Římsy pro římských rolet

Římsy pro římských rolet

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Contents

Vlastnosti a variace říms pro římské rolety

Elegantní a funkčně bohaté římské rolety oživit a vyzdobit interiér každé místnosti. Po pořízení tohoto příslušenství s mnoha vyvstává otázka: jak si vybrat a opravit římsu pro římské rolety? Existuje několik typů okapy. Si to nutné, s ohledem na vlastnosti okenních otvorů, návrhové prostředí, jakož i snadnost použití.

Kvalitativní římsa pro římské rolety - spolehlivý produkt, který může trvat dlouhou dobu bez zvláštní péči. Používá se při výrobě moderních odolných materiálů umožňuje návrh nejen na strop nebo na stěnu, ale i na okenní profil. Většina produktů nabízí více možností montáže. Velkou výhodou je přítomnost speciální lepicí páskou, která vám umožní připojit nejen Roman, ale i jiné druhy závěsů (rakouské, francouzsky). Tato funkce umožňuje snadno změnit styl interiéru, aniž by nákup nového římsu.

Odrůdy Roman velikosti římsy

Výběrem římsy pro římské rolety, je nejprve třeba vzít v úvahu velikost a vlastnosti okenních otvorů. Pro upevnění standardní velikosti žaluzie tkaniny pomocí klasického držáku. To je namontován přímo na zeď nad oknem. Římské rolety jsou sníženy, upevněny na tento návrh bude v jedné rovině se stěnou, která bude vytvářet dojem společného prostoru v místnosti.

U malých oken a malých místností vhodné mini-lišt. Musí být instalován přímo na okenní profil. Tato konstrukce šetří místo v místnosti, nechat otevřené okenní parapet. Pro úhlové oken, často umístěny v podkroví, držáky šikmé typu. Rysy svých návrhů umožňují umístit závěsy bez ztráty odvolání, a to i v nestandardních otvorů.

Typy způsobu ovládání a materiálu

Římsy pro římské rolety a dělí podle typu řízení. Spolehlivost mechanismu ovlivňuje vizuální přitažlivost záclon: to se pohybuje velmi tkaniny a formuláře záhyby. Vyberte si výrobek na základě potřeby, se zvláštní pozorností. Jednoduchou možností řízení pomocí šňůry systému, který prošel speciálním upevnění na závěsy a pomůže opravit ji v požadované výšce. Takový držák není určen pro těžký materiál: hmotnost tkáně pro něj nesmí být větší než 3,8 kg.

Vedení plátěné závěsy mohou být prováděny pomocí mechanismu řetězu. Takový nosič může být použit při hmotnosti tkáně do 7 kg. V tomto případě existují omezení a šířku závěs :. Ne více než 3,5 metru řetězu záclonové tyče se o nejpopulárnější: to je spolehlivá, a je k dispozici za cenu.

Římsa pro římské rolety je možné ovládat pomocí automatického zařízení s nástěnné jednotky nebo na dálkovém ovladači. V motorových designech mnoho výhod: jsou pohodlné, tiché a nechal závěs pověsit nějakou váhu a jakékoliv výšky. Jsou však mnohem dražší než okapu s jinými druhy řízení.

Ti, kteří jsou znepokojeni vysokou úrovní života, výběr z římsy na záclony s zvedacího mechanismu by měly věnovat pozornost materiálu výrobku. Pro výrobu použití dřeva, plastu a hliníku. Dřevostavby jsou velmi krásné, ale poměrně vzácné. Takové římsy téměř vždy mají kontrolní systém s pomocí šňůry.

plast nejčastěji používá k vytvoření garnýže řetězu. Je lehký, odolný a robustní. Plastové výlisky na dlouhou dobu odolávat zatížení otevírání a zavírání závěsy. Silnější pruty jsou vyrobeny z hliníku. Tento materiál konstrukce umožňuje vybavit řídicí systém motorizované.

Tipy pro výběr kvalitní výrobek

U římských rolet je velmi důležité, aby vyzvednout speciální římsu. Ale právě takové zařízení s jednotným a krásné tkaniny záhyby vzrostou. Návrháři dát užitečné rady, které vám pomohou vybrat ten správný římsu na římské rolety.

 1. Širší a těžší tkanina závěs, opona tyč bude muset koupit spolehlivější.
 2. Design s řídícím systémem s řetězy nebo kabely jsou vhodné pro standardní oken běžných bytech. Při vytváření velkých okenních otvorů kanceláře, společenské sály, obchody se neobejde bez okapu s elektromotorem.
 3. Při nesprávné konfigurace parapetu s vhodným řetězcem pohon nebo pohon.
 4. Římsa pro římské rolety by měl být zvolen s ohledem na styl, který zdobí interiér místnosti. High-tech styl fit konstrukce z hliníkové slitiny s automatizovaným řídicím systémem. Dát „staromódní“ atmosféru místnosti v retro stylu zvláštní kouzlo pomoci dřevěnou římsou, s kabely.
 5. Byste neměli kupovat levnější produkt neznámých výrobců: existuje riziko, koupit low-kvalitní zboží.
 6. Ne nutně získat hotový produkt: Můžete si objednat jeho výrobu s přihlédnutím ke všem vašim přáním. Je vhodné v tom případě, pokud máte nestandardní okna nebo vícevrstvý opona design.

Kompletní s římských rolet jsou obvykle speciální držák a všechny prvky nezbytné pro jeho instalaci. Tam by měl být průvodcem a podrobný popis instalace a krok za krokem fotografiích. V případě, že výuka není k dispozici, použijte následující doporučení pro instalaci. Montážní postup je stejný pro všechny druhy staveb.

 1. První tužkou označit místo, kde bude umístěn nástavec. Všimněte si, že textilní závěsy musí vyčnívat 3 cm za okrajem okenního otvoru.
 2. Vrtákem, aby otvory ve stěně, poté pomocí šroubů, které jsou s držákem na stěnu (okno).
 3. Zkontrolovat přítomnost váhových lamel ve spodní části plátna. V případě, že je sám, měl by být vložen na místo.
 4. Připevněte lepicí páskou, která se nachází na horním okraji římských rolet, speciální pásku na římse a stlačí dolů silou.
 5. Zkontrolujte funkci opony: pokusit se zavřít a otevřít ji, věnovat pozornost tomu, zda jsou záhyby jsou uspořádány rovnoměrně.

Římské rolety jsou univerzální design element okna v každé místnosti. Zdůrazňují zvláštní styl a skrýt malé vady situace v případě potřeby. Výběr výstupek pro upevnění římské rolety, vedeny rozměry a konstrukční vlastnosti oken, požadovaném způsobu ovládání mechanismu lopatky zvedání a materiální zboží.

Vzhledem k velkému množství produktů na trhu dnes zvolit ten správný produkt není nijak složité. Správné provedení zajistí dlouhý a bezporuchový provoz římské rolety, že nepřestanou, aby vás a vaše hosty potěší svými nádhernými rovných záhybů.

Miluji římské rolety. I zdobí jejich okna v kuchyni a balkon. Nastavit jim můj manžel, se to stalo velmi rychle.

Díky za krok za krokem. Teď už vím, jak k upevnění kolejnice římské rolety. Brzy budu trénovat, doufám, že v tomto případě je vaše rada je užitečná pro mě.

Také se mi líbí Roman odstíny. A to navzdory skutečnosti, že jsou vyrobeny z husté tkáně, starat se o ně velmi snadno.

Volba římsu pro římské rolety

Italové byli vždy trendy a styl v interiéru areálu. Patří k nim myšlenku pomocí zvedacího systému, který se používá na plachetnic pro konstrukci okenních otvorů. V důsledku toho jsme byli schopni vyzdobit okna s krásnými, elegantní a velmi komfortní římských rolet.

Jednoduché, stejně jako všechny brilantní, ale zcela spolehlivé řízení pohybu konstrukce zajišťuje dlouhodobou záclony římsa pracovní mechanismus. Hluboké a krásné záhyby jsou tvořeny všité do spodní hranou hřebenového hmotnosti materiálu tkaniny. To také umožňuje uložit na dno formy a zajistit jeho nehybnost, a to i v návrhu.

Na spodní tyčí uspořádaných bočních závěsy, které je kruh táhly s šňůry skrz. Poskytují vertikální pohyb tkaniny.

Hlavně v římských rolet je konstrukce opona tyč, záleží na ní použitelnosti závěsy.

Moderní mechanismy římské rolety jsou k dispozici ve třech hlavních odrůd:

Existují také speciální modely, které jsou určeny pro nestandardních oken a klenutými vchody a říms na dvojité římských rolet. Níže popíšeme podrobněji každý z těchto možností.

Systém řízeného kabelu. To je nejjednodušší a velmi běžné konstrukce, která slouží ke zvedání a spouštění slepou hadřík.

Nespornou výhodou je trvanlivost a spolehlivost a nízké náklady. Když si zlomíte je snadné opravit nebo vyměnit části. Je to podobné jako v horizontálním vedení žaluzie.

Nevýhodou toho je omezení co do velikosti a hmotnosti tkaniny. Typicky takové provedení se používá pro malé velikosti a lehké záclonoviny.

Tento modernizovaný Cordoba zařízení. Zvedání a spouštění tkaniny se provádí působení mechanické konstrukce. S řetězem poháněné jednotky pro tažení pásky připojené k závěsu.

Ve fotografii římsy s řetězovým lopatky zavřené.

Na fotografii model s řetězcem rotační mechanismus Open-typu.

Výhodou této varianty římsy je schopnost použít těžké materiály. To je nejpopulárnější typ závěsové tyči pro římské rolety, protože je to pohodlné, trvanlivé při používání.

Pro vytvoření takového mechanismu může být na vnějším okraji okna nebo rámu. To poskytne rovnoměrnou distribuci tkání, snadnost spouštění a zvedání.

Fotografie modelu motorizované římsa uzavřen.

Na fotografii model otevřené.

Je řízen dálkovým ovládáním, všechny akce jsou automatizovány. V tomto případě neexistuje žádné omezení na hmotnost tkaniny a výška okenního otvoru.

U oken nestandardních formách, existují i ​​římsy na níž visí roman odstíny. Hlavní rozdíl při provozování běžných modelů je, že závěsy na těchto oken jsou plně stoupání.

Systém dvojité římské rolety

U složitějších vzorů, tam jsou okapy modely, které jsou pro dvojité římských rolet. Tento systém umožňuje nastavit vzestup každého látkou zvlášť.

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

Římské rolety jsou hodni soupeři tradiční závěsy: jsou praktické, funkční a trvanlivé.

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

Římsa pro římské rolety - to je nedílnou součástí konstrukce, z něhož přímo závisí na kvalitě výkonu svých funkcí záclon.

Vyzvednout takový důležitý detail, co potřebujete, s přihlédnutím vlastnosti okenního otvoru a prostoru obecně.

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

Kromě toho musí výrobek nejen bezpečně udržet a zajistit řádné fungování celého mechanismu, ale také dobrou harmonii se všemi prvky interiéru. Než půjdete do obchodu pro nákup, je nutné pečlivě analyzovat všechny faktory, aby seznámí se základními typy okapů na trhu, jakož i seznámit s doporučeními zkušených odborníků.

Římsa pro římské rolety - to je nedílnou součástí konstrukce, ze kterého je přímo závislá na kvalitě výkonu svých funkcí záclon

Metody říms pro římské rolety

Chcete-li zjistit, jestli budete potřebovat opona tyč, je třeba vědět, jak se připojit římských rolet. Nejjednodušší způsob je opravit pomocí lepicí pásky. Přirozeně může vydržet váhu jen velmi lehké závěsy jsou malé, vyrobené z tenké tkaniny. Odborníci nedoporučují zastavit svou volbu na tomto způsobu upevnění, protože nelze zajistit bezpečnost a bezpečné uchovávání hedvábného papíru se. Nejrozumnějším řešením - instalace římských rolet s římsou.

Římské rolety v interiéru

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

Položte to může být na stěnu nebo na strop - to vše závisí na vašem přání a stylu interiéru

Tip! Položte to může být na stěnu nebo na strop - to vše závisí na vašich preferencích a interiérových stylů.

Obvykle výrobci vyrábějí univerzální produkty, které zahrnují možnost montáže na obě strany, ale i pro větší jistotu, zeptejte se prodejce podrobnosti o oblíbeném modelu.

Jak můžete vidět, lepicí páska by měla dát přednost pouze tehdy, pokud nelze použít plnou římsu. Mimochodem, téměř všechny moderní modely jsou vybaveny touto páskou, takže pokud se chcete osvěžit interiér a změnit závěsy na rakouské Roman, budete moci snadno udělat.

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

Římsy odrůdy pro římské rolety

Jedním z nejdůležitějších faktorů je snadnost použití a řízení

Důležité! Jedním z nejdůležitějších faktorů je snadnost použití a řízení.

Na nastavovacího mechanismu a jeho spolehlivost je závislá na vzhled a správnou funkci celé konstrukce, stejně jako vaše pohodlí.

V závislosti na typu řízení následujících typů říms pro římské rolety:

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

Nastavení se provádí pomocí systému šňůry. Jejich pevně v určité výšce, procházející upevnění na závěsy. Tento mechanismus funguje je považována za nejjednodušší a nejčastěji používanou v produktech vyrobených doma. Jen poznámka: tyto římsy lze jen stěží unést váhu husté tkáně, takže váha konstrukce nesmí být větší než 3-4 kg. Použijte je nainstalovat světelnou clonu na průsvitné tkaniny.

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

V tomto případě otevřete a zavřete okna, můžete použít systém speciální řetězy. Můžete snadno upravit délku tkáňové můstky, hlubokých záhybů a osvětlení v místnosti. Navzdory skutečnosti, že produkty tohoto typu jsou nízké náklady, odborníci považují je mezi nejspolehlivější. Jsou to poměrně silný a odolal návrhu až 7 kilogramů a proto jsou vhodné pro upevnění pásů husté tkaniny s nosným materiálem. Pokud jde o délku, namontované na římsou mohou být rolety, římské rolety, šířka a výška nepřesahuje 3,5 metru.

Řídicí systém s uzavřeným

Uzavřené okapový systém řízení

Motorizované. Nejmodernější verze, která umožňuje na dálku nastavit pomocí dálkového ovladače. Jak název napovídá, tento výstupek je vybaven speciálním zařízením pro umožnění automatické zvedání a spouštění clony. Často je řídící jednotka je umístěna na zdi a připojte jej k systému „chytrých“ domů. Tento typ má mnoho výhod, včetně snadného použití, tichý chod, spolehlivost, funkčnost a upevnění velmi těžkých konstrukcí. Nedostatek jen jeden - vysoké náklady. Ve skutečnosti, cena je o něco vyšší než mechanické protějšky, ale kupovat římsou, můžete poskytnout pohodlí a komfort pro nadcházející roky.

Plast. Plastové výrobky jsou nejpraktičtější volba, a rozpočet a jsou nejčastěji používány pro výrobu rotačních konstrukcí řetězce. Jsou charakteristické tím, lehkost, pevnost, dlouhou životností a co je důležitější, který je schopen odolat i masivní pláten.

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

Hliníkové slitiny. Obecně jsou používány při výrobě motorových okapu. Skutečnost, že výkonné motory podstatně těžší konstrukce římské rolety a pevně držet pouze takové impozantní váhu kovových výrobků.

Znát výhody a nevýhody jednotlivých typů, budete mít mnohem snazší učinit správné rozhodnutí.

Otevřete Ovládací systém

Otevřete Ovládací systém

Ujistěte se, že vzít v úvahu všechny faktory: velikost okenního otvoru, hmotnosti záclony, design interiérů, stejně jako určit nejvhodnější způsob, jak kontrolovat typ.

Plastové výrobky jsou nejpraktičtější volba, a rozpočet a jsou nejčastěji používány pro výrobu rotačních konstrukcí řetězce

Doporučujeme vám, aby zvážila doporučení odborníků, které vám pomohou učinit správné rozhodnutí a koupit kvalitní výrobek.

 1. Prvním krokem je zjistit, materiál a design závěsy, a pak teprve koupit římsou na římské rolety. Vezměte prosím na vědomí, že jeho spolehlivost závisí nejen trvanlivost, ale také na bezpečnost.
 2. Ujistěte se, že vzít v úvahu tvar okenních otvorů, protože má přímý vliv na způsob, kterým se závěsy. Pokud hledáte pro závěsové tyči oken nepravidelného tvaru, například ve tvaru kosočtverce, je vhodné dát přednost rotačních nebo řetězových motorizované produktů.
 3. Římsa musí integrovat harmonicky s designem místnosti. Rustikální styl je vhodné používat modely s vedením Cordoba, ale i pro automatizovaný systém high-tech se přiblíží víc.

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

Zobrazení římsa se volí podle velikosti okna

Pokud jste si zakoupili neobvyklý záclony, skládající se z několika vrstev různých materiálů, s cílem v dílně odpovídá jejich stylu římsou. Samozřejmě, že to bude stát vám trochu dražší, ale jako výsledek získáte exkluzivní produkt vyrobený podle svých vlastních standardů a vzorů. V případě, že máte v plánu uspořádat okna otevření clony ve standardních velikostech, je vhodné koupit v obchodě hotového výrobku. V obou případech, konzultovat s mistrem nebo prodejce, dozvědět se více o materiálech, z nichž byl proveden římsou, a také zkoumat názory zákazníků.

Zobrazení římsa se volí podle velikosti okna. Pro registraci malých okenních otvorů se přiblíží jakýkoli produkt, ale v místnosti s velkými okny lépe vybavit motorizované modely. V opačném případě, aby záclony upravit a opravit osvětlení v místnosti by bylo dost obtížné.

Ti, kteří mají omezený počet dostupných zdrojů, je doporučeno, aby se rozhodnou pro rotační-struktur řetězce.

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

Úspěšně si vybral římsa nejen bezpečně držet záclony, zajištění řádného fungování systému, ale také doplnit design místnosti

Pokud jste ochotni zaplatit určitou míru komfortu, nejlepším řešením je koupit elektrokarniza na římské rolety. Na trhu existuje mnoho různých modelů, takže každý zákazník si může najít tu správnou cenu a kvalitní výrobek.

Jak si vybrat římsou pro římské rolety

Jak šít roman odstíny vlastníma rukama a udělat římsu pro ně ze šrotu materiálů se můžete dozvědět z tohoto master class

Sledovat a sdílet s přáteli!

Krásný způsob, jak pověsit záclony na římse.

Krásný a jednoduchý způsob, jak chránit vaše okna před zvědavýma očima!

tajemství výroby tuhých prolamované kořisti

Aplikace na záclony tkaniny s rukama.

Gilošový. Kde koupit Vyzhigatel tkáně, a jak jej vyberte.

strana

Možná vás bude zajímat

Video kurz „Šití záclon a kořisti. Od jednoduchého ke komplexu. "

Video kurz „Šití záclon, rolet tvrdé a kombinovat“

ORIGINAL závěsy DISC 1

Drapérie původní disk 2

Zdarma video kurz a vzor SMAD

Video kurz „Prolamované a obarví garnýže“

Video kurzu „Computer řezané kořisti“

© 2016 - žaluzie, garnýže, domácí textilní vlastních rukou

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1