Postavený pro ložnici v moderním stylu fotografie

Postavený pro ložnici v moderním stylu fotografie

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Posuvné skříň v ložnici - fotky, nápady, tipy pro výběr skříně

Současná posuvné skříň v ložnici by měla sloužit nejen jako úložný prostor, ale také nést estetickou funkci. To by mělo být pohodlné a prostorné, ale zároveň organicky zapadá do interiéru ložnice, univerzální, ale zároveň zabírají tak málo místa, jak je to možné.

Než si koupíte posuvné skříň v ložnici, je nutné stanovit jeho názory. Design posuvnými dveřmi v ložnici teď má velmi širokou škálu. Vezměme si některé z nich:

Zvažme podrobněji výběr skříňového prostoru v ložnici.

Volba závisí na konfiguraci dostupného prostoru v ložnici a na vašem vkusu a preferencí. V případě, že prodej není velký, je nejlepší zvolit rohovou skříňku nebo poloměr. Obývají je jeden z rohů místnosti, zatímco opouštět více prostoru podél stěn. Rozdíl úhlových nebo radiálních skříní jen mimo konfiguracích. V radius-kabinet vnější straně více zaoblené, přičemž v obvyklém rohu prostě rovně.

Pokud jde o vzhled vybavit volba sestoupí k návrhu na vnější straně skříně a jeho zrakového vnímání. Skříň v ložnici mohou být vyrobeny výhradně z jednoho materiálu. Ale většina lidí stále dávají přednost skříně kupé v ložnici s vestavěnými zrcadel do jedné z posuvných dveří, nebo jen málo. Všechno je tu opět vaší chuti a barvy. Ale pokud máte ložnici na malé velikosti, zrcadla, vestavěný šatník posuvné nezasahuje. Jsou vizuálně, aby v místnosti více. Matné plexisklo nebo váš šatník zajímavější a tajemné na konstrukčního hlediska. Taková skla mohou vybrat vzorované nebo jednobarevné.

Výběr barev skříněk v závislosti na barvě situace v ložnici. Nicméně, to je lepší, není žádný zelená, žlutá, červená, atd. Preferující klasické barvy nábytku a jejich odstíny: bílá, béžová, mléčné, černé, hnědé, atd

A konečně, co si vybrat, zapuštěné posuvné šatní skříň v ložnici, nebo ne? Zde hraje významnou roli finanční problém. Jednodílná posuvná skříň bude stát řádově dražší než vložený. Proto výpočet své finance a odpovědět na tuto otázku pro sebe.

Postavený v ložnici (24 photos)

Dnešní designéři téměř jednomyslně tvrdí, že ve vnitřním prostoru v ložnici skříně je stejně důležité zaměřit se jako postel. Ale nešikovnost je nevhodné v moderních interiérech. Vytvořit individuální stylový interiér, a ne zbavit sami o možnost udržet v ložnici může být správné, pokud používáte skříň.

Skříňka s velkým zrcadlem

Šatní skříň ložnice

Šatní skříň s textilními dveřmi v ložnici

Design Šatník

Skříně s tisk fotografií, vestavěné niky

Chic hnědý kabinet

Bílo-hnědá šatník

Šatní skříň s zrcadla

Duha skříň v ložnici

Šatní skříň v ložnici podkrovní

Černá skříň v ložnici

Šatní skříň v ložnici

Šatní skříň v ložnici

Vestavěné skříně šedé

Skříň na stěnu

šatník

Light šatní skříň v ložnici

Stylový design skříně

Šatní skříň sněhobílý

Zrcadlová skříň v ložnici

Rohová skříň v ložnici

Šatní skříň se zrcadlem v ložnici

Zrcadlová skříň

Design pro ložnice skříň

Pokud se rozhodnete změnit interiér vaší ložnice, pak byste měli začít výběrem skříně. Obrovské populární rohové skříně pro ložnice, které se perfektně hodí do jakéhokoli interiéru.

Líbilo se vám tyto interiéry ložnice s skříně? Podělte se o ně se svými přáteli!

Přidat komentář zrušení odpovědi

Gratuluji k nádherné dovolené, svátek ženské krásy a půvabu, svátku jarní inspirace a zářivé radosti. V den 8 ...

Ptáci žijí po celém světě, jsou velmi různorodé, bezpočet a jsou k dispozici pro sledování. Peří je typické pro ptáka. Ptačí peří ...

Každý z nás ví, že takové zařízení, jako žárovka, která se objevila o něco více než před sto lety. V dnešní době je velmi důležité v každodenním životě, ale ...

Po smutné a šedivé zimní dívky vypadají trochu unavený, ale s příchodem prvních jarní sluneční paprsky jsou okamžitě kvetou a ...

Každý úkon způsobující změny v okolním světem, to znamená, že zanechává stopy. Básničky, příběhy, nádherné obrazy a zničených zřícenina - ...

Každý rok, druhý z března na planetě Zemi se slaví nejvíce neobvyklou dovolenou - Mezinárodní den utkání. Byl to zápas pro sto ...

První autobus byl páry a se objevil v roce 1801. Dnes je bus - je doprava pro přepravu cestujících, ať už turisty ...

Dopravní značky - to je nedílnou součástí pravidel silničního provozu, jejíž dodržování je nutné nejen pro vaši bezpečnost, ale i pro ...

Váš průvodce po designu interiéru

Projektanti profesionálové téměř jednomyslně tvrdí, že skříň v ložnici je stejně hodnotný a významný důraz, stejně jako postel. Nicméně, v moderních interiérech objemnosti nevhodné. Vytvořte stylový interiér a ne zbavit sami o možnost udržet v ložnici může být správné, pokud používáte skříň.

Mezi hlavní výhody skříní

Vzhledem ke skříni s posuvnými dveřmi, budete schopni efektivně as maximálním komfortem využít prostor v místnosti. Kromě toho tento nábytek je esteticky atraktivní, spolehlivé a má mnoho možností - a to jak ve svém vnitřním obsahu a konstrukce fasád.

Se správnou velikost šatníku vám dokonale skrýt všechny přebytek, takže stálou expozici pouze atraktivní fasádu.

Zde se vešly hluboké police a velké části různých závěsů a zásuvek - tak, aby zvážila doplňky, které skříň budou kompaktní skříň. Tím spíše, že může dokonce zdobí obrovské zrcadlo.

K dispozici jsou dvou základních provedeních skříně:

 1. vestavěný - sídlí ve stávajícím výklenku nebo plně obsadit jednu ze stěn. Díky nim ložnice oblast je efektivněji využita, a skříňka nevyžaduje hmatatelné náklady - úloha spodního krytu Stěny zde provádět podlaha, strop a stěny v místnosti. Ukazuje se, že posuvné dveře zavřené vnitřní prostor je rozdělen do sekcí.

 • Volně stojící - kompletní skříň nábytek se všemi běžnými konstrukčními prvky. Mohou se pohybovat spolu s vámi, ale ne přesně opakovat geometrii místnosti.
 • Jako skříně lze přímý nebo rohový. Ta nejsou příliš běžné vzhledem k specifičnosti výroby, ale jsou schopny vyřešit problém nedostatku volného prostoru v kompaktním ložnici.

  Skříně ložnice lze zakoupit ready-made, nebo aby se vaší velikosti. Individuální výroba vždy vyžadují velké finanční náklady, ale v tomto případě dostanete nábytek ideálně hodí pro vaše potřeby - pokud jde o velikost, barva, tvar, design a vnitřní náplň.

  Masivní dřevo je zřídka použita pro výrobu skříně - v tomto případě, je to považováno za příliš nepraktické a těžkopádné materiál. Přednost se dává jeho „syntetický analog“ - MDF a dřevotřískové desky.

  Mezi nejčastější laminovaná dřevotříska - je dostatečně silná, snadno ovladatelný, a tudíž levnější materiál předložen, navíc v různých dekorativních barev. MDF je také charakterizován tím, spolehlivosti a životnosti, ale tento materiál je obvykle dražší než dřevotřískové desky.

  Pro výrobu skříní v ložnici je také aktivně využívá zrcadlo, z toho dělat dveře. To umožňuje opravdu krásné a multi-funkční nábytek, který pomůže rozšířit prostor vizuálně. Použití Strach ze zrcadel není nutná - pro nábytek s použitím speciálních materiálů s horní ochrannou fólií, chráněné před popraskáním při nárazu.

  O jaký materiál je nejlepší zvolit skříň pro děti viz samostatnou recenzi.

  Nejdůležitější součástí šatníku (co se týče designu, samozřejmě) - to je jeho průčelí. Posuvné dveře jsou zdobeny všechny druhy skleněné vložky, plastu, bambusu, zrcadla, ratanu.

  Nejvíce rozpočet pro tuto dekorace je použití polymeru, - akrylové nebo kamelita a dražší - zdobení skla (může být laser ryté, nebo dokonce vícebarevné obarvené).

  Ložnice v klasickém stylu skříně zdobí sloupy a freskami, vlysy a mozaiky z různých druhů dřeva (dýha se používá k obkládání dveřmi). Ale v ložnicích moderním stylu jsou vhodné fasády s potiskem fotografií a stručných vzory na zrcadlech.

  Pokud jde o východní předmětů, ona přivítala dokončovací přírodních materiálů - bambus či ratan. Minimalistický šatník fasáda by měla být hladká a ne domýšlivý.

  Foto: skříně v různých stylech

  Některé důležité pokyny pro výběr

  Start-volba skříň přihrádka Ložnice by měla být konstrukční typ - zjistit, zda je vestavěný nebo volně stojící model, fit? Toto vezme v úvahu a uspořádání místnosti, a některé rysy montáž nábytku - zejména, že nelze nainstalovat na zeď, zdobené sádrokartonu.

  Poté tato kritéria by měly být vyhodnoceny:

  1. otvírač dveří. To může být válec nebo jednokolejka. Druhá možnost je považována za spolehlivější, protože dveře jsou plně chráněny před nechtěným dislokace a otvory nejsou ucpané během provozu.
  2. Materiál válečků. Zde se výhodně používá jako kov nebo odolného plastu potaženého teflonem (průměrná hodnota za peníze). Nejméně ze všeho bude sloužit levné plastové válečky.

 • Kapacita - by mělo být řádně posoudit potřeby svých rodin do úložného systému, aby nedošlo k přeplatí dodatečných oddílů a sekcí, ale použití nábytku s maximálním komfortem.
 • Profil posuvné „prostor“ systému - může být ocel nebo hliník. Ocel je považován za odolný a silný, ale to je těžká a „šum“ v práci. Avšak hliník mlčí jako tenčí a lehčí než ocel, ale slouží o něco méně.
 • Materiál fasády - je upravena v závislosti na konstrukci a barev v místnosti. Vzhledem k tomu, fasáda skříň zabírá velkou plochu, měl by být kombinován s materiálem podlahy, stropu a stojí vedle nábytku. Aby nedošlo k tmu v ložnici, fasády, aby se ze světlého dřeva, bohatě zdobené sklo a zrcadla.

 • Rozměry okenice - šířka tlačí dveře skříně by neměla přesáhnout 1-1.2 m, jinak používat takový nábytek je nepříjemné.
 • Vnitřní výplň - police, zásuvky, segmenty baru. Tam je hodnocena nejen dostatečné množství, ale také jejich soulad s sebou. Pro větší pohodlí, můžete boxy s plnou prodloužení za předpokladu, že pantograf na šaty mohou být umístěny ve dvou patrech „“ výsuvné koše na prádlo nebo pletivo botu. Důležité je, že vzdálenost mezi policemi - alespoň 30-35 cm a výška Uspořádání hnací tyče na oblečení - „tričko“ pod rouškou asi 1,5 metrů a pod - až do 1,2 m, kde je také možnost zvolit další součásti, včetně speciální zařízení na ochranu proti prachu v podobě kartáčů na dveřích.
 • Rada. Pro přístup k „vnitřní“ kabinet byl nejpohodlnější, nabízí vestavěný světle.

  Jak lze zjistit hloubku skříně

  Samozřejmě, výběr šatníku designu hraje důležitou roli, ale praktická část je neméně důležité. A zajistit, aby nábytek byl použit k zamýšlenému účelu s pohodlí potřebné k určení hloubky studny.

  Toto vezme v úvahu několik faktorů:

  • Otočné dveře zabírají asi 10 cm;
  • šaty do úřadu šaty visí spolu s „strany“ - se plánuje umístit nejvíce objemné oblečení;
  • v případě, že kabinet je vysoká, pak použijte horní police s jejich velkou hloubkou bude obtížné;
  • Standardní hloubka - 60 cm, ale možnosti v rámci 50-70 cm, s přihlédnutím k prostorové vlastnosti místnosti;
  • Pokud nemůžete instalovat v ložnici hluboké skříňky, poté vyberte příslušný praktický obsah - například posuvné tyče nebo výtah.

  Moderní šatní skříně v ložnici může být menší velikosti, a opravdu obrovská, připomínající samostatnou šatnu a luxusní fasády, zdobené kůže nebo vitráží a minimalistický-matným povrchem. Jen vy můžete rozhodnout, jak to bude vypadat ideální úložný systém.

  Jak si vybrat přikrývku pro ložnice - vzít v úvahu důležité nuance

  Komody v ložnici - nejpohodlnější a stylový skladování

  Noční stolky pro ložnice - nábytek, který je těžko přecenit

  Stříška nad postel - efektní a romantickou výzdobu

  Čelo: stylový akcent v ložnici a tipů, jak vytvořit své vlastní rukou

  Šatník postel - neuvěřitelně pohodlná a ergonomická transformátor

  Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  7 + 1 =