Quilling pro začátečníky Video

Quilling pro začátečníky Video

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Děláme první kroky spolu Kvilling

Quilling - speciální papír curling zařízení. Pomocí něj můžete vytvořit úžasné řemesel, trojrozměrné postavy a krásné obrazy.

Krácení barevných pásů jsou závislí nejen na děti, předškolní děti, ale i dospělé. Řemesla quilling techniky jsou považovány za nejlepší dárek, který můžete dělat vlastníma rukama!

Existuje mnoho druhů koagulace. Některé z nich jsou vhodnější pro začátečníky, zatímco jiní se zajímají o opaku zkušenější mistři. Aby bylo možné rozhodnout, který typ pro vás to pravé, nabízíme začít blíže seznámen se všemi druhy.

 • prostý. Ideální pro děti, začátečníky craftswomen. Základem této technologie, „položit“ těsná spirála, a vzor je vytvořen příslušný výběru barev;

 • objem. Nejtěžší, časově náročná práce je považována 3D tvarů. Aby bylo možné pokračovat ke studiu tohoto druhu je nutné zvládnout počáteční prvky quilling;

 • filigránských. Filigrán srážení se nejčastěji používá k výrobě různých girlandy. Hlavním rysem této odrůdy je, že role není pevně PVA;

 • kličkující. Obvykle se používá pro tvorbu listů, lístků. Všechny tyto prvky jsou tvořeny smyčkami. Pro začátečníky bude poměrně obtížné zvládnout nezávisle smyčkovou techniku. Proto nejprve doporučujeme použít zvláštní režim, který ukazuje, jak vytvořit zvláštní složení;

 • obrys. Jeden z nejoblíbenějších druhů je považováno za obrys. S ním možné vytvořit prakticky jakýkoli grafický obrázek. Tento typ umožňuje kreslit na „plátno“, s použitím proužky papíru namísto barvy. Pruhy přilepený na extrudované náčrtu, tak krok za krokem, vytvoří se obraz;

 • úl. Díky této unikátní technologii lze zaplnit prázdnotu v každém obrázku. Úl - je množství kadeří, vytvořený z pevných pruhy.

Bez ohledu na typ zvlnění, kterou si vyberete, buďte připraveni na to, že před dosažení požadovaného výsledku, budete muset tvrdě studovat! Vaše tvrdá práce, trpělivosti vám pomůže nejen zvládnout quilling pro začátečníky, ale také prozkoumat sofistikovanější techniky.

Video: Učení základní prvky umění

Co můžete udělat z papírových proužků

Quilling jedinečnou techniku, umožňuje lidem, aby se úžasné věci. Z může být konvenční papírky:

 • vtipné obrázky a stěnové panely;

 • boxy, kytice, květinová aranžmá, různých postav;

 • Malé kopie nábytku, domů a automobilů, převážná část zvířat, ptáků a ryb;

Samozřejmě, že to není vyčerpávající seznam všeho, co může být vyroben z barevných papírových pásek. Někteří úsilí, budete moci realizovat nějaké nápady pro quilling. Dokonce i ty obtížné splnit, by se mohlo zdát neuvěřitelné tušení, se může stát skutečností!

Existuje mnoho různých systémů. Některé z nich jsou vhodnější pro začátečníky craftswomen, zatímco jiné naopak bude líbit jen skuteční profesionálové. Ale bez ohledu na to, jakou úroveň složitosti úlohy, kterou chcete, aby vám spustit v každém případě, že potřebujete specifickou sadu materiálů a nástrojů:

 • šablona. Pomocí něj můžete snadno vytvořit velikost obrobku, kterou chcete;
 • nůžky;
 • připravené proužky nebo kvalitní barevný papír. Začátečníci craftswomen, důrazně doporučujeme, aby ušetřit na kvalitní papír, jako levná nekvalitní pásy jsou snadno vytrženy, špatně zkroucené a nemají dostatečné hustoty;
 • Nástroj pro válcování rolích. Můžete si koupit nástroj ve specializované prodejně nebo začít pracovat s improvizovaných prostředků. Například, jako je například zubní párátko tyče šídla;
 • lepidlo;
 • lepicí pistole. Nejčastěji lepicí pistole se používá v quilling hlasitosti nebo pro upevnění poměrně objemné předměty.

Učíme se quilling následně tvoří původní řemesla, legrační figurky, krásné obrazy a panely. Ale ve stejné době v počáteční fázi výcviku, musíme mít na paměti, že náš hlavní úkol - není vytvoření mistrovského díla, ale především znalost základních prvků používaných při práci.

pro režim začátečníky

První kroky v rozvoji tohoto vzrušujícího podniku jako bumagoskruchivanie třeba zvolit režim quilling pro začátečníky. Tento přístup vám umožní nejen rychle naučit základní prvky použité k vytvoření postavy, ale také pomoci v rekordně krátkém čase se naučit, jak používat šablony, stejně jako některé další nástroje.

Předškoláků, děti, stejně jako všichni začátečníci mohou vyzkoušet, aby se jejich vlastní krásný karta zdobí jednu z postav vyobrazených na obrázku:

A dospělí učí tajemství quilling pro začátečníky, doporučujeme vytvořit aranžování květin:

Ti, kteří se snadno naučit základní prvky, doporučujeme vyzkoušet své síly a snaží se, aby obraz takto: kytici sedmikrásky, podzimní zátiší, bublinu, jednoduché vzory a ornamenty.

Quilling pro ty nejmenší

Neexistuje lepší stimulem pro rozvoj něčeho nového, než touha potěšit své dítě. Dát mu jedinečnou příležitost naučit se dělat úžasné věci s jejich rukama!

Ano, samozřejmě, děti v předškolním věku naučit se dělat celou řadu postav pod dohledem učitele v mateřské škole. Ale každé dítě chce něco dělat s rodiči. Tak proč se kroucení? Ponořit se do magického světa quilling pro začátečníky vám umožní nejen vštípit vytrvalost, rozvoj jemné motoriky v předškolním věku, ale také pomoci jim věřit v sebe, učit se snít!

Ano, s největší pravděpodobností, pre-schooler, jakož i, a každý nováček kvilinge nebudou schopni okamžitě vytvořit skutečný umělecké dílo. Ale nezoufejte - s časovým dítětem „se nacpat mu ruku,“ a budete příjemně překvapeni jeho výsledky!

Quilling pro děti může být skutečným objevem. Díky speciální technice bumagoskruchivaniya děti budou moci postupně rozvíjet jejich talent a potěšit rodinu a přátele příjemné překvapení vytvořené vlastní rukou.

Seznámí se základními prvky, a vyzkoušet si ruku na vytváření obrazů, můžete přistoupit k další nelehký úkol - tvorbou artefaktů. Crafts Kvilling může být plochá, jako vánoční anděl to úžasné:

Jaký druh řemesel si vybrat, zda: plochý nebo trojrozměrný - není tak důležité. Hlavní věc, která se vám líbil vybraný systém, a jste ochotni trávit svůj volný čas vytvoření takového úžasnou práci! Po hacku se s úsměvem na tváři a lásky ve svém srdci, to bude jistě nejdražší dárek pro někoho blízkého.

Quilling pro začátečníky (video) nebo umění vytvářet mistrovská

Chcete být kreativní, pak tato metoda je perfektní řemeslné pro vás začátečníky. Quilling - je schopnost dělat skvělé věci z papíru. Jedná se o velmi staré umění, který věděl, že i ve starověku.

Pro práci potřebujeme obě strany barevného papíru z kvalitního papíru, který má být aplikován dílo, Lepidlo kancelářské a nástroje zařízení pro utahování papír.

Papír, musíte si koupit ve speciálním obchodě, ale nástroj sám o sobě je skvělé s rukama z párátka, velkou jehlou nebo konvenční šití. Samozřejmě, že pro začátečníky se nejlépe hodí nástroj s drážkami, ale uzdravit s některým pokud je to žádoucí.

Pokud tak učiníte koupit speciální nástroj, musíte se obrátit kolem proužky papíru, stejně, domácí, jehly nebo šídlo, pak je to mnohem pohodlnější, že nástroj byl opraven.

Rozložíme všechna zařízení na stole. Režim papír na proužky 3 až 8 mm, v závislosti na tom, co je víc líbí. Vezměte jeden proužek a zadat jeho konec do otvoru v přístroji.

Držte nástroj v pravé ruce a otočit to trochu a nechal zároveň podporují proužek.

Mnoho papíru není nutné vytáhnout na nástroji, je velmi snadno vytrženy. Šroubování celou pásku, je třeba trochu držet ji v jedné poloze, aby se určitý tvar.

Při demontáži, samozřejmě, papír mírně uvolněné a ne příliš jasný spirála.

Dále tím, že odstraní spirálu z přístroje, připojte je k formuláři, ten, který je více jako to, mimochodem, oni jsou více než třicet z oblasti techniky. Formuláře mohou být buď zaoblené nebo ostré. Dáme na papír, co namazat obvyklý papírnictví lepidla. Poněkud neobvyklé a krásné vzor. Celé dílo vlastníma rukama. Úspěšná práce pro všechny.

Řemesla quilling pro začátečníky

Řemesla quilling pro začátečníky

quilling techniky - je skutečné umění, který získal aktivní vývoj v XV-XVI století. Název pochází z anglického „brk“, což znamená „peří“. V mnichů středověku zanikla papírové proužky na špičce ptačího peří, tedy, zdá se, a tam bylo jméno bumagokrucheniya technologie. Dnes quilling se neustále vyvíjí, řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci se zlepší v oboru sypkých aplikací, hraček a upomínkových předmětů. V tomto článku vám ukážeme, jak se to nejjednodušší řemesla pomocí quilling techniky.

-tenké AWL nebo párátko;

- papírové pásky, které jsou nyní prodávají ve specializovaných obchodech a psací potřeby.

-kulaté buňky linkového trafret;

Podívejte se na video: řemesla z quilling pro začátečníky
 1. Chcete-li květy quilling a vytvořit krásný malbu na papíře, je lepší kreslit tužkou kompozici, která je naplněna malými a velkými papírovými modulů.
 2. V každém technika má základní prvky, na nichž bude možné, aby se více komplexní kompozice.

Kruhový tvar je původní všech quilling tvarů. Chcete-li to, co potřebujete ke kotouči v šídlem nebo párátko papírová páska a pak aplikovat tlak na různých místech, v závislosti na druhu tvaru.

 1. Chcete-li získat podrobnosti o stejném tvaru, použijte pravítko s šablonou v podobě kruhů různých průměrů. Papír kulaté otvory se rozpustí, a modul získává požadovaný tvar. Potom se špička papír je přilepen lepidlem
 2. Nyní na přijatých detailech je možné tisknout a dát jim potřebnou formu.
 3. Jedním stiskem se získá tvar "kapičky", s dvěma protilehlými - "glazik". Z tvaru sklenářství je snadné vytvořit čtverec nebo diamant, pro tento tisk na dvě nedotčené strany. Z tvaru "kapičky" udělejte trojúhelník - musíte vyrovnat opačnou stranu úhlu kapek. Z tohoto modulu je snadné vytvořit srdce.
 4. Podrobnosti o brnění mohou být lepeny dohromady, aby se vyrobily hračky nebo suvenýry, a také vložit na obrázek nakreslený na papíře.

Technika quilling Používá se dnes v různých zemích a liší se stylistickými rysy. Pokud by se v Evropě používalo tkaní papíru k vytváření pohlednic a zdobení rámy, pak v asijských zemích lze nalézt opravdová díla.

Podívejte se na video: Quilling for Beginners

Zlepšete své dovednosti a vytvořte skutečné umělecké dílo s vlastními rukama. Všechny články o zajímavých řemeslech naleznete zde

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =