Posuvné skříň v obývacím pokoji ve zdi

Posuvné skříň v obývacím pokoji ve zdi

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Šatní skříň v obývacím pokoji - tváření vnitřního právo!

Šatní skříň v obývacím pokoji - trochu neobvyklé rozhodnutí, protože tato místnost není určen pro ukládání věcí. Ale pro jedno-ložnicových apartmánů a studií, je to tak docela pravda. A přínosy takového kabinetu je docela dost. Ospravedlňují plně jeho umístění v obývacím pokoji, a to i byty s více pokojů. A jaká je výhoda máme dnes a zjistit, v tomto článku.

Skříň na fotce v obývacím pokoji

Šatní skříň v obývacím pokoji: jaké jsou výhody tohoto ubytování?

Na první pohled se může zdát, že velká skříň v obývacím pokoji - je to nezbytně nutné, ale ve skutečnosti tomu tak není. Po správném umístění skříně v obývacím pokoji je schopen ušetřit spoustu místa v ostatních místnostech bytu, aniž by byla dotčena hlavní místnosti.

Proč? A to vše se děje ve vnitřní náplně, protože všichni víme, že takové případy jsou poměrně velké a může ubytovat spoustu různých věcí. Není to jen oblečení, lůžkoviny soupravy, ale i svrchní oblečení, boty, čepice, deštníky, tašky, vysavač, lyžování, snowboarding a další. To znamená, že se jedná o plně skříň a šatnu v jednom, která jsou vhodná pro všechny, který byl dříve uložen na různých místech bytu. Toto rozhodnutí umožní udržovat pořádek v bytě a rychle zjistíte, že budete potřebovat. Kromě toho, pro větší pohodlí, vyplňování skříněk dnes mají různé mechanismy pro ukládání věcí: bryuchnitsy, prodlužovací tyče, koše, sloty pro uložení příslušenství, atd Oni na oplátku pomůže udržet pořádek uvnitř skříně.

Naplnění šatník Photo

Ale velká skříň v obývacím pokoji na stěně, může ubytovat nejen spoustu věcí, ale i celých funkčních oblastí, které budou velmi užitečné pro moderní minimalistický styl. Koneckonců, on nemá rád hojnost interiérových doplňků, stejně jako řadu samostatných funkčních oblastí v rámci jedné místnosti.

Takže z tohoto důvodu, návrháři přišli s skrýt vše ve skříni. Například, pokud se v prostorném obývacím pokoji umístit do přední části pohovka, v jednom ze svých sekcí se snadno vejde do televize a zbytek vybavení. Toto řešení je výhodné tím, že tak, že je možné harmonizovat prostor, skrývá televizor a další zdroje pro posuvné dveře, když nejsou potřeba. Kromě toho je tato technika schopna prolomit zvyk často dívat na televizi, která je dnes hlavně ukázán negativní.

Šatní skříň s TV s fotografií v obývacím pokoji

Totéž lze udělat s domácím počítači, bude počítačový stůl vestavěné skříně být výbornou alternativou pro domácí kanceláře. Taková práce ve skutečném bytě ze stejného důvodu jako v televizi. A tato technika je velmi vhodný pro „odnushek“ a garsoniéra, kde je vše ve stejném prostoru, takže skříň v obývacím pokoji na zdi bude skutečnou spásou. Bude chránit byt od nepřehledná, interiér bude více harmonický a komplexní návrh.

Šatní skříň se zabudovaným fotografii počítačový stůl

Další metoda - vestavěná skříň Postel s zvedací mechanismus je ergonomický mobilní způsobem, jak poskytnout přistýlek v bytě.

Konstrukce obývacího pokoje s šatní skříň Foto

Kam umístit vestavěné skříně v obývacím pokoji, a jak, aby to neviditelný?

Ubytovací možnosti nejsou tolik! Než se rozhodnete, kam umístit ji, že je třeba posoudit dostupné místo a zjistit jeho funkčnost. V případě, že místnost není vhodné umístit celou skříň v čelní stěně - v opačném z okna. Tato možnost je ideální pro místnosti, ve dveřích, které nejsou umístěny proti zdi, a pak 70-80 cm. To bude klást vestavěnou skříň od stěny ke stěně, která vypadá mnohem harmoničtější, než je případ s otevřeným úhlem.

Vestavěná skříň na fotografii v obývacím pokoji

Je-li místnost je velký, je dnes velmi v módě varianta c umístění kabinetu prostoru v dlouhé stěny - zdi ke zdi. O výhodách této možnosti, musíme si promluvit s vámi nahoře, tak nebudeme opakovat. Řekněme, že dohnat ztracený prostor, posuvné dveře ke skříni lze zrcadlit. Tak místnost opticky zvýšit dvakrát.

Zrcadlová skříň na fotografii v obývacím pokoji

V případě, že kabinet nedodá ode zdi ke zdi, v žádném z případů, a bylo by žádoucí, aby se zabránilo vystupující rohy, lze objednat na nábytek workshop rohové skříně v obývacím pokoji, ve tvaru trojúhelníku nebo poloměr. Je plně skradet prostor jednoho z rohů, ale i harmonické prostředí není ohrožena. Kromě toho bude takové zařízení se skříňkou, aby v interiéru originalitu.

Vestavěná skříň rohový na fotce v obývacím pokoji

Jak vyrobit skříň v obývacím pokoji není patrný?

Zcela skrýt kabinet může, ale pouze v případě velké opravy bytů, to se provádí velmi jednoduše. Pro začátek je třeba navrhnout rozměry tak, aby to byla plná šířka a výška stěny - to znamená, že bude postaven na modelu mezeru. Jak již bylo zmíněno výše, bude to mít vliv na konfiguraci místnosti, takže se nebude vyčnívat ze zdi.

Druhým bodem, na které by se měla zaměřit, tuto fasádu. Měly by být stejné jako výzdoby stěn. Žádné ozdobné lišty, lišty na přední straně skříně by neměla být. Pouze tímto způsobem bude tajné skříně v obývacím pokoji. Nejčastěji se používá pro stěny jsou stejné jako panel a vyplnění posuvné panely. Ale alternativou by mohl být jakýkoliv jiný materiál, ale pouze barva musí být v obou případech stejné.

Skříň v interiéru fotografií v obývacím pokoji

Šatník prostoru v interiéru obývacího pokoje, jak vidíte, může být postaven tak, že nezasahuje do každé místnosti interiéru, ani prostor. A dokonce i naopak, bude prostor více ergonomické a uživatelsky přívětivé.

No, na tradici našich stránkách Vám nabízíme malý výběr fotografií hotových nápady pro umístění v obývacím pokoji-skříňky prostoru.

Šatní skříň v obývacím pokoji

Obývací pokoj - na „tvář“ jakéhokoli bytu či rodinného domu. Zde jsou hostování, držet oslavy, sbírat přátele. Proto je situace v obývacím pokoji by měla být nejen v teple a pohodlí, ale i vypadat moderní, elegantní a harmonické.

Šatní skříň je často nedílnou součástí interiéru obývacího pokoje. Zde jsou uloženy na nádobí, knihy, zařízení nebo vybavení, oblečení, vybavení domácnosti, dekorativní věci a spoustu dalších věcí.

Šatní skříň se liší od ostatních kusů nábytku přítomností posuvnými dveřmi. Kromě toho, že je velmi prostorný, praktický a atraktivní vzhled. Vzhledem k rozmanitosti dekorativních řešení, takové případy jsou také skutečnou ozdobou každého obývacího pokoje.

Tyto výhody zahrnují:

 1. Kapacita. Tato funkce je způsobeno nejen pro velké velikosti skříně, ale také příslušný řešení jeho vnitřního prostoru.
 2. Univerzálnost. Nábytek se používá k ukládání různých předmětů: oblečení, doplňky, zařízení, ložní prádlo, knihy. Prostorná šatní skříň se dá proměnit v celé šatně.
 3. Zónování prostor. Toto provedení se používá pro velké prostory (studio bytových), kde masivní skříň mohou sloužit jako jakési stěny vytvořit různé funkční zóny, například, pracovní oblast nebo hrací plochu pro děti.
 4. úspora místa. Posuvné dveře, které jsou vybaveny skříní, zabírají mnohem méně prostoru než zavěšená.
 5. Univerzálnost. Šatní skříň v dokonalé harmonii s interiérem, který je určen v různých stylistických směrů.
 6. Spolehlivost. trvanlivá, odolná vůči mechanickému namáhání materiálů používaných pro výrobu skříně.
 7. Rozmanitost modelu a velikosti rozsahu. Skříně mohou mít velmi odlišný geometrický tvar, jiný počet dveří, různé možnosti plnění.
 8. Cenově dostupné. Záleží na rozměrů, uspořádání a materiálu zvoleného pro výrobu skříně. Velmi oblíbený model, kde je hlavní nosná padá na podlahu, stěny a strop, který je, existuje reálná možnost, jak ušetřit na materiálu.
 9. Skříň do zdi k zamaskování své nesrovnalosti, čipy a praskliny.
 1. V případě, že skříň stojí na nerovné podlaze nebo při instalaci technologického poradenství, posuvný systém může rychle dostat jejich pořadí byla porušena.
 2. Je-li skříň plánuje proměnit prostornou šatnou, bude to vyžadovat dodatečné náklady na osvětlení a větrání.
 3. Kluzné a vodící systém potřebují neustálou a pečlivou údržbu. Totéž platí i pro zrcadlové fasády a dveří.

Skříň může být modulární, vložený a částečně uložena.

Ideální pro velké plochy. Prostorná šatna zabírá velkou část prostoru. Jeho předností je vynikající dekorativní vlastnosti, jakož i možnost změny v jakémkoli jiném vhodném místě. Kromě toho, modulový nábytek má vysokou pevnost, odolnost proti opotřebení a trvanlivost.

To se liší od jednotky kompaktnější. Je vyrobena na míru pro konkrétní místo. Je menší pevnost, to nemůže být přeskupeny. Ale to není tak rušivé z celkového interiéru a volně stojící nábytek a vytváří pocit pevné, rovné ploše.

Vizuálně se příliš neliší od běžného vestavěného modelu. Jeho design poskytuje některé bytové prvky, a to buď kabinet má několik stěn a druhý nahradil ho rovinu stěny, strop a podlahu, jak je stanoveno v vestavných modelů.

Modulární šířícího nebo skříň může být vytvořen v různých geometrických formách:

 • přímá;
 • trapéz;
 • Roh. Může být ve tvaru písmene L nebo diagonální.

Obdélníkové případ - nejčastější varianta. To se dobře hodí do každého interiéru a harmonický vzhled v pokojích různých velikostí.

Lichoběžníkový model je poměrně vzácné v moderních interiérech. „Zkosené“ skříň je často doplněna otevřeného obdélníkového nebo radiálních stojanů.

Ve tvaru písmene L rohová skříň se obvykle skládá ze dvou obdélníkových modelů, z nichž každý má svůj vlastní dveře.

Diagonální vzory jsou odlišné od uspořádání ve tvaru písmene L pouhých dveří. Ty tvoří trojúhelník, ležící diagonálně přes stěnách místnosti. Takové případy se vyznačují vysokou kapacitou, ale zabírají mnoho místa a jsou vhodné pouze pro velmi velké místnosti.

Každý model se vyznačuje řadou možností vnitřního vybavení. Dnes můžeme vidět skříní s vestavěným TV, malou ledničkou nebo minibarem, Čína slide nábytku nebo na stěnu.

Existuje skříně provedené v komplexnějších a bizarní forem: radiální, vlnitý, půlkruhové. Tyto modely samy o sobě vypadají velmi neobvyklé a působivé, zejména pokud je jejich přední dveře nebo navíc zdobí krásný obraz nebo zrcadlo vložek.

V závislosti na vrátným, skříně, také jsou rozděleny do různých skupin. Nejjednodušší a nejlevnější varianta - roller. Nicméně, to je méně spolehlivá každý předmět, což se způsob válečkového (úlomky) může zlomit a odrazit bude moci snadno „knock out“ dveře.

Jednokolejka možnost je mnohem spolehlivější a odolnější. Je chráněn proti vniknutí drobných předmětů a pevně drží dveře v říji. Tyto modely jsou samozřejmě dražší.

Posuvný systém samotný mohou být vyrobeny z různých materiálů:

 1. Kov (nejvíce robustní, odolné a spolehlivé varianta);
 2. Plast potažený teflonem (méně robustní a levnější varianta);
 3. Plast (životnost takového systému je velmi nízká - mechanismus může selhat během prvního roku provozu).

Různé modely jsou nábytku a na vnitřní organizaci prostoru. Možnosti závisí na jejich tvaru a velikosti.

Standardní prvky náplně jsou:

 • Rod pod závěsem s oděv (obvykle tento prostor zaujímá centrální a největší část skříně velikosti);
 • Police, zásuvky, drátěné koše (pro botník, ložní prádlo, příslušenství a další podrobnosti);
 • Mezipatro zabírá horní část (kde jsou uloženy velké položky nebo položky, které jsou zřídka používal).

Kromě standardních prvků, se mohou montovat skříň a bryuchnitsami yubochnitsami, textilní tašky na skladovací regály, háčky pro slunečníky.

Skříň může být vybrání pro uložení domácích spotřebičů (vakuum, počítač), nebo sportovního vybavení (lyže, brusle, válce).

Různé modely se od sebe liší nejen v tvaru a uspořádání, ale i velikostí, povrchových materiálů a výzdobu.

Malá plocha místnosti neumožňuje příliš objemné a prostorné skříně. Model s jedním nebo dvěma dveřmi perfektně hodí do malého interiéru.

Prostorný obývací pokoj umožňuje nastavit skříň ve zdi. Taková velká šatní skříň snadno přizpůsobit nejen oblečení a ložní prádlo, ale také knihy, nádobí a další vybavení domácnosti.

přírodní a syntetické materiály se používají k výrobě skříní. Mezi nejoblíbenější materiály přírodního původu zaujímá vedoucí pozici na dřevo. Jeden z nejlevnějších a nejpopulárnější volbou - dřevotřísková deska. Modely mohou být vyrobeny z jednoho materiálu nebo ve více kombinacích.

Při použití více exotické a původní verze jako povrchové úpravy:

 • Bamboo (trvanlivý, lehký, krásný materiál ideální pro etno stylu interiérů);
 • Rattan (opletené tkanina odlišuje výbornou odolnost proti vodě, pevnost a lehkost);
 • Kůže naturální a uměle (otěruvzdorné materiály, měkké a příjemné na dotek, jsou prezentovány v bohatém sortimentu barev a textur);
 • Zrcadlo (používá se pro jeho zamýšlený účel, a jako dekorativní vložky, pomáhá opticky zvětšit malý prostor a aby bylo lehčí).

Různí výrobci se snaží uspořádat své produkty co nejvíce originálu přilákat zákazníky a vystoupit z davu standardních modelů. Zejména v tomto ohledu různých evropských zemích, zejména v Itálii. Italský kabinet může být reprezentováno v nejneobvyklejších a složitých architektonických forem, mají více úrovní a původně zařízené.

Funkční vlastnosti skříně - velmi důležitý bod, což je jistě stojí za shlédnutí při výběru. Ale nejprve je nutné rozhodnout o designu. Poté, co kabinet je vybrán pro obývací pokoj, tak to bude vždy na dohled od hostitelů a hostů. Krásné, elegantní, moderní dekor a skříň neřekl jen o dobrý vkus svého majitele, ale také dodávají interiéru rafinovaný, elegantní a vytříbený vzhled.

různé techniky a metody vytvářet krásné fasády a dekorací na dveře používané dnes. Mezi ně patří:

 1. Kopírování. V každém vzor, ​​ornamentem, vzor, ​​obraz může být použita jako obrázek.
 2. Pískovaně vzor na zrcadle. Nejčastěji se používá pro takové dekorace zeleniny a květinovými motivy, ptáky, motýly, efektní vzory, které mohou být vyrobeny z vlastních skic.
 3. Lakomat. Velmi zajímavý design možnost, která využívá zmrzlý průsvitné sklo o tloušťce 4 mm.
 4. Lakobel. Jedna ze stran skla je pokryta barevným lakem. Tato možnost se často používá při konstrukci kombinovaných fasád.
 5. Vitráž. Starobylá forma dekorace, jehož historie sahá více než sto let. Dnes, s pomocí jemných vícebarevných vitráže, můžete vytvořit opravdu elitní kusy nábytku. Hlavním tématem obrazu v vitráže jsou květiny, stromy, ptáci, biblické postavy.

Jedním z nesporných výhod šatníku je její univerzálnost. On vypadá skvěle v mnoha různých stylů interiéru.

 1. klasický. Tradičně se používá v klasickém stylu šatníku má obdélníkový tvar, fasáda, navržený v tmavých, tlumených odstínech přírodního dřeva. Jako dekorace lze použít zrcadlo nebo vložení matného skla. Na malém prostoru je ideální pro kompaktní model, namočené v bílém, mléko nebo jiné světlé odstíny.
 2. minimalismus. Pro interiér, kořeněné v tomto stylu, ideální pro přísnou skříň ze dřeva se slepými dveřmi. Žádné výzdobě, zlacené a vyřezávané prvky - to vše přesně a výstižně. Chcete-li vytvořit skříň mohou být vybrány a jiný materiál, např lakomat nebo lakobel. Hlavní věc je, že je plochá a jednotvárná.
 3. Hi-tech. Moderní styl, který zahrnuje použití skla, plastu, kůže. Jako fasády dekorace může být použit lakobel, chromované vložky, zrcadlo.
 4. Provence. Útulný, světlý interiér, navržený v pastelových barvách a zdobené kompozic čerstvých nebo sušených květin, nábytek vyžaduje vhodný doplněk. V takovém se místnost dobře zapadá do skříňky od věku dřevo světlé tóny. Dveře mohou být hluchý nebo zrcadlo. Vhodné pro zdobení písek malování, tisk, kované prvky.
 5. japonském stylu. Eastern styl zahrnuje použití bohaté, hluboké odstíny hnědé, bílé, černé, červené. Ozdobit japonské znaky a tradiční ozdoby, matné sklo a lesklé.
 6. Etnický styl. Za takových oblastech ideální skříň s dekorem bambusu, ratanu a jiných přírodních materiálů.

Rozmanitost povrchových materiálů umožňuje vytvářet všechny druhy modelů skříněk v jakékoliv vhodné k vnitřnímu, odstín.

Samostatnou kategorii - přírodní odstíny dřeva. Tmavě a světle hnědá, třešeň, bělený kabinet dává na pokoji více slušný a drahé vzhled.

Pro malé prostory budou nejlepší skříně jsou navrženy v pastelových barvách (písek, světle šedá, mléčná, bílá). Light kabinet neváží se vnitřek a dělá to více snadno a zdarma.

Pro fanoušky neobvyklých, barevné a extravagantní interiéry výrobci nabízejí modely jasných, syté barvy jakékoliv barvy. To může být modrá, modrá, korálová, fialová, růžová, citron a jakýkoli jiný tón. Takové modely jsou obvykle provádí na zakázku.

Ubytovací možnosti skříň není mnoho. To vše závisí na velikosti prostoru, uspořádání, velikosti korpusu a jeho funkční účel.

Je-li pokoj má malou šířku, je nejlepší umístit skříňku v přední části - v přední části okna. Tento kabinet bude mít délku ode zdi ke zdi, ale to bude vypadat velmi harmonické.

Prostorný obývací pokoj vám umožní vybrat všechny možnosti ubytování. Dobrý Vypadá prostorná šatna podél dlouhé stěny. Obsazený prostor je docela možné kompenzovat použitím zrcadla nebo skleněné vložky.

V případě, že stěna je možné umístit horní skříňku, je možné zvážit možnost úhlového nebo radiálního vzoru. Vypadá originální a harmonicky do každého interiéru.

Udělat šatník neviditelné pouze přepracovat fázi, považován za verzi s vestavěným modelu. V této fasády, musí být jako diskrétní a neviditelný, bez ozdobných prvků.

Největším problémem je ubytování kabinet v hruschevke. Například, v místnosti 18 čtverečních metrů malá skříňka lze prosadit. Pak bude pokoj opticky rozdělen do dvou prostorů, jako je obývací pokoj a dětský pokoj nebo pracovní plochy. Pro malé místnosti, je lepší vybrat si světlé barvy skříně nebo pomocí vestavěných možností.

Zvolit správný šatník a nenarušuje celkový styl interiéru je dostatečná pro dodržování jednoduchých pravidel:

 1. Kabinet by měl v barvě a designu v kombinaci s bytové dekorace a další nábytek.
 2. Příliš jasné a syté barvy nábytku není vhodný pro zdobení malých prostor. Kabinet bude vyčnívat z vnitřního prostoru, a místnost bude poměrně malý.
 3. Vestavěná skříň - ideální, pokud je nutné vyplnit mezeru, která nebude použita jiným způsobem.
 4. Pro velkou rodinu, je nejlepší zvolit prostorný možností, jak ušetřit místo a peníze na nákup dalších podstavců, police a zásuvky.
 5. Malý pokoj ohlašoval malá velikost nábytku, prostorná - značku.

Klasický obdélníková skříňka s fasádami z dřevotřísky a odbarvených zrcátek perfektně hodí do interiéru, navržený ve stylu minimalismu. Žádné kudrlinky, jen čisté linie, jednoduchý design a funkční obsah.

Prostorná šatna slouží jako šatna 2 ojedinělých. Univerzální design a černo-bílé zbarvení harmonický vzhled v moderním interiéru obývacího pokoje.

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Skříně v předsíni: Jak si vybrat a kam dát

Šatní skříň je docela populární a poptávky, protože to je funkční a nezabírá mnoho místa v obývacím pokoji - první místo vidět byt hostům a jejího majitele. Proto je velmi důležité, aby udělal dobrý dojem a byla funkční pro hostitele. Jak si vybrat šatní skříň, takže je to prospěšné pro obě radosti - čtěte dál. Skříně - čelí každý dům. Co to je, tím více prostorný, a to je velmi důležité pro každého, kdo se ke skříni pojme maximální počet bodů. Vzhledem k tomu, pokoj - to je první místo, které hosté vidět, měl by vypadat volněji, jak je to možné. Šatní skříň poskytuje vynikající příležitost skrývat spoustu nepotřebných věcí pro každodenní použití, která místnost vypadala zdarma a krásné. Přítomnost skříně zrcátka je opticky zvětšit plochu místnosti a přidejte jas v místnosti.

Skříně v předsíni na stěně: krása v každém metru

Skříně v předsíni na stěně jsou ozdobou každé domácnosti. Bez ohledu na to, kde žijete: v Chruščova, nebo ve velkém bytě. Skříň na zeď bude vypadat krásná a elegantní kdekoliv. Při objednávce je třeba věnovat pozornost stylu. Šatník by měl vypadat skvěle v interiéru bytu a zdůraznit jeho hlavní výhody.

Krásná skříň s originálním designem ozdobí váš obývací pokoj a stylově doplní interiér místnosti

V závislosti na vkusu pronajímatele šatníku, na objednávku, můžete uspořádat prvky, jako jsou:

Čím více bude originál čerpání na stojanu, o to zajímavější to bude vypadat v interiéru bytu. Skříň konstrukce je v souladu s předstihem při objednávce. Velmi zřídka, kdy zákazník spokojen s hotovou verzi předložené v obchodě. Nejčastěji se vydal rozkaz pro výrobu speciálního nábytku náčrtu. To ponechává dražší než obvykle, ale výsledek stojí za to.

Skříně se perfektně hodí do minimalistické, který se používá v moderním designu v celém textu. Proč? Vzhledem k tomu, skříň „potiskem“ do zdi a stává se téměř neviditelný. Pokud nemáte podíváte pozorně, nemůžete si nevšimnout, že pokoj má šatnu vůbec, takže si zkušeně skryté ve stěně.

To je nejlepší koupit skříň ve zdi, pokud váš obývací pokoj je zařízen ve stylu minimalismu

Možnost skříň je ideální pro malé byty obyvatelům, kteří chtějí ušetřit místo ve vašem obývacím pokoji.

Uvnitř skříně na stěně může ležet cokoliv. To může být instalován uvnitř skříně baru pro nápoje, krabice, koše, prostor pro vybavení. Tam všechny věci budou bezpečně skryty před zvědavýma očima a vyl. Velkým plusem skříň, že její dveře mohou být zdobené tapety, které jsou používány v obývacím pokoji na zdi. V tomto případě by nikdo odhadnout, že pokoj má šatnu, dokud je otevřen.

Druhy skříně v chodbě: nejoblíbenější modely

Šatní skříň v místnosti by měl být vybrán na základě obecných stylu apartmánů. Je třeba poznamenat, že v obývacím pokoji skříně mohou být instalovány, pokud nejsou žádná taková kus nábytku, jako modulární zdi. Ve vzácných případech, skříň, míchání se stěnou jiné sady. Ve většině případů jsou nesouhlasný s sebou, takže je třeba se vyhnout takové „sousedství“.

Následující typy skříní pro bydlení:

Nejpopulárnější je zrcadlová skříň, protože opticky rozšiřuje prostor v místnosti

Jaký je mezi nimi rozdíl? Zrcadlová skříň je ideální pro malé prostory, protože se zvětšuje prostor a dodává světlo. Zrcadlové dveře dát prostor lehkost a půvab, a přitom zachovat přehlednost prostoru. Rohová šatní skříň vhodná i pro malé místnosti, jak to dělá funkční nejvíce nepopulární v místnosti - roh.

Rohové skříňky může být větší, než je hloubka, ale menší šířku. Plus to sotva zaujímá hlavní obytný prostor.

Radius skříň se objevil v sortimentu prodejny nábytku dost v poslední době, ale v krátké době získal lásku spotřebitelů se stylovým designem, absenci ostrých rohů a možnost, aby se vešly do každého interiéru. Modulární skříň může obsahovat různé podrobnosti, jako mezipatra, noční stolky, skluzavky. Modulární systém je vhodný pro střední a velké oblasti, kde je přijatelný přítomnost přebytku nábytku. Modulární skříň osloví ty, kteří mají jednotný styl v celém domě.

Výběr šatní skříň v místnosti Chruščov: Jak najít vhodnou volbu

Za Chruščova, že je důležité, aby se ušetřilo místo a pokusit se zvýšit.

To je důvod, proč je velmi důležité při výběru šatníku v Chruščova netrvalo prvních dostupných vzorků a přijmout ty, které splňují následující kritéria:

 1. Skříň pro obývací pokoj v Chruščov může být zrcadlo nebo rohová typu. Povoleno skříň ve zdi.
 2. barva skříň by měla být jasná, pokud jsou použity při navrhování tapet, by měly být jasné, bílé nebo béžové odstíny.
 3. Šatní skříň by měla být od zbytku interiéru jako neviditelné.

Nejpřijatelnější možností pro malé místnosti je zrcadlová skříň světlý odstín

Tím vyšší je celkový interiér místnosti, tím nižší je originální díly musí být v konstrukci skříně. V případě, že interiér obývacího pokoje v Chruščov udělal v etno stylu, skříň může být zdobené fototapet s vhodným tématem.

Upozorňujeme, že za Chruščova obývacím pokoji je obzvláště důležité použít rohovou skříň vlevo tolik prostoru, jak je to možné na rovnou plochu.

Praktická šatní skříň v předsíni na stěně: fotografii, výhody a nevýhody

Šatní skříň ve zdi se vyplatí prvkem každého interiéru, domácí pomocníky.

Hlavními výhodami skříni u zdi:

 • funkčnost;
 • prostornost;
 • Velký výběr materiálů;
 • Můžete si vytvořit kabinet vlastního náčrtu.

Výhodou skříň spočívá v jeho funkčnost a praktičnost

Nevýhody skříně ve zdi, můžete zahrnout náklady nadprůměrné, a potíže při rozhodování o tom, kam nainstalovat kabinet. Nicméně, když je vše nastaveno, to ztratilo jakoukoliv nespokojenost s cenou nebo spory v místě montáže, skříně prostoru.

Skříně mohou být vyrobeny z bambusu, dřevotřískových desek, skla, ratanu nebo MDF. Skříně ve zdi může být zdobené fototapet, nebo vzorované vitráže. Inside-skříně přihrádka pojme stůl s TV, mini-bar nebo mini účet. Dostatek skříň umožňují instalovat uvnitř počítače doma s malým stolem a získat plnou skříň malých rozměrů. Také skříň je ideální pro uložení lyží, snowboardů, tobogány a další příslušenství pro zimní sporty. Vzhledem ke své výšce skříňky se usadí položky až 3 metry na délku.

Ergonomicky navržené skříně v obývacím pokoji (video)

Úspora místa - velké plus skříň jakéhokoliv modelu. Takový nákup je plně vyplatí a slouží již mnoho let věrně.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

90 − 80 =