příklepem domů

příklepem domů

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Kování nůž doma

Kovářství od starověku byl považován za privilegium pro opravdové muže. Tento proces fascinuje svou krásou a tajemstvím a tajemství některých mistrů tomto případě zůstávají tajemstvím a jsou přísně důvěrné. Osoobenno se týká výroby nožů, které dříve prováděné v uzavřeném Forge chráněné vazby.

Dnes nůž kování doma je nyní k dispozici prakticky každý člověk, i když samotný proces bude vyžadovat určité dovednosti a dostupnost nástroje. Vykonávat takovou práci, je možné na balkoně, kde je přístup do otevřeného prostoru a svobody Forge.

Doma čepel kování naznačuje možnost ohřevu kovu na plynový sporák nebo trouby, ale mohou také použít malý muflové pece nebo hořák. Stále zapotřebí soubor, skelný papír, vrtačku s vrtákem, kleště, smirkovým kamenné kladivo a dvou různých hmotnostech. Také byste měli zásobit na kov. Pro dobrou volbou kovaného nože pružinové oceli nebo plochý soubor.

Musíte pracovat s obrobkem, rozžhavený 900 stupňů, takže byste měli přijmout veškerá nezbytná bezpečnostní opatření. Doporučujeme také používat kovadliny nebo kovový disk, jinak nůž kování nebude možné.

Chcete-li začít užívat prázdné kovu a ohřívá ji do červené barvy. Tato teplota je přibližně 900 °. Poté začne zpracovávat jej pomocí velkého kladiva za následek kovové tyče, délka je rovna budoucí nože a tloušťky - z několika milimetrů tlustší než to. Pak znovu, podrobení polotovaru na teplo.

nůž kování obvykle začíná s tou částí, kde se bude zpracovávat. To pomůže do budoucna udržet kování. Větší shlukování kladivo pro dodání požadovaný typ nože, zarovnané malou obrobek v letadle a odstranění napětí. Nemůžete dát jí moc vychladnout, protože pak je stratifikace nebo vzhled čipů rizik.

Také být vědomi, že se nejedná kování zničení nůž krystalové mřížky materiálu, což znamená, že je třeba dát jí tvar nejvíce přibližný až po konečný výrobek. To zahrnuje vytvoření všech prvků lopatek závěrky a čistou výrobu hubice.

Po tomto ošetření, nůž se upraví souboru nebo smirkovým kola, ale nemusí zaostřit. Musí projít olejové kalení, která je v domácím prostředí by mělo být provedeno velmi pečlivě. Detail zahřívána na jasně červenou barvu a umístí se na zjemnění, kde zůstává do úplného ochlazení.

V další fázi je považován za výrobu pouzdra pro nůž hrotu pera a ostření. Pak každý si vezme svůj talent a schopnosti. V nejjednodušším provedení je rukojeť je vyrobena z tlustého provazu, vinutí kolem pochvy šitý z drsné pokožky. Často se nevyužívá vlákna a měděné nebo hliníkové nýty. Ostření je vyráběna na brusný papír nebo pilníkem.

Takový způsob výroby kování nůž může být považována za nejjednodušší a nejlevnější domů.

Vytváření produkty doma pomocí tváření za studena

Kování za studena - druh metody pro zpracování kovů, která je v souladu s provedením určitých procesů, hlavní, které jsou po lisování a ohýbání. Tento způsob se vyznačuje tím, že neposkytuje pro ohřev kovových sochorů. Za účelem usnadnění tohoto procesu používá specifický tepelné zpracování kovu. Tento proces poskytuje maximální automatizaci. Kování za studena z kovu, vyrobený vlastníma rukama, umožňuje vytvořit unikátní umělecké předměty.

Dalším rysem tohoto procesu je vytváření šablon, které se používají k usnadnění zpracování kovových doma. Ale nezapomeňte, že za studena kování vedení svých vlastních rukou, nemůže zvládnout silný kov. To je způsobeno tím, že kov je prahová hodnota, při dosažení, které nelze zpracovat bez vystavení vysoké teplotě.

V procesu s použitím této metody, můžete vytvořit takové mistrovské dílo:

 • plot
 • nábytkové díly
 • Mřížka okenní a dveře
 • Prostory pro fasádní Podrobnosti
 • Výrobky pro výzdobu místností a území

Vybavení nezbytné pro organizaci procesu

Za organizaci tohoto procesu doma, musíte mít speciální zařízení. Přítomnost takového zařízení umožňuje vytvořit jedinečný a estetické výrobky doma. Například, svářečka, ruční nářadí. Do ručního nářadí, jako jsou jeho názory:

 • Gnutik - nástroj, který se používá pro ohýbání obrobku.
 • Snail - slouží k vytvoření ohýbá izvivistyh
 • Svítilna - Nástroj pro weavings z kovových tyčí
 • Wave - umožňuje vyrábět prvky vlně
 • Twister - slouží k vytváření smyček tyče kolem své osy ve spirále

Etapy vytváření předmětů kováním za studena doma

V přítomnosti speciálního vybavení, minimální dovednosti pracující s kovem, můžete začít pracovat na vytváření domácích produktů.

Nejprve je potřeba nakreslit skicu. Chcete-li to, co potřebujete vědět rozměry budoucího mistrovské dílo. To vám dá možnost vypočítat množství kovu potřebné. Pak se všechny nástroje a zařízení, které potřebujete nastavit.

S vědomím všech velikostí potřebují pro výpočet požadované množství materiálu. Nyní se můžete připojit svou fantazii a začít pracovat. Existují případy, kdy je výroba na míru klienta. V tomto případě je nutné striktně dodržovat zavedených produktů klienta skici.

Domácí stroj pro práci

Když jsou všechny prvky výrobku jsou připraveny, mohou být svařeny, pro dokončení výrobku. A poslední etapa prací doma - broušení a zpracování svarů a barvivy.

Hnát, jako jakési kovářské

Ražba odkazuje na kování za studena kovu byla provedena s vlastníma rukama. Tento způsob provozu poskytuje výkon pro určitý vzor obrobku, což vede k odsazení kovového povrchu. Tento proces se provádí pomocí speciálních nástrojů, které nejsou složité. Chcete-li začít, musí být aplikovány na obrobku náčrtu výkresu a rozseká ji. Nezapomeňte ponechat povolenky pro ohýbání materiálu. Dále je třeba vzít desku a způsobit jeho pryskyřičné vrstvy, která je položený na hotovém vyříznutého polotovaru. A konečně, je třeba dát estetický vzhled výrobku.

Tváření za studena - umožňuje vytvořit skutečné mistrovské dílo v domácnosti.

Rozhodli jste se začít podnikat na základě zpracování kovů? Ty nevíš, o jaké formě ukončit léčbu? Pochybovat o budoucí ziskovost podniku? Aby bylo možné učinit správné rozhodnutí, je třeba vzít v úvahu a vypočítat všechny faktory, které mají vliv na vývoj určitého typu podnikání, a teprve potom se rozhodnout.

Metal Art rukama: funkcích a kroky procesu kování (91 fotky + video)

Architekti a designéři často používají ve svých pracovních kované prvky. Prolamované kovová mřížka pokrývající krby nebo krásné sloupků na schodech elegantní vzhled a ušlechtilý.

Pokud víte, jak provádět kování, a učit se toto řemeslo, to je možné vytvořit originální výrobky.

Tato aktivita je vhodná pro všechny, kteří chtěli, aby se zapojily do fyzické práce a kteří jsou ochotni se seznámit s technologií a vlastností kovu volby.

Kování je proces pro léčbu speciálních polotovarů. Jeho účel - dát metal požadovaných rozměrů s formuláři. Rozlišovat horké kování a chlad.

Master je třeba seznámit se s oběma druhy, aby věděl, výhody a nevýhody každého z nich.

Při procesu horkého kovu je silně zahřívá předlisek. Výsledkem je, že kov se stává tažný. Kovací dává požadované velikosti obrobku a požadovaný tvar. Zvládnout celou řadu možností k dispozici pro práci.

V ohřevu kovového předlitku má své nevýhody. Za prvé, je nutné vybavit speciální místnost. Musíte si koupit kovárna, pro kterou bude muset kupovat palivo.

Je třeba dodržovat protipožární bezpečnostní předpisy, je důležité, aby mistr ví, jak pracovat s ohněm.

Mít představu o teplotních podmínek používaných v procesu kování, lze snadno vybrat požadovaný druh kování.

Tváření za studena - proces pracný. K dosažení na kovovém obrobku tvaru, který je požadován, je ohnutá, je pod tlakem a utěsněn. Technika trochu jednodušší, než horké metody.

Workshop nevyžaduje mnoho místa a pro její péči není nutné kupovat speciální roh, dost si koupit stroj pro kování.

Výrobní proces zahrnuje práci s články, polotovaru. Pokud byl udělal chybu, to je nemožné, aby ji opravit.

Pro montáž ručně kovaná kovů vykazujících určité vlastnosti. Tvárná kov, tím snazší je změnit svůj tvar. Nicméně, tažnost je úzce spojena se stabilitou.

Zvýšení zvukových charakteristik nevyhnutelně předpokládá snížení straně druhé. Kupovat prázdné, master musí přesně vědět, co její make-up.

Dekorativní prvky kování master z mědi, oceli, duralu nebo z mosazi. Kromě toho mohou být také použity slitiny. Informace o kovy, které jsou snadno kované, lze nalézt v databázi oceli a slitin.

Jaký kování potřebují nástroje?

Zásoby se liší v závislosti na způsobu kování. Kovárna s kovadliny kladiva klíšťata potřeba tepla kováním.

Za studena potřebné nástroje „Gnutik“, který umožňuje ohýbat obrobek pod úhlem a stroj „hlemýžď“ pro kování, které mohou být provedeny s vlastníma rukama. Poslední stroj umožňuje vytvářet dekorativní prvky s tvaru spirály.

 • Kromě toho, základní nástroje pro studena může být dále použit „svítilna“, „vlny“, „Twister“ stroje na kroužky a další.

  Moderní trh nabízí průmyslové stroje pro provádění výrobních operací. Na fotografii můžete vidět kované výrobek vyrobený stroj „Wizard 2“ od firmy mAh.

  Předlisek získal požadovaný tvar, master musí používat ve svých pracovních různých metod a technik. Budete muset zakoupit celou řadu nástrojů a zvládnout různé techniky.

  Způsob kování za studena nevyžaduje mistr aplikací bez námahy. Papír zdůraznila následující kroky:

  • vytváření kreslení nebo náčrt provedení ozdobného prvku;
  • Nákup polotovarů;
  • proces kování.

  V současné době je výkres lze provést pomocí počítačových programů na vlastní pěst, nebo si objednat profesionály. Projekt začne pracovat, aby zjistili, kolik koupit kovových polotovarů.

 • Základní kované prvky představované následujících skupin:

  • Tlapky. Konec kovové tyče je připojen k určité formě.
  • Kadeře. Konce tyče mohou být ohnuty v jedné nebo obou stranách.
  • Ring. Elementy z tyčí čtvercového nebo kruhového průřezu.
  • Kroucení. To se vyznačuje tím, že točí ose šroubu.

  3 používá obvyklých technik: výkresu, ohýbání a kroucení.

  • Digestoř umožňuje zvýšit délku kovového polotovaru, což snižuje hodnotu svého úseku.
  • Ohýbání umožňuje jakékoli části ohýbat obrobek šikmo.
  • Kroucení - techniku, čímž se předlisek zkroucený podél osy. Stroj „Twister“ se používá pro utahování.

  Všechny tyto prvky se spojily a fixovány svařením. Tyto operace jsou prováděny na speciálním stole. Domácí proces tváření za studena nevyžaduje speciální dovednosti.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  4 + 2 =