat je s drážkami. drážky Revizní produkují dláta.

Nyní police ze dřeva, vyrábí své vlastní ruce, připravené pro finální montáž. První tyč umístěna ve střední polici. Kromě toho, lepidlo pro montáž ještě není používán, a stálo několik šroubů. Horní a spodní police připevnit šrouby (délka - 50 mm). Po připojení všech prvků kdoví co ještě projdou kontrolou stability a produkují finální montáž.

Pak kroucení šrouby a rozebrat celou strukturu. To se provádí za účelem mazání všechny sloty s bílým lepidlem. Poté se opět všichni shromáždí a přišroubujte šrouby, a tady to je - knihovna! Rukama ze dřeva, aby to velmi jednoduché. Nyní je pouze přebytek lepidla. Po vysušení odstranit dláto a kdoví co ještě připraven lakované. Nejlepší ze všeho je akrylovým lakem vhodným pro toto.

Police díky své jednoduché, ale velmi pohodlným designem může být užitečná nejen v obytných místnostech. Bude to vynikajícím doplňkem interiéru předsíně a kuchyně, nemluvě o tom, jak vhodné police ze dřeva pro koupelny. Na policích, tácy a háků, že to bude skvělé místo pro uložení různých koupelnových doplňků, parfémů a čistících prostředků.

A tento skromný nábytek příslušenství kromě funkčnosti a estetiky má. Koneckonců, to může být docela zajímavé zdobení. Vypadá to skvěle v interiéru police ze dřeva vyřezávané as výrobky ze dřeva, vyřezávané, nikdy nevyjdou z módy.

Nyní, když víte, jak vytvořit svůj vlastní kdoví co ještě, budete potřebovat jen trochu fantazie a úsilí.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + = 7