Průmyslové podkroví

Průmyslové podkroví

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Návrh interiéru v půdním stylu

Pod velkolepým anglickým loftovým slovem rozumíme interiérový design v tak módním stylu. Primární význam tohoto slova je však poněkud odlišný. Loft (z anglického "podkroví") je součástí nepoužívané průmyslové budovy, obvykle v horních patrech, přestavěných na dílnu, kancelářské studio nebo bydlení. Průmyslová oblast Manhattanu zůstaly které jejich majitelé v důsledku posilování cen pozemků a opuštěných budov továrny průmyslových a skladů stane koncentruje elitní americký umělecký život v New Yorku. Low v interiéru styl ve srovnání s obvyklou cenou bytu metrů čtverečních, neobvyklé místo charakteristiky (výška, velká okna, otevřené prostory), stejně jako je to možné, mimochodem uspořádány umělecké Čech. Trvalo několik desetiletí na podkroví, aby se upevnil status elitního bydlení. Současní majitelé Manhattan Lofts jsou finančními prodejci a právníky.

Moderní interiér v půdním stylu lze rozdělit do několika podtypů:

1.Obvod průmyslový nebo brutální, s úmyslně zdůrazněnými průmyslovými prvky konstrukce - trámy, kovové kanály. Díky přítomnosti prvků průmyslového designu v interiéru - brutální a primitivní. V takovém interiéru bude co nejvíce zdůrazněna původní dekorace budovy. Pokusy skrýt komunikaci nebo stopy pracovního procesu v minulosti budou minimalizovány.

2. Světelná plocha podkroví znamená vytvořit prostor, kde celá místnost jako celek je pozadí pro prvky vnitřního akcentu. Může se jednat o kuchyň nebo rozkládací pohovku. Komunikace nemusí být ponechána na veřejném displeji. Ve vnitřním prostoru může být přítomna neupravená část stěny ve formě zdiva nebo kovového žebříku.

3.Tradiční podkroví se všemi charakteristikami, které jsou v tomto stylu. Řada barev včetně řady hnědých a šedých odstínů. Dokončovací materiály simulující zdivo (a v ideálním případě i jeho původní přítomnost), kovové a betonové povrchy, drsné dřevo nebo záměrně stárlý strom. Jednoduchý funkční nábytek s povinným použitím kovu a dřeva. Pohovky s koženým čalouněním. Přítomnost dveří přepážky skla a kovu, dělení prostoru do zón.

Touha sledovat módu by neměla překročit rozumné. Pokud máte ateliér 30 čtverečních metrů nebo 40 a chcete přežít v interiéru podkroví, budete muset vyzkoušet na miniaturní prostor důstojnost ztělesnil vybraného stylu. Správné umístění akcentů ve výzdobě stěn a vytvoření kompetentního designu osvětlení je klíčem k úspěchu. Povinné používání dekoračních předmětů ve stylu podkroví přináší výhody při zdobení bydlení. Máme dostatečné zkušenosti s interiérovým designem ve stylu půdní vestavby, takže jsme rádi, že vám pomůžeme rozvíjet návrh svého bytového projektu.

ABC opravy

Budovu budeme budovat nezávisle od základů na střechu

Průmyslový styl v interiéru nebo podkroví v typickém rozvržení bytu. 55 obrázků

Byt, který vypadá jako továrna? Jedná se o průmyslový styl

Od samého počátku rychlého vývoje technologie a výroby se všechny oblasti lidského života proměnily. Zvláště technický pokrok XXI. Století ovlivnil způsob, jakým byl byt navržen. Začala aktivně zavádět styly, které se podrobně vyznačují funkčností, demokracií a stručností. V interiéru byl průmyslový styl. Jeho charakteristické znaky jsou neošetřené dřevo, znaky, silniční značky, beton, reflektory, pouliční osvětlení, trámy, kování a prostorné místnosti.

Byt je v podkroví. Fotografie

Tento styl vznikl v USA v minulém století a dnes je stále více využíván konstruktéry. Zpočátku byly opuštěné výrobní prostory přeměněny na hotely, obchody nebo bary. Často se tento směr nazývá půdní styl v interiéru. Poté se tento trend rychle přesunul do bytových domů, městských bytů. Je spojena s atmosférou opuštěných pokojů, podzemí a grunge. Chcete-li být v hlavním proudu tohoto trendu, vyzkoušejte ve svém bytě vzhled podkrovního stylu - nejběžnější typické uspořádání.

Jak vytvořit průmyslový styl

Pokud jste v blízkosti této pouliční atmosféry a životně opotřebovaných věcí, nehledejte okamžitě chaoticky světla a vyplňte podlahu betonem. Za prvé, poslouchejte naše rady, pomohou vytvořit interiér v průmyslovém stylu v typickém bytě vpravo a bez přebytku.

Potřebujete texturu, která by nás odkazovala na estetiku průmyslové budovy. Takže hrubé materiály jako kámen, cihla, surový beton jsou ideální. Podívejte se, jak působivé to vypadá cihlová zeď v interiéru bytu. Průmyslový styl v interiéru vyžaduje mnoho použití kovových dílů.

Zdiva v průmyslovém stylu. Fotografie

Stěny jsou na stropě šedé a bílé. Fotografie

Průmyslový styl v kuchyni. Černé lustry. Fotografie

Bílá parketová podlaha a strop bílých prken. Fotografie

Železo lze lehce dotknout rzi, ocel by měla být matná. Hliníkové a železné části, které napodobují armaturu, vypadají dobře v designu místnosti a okamžitě jí dávají průmyslový elegantní prostor díky pozorujícímu uspořádání prostoru.

V jakých barvách se vám producentská místnost prezentuje? Obvykle jsou tlumené a drsné šedé betonové podlahové tóny, rezavé červené a barvy, hnědá barva kování, tmavě zelená a podobně. Budou se používat k vytvoření atmosféry průmyslového stylu. Nezapomeňte, že tyto barvy vypadají dobře na různých textech - cihla, kov, neupravené dřevo.

Šedé stěny v bytě v podkroví. Fotografie

Položky, které mohou být součástí interiéru v průmyslovém stylu v typickém bytě, musí být především funkční. Dá se položit pohovku, pokrytou hrubou kůží, jemnými bičemi. Nábytek je staromódní a nový, vypadá skvěle ve stylu manufaktury.

Kožená hnědá pohovka v interiéru. Fotografie

Kovové šatní skříně. Fotografie

Žlutý obrubník pod televizí ve stylu podkroví. Fotografie

Průmyslová postel v ložnici. Fotografie

Chladící žehlička vhodná pro náš styl

Nábytek ve stylu podkroví. Fotografie

Nikdo nepotřeboval lakonické kovové police, stoly a židle, skříně s mnoha krabicemi dokonale zapadají do vašeho interiéru. Přejděte na bleší trh a vyberte si pro sebe to, co se vám líbí. V tomto případě nezapomeňte předvést fantazii, protože i z pracovního stolu můžete získat stůl.

Chcete-li nějakým způsobem diverzifikovat drsnou a temnou atmosféru průmyslové architektury, přidejte ke stěnám světlé staré plakáty ve stylu pouličních plakátů, zrcadel, spíše primitivních graffiti.

Bytová výzdoba v podkroví. Fotografie

Vytvořte vlastní ruce ve stylu podkroví. Fotografie

Je důležité, aby byl prostor co nejotevřenější. Návrháři doporučují zcela opustit záclony nebo použít zcela neviditelnou látku. Přirozené světlo nejlépe porazí zvolený styl. Použijte svítidla z kovu a skla, rámové stínidla bez textilních vložek, lampy, které vypadají jako tovární svítidla.

Správné osvětlení místností v průmyslovém stylu. Fotografie

Styl podkroví v interiéru bytu je obzvláště vhodný pro požadavky na umístění světla v průmyslové místnosti.

Klady a zápory průmyslového stylu v bytě

Originální a originální průmyslový styl nemůže potěšit všechny. Například starší generace je často zděšena tímto návrhovým rozhodnutím. Zvažte různé aspekty používání stylu ve vnitřku bytu. Jaké jsou pozitivní aspekty?

 1. Je to výhodné. Můžete si vzít nejjednodušší a nejlevnější materiály pro práci, a přesto byt v podkroví vypadá zajímavě a organicky. Musíte pouze správně aplikovat materiály, pracovat s fakturami.
 2. Interiér vypadá jednoduše a pohodlně. Komfort se projevuje v nepřítomnosti zbytečných detailů. Celá místnost se může okamžitě rozhlížet a pochopit, že majitel je skvělý originál, který oceňuje pohodlí a funkčnost ve věcech.
 3. Nevypadá to jako typické interiéry. Pokud jste unavení z pohledu na stejný typ tabulek a pohovky naplněné nábytkářskými obchody, budete ušetřeni půdními styly v interiéru bytu. Ujistěte se, že pracovní stůl jako stůl je pouze ve vašem bytě, druhý není nalezen.
 4. Může se stát koníčkem. V interiéru můžete neustále doplňovat nové detaily. Mnoho z nich je natolik závislých na průmyslovém stylu, že doslova přetahují pouliční značky, které se jim líbí, a vyzývají své přátele, aby hledali vintage plakáty. To je opravdu vzrušující aktivita.

The

Stylová podkroví v interiéru - bohémská, okouzlující nebo průmyslová

Frank v půdní podkroví je okamžitě rozpoznán. Pokoj zdobený tímto stylem připomíná opuštěnou dílnu nebo továrnu. Pokud máte podobný předpoklad, můžete jej vybavit všemi kanovníky podkroví. O jakých dokončovacích materiálech, svítidlech a nábytku použijete k vytvoření průmyslového interiéru, přečtěte si v tomto článku.

Pathfinders stylu

Podkroví vzniklo ve velkých průmyslových městech v USA V 40. - 50. letech dvacátého století. Když se ceny pronájmu pozemků v centru města několikrát zvýšily, průmyslové začali převádět své výrobní obchody mimo město nebo na jeho okolí. Mnoho továren a továrních prostor bylo vyprázdněno. Majitelé nemohli najít jejich použití, takže se prodávali za penny.

Noví majitelé obrovských prostor začali pronajmout je jako bydlení pro chudé občany. Kdo jiný chce žít v hangáru s holými cihlami, všudypřítomnými potrubími a vysokými stropy? Narychlo zařízené pokoje s kuchyní a sociálním zařízením neměl stěn a příček, byla naplněna známky minulosti, které nejsou uvedené v přihlášce, a vypadal poněkud zvláštní. Možná právě proto představitelé Newyorských bohemia v něm viděli něco zajímavého a jedinečného a začali aktivně nabylat bývalé dílny a půdní místnosti.

Umělců a hudebníků z celého vlastní fantazie tavené obyvatelný prostor s velkým open-space. Neměli čisté dřevěné krovy a trámy na stropě, nestříhejte otevřené kanalizace, žádná záclonové velkými okny. Viděli v tomto konkrétním městské šarm, který umožňuje, abyste se cítili svobodné a nezávislé osoby.

Která prosazuje zásady podkroví mimo Ameriku

Následovat americká krize dosáhla velkých evropských měst, přemísťovat rostliny s hlavními ulicemi na předměstí. Nicméně, bývalá továrna stavět dlouho prázdný. Okamžitě začali vybavovat obytnou bytu. Módní trend v USA a dostal se do Evropy a stal se populární. To bylo v tomto okamžiku došlo v definici stylu. Občané vytvořil interiéry, kopírující americký průmyslový způsob.

Konečný loft popularizace došlo v době, kdy styl začal stavět speciálních domům bohaté podnikatele a aristokratické elity. Novostavby speciálně vyrobené prostorné s velkými okny a bez zdí. Vybavena otevřenou elektroinstalace, ne zdobí holé stěny, dali minimum nábytku. V opačném případě se požadovaný styl zcela uhodnout. Vzhledem k tomu, loft získala své vlastní charakteristiky.

Hlavní rysy a trendy styl

Design loft styl se vyznačuje nejen společné rysy rozměrných pokojů, ale také speciální barvy, uspořádání nábytku, zdobení rysy, znamená povrchovou úpravu.

S cílem navrhnout interiér pro průmyslovou městských bytů, musí být založena na těchto principech:

1. Plánování by mělo být otevřené, bez zdí, oddělené místnosti. Toto pravidlo se vztahuje na ložnici, obývací pokoj a dokonce i kuchyně. pouze WC a sprchový kout může být uzavřen.

2. Okna nemají schovávat za závěsy a záclony. Zůstávají viditelné. Na počest a panoramatické střešní okna.

3. Stěny nevisí tapety a sešita plast. Nejčastěji se jedná o holé zdivo nebo zabetonovány sněhobílý povrch. Někdy stěna je šitý plechy nebo překližka.

4. Na podlahách v autentickém skladu obvykle beton. Ale tato možnost není vždy vhodné pro obytné prostory, tak oni jsou vyrobeny ze dřeva. Méně náplně nebo umělého kamene a mramorových desek.

5. Stropy v místnosti by měla být vysoká. Podle něj nemá dráty na světlo, který je vybaven s dřevěnými nosnými trámy nebo falešný. Strop může mít různé komunikační potrubí.

6. Osvětlovací suspenduje skupiny. Obvykle mají moderní design.

7. tovární areál byl zpočátku velmi chladné byly pořízeny za pomoci teplých krbů, železné sudy s dřevem, venkovní pecí. Proto tyto objekty interiéru v podkroví stylu pevně zakotvena v interiéru.

8. Většina z výšky prostor povolených vybavit druhé úrovně, jako je například ložnice či kanceláře. Získejte na druhém patře bytového by mohlo být použití přistýlka nebo pevné schodiště. Dnes, oni jsou také vybaveny zařízením tím, že je ze dřeva a kovu.

9. Barevnost a nábytek dokončí hoblování, skládající se ze dvou nebo tří harmonizační nebo kontrastními barvami. Barevnost v různých zemích liší.

10. Nábytek vyzvednout velmi moderní a multi-funkční, nebo otevřeně vlastnil v minulém století (s loupání barvy, které nosí okraje a chybějící části).

Stojí za zmínku, že speciální znaky jsou charakterizovány různými oblastmi podkroví.

Moderní designéři, tam jsou jen tři:

Český styl - To šetří prostor je k dispozici velká továrna prostor, takže povrch neporušený. Situace se však i doplňky jsou vybírány s fantazií, která je vlastní kreativní lidi. Nábytek často podobu používá, se stopami historie po stranách. Dekor může zcela vzájemně kombinovat, ale má přímý vztah k oboru. Interiér zdobí originální obrazy nebo častěji díla neznámých umělců, sochy, květinové aranžmá, uměleckých předmětů a hudebních nástrojů.

okázalý směr - jeho jiný paleta barev. Je okamžitě rozpoznatelný kombinací pastelových odstínů. Například nemusí být tradiční bílé a šedé paletě, a šedo-fialové. Zvláštní pozornost je věnována výběru svítidel, stojací lampy a stínítka. Mnoho z nich, mají neobvyklé siluety a slouží jako ohnisko interiéru. Často vedle přísného kotviště přilehlou jídelní stůl obklopen zakřivené židle v barokním slohu.

Industrial (průmyslové) area - nejoblíbenější. Chcete-li ji provést, je nutné vyplnit vnitřních prostor budovy nebo znaky výrobní haly. Ve prospěch výstavby potrubí s ventily, dřevěné vazníky, řetězy a dráty uzlů. Nábytek používá ne-ozdůbky, s pravidelnými geometrickými tvary.

Nejčastěji interiéru ve stylu podkroví je navržena v přísných barev. To se vysvětluje tím, že průmyslová zařízení jsou zřídka potřísněné v jasných barvách.

jsou považovány za typické barvy:

Jako přízvuk používají modré, červené nebo odvozené odstíny těchto barev.

Loft - to je jeden z trendů moderního stylu interiéru, takže barvy pro vnitřní použití, například v high-tech stylu (studené barvy stříbrná, černá a bílá) nebo minimalismu (striktní kombinaci dvou barev, kontrastní nebo harmonizační spektra, s důrazem na jedné světlé barva). Pro interiér ve stylu podkroví a jednobarevné provedení je přijatelné.

Je-li podkroví používá eklektický (ve spojení s jinými styly), které se nacházejí v interiéru jasných barev, využití vzorů a designů.

Materiály použité při tvorbě

Nejvíce charakteristické jsou následující materiály:

betonové desky - se používají pro nosné zdi, stropem a podlahou.

dřevěná deska - ona sešita mola, ale častěji zakrývá podlahu.

sklo - není použit pouze pro zasklívání oken, ale také jako překrývají podlahy nebo materiálu pro oddíly.

Červená nebo vápenopískové cihly - základ pro stěny nebo pilíře, na nejznámější úprava materiálu podkroví.

Kovové trubky různých konstrukcí - Mohou být použity pro jiné účely, nebo jako dekorační materiál.

Design prostor v podkroví vyžaduje výběr nábytku, v závislosti na směru:

1. Je-li této bohémské čtvrti, nábytek je vybrán v obchodech se starožitnostmi, v podkroví babičky nebo na bleších trzích. Vhodné komody, stoly a židle ze dřeva. Mohou být trochu odřená. Výborná fit kované předměty, jako jsou postele a židle.

2. Chcete-li zvolit nový fascinující směr nábytku z klasického nebo barokní sbírky. Mělo by to vypadat nejen drahé a luxusní, budí dojem ohromující kontrast.

3. Pro průmyslovou podkroví je vhodnější moderní nábytek v minimalistickém stylu: jednobarevná kožená sedačka, obvykle obdélníkové postel, geometricky pravidelný tvar jídelní stůl a židle. Namísto šatníku, můžete si vyzvednout otevřenou závěs.

Je třeba mít na paměti, že otevřený design stírá hranice mezi místnostmi, protože tam nejsou žádné zdi. Funkční zonace je právě vzhledem k uspořádání nábytku. Kuchyňský kout vybavit v souladu s přáním hostitelů. Pokud chcete vařit v kuchyni, a to často zónu vybavenou všemi druhy domácích spotřebičů - chladniček a mrazniček, varnou deskou, troubou, digestoří a myčkou. To vše se bude hodit. Výborná bude vypadat chromovaný nábytek hi-tech styl. Nezapomeňte na jídelním koutem. To zvedl velký stůl s židlemi pro sebe a hosty. Nejméně 6-10 lidí, a to jak v tovární kantýně.

Koupelna instalatérské je vybrána dvěma způsoby: z nejnovější kolekce s různými funkcemi nebo starší od minulé éry s stimpankovoy poznámky. Koupelna - to je v interiéru, a proto je důležité, aby zlomit ducha podkroví množství nábytku a sanitární keramiky. Tam by měl být minimální.

Spaní jasně představuje velkou postel. To může stát samostatně, nebo které jsou obklopeny stojacích lamp a noční stolky. Možná budete chtít označit stanoviště hraniční ložnice otevřených knih police.

Design bytu v podkroví stylu, se vyznačuje přítomností velkými okny s dřevěnými rámy. Mohou sestávat z většího počtu menších segmentů nebo složené z jednoho kusu skla. No, jestli jsou okna s dřevěnými rámy, maloval v bílé barvě. Povoleno a nová plastová okna. Zároveň by měly být vikýř nebo francouzštině, a dobré velikosti. Nemají zdobí textilie, takže prošel maximální množství světla.

Původní sklady jsou běžné betonové podlahy. Ale nejsou vždy vhodné do obytných prostor, protože je velmi chladno. Kromě toho beton má drsný povrch, který je obtížné odstranit nečistoty.

Z tohoto důvodu, na podlahách jsou obvykle vyrobeny z těchto materiálů:

 • dřevo, parkety, laminovaná deska;
 • keramická dlažba, umělý kámen a mramor "
 • Lité podlahy s podlahovým vytápěním.

Zdůrazňovat zónování, izolované postel nebo kuchyňský samostatný druh materiálu. Celá oblast bydlení čerpá jiných podlahových materiálů.

Tak otevřený půdorys netoleruje stěny, pak jsou nahrazeny skleněných tvárnic, plastové příčky. V kuchyni namísto stěny mohou stát bar s vysokými židlemi. Nosné stěny musí mít původní průmyslovou tvar odvážný, poněkud neuspořádaný s oblastmi pohledového betonu, zdiva, nebo pozinkované oceli. Jsou to za žádných okolností by se pověsit tapetu.

Pokud vytváříte podkroví v obyčejném residenčního apartmánu, stěny šíří s ozdobným cihel, dřevěných prken nebo překližky. Mohou být natřeny bílou nebo šedou matnou barvou.

Ztělesňující podkrovní byt s nepříliš vysokými stropy, je nutné sádrokartonových stropů a ukrást jejich bílou barvu. To bude stačit.

Pokud výška stropu dovoluje, pak řídit zásadami průmyslové stylu:

 • vybaven dřevěnými trámy;
 • vytvořit atmosféru přirozené půdní vestavby, stavební dřevěné konstrukce;
 • Mezi farmách lampy zavěšené na řetězech.

Zdobí místnost v podkroví může být velmi tučným písmem. Tento styl je přijmout mnohé z nejoriginálnějších možností.

 • v rekreační oblasti visel velký houpací síť nebo houpání na řetězy;
 • plazmová velkoplošná obrazovka na drsném cihlové zdi;
 • v přední části okna celé výšce stěny umístěny lenoška s velkým moderní stojací lampa;
 • kuchyňské židle dát pahýly místo, jejich doplnění o kovový sud nebo otevřený krb;
 • strop na žebřík visící řetězce;
 • Před koupelně a kuchyni je možné instalovat přirozené známky;
 • místo židlí používat lavice a pouličního osvětlení;
 • uhlokresba na zeď, taky, lze považovat za výzdobu.

Máte-li tyto návrhy zdají příliš smělé, pak si můžete udělat více tradiční dekor:

 • obrázky nebo plakáty ve stylu pop art;
 • ozdobné polštáře a pestré cesty;
 • vázy a stolní lampy.

Akcenty v designu jsou uspořádány velmi zřídka. Průmyslový loft sám o sobě je plná neobvyklých a nestandardních řešení, tak zdůraznit něco velmi obtížné. Nicméně, v každé obytné oblasti bude pravděpodobně Centrování místo, které bude na první pohled patrné. Například kůže zvířete namísto koberec, velká zelená plocha květin a pestrobarevné zařízení.

Lampa, lampy, velké lustry, pouliční osvětlení - všichni hrají důležitou roli v interiéru. Kromě dostatkem přirozeného světla, které je dosaženo díky velkým oknům osvětlit každý oddělený obývací prostor. Pro ni, vyzvednout světelný design. Chcete-li vybrat jiný obytný prostor, závěsné svítidlo z jiného druhu. Pro Loft charakterizován akumulací žárovek na jednom místě.

Často dráty pro osvětlení zavěšené na stropě a na stěně, jako kdyby dočasně. Žárovky bez stínítka se suspenduje v řadě prostřednictvím určité vzdálenosti. Ukazuje se, že jakýsi věnec.

Teď už víte, co je to ve stylu interiéru podkroví, a budou schopni nejen rozlišit mezi mnoho moderních stylů, ale také znovu v jeho bytě. Bude mít se vám líbí, pokud budete potřebovat prostor pro kreativitu a inspiraci vám nelíbí hranice a rámy. A především ocení originalitu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 3 =