Room fotografie 9 metrů čtverečních designu

Room fotografie 9 metrů čtverečních designu

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Design ložnice 9 m² (70 photos)

 • Správný návrh ložnic 9 m² To vám pomůže vytvořit komfortní zóny pro relaxaci i na tak malém prostoru. Hlavní věc, která je nutná - postel, skříň a noční stolky, nebo jeho analogů, které je nejvíce funkční kusy nábytku. Z zbytek může být bezpečně zlikvidovat. V tomto článku se podíváme na to, jak si můžete uspořádat prostor tak, aby to bylo pohodlné, příjemné, stylové a zároveň, může se vejde vše potřebné pro život.

  Konstrukce je stále oblíbenější trend používat jeden interiérové ​​prvky z různých stylů. To znamená, že můžete vytvořit skutečný mix oblíbené zařízení. Hlavní věc, která by se vzájemně prolínají. Z tohoto důvodu budete mít svůj vlastní unikátní, jedinečný design.

  Zde si popíšeme některé z nejvíce populárních stylů, které jsou vhodné pro malé ložnice 9 m² Můžete to udělat, je rozhodnout, který z nich chcete implementovat ve vaší domácnosti. Jen mějte na paměti, že styl, který by se zastavit na co, vybrat nábytek bez zbytečných detailů.

  Design ložnice 9 m² v moderním stylu

  Moderní styl - vysoce kvalitní materiály, jednoduchost a pohodlí nábytku, stejně jako jeho původní podoba. Jako výzdoba často používají obrazy nebo fotografie. Obzvláště populární styl pop art.

  Tento design je ideální pro malé ložnice. Porazit prostor, zvolit neobvyklou čelo na lůžko nebo vyzvednout obrazy, které odrážejí vaše chutě.

  Hlavním plusem moderním stylu je, že je snadno modifikovat. Přidat neutrální pokojů světlé polštáře, změnit deku, pár dalších detailů a bude to vypadat úplně nové.

  Design ložnice 9 m² ve stylu minimalismu

  Tento styl, jak už název napovídá, znamená minimum nábytku a interiéru. Každá položka musí mít specifickou funkci, nebo prostě nepotřebuje místnost. Všechny formy přísného a stručné, jednoduché a diskrétní produktu. Příjemnější atmosféra může být vytvořena pomocí textilií: Koberce, polštáře a podobně. Ale částka by měla být mírný. Místo toho, aby záclony často používají žaluzie nebo závěsy.

  Při navrhování ložnic 9 m² často volí holé zdi, v kombinaci s několika jasnými skvrny v interiéru. Také populární hra kontrastů, jako je černá a bílá.

  Design ložnice 9 m² v klasickém stylu

  Klasický styl snaží se vytvořit příjemnou atmosféru díky měkké a harmonické kombinace celé situace v ložnici. Nábytek často volí světlé nebo hnědé barvy. Dokončit použijte neutrální barvu - není bílá, ale ne příliš bohatá. Také stěny mohou být zdobené dekorační podlahové lišty, lišty.

  Klasikové vždy používat ty nejlepší materiály. Nábytek je obvykle vyrobena ze dřeva. Textilie jsou vybrány ze standardních tkáňových klasiky - žakárové, boucle, plyše. Výzdoba vypadalo dobře ladné lustry a lampy, obrazy na stěnách a zrcadlo v nádherných snímků.

  Design ložnice 9 m² v eko-styl

  Eco-styl zahrnuje použití přírodních materiálů v interiéru. To se týká dokončovacích, nábytku, textilií a dekorací. Aby se dosáhlo požadovaného účinku, můžete použít dřeva a kamene ve výzdobě stěn nebo podlahy, vybrat nábytek s uloženým textury, dát přednost přírodních tkanin.

  Například originální řešení pro ložnice 9 m² Bude Čelo postele vyrobené ze dřeva nebo bambusu. Okamžitě se stává ústředním prvkem v místnosti a požádat potřebnou místnosti náladu.

  Design ložnice 9 m² skandinávský styl

  Ložnice v severském stylu - je to jedna z nejvíce optimální řešení pro uspořádání 9 metrů místnosti. Veškerý nábytek, zpravidla velmi funkční. Styl neukládá pevný rámec, takže postel, a jeho okolí, můžete si sjednat celou řadu předmětů. Například vybrat toaletní stolek, a je možné, za stejným účelem, aby se dřevěné krabici nebo stolice.

  Povrchové úpravy jsou obvykle lehké. Také v tomto stylu se často používají kombinované verze, jednu stěnu pokryté barevnými tapetami a jiní jednobarevný. Balicí zvolit stěnu s oknem, nebo ten, který se opírá o čelo.

  Ve velkém množství, můžete použít gauč, polštáře, deky. Stručně řečeno, veškeré textilie, které dělá pokoj teplé a útulné.

  Barevná paleta pro ložnice 9 m²

  Barevnost v malé ložnice 9 m² To hraje významnou roli. Ujistěte se, že si uvědomit, jakou stranu místnosti ven z okna. Pokud jdou na jih, držet neutrální bílé nebo studené barvy (modrá, světle zelená). -Li na severu, je lepší, aby se vešly teplé odstíny a pastelové barvy. V tomto případě použít ne více než 2 primárních barev v designu.

  White - nejlepší barva pro čalounění malé ložnici, protože se zvětšuje prostor dokonale. Jeho další výhodou je, že si můžete vybrat jakýkoli se vám líbil barvu nábytku.

  Někteří, jako malé bílé místnosti. Někdo ředí bílé dřevěné tóny a dělá místnost teplejší. A někteří upřednostňují přidat světlé barvy a vytvořit skutečnou dovolenou nálady v něm.

  Tmavé stěny nejsou rozšířit prostor, ale mají další velkou výhodu - skrývají v rozích místnosti, takže již není cítit jeho hranice. Nacházíte se v komorním sále, který uklidňuje a uvolňuje o nic horší než obvyklých pastelových odstínech.

  Navrhnout ložnice 9 m² dobře hodí hnědá, tmavě modré a tmavě šedé tóny. Udržet rovnováhu sytosti, použijte světlé prádlo a výzdobu.

  Ložnice 9 m² v kontrastních barvách

  Vytvořit kontrast v jeho ložnici zdi! Tato technika vypadá stylově a pomáhá vizuálně měnit místa. Například výborným řešením pro podlouhlých místností malovat protější stěně tmavé barvy. z toho, že je v zásadě neutrální pozadí, protože se zdály být blíže.

  Zajímavý efekt lze dosáhnout pomocí fototapet. Stanou centrem kontrastní 9-ti metrové ložnice a bude se jí zeptat na to náladu. Zvolíte-li obraz města, povahy nebo jakýkoli jiný, který má perspektivu vzdálenosti, je vizuálně smazat hranice místnosti v tomto směru.

  Neutrální šedá barva je ideální pro ložnici ploše 9 metrů čtverečních, takže je velmi tichý a ušlechtilý tón. Interiér může být použit jako jeden z jeho stínu a hrát v důsledku rozdílu v nasycení nebo použít jiné techniky.

  Často šedá clearance zředěný populární dnes, žlutá nebo tyrkysová. Obvykle jasně, aby polštáře, obrazy a jiné předměty, které, pokud je to žádoucí, může být snadno vyměnit za jiné v jiné barevné schéma.

  Ložnice 9 m² pastel

  Pastelové barvy - je nejoblíbenější barvy pro interiérový design ložnic 9 m² Tyto odstíny jsou mnohem snazší kombinovat mezi sebou, než světlé a nasycen. Navíc, oni jsou opravdu dobré pohodlí, je určena pro rekreaci velmi důležité. Nejčastěji jsou používány v konstrukci klasickém stylu.

  Pastelové barvy, a může být teplý nebo studený. Je dobré mít na paměti, pokud si vyberete barevné schéma, podle toho, na jih nebo na sever otevřenými okny.

  V závislosti na stylu, je nejlepší zvolit laminát, parkety nebo dřevěnou desku. Povlak může být položen na diagonále - toto se rozšíří prostor. Tato metoda je zvláště důležité v protáhlých místnostech. Za malý pokoj 9 m² to je také důležité vzít v úvahu, že podlaha by měla být o několik odstínů tmavší než strop, jinak místnost bude jako uzavřený box.

  Alternativně se podlahová krytina může být vybrán ze zástrčky. Popularita tohoto materiálu je spojena s tendencí k používání přírodních materiálů v domácnosti. Vzhledem ke své struktuře zkumavka se snížilo zatížení off unavené nohy, nenechte si ujít chlad a sám o sobě je poměrně teplý na dotek. Další výhoda - je to zvukotěsná. Pokud se někdo držel v místnosti, není nic slyšet, a budete spát. Jinými slovy, je to ideální materiál pro podlahy, která opravdu pomáhá k odpočinku.

  Nejběžnější způsob, jak dokončit stěny v ložnici 9 m² - obraz. Nejčastěji se dělají v jedné barvě a strop pokryté bílou barvou. Stává se také, že stěny se stropem maloval v jedné barvě. Díky takovému příjmu stírá hranice mezi těmito plochami.

  Také v 9-metru ložnice často používají tapetu. Mnohé takové povrch zdají obzvláště pohodlné. Při výběru vzoru zvážit styl místnosti! Takže pro minimalistický design geometrické tisky hodí lépe a pro klasiky - květiny. Kromě toho, pro malé ložnice by neměl vybírat kryt s velkou postavou, protože zabírají mnoho místa.

  Nejlepší volbou pro 9-ti metrové ložnic - klasický bílý strop. V některých případech si můžete zvolit, sněhově bílé barvy, a například, slonová kost nebo jiné barvy, které se lépe hodí k designu.

  Pokud jde o návrhy, že malé místnosti rozhodně nepoužívají složité stropy multi-level - vypadají příliš nízká a těžké. Jediným řešením, které si můžete vytvořit malou prohlubeň - uspořádání osvětlení ve výklenku. Tato technika je naopak dát pokoj lehkost.

  Dekor a prádlo pro ložnice 9 m²

  Ložnice 9 m² lepší dát přednost pouze ty položky, které budou funkční a dekorativní role. To může být stylová pokrývka postele nebo polštáře, aby odpovídaly celkový design. Nejmódnější tkaniny v poslední době - ​​to je samet, semiš a plyše.

  Textilie mohou být použity jako prvek, který definuje místnosti hlavní stylistické směr. Tak zajímavé řešení by byla postel s nebesy. V hlavní ložnici 9 metrů bude styl tvořící prvek.

  Záclony by neměly viset, pouze pokud je to diktováno stylu. V jiném případě - z nich by mělo být zrušeno nebo nahrazeno rolety nebo závěsy vyhrazena.

  Skandinávské Okna stylu jsou často ponechány zcela bez textilní dekorace. Namísto toho jsou zdobené, co dát na parapetu krásné květiny. Také populární příjem, když zeď, v níž se nachází okénko, ozdobíme tradičním tapetu.

  Na ploše 9 m² vynikající dekor budou obrazy nebo fotografie. Nemají zabírají místo a zároveň nastavit požadovanou atmosféru v místnosti. Pokud chcete, aby obraz se stal středem pozornosti, zvolte jasný obraz a pověsit ho na čelo.

  Jak zařídit nábytkem?

  Když je uspořádání nábytku v ložnici 9 m² Vycházíme z místnosti architektury. Pokud má obdélníkový tvar, je žádoucí, aby byl blíže k náměstí. Kromě zobrazovacích metod, které jsme diskutovali na téma úpravy, to může být provedeno s pomocí nábytku.

  Pro příslušný plánovací ložnici je velmi důležité zvážit úložný prostor. Zvláštní pozornost by měla být věnována vestavěnými skříněmi. Uvnitř lze rozdělit sekce pro ukládání různých předmětů: oděvy, obuv nebo co chcete. Ať už jste skončili s šatníku vybrat, je žádoucí mít zrcadlové dveře.

  Chcete-li dát do 9-ti metrové oddělená ložnice zrcadlo, musí být ve správné poloze. Nejlepší volbou - aby odrážely pádů v jeho světle. Například přední okna. Není nutné jej poslat na straně postele, protože ne každý má rád neustále vidět svůj odraz.

  Střed jakékoli ložnice - postel. Aby nedošlo k načtení do malé místnosti, vyhnout se velké nábytku. To znamená, že s vysokou postel bude vypadat příliš objemné, a více než 2 metry široká, „jíst“ příliš mnoho prostoru.

  Postel se nedoporučuje pohyb nahoru ke zdi. Je lepší, aby se přístup k němu z obou stran. Pokud nemáte dostatek místa pro uložení tabulky tam, aby byly na zakázku.

  Někdy je možné uspořádat úhel postel. Toto rozhodnutí bude trvat hodně prostoru, a to zejména v obdélníkové místnosti, ale interiér ložnice bude vypadat dost neobvyklé.

  Osvětlení v ložnici 9 m² To by mělo být měkké, ale to by mělo být dost pro jakýkoli úkol. Tento efekt dává osvětlení s odstíny nebo speciální žárovky. V malé místnosti může být použit jako bod a centrální rozvod světla. Krása pozdějšího je, že vzhledem k neobvyklé lustr, to může být také zajímavé stylistické způsobem.

  Vzhledem k tomu, prostor v ložnici je malý a nebude chtít vzít noční lampičky nebo podlahy, je lepší, aby se další režijní lampy.

  Osvětlení na různých úrovních činí 9 metrů ložnice větší objem. Pokud se prodlužuje tvar místnosti, měl by být zaslán paprsky světla v kratší stěně. Oni jsou zvýrazněny v porovnání s delšími. V tomto případě, druhý se zdá více než ve skutečnosti jsou, a místnost bude mít tendenci tvořit čtverec.

  Oprava v malé ložnice 9 m² To vyžaduje více opatrný přístup. Celá situace musí být plánovány tak, že nezabírá příliš mnoho místa a byl nejvíce funkční. Shromáždili jsme pro Vás fotogalerii, takže můžete vidět, co nejvíce původních technik a aplikovat je ve svém designu. Doufáme, že tato sbírka je užitečné pro vás!

  opravovat abeceda

  Budování své vlastní domov od základů až po střechu

  Co je nového designu ložnice 9 čtverečních. m. Fotografie ze tří projektů

  Design ložnice 9 m² moderní styl s klasickým stylem - dobré řešení pro malý prostor.

  Výzdoba místnosti používá světlé barvy, přírodní materiály, maximální vzduch a světlo. Ložnice díky tomuto příjmu, vizuálně vypadá prostornější.

  Foto ložnice 9 čtverečních. m

  Minimálně nábytku nepřetěžujte prostor. Nábytek je podporována ve stejných barvách jako cíle místnosti: krém, světle béžová.

  TV na zdi v ložnici. fotografie

  Nové položky v designu ložnice 9 m² fotografie

  Elementy jsou vybírány v souladu s designem ložnice: minimální textilií v místnosti, s důrazem na posteli polštáře. Původní interiér malba ve tvaru křídel dobře zapadá do koncepce ložnice. Důraz je kladen na květiny ve venkovním květináči a černý monitor, umístěný na volnou stěnu.

  Myšlenka pro moderní ložnice 9 čtverečních. m. foto

  Malé bílé ložnice - řešení pro malé místnosti

  Dobrou ložnice návrh místnosti vypadá dost a ne prostorný přetažený.

  Bílá barva na výzdobě zvolené pro vizuální zvýšení prostoru. 2016 New ložnice 9 čtverců. m. - je nedostatek lustry a výrazné rozhodovacích problémů s osvětlením.

  Fotografie white ložnice

  Stropní svítidlo v úzkém prostoru by pouze zdůraznila schodku prostor, takže je nahrazen LED osvětlení na okrajích stropu. Bodové světlo z lampy nad lůžkem pokrývá některé části místnosti, která dělá design ložnice 9 čtverečních. m. Velmi příjemný.

  Fotografie malý bílý pokoj bez lustry

  Nábytek v místnosti je velmi jednoduché. Chcete-li se nezaměřuje na pozoru, skříň zabudovaná do zdi a lemované bílými panely. Zásuvky pod postel šetří místo a splňují princip funkčnosti. ložnice 9 čtverců. metry v tomto případě nevypadá přetížen.

  Myšlenka moderní ložnice. fotografie

  ložnice 9 čtverců. m. v moderním stylu je udržována na úkor bílé v dekoraci a interiéru místnosti, stejně jako minimum detailů a akcenty.

  Stylový malá ložnice v bílé a žluté barvy

  Pokud dáte trochu představivosti, designu ložnice 9 čtverečních. m. Bude velmi zajímavé.

  2016 New ložnice 9 čtverců. m - směs stylů. V našem případě, v interiéru jsme použili prvky ve stylu 60-tých let s celkovým minimalistický interiér ložnice.

  Foto ložnice s jasnými akcenty

  Papírovina používá světlé tóny podle pravidla: čím menší prostor, tím jasnější povrch. Drsné bílé stěny jsou velmi úspěšně kombinovat s podšívkou protější stěně, který je postaven v šatníku a obrazovky. Plain dveří nahrazena průhlednou dveřové kupé, které také zvětšuje ložnici.

  ložnice 9 čtverců. m vypadá stylově a svěží díky neobvyklé akcenty. Žlutá barva na zdi, v prvcích lampou a visí nad retrosvetilnikah lože oživuje prostor a dává mu náladu.

  Židle, měkké ve stylu 60. a černo-bílý koberec dokonale zapadají do celkového designu ložnice 9 čtverečních. m.

  Původní lustr ve tvaru žárovky Iljič umístěné nad sedadly, což umožňuje minimální náklady na prostor rozdělen na dvě ložnice oblastí. Stylový police nad postel nahrazuje nedostatek výzdoby stěn v místnosti. Vzhledem k tomuto designu ložnice 9 metrů čtverečních. m. v moderním stylu dokonale zkušený a ne nasycen detaily.

  Eclectic v provedení malé ložnice 9 m² ložnice Šedá

  Díky skvělému designu a kombinace šedé, béžové a tlumené žluté barvy, navrhnout malá ložnice 9 čtverečních otočil v klidu a pohodlí. V něm dohromady vše, co potřebujete: postel, noční stolky, pohovky a dokonce i šatnu.

  Malá ložnice design v šedé a žluté. fotografie

  Podle plánu projektantem ve výzdobě ložnici jsou tradice a modernosti. Všechny prvky v interiéru v harmonii mezi sebou a vzájemně se doplňují.

  Na první pohled to může být argumentoval, že design ložnice 9 metrů čtverečních v moderním stylu, ale když se podíváte pozorně, je jasně viditelné klasické motivy.

  Tak elegantní moderní lůžko má čelo s klasickými prvky spojených v rokokovém stylu. Na koberci, můžete vidět přesně stejný vzor jako na čelo. Klasické portál a noční stolky jsou vyrobeny v podobném stylu. Puf se provádí výkresů konstruktéra a je plně v souladu se všemi stylu ložnice.

  Na žádost hostitelky v místnosti bylo nutné přizpůsobit poměrně zdlouhavý skříň. Ale jak je vidět na fotografii, designu ložnice 9 čtverečních. m., by mohlo narušit instalační skříň, a tak se rozhodl, aby se prostor v rohu šatny. Díky pastelových tónů ve výzdobě stěn, tato místnost není zarážející a vizuálně nekrade prostor.

  Osvětlení zdůrazňuje nejednoznačnost vybraného stylu. Lustr a noční lampy jsou vyrobeny v klasickém designu. Díky tkaniny stínidla z nich přijde měkké rozptýlené světlo. Skvrny, které jsou umístěny po stranách postele na první pohled zdají být zcela mimo mísu, ale pokud si myslíte o pouf postelí a dalšími moderními prvky, pak je vše jasné. Je to eklektická - sjednocení stylů. Kromě toho, lampy a bodová svítidla mají různé funkce: skvrny poskytují směrové světlo, kde je snadno čitelný a pochází z lamp je měkký, tlumený světlo, který úspěšně vytváří romantickou atmosféru.

  Falshkamin v malé ložnici. fotografie

  Majitelé Scénograf nelehký úkol - aby se pozornost zaměřila na své duchovnosti a lásky k umění. Z tohoto důvodu jsou hlavními prvky dekor ložnice ocelovými policemi s obrázky a ikony. Povlaky na polštáře a přehoz šité na zakázku v tónu s baget a symbolizují jednotu všech prvků designu ložnice.

  Konstruktéři se podařilo realizovat koncipován designový ložnicemi 9 čtverečních. m., fotografický důkaz.

  Moderní design malá ložnice 9 meter čtvereční v Moskvě

  Rozhodl vydat ložnici v šedé a béžové s zlaté prvky. Nad postelí místo tapet použité vodorovně natažené pás béžová látka, mezi které klade LED pás. Takové řešení v ložnici 9 čtvercového tvaru. m. k vytvoření vliv zvýšení prostoru a opticky rozšířit prostor, lze jasně vidět na fotografii.

  V ložnici vedle postele musí být umístěny noční stolky a skříňky pro skladování a zároveň nesnižuje prostor. Vzhledem k tomu, masové prodeje došlo žádné vhodné modely, designéři objednal výrobu nábytku vyspělých výkresů. Všechny stoly hloubka není větší než 30 cm, takže mohou pojmout potřebné věci, ale nezabírají příliš mnoho prostoru.

  Brown ložnice. fotografie

  ložnice 9 čtverců. M., Fotografie ukazuje, že elegance a kompaktnost - byly hlavními složkami pro úspěch.

  Osvětlení je lídrem v designu ložnice. Na každé straně postele umístěna nástěnných svítidel nařasené hnědé odstíny.

  TV na stěně malé ložnice. fotografie

  Na protější stěně jsou tři lampy ze stejné kolekce s lustrem, jsou vyrobeny ze zlata listů, propleteny, a v případě, že světlo se snaží prorazit tuto plexus.

  Podle Kant, strop na obou stranách namontované LED pásek. Vzhledem k tomuto osvětlení stropu se zdá vyšší. Stejný typ přídavné osvětlení použity nad postelí.

  Navzdory velkému množství světla v intimním prostředí ložnici je uložen, a to může zlomit pouze světlo z okna, která zabírá téměř celou stěnu a přijde na sex.

  Hlavní ložnice je vyzdoben v světle, a to zejména přitahuje pozornost masivní zlatý lustr a nástěnných svítidel ze stejné kolekce. Ale když se podíváte pozorně, zjistíte, umělé lotosové květy v blízkosti televizoru a na jednom z nočních stolků. Dokonce i na první pohled zdají být nenápadné kulaté stříbrné prvky umístěné nad nočními stolky. Zdá se, že hrát roli držáky stínítka, a ve skutečnosti jsou akcenty, které integrují celé konstrukce ložnic 9 m² v moderním stylu.

  Bright 9 meter ložnice v moderním stylu. Moderní idea

  Základní čtyři barvy jsou použity v designu ložnic: bílé, černé, fialové a žluté. ložnice 9 čtverců. m., foto nám umožňuje pochopit, že i když se zdá, že tyto barvy jsou zcela odlišné a nejsou v harmonii, návrháři našli způsob, jak je aplikovat tak, aby měly správný efekt.

  Bílé stěny symbolizují svobodu, žluté a fialové odstíny - radost a vitalitu a černá - to jsou úkoly, které jsou přiřazeny ke každému člověku.

  Fialové vzory na tapetách v malé ložnici. fotografie

  Vzhledem k tomu, ložnice je vyrobena ve stylu mládeže, nábytek je prakticky žádný. ložnice 9 čtverců. m., snímek jasně dává na srozuměnou, že hlavním požadavkem paní byla skvělá poloha, pohodlné postele a prádelník. Také na bocích postele jsou noční stolky kontrastní bílé a černé barvy.

  Zrcadlo se nachází na černé visící konzole a dva kufry pod ním, kteří hrají roli skříně s potřebným příslušenstvím. Jasný akcent v nábytku je žluté židle na černé nohy.

  Na první pohled se potichu, že stěny, na které jsou dveře opatřené skříň. ložnice 9 čtverců. m. s skříň v moderním stylu se vyznačuje propracovaným systémem instalace. To znamená, že není třeba používat těžké křídlové dveře, místo nich mohou být instalovány posuvné dveře a budou zcela neviditelná.

  Žlutá židle v ložnici 9 m² fotografie

  Pro osvětlení v ložnici existují dva typy lamp. Tři černé lampy různých geometrických tvarů umístěných vedle postele v různých výškách a několik reflektory namontované na stropě nad toaletním stolkem a dvířky.

  9 m² ložnice design v moderním stylu a zahrnuje dekorativní osvětlení na stropě podél postele a vertikální osvětlení v přední části dveří.

  Fialové závěsy v ložnici. fotografie

  Nejvýraznějšími prvky interiéru v ložnici jsou velká fialové pampelišky na bílém pozadí. Přesto je možné si všimnout abstraktní malbu a obrázek na nočním stolku. Toaletní stolek je váza se zelenými větvičkami.

  Velké okno, pampelišky a větvičky zdůrazňují touhu stát se milenkou co nejvíce k přírodě a užívat si své světlé barvy.

  Malá ložnice 9 čtverečních. m. v moderním stylu. Modrá a žlutá

  V ložnici je zařízený ve světlých přírodních barvách. Design ložnice 9 m² v moderním stylu v sobě spojuje dobře uzavřeno barvy. Základní barva - bílá, to hraje roli plný, na kterém jsou odhaleny všechny ostatní barvy. Vnitřní stěny viditelné květinové vzory - stromu větve s ptáky na nich.

  Hlavním prvkem nábytku je velká postel. Po stranách jsou uspořádány suspendované noční stolky. Na stěně proti oknu je zrcátko namontováno na vnější černou konzole. Pod zrcadlem navzájem jsou černé a bílé případů, které hrají roli noční stolky s toaletními potřebami. Poblíž zrcadlo stojí zářivě žluté křeslo, vyrobený na zakázku v jedné barvě s povlaky na polštáře na polštáře.

  Modrý přehoz v ložnici. fotografie

  Ve zdi, na kterých jsou dveře je prostorná šatní skříň. Při navrhování ložnice 9 čtverečních. m. s skříň v moderním stylu návrhářů na dlouhou dobu nemohl rozhodnout o barvu stěn, protože hlavním požadavkem byla zakazchitsa kabinet, který by neměl být vidět. A skutečně, v jiné barvě, tato konstrukce by určitě byly viditelné, ale v bílé barvě jsou všechny podrobnosti zastřeny ani masivní skříň.

  Samozřejmě, že hlavním zdrojem přirozeného světla je velké okno, ale ve večerních hodinách, kdy je nutné zahrnout lampa majitelé mají na výběr.

  ložnice 9 čtverců. m., fotka ukazuje, že v ložnici využívá více zdrojů světla. Osvětlení nad marnostmi poskytují reflektory, které jsou namontovány ve stropě. Po stranách postele jsou tři černé lampa neobvyklé geometrické tvary. Na stropě podél zdi nad čelem namontované LED pás. Stejné osvětlení se nachází naproti vstupním dveřím, jediným rozdílem je, že je instalován vertikálně.

  Kombinace jasných barvách a nečekaných barev zaujímají přední pozici v designu ložnice. Povlečení a závěsy jsou šité na zakázku. Neobvyklé židle a černé lampy byly také vyrobeny speciálně navržený designéry výkresů.

  ložnice 9 čtverců. m., fotka ukazuje, že všechen nábytek, a každý prvek interiéru mluví o osobnosti lidí, kteří v něm žijí.

  Krásný design malá ložnice 9 čtverečních. m: fotografie a 5 zdůrazňuje

  Malá ložnice s vhodně zvolenými barvami, nábytek a dekor prvky mohou být velmi příjemné a originální v mnoha domácnostech v rámci ložnici je dán menší velikost pokoje, ale se správným výběrem barev a dekorativních prvků, může to být krásné, originální, pohodlný. Při plánování interiéru pro malou ložnici je třeba provést mnoho úsilí, protože to vyžaduje příslušný umístění nábytku a výběru povrchových materiálů, které pomohou, aby vybavit místnost opticky prostornější a jasnější. Stylově a krásně zařídit malou velikost ložnici, je třeba se zbavit všeho přebytečného a masivním nábytkem nahrazena lehčí a funkčních variant. Kromě toho je nutné správně naplánovat umístění nábytku, takže můžete obrátit na postel na obou stranách.

  Původní design ložnice 9 čtverečních. m

  Design pokojů 9 metrů čtverečních by měly být pohodlné, funkční a může být opticky rozšířit prostor několika místností.

  Chcete-li krásné a originální ložnice designu, než provádět opravy, je třeba vzít v úvahu takové faktory, jako jsou:

  • Tvar místnosti;
  • Rozměry dveřních a okenních otvorů;
  • Umístění místnosti;
  • Počet lůžek;
  • Stylistické preference.

  Do interiéru ložnice 9 čtverečních vypadal originál, držet se na to, že místnost by měla být minimálně nábytek a postele Pick up nejen pohodlnější, ale i funkční

  Ložnice 9 m 2 vyžaduje klasický minimalismus, protože je malý a existuje mnoho nábytku v místnosti je prostě nemožné. Na uspořádání ložnic malá velikost by měla dát přednost úzký a vysoký skříně, ve kterém by měl být vnější zpětná zrcátka postavený, které pomohou více opticky zvětšit interiér.

  Při výběru postele je třeba dát přednost nejpohodlnější a funkčních modelů se zásuvkami, jejichž cílem je udržet požadovanou postelí. Namísto rozměrných nočních stolků je nejlepší používat police, které mohou být umístěny na obou stranách pelest postele. Design ložnice by měly být vytvořeny na základě svého uspořádání, takže v případě, že je pravoúhlý, je možné mírně zvýšit prostor pomocí zrcátka nebo světlých povrchy. Kromě toho během úpravy mohou být buď maskován na jedné stěně s tapety náhledu obrazu nebo panoráma města. To umožní, aby určitý smysl pro pokračování v místnosti.

  Jak zařídit malé ložnice 9 čtverečních. m: Údaje o

  Moderní interiér krásné a stylové pokoje s sebou nese výběr těch funkčních předmětů a vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Všechna zařízení musí být zvoleny tak, aby k odpočinku v ložnici je nejúplnější.

  Výzdoba je nejlepší použít přírodní prvky, jako jsou zejména:

  Údaje o malé ložnice, která při dokončování je nejlepší používat přírodní materiály

  Zařídit ložnici nejlepší nábytek z přírodního dřeva, má pozitivní vliv na celkový stav člověka, který je určen pro dobrý odpočinek velmi důležité. Velmi zajímavá je klasický styl použitý v interiéru malé velikosti ložnice, protože nábytek z masivního dřeva, a to nejen opticky rozšířit interiéru ložnice, ale také vytvořit zvláštní dojem luxusu a vytříbeného vkusu.

  Zvláštní pozornost by měla být věnována příslušenství, takže si můžete dát v ložnici krásné rostliny, díky čemuž se místnost bude velmi pohodlné. Musíte velmi pečlivě zvážit výběr textilií, protože musí být držen v jedné zvolené barvě. Nejlepší ze všeho je, pokud jsou barvy zcela jasný, protože tmavé barvy sníží prostor místnosti a bude zbaven své lehkosti.

  Stylový design ložnice 9 čtverečních. m hruschevke

  Mnoho lidí ví, že byty v Chruščova není příliš velký ve velikosti, takže výběr interiérového designu a uspořádání prostoru je třeba přistupovat velmi opatrně, protože jinak by se prostor místnosti bude zdát ještě menší, a to nebude příjemné.

  V ložnici v Chruščov se liší tím, že má:

  • Malé rozměry;
  • Nepříjemná obdélníkový tvar;
  • Nízké stropy.

  Docela nepříjemné dispozice pokojů, který se nachází v Chruščova, vyžaduje zvláštní příslušný přístup. Je-li pokoj je zařízený ve světlých odstínech, můžete opticky zvětšit prostor, takže je nejlepší používat tuto laku nebo tapetu béžové, bílé, žluté tóny. Pokud tapety se vzorem, pak by to neměl být velký.

  Vzhledem k tomu, že v ložnici v Chruščova malým rozměrům a nízkým stropem, je nutné zařídit pokoj ve světlých barvách, aby opticky zvětšit prostor

  Chcete-li přidat prostor malé místnosti, to je nejlepší nainstalovat posuvné dveře, které vypadají velmi stylově.

  Velmi často se v Chruščova ložnici může být docela tma, protože okna v této místnosti, malé velikosti a nedostatek přirozeného světla. To je důvod, proč je potřeba kvalifikovaně provést umělé osvětlení. Pro zdobení malou ložnici jako osvětlení je nejlepší zvolit malý strop, vyrobený z matného skla, diodový pásek a reflektory.

  Vzhledem k tomu, Chruščov stropy nejsou vysoké, že úsek a zavěšené podhledy velmi vhodné pro zdobení místnosti. Nejlepší ze všeho je prostě zakrýt nebo barva světla barva.

  Důležité! Na uspořádání malé ložnice je nejlepší pre-vytvořit schéma místnosti.

  Moderní interiér ložnice 9 čtverečních. m: fotografie

  Ložnice - pokoj není jen pro spaní, ale také pro kvalitní rekreaci. V této místnosti, člověk tráví spoustu času, takže je třeba ji vybavit tak, aby byl velmi pohodlný a příjemný odpočinek.

  Na uspořádání ložnic 9 Měřicí přístroj by měl zvolit styly, jako například:

  Všechny tyto styly designu prostoru spíše lakonický, ale oni se vyznačují zvláštním pohodlí, funkčnost, a jsou schopni přinést do interiéru pocit pohodlí, klidu a harmonie. Velmi zajímavý vzhled ložnice, provedené v minimalistickém stylu, protože v něm není absolutně žádné zbytečné detaily v pokoji si můžete odpočinout a mít dobrý odpočinek.

  Vybavit malou ložnici, měli byste věnovat pozornost secesním stylu, high-tech, ethno, minimalismus a japonském stylu

  Pro malé ložnici je ideální pro venkovském stylu, protože to má výrazný romantismus, pohodlí a komfort. Vzhledem k tomu, povrch je nejlepší zvolit přírodní dřevo nebo materiály, které napodobují barvu a strukturu dřeva. Závěsy a textilie by měla být lehká a jsou vyrobeny z přirozených tkání. Přidat barvu na interiéry help proutěný nábytek.

  Malá ložnice by měla být vybavena postelí podium, vestavěná skříň. Místo toho, toaletní stolek, je lepší, aby na polici, která je umístěna v blízkosti podnožka. Tak bude možné, aby se ušetřilo místo.

  Jak vybavit malou ložnici 9m: interiérový design, foto

  Malá ložnice může být velmi elegantní a krásné, co je nejdůležitější, kvalifikovaně přistupovat k navrhování této místnosti. Na uspořádání malé ložnice je velmi důležité, aby mohli kvalifikovaně přistupovat k výběru barevných kombinací, které bude vypadat harmonicky do prostoru formy.

  Když uděláte ložnici, můžete si vybrat barvy, jako jsou:

  Ložnice malá velikost může být dost elegantní, v případě, že správný přístup k výběru barev

  Vzhledem k tomu, Ložnice by měla mít na spaní a odpočinek, to je nejlepší, aby se ven z místnosti v jasných barvách. Při výběru barev pro výzdobu ložnici je třeba vzít v úvahu, která strana odejde z pokoje. V případě, že ložnice je obrácena na sever, to je nejlepší zvolit teplé a světlé odstíny. Je-li ložnice se nachází na jižní straně, můžete použít ve výzdobě ložnici chladných tónech.

  Intimní konstrukce malá ložnice 9 čtverečních. m (video)

  Ložnice vypadat více elegantní tmavý lze kombinovat s lehkými tóny tapetu, protože to bude dodávají interiéru zvláštní luxus. Zobrazení fotografických vybavovány ložnice real malé velikosti, můžete se ujistěte, že správný přístup je možné, aby se interiér jedinečný. Malá ložnice může být velmi elegantní a útulné, ta nejdůležitější věc kvalifikovaně přistupovat k uspořádání místnosti.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  83 − 74 =