Posuvné skříň v ložnici s tisk fotografií

Posuvné skříň v ložnici s tisk fotografií

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Postavený v ložnici (24 photos)

Dnešní designéři téměř jednomyslně tvrdí, že ve vnitřním prostoru v ložnici skříně je stejně důležité zaměřit se jako postel. Ale nešikovnost je nevhodné v moderních interiérech. Vytvořit individuální stylový interiér, a ne zbavit sami o možnost udržet v ložnici může být správné, pokud používáte skříň.

Skříňka s velkým zrcadlem

Šatní skříň ložnice

Šatní skříň s textilními dveřmi v ložnici

Design Šatník

Skříně s tisk fotografií, vestavěné niky

Chic hnědý kabinet

Bílo-hnědá šatník

Šatní skříň s zrcadla

Duha skříň v ložnici

Šatní skříň v ložnici podkrovní

Černá skříň v ložnici

Šatní skříň v ložnici

Šatní skříň v ložnici

Vestavěné skříně šedé

Skříň na stěnu

šatník

Light šatní skříň v ložnici

Stylový design skříně

Šatní skříň sněhobílý

Zrcadlová skříň v ložnici

Rohová skříň v ložnici

Šatní skříň se zrcadlem v ložnici

Zrcadlová skříň

Design pro ložnice skříň

Pokud se rozhodnete změnit interiér vaší ložnice, pak byste měli začít výběrem skříně. Obrovské populární rohové skříně pro ložnice, které se perfektně hodí do jakéhokoli interiéru.

Líbilo se vám tyto interiéry ložnice s skříně? Podělte se o ně se svými přáteli!

Přidat komentář zrušení odpovědi

Gratuluji k nádherné dovolené, svátek ženské krásy a půvabu, svátku jarní inspirace a zářivé radosti. V den 8 ...

Ptáci žijí po celém světě, jsou velmi různorodé, bezpočet a jsou k dispozici pro sledování. Peří je typické pro ptáka. Ptačí peří ...

Každý z nás ví, že takové zařízení, jako žárovka, která se objevila o něco více než před sto lety. V dnešní době je velmi důležité v každodenním životě, ale ...

Po smutné a šedivé zimní dívky vypadají trochu unavený, ale s příchodem prvních jarní sluneční paprsky jsou okamžitě kvetou a ...

Každý úkon způsobující změny v okolním světem, to znamená, že zanechává stopy. Básničky, příběhy, nádherné obrazy a zničených zřícenina - ...

Každý rok, druhý z března na planetě Zemi se slaví nejvíce neobvyklou dovolenou - Mezinárodní den utkání. Byl to zápas pro sto ...

První autobus byl páry a se objevil v roce 1801. Dnes je bus - je doprava pro přepravu cestujících, ať už turisty ...

Dopravní značky - to je nedílnou součástí pravidel silničního provozu, jejíž dodržování je nutné nejen pro vaši bezpečnost, ale i pro ...

Navrhnout nápady a plnicí skříně kupé pro ložnice

Nejnovější trendy v interiérovém designu - minimum nábytku a maximální volný prostor. Obzvláště silné, že tento trend se odráží v designu ložnice. Pak se snaží dělat co nejméně nechat věci na očích. Ve stejné době, kdy jsou stále více a více. Vyřešit problém kompaktní a diskrétní skladování oblečení (nejen) umožňuje pokročilé systémy pro ukládání dat, a nejpopulárnější - posuvné šatní skříň v ložnici. To vám umožní využít celý prostor od podlahy až ke stropu a velké množství polic a zásuvek je vhodné umístit všechny nezbytné.

Existují dva hlavní typy kabinetu prostoru - zapuštěná a skříň. Postavený zabírá prostor ode zdi ke zdi a od podlahy ke stropu. V tomto provedení, je možné to provést zdi - žádný bok nebo zpět, můžete tak učinit, aniž by na podlahu a strop. Jen budete muset nainstalovat posuvné dveře do prostoru skříně, a pak sbírat nádivku. To je však možné pouze tehdy, pokud máte rovnou podlahu a strop, stejně jako boční stěny - všechny chyby výrazně ovlivnit vzhled a nerovnosti podlahy a stropu by byla v rozporu s běžným provozem systému kladek pásu.

Hull posuvné šatní skříň - kompletní zakázku nábytek do stěn, podlahy a stropu. Je také možné, aby se od zdi ke zdi, ale je to možné - tak dlouho, jak budete potřebovat. Nevýhoda - vyšší náklady z důvodu velké spotřeby materiálů.

Jednou z možností rohové skříňky přihrádka v ložnici. Takové plánování bude používat roh, který se obvykle nepoužívá

Corner posuvné šatní skříň v ložnici - to je jeden z typů skříňového nábytku. Ale to je izolován jako samostatný druh, protože jejich design, a výběr obsahu. Ty jsou výhodné tím, že pokrývají oblast, která jinak používat velmi, velmi obtížné.

Jaké materiály dělat tělo

Bydlení, stěny a příčky skříň přihrádka vyrobena převážně z laminované dřevotřísky a MDF. Nábytek z přírodního dřeva tento druh téměř nemají, protože je to příliš drahé a těžké.

MDF umožňuje vytvářet zaoblené tvary pro výzdobu. Takové skříně kupé nazývá radiální

Při výrobě trupů používat různou laminování, ale nejběžnější - po různých druhů dřeva, ale mohou být pokryt barevným filmem - s nebo bez obrázků.

fasád kabinet prostoru v ložnici

Fasády skříň kupé - to je ta část, která zůstává viditelná, protože jeho design dává největší hodnotu. K jejich výrobě používá speciální zrcadla a skla, stejně jako standard pro výrobu nábytku materiálů - MDF a dřevotřískové desky.

MDF umožňuje, aby se posuvné dveře šatní skříň s odlišného designu

Posuvné skříň v ložnici je často děláno s zrcadlovým průčelím. V každém případě, i když by to dveře vyrobené ze zrcadel - je to jednodušší vyzvednout oblečení a vzdá. Zrcadlo povrch může být integrální, zasazena do rámu profilu bez oddílů. Toto provedení je poměrně drahé, protože používá materiál značné tloušťce, jakož i na tlusté sklo váží hodně, a pak se vodicí kladka systém nemusí být upscale.

To take - velká zrcadla pomáhá, aby místnost prosvětlí. Kromě toho, vzhledem k úvahám, ztratil hranice prostoru a dokonce i malá místnost vypadat prostornější. Tato konstrukce fasády skříně prostoru je ideální pro jednoduché a moderní styl - minimalistický, high-tech, moderní. Ale hladké velké zrcadlo není každému po chuti - příliš stručná a nejsou vhodné do všech interiérů. V tomto případě můžete vytvořit zrcadlo vzorované fasády. Kusy zrcadla proložené profil, získaný jako výsledek čtverečky nebo obdélníky. Propojky mohou být různé tloušťky, barvy. Celkově vzato, je docela zajímavé možné navrhnout dveře skříně prostoru.

Na zrcadlový obraz může být aplikována pomocí pískování. Většina firem se zabývá výrobou posuvných skříní, mít odpovídající vybavení a sadu výkresů. Mnozí mohou také přenášet obraz chráněný autorskými právy. Tato čísla určují styl skříně prostoru. Vše lze vidět na fotografii.

Jak můžete vidět z obrázku styl výrazně liší. Tam je, mimochodem technika, která vám umožní zrcadlit barvu - stínování. To není tak rozšířená jako trhací aplikace, ale dává zajímavé výsledky.

Tónovaná zrcadlový povrch

V takovém provedení je počáteční skříň čela přihrádky sestavena z kusů zrcadel různých barev. Ale to je drahé a dlouhé. Často usnadňují - vložit průsvitné fólie. Naštěstí, dnes mnoho barev a můžete dosáhnout žádný vliv.

Ne méně populární myšlenka udělat skříň v ložnici se skleněnou fasádou. Využívá temperované, nerozbitné. Téměř nikdy jasné, téměř vždy - matný, může být - s tištěným vzorem.

Konstrukce využívá všechny stejné techniky: vertikální nebo horizontální dělení, náměstí. Výjimka - tryskání vzory. Jsou na matným povrchem prakticky neviditelná, takže nedávají smysl.

Chcete-li vytvořit útulnou atmosféru komory posuvné šatní skříň v ložnici s dveřmi z MDF nebo dřevotřískové desky, laminátové fólie, simulovat dřevo.

Jak vidíte, vše je stejné schéma fasády - celý list nebo rozbité na kousky profilů.

Takový posuvné skříň v ložnici změní masivní a těžké, že v malém prostoru může dát „zdrcující“ efekt. Méně těžkopádný dveře z dřevotřísky, vložit více než s lesklou fólií. Má různé typy, může být hladký matný nebo lesklý. Lesk - s různým stupněm jasu. Tam - s různými typy vzorů. Obecně platí, že dostatek možností. Některé z nich v níže uvedené fotografii.

Při výběru skříně prostor, je třeba zaměřit se na barvu na paletě barev a designových pokojích na tom, co chcete v tomto typu nábytku upozornit, nebo ne. Aby nedošlo k přetížení interiéru, můžete si vybrat barevný tón na tón se stěnovou úpravou. Pak zaměření bude muset přejít na nějaký jiný předmět. V případě, že fasáda skříň prostor je jasné, všechno ostatní by mělo být v klidnější měřítku. Za účelem harmonizace bude třeba přidat několik malých částí stejné barvy. To může být textilní pás, páska, zvedne záclon a podobně

Vývoj tiskových technologií umožnil přenést všechny snímky na speciální fólie. Vytištěný obraz je velmi realistická, fotograficky přesné, ale samotná technologie se nazývá tisk fotografií. Tyto obrazy jsou vloženy na fasádách a posuvnými dveřmi stejně. Obraz může být libovolná. Ačkoli jejich fotografií. Je důležité, aby to bylo jasné.

Jak jste si možná všimli, v tomto případě zaměřena na pokoji připadá na posuvné skříň - tisk upozorňuje na 100%. Vzhledem k tomu, zbytek interiéru by měly být navrženy v neutrálních tónech. několik malých částí v obr převládající barvy mohou být přidány. Tím se vytvoří vnitřní atmosféru odpočinku.

Všechny zvýšení výše popsané je vyrobena z jednoho druhu materiálu. Ale častěji, činí je kombinovaná - dřevotřísková deska s skla nebo zrcadla - nejběžnější možnosti. A oni si to nejlepší z lehkého, středně pohodlné, a už vůbec ne nudné a originálu.

Obecně platí, že skříň v ložnici není snadné. A my jsme nemluvili o vnitřní náplně. Existují možnosti, alespoň ne méně.

Příklady skříň nákres prostoru pro ložnice

Plánování posuvné šatní skříň v ložnici, většinou pocházejí z dostupného prostoru. Hloubka je obvykle 45 cm 60 cm Do You může chtít, aby se hlouběji, ale méně než 45 cm je nevyrábějí. - Standardní obsah pro skříně kupé je hluboká nejméně 45 cm. A takovou rychlostí, za závěsy nutné instalovat speciální držáky, které umožňují dveře pověsit prádlo paralelně.

Při plánování plnění skříňového prostoru věnujte pozornost šířce zásuvek a dveří

Je také třeba položit otázku - o tom, jakou část sekcí lze prodloužit dostupnou délku. Minimální velikost se děje o šířce 60 cm. Maximální velikost závisí na druhu a tloušťce materiálu: police by se neměly ohýbat. Například u laminátové desky o tloušťce 14 mm je maximální přípustná délka 90 cm.

Existuje další důležitý bod: šířka sekcí, ve kterých jsou zásuvky instalovány, by měla být menší než šířka dveří. Faktem je, že dveře mají profil profily. A tyto profily zúžily mezeru. To znamená, že pokud máte šířku dveří, například 70 cm, aby se krabice nemohly otevřít, neměly by být větší než 63 cm. Obecně se člověk musí přesně podívat na profil, protože jsou úzké a široké. V každém případě je nutné odstranit jeho šířku a další 2-3 cm pro svobodu otevření.

Chcete-li používat nábytek pro skladování věcí, je vhodné, musíte přemýšlet o tom, jaký typ věci a kolik chcete v něm uložit, jak mají být uloženy - skládané v krabicích a na regálech nebo na závěsích. Je nutné určit přibližně počet položek různých typů úložišť. Po tom, rozhodnutí o tom, jak bude náplň skříňového prostoru v ložnici jednodušší. Některá pravidla, která pomohou vyřešit problém s interním uspořádáním:

  • Nejjednodušším případem je vytvořit řadu regálů a oddělení pro oděv na věšáky.
  • Malé věci jsou pohodlnější pro uložení do zásuvek nebo košů. Mohou být nahrazeny košemi nebo plastovými krabicemi umístěnými na regálech.

Hlavní věc je správně vypočítat, kolik polic je třeba a kolik místa pod věšáky

Vzhledem k tomu, že šatní skříň pro ložnici může mít různé rozměry - od miniaturního metra až po prostorný prostor pro čtyři nebo více metrů, je "vycpávka" vyvíjena pokaždé jednotlivě. To je přitažlivost takových systémů - vnitřní obsah je vybrán speciálně pro vaše potřeby a požadavky.

Skříňová skříň v ložnici s žehlícím prknem

Vzhledem k tomu, že v běžném bytě není možné přidělit zvláštní technickou místnost, je nutné organizovat pracoviště v obývacích pokojích. Takže v ložnici je obvykle ironován. Proto by bylo příjemné umístit žehlící desku nepochopitelně. Pod ním se obvykle jedná o extrémní části, ačkoli to není povinný požadavek.

Existují různé návrhy a mohou být uspořádány různými způsoby

K dispozici jsou žehlicí prkna pro skříně s posuvnými dveřmi různých provedení:

Nejméně obtížný je vestavěný. V nepracovném stavu se nacházejí mezi dvěma stěnami. Řešení je vynikající, kromě toho, že se zvyšuje spotřeba dřevotřískové desky nebo MDF, což vede k nárůstu nákladů. Jiné konstrukce mají otočný rám, který je připevněn k jedné z bočních stěn a sklápěcím nohám. Nevýhodou tohoto designu - část regálů je uzavřena spuštěnou deskou. Chcete-li se dostat k jejich obsahu, budete muset vyzvednout palubu.

Většina pokojů má TV. V posledních letech se staly zcela ploché, což umožňuje namontovat obrazovku na stěnu nebo ji nainstalovat do skříně. To je výhodné, pokud nábytek zabírá stěnu naproti posteli. V tomto případě, pod televizí v oddělení skříně udělat výklenek ve velikosti s malou mezerou. Umístění tohoto výklenku by mělo být takové, aby obrazovka byla naproti lůžku. Tato část může být ponechána bez dveří. Pak se prostor pod a nad obrazovkou naplní zásuvkami nebo otevřenými policemi. Ale na regálech dejte více dekorativních kusů nebo knih.

Pokud je televizor zcela plochý, může být zabudován do dveří skříně. To ale vyžaduje super-silný systém válečků, protože dokonce i nejvíce plochá obrazovka váží pevně. Kromě toho je stále nutné přemýšlet nad systémem upevnění drátů, což je také poměrně nákladné. Obecně platí, že tato metoda je drahá, i když musí být připuštěna, že vypadá lépe.

Obrazovka namontovaná ve dveřích skříně posuvných dveří

Další možnost vidíte ve videu. Tam, mimochodem, prokázala možnost naplnění malým počtem polic a krabic - tak zákazník chtěl.

Dalším nestandardním řešením je uspořádání pracoviště v oddělení skříně. Dnes se jedná o malý stůl pro umístění počítače a židle. Tabulka není problém, dokonce se rozkládá a židle musí být pod ní zatlačena. Průvodci se mohou pohybovat, které se pohybují, ale nemůžete se dostat pryč od nich.

Obecně platí, že pokud nemáte samostatné pracoviště a počítačový stůl má nikde k dispozici, pak je oddělení skříně v ložnici dobrou volbou.

Šatní skříň s fotopapírováním v ložnici

V moderních apartmánech stále více získávají skříňové skříně v ložnici s fotografickým potiskem. Chcete usnout na úpatí hor nebo se dívat na západ slunce nad exotickým pobřežím před spaním? Krajiny, portréty, zátiší - na trhu existuje široká škála designových řešení. Nebo možná chcete vytisknout na dveře krásnou rodinnou fotografii? V takovém případě můžete při zakoupení nabízet verzi své fotografie.

Mějte na paměti, že samotná fotografie může mít lesklý i matný povrch. Nepochybně při nákupu skříně s fotografickým potiskem budete mít v interiéru jasný a nezapomenutelný přízvuk. To je skvělý způsob, jak zdobit a dát jedinečný pokoj.

V současné době je tento typ dekorace velmi oblíbený mezi zákazníky. A není divu! Tisk fotografií vám umožňuje diverzifikovat monotónní dveře a vytvářet iluzi prostoru a jednoty interiéru. Pro obrázek je vhodný jakýkoli obraz vysoké kvality.

Vlastní skříně

Můžete objednat skříň (kupé, stěnu, houpačku, knihu) pro jednotlivé velikosti pro libovolnou místnost ve vašem domě. Chcete-li počítat objednávku, musíte předložit skici (fotku) nebo návrh projektu požadované skříňky. Můžete využít službu volání návrháře, který bude kompetentně provádět měření, konzultovat ve všech otázkách, vytvářet projekt na základě vašich přání.

  • Individuální návrhový projekt;
  • Obrovský výběr kvalitních materiálů;
  • Příznivé ceny pro Moskvu a Moskvu;
  • Volný odjezd návrháře-zamerschika při uzavření smlouvy;
  • Bezúročné splátky do 3 měsíců;
  • Montáž na jeden den (v závislosti na složitosti výrobku);
  • Záruka 12 měsíců;
  • Výrobní doba 15-20 pracovních dnů;

Informace o slevách a propagačních akcích! Vyplňte formulář a my vám zavoláme zpět!

Vypočítejte cenu, obraťte se na poradenství a kontaktujte telefonicky:

8 (495) 506-33-78 a 8 (925) 727-69-73

skříně kupé Skříně s pískováním Skříně s fotografickým potiskem Skleněné vitríny Skříně s kůží Pouzdra s plasty Skříně v profilu rámu MDF Skříně se sklem Lakobel Skříně z MDF Vnitřní plnění Příslušenství

Otevřená společnost "Steelwood" se specializuje na výrobu a prodej skříně a zabudování nábytku v rámci jednotlivých projektů v Moskvě. Naše výroba je vybavena moderním špičkovým vybavením. Zkušenosti v nábytkářském průmyslu již více než 10 let.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

43 + = 45