Quilling, jak to udělat

Quilling, jak to udělat

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Quilling pro začátečníky: obvod s podrobným popisem

 • Krém na Ekzomin houby nohou
 • Kapsle z Vetoksik parazitů
 • Komplex Sustalayf obnovit klouby

Quilling (v ang quilling.) - je vytvoření mimořádně krásné předměty z papírových proužků, přes jeho vinutí. Začátečníci budou snadno překonat toto umění jako popis stavebních prací prezentovaných je vypočítána na ně.

Quilling pro začátečníky - kterou je třeba se připravit

Prompt je vyrobeno řemesla v umění Kvilling Starter obvodu. Mezi klíčové ukazatele, které se používají k vytvoření skutečné děl výtvarného umění. Za prvé je třeba připravit vše neobhodmoe pro tento druh práce.

Pokud máte možnost zakoupit sadu pro quilling, koupit. Základní balíček obsahuje:

To je komerčně dostupné soupravy pro quilling a úplnější. K dispozici je řada kruhovými otvory, aby bylo stočit na prvky na požadovanou velikost; kolík pro hrubý upevňovacích dílů. Prodány a hotové soupravy, ve kterém existuje systém pro obrobek, aby květiny, motýl, malování a tak dále.

 • Manikúra nůžky s rovnými konci;

Při použití pro manikúru nůžkový papírové pásy jsou umístěny mezi dvěma lopatkami. Dále, houpačka stuhu kolem nástroje a spirála se otočí o požadované velikosti.

Podrobný popis přípravy různých prvků řemesla vám pomůže s časem vytvořit tyto skvosty.

 • těsná a volná spirála;

Téměř všechny práce začíná s výrobou „těsné spirály“. Pak se pás papírové quilling. Pokud se takový materiál není přítomen, pak dal před horizontální list formát A4, nůžky pohyb nahoru snížit pruhy stejnou šířku 3-5 mm. Připojit špičku mezi lopatky manikúru nůžek nebo párátka do drážek speciálního nástroje pro quilling.

To ukazuje, jak jsou tyto prvky vyrobeny v umělecké fotografii Kvilling. Při pohledu na něj, budete rozumět, jak vytvořit „šipku“. K tomu, stiskněte prsty na 3 stranách spirály do trojúhelníku, a nyní dva z jeho rohu tlačit sebe, třetí nechat tak, jak to bylo.

„Půlměsíce“ z „očí“, svých dvou protilehlých roh je ohnuta ve písmeno „C“. „Trojúhelník“ bude-li „free spirála“ upevní na třech místech, a pro výrobu „náměstí“ je co do činění s 4 stran.

 • Přečtěte si přehled o komplexních prostředků hemoroidů Proktonol
 • Jak zhubnout 20 kg - skutečné hodnocení z Guarchibao

Jak se vyrábějí v technice quilling květin

Posypeme na pohlednici nebo lepenky lepidla, připojit zde „free spirála“. Stačí připojit s lepidlem kolem ní několik lístků. Podobně dodržovány stopku. Pro něj se proužek zelené knihy. Průměrná list, jak vidíte, je vyroben z „drop“ tvaru a horní a dolní části - prvky na „oko“. Jakmile je lepidlo suché, práce je dokončena.

Jak můžete vidět, seredinka barvy - „free spirála“. Okvětní lístky jsou vyrobeny ze stejného prvku, ale jiného odstínu. Dekorace pohlednici prvek „srdce“ a „oko“ tvar. Krásné výtvory ocení ten, kterému dala takový dar.

Jak se vyrábějí v technice quilling sněhové vločky

Od Nového roku, si můžete udělat sněhovou vločku. Pro něj budete potřebovat:

Cut 3 proužky papíru na polovinu, budete potřebovat 5 škrty. Nástroj pro otevírání quilling vložky špičku prvního, utáhnout pás. Vyjměte ji a vložte do otvoru v šabloně. Předpokládat, že je 10 mm. Zde průměr, který bude mít první obrobek. Následující 4 prvky dělají stejnou velikost.

Jak je vidět na fotografii kolem pěti elementů „volné cívky“ 10 jsou umístěny „oko“ položky. Aby byly i spojit mezi sebou navzájem a s centrálními částmi sněhové vločky.

Následujících 5 položky „volné spirály“ vyrobené z pevných pásů, takže se obdrží 2 krát více, než podobné, lepené uprostřed sněhové vločky. Dosažení jejich rovnoměrnost také pomoci šablony. Použití otvoru o průměru 2 cm. Připevnění špičku šroubovice, aby mohla uvolnit a připojit každý předlisek do předchozí řady dílů.

Jak můžete vidět, že dokončí výrobu zimy a atribut Nového roku „těsného spirály“. 5. Potřeba takových prvků vyrobeny za použití šablony. Přilepit na místě. Pokud si pověsit vločka, chybět silná nit středu „těsné spirály“ a přivést ji středem druhého. Kravatu na pásky a pověsit na vánoční stromeček nebo produktu na stěně.

Čtete, jak se to dělá v technice quilling květiny, sněhové vločky, seznámil s hlavními prvky, které se používají při tvorbě děl v oboru. Vpředu najdete mnoho nového a zajímavého se naučíte, jak to udělat quilling techniky jezero, obrazy zvířat. Také se naučíte, aby se sladkosti, že síla je téměř není horší než sklo, ale na rozdíl od nich, ne rozbít.

Quilling pro začátečníky - diagramy a popisy s fotografiemi. Jak řemesel v technice quilling papíru s videem

Proces známý jako bumagokruchenie, jednoduché, zde je hlavní věc - začít. Díky tomuto druhu výšivky jsou elegantní miniaturní řemesla, které mohou být použity jako dekorativní prvky. Krásný složení a vzory z papíru nebo nití - jeden z nejlepších dárků s jejich rukou.

Proces vytváření dílo je připojit spirál přesleny Hanks těsné tenké proužky papíru. quilling technika pomáhá vytvořit okouzlující obraz, hračky, různé řemesel s představami o zvířata, stromy, květiny, slunce, atd. Někteří dělají tyto skvosty nití. quilling schéma pro začátečníky s fotografiemi nám říct, jak správně připojit prvky.

Papírové řemeslné výrobky mohou být nakoupeny nebo vyrobeny sami. U obrobků zvláštní význam je hustota materiálu, který by měl být alespoň 100 gramů na čtvereční centimetr. Takový indikátor poskytuje dobrý kroucení pásů a udržet tvar. Bumagokruchenie je pro navíjení pásu na párátko AWL nebo hřeben, a na konci lepené. Po vytvoření cívky můžete provést některou z postav, a pak malovat.

Technologie pro vytváření obrazů z nití je složitější, vyžaduje tvrdou práci. Se zkušeností a dovedností, každý může vytvořit krásné prolamované. Mělo by však být poznamenáno, že quilling závitů příze zvládl i dítě: zaměstnání je velmi vzrušující a řemesla kartony jsou živější než u obilovin nebo plastelíny. Takové řemesla přispívá k rozvoji jemné motoriky rukou, rozvíjí pozornost, představivost a vytrvalost.

Chcete-li vytvořit řemesla na jakékoliv téma, co potřebujete vědět několik základních prvků. Pokud se naučíte, jak se kroutit polotovaru klíče, pak se zapojit do takové tvrdé práci, kterou bude šťastný a spokojený. Takže, válet (nebo spirála) - je základní jednotkou základ, a obvykle emitují takové prvky quilling:

Pokud jste se teprve začíná rozvíjet tento druh šití, můžete tisknout sami schémat a šablon, protože práce s nimi bude mnohem jednodušší. K tomu quilling, můžete použít jakýkoli základ - tkaniny, papíru, dřeva nebo plastu. Řemesla quilling pro začátečníky - je vytvořit základní prvky - polotovary, které můžete vidět na fotografii, a míchat dohromady v krásném obraze.

Quilling pro začátečníky nenutí kupovat drahé materiály po ruce, nebo speciální zařízení, které jsou těžko k nalezení. Zjistit, co je zapotřebí, aby quilling přírůstek do fantazie a představivosti:

 • barevný papír;
 • lepidlo;
 • nůžky;
 • linka;
 • sláma pro koktejly;
 • párátka;
 • rohož řezání a prototypů;
 • nástroj pro utahování papíru;
 • šablona pro quilling;
 • pinzety;
 • pastelky;
 • gelová pera;
 • akrylové barvy.

Co může být vyrobena z quilling

Nápady pro řemeslných projektů založených na této technologii je obrovské množství. Značka quilling může síťované snímků pro zdobení domů, nebo jako dárek, krásné dopisy, trojrozměrné postavy zvířat, stromů v čínském stylu, a tak dále. Aby bylo možné vyrobit originální články, můžete použít pár základních prvků, nebo tím, že zaměstná několik dalších, vytvořit velké plachty, nástěnné malby, pohlednice. Fascinující pohled na quilling květiny, pávi, labutě, kolibříky.

Existuje mnoho tahové dílny pro začátečníky quilling, který pomáhá i dítě, jak vytvořit originální aplikace. Video tutorial nebo postupný popis dostupných schémat vysvětlí a ukáže začínajícím mistry, jak to udělat quilling řemesel vyrobené v podobě různých zvířat nebo květiny. Lekce pro začátečníky quilling snadné a zábavné, pomáhají, aby svůj čas a vrátit se do světa kreativity.

Quilling - Květiny pro začátečníky

Malé jemné dekorace, vyrobený vlastníma rukama - exkluzivní dárek blízké osoby. Quilling - Květiny pro začátečníky úžasný pohled na pohlednicích, tak se barevný papír, lepidlo, nůžky, párátko a začít vytvářet elegantní vzory:

 1. Papírové různých barev sešroubujte rohlíky, pak zpřístupní spirály, a od nich upustit.
 2. Udělat květin v polovině - volný spirálový tvar.
 3. Dát trochu lepidla na paměťové kartě nebo lepenky, připojit v polovině.
 4. Kolem lepidlem upevnit několika laloků.
 5. Pak se stonek: stranu lepidlo zeleného pásu. Listy lze vytvořit více prvků: kapky, oko.
 6. Nechte lepidlo zcela vyschnout.

Vločky v quilling techniky pro začátečníky

Tento hack je relevantní v průběhu vánočních svátků, nebo prostě jen pro účely výcviku. Jak udělat sněhovou vločku z papíru? Vločky v quilling pro začátečníky, získané v případě, připraví základní materiál pro světle modré lepenky (8h11 cm), lepidla, pasty, nit nebo oranžové nalepit, papír. Ještě potřebovat pravítko, tužku, pásky, nitě a univerzální ostrým nožem. Nejprve je třeba vyříznout tvar, z nichž bude velmi vločka:

 • 4 proužky 8 cm pro velké slzy .;
 • 4 proužky 6 cm pro malé slzy .;
 • 8,5 poloviny proužky 3,5 cm kruhy .;
 • 4.5 poloviny proužky 4 cm. Diamanty.

Znát základy quilling pro začátečníky, můžete snadno sestavit řemesla z polotovarů:

 1. Udělejte si květinu, střídavě mezi velkými a malými slzami, kterým se jim s lepidlem.
 2. Na koncích hlavní lepení slzy dvě kola, a na ně diamant.
 3. Připojit kamínky k centrální části výrobku, lepidlo stuha na sněhové vločky mohou být zavěšeny.

Zruční řemeslníci prostřednictvím výcviku naučili, jak vytvořit opravdové skvosty papíru nebo nití. Aby byl obraz quilling stačí trochu trpělivosti a představivosti: prvky jsou spojeny dohromady v husté listy a produkoval celou řadu prací. Je možné nakreslit skicu budoucího vytvoření nebo vložené mezery barevného papíru dokončil kreslení. Obraz je lepší pro rámování pod sklem.

Kohout z quilling pro začátečníky

Toto zvíře je symbolem roku 2018, takže to musí být přítomen v každé domácnosti, nezáleží na tom, v jaké formě. Kohout z quilling pro začátečníky - ideální pro krásné vánoční strom hračky obrázku nebo objemem. Chcete-li vytvořit potřebu připravit standardní sadu quilling pro začátečníky a skončil penis náčrtu. Dále je třeba jednat krok za krokem, jak je to popsáno v návodu:

 1. Twist 5 červená mezery ve formě kapek - bude hřeben.
 2. Ptačí oko - to střídavě černé, bílé a oranžové pruhy, které jsou stočeny do pevné role.
 3. Bílé nebo světle žluté papírové přířezy ve formě kapek projít hlavou a zobákem.
 4. 5 komponenty budou vynaloženy na krku, a další dvojice - na náušnicích pod zobákem.
 5. Zkroucené proužky vyplnit kufru, nohy a křídla, střídající se barvy chaoticky.
 6. Na ocas je lepší utratit maximálně prvků, z nichž každý z nich slepeny.
 7. Nechat přes noc zaschnout.

Quilling - Butterfly pro začátečníky

Existuje mnoho různých způsobů, jak vytvořit krásné řemesla, ale dávejte pozor na hlavní třídě. Quilling - motýl na začíná být i dítě, protože tento proces je popsán krok za krokem. Je třeba si připravit:

 • Papírnictví nůž;
 • pinzety;
 • lepidlo;
 • párátka;
 • linka;
 • mat s jehlami;
 • barevný proužek (8 žlutá, 8 růžové karmínové a od 2 do 29 cm x 3 mm)

Quilling pro začátečníky, jak vytvořit motýla je v těchto akcí:

 1. Výřez z barevného papíru trojúhelníku, jehož výška je 9 cm a základna 3 cm.
 2. Zabalit kus na hůl, počínaje od základny.
 3. Ozdobit tělo pruh jiné barvy, stejné barvy, aby se motýl tykadla.
 4. Připravte křídla: 8 spirálových spirály, proměnit je v poklesu. Lepidla 3 šroubovice společně a odděleně na každém obrobku 2. obkleyte malinovou pásu.
 5. Žluté pásy vzad volné spirály různých průměrů: 15 mm a 10 mm. Zajistěte v polovině. Lepidlo části většího průměru na křídlech spirál 3 a menší - v malých křídlech. Obkleyte znovu purpurový proužek.
 6. Přilepte motýl tělo na papíře, pak křídla.

V předvečer Nového roku, mnoho dětí s rodiči zdobí strom hračky vánoční vyrobené vlastníma rukama. Zde přicházejí na quilling podpory - strom není pro začátečníky tak těžké, jak by se mohlo zdát při pohledu na fotografii hotového výrobku zastupuje. Zařízení, s nimiž dělal artefakt nazvaný gofrokvilling protože jen vlnitého papíru používá. Připravte položky, které chcete, a začít dát dohromady všechny detaily:

 1. Vezměte zelené tyče 64 a 13 jsou bílé (šířka 7 mm). Twist každý pevně, nakrájíme na malé třásněmi.
 2. Twist Role 8 červené šířky pruhem 5 mm, střih třásně.
 3. Fan všechny polotovar.
 4. Twist Disk 4 pro vánoční stromek sám, jeden z 2 kapel, dvě 3-one - 4 dráhami. Červenými pruhy, aby jiný disk.
 5. Kotouč ze tří pásem promazhte lepidlo na jedné straně a byl odložen - to bude základ. Ze zbývající disky vtěsnat vysoké kužely, potřete lepidlem na vnitřní a suché.
 6. Lepidlo základnu velkého kužele.
 7. Twist 4 kapel polovina hnědá a žlutá 2 disk.
 8. Zapojte žlutý disk s velkým kuželem, promazhte lepidlem a dal střední kužel. Stejně tak malý hůl.
 9. Přilepíme kmen stromu - hnědé disky.
 10. O dva proužky kroucení mechaniky a zmáčkněte, aby se dostat misku. Uvnitř zalijeme horkou lepidlo a vložte barel. Naplnit misky zmačkaný kousky bílé látky.
 11. Připojte trup a stromu, jeho obvod obkleyte zelené třásně a korálky.

Jak quilling. Quilling - master class. Quilling - schéma

Výrobky z kroucených papírových proužků zvané quilling nebo papírový filigrán. To může dokonce zvládnout umění starší děti v předškolním věku. Nyní Internet najdete mnoho projektů, jejichž cílem vytvořit květiny, krajiny, karty, šperky, obrazy, topiary, řemesla, obrazy a jiné produkty v této technologie. Jak quilling začínajícím mistrů - zvážit v tomto článku.

Co je potřeba pro bumagokrucheniya?

Ve speciálním obchodě si můžete koupit papír, nůžky, papír filigránské nástroje, pinzety, tvoří rohlíky, PVA lepidlo, šídlo. Kvillingovaya papír ve srovnání s barvou má 3 kladné body:

 • požadované hustoty, tvaru držení částí;
 • připravený pás od 1 mm do 3 cm;
 • kvalitní malba i na bočních částech.

Speciální papír šetří čas, ale pásky pro ruční práce může být vyrobena z dvoubarevného kancelářský papír s kovovým pravítkem a nožem.

Nástroj je druh šídlo s hrotem ve tvaru vidlice. To může být vyrobena z materiálu na dosah ruky:

 • nit řez z ostrého konce a středním řezem, dělat druh zástrčky;
 • podle výše uvedeného analogicky, aby řez v konvenčních tyče rukojetí;
 • držet hrot jehly na stromě nebo zástrčkou a ušní nadpilit.

Vezměte nůžky ostré s rovnými konci. Linie s kruhy různých průměrů může být použit jako formě rolí. Pokud se rozhodnete obklopit quilling, pak budete potřebovat improvizovaný materiál (korálky, korálky, dráty, špejle, lepenka, konstrukce, hřeben, pin, atd.). S pochopil nástroje, teď naučit základy bumagokrucheniya.

Quilling: dílna základní prvky

Nasazovací nástroj se štěrbinou proužek a začne jej zkroutit do svitku, který se nazývá válec. Je to proto, že z tohoto prvku pod určitým lisovací formě určitého tvaru:

 • Těsné válec - je pevně zkroucené spirály a konec pásu je přilepena k podkladu.
 • Free válec - to spirála s Unglued konce. Tento válec je umístěn v určitém obvodovém tvaru tak, aby papír „raspustilas9raquo;. Vyjme pinzetou a hrot je připevněn k základní šroubovice.
 • Drop - to je volný válec, který se přitlačí na jednom konci, a není ovlivněn uprostřed kruhu.
 • Zakřivené pokles - pokles, ve kterém je základní mírně zakřivené.
 • Trojúhelník - pokles, který oválné části zploštělé a narovnal.
 • Boom - trojúhelník, jehož základna vychýlit až na vrchol.
 • Ptačí noha - trojúhelník, v němž dva úhly silně přitisknuté k vrcholu.
 • Eye - volný válec, ve kterém jsou oba konce komprimovány bez vlivu na střed.

Kvilling: hlavní prvky obvodu

 • Obdélník - je oko, která je stlačena v opačném směru, a srovnejte pravé úhly. Na náměstí je na stejných linkách.
 • Kosočtverec - je oko, které jsou stlačeny v opačných směrech rozích.
 • Star - kosočtverec, jehož strany jsou ohnuty směrem dovnitř.
 • Půlkruhu - volný válec, který špetka z opačných konců, a pak se narovnal prostoru v půlkruhu.
 • Crescent - půlkruh, jehož základ se ohýbá dovnitř.
 • List - je oko, které se choulí v rozích, ale ve středu svazku je vytvořen.
 • Wave - list, na které straně jsou ohnuty v různých směrech.
 • Věžička - trojúhelník s krátkým rozvorem a dlouhých stranách.
 • Cone - těsný rolka s nalepeným konci, který se pak vytlačuje jako kulechek.
 • Spirála Curl - propletená pás.
 • Rohy - pruh přeloženy na polovinu a zkroucený odděleně ve spirále.
 • Curl - plochý pás, jehož konce jsou stočeny do spirály v různých směrech.

V tomto případě se má svá tajemství:

 • Ratolest - pás složený 1 až 2, ve které jsou oba konce stočeny do spirály ve stejném směru, na různých úrovních.
 • Srdce - tento pruh, přeloženy na polovinu, jehož konce se stočí do tvaru spirály uvnitř.
 • Tulipánu - trojúhelník, jehož základna je stlačena a tvořil jakýsi „nosik9raquo;.
 • Závěs lalok - Pruh, že jeho ruce vytvořený obraz harmoniky a malou levou hranou obaluje všechny smyčky a spojený s lepidlem na základnu.
 • Karta kličkující na hřebenu - pruh, která se promění na hřebeni denticles s rostoucím obratem. Poté, tento prvek je odstraněn a je přeložit na polovinu a otočí konce pásku přilepena.
 • Dvoubarevná prvek - dvě lišty slepené, stočené do spirály, z nichž jsou prvky vyrobené. Nebo je to hotové prvky, slepené, jsou zabalené v pásu jinou barvou.
 • Vilózní jádro - dlouhý, široký pás, který je malý řez na okraji a pak se spirálně kroutit. Konec přilepené k podkladu a řezat proužky narovnat ruce v různých směrech.

Vytvoření pohlednice ve stylu filigrán

Nyní je jasné, jak se to dělá quilling, tedy z hlavních prvků pro vytvoření různých kompozic pro pohlednic a dokonce i obrazy. Jako základ můžeme vzít hotovou pracovní vzor nebo schéma časopisu. Ale můžete to udělat sám prázdné. Jen na přední straně karty, nakreslit schematické květinovým vzorem, motýl a nechat si je držet prvky.

Například, v levém dolním rohu karty čerpat kytici sedmikrásky s kadeří a listy. Lístků dělají z poklesu bílá, dělat jádro nebo střapatou žluté nebo pevné role. Heřmánek může být pevný (to je řada způsobů, a je jedinečný quilling). Master class výrobu květ s okvětními lístky a do centra je následující:

 • Vezměte bílé pruhy 1.5 cm široký a 30 cm dlouhé;
 • Proveďte řezy podél celé délce 1-2 mm na šířku, přičemž horní 3-5 mm;
 • lepidlo na zadní straně pásu žlutá 3-5 mm široké a 15 cm dlouhou;
 • Vložte žlutý pás v nástroji, a kroutit pevně válec;
 • hrana hůl do květu;
 • jemně prsty zploštění laloky v různých směrech.

Budeme i nadále mluvit o tom, jak to udělat quilling a pohlednice v tomto stylu. Na základě lepidla různých sedmikrásky. Pro změnu velikosti, potom se pás proměnnou šířkou. Nyní vložit do květiny stonek - pruh ve svislé poloze. A je spojena opustí, lupen vyrobené v daném oboru, vlny a šípy. Na hraně může být zdobené lokýnky, větví a rohy.

Karta musí být úměrná, v opačném rohu lepidla motýla, jehož křídla jsou vyrobeny z šipek a pusť tělo - z očí, a antény - z rohů. Zejména přitahuje pozornost trojrozměrných pohlednic. Rovněž quilling. Jak objem květiny:

 • První vrstva vyložit okvětní lístky 12 provedené ve tvaru oka;
 • v horní části předchozího řádku kleite 4 kapky;
 • Uprostřed hvězdy dělat.

Další způsob výroby hromadné barvy:

 • Vystřihnout kruh papíru, který určí velikost květu;
 • ohnout kruh na 4 části (bude trychtýř);
 • držet na konkávní straně okvětních lístků, přičemž střed;
 • také léčit spodní nálevky;
 • Nyní můžete vytvořit pevné válce, jehož okraj pasta pás zářezy;
 • Šíří jádro a je přilepena ke střední části nálevky s konkávními stranami.

Tato technika je zajímavé, aby se strom. Kvilling umožňuje, aby byl plochý a sypnou forma. V prvním provedení se list papíru lepící stromu nebo stromů:

 • Na papíře, barva pozadí.
 • Naneste tvaru tužky stromu a trávy.
 • Pruhy lepidla vzpřímené podél linií trupu a větví.
 • stonek dutiny mohou být naplněny s hnědýma očima.
 • Dále z různých odstínech zelené listy, aby těsný valí.
 • Horní vrstva může být druhý pasta pro vícevrstvé prvky.
 • V kufru hokejky listu trávy a očima.

Budou vydány pouze ve stromu snímků. Quilling nabízí jinou možnost řemesla:

 • Chcete-li chlupatý daisy.
 • Také listy, jen páska trvat déle tvořit nadýchané kuličky.
 • Vezměte malý hrnec nebo šálek jogurtu a zadekoriruyte ji.
 • V perliček pěnové vložky hlaveň zadekoriruyte zelenou papír. K tomuto účelu hodí dřevěné špejle nebo silný drát.
 • Opatřit kulový prázdný papír.
 • Do sklenice, nalít omítky řešení, nainstalovat hlaveň a nechá se vychladnout.
 • Top zdobí hrnec s trávou, papíru nebo saténové stuhy.

Volitelně můžete ozdobit stromeček. Quilling vede k motýli, pavouci, ptáci, který může být kladen na korunu.

V této technice, můžete provést obvyklé květiny, které lze dát do vázy. Zvážit, jak gerbery:

 • Řez pásy 24 růžové délku 27 cm a bílé barvy o délce 12 cm.
 • Lepit dohromady.
 • Twist bez válce, počínaje od konce růže, a místo v kruhu o průměru 1,5 cm.
 • Udělat role papíru.
 • Shape 12 okvětních plátků a přilepit k sobě.
 • Udělat papírovou nálevku o průměru 4 cm.
 • Na vnitřní straně první vrstvy pasty květin.
 • Otočte trychtýř a vložte následující počet lístků.
 • Dále, z růžové pruhy délky 27 cm volných válců 13 udělat průměr 9 mm.
 • Udělat z nich listí a táhnout za jeden provaz v podobě květiny.
 • Z růžové proužky 1,5 cm široký plátek okraji.
 • Žluté nebo černé délce pásu 40 cm, aby se pevně roll.
 • Okrajem válce lepicí pásku s okraji, a otočením do spirály, pak načechral rány.
 • Nálevka vložit 9mm lístků a srdce.

Budeme i nadále mluvit o tom, jak to udělat quilling květiny a objem v této technice.

 • Nálevka na zadní straně malé kachny.
 • Ze zeleného pásu, aby se pevně průměr role 3 cm a vytvářejí z nich kužele.
 • Špízy, jak dělat stopku, zabalil svou zelenou knihu.
 • Kužel dříku a vložkou přilepené ke spodní části nálevky.
 • Nyní zdarma z rolí v průměru 2 cm dělat půlměsíc.
 • 7 půlměsíce, aby se list ve formě herringbone a jejich slepení.
 • Řapík spojuje spodní listy ve dvou přídavků a pastu na stonku.
 • Chcete-li spirálu a přeslen dekoriruete kloub.

Podobný také dělají spoustu. Tento jedinečný a quilling. S jejich ruce na tomto schématu může být různé barvy: sedmikrásky, chrpy, astry, kdo může ohnout plátky s nůžkami.

Bumagokruchenie - toto úžasné stvoření. Snažte se, aby se jednoduché prvky, a pak pokračovat do složitých děl - krajiny, obrazy, portréty, obklopují řemesla. Tento neobvyklý styl! Quilling může být užíván jako základ pro výrobu panelů pro rámy, kde jsou kudrlinky, rohy, větve z kartonu, který je pak zdobí dřeva nebo kovu. Snažte se dělat práci v této techniky, a nebudete zůstat lhostejný.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 1