Posuvné šatník interiér

Posuvné šatník interiér

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Skříně v interiéru (50 a více snímků)

 • Dokonce s velkou škálu nábytku na trhu dnes, skříně stále neztrácí svůj význam. Jsou poměrně kompaktní, funkční a mají stylový vzhled. Tento úložný systém pomáhá harmonicky uspořádat životní prostor všeho druhu nebo oblasti. Jak vybrat a zadat skříň v interiéru - řekne náš článek!

  Skříně jsou pojmenovány podle osobního automobilu, která je oddělena od zbytku posuvných dveří. Ne nadarmo takového úzkém prostoru se používá právě tuto otevírací mechanismus - šetří metrů čtverečních a snadné použití.

  Jsou velmi prostorná a slouží jako úložiště nejen oblečení, ale i různé předměty každodenní potřeby, které nenarušují celkový prostředek, díky uzavřeným přepážkou. Tak jeho organizace někdy zahrnuje zónování - přihrádky, police, skříňky, a tak dále.

  Výrobky s posuvnými dveřmi kompaktnější než trupu a moderní headset pomocí pohodlné umístit v interiéru. Na rozdíl od standardní polohy u stěny, mohou sloužit jako bariéra pro optimální prostor členění.

  Nevýhodou tohoto typu nábytku je stále tady, ale zdá menší ve srovnání s výhodami a týkají především technických otázek. Za prvé, v důsledku špatné válečkovým dveří lze jednoduše vázat nebo dojdou drážek. V této souvislosti je nutné neustále sledovat údaje, které ukazují přesnost při jejich provozu. Za druhé, hladina hluku vznikajícího při otevírání, některé modely mohou být dost nahlas, což způsobí nějaké nepříjemnosti v ložnici nebo dětském pokoji.

  Ale i když vezmeme v úvahu, skříně - perfektní, univerzální řešení pro různé místnosti, stylem a zamýšleného použití. Hlavní věc - zvolit správnou volbu pro Váš interiér.

  Moderní nábytek průmysl nabízí širokou škálu skříní, které se liší nejen tvarem a velikostí, ale také na konfiguraci a zamýšleného použití. To výrazně zjednodušuje výběr ideální model pro váš konkrétní případ. Vezměme si základní sortiment!

  Chetyrehstennogo se skládají z pouzdra a pohybující se válečky přes dveře. Změny v umístění bitu: proti zdi, nebo méně často, v centru velké místnosti rozdělené do několika oblastí.

  Hull skříně - skvělá alternativa ke standardní otevírací skříních. Doporučuje se pro lidi, kteří uvažují o stěhování, nebo chtějí změnit situaci v místnosti. Vyrobeny a namontovány samostatně. To může být dražší než jiné druhy z důvodu většího počtu dílů.

  Tento produkt bez zdí, úloha hlavních stěnách místnosti. Takový typ skříň umístěna v výklenku, čímž zabírá minimální prostor. Ideální pro malogabaritok. V tomto případě je zcela pokrývá celou fasádu otvoru, vytvoření monolitické povrch.

  Vestavěné typy jsou vhodné pro místnosti s hrubým povrchem skrývat své nedostatky. Aby dokonale zapadají do potřebné - konstrukčních důvodů často na objednávku. Ale tato volba způsobuje určité obtíže při instalaci, a tento krok dělá to téměř nemožné. V ostatních případech - optimální a nákladově efektivní řešení.

  Z předchozího pohledu jsou částečně zapuštěnou skříně vyznačující se tím, že má jednu nebo dvě boční stěny. Jsou zde možnosti pro instalaci v rohu místnosti nebo podél stěny. Perfektní řešení pro bydlení, pokud nejsou pohodlné výklenek, ale potřeba pro kompaktní uspořádání zůstává v platnosti.

  Jak se liší od těla skříně, pokud existují dvě příčky jsou poskytovány? Skutečnost, že vnitřní držák je namontován přímo na hlavní stěně. Vzhledem k tomu, že takový krok je obtížné skříňka, která může být i výhoda a nevýhoda, v závislosti na požadavcích vlastníků.

  Pohyb skříně, které se skládají z jednotlivých prvků modulů. Jsou kombinovány v jakékoliv vhodné sekvenci, čímž se vytvoří individuální úložný systém. Konfigurace se liší v závislosti na potřebách, jakož i tvar, velikosti a uspořádání bydlení. To může být podle potřeby změnit, aniž by narušil celkovou kompozici.

  Jak už název napovídá, tyto skříně jsou určeny pro umístění v rohu - místo, které je často prázdné, protože jeho impracticality. Tento typ umožňuje maximální využití prostoru libovolné velikosti.

  Existuje několik poddruhů, které se liší ve formě. Ve tvaru písmene L skříň obsahuje dvě tělesa, které jsou uspořádány kolmo k sobě navzájem. Trojúhelníkový - perfektní do rohu diagonálně. Tato varianta je méně prostorný, ale kompaktnější. Pětiúhelníkové, naopak, je určena k ukládání spoustu věcí najednou bere dostatečný prostor. Pro prostorné pokoje vhodné lichoběžníkového model, který, na rozdíl od jiných podtypů, není možné plně úhlu, ale je mnohem levnější.

  Skříň je sám o sobě poměrně moderní kus nábytku, takže je pravděpodobné, že se vejde do příslušného návrhu. Tvary a čáry v takovém případě bude omezen, stejně jako je to možné, se sklonem k geometricity, ale výzdoba může být docela různorodý. To vše díky velké volné ploše dveří, která pojme celý umělecký prostředek. Ale je lepší dát přednost kráse lesklé nebo matné povrchy, neobvyklých barevných kombinacích, jakož i praktických pomůcek.

  Ideální skříně jsou vhodné i pro minimalistický design. Vzhledem k tomu, že všechny police a předměty ukryté za masivními posuvnými dveřmi, design sloučí k vytvoření kompletního obrazu.

  Klasický styl a Provence mají méně variací. V takovém interiéru vypadá nejlepší dřevěný nábytek, starožitné nebo zdobené vzory. Modely se používají se standardní konfigurací, stejně jako formy - více moderní, praktické typy prostě nesedí.

  Všimněte si, že při výběru šatníku je nezbytné zabývat se skutečností, ve kterém pokoji bude umístěn současně určuje velikost, vzhled a design.

  Pokoj - místnost, kde najdete největší šatník. Obvykle platí, lůžkoviny, oblečení, možná, hygienické výrobky, knihy a další. V tomto ohledu je lepší zvolit model víc, pokud rozměry skříně dovolit.

  Tak snadné se dostat k věcem přímo z postele, je možné uspořádat struktury vedle postele. Ale toto uspořádání je někdy se střetává s zdravý spánek, takže nejlepší možností je protější stěně. Oblékání dostatečně krytá, může být vedle okna. V takovém případě byste měli zajistit, aby návrh nebyl zavřít, zbavují místnosti dostatek světla.

  Hodně záleží na plánech podlaze ložnice. Když obdélníková lepší, když bude skříň se nachází podél užších stěn - je to trochu správná geometrie. Čtvercový tvar je považován za více univerzální, takže byste měli udělat první krok tady v první řadě z nábytku složení.

  V obývacím pokoji pro skladování může být vyplněn s širokou škálu témat: knihy, nádobí, spotřebiče. Někdy je tento prostor je dostatečně malý hranatý vzor ve tvaru písmene L, která nemá „jíst“ extra rozlohou, ale úspěšně plní své funkce.

  Šatní skříň může být umístěna vedle pohovky, ale ne obráceně - toto místo je tradičně televize. V případě velkého čtvercového obývacím pokojem - design se vejde vedle vchodu nebo za pohovkou.

  Ideální volba pro takový malý a často úzkém prostoru. Vestavěné skříně ušetřit prostor, při zachování prostornost. A ona je předsíň vhod, protože návrh bude muset umístit boty, oblečení a další věci. Kromě toho zrcadlo dveře připravit muset koupit samostatné zrcadlo.

  Skříň v interiéru studio apartmány

  Studio - malý, často jednopokojový byt, který zahrnuje uvedení všech potřebných oblastí života v uzavřeném prostoru. Jak lze vidět, skříň v tomto případě se dokonale hodí všechna kritéria. Tvůrčím způsobem výběru nábytku, je možné uspořádat prostor je praktické, nesmíme zapomenout ani na estetický prvek.

  Předností vestavných modelů pro malogabaritok již bylo zmíněno - jsou velmi dobře hodí pro studio apartmány. Opticky rozšířit prostor, je vhodné dát přednost nábytku s prosklenými dveřmi. Kromě toho se snaží zvednout šatník, který opakuje barvy povrchových úprav.

  Další funkční řešení - šatní jako oddíl. Je schopen například rozdělit na ložnici a obývací pokoj a obývací pokoj a kuchyň.

  Skříně v interiéru bytu či domu (50 fotografií)

  Monumentální a inovativní a dobrý velký, vytvořený z pole, MDF nebo dřevotřískové desky - to je to, skříň. Space byty, domy a dokonce i kancelář obecních orgánů lze jen těžko představit bez něj. Ten, který řeší několik problémů najednou, slouží jako součást obecného sluchátky a nezávislý prvek, umožňuje zdobí interiér v určitém stylu, vytvoření centrální bod zaostření nebo sloučit s celkovým designem. Udělej si svůj interiér a dovolená speciální, snadno vejde do svého šatníku. Secrets - těsně pod!

  Béžová a bílá skříň v obývacím pokoji

  Béžová a bílá zrcadlová skříň

  Design hnědá a bílá skříň v obývacím pokoji

  Šatní skříň: schopnost řešit řadu problémů

  Legenda říká, že prototyp šatní skříň lze považovat, vymyslel Napoleon Bonaparte. Jiné zdroje tvrdí, že vynalezl prototyp Španělů žijících ve svém stísněném bytě. Ale jedna věc zůstává jasný: Američané nastavit dveře „na kolech“, běžet podél vodicích kolejnic na stranu. Sovětský vesmírný překvapení inovativní kabinet teprve na začátku roku 1990, ale plnohodnotnou součástí interiéru kabinetu byl považován teprve nedávno. Od té doby to začalo zdobí fasády zrcadla, vitráže, sklo s uměleckou malbu, ratanu, vinné révy a dokonce decoupage prvky.

  Velká skříň - šatna v bytě

  Nicméně, o dekoru - o něco později. Nyní se dozvídáme o výzvách, které šatník rukojeti „dobře“. Nyní je to velmi jednoduché vybrat jeden ze současných modelů pro jejich domovů nebo na pracovišti!

  Takže, skříně v interiéru pomoc:

  • uspořádat prostor v místnosti. Šatní skříň, právě vytvořili na velikosti a tvaru místnosti, nebo standardně postaveného - je využití každý centimetr kompetentně a účelně. Posuvné dveře umožňují zvolit libovolné místo na skříni, a už nikdy nebudete muset kupovat za vlastní sadu ložnicového nábytku a spekulovat o jeho správné umístění;
  • uložit maximálně věcí v téže oblasti. Moderní šatní skříně v interiéru nejsou jen světlé a stylový kousek, ale také umožňují umístit uvnitř doplňky a obuv, oděvy a textil, ložní prádlo a dokonce i celou hmotu. Hlavní věc, kterou zde - příslušný obsah;
  • pásmový prostor. Takový oddělovací element pomůže nejen udržet pořádek, ale také oddělit prostor na spaní a při provozu, například v podkrovní byt sestávající z 20-25 metrů čtverečních. V této skříni fasáda může být integrální s obsahem barev a zkontrolujte, spací nebo pracovní plochy;
  • opticky rozšířit nebo „tahání“ do místnosti. To je dost objednat skříň o určité velikosti a použít metodu konstrukce fasády, která pomůže v tomto;
  • zdobí místnost. Bez ohledu na to, který pokoj je vybrán pro kabinet, měl by dokonale splynou nejen s celkovou barevnou paletou místnosti, ale s ostatními kusy nábytku, s náladou a fantazie vlastníků. Jediný způsob, jak se bude plně „vlastní“ a bude apelovat na členy rodiny a hosty!

  Šatní skříň v obývacím pokoji

  Poznámka: Při výběru skříň, vedenou jeho optimální velikosti. Praxe ukazuje, že každý rok se počet věcí se zvyšuje, všichni potřebují jediný úložný prostor, praktičnost a funkčnost. Ať je to nejprostornější!

  Bílá skříň v obývacím pokoji

  Černá skříň v obývacím pokoji

  Kniha skříň v obývacím pokoji

  Šatní skříň s třešňový květ vzorem v obývacím pokoji

  Reliéfní bílá fasáda skříň

  Šatní skříň s matného skla

  Praktičnost: Materiály a zařízení

  Pouze může trvat spolehlivý, provozuschopné a snadno „řídit“ skříň pro udělil pozici ohniskové interiéru. Z tohoto důvodu výběru modelu, s ohledem na možnosti a porovnání jeden s jiným designem, dávat pozor na 2 důležitých součástek.

  Bílo-hnědá vestavěné skříně v obývacím pokoji

 • Systém prostor, který slouží jako jádro a skládá se z vodítek, válců, zárubní a další prvky. Chcete-li zvolit skříň na rok, se dává přednost systému oceli nebo hliníku. Nejprve zajistit absolutní spolehlivost, ale vyžaduje malou velikost dveřního křídla. V opačném případě se dveře budou „hrát“ a „jít“, to je nebezpečné. Druhé provedení je optimalizován pro křídlo dveří různých velikostí a tvarů, protože hliník je lehký a snadno se zpracovává. Classic nebo inovace - se rozhodnout;
 • Naplnění šatník. Obvykle výrobci nabízejí skříň nebo prádlo volby, ale můžete spojit dva případě, že kabinet zabírá celý prostor jedna ze stěn, a to je - dost. Zvolit svého asistenta tyči pod oblečení různé délky, použijte sběrač v případě, že kabinet je poměrně vysoká, kombinovat šuplíky s košíky pro obuv, standardní police a zontnitsey t. D.

  Bílá lesklá skříň v interiéru

  Poznámka: Materiál použitý na bočních panelech, „zadní“, můžete zvolit MDF, OSB, dřevotřískové desky domácí nebo zahraniční výrobci.

  Černá a bílá skříň interiéru

  Rohová šatní skříň v ložnici

  Béžová skříň se zrcadlovými vložkami

  White vestavěné skříně v obývacím pokoji

  Velká vestavěná skříň v ložnici

  Velký zrcadlový skříň v předsíni

  Černá a bílá skříň v předsíni

  Za použití běžného řeziva monochromatický barvy upozorňuje na vašeho šatníku. Bude se zdát nudné Monumental, a je třeba, aby byl ve stavu beztíže, energický a drayvovym. Tento způsob dekorace - to je volba ekonomika pro dočasné bydlení nebo konzervátor, vedoucí spartánský život.

  Dřevěné a zrcadlo skříň fasáda

  Udělat kabinet fasáda vynikající, dokonalý, plně odpovídá na konkrétní místnosti interiéru - snadná. A její přímé formy (nebo možnost Radius) - není důvod vzdát se využívání výhodná kusem nábytku v ložnici ve stylu Provence, nebo žijící v barokním slohu. Jen něco a je třeba, aby správně vybrat barvy dokončovací materiálu fasády. A kabinet ohromí a okouzlí vás i vaše hosty!

  Zrcadlo a skříň bílá fasáda

  Dřevěná velká skříň v ložnici

  Béžová a zrcadlové šatní skříň v interiéru

  Lesklá povrchová úprava skříň v obývacím pokoji-kuchyň

  Béžovo-černá skříň v předsíni

  Brown a zrcadlové fasáda skříň v obývacím pokoji

  Velká skříň se vzory

  Zrcadlová skříň v předsíni

  Přírodní, lehké tóny originalitu a kouzlo místnosti dá skříně, fasády, které jsou vyrobeny z dřevěných panelů, ratanu nebo bambusu. Jejich teplé barvy a jedinečné textury vytvořit hru světla na povrchu, přinášejí kus exotické a obnovit atmosféru. Obsah kabinetu těchto panelů bude větrat přirozeně a šetrnost k životnímu prostředí nenechávají nikoho na pochybách o tom!

  Zrcadlové dveře skříně

  Kožený design - to slušnost, elegance a jedinečnosti. Bude vypadat stylově šatník kůže se stejným nábytkem na světlém pozadí. V tomto případě bude tandem tmavých a světlých odstínů připomínají retro styl (černá s mléčným matného, ​​čokolády s bílou, červenou a béžové), ale světlé barvy - vínová, oranžová, modrá a dokonce i zelené bude mít zájem na pozadí měkké růžové, fialová a wenge. Možnost zvolit libovolnou barvu fasády vytvořit jednotný prostor, aby se kabinet nevýrazný nebo označte jej s kontrastní barvou. Volba je na vás.

  Vnitřní uspořádání skříně

  Poznámka: Volba barevného kůži, vzpomenout na více pečlivé péči o něj, než nelakované verzi. Získat všechny nezbytné váš šatník okouzlující krásu po dlouhou dobu.

  Šatní skříň v předsíni

  Černá a bílá skříň v ložnici

  Mirror velká skříň v interiéru

  Classic Beige šatník

  Bílá lesklá skříň v interiéru

  Skříň na nádobí v kuchyni

  Černý matný lesk šatní skříň

  Magie, nebo nekonečnou krásu možností

  Mirror jako šatna fasádou - je nostalgie minulosti. Dnes pro návrh a harmonii, můžete použít zrcadlo se vzorem, který bude vypadat sofistikované a elegantní moderní styl interiéru. Použití matné vzorované optimálně vhodné pro prostory s velkou intenzitou světelného toku, například.

  Lesklý černohnědá šatník

  Barevné sklo, malování na sklo a vitráže, umělé - ztělesněný sen o krásné! Dvojsklo s rostlinami - organický přírůstek do tropických, Japonci a jeden z přírodních interiérových stylů. Přispějí k živost na pokoji, přirozenosti a aby se usmívat nejpřísnější pragmatismus. Výběrem ideální šatník pro vás.

  Šatní skříň s tisk fotografií

  Zrcadlové dveře s vzorem ve skříni

  Postavený moderní šatní skříň v ložnici

  Černá skříň ve světlém interiéru

  Šedo-bílá skříň v obývacím pokoji

  Dresink s průhlednými dveřmi

  Brown šatní skříň se zrcadlem dveře

  Velká vestavěná skříň v chodbě

  Velká skříň s policemi

  Šedo-růžový lesk skříň se zrcadlovými vložkami

  2. Vyplňte ve všech oblastech, a budeme říkat objasnit všechny nuance!

  Skříně v interiéru moderního bydlení

  Multi-funkční a praktické skříně Dlouho jsme prokázaly svoji převahu nad předchůdců - stěny, skříně a komody. Jsou kompaktní, ergonomický a velmi snadno se používá.

  Moderní modulární úložné systémy mnoho různých konfigurací - novinka pro malé prostory. V malém bytě, místnost s nízkým stropem nebo mezeru na zakázku prostornou šatní skříň s posuvnými dveřmi se ušetřilo místo ziskový. To se hodí nejen oblečení, boty, knihy, ale také televize, žehlicí prkno, vysavač sáčky a dokonce i.

  moderní interiéry nakloněni nestandardních kombinacích, světlé odstíny určité barvy. V tomto případě by bylo vhodné konvenční nebo rotační systém s barevnými fasádami, pískovaný povrch, tisk fotografií nebo sítotisk. Přítomnost zrcadlových dveří opticky rozšířit prostor a poskytují další přísun denního světla.

  Chodba funkční skříň s posuvný systém umožňuje efektivní využití starého skladiště nebo výklenku. To vejde vše, co cluttery průchod - pokrývky hlavy, sezónní oděvy, deštníky, boty, sáňky. Zvýrazňují interiér dodatečných regály, tvarované poličky, osvětlení, dekorativní designu zrcadla.

  V obývacím pokoji je praktický šatník už slouží dekorativní funkci a interiéry. To může zahrnovat celý stěnovou část nebo rohový prostor. Pro větší estetika k doplnění jeho dobře různé moduly - odstupňovanou police, malé skříně, původních hospodářských budovách. Je možné umístit video zařízení, bar, sochy, krásné dekorace a obrazy.

  V ložnici šatník Je to druhý největší po posteli kusu nábytku. Vyzvednout na design ve stylu, že nejen nastavit velikost místnosti, ale také se stal spolehlivým pomocníkem pro udržení pořádku. Pokud je to nutné k vyplnění vnitřní straně věšáky skříň, zásuvky, police, další přihrádky na ložní prádlo, parfémy a kosmetiku, pak již není nutné instalovat skříňky a jejich analogy.

  Nábytek továrna „Heather“ je připraven nabídnout svým zákazníkům šatní skříně standardní a exkluzivní modely s posuvnými dveřmi. Standardní modely jsou k dispozici cena, vysoká kvalita, uživatelsky přívětivé konfiguraci sestavy jednoduchost. Exkluzivní modely jsou k dispozici na vyžádání. Toto vezme v úvahu nejen registraci design, ale také funkční obsah.

  Ušetřit odkaz

  Třetí, co je to krásný obraz, pravé oko otvedesh!

  Nyní si můžete vyzvednout ohromující skříně: funkční, prostorný a vyhledat otpadno - ne že sovětských „rakve“ pro polovinu místnosti!

  To, co má velký výběr a jak se perfektně hodí do interiéru. Nebo je to interiér je pravděpodobné, že úspěšně se vešly ve skříni?

  Domnívám se, že nábytek by měl být v souladu s celkovým designem interiéru, takže je velmi důležité zvolit správnou ...

  Hlavní výhodou těchto případech - kapacita, velmi pohodlné

  Velmi podobně jako ty skříně - komfortní, elegantní, moderní.

  Souhlasím, drahoušku! S těmito skříně si také objednat více doma ji ... můžete kdykoliv odebrat z dohledu vše, co porušuje ...

  A už nemůžeme představit dům bez těchto prostorných skříní.

  Šatní skříň je velmi pohodlné, a nahrazují police a komody

  Ano, existuje velké množství vestavěných skříní, ale zrcadlo, jsem si nevybral, přestože se zvyšuje vizuální prostor ... jaksi samo o sobě vždy dostane do zrcadla ...

  Ve skutečnosti, nyní větší možnost výběru, ale upřímně jsme před dvěma lety, moje žena koupila, něco takového. Vizuálně, velký objem, ale ve skutečnosti se ukázalo být mnohem menší kapacitu než sovdepovskaya zdi.

  Jaké jsou originální a kreativní nápady! Na stejné úrovni jako jejich eleganci a originalitu takových případech jistě pohodlí a prostornost.

  Co pohodlné a funkční takové záchody. Když to přišlo k nákupu, aniž by krátkém přemítání, zda se má vzít to takhle. A nebyli jsme zklamáni.

  Skříně kupé je velmi pohodlné, také mám skříň k dispozici. Udělal jsem na zakázku, jsem postavil ji do výklenku. Výběr šik!

  Dívám se na takové krásy v úžasu. Výrazným designem skříně kupé. Zejména se mi líbilo v zelené barvě - to je moje oblíbená barva!

  Líbí se mi i skříně. Zabírají málo místa, vypadají velmi stylově a to zejména s moderním designem. Já bych si vybrat zrcadlo.

  Neumím si představit, jak se někdy podařilo, aniž by posuvné dveře skříně, sada může být kdekoli bez obav, že otevřené dveře budou zmařeny! * palce nahoru *

  Ano, impozantní krása a ohromující úplné, je vhodné pro všechny v domácnosti. I přesto si vybrat, máme velký město a velký výběr - je obtížné určit. Děkuji za krásné focení!

  Jak to udělal krásně. To není jen skříň, je to jen neobvyklý a funkční domova.

  Nyní jsme jen vybrat skříně v ložnici a obývací pokoj. Děkuji za výběr fotografií!

  Krásné fotky skříně. si můžete vyzvednout to, co budete potřebovat pro jednotlivé místnosti. Chci také skříňku -Buy. zrcadla a obrazy. velmi pěkný vzhled. =)

  Nápady pro interiér

  Všechny materiály Zhitiebitie.ru místě jsou informační zjišťovací charakter.

  Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné jen se souhlasem správy a aktivním odkazem na web.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  3 + 3 =