Shcho zbabiti z gumy

Shcho zbabiti z gumy

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Co můžeme táhnout z elastik s výjimkou náramek?

Jaké jsou techniky, úpravy?

Tato módní vášeň ulovila mnohé, nejen děti, ale i dospělé. A začalo to s dvěma dívkami - Theresou a Michel.

Já, stejně jako staromódní jehláčka, se zajímají o takové nové trendy. Nicméně, já naprosto nevím, jak a já nemám rád používat schémata. A proto prozradím pár nápadů a sdružení na toto téma "tkaní z pryže".

První věc, která mi přišla na mysli, je nit (háčkování) a tkát z kapátků. A to byla technika tkaní a pletení, kterou používáme s pryžovými pásky.

Nyní vycházíme z toho, že je možné vyrobit šaty z pryžových pásů, to znamená, že z nich můžete vyrobit VŠECHNY.

Nejjednodušší je "velké náramky". V této kategorii spadá mnoho pravoúhlých věcí: koupelová podložka, polštář na polštář, kryt na stoličku, nebo alespoň, "rukavice bez prstů" (Zapomněl jsem, jak jsou nazývány)

A jsou tu "náramky 9quot; pro nohy. Ale nakonec se sem dostáváme takových originálních věcí

Dokonce i když nevíte, jak vytvořit vzory, pak je snadné pletět takové oblečení v částech: popruhy, "náramek 9); Všechno to bude sedět na obrázku, - gumy budou vytaženy tam, kde je to nutné.

A stejným principem můžete vyrobit plážový kit: plavky, tašku a deku (matrace /"gauč).

Ta taška může být vyrobena ze čtverců (to samé "náramky9quot; ale méně dlouhý)

Souprava čepice, tašky, rukavice má také právo existovat. Na základě toho je možné vzít vzory pletení (tradiční pletení našich babiček / prababiček)

A teď se trochu změníme "thread9quot; a věnujte pozornost nejen gumové bavlně, ale i vlasovým kapelám. Ale gumové pásky na vlasy jsou určitě obrovské.

Několik boomů v silikonové vícebarevné, jasné gumě ze setu Rainbow tkaniva. Nejen dívky jsou vášnivý tkaní od nich žádné ozdoby, náhrdelníky, a to i na autobus viděl chlapce asi 10-11 ukázat svým přátelům, jak se tkají klíčenku. Neměl háček na pletení v rukou, ale na prstech všechno udělal obratně. Z elastických pásů můžete napínat téměř všechno, co se vyplaví z běžných nití, možnosti jsou nekonečné. Dokonce jsem viděl oblečení na internetu, ale jak pohodlné a pohodlné to je, je to otázka.

Můžete si na telefonu tkát případ, užitečná věc, spolehlivá, nárazuvzdorná a dokonce i roztomilá může fungovat.

To může být pletené jak na stroji, tak na háčkování:

Ano, skutečně nejoblíbenějším produktem dásní je náramek, a tak není divu - protože barevná paleta guma je velmi velké, velmi barevné náramky jsou získány, a nějaká chyba není tak patrné. Ale mnoho dalších užitečných a krásných věcí může být vyrobeno z gumových pásů. Zde jsou některé z nich.

Klíčenka na rukojeti ve tvaru lemuru.

Do Ameriky přišla nová stélka ze světlých pryžových pásů. Vědci se intenzivně zabývají jak dětmi, tak i dospělými. S pomocí svých vlastních dvou prstech barevných gumičkami spřádat různé řemesel v podobě malých zvířat, hraček, cetek, sumochek- rozsahu tkaní druh velký a různorodý. Hlavní nálada v práci a výrobky vyrobené z gumových pásů u jehly bude obratně splněna.

Žvýkačky, ale náramky, můžete tkát všechny ugodno.Eto a různé figurky a náhrdelníky, náhrdelníky, šaty, kabelky, ubrusy, salfetki.Esli máte veškeré vybavení pro tkaní, a máte dostatek zkušeností, pak zde je to jen vaše fantasy a inspiraci.

Zde je několik příkladů.

Můžete tkát králičí postavu.

Na stromu můžete věřit.

Můžete tkát šaty.

Zpleťte dokonce i mužské řemínky, které se nazývají "lomkini;

Líbí se vám plet, vytváření hraček a šperků? Taková celosvětová KNOW-HOW, jako tkaní gumy, bude jen tak "v zubech". Klíčenky, figurky, doplňky (například kabelku) a mnoho - mnohem víc! Tam jsou lidé, kteří dokonce tkát své hračky autobusy k jejich synům. Hlavní věc tady je touha a trpělivost. No, ruce, které nevyrůstají "místo", samozřejmě))

Jasná barva gumy spojila všechna města a všechny věkové kategorie občanů. Mnoho z těchto krásných gizmos tkát z těchto gumových pásů. Počínaje šperky - náušnice, prsteny, řetězy, pásky na vlasy, končit s příslušenstvím a detaily oděvu. Zde jsou některé fotografické příklady:

Vše, co vám umožní vaši představivost. Tito ruční řemeslníci vždy naleznou použití materiálů v zajímavé podobě. Kromě náramků můžete udělat jasnou dekoraci na krku, vlasový obruč, někteří dokonce řídit plavky, aby se tkaly. Mohou to být i malé zvířata nebo kabelka.

Z vícebarevných elastik lze tkát na tužku, pro pohodlí při držení při kreslení nebo kreslení, je toto:

Bude to krásná obruba na hlavě dívky, když bude vyrobena z pryžových pásů:

Můžeme vyrobit různé hračky z gumových pásů, například:

Z elastických pásů můžete tkát hračky, letní čepice na koupání, krční šperky, zvláště pokud přidáte korálky, rám. V případě ráfku budete potřebovat zakoupit základnu a pak jej propláchnout elastickými pásy nebo lepidlem hotového výrobku. Můžete ozdobit rám s kamienkami, umělými větvemi, stuhami ve stylu Kansasu. Bude to velmi originální.

Vynikající fantazie. Cokoliv. Dokonce i rolník se všemi doplňky.

Co může být provedeno z gumy? (Fotografie, video)

Začínáme často tkát, neumíme odhadnout, kolik věcí lze vyrobit z gumových pásů.

Nejznámějšími předměty jsou náramky. Jejich styly, barvy a možnosti ohromí i obratné "plethongy" 9rdquo; Ale jiné práce nebo řemesla jsou malé objevy. Jsou také k dispozici pro začátečníky, protože jejich velikosti jsou někdy menší než náramky.

Nejvíce vzrušující část pro mladé ženy módy a módy je dekorace. Tkaní náramky jsou samostatné téma, které budeme i nadále pokrývat řadou článků, stejně jako o prstencích.

Patří sem: kroužky, náramky a náhrdelníky.

Neobvyklý široký prsten se složitým tkátkem zpět

Malý květinový prsten - heřmánek

Některé náramky jsou zvažovány v tomto článek, věnovaná tkaní náramků na prstech, vidlicích a stroji.

Od základních dovedností až po náramky pro pokročilejší jehličky nebo řemeslníky.

Příklady nádherných dekorací a videozáznamů, které vidíte. Rád bych vám připomněl, že jakýkoliv náramek náhrdelník může stačit jen tkát její požadovanou délku nebo rozšířit na úkor nejjednodušší vazebnímu vzoru.

Náhrdelník bez strojku na prstech nebo vidlicích

Náhrdelník s pupínky pružných pásů

Jak tkát zvířata, zvířata a ptáci z pryžových pásů?

Mohou to být tržnice na náramek nebo klíče, telefon, iPhone, batoh. Není náhodou, že byly shromážděny v jedné části.

Panda, sova (oba dvojrozměrná a tři ammigrumi), Penguin, lev, Parrot, kůň, kata, chobotnice, ježka, kuře, kachna, žába, ovce, šnek, holubů, ryby, koala, slon, myš, prase, pes , delfín, křeček, kočka, žirafa, morče.

Tam je několik variant tohoto ptáka - to jsou 2 a 3 rozměrné sovy, lišící se v křídlech, zobákách a očích. Na fotografii vidíte všechny možnosti. Vlastní video materiály pro každou sovu budou v samostatném článku s podrobnými popisy a fotografiemi.

Volumetrický ježek z kaučuku nebo v 3d, velmi podobný báječný. Docela okouzlující a se zeleným lukem, jen kočička.

A zajíc ježek přítel, který nechtěl Tilimiritryamdiyu bez něho shromáždili sedmikrásky se mládě v karikatuře o mraky.

Snail v 3d háčkování bez stroje

Láska fauna bude moci tkát tak jasné a obyčejné obyvatele. Experimentování s květinami, nalezení velkolepějších a neobvyklých možností.

Bee v 2 a 3 rozměrovém formátu na stroji.

želva, gecko, had.

Tato část se ukázala jako trochu chaotická, snad proto, že je obtížné vybrat několik svátků a zvolit přísnou orientaci.

Nový rok: Vánoční stromky, dárky, vánoční hračky, sněhuláci, sněhové vločky, vánoční věnec, jelen Rudolph, Santa Claus, klobouk Santa Claus.

Velikonoční zajíček nebo zajíc

Teenage Mutant Ninja Turtles, Minions, dobrodružství série, Iron Man, Captain America, Hulk, Sailor Moon, Pikachu, Hello Kitty Angry Birds.

Milovníci Vkusnyashek ocení tuto sekci a zvláštní náklonnost k němu bude krmit přívrženci žádné diety, protože tyto bonbony nezpůsobí úzkost kvůli nadváze.

A v této sekci nést vše, co nejprve vyhovuje několika prvních. Dokonce se to může zdát jako úplný chaos, ale každý z těchto výrobků je tkaný a gumový a jak přesně uvidíte na videu.

Balerína, čepice, fotbalový míč, hvězda, zub, svíčka, voják, letadlo, knír, mořská panna.

Každý den je internet doplněn novými video lekcemi tkaní z gumových pásů. Začněte tkát to, co se vám líbilo. Úspěšné tkaní a nevrchnutí gumy!

Shcho zbabiti z gumy

Co může být vyrobeno z pryže pro tkaní.

Z náramků je dobré se seznámit s gumovými pásy - a jednoduše a okamžitě utilitářskými. Složitost je odlišná od pouhých pryžových pásů, které se navzájem navzájem propojují s vícenásobnými vazbami. Pro 1 náramek "fishtail" (první hlavní třída) trvá přibližně 40-50 dásní. Náramky jsou připevněny k upevňovačům ve tvaru S nebo C. Nezapomínáme, že náramek by neměl natáhnout ruku, potřeba volného průtoku krve nebyla zrušena. Jednoduchý stroj pro dva "houkačky; mohou být nahrazeny tužkami, plstěnými pery nebo vidličkou. Prsty, které se mají vyměnit, se nedoporučují, protože mají stejný průtok krve. Níže jsou náramky "fishtail", "brazilský; "fluffy, s perličkami, "3d9quot; a víceúrovňové "fishtail".

Prsteny mohou být jak nezpevněným náramkem, tak i samostatným výrobkem. Obvykle se provádí na téma květiny. Pro náušnice potřebujete příslušný hardware.

Ozdoby na noze nebo rameni jsou založeny na spleteném náradě, ale jsou o něco komplikovanější díky zapínání na kotníku / zápěstí a prstu. Více důležitější, samozřejmě, v létě.

Jedná se o sady s obráběcími stroji a hezké krabice se vším, co potřebujete, včetně korálků a přívěsků, a malé tašky gumových pásů.

2. Přívěsky (pro klíčenky, mobilní telefony, pouzdra na tužky, zipy apod.)

Odpružení zadní různými způsoby - od jednoduché květy na háčku, a to bez použití stroje, až po komplexní trojrozměrné jahody nebo dýně, kde se mimo jiné budete potřebovat a kovového háčku. Mignon vyžaduje určité barvy, sovu - stroj s předpojatostí. Kombinace strojů umožňuje zvětšit rozměry výrobku. V podstatě suspenze a celý postava dvojitého opletené gumy, tak, že v případě prasknutí jednoho dásní přípravku není rozpadla.

3. Pouzdra pro mobilní telefony, kabelky

Pouzdra a kabelky nejsou příliš komplikované, ale mají jedno mínus - to vyžaduje hodně gumy. V závislosti na velikosti vaku můžete potřebovat gumu od 700 do 2000. Velká taška je polstrovaná na stroji, který je zdvojnásoben délkou.

4. Ozdoby na vlasy

Ozdoby na vlasy se vyskytují převážně ve dvou typech - rám a barret. Níže jsou uvedeny oba. Luk může být vyroben v různých velikostech - pro celý stroj nebo pro 2/3 stroje. Pokud uděláte luk v celém stroji, pak zanechá asi 300 gum. Podstavec spony na vlasy je připevněn k zadní části.

5. Šaty pro panenky

Mimochodem, šaty se vyrábějí nejen pro panenky, ale i pro lidi. Na neškodnosti takového oblečení je každý svobodný, aby sám posoudil, ale jako reklamní krok je tento nápad zajímavý.

Jedná se o sady s obráběcími stroji a hezké krabice se vším, co potřebujete, včetně korálků a přívěsků, a malé tašky gumových pásů.

 • Příslušenství
 • Hry pro konzoly
 • Přenosné herní konzole
 • Stacionární herní konzole
 • 10x15 cm
 • 20x30 cm
 • 30x30 cm a 30x40 cm
 • 40x40 cm, 40x50 cm, 40x80 cm
 • 50x65 cm a 50x80 cm
 • 60x60 cm a 60x80 cm
 • Diptychy, triptychy
 • Sady pro dívky
 • Sady pro chlapce
 • Modely vozidel
 • Vrtulníky a helikoptéry
 • Zvířata a hmyz
 • Lodě a jachty
 • Stroje
 • Letadla a kluzáky
 • Nádrže
 • Aktivní hry
 • Magnetické kreslící desky
 • Návrhář
 • Motocykl
 • Hudební nástroje
 • Stolní hry
 • Puzzle
 • Nejmenší
 • Kreativita
 • Bezpečnost
 • Koberečky, přívěsky, karusely
 • Krmení
 • Kosmetika
 • Koupání
 • Chrastítka, tetování

o obchodu

ul. Bogdanovich, 128 / A

 • Pracovní doba:

  den volna: neděle

 • IP Sokolovská Olga Vasilievna

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  89 − = 86