pro scrapbooking nápady

pro scrapbooking nápady

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

scrapbooking nápadů pro začátečníky

Scrapbooking je umění - pro výrobu a navrhování fotoalba, rámy a obrazy, brožury, blahopřání, dárkové balení. Scrapbooking pro začátečníky bude dát každému šanci naučit se, jak vytvořit originální věci s vlastníma rukama. scrapbooking techniky má řadu různých směrů a technik - úzkostné (stárnutí stran alb), shtamping (vytvoření originálních účinků s použitím inkoustu razítka a aplikátory), ražení (vytvoření konvexních vzorů) a jiné styly používané pro alba, obrazy.

Scrapbooking - co to je a kde začít?

Scrapbooking pro začátečníky je druh ruční práce, který je založen na navrhování a výrobu fotoalb, originální ukládání rodinných fotografií, osobních příběhů v podobě fotografií, kreseb, výstřižky z novin a poznámky. Velmi krásné je originální svatební a vánoční alba, osobní deník, pozvánka, box pro dárek, obraz, přebal knihy, obálky za peníze. Vhodné a scrapbooking začátečníky vybrat jednoduché možnosti, co zvládl, že bude možné přesunout do složité vzory.

Ve své podstatě, scrapbooking se chová jako druh způsob, jak ukládat příběhy, pomocí vizuální a hmatové metody nahrazení příběh. Album má být dekorován zvláštním způsobem a se skládají z jednotlivých listů, z nichž každý bude vyjadřovat kompletní myšlenku (koláž). Tyto originální alba by se měla vztahovat jedno téma - narození, svatby. Pro začátečníky, tam jsou ready-made ovládá režimy (skici).

Na území Ruska jsou velmi populární Dembelskaya alba, ve kterém nejen fotografie, ale také kresby, koláže, zajímavé karikatury, komentáře, kolegové adresu. Výroba originálních alb zabývá vojáky, kteří jsou začátečníci mistry, a vše, co potřebujete mohou být shromažďovány v průběhu provozu.

Všechny fotografie jsou k dispozici v domě čerpat v scrapbooking stylu prostě nedává smysl, tedy konkrétní téma by měla být vybrána, po kterém bude vybrán fotografií. Začátečníci umělecká mistry po dlouhou dobu, může vytvořit mistrovské pneumatiku, ale po několika prvků bude mít touhu pokračovat v tomto umění.

Scrapbooking pro začátečníky vyžaduje trpělivost, příprava materiálů. Okamžitě jsem si koupit za spoustu věcí, ale nebudou kupovat příliš drahé nástroje. Pro začátečníky scrapbooking umělce muset vyzvednout startovací sadu nástrojů, které nejsou příliš drahé, a koupit si jej může být každý nováček. Ne nutně kupovat profesionální nástroje používané zkušenými řemeslníky scrapbooking.

Pokud by bylo rozhodnuto, aby se zapojily do tohoto druhu umění, umělecká začátečníci rukodelnikam potřebovat tyto materiály:

 • nůžky (několik druhů);
 • oboustranná lepící páska;
 • lepidlo;
 • papír a tužku;
 • šicí stroj;
 • tvaru děrování;
 • knoflíky, stuhy, krystaly;
 • lepenky nebo podložka pro řezání;
 • gumové razidla;
 • pravítko a nůžky.

Na počátku mistry umělecká by měly být tyto nástroje:

 • Je třeba vzít několik typů nůžek (malých i velkých).
 • Dvoucestný surround pásky, speciální lepicí páska pro fotografii.
 • Pro lepení papíru je ideální pro jednoduchou PVA.
 • Potřebujete speciální tvarované údery, ale kupovat více než 2 ks scrapbooking pro začátečníky mistrů není nutné.

 • Pro krásné dekorace a originální poznámek, fotorámečky mohou být použity pásky různé tloušťky, krystaly, tlačítka nebo jiné dekorační materiál, který bude po ruce.
 • Řezné části fit jednoduché kartony nebo tlusté staré časopisy.
 • Scrapbooking pro začátečníky nevyžaduje příliš mnoho nástrojů, a proto není nutné kupovat šicí stroj, to není vždy nutné. Místo toho, aby jednoduché tlusté jehly nebo tenký špici.
 • Bude to trvat jen pár guma zemře, kit, který chcete inkoustovými polštářky. K čištění zápustky mohou být použity utěrky, ale pouze ty, které neobsahují alkohol, může novicmistr umělecká umýt mýdlem a vodou.
 • Zruční řemeslníci použít scrapbooking očka instalační program a začátečníci mohou ve specializovaných prodejnách koupit šití souprav pro jejich instalaci.
 • Linka s nůžkami nahradit speciální fréza (jednoduché kovové pravítko, papírnictví nůž).

Sketches umělecká pro začátečníky významně přispěje k usnadnění krok za krokem procesu vytváření originální fotoalba, pohlednice, poznámkové bloky. Pro začátečníky náčrtky stát mistry tohoto kouzelného proutku, protože mohou poskytnout nové nápady a inspiraci při tvorbě originálního alba pro fotorámečku, notebook. Pokud nechcete, aby se na jejich vlastní zápisníku stránky, měli byste věnovat pozornost šablon (prázdnými) pro scrapbooking.

Zajímavé nápady pro začátečníky - fotografie

Master class na umělecká alba pro vaše dítě

Krok za krokem Master Class scrapbooking pro začátečníky vám pomůže snadno vytvořit krásné originální album pro děti. S kreativní a inovativní myšlení, můžete snadno vytvořit umělecké dílo, ale v nepřítomnosti fantazie je cesta ven - aby se seznámili s mistrovské kurzy a vybrat vhodnější volbu pro začínající mistrů.

V tomto případě musíme tyto materiály:

 • 3-5 listů jakéhokoliv vzoru;
 • 4 lepenka (bílá) rozměr listu 12,5h12,5 cm;
 • 2 archy lepenky velikost 13x13 cm (speciání papír pro scrapbooking).

Krok za krokem pro začátečníky scrapbooking album mistrů.

 1. První originální obal alba. 2 papíru řezu čtvercový o rozměrech 15x15 cm. 6 čtvercové desky (12,5h12,5 cm) bude použita jako vnitřní listy alba.
 2. přilepený papír, odříznout všechny vyčnívající rohy čtverce lepenky. Levý a pravý rohy jsou řezané přesně a horní a dolní úhel.

 1. Opatrně vložit.
 2. Dále vzít tenký pás (přibližně 50 cm), je přilepena k vnitřní straně čtverce. Páska konec „A“ (jak je uvedeno na obrázcích), by měla být o něco delší.
 3. K 2 čtvercový lepené délku pásku (délka pásky 5 cm, spodní a horní části čtverce).

 1. Po vzoru uvedeného níže na fotografii, připojit všechny části připravovaného alba.
 2. Nejlepším hráčem, přímo na pásce, lepené bílé listy papíru, a bude mít čtvrtky (různé barvy - černá, červená, modrá, růžová) je nezbytné pro krytí.

 1. Všechny stránky alba papírové čtverce lepených přes lze použít jakékoliv jiné dekorace podle vašich představ.

Jak se dělá scrapbooking rám s rukama?

Chcete-li originální fotorámeček s rukama, začínající mistři scrapbooking Materiály potřebné:

Postupný plán nebude dělat chyby a dělat svou práci dobře, a šablony - aby krásný nápis, který je prostě nepostradatelný v časných stádiích. Vytvořit originální a neobvyklé fotorámečku, je nutné používat různé šablony, které vám pomohou vytvořit různé postavy, by bylo důležité pro lidi, kteří nemohou čerpat krásně. Video návody pro začátečníky Scrapbooking se stal nepostradatelným nástrojem při vytváření tohoto mistrovského díla.

 1. Zpočátku lepenkovou listu dělená schématu znázorněného na fotografii.
 2. S pomocí administrativního nožem opatrně řezat v polovině. Na zadní straně skrapbumagi lepené kartonového rámu.
 3. V rámci papíru pečlivě řez příčně a nepoužíváte pero vyrobené z ohybu.

 1. Oříznuté rohy, hrana je odsazena lepenka asi 5 cm. Určete horní a dolní část na další snímek. Up dělá nepříliš velké škrty, které by měly být o něco více fotografií. Po obvodu rámu, s výjimkou nejvyšších úrovní, přilepený páskou.
 2. Za lepené lepenky, které nespadají obrázek. Na všechny strany jsou ohnuté rohy rámu, je nutné vyříznout všechny zbytečné.
 3. provádí opěrka pro nohy je připevněn k rámu od zbývajících lepenky.

 1. Pro ozdobné fotorámečky může být použit v téměř každém klenotnictví - květ, dopisy, korálky, krystaly, jakýkoli improvizovaný materiál. Digitální fotoaparát bude krásný obraz pro celou výstavní síni původních obrazových rámů.

Zařízení pro scrapbooking zápisníku

Aby se jejich vlastní ruce krásný notebook, začínající rukodelniku Materiály potřebné:

 • Super lepidlo;
 • Tenké plsti;
 • nůžky;
 • Oboustranná lepicí páska (lepicí film);
 • notebook a barva;
 • dekorativní předměty pro výzdobu.

 1. Na stole rozkládá tenké plsti, po kterém centrum podložka položen na levé straně asi 10 cm po obvodu lemu materiálu, všechny nadbytečné je řez (tvar řezaného blok).
 2. Na vnitřní straně víka je přilepen oboustrannou lepicí pásku, notebook složeny dohromady s plstí, ručně jemně vyhladí celou linku (kryt musí být rovnoměrně pokryta materiálem). Je třeba řezat zatáčky.
 3. Všechny hrany krytu cítil lepené, každá zatáčka řádně stisknuto k lepidlu mohl chytit. Notebook je uzavřený, nahoře je stisknutý žádný pevný objekt.
 4. Na konci nástroj pokrývají dekor notebook - s použitím předem připraveného polotovaru nebo vzor, ​​barevný inkoust (barva může být velmi rozmanitý - černá, červená, zlatá, zelená, žlutá, modrá). Nejdůležitější je, že barva je úplně suchý.

Video tutoriály scrapbooking karty

Věci, které byly provedeny s vlastníma rukama, ale toto je umělecká pro začátečníky, jsou v tomto trendu a každý den jsou stále oblíbenější. Možné koupit ready-made exkluzivních věcí či trpělivost vytvořit umělecké dílo. Pouhým jedním kartu na Vánoce nebo narozeniny, nemůžete ani vidět, jak scrapbooking je oblíbený koníček, a velmi brzy, a to nejen doma, ale přátelé budou zajímavé suvenýry. Dětské téma bude zajímat studenty, protože to je ideální pro začátečníky, mladé velitelé řemesla.

pro scrapbooking nápady

pro scrapbooking nápady - to je to, co není nikdy dost. Co se dá dělat s touto technikou? Jak a za jakých předmětů? Jak vyrobit zápisníku album nebo pohlednici věnována na určitém místě nebo události? Tyto otázky jsou velmi důležité pro milovníky paměťových alb, ale na ně odpovědět, kdo má k sobě. To je kreativní přístup, který umožňuje individualitu vašeho výtvoru. Nicméně, můžeme navrhnout několik zajímavých nápadů, které vám mohou inspirovat.

pro scrapbooking nápady

Jakékoli strhávány kulinarka budou rádi, aby se nebo přijímat dar malého alba s recepty a fotografiemi možností vlastního vaření. A hlavní stránky, tak nádherné Zdobené konvice, zeptejte se v kuchyni téma.

Album věnováno pádu v zemi nebo bohaté sklizně pěstované na vlastní pěst může být vydán tak.

Různé scrapbooking alba

Delikátní barvy album věnováno blízkými, vydá opravdový znalec přátelských vztahů.

friendly album scrapbooking

Květiny - první věc, která přijde na mysl, když si album věnovaný dítěti.

Fotografie pořízená v zimě, to je lepší k dekoraci papíru slunečnější tóny.

nápady pro zápisníku album

Je všeobecně známo, že umělecká již dlouho překročila omezená výhradně alb. Nyní můžete vidět a šrot karty nebo takovou roztomilou zápisníku notebook.

Notebooky mohou být různé.

Scrapbooking produkty mohou současně sloužit jako osobní deník. Tato funkce je zvláště populární mezi mladými lidmi.

Na stránkách mohou být skryty obálky a kapes, které drží zvláštní fotografii nebo poznámky.

Kryt by měl mít hodně pozornosti, protože udává tón pro celé album.

album pro fotografie s jeho vlastních rukou

A další, neméně zajímavé nápady:

Doufám, že každý, kdo má rád scrapbooking, zajímavé nápady, pohlednice, notebooků a alb z této techniky, aby pomohl přijít s něčím jejich vlastní.

Chystáte scrapbooking. Nápady pro inspiraci pro začátečníky

Jednou z oblastí je ruční práce scrapbooking. Myšlenky inspirovat začínající mistři čerpat z mistrovských již zkušené tvůrce. Ale většina z nich stále vypovídá fantazie.

Pokud se pokusíte dát definici tohoto druhu manuální práce, pak název lze přeložit jako „knihy výstřižků.“ A originální produkty v této technologie byly právě spíše jako koláž z obrázků, fotografií a kreseb. Slovo „skrapbuk9raquo; překládá jako „album pro ukládání výstřižků.“

Později se tento druh kreativity poněkud změněn. Zůstává pouze hlavní myšlenka: vytváření objektů (obvykle vyrobené z papíru nebo lepenky), pomocí kterého můžete uložit historii rodiny, lásky, přátelství nebo osobním životě.

Nejčastěji se tento průvodce stylu vypracovat kreativní módní fotoalba, brožury, pohlednice, foto rámečky, obrázky, nástěnné noviny, krabice pro ukládání drobných věcí. Můžete si vytvořit i kabelku nebo peněženku v scrapbooking techniky. Myšlenky inspirovat kreativní člověk najde všude!

Můžete ozdobit produkt přinesl z turistické výlety emblémů, kameny, sušené rostliny. Pak to bude připomínkou dní strávených daleko od místa, kde byla osoba narodil a žil většinu svého života. A v případě, že rozvržení stránky na fotce patří vstupenky na film nebo divadelní představení, návštěvy, která je zvláště významná, je potištěna v případě, umělecká bude vzpomínat ještě dlouho.

Vytvořte si vlastní rukou mistrovské dílo v tomto stylu může být celá řada způsobů. Tam jsou některé oblasti v technice provedení:

Je třeba okamžitě jednat o dobu, po kterou scrapbooking je zřídka prováděné v jedné konkrétní technologii. Nejčastěji se pro výrobu řemesel master se uchýlily k jiným způsobem.

Nicméně, to je zvlášť hovořit o každém prováděcím veshchichki technologií v scrapbooking stylu. Nápady pro inspiraci každý umělec může čerpat z odborného poradenství a prezentovány na obrázcích článku.

Je zřejmé, že žádost zahrnuje dodržení lepenkové nebo papírové fotografie, obrázky, výstřižky z novin a časopisů. To je nejběžnější způsob používaný nováček pána, který právě zvládl scrapbooking. Nápady pro inspiraci pro začátečníky vyzve Dembelskaya alba, nástěnné noviny a stojí za sovětské éry, vyrobený ručně.

Tato technika je vhodná pro práci vykonanou v amerických či evropských stylů, produktové Shabby chic - vzduch, romantická, elegantní, vynikající luxus. A v dědictví, takzvaný styl „nasledie9raquo; a vinobraní, nebo jinak - distressinge na základě uměle věku detaily, to je velmi vhodné.

Velmi často dělají aplikací foto. Často se tato technika se používá v jiných výrobcích, kde je základní styl scrapbooking. Nápady pro inspiraci pro začátečníky: nášivky zdobené pohlednice, přání nástěnné noviny, plakáty, desky, krabice a peněženky, prostírání pro skříně, rámy pro fotografie.

Může být použit jako část obálky aplikace. Pak se produkt získává další funkci: je dát peníze jako dárek, jen lístky dopisu nebo do divadla, turista a podobně.

Ale někdy, použije průvodce nášivka papír, vložením části nejsou zcela na dně, ale jen zčásti, za použití podložky, které upevňují střední aplikace a samotné položky. Pak se zvedne nad povrch, vytvářet objem.

Vzhledem k tomu, podložky se používají kusy lepenky nebo lepenkových kroužky slepených k okraji.

Sluší nápisy, v technice objemového nášivka. Mistrovské kusy nápisy písmeny nekončí opouští spodní část. Poté, písmena jsou ohnuty směrem nahoru a dolů v otvoru vloží papír v kontrastní barvě.

Typicky, tato technika je zřídka dominantní v práci, a působí jako sekundární, v kombinaci s ostatními.

Shtamping - je vytvoření originálních kreativní efekty s použitím razítka, inkoust a aplikátory. Pro práci v této techniky vyžaduje speciální vybavení. To je nazýváno razítko nebo těsnění.

Toto zařízení je k dispozici v obchodech častěji, nebo na objednávku ve speciálních dílnách. Ale můžete udělat doma k nádherné známek, aby bylo možné provést kreativní maličkost v scrapbooking stylu.

Pro začátečníky známek myšlenky mohou být velmi jednoduchá: trojúhelníky a kruhy, kličkování a čtverce, z nichž je snadné vytvořit mnohobarevného vzoru. Požadovaný vzor řez brambor poloviny tak, že se tiskový část vyčnívá nad zbytkem povrchu. Bohužel, toto razítko je krátkodobý - brambory vyschnout, ztrácí svou pružnost a tvar.

Velmi blízko k této technice shtampingu. Je založen na tom, že velitel převádí kresby na výrobku s tištěných materiálů - novin a časopisů. Chcete-li to provést, vyberte obrázek nebo fotografii a uložit barevné párty, kde se plánuje získání obrazu, a zadní strana je namočenou v rozpouštědle za použití konvenční zátku.

Není-li nalezen požadovaný vzor není bumagonositele, a to ani na internetu? Pak se přesuňte jej snadno pomocí sublimační technologie.

Požadovaný vzor, ​​nejprve v programu pro práci s obrázky zrcadlit - převrácený zleva doprava. Potom vytisknout na speciální papír - pro sublimace termotransfertnoy, mrazničky nebo fotografický lesklý. Dále, přenos algoritmus opakuje prakticky již bylo popsáno: obr superponovány a zvlhčí rozpouštědlem.

Jak již bylo uvedeno, tato technika se používá ve spojení s jinými, jako je nášivka. Můžete si vytvořit v scrapbooking stylu nádherný maličkosti. Nápady pro album zahrnují například knihu pohádek. Na listech přestoupil ilustrační příslušné práce. Pak, v pohádkové krajině zveřejňovat obrázky od dítěte.

Můžete si dokonce říct, kreativní lidi, kteří mají rádi scrapbooking nápady pro inspiraci: album se stránkami, kde jsou obrazy pevných na pozadí Marťan či měsíčních krajin, určitě ještě není na nikoho! S sublimace mají možnost vytvořit celou řadu obrázků na pozadí na stránkách: Exotické krajin, velkých událostí, historické obrazy a jiné dočasné.

Můžete si také vytvořit pohlednice, brožury, knihy, dítě.

Jiným způsobem, tento směr se nazývá distressingom. Masters velmi často se uchýlili k této metodě pracuje na řemesla v scrapbooking stylu.

Vintage nebo nepříjemné - to umělé stárnutí stránky, výstřižky a fotografie. Obvykle je tato technika se používá k získání zvláštní odstín jednotlivých částí, které tvoří věc v scrapbooking stylu.

Kromě antických fotografií vytvořit retrostranitsy v tomto směru s využitím výstřižky ze starých novin a časopisů. Pokud některá z nich chybí, je najít na internetu a vytisknout a zmačkat papír o sebe, dát žlutou „vremennoy9raquo; odstín, prasknutí okraj.

Zhurnaling, který se používá v ročníku, může také být provedeno ručně. Text, že velitel bude psát, musí konat pouze v rámci časového rámce: za použití staré dopisy, květnaté fráze, starověkých slov. stojí také se postarat o kaligrafii. Můžete psát jako psané dopisy a napodobují starý psací stroj.

Podívejte se zde velké klíčů a zámků s nádechem rzi, kovové mechanismy staré hodiny, korálky a barevné peří.

Často se používá místo lepidla master šicí jehly a nití. Nicméně, výrobky z papíru „nelíbí“ kontakt s šicí jehlou. Ale pokud v této techniky je používána pro upevnění některé detaily - knoflíky, stuhy, zvonky, štětce a podobně, vypadá to, že takové hack luxus a neobvyklé.

Někdy mistři použití v vyšívání výrobků vyrobených v scrapbooking stylu. Nápady pro inspiraci - od papírových karet, které ukazují vyšívaný srdce, hmyz, ovoce.

Pokud někdo pamatuje, naše babičky a prababičky byly vyrobeny hezké krabice a boxy z karet, opláštění jejich okraj overlock šev, a pak spojující stěny závit, prihvatyvaya podrobnosti k této velmi obmotku. Dobře zvolené karty na toto téma, je možné vytvořit skutečný umělecké dílo ve stylu scrapbooking. Nápady pro inspiraci, jak již bylo řečeno, můžeme čerpat z minulosti. A v této techniky vytvořit nejen pole, ale také luxusní misku, stojan pro stolní lampy, nástěnné ‚karmashek9raquo; Podrobnosti.

Nicméně, tento hack bude obtížné připsat scrapbooking, protože nepředstavuje nejdůležitější bod - přítomnost výstřižky a fotografie. Proto je nutné před začátkem šití dílů, vložte jim něco. Teprve pak lze nazvat krásné slovo „skrapbuking9raquo;. Nápady pro inspiraci: fotografie dítě leží na jedné ze stěn krabic, které jsou vyřezané z pohlednice s obrázkem kvetoucí květu; tvář usměvavá dívka vložené namísto tváře Sněhurka; z okna rakety vypadá tvář malého chlapce. Takové řemesla mají jiný a nemůže být označován jako scrapbooking.

Nápady v razícím technice

Nejzajímavější trend scrapbooking je vytvoření objemových konvexních vzorů. Jejich využití pro výrobu nášivka zrn, semen, skořápek, hrudek a jiných přírodních materiálů. Průvodce také uchýlili k práci s vlnou a syntetické polstrování.

Dekorace řemeslné kusy krajky, knoflíky, flitry, korálky a malé, nízké korálků, luky velmi vhodné v této technice.

V současné době široká škála umělců zastoupených ve stylu scrapbooking nápadů pro inspiraci: Alba na fotografie a diářů, blahopřání, pozvánky na oslavy, pamětní brožury o cestě a dokonce i kabelky, peněženky, stěnových panelů a krabic. Každý začínající amatérské snadno vybrat volbu podle vašich představ. Ale když řemesla, samozřejmě, že bude dělat něco sami o sobě, což je jedinečné a zvláštní.

Jedná se o volný styl, který v sobě spojuje všechny oblasti scrapbooking, včetně stárnutí, razítka, ručně psaného textu fantazie písma nebo malované záhlaví ražení.

V současné době je kreativní člověk nechce slepě dodržovat pravidla. Proto směs stylů v dílech - nejvíce populární způsob vyjadřování.

Výrobní master class obaly pro album

Tam, kde jsou nejen mistři, kteří se vytvářejí v nápadů scrapbooking stylu pro inspiraci! Kryt výrobu mistrovskou třídu pro dětské album bude důkazem.

 1. Takže bychom měli mít lepenkový list. Následně, bude to obal alba.
 2. Je možné vložit nad papírem, jako jsou kusy tapety nebo textilie. Věc, aby se stal opravdu nezapomenutelný, tapety je lepší, aby se stejně jako oni byli přilepené na stěnách v dětském pokoji a ložnici a podobně. Tkanina vhodné pelonochnaya.
 3. Místo, kde dvě barvy skryt pod kouskem krajky nebo proshvu. Mohou být slepeny či sešity podél okraje psacího stroje.
 4. Middle proshvy lepené nebo šité na úzkém saténová stuha.
 5. Kolem můžete připojit umělé květiny vyrobené z papíru, tkaniny nebo kviltagami způsobem.
 6. Střední list bílého oválu lepené lepenku. Lze stříhat podél okraje síťované díry. A je možné přišít nebo pevné jiným způsobem shromáždil límec satén nebo pásky krajky.
 7. Ovál ve středu krytu se doporučuje držet fotografii dítě. Ale stačí uspořádat barevné název alba.

Je velmi důležité investovat do produktu je část duše, pak je vázán potěšit jiné lidi - to je již dlouho dokázaný fakt.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 33 = 43