Power viděl, jakou značku si vybrat cenu

Power viděl, jakou značku si vybrat cenu

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Elektrické pily řetězové: hodnocení spolehlivosti, rysy, tipy pro výběr

Alternativou k benzínových agregátů řezání a zpracování dřeva jsou řetězové pily, které hodnocení je způsobena přítomností určitých prvků, výrobcem a správné funkce. Zobrazeno jednotka pracuje klidnější, snadnější přichycení, než čerpací ekvivalent. Přesto, že je vázána k napájení a má menší kapacitu. Vzhledem k tomu, všechny funkce zařízení, která jsou vhodná pro průmysl a domácí použití, existuje několik nejvyhledávanější značek, z nichž zmíníme níže.

Jak si vybrat elektrické nářadí?

Výběr řetězové pily vyžaduje zohlednění určitých parametrů. Patří mezi ně:

 1. Jmenovitý výkon. Pro individuální použití dostatečně ukazatelů 1600-1800 wattů. Je důležité zvážit možnost napájení, který napojí přístroj, hmotnost a četnosti používání. Pro průmyslové použití nástroje aplikovat sílu více než 2 tisíc voltů. Na trhu existují případy, které optimálně kombinuje hmotnost, výkon a energii.
 2. Schopnost používat baterie. Power řetězu, jehož cena závisí na různých parametrech, může být v některých variantách pracovat při napájení z baterie. Výhodou tohoto nástroje je nezávislá na délce drátu, který omezuje pohyb. Nicméně takové modifikace jsou citlivé na nepříznivé účinky nízkých teplot.
 3. Brzda řetězu. Tento uzel musí být vybaven pojistkou (odpadky) na dotykové obvodu pro řezaným materiálem.

Na domácím trhu, řetězové pily, hodnocení bezpečnosti a kvalitativní vlastnosti, které jsou oceňovány především, představuje několik úprav. Nejvíce populární mezi profesionály i amatéry Makita pily. Oni jsou známí pro spolehlivost, ale mají vysoké náklady. V kategorii střední cenové a pil význačných levné řetězce „Energomash9raquo; a“ serednyachki9raquo; Bosch a „Shtil9raquo;.

Po přezkoumání hodnocení odborníků nástrojů, zpětné vazby od zákazníků a kvalitativních charakteristik lze rozlišit v následující tabulce žebříčku poptávky elektrické řetězové pily, s přihlédnutím k ceně.

Odhaduje se počet stolek

Stojí za zmínku, že „ENERGOMASH PC 91609raquo; - Domácí elektrická řetězová pila, cena je mnohem nižší slavný protějšky, obdržel 8,5 počtu bodů za cenu 4 tisíce rublů.

Výkonné profesionální elektrické pily

Většina pily pro recidivující účely a osobní potřebu

Lídři mezi motorovou pilou s baterií

Makita UC 4030A (rating - 10 bodů, odhadovaná cena - 11 300 rublů)

Makita UC 4020A (cena - osm tisíc, 9,5 bodů)

Makita BUC 122 RFE bude stát ne méně než dvacet tisíc rublů, ale má nejlepší hodnocení v indexu deseti bodů

„Shtil9raquo; MS-361 (9,5 počet bodů, náklady - 40 tisíc rublů)

ECHO CS (z 8,5 bodu cena je docela slušné - od 20 tisíc rublů)

Bosch AKE 30 LI: 9 bodů v hodnotě od 28 000 rublů.

Bosch GKE 40 bude stát nejméně 10.000, její index hodnocení - 9,0

Bosch AKE 30S (počet bodů - 8,5, hodnota - cca 8.200 a výše)

Mezi oblíbené řezných nástrojů, reprezentovanými Makita index elektrická řetězová pila UC 4030 F. Přístroj má kapacitu 2000 wattů, určený pro průmyslové práce. pneumatika délka řetězce 400 mm, které mají být namontovány analogové 450 milimetrů. Současná funkce brzdění při řezání do materiálu, velká rozteč řetězu zaručuje vysoký výkon.

Výhody přístroje:

 • Slušný výkon.
 • Vysoký výkon a nízká hmotnost.
 • Vysoce kvalitní montáž.
 • Economy.
 • Zařízení pro textilní a gumové rukojeti.

Nevýhody zpravodajské jednotky patří skutečnost, že poté, co často začíná určité době provozu k úniku oleje.

Tato úprava má kapacitu 1,8 kW, o hmotnosti 4,5 kg, délka řetězu pro pneumatiky 400 mm. Velký krok pracovních článků řetězu umožňuje jí produkce? stejně jako doma v případě časté a intenzivní zátěží.

 • Výborná build.
 • Optimální délka sběrnice, s napínáním řetězu bez použití dalších nástrojů.
 • Dobrý výkon, nízká hmotnost, komfortní rukojeti.

Některé strukturální vady v tomto stroji může být považován za spotřebu docela solidní olej.

Řetězové elektrická pila Bosch v průzkumu zastoupené dvou modifikacích:

 1. GKE 40 BCE. Tento model je určen pro průmyslovou výstavbu a zpracování dřeva, jemné pomůže jednotlivé ekonomiky, které vyžadují časté a dlouhodobé ošetření dřeva. Jednotka je vybavena výkonu motoru 2,1 kW, ochranou proti přetížení, hladké startéru, což výrazně prodlužuje životnost zařízení. Viděli jsme, pohodlné uchopení, je ergonomický, má nízký ukazatel vibrací. Chcete-li nastavit řetězec nevyžaduje speciální nářadí, je zde automatické brzdy a blokování.
 2. AKE 30 S. Tato elektrická řetězová pila na dřevo značky Bosch navržen pro výkon 1,8 kW, pneumatika má délku 300 mm a speciální systém, který umožňuje regulovat napnutí řetězu bez použití speciálních nástrojů. Přístroj je velmi agilní a skvěle hodí pro každodenní potřeby.

Power řetězu „Shtil9raquo; - je tou nejlepší volbou pro těžbu dřeva a řezání dřeva. V tomto stroji dokonale ladí s vysokým výkonem a nastavitelnou délku autobusu, který se nastavuje v rozmezí 400-450 mm. Nástroj má sníženou hladinu vibrací, vyhřívání pracovní motoru, aby se urychlil soft start v chladných podmínkách.

Speciální brzdný systém zaručuje zastavení okruhu Quick Zastavit okamžitě v případě překročení přípustné zatížení nebo rušení. Tato pila je pohodlně padne do ruky, má velmi rozumnou váhu.

Kromě uvažovaných značek motorových pil, které mají spoustu úprav na tuzemském trhu u těchto populárních značek:

 • Řetězové elektrická pila „Interskol9raquo;. To je docela přijatelné a nákladově efektivní alternativu. Má dobré vlastnosti. Modely jsou k dispozici jak pro domácí použití, tak pro průmyslové činnosti. Výhodou tohoto stroje je rozumná cena, dlouhá životnost při správné manipulaci, stejně jako vybavena všemi potřebnými zabezpečovacího zařízení.
 • Saw „Energomash9raquo;. Při minimální cenu stanovenou má vysokou popularitu mezi společnostmi populace a dřevozpracující. Mezi hlavní výhody: nízká cena, snadná údržba a opravy široké škály modelů.
 • Kromě toho, často kupují pily elektrické řetězové značky Champion, Husquvarna, Gardena.

Provozní podmínky pily elektrické řetězové

Je nezbytné dodržovat určité bezpečnostní a provozní pomocí řetězové pily. Spolehlivost Rating do značné míry závisí na správném provozním režimu. V prvé řadě je třeba mít na paměti, že veškeré elektrické nářadí během provozu je vystaven teplu, proto vyžaduje pravidelnou přestávku vychladnout.

Kromě toho, při použití přístrojů považuje za nutné mít na paměti následující pravidla:

 • Při nákupu konkrétní nástroj, musí pochopit jeho následné využití. Výkon zařízení a trvanlivost díla jsou v přímé úměře. V průměru pil levné řetězce jsou určeny pro provoz v rozmezí 4 až 6 let, v závislosti na použití, vlastnosti zařízení a dodržení návodu k použití.
 • Je nutné pravidelně aktualizovat hladiny oleje pro mazání řetězu, dohlížet na jeho řádné úsek, aby se zabránilo nadměrnému útlum, díky kterým dokáže právě vyletět.

Vlastnosti nástroje

Power řetězu, jejichž cena je nižší než benzín analog, má určité nuance na údržbu a provoz. Za prvé, je třeba připomenout, že profesionální modely mají hodnotu 2-3 krát vyšší než variace v domácnosti. Nicméně, oni silnější, těžší a efektivněji. Nicméně, pro péči o zahradu či pozemek koupě pozemků profesionálních nástrojů stává plýtvání zdroji a energií.

Za druhé, levná řetězové pily mohou být snadno poškozeny a jsou méně vybavené pro bezpečnostní konstrukci. Každý produkt v této třídě musí být vybavena mechanismem pro nastavení napnutí řetězu, dodatečné blokování náhodného spuštění a ochranný kryt. Kromě toho být vědomi toho, že pro přesun na dlouhé vzdálenosti, vhodný síťový kabel nebo baterii. Také nezapomeňte na možnost přehřátí motoru, pravidelné mazání a působení vlhkosti.

Nejlepší elektrická řetězová pila - jednotka, která nejlépe splňuje požadovaný výkon kapacita, bezpečnost a spolehlivost v kombinaci s cenou. Vysoký výkon má své klady a zápory. Ne každý elektroinstalace vydržely dlouhodobé užívání silného nože, které musí být vyúčtovány.

délka sběrnice a spustit zuby také hrát důležitou roli. Například menší a často se nacházejí hřebíček jsou řez není tak rychlý jako řetězec s velkým rozběhu, ale bude šetřit energii a vnitřní vybavení jednotky. Ujistěte se, že věnovat pozornost bezpečnostních nástrojů. Minimálně, elektrické řetězové pily, cena je nejdostupnější, musí být vybavena přídavným dorazem a kapotou ochranného řetězu.

U dražších modelů systému pro rychlé brzdění na stroji, speciálního upínacího zařízení bez použití nástrojů a řadiče softstartéru. Jakékoliv pily požadovat přiměřenou péči, čištění a včas doplnit hladinu oleje.

Soudě podle zpětné vazby od uživatelů, řetězové pily, bezpečnostní rating, který byl považován dříve - to je velmi častý nástroj v jakékoliv ekonomické produkce spojené se stromem. Běžné nedostatky patří nedostatečné držáky výkonu a není třeba připojovat další kabely k napájecímu zdroji.

Mezitím, spotřebitelé říkají, že pily jsou levnější benzín protějšky, snadno opravit, ošetřování a údržbě a různých značek a typů kapacity a další funkce umožňuje zvolit nástroj pro určitý účel. Největší poptávka je pro značku: Makita, Bosch, Husqvarna, Champion. Mezi low-end modely na poptávku řetězce elektrický pila "Interskol9raquo, a" Energomash9raquo;.

Studovat na trh elektrických řetězových pil, měli byste věnovat pozornost jejich ukazatelů kvality. V prvé řadě je síla, bezpečnostní zařízení, délka sběrnice, spusťte zuby řetězu. Pro průmyslové aplikace vyžadují vysoký výkon zařízení s širokou mezerou mezi zuby. To umožňuje provést práci rychleji a lépe, navzdory velikosti řezaných stromů. Doma, budou tyto modely ekonomicky nevýhodná, může dojít k poškození elektroinstalace.

Docela dobře možné najít dobrý stroj za přijatelnou cenu, je-li její použití očekává, že každý den od rána do večera. Dalším klíčovým bodem je oblast pro použití nářadí. Pokud se jedná o slušné místo, je třeba se starat o celou elektrickou pilou s dobíjecí baterie, jinak budete muset lámat si hlavu, jak a kam umístit několik desítek metrů další kabeláže.

Oblíbené značky mají tendenci k výrobě elektrické pily model pro různé potřeby. Po prostudování recenze spotřebitele, znalecký posudek, porovnáním se zkušenostmi a finanční kapacity, to je opravdu tou nejlepší volbou pily Elektrické řetězové.

Řetězové pily. spolehlivost Rating

Snadnost použití, praktičnost a funkčnost elektrické řetězové pily v posledních letech dělali jim nesmírně populární. Byly tam různé verze těchto nástrojů. Jejich výroba je využíván mnoha firem. Spotřebitel však byl konfrontován s volbou takový výrobek, který by spojil za rozumnou cenu, vysokou kvalitu a spolehlivost. Aby mu pomohl v je tento článek určen pro naše.

Za účelem zařadí spolehlivost motorové pily řetěz, měli být vědomi možnosti jejich použití. Je také důležité vědět o hlavních typů tohoto nářadí.

Jsou používány hlavně ve stavebnictví, domácnostech, zahradnictví, zatímco řeziva. Řezné prvky mnohé z těchto pil umožňují řezání cihel, betonu, obklady materiály pro výzdobu a zateplení budov. Mohou být použity pro vytvoření díry v ledu na zamrzlých rybnících a v některých dalších případech.

Dnes trh nabízí celou řadu modelů motorových pil řetězce. Jsou zapojeni do výroby mnoha známých strojírenských firem. Proto, než zjistíte, výhody a nevýhody tohoto nástroje je nutné definovat účel každého svého druhu. Pro použití v domácnosti je poměrně špatně levný a jednoduchý model. Je-li pila používá pro profesionální účely, budete potřebovat vysoce výkonný nástroj a trvanlivost. Je důležité rozlišovat znaky používání motorových pil řetězových, napájené ze sítě, a takové, které jsou vybaveny bateriemi.

Vezmeme-li v úvahu vlastnosti různých modelů, jsme analyzovali odpovědi lidí, kteří pravidelně využívají řetězové pily. Spolehlivost rating vypracován s přihlédnutím k praktické uplatnění. Je-li to brát v úvahu pouze názory těch, kteří neustále používat v různých situacích. V tomto případě jsme začali s těmi, které používají v domácnosti, pro epizodickou práci. Pod spolehlivosti těchto produktů jsme pochopili jejich schopnost po dlouhou dobu provozu zachovat jeho funkčnost. Informace o uživateli byla analyzována za udržování beze změny vlastnosti specifikované výrobci s ohledem na různých provozních podmínkách pily, jejich údržbu. Důležitým aspektem této studie bylo dostupnost zařízení a systémů pro zajištění bezpečnosti. Veškeré informace o laboratorních testech, doba do selhání a jiných oficiálních informací je ignorována ze strany výrobců. Vzali jsme v úvahu pouze ty dojmy těch, kteří pravidelně vykonávat práci sám s takovým nástrojem.

Trvanlivost a bezporuchový provoz je zajištěn komplexní zařízení, které umožňují:

 • zabránit poškození, zastavit nástroj v případě odpadu;
 • chrání motor v případě přehřátí v důsledku nadměrného zatížení;
 • blok náhodnému aktivační nástroj;
 • plynule spustit elektromotor, který prodlužuje životnost a zabraňuje peak napěťové špičky v síti;
 • pohodlné a bezpečné vytáhnout řetěz.

K tomu je vysoce kvalitní kovy a jiné materiály, které jdou dělat, moderní technologie a zařízení. Vysoká pověst elektrické pily podporovány prostřednictvím inovačních přístupů v jejich konstrukci a výrobě.

Uptime je ten správný výběr řetězce. Například obvod s krokem s nízkým profilem zajišťuje minimální zatížení na nástroj pro začínajícího uživatele. Důležitou roli zde hraje svou mazacím systémem. U používané v domácnostech řetězových pil používaných výhradně nízký profil. Kde ve výrobním procesu je třeba vysoce pilu, řetěz se používá s vysokým profilem. Přirozeně, že dominují produkty známých značek, které nabízejí špičkové technologie a inovativnost jejích produktů.

Mezi nejspolehlivější byly pily Bosh, Makita, Husqvarna, Huter a Energomash.

Světově proslulý německý strojírenství a elektrotechniky společnost Robert Bosch GmbH vyvíjí high-end zařízení. Její elektrické pily, které mají být použity pro domácí účely právem vyniknout mezi konkurencí.

Tak vyrábí v Maďarsku elektrická pila Bosch AKE 35, s výkonem 1,8 kW byla vysoce hodnocena ze strany lidí, více než rok pracují s ní. Trvanlivost a spolehlivost pomáhá brždění elektromotor a brzdový systém. Sam řezací prvek chromovaná, pohodlně a rychle lze natáhnout a změněny bez použití nářadí. Pro seriózní práci prokázal sám mocný akumulátorového nářadí Bosch AKE 30 LI s lithium-iontovým akumulátorem na 36 voltů. Také systém maziva, duální brzdění, rychlé nabíjení.

Makita Corporation of Japan ročně vyrobí více než 10 milionů. Napájecí zdroje. Podstatná část z nich jsou ruční pily.

Výkonný dvuhkilovatnaya Makita UC4030A poskytuje vysoce výkonnou práci na pracovišti. To může být vybaven 40 a 45 pneumatik centimetr řetězce. Nízká hmotnost pro takový mechanický nástroj poskytuje pohodlí práce. tam je automatické mazání, účinné autobrake, nahrazovat ruční zařízení. Vysoká spolehlivost ukazuje Makita UC4020A kapacitu 1,8 kW. Je vybaven stejných systémů prodloužit život. Vysoká zpětná vazba aku nářadí Makita BUC122RFE. Tento lehký (2,6 kg), kompaktní dva nabíjecí elektrický pila vybavena funkcí okamžité zastavení motoru po odstavení, aby byl chráněn proti přetížení, brzda proti „návratu“.

Průmyslová společnost Husqvarna Švédska - světoznámý výrobce benzinových motorových pil a jiných řezných nástrojů na dřevo, zahradní a stavební řízení. Spuštění výroby motorových pil, to rychle se stal jedním z vůdců. To potvrzuje Husqvarna 321 EL, který je vysoce ceněn mnoho. Tento jednoduchý a výkonný (2 kW) vysokorychlostní nástroje (15 m / s). Je vybavena inerciální řetězové brzdy, elektronická ochrana proti přetížení a soft start systémů.

Německý Hüter Elektrische Technik GmbH je relativně mladý. Je zahájila svou činnost v roce 1979 a rychle se stal známý pro mini elektrárny a různé zahradní nářadí. V současné době její produkty jsou vyráběny v Číně. Zároveň výkonný profesionální výkon viděl Huter ELS-2400 byl propuštěn v roce 2011, rychle se stal populární a získal skvělé recenze. Za prvé, díky síle 2,4 kW a vynikající výkon. Jeho spolehlivost a dlouhá služba poskytující funkci automatického mazání, brzdový systém, ochrana proti přetížení.

Stejné funkce mají produkt ruské výrobce - společnost „Energomash“. Známý výrobce vysoce výkonných elektrických strojů, čerpadel a dalších zařízení společnost představila trhu s elektrickou řetězovou pilu Energomash PC-99160. Podle jeho spolehlivost, výkon a funkčnost, zajišťuje spolehlivý provoz, to není horší než zahraniční analogy. Stejně jako jim, že je automatický mazací systém, brzdový okruh, ochrana motoru. Úspěšná kombinace dostatečným výkonem 1,6 kW s hmotností nižší než 3 kg a přijatelnou cenu vyrobené ruský účastní jeden elektrický pila spotřebitelskou poptávku.

Studie při přípravě tohoto článku se ukázalo, že s rostoucí poptávkou po motorových pil v posledních letech. Rating stupeň je samozřejmě nezůstane beze změny. Nicméně, bude to jistě i nadále dominují známých výrobců potřebné nástroje.

Zanechat komentář pomocí VKontakte

vyhledávání

Nedávné komentáře

 • Nahrávání proinstrumentinfo.ru nástroj Kraftool. Žlutozelená kvalita
 • Vladimir nahrávání nástroj Kraftool. Žlutozelená kvalita
 • Sasha psát řetězové pily Jak vybrat cenu a kvalitu?

Všechna práva vyhrazena © 2018 Proinstrument. Vše, co potřebujete vědět o stavebního nářadí

Vaše hodnocení bylo přijaté a odeslané na správce.

Většina řetězové pily pro zákazníky recenze

Řetězové pily mají řadu výhod ve srovnání s na benzínový pohon zařízení. Elektrické pily jsou připojeny k síti, která je v každém domě, jsou čistší obsah az pracovního výkonu. Existuje několik typů elektrického nářadí určeného pro profesionální použití i pro pravidelné práci ve dvoře a v zemi. Ale na obalu tato informace není napsáno, takže po prostudování tohoto článku, můžete začít lépe pochopit, co tam jsou řetězové pily, a ušetřit část peněz koupí podobný nástroj pro osobní použití. Ti, kteří hledají výkonnou elektrickou pilu pro profesionální činností, naučit se rozlišovat mezi neefektivnímu modelu a moci vybrat tu nejlepší možnost s dobrým svazku

Řetězové elektrická pila, co firma zvolit

Moderní trh je plný nejrůznějších energetických produktů. Náklady na některých modelů může být několikanásobně cena ostatních. To je ovlivněno elektrické pily zařízení, a jméno jeho výrobce.

Mezi lídry stůjte:

Bosch má dobře osvědčil obalů a stavební stroje. Německá kvalita je vždy jedna z nejvyšších. Takový nástroj je jedním z nejdražších v obchodech.

Jeho přímý konkurent mluví Japonská společnost Makita, která se specializuje na profesionální nástroj běží od napájení. Indexy cen výrobních nákladech mají zhruba stejný, takže při výběru by se měla řídit charakteristikami zboží.

Ve více než 160 zemích mají Stihl společnost. Značka se týká rozsahu německých výrobců a specializuje se na zahradní techniky a nářadí pro stavebnictví.

Méně známý než ty předchozí, ale aspoň pro kvalitativní zařízení je firma Skil. To znamená, že jednou samostatnou společnost, která byla převzata firmou Bosch v roce 1996, a produkoval jeden název, jsou zahrnuty v celkovém rozsahu světem německé značky.

Alternativou pro dovážené produkty je ruská továrna „Energomash“, se specializuje na obráběcí stroje a drobné nářadí. Cena motorové pily domácího vydání je mnohem atraktivnější pro zahraniční, a tam jsou různé možnosti napájení.

Nejlepší pily Profesionální řetězové

Chcete-li použít nástroj pro dlouhou dobu, je důležité zvolit správnou kapacitu pohonné jednotky a specifikace. S ohledem na řetězu motorové pily stávajících norem - Elektrárna 1900-2000 W klasifikuje je jako profesionální kategorie zařízení. Níže jsou uvedeny ty nejlepší modely na zpětné vazby od uživatelů.

Bosch AKE 40-19S - kvalita a elegance

Tento model je výkonný motor 1900 wattů. To je dost na dokončení práce v průběhu dne. Design vyniká pohodlné uchopení pro pravou ruku a dva rukojetí na levé straně. Bus 400 mm vám umožní snížit hustými kulatiny a mohutnými rameny.

Tyto práce se může provádět při vysoké rychlosti obvodu, který je 12 metrů za sekundu. Díky těmto otáček hnací část přístroje není uvíznou na stromě. V případě zpětného napnutí řezacího nože, nebo jeho nahrazení, není zapotřebí žádné další hardware. Všechny manipulace se provádějí držák, který se nachází přímo na případu.

Motorová pila se liší schopnost měnit pneumatiky a nainstalovat déle. To je zvláště užitečné, se silnými protokolů. Ale i přes takovou délku, že tento nástroj může dělat přesné řezy, protože tloušťka odkazu je jen 1,1 mm.

 • výkonný motor;
 • pohodlné služby na úseku a změna řetězce;
 • Vysoký výkon díky internetové rychlosti;
 • přesné řezání;
 • okamžité zastavení obvod přes brzdové překročení;
 • Praktické úchyty;
 • Není hlučná;
 • Práce může být provedeno na celou hloubku pneumatiky;
 • Automatické mazání webu.
 • hubený pneumatika, která se snadno ohýbat, když kousání;
 • vysoké náklady;
 • obtížné vyzvednout nový řetěz navíc k originálu.

Stihl MSE 230 - výkon a rychlost

Vyčnívá z ostatních modelů jsou velice výkonný motor. Jeho výkon je 2300 wattů. Ve srovnání s jinými nástroji stejné série, a to i značky Makita, nesporným vůdcem. Přes výkonové ceny, vývojáři podařilo udržet relativně lehké konstrukci je 4,8 kg. Pomáhá pracovat osm hodin bez nadměrné ruce přetížení.

Krok řetěz je určen na profesionální úrovni - 3/8. Vibrace je cítit slušný, ale toto je kompenzováno řezné rychlosti a schopnost dělat více přestávek ruce.

 • Super výkonný motor;
 • Změna nutnost dlouhého autobusu;
 • brzda zlepšuje ovladatelnost;
 • pogumovaný grip;
 • prodloužený kabel 4 metry;
 • relativně nízká hmotnost.
 • Pocit velmi nosní odskočit, takže budete muset pevně držet nástroj v rukou;
 • jedna pozice držet svou pravou ruku;
 • vysoká cena.

Skil 0708 RA - kompaktnost a pohodlí

Dobrým kompromisem mezi cenou a výkonem je produktem firmy Skil. Druhá řada světoznámých Bosch liší přijatelné ceny a výkonné motory. Tento model umožňuje otáčení motoru řetězovou 2000 wattů. Pneumatika je o něco kratší, než je dražší nápoje, a je 35 cm.

Přístroj se vyznačuje tím, ekonomický spotřebu oleje, kde 1 litr po dobu asi 150 řeziva dřevěných domů ve výstavbě. Tento model má kompaktní tělo bez trhlin a dobrých útočníků na obou ramenech pro ochranu.

 • výkonný model, vynikající výkon z dražších pily;
 • nízké náklady;
 • řetězu brzdový mechanismus;
 • automatické mazání;
 • gumy šňůra, nemrznoucím v chladném počasí;
 • regulační obvod bez použití nářadí;
 • úsporný spotřeba oleje;
 • trvanlivé a kompaktní tělo;
 • Snadná výměna řetězu.
 • zkrácený pneumatik;
 • tok oleje v limbu;
 • To vyžaduje minut volnoběhu pro mazání řetězu;
 • žádná úprava částky spotřebu oleje.

Interskol PC-16 / 2000T - hodný domácí analogové

Na pozadí zahraničních výrobků, existují vysoce kvalitní modely vyrobené v Rusku. Interskol PC-16/2000 je profesionální elektrická řetězová pila s motorem o objemu 2000W. Standardní pneumatiky 40 cm délka vám umožní provádět všechny druhy prací na nástroji.

Tento model má hladký rozběh, který usnadňuje, aby se udržela ve svých rukou na začátku práce. V případě zamezení neoprávněnému startu poskytuje elektronickou ochranu motoru. Také zastavit řetěz sám zapne a brzdění pohonnou jednotku, která poskytuje okamžité výsledky a vyhýbá se zranění.

 • vhodné přímé konstrukce;
 • funkční kroužek rukojeť pro levou ruku;
 • ochrana motoru proti náhodnému spuštění;
 • Motorová brzda;
 • zamyšlený rovnováha;
 • soft start;
 • relativně levné náklady na profesionálního vybavení.
 • napnutí řetězu jediným klíčem;
 • hmotnost 6 kg, což unaví ruce;
 • Slabou stránkou - olejové čerpadlo, které mohou mít pro opravu;
 • víko bubnu snadno klouže.

Většina řetězové pily pro dům a zahradu

Kromě profesionálních zařízení, vysoký výkon, existují pily pro příležitostné použití. Jsou snadno pracovat na zahradě nebo dříví na zimu. Jednotlivé modely se liší od méně výkonných, ale úsporné motory na elektřinu. Existují různé možnosti pneumatik a řetězů. Zde jsou nejvíce nejlepší představitelé tohoto segmentu trhu v závislosti na uživateli.

Makita UC3520A - pila pro všechny druhy prací

Jeden z nejpopulárnějších představitelů neprofesionálních typů motorových pil je tento nástroj. Motor 1800 W vám umožní pracovat po dlouhou dobu. Rozteč řetězu je stanovena na profesionální zařízení v 3/8, takže stroj je velmi produktivní.

Factory autobusu je 35 cm, což je poněkud nepohodlné pro řezání silné kulatiny, a musíme udělat ze dvou částí (jedna na každé straně). Ale je možné měnit pneumatiky na 40 cm. Zastavení motoru po uvolnění tlačítka je 1 sekunda.

 • velmi nízká hmotnost 4,4 kg, což je výhodné pro nepřetržitý provoz;
 • dostatečně výkonný motor 1800 W;
 • tichý provoz;
 • možnost umístit řetězec od jiných výrobců;
 • nouzová brzda;
 • mírné seřízení napětí;
 • ergonomický design;
 • přímý přenos točivého momentu.
 • vysoké náklady, a to i přes neprofesionální účely;
 • zjištěno selhání olejového čerpadla;
 • únik oleje ze sudu;
 • relativně vysoká spotřeba oleje.

Bosch AKE 30 S - závažné přístroje, čímž se získá

Tento model má podobné vlastnosti jako ta předchozí, ale vítězí v ceně. Německý analog poháněn motorem 1800 wattů. Power viděl pozoruhodně nízká hmotnost 3,9 kg, což je vhodný jak pro práci a pro převod zařízení pro země, pomocí prodlužovací kabel.

Chrome řetězec je mimořádně silná a zachovává ostrost po dlouhou dobu. Úsek tkanina se provádí bez použití nástrojů. Slabým místem je délka lišty 30 cm, což umožňuje řezání tlustý protokoly obousměrný proces.

 • výkon 1800 W;
 • nízké náklady pro německé značky;
 • Podlahový řetěz;
 • velmi lehký;
 • nouzové zastavení pro nouzové situace;
 • ochrana proti náhodnému aktivace;
 • tichý provoz;
 • nevytažená rukou na začátku;
 • úsporný spotřeba oleje;
 • rychlá výměna ložního prádla.
 • Short bus 30 cm;
 • Injektor ucpané pilinami a unikající olej;
 • není příliš hustá montážní pouzdro;
 • Hvězdička u konce.

Energomash PC-99160 - malý pomocník

Spolu se známými modely, existuje jednoduchý elektrická pila svědčit - Energomash PC-99160. Nástroj za dostupnou cenu, tak to je často kupují majitelé soukromých domů. Otáčení obvodu motoru poskytuje 1600 wattů. To je méně než zařízení popsané výše, ale dost pro každodenní práci ve dvoře.

Viděl jsem jiný ještě nižší hmotnost 2,9 kg a krátký autobus 30 cm, výšku řetězu od ní, jako profesionální modely, -. 3/8 palce. Plátno je mazána automaticky a zastaví se provádí zamyšlený brzdu.

 • velmi lehký;
 • nejdostupnější ceny v této části zařízení;
 • úsporný spotřeba oleje;
 • velmi tichý provoz;
 • žádnému úniku oleje během skladování;
 • schopnost nahradit řetězec od jiného výrobce;
 • pily pomalejší než dražší modely, ale jistě;
 • můžete pracovat jen s jednou rukou;
 • motor neohřívá.
 • nepříjemná mechanismus padnoucí;
 • krátký kabel k síti (25 cm);
 • Rychle protáhl původní okruh.

Co je třeba koupit napájecí řetěz

Výběrem z široké škály elektrických pil mohou dávat pozor na několik důležitých faktorů:

1. U malých dřevěných trámů. Pokud se přihlásí 25 cm v průměru, pak se hodí model na autobus 30 cm. Zde můžete uložit a koupit Bosch AKE 30 S. pro občasné použití vhodných a ENERGOMASH PC 99160.

2. U velkých polen. Pouzdra 35 cm nebo více v průměru, je žádoucí, aby viděl přes najednou jednou rukou. To se rychle vykonávat práci a mají rovné hrany. Odtud klíčovou roli hraje délka sběrnice, která by měla být 40-45 cm. Optimální použití Makita UC3520A nebo Bosch AKE 4019S.

3. Při každodenním dlouhodobém užívání tohoto nástroje vyžaduje odpovídající výkon. Proto je pro pravidelnou práci pro řezání palivového dřeva nebo výstavbu rodinných domů vhodný Stihl MSE 230 nebo Interskol PC-16 / 2000T.

4. Pro sezónní přípravků je lepší přeplatit a zůstat na Bosch AKE 30S nebo PC Energomash 99,160.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 4 = 3