Potahy vlastníma rukama

Potahy vlastníma rukama

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Potahy s rukama (se vzory): možnosti pro jakýkoliv druh vyšívání

Pohodlné a kvalitní interiér - klíč k příjemnému pobytu v bytě, takže je důležité, aby to bylo krásné, nastavit pro práci nebo dovolenou a jen pastvou pro oči. Interiér na byt - jako způsob, jak pro ženy, a detaily v interiéru - to nejdůležitější. Jeden takový detail je důležitý textil - záclony, koberce, přikrývky, potahy na nábytek. Koneckonců, budete mít mnohem jednodušší a příjemnější sedět na židli v cíli, ale v křesle s krásným, pečlivě vyrobené obálky. Ale najít ten správný kryt na svém křesle, je téměř nemožné. Je třeba vzít v úvahu všechny: velikost nábytku, textilií, z něhož je vak vyrobený, kvalita svarů, vhodného zabarvení a další. Ale moderní ženy v domácnosti nepotřebují navštěvovat prodejny: udělají to zaštítit. V našem článku „se vztahuje na židlích s rukama (se vzory),“ se naučíte šít obaly na židlích s rukama.

Zde je pozoruhodný případ bychom se dostali. Všechny potřebné materiály jsou uvedeny na obrázku. Ty lze zakoupit v každém obchodě tkaniny, nebo možná ve vaší domácnosti je úsek vhodný tkaniny.

Tak, jak je tomu v případě obalů pro sedací soupravy, nejprve provést měření. Na obrázku je označena s podrobnostmi, které je třeba vyříznout.

Podrobně № 1,2 a 3, by měly být přidány na přídavky 2,5 cm, a podrobnosti № 4, 5 a 6 - 2 cm příspěvky nahoru a po stranách a 3 cm na spodním okraji příspěvku. Šestý položka musí být přeloženy na polovinu šířky a měřit střední opěradlo židle a přidat k ní 9 cm. Pro pokrytí židle vyžaduje jednu № položky 1, 2 a 5, a dva díly № 3, 4 a 6.

Po řezání začít pracovat s šesté části. Tuck 1,5 cm, a pak dalších 5 a prošit psacím stroji. Dále jsme podali přidat prvky dohromady a pokračovat nous horní hraně, jak je uvedeno níže.

Pak jsme usekli horní část 1 a řez a mel jim čelit. Nezapomeňte o příspěvek ve výši 1,5 cm. Jen brousit část 1 a 2. Po obdržení položka uložit na židli stinné straně up, pin up boční díly číslo 3. Tam je smysl jejich zatáčku rovně na židli, pak odstraňte kryt vedle nábytku a prvky pro Stitch Basting. Opět připomínáme o příspěvek -. Všechny stejné 1,5 cm pak tato položka musí být železo.

S přídavkem 1,5 cm kus 4 Brousíme s zkratky № 5. Další podrobnosti střihu výsledného límcem s jednou stranou řez klín 3mya stranách sedadla a řez druhou stranu klínu proti sobě. S přídavkem 1,5 cm brousit výsledných švy. Dávivý Výsledný kus nábytku na přední straně, narovnat rohy a proutyuzhivaem.

Nyní opět dáme produkt v křesle a povídání na nábytku straně smyku sekce detail číslo 4 z vnitřní spodní části zadního dílu. Dále odstraňte kryt z křesla a mel švů „zigzag9raquo;.

Spodní část opěradla dílů a volánky nezbytné ohnout 3 cm a poražených lem, který je pak šil u nás na psacím stroji. Také jsme nastínit postavení pěti tlačítky na středu hřbetu, proveďte smyčky a šít na ně. Sečteno a podtrženo volánky mohou být zdobené korálky, šít to s šicím strojem.

Pokud nechcete trpět s vzory a stroje, nabízíme vám možnost univerzálního krytu na židli, která zdobené Byt bude opravdový svátek.

U těchto výrobků je třeba vyříznout tři kusy: zadní sedadlo, a míček. Rozměry univerzální obal následující: opěradla - výška 110 cm, šířka 45 až 48 cm; Sedadla - šířka 45-48 cm, délka 45 cm; míček - výška 44 cm, délka od 210 do 250 cm, při jejichž výrobě vnitřku předmětu závazné pásku na obou rozích na sedadlo, a následně kryt může být vázána na nohy židle .. Tento produkt neklouže a vystupte.

Pokrýt ztracenou formu a ne „visel9raquo; na židli, nabídl šít tenkou gumičku na zadní šev šňůr sedadel a boční. To pomůže opravit na opěradlo židle a zastrčit přebytečnou látku v případě, že židle se ukázalo, že ještě kratší než krytu. I když posunete židli, guma ještě táhnout za látku.

Proto jsme se snažili, aby vám, že šít tašku na židli s rukama ukázat - to je jednoduché, cenově dostupné a zábavné. A pokud se vám nelíbí, šít, připravili jsme pro vás vzorem univerzální potahy níže.

To může být jednoduše svázán kolem zad, a to bude vypadat skvěle na každém židli. Také to může být snadno odstraněna a promyta pomocí standardního pračce.

Kromě toho, svatební výzdoba židle stala módní v Rusku, takže šicí potahy na židlích se může stát nejen koníčkem, ale není špatný způsob, jak vydělat peníze. Když dostatečné množství volného času, můžete ušít potahy pro svatby a jak se „vyndat“. Jediný problém je - musí být umyty a žehlit sama. Vyrovnat se s praním pračka, žehlící doporučit včetně parní generátor.

Jak ušít potahy na židlích s rukama - fotky a vzorů

Univerzální způsob, jak aktualizovat staré a již poněkud nudí se židlemi bude šití textilních potahů. Jsou schopni měnit nejen vzhled křesla, ale také, aby domácí interiéru nový lak.

přidat útulnost kuchyně či jídelny, chic - obývací pokoj a zlomyslný spontánnost dětský pokoj s těmito úkoly perfektně zvládnout kryty na židlích.

Skutečné využití židlí a rautů v kavárna a restaurací. Židle v krytech vypadají obzvláště slavnostně a stylové.

Kromě dekorativní funkce případy řeší problém ochrana židle před znečištěním. V každodenním životě, často se stane, incidenty, takže charakteristické stopy na čalounění. A v případě, že rodina má děti nebo domácí zvířata, ochrana tkaniny židle jednoduché potřebný. Pokrývá snadno sejmout a vyprat. A můžete vždy vytvořit novou pokud je to nutné namísto zkažený.

Potahy sedadel se liší ve svých jmenování, formulář a faktura. Přísný a roztomilý, formální a neobvyklé - si můžete vyzvednout kryty jakýkoli Případ a židle.

Dětská židle zdobí kryt tkanina s jasným potiskem nebo výšivkou, židle ze dřeva - krásný mys zad a sedadla, všité do jejího tónu. Neobvyklý případ může mít i židli pro rybolov, i když to bude vypadat lépe na několika vysokými opěradly modelů.

V závislosti na, potahy potřeby a úkoly lze rozdělit na:

  • každodenní.Rutinní případy jsou povoláni ke službě denní, Budou často nosí off, takže by měly být šité pevně a důkladně. Rutinní případy by měly být maximálně funkční, snadno odstranit a nasadit. Textilie pro jejich šití musí být trvanlivé, odolné proti opotřebení, rozdrtit důkaz;

 • dovolená. Dovolená kryty nastoupili speciální případ. Mohou být použity více dekorativní prvky: Ruff, volánky, mašle a korálky. Dovolená se vztahuje úkol - vyzdobit interiér pro speciální příležitosti, není pevně skrýt židle. Proto konstrukce krytu může být fit kreativně.

ve formě Případy mohou být rozděleny do tři skupina:

oni jsou nejvíce univerzální. Vhodné pro každou příležitost a interiéru. Nechá se zcela uzavřít celé židli, skrýt všechny nedostatky, pokud je to nutné. Takové kryty vypadají holisticky a důkladně. Z nevýhod celých krytů patří relativní složitost šití a více (ve srovnání s jinými typy) spotřeba tkanina;

  1. Překrývá hřbet a sedící. Pro domácí účely může být dobrým řešením oddělený potahy na sedadla a zad. Sedák židle, zpravidla ušpinit více, než ostatní. Proto mytí potah sedačky je zapotřebí častěji. Obzvláště dobře se hodí pro zvláštní kryty neformální světelných podmínek. Například pro letní kuchyň, zahradní altán, nebo dětský pokoj;

 1. Polštáře pro zadní. Potahy na opěradla lze připsat pouze na formální případu. Jejich účel - slavnostní výzdoba. Tyto pláštěnky jen šít (ne-li brát v úvahu háčkování mys) nesmí trvat hodně textilií. S pláštěnky můžete vyzdobit židle pro nový rok, dětské stran, jakož i pro jiné účely.

šít látkové potahy musí být zvoleny na základě destinace židle. Rovněž v souladu s celkovým rozhodování designu místnosti.

Pro šití slipcovers hodí téměř slavnostní jakýkoli druhy textilií, dokonce i nejlehčí a ozdobné.

často používán opona druhy textilií vzhledem k jejich atraktivní vzhled a relativně nízkou cenu.

Na otázku výběr Tkaniny pro běžné potahy je třeba přistupovat důkladněji.

Pro šití potahy pro kuchyně Židle by měla zvolit levné odolný tkáň. ideální bavlna nebo směs bavlny a viskózy. Tkanina by měla být snadno vyrovnat bez prolití při praní a netvoří záchytné body při sebemenším doteku. Tyto barvy mohou být velmi odlišné. štědře vypadat kryty, které jsou vhodné pro ubrusy, záclony nebo chňapek.

Nálada v obývacím pokoji, zpravidla více ostřílený a přísné. Pouzdra pro této místnosti je lepší vybrat látku do kategorie nábytku. Je to silný a reprezentativní Vypadá to. Můžete podpořit zbarvení pohovky nebo záclony, vyzvednout na potahy podobnou látku.

školka To podporuje většinu původních nápadů. Pro obal může být použit jako hladká bavlněná tkanina, a fleece nebo dokonce kožešina. Můžete také použít staré džíny, sešívání z nich legrační potahy s kapsami.

vzor Pro potahy závisí na back forma a sedlo, ohledu na to, vyrobené nohy židle kolmá k podlaze, nebo pod úhlem.

Je nemožné, aby vyzvednout vzor pro univerzální kryty, které by byly vhodné pro všechny židle. Proto je pro každého specifický Židle bude muset vybudovat individuální vzor.

fázi výstavby pattern:

 1. Vyjmutí měření židle. Měření se provádí přesně, bez přídavků. Je třeba si uvědomit, zejména tvoří židle ovlivňuje konfiguraci krytu;
 2. Schematické znázornění detailů pokrytí. Předtím, než se stěhuje do měření totální vzoru, je nutné vybudovat schematické znázornění detailů na kus papíru. Na obrázku je uvedeno měření se neberou v židli, a hodnoty pro šití kryt;
 3. Konstrukce testovacího vzorku. Testovací vzorek je založen na papíře nebo pauzovací papír je již v plné velikosti pomocí následujících schematických výkresů. Je nezbytné, aby se vzor pokrýt všechny podrobnosti, a to i spárované;
 4. kování vzor v křesle. Chcete-li ověřit vzor, ​​je nutné vyzkoušet na židli. To se provádí pomocí pásky. Při montáži je vidět případné nedostatky v konstrukci modelu;
 5. Vyjasnění a korekce vzor. Vzor je upraveno v případě potřeby. Je vhodné udělat schematické znázornění;
 6. Konstrukce konečných vzorů variant. S ohledem na všechny zjištěných mezer vytvořených konečný papír vzorek, se kterým dojde k řezání na tkáně.

Master class na šití potahy

Šití potahy vypadá jen komplikuje. Po studiu problému, as trochou trpělivosti a práce, vyrovnat se s úkolem může i pučící švadlena.

v mnoha ohledech, úspěch definuje události konfigurace židle a složitost modelu pokrytí. Lepší začít s křeslo a levné tkaniny.

zvážit vyřazen přizpůsobení procesu pokrýt židli obdélníkový opěradlo a sedák s rukama.

Pro šití kryt na židli s obdélníkovým opěradlem a sedákem nezbytným opatřením:

 • Vzdálenost od horní části opěradla k podlaze;
 • výška opěradla;
 • Hloubka sedadla;
 • Šířka židle (v tomto příkladu je šířka opěradla a sedadla jsou stejné);
 • Nohou.

Před přechodem na plnou odhalit, doporučuje dělat schematické znázornění.

V našem krycím modelu bude pravděpodobně tři Podrobnosti: dlouhý obdélník, který bude uzavřen opěradlo, sedadlo a vzdálenost k podlaze vpředu a vzadu, stejně jako dva obdélníkové boční panely z podlahy na sedadle.

šíře Hlavní obdélník se rovná šířce židle s přídavkem 2 cm na každé straně.

Délka obdélníku složené z výšek opěradla nad podlahou od horní části sedačky na sedadlo, na hloubce a výšce nastavitelné nohy. Je to stojí za to, aby se zvýšení 1,5 cm s každou ze stran.

Jak jsme považován za model židle není určena k komplexní vzor, ​​můžete přeskočit krok konstruování kreslení na papíře a montáž papír vzor na židli. Přířezy mohou pokrýt najednou na textilii, za použití dat z systém.

Čerpat z tkaniny je možné pomocí křídy, mýdlo nebo tužku. Vhodné použít linku, jako všechny modely stran přímý.

Když budoucnost krycích částí jsou řezané, můžete začít making. Posloupnost operací:

 1. dostat postranní švy zpět;
 2. zesílit a steh boční a spodní části zadní části zadního krytu;
 3. Šít boční části pokrytí na sedadlo;
 4. zesílit a steh boční a spodní okraje bočních dílů a předního krytu;
 5. Zvládnout vnitřní švy a sekce na overlock (Overlock - speciální šicí stroj šicí plátky výrobků).

Náš případ, síťovaný vlastníma rukama, Připravte se!

Tyto pokyny mohou být užitečné při šití potahy:

 • Šít kryt je vyžadováno 1-2 metrů tkanina;
 • dělat výstřižek racionálnější, je nutné řezat několik krytů pro stolování v rámci celé skupiny;
 • Mizerný v čalounění sedadla polyesteru nebo pěnové pryže, se měkký krýt;
 • více pokrytí kousků ve struktuře, je menší potřebou šití tkaniny;
 • Chcete-li vytvořit originální zbarvení krytí, tkanina pro jeho šití mohou být kombinovány;
 • pokrýt žádné sklouzávání ze židle, z vnitřní všité tkaničkami, které jsou vázány za nohy židlí;
 • Šít kryty nejsou nutně nový tkanina, fit i staré džíny, bundy nebo kabáty.

vidět video lekce jak ušít tašku na židli s rukama:

Takhle? Přihlásit se k odběru aktualizací webu pomocí RSS, nebo zůstaňte naladěni VKontakte, odnoklassniki, Facebook, Twitter nebo Google Plus.

Potahy: výběr šití schémat a řezání tkaniny, příklady vzorů

Šít vztahuje na židlích s rukama opět v módě. To nejen prodlouží dodává nábytek od zbytečného čištění prodlužuje životnost nového, a umožňuje odložit na lepší časy obtížnou a možná nákladnou obnovu staré. Zahalena nábytek levně hodí do interiéru, a změnou krytů, můžete změnit své akcenty podle potřeby: festivaly, navštívit významnou návštěvu, právě náladu, období, atd.

Pokrývají židle s opěradlem se provádí následujícím způsobem. vlastnosti:

 • Šetří - chrání před poškozením, skryje nedostatky. Poz. 1 a 2 na obr;
 • Accent - hodí nábytek v interiéru, zatímco ve stejné době doplnění a / nebo dokončení koncepce jeho konstrukce, bod 3-6;
 • Sham, poz. 7 a 8 - bere hlavní roli ve vnitřním vzhledu, často s hadrem. To umožňuje skrýt nebo zakrýt nedostatky řešení designu, nevhodné za daných okolností;
 • Dekorativní předmět. 9-11 - většinou na festivalech. V tomto případě je univerzální kryty (viz. Níže), aby bylo možné uspořádat obrovskou hostinu s „různých velikostí“ židlemi.

Odrůdy potahy pro židle

Je možné ušít potahy na židlích, které kombinují některé z těchto funkcí, ale pak by měl být rovněž vedena funkčnosti krabici:

 1. Příležitostné a punctuating - jsou stabilní, hygienické, snadno omyvatelný, a hlazení praní tkanin, viz níže ..
 2. Sham - protože nemají používat na denní bázi, na odolnost proti oděru a požadavky tkaniny se sníží, ale vyžadují okázalost a luxus, jinak vizuálně přetáhněte hlavní důraz na vnitřní stůl s židlemi, je nemožné.
 3. Fine - hlavní věc je možnost chytlavé výzdobou při nízkých nákladech, nízké náklady na tkaniny, její minimální šířka pásma pro tuku a tekutin a maximální otstiryvaemost pokud opakovaně použitelných obalů, např. válcování. Je zřejmé, že to, co se může ukázat pokrývá po svatbě nebo výročí, a nábytek pod nimi, pokud se dostanou za mokra dobře.

Polštář kuchyňské židle

Kryty na kuchyňských židlí jsou často prováděny jako jednoduché ochranné pláštěnky, viz. Obr. Správně. Ať koncepčně akcentem s luky, ozdobné knoflíky (viz. Na konci), podlahy sukně metuschey atd doplňky v tomto případě non-racionální. Nicméně, v kuchyni potřebuje styl s diakritikou; zvláště tam, kde jsou hostování. V tomto případě záchranného pletení: plést potahy na nábytek je absolutní známkou dobrého vkusu, dovednosti a bohatství vlastníků. Mezitím, deky, polštáře židle mohou být spojeny velmi jednoduše, háček fragmentů bez schémat a dovednosti plést vůbec, viz. Násl. video:

Video: pletený polštář židle s rukama

Opět s odkazem na Obr. na začátku, s ilustracemi k stylů krytů. Kryty kuchyňských židlí ukládání podle definice; jejich akcenty - co dopadne. Stavět jednodílná konstrukce stylu stísněné a nepořádek kuchyňské vybavení varné ach tak snadné. V případě, že původní koncept nebo jeho vlastní výraz je nesprávné, akcenty židlí je pak málo to správně. Proto elementy dekoru pokrývá kuchyňské židle krátký skládaná sukně dostačující (na podlaze může být cokoliv), šev mezi nimi a dokonce čmáral krycí pásky organza, nebo tyl. Toto rozhodnutí ponechává dostatečný prostor pro různé kuchyně vzhled výběr barevných odstínů látek pos. 1 a 2.

Dekor na židlích obývacím pokoji, poz. 3-6, je to možné a dokonce nutné již rafinované, jako Na tomto místě zdůraznění role denně pokrývá alespoň ekvivalentní úsporou. Tedy jednak ke změně požadavků na tkáně pochvy cm. Níže. Za druhé, je kryt sukně dělat metuschey nežádoucí, mezi to a clearance podlaha je alespoň požadované od 2-3 cm, pos. 6.

Sukně podvod kryty, naopak správné místo na podlaze a hrál hlavně poskakovat. To je to, co táhne vizuální vnímání vzhledu interiéru na židlích s tabulkou a hadříkem na druhu bohatší zde pro sekundární faktor, bod 7 a 8.

Pro slavnostní kryty co je nejdůležitější - elegantní a chytlavé čepice dekor, poz. 9-11, takže řez kryt (viz. Dále) je v tomto případě nemá žádný význam. Kromě toho se u míst na dovolenou, je často používán není vyšívaný t. Called. poluchehly když kus tkaniny zabalené židli, s dekorativní uzel a závěsy záhyby. Dozvědět se více o zdobení židle pro rekreační cm. Masterclass níže.

Video: zdobené židle na dovolenou

Vlna, vlněné směsi a viskózové tkaniny pro potahy na židle nevhodných; - zejména pro kryty denně. Hlavním důvodem - alergenní vlna. V případě, že dům má nejméně jednu osobu se sklonem k alergiím, s vlněnými přikrývkami se brzy promění v potenciálního alergie klinické. Navíc vlna dobře teplo, není třeba na obálky, ale velmi špatně vyčistit a řádně vyčistit. Ze stejných důvodů, nábytek kryty jsou nežádoucí samet, velur a samet Ryty.

Poznámka: samet, velur a samet Ryty souhrnně často odkazoval se na jednoduše jako samet nebo veluru. Přesnější rozdělení ty - hromada samet dlouhá, 1,5-2 cm Máme velur hromadit kratší, až 2-3 mm .. Ryty samet - velur, villi, které jsou sestaveny jako by gryadochki.

Pro šití potahy na židle vhodných materiálů:

 • Bavlna, nebo prostě c / b - tkanina, satén, kepr, plátno, džínovina, c / b gabardén.
 • Prádlo - malba na plátně.
 • Silk - krep satén, hedvábí gabardén, satén, brokát.
 • Syntetické oblečení a nábytek t. Called. bifleksnye, tedy prodloužení stejnou délku a šířku sdíleného závitu.
 • Syntetické nábytek - hejno, mikrovlákno, s některými omezeními, viz níže.

X / bavlněná tkanina jsou levné, naprosto hypoalergenní, odolné, dobře spokojeni s tímto obsahem. Mezi hlavní nevýhody - okamžitě mokré a malovat na ně z praní a lehkých mizí; Způsob barvení / zimní čas, dokud není vše vymyslel. Z tohoto důvodu, v interiéru, navržen tak, aby tón celé roky, c / b nábytek Kryty nevhodné. X / b tkaniny, keprové a satén může být uveden na obálkách dětských židlí, je-li jejich sedák a opěradlo je vodotěsný a snadno se čistí, nebo je-li kryty s měkkými polštářky, cm. Pod. Pro zvýrazňováním pokrývá v obývacím pokoji je vhodný c / b gabardén. Džíny a S / W plátno by bylo vhodné ve vnitrozemí a rustikální, ale v takovém případě je lepší vyměnit prádlo.

Hlavní výhodou lockrams - mimořádná odolnost a samočisticí. Za starých časů, zemědělci nosila ložní prádlo porty 10 let, se pak odsává práce a nehygienické podmínky. Bohužel, málo barevné prádlo, umýt a žehlit. lněné tkaniny textury hrubý. Drevneegipeskie mistři byli schopni vytáhnout prádlo příze závit №200 (!), Ale teď je to úplně ztracené umění. Prádlo potahy dobře zapadají do interiéru obci klonem a vhodný pro zahradní nábytek. Pak jejich každoroční jarní a prostirnut dost pro půl dne viset třepetání ve větru, většina záhybů rozptýlit.

Krep satén - jeden z nejlepších materiálů pro potahy. Trochu špinavý, trochu vodotěsný, snadno umýt a vyčistit. Napříč warp se táhne jen o něco horší, než spolu. Téměř rovnoměrně nahoru a dolů táhne hedvábný kaftan, má také všechny ostatní vlastnosti krepové satén, ale dražší. Atlas odolná a je vhodná k zdůraznění sukni kryty poskakovat a svátky, as Udržuje vynikající brankoviště. Ale Satin sedák a zadní kryt se často čistit. Brocades materiál s výhodou obaly na podvod, zvyšuje jeho tíha krycí akcenty. Clean nezáleží, Nežehlete a mytí nemůže být, protože To zahrnuje tkaní kovová vlákna. Nedostatek hedvábí, brokát sebe - jsou příliš kluzké, z ošíval ve víku židle je posuvná.

Bifleksnymi tkát téměř všechny jemné nábytkové tkaniny a oděvy úsek - Lycra, spandex. Z kombinace vlastností, které jsou vhodné pro všechny nábytek kryty, jsou velmi odolné, snadno umýt a vyčistit, špatný mokré. Spandex se táhne v jakémkoliv směru, téměř jako z gumy, je vyroben univerzální kryty k pronájmu, které můžete získat na jakémkoliv křesle, vidět film .:

Video: Použití Universal kryty pro různé židle

Nicméně, interiér je navržen tak, aby byl jediný vhodný styl nábytku kryty Supplex. Ze stejného důvodu, pro který zpívá v La Scale nenechá Lady Gaga a Miley Cyrus, i když koupil mimo halu pro příští rok: Lycra a spandex, aby kalhoty, atd. vzdorný padnoucí kalhoty.

Celkově tyto potahové látky - jsou vtaženi do hliněné hromady, a protože dlouho držel názor, bez čištění. Flock udržuje menší znečištění a vydrží několik úklidy; nemůže být vymazán. Mikrovlákno udrží formu až 5 let, ale čištění a praní prádla nebýt. Shlukl a mikrovlákna SEW t. Volal. evrochehly na kancelářské židle typů Bizplastiko, Domilfo et al., ibid. násl. video:

Video: Použití evrochehlov na židlích

Poznámka: můžete vytvořit levnou kryt na židli „pod srstí“ se shlukl a mikrovlákna. Nejprve však, že je nepravděpodobné, že by vydržet po dobu delší než 3 roky v kuchyni av obývacím pokoji 5. Za druhé, totéž „mexický jerboa“ host může vidět v nějaké kanceláři, nebo, promiňte, v pracovně prostitutek, a aby pro závěr o pověst vlastníků.

Tento režim měření pro konstrukci židle krycí vzor ní dal na pos. Obrázek 1; na poz. 2-4 - název případu. Letter označeními velikosti - standard (typické), najdete je na vzorech krytů, viz níže ..

Měření schéma židle pro řezání kryt ní a způsoby pro šití kryty pro židle

V jednom křesle věci je třeba 2-3 m záležitost, takže to je řez, aby se úspory materiálu, jsou téměř výhradně přímý vlastní kapitál, tj. osnovní nitě musí projít podél od zástěry přes sedáku a opěradla v sc, červenými šipkami na položku. 2. Ale pak, pokud používáte C / b, len nebo těžké fyzické potahové látky, např. žakárové, na rituálů lobární (strana krycí křídla) bude viset horizontální (modrá šipka) a poklesy jsou vytvořeny pod sedadlem, což je jasně vidět na tlačítku. 2.

Bifleksnye textilie z tohoto nedostatku jsou volné, takže vzor se týká jednoho zástěru s jsou obřady spojeny vytvořit obrubu. V tomto případě je možné použít nehospodárné, ale dává velkolepé záhybů diagonální řezání, poz. 3. Kryty z přirozené tkáně mírně poklesne sukně SEW odděleně. Pokud věci satén krep, gabardén hedvábí, saténu, brokáty a kol., Hedvábné tkaniny sukně lze přizpůsobit a šít náprsenka, poz. 3. Pérák bifleksnyh potahových látek není tak efektní jako Lycra a spandex opravdu nefunguje.

Poznámka: ve skutečnosti dokonalý ve všech ohledech a prakticky věčný materiál na židli pokrývá syntetický plátno - Dacron, Mylar. Nedostatek jednoho - bláznivá cena.

Kryty na tvrdých židlích jsou často šité měkkou vložkou. Ideální materiál pro kapsy - prádlo. Pocket všité do průramku bez spojovacích prvků, které tvoří podvorot uvnitř, v povlaku na polštář na polštář. Je to nejlepší řez od liniové nábytku hustoty pěny 35-45 (35-45 stupňů) nebo syntetické plsti. Syntapon a hollofayber pod tíhou sedící brzy komprimovaný a nelze prát.

Všechny modely uvedené níže mohou být upraveny na základě výsledků měření svých židlí. Viz výše. Nejjednodušší případ na židli - single cut. Možná, že úsporné a napětí; výška sukně může měnit libovolně. Plány v rámci motýlkem a vlevo je uveden na obr. Jak to dokončit tie gumu, na obrázku vpravo: sc míru klínu zalešťování o 10 cm, na obou stranách, a šít z vnitřní kuliske pro gumy. Povolenky na okraji podvorot - 2 Viz poznámka po vzoru nejsou! Nevýhodou tohoto dělení - velké úlomky z tkaniny, pokrývá potřebu všech židlí.

Vzor z jednoho kusu, potahy

Vzor na stopě. Obr. - Případ pro kuchyňskou židli. Možná jste si nevšimli, ale kuchyňské židle velikosti menší, než v obývacím pokoji, tak pokud jde o ergonomii. Modifikace pod dásní - stejným způsobem jako v přední části. Případ, viz. na pravé straně na obr.

Plány pokrytí kuchyňskou židli

Sedák a opěrák není u všech židlí s pravými úhly. Vzory obvodu a šití (rubové strany) na plášť kuchyňské židle sedadla se zaoblenými rohy uvedených na levé dráze. Obr. Zpět s sc přišije k ventilu nahoře.

Vzory potahů na sedadla se zaoblenými rohy a vídeňské sedadla s kruhovým sedák a opěradlo

Na pravé straně na obr. - systém pro výstavbu vzory krýt „velmi kulatý“, například Vídeň, sedací židle a instrukce pro dělat to .. Nicméně, protože moderní tkaniny kryt na židli s kulatým sedákem a opěradlem lze přizpůsobit přímo na místě, a aby lépe vidět. Násl. výukové video.

Video: Jednoduché provedení krytu na židli s rukama

Tady, na obr. - zdůrazňováním vzor kryty pro standardní křesla v obývacím pokoji, s poluvolanom (vlevo) a klasiky s zástěru a obřady, na pravé straně:

Vzory potahů na křeslech v obývacím pokoji

Pokud nežádoucí metuschaya sukně, její výška (resp. Velikosti jsou zvýrazněny) je snížena o 2-10 cm. V tomto případě je řezací uspět ekonomicky, protože vzory pro židle dvojice mohou být umístěny na jednom krájení zrcadlit vodorovně.

Španělské Repliky pláštěnky na kuchyňskou židli

Dále, přízvuk kryt na židli v obývacím pokoji; s krátkou sukni jde na kuchyňskou židli:

Španělský vzor kryt na židli v obývacím pokoji

Třetí možnost - Pouzdro na Vídeň či ratan kulatý židle na terase, nebo na verandě, podle našeho názoru, do země:

Španělský vzor kryt na židli s kulatým sedákem a zad

Nakonec vzor dekorativního krytu poskakovat na svatbě; bez srdce, aplikace - pro každou dovolenou:

Španělský svatební nebo slavnostní kryt vzor na židli

Luky, stuhy, květiny a další. Slavnostní výzdoba, která je jiné téma. Ale pokud jde o židle, je třeba se zmínit o ozdobné knoflíky zdobit jejich krytů: oni musí být větší, než je obvyklé, a ne narazit do těla zasedání.

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit svůj vlastní ruce ozdobné knoflíky pro potahy sedadel - s plastovými kroužky ze záclon. Kroužky je třeba vzít, nebo ne řezání, nebo úhel řezu; zbytek je zřejmé z obr.

Jak vyrobit dekorativní tlačítko vyzdobit kryt židle

Leave a Comment

Your email address will not be published.

73 − = 69