Shimo Ash dark foto

Shimo Ash dark foto

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Shimo Ash v moderním interiéru

Vytvoření krásný design interiéru zahrnuje svědomitou prací vybrat typ materiálů, barev a textur. Je důležité, aby všechny detaily byly navzájem kombinovány do jediného snímku. Dnes, návrháři dokončit apartmány použít celou řadu materiálů. Jedním z nejpopulárnějších je popel druh Shimo. Jaký druh materiálu, a jak ji aplikovat na pokoji?

Interiér bytů Často můžete najít položky, které jsou velmi podobné dřevu ve stínu mléčné kávy. Charakteristickým znakem těchto výrobků je přítomnost ostrých a různých pásmech. Tento materiál je označován jako popela Shimo.

Shimo Ash světla

Aplikovat je možné v jakémkoliv stylu.

 • Ve stylu Provence popela Shimo lze dokonale kombinovat s jasná světla.
 • V klasickém interiéru materiálu se hodí nejlépe.
 • Trendy minimalismu stvořené pro použití předmětů vyrobených z popela Shimo. Tento styl zahrnuje použití neutrálních a tlumených odstínech, což je zvolen materiál.

Každý z výše uvedených fólií mohou být bezpečně použity v podlahové krytiny barva bílá popel. To bude dát prostor pocit lehkosti a svěžesti. Kombinace různých odstínů každé místnosti budou mít prospěch.

Shimo Ash světla v interiéru

Tento materiál je imitace dřeva, který má ve své struktuře žilkování z přírodního materiálu. Výrobky z tmavého Shimo popela v interiéru mají bohatou čokoládovou barvu.

Shimo Ash světla v interiéru ložnice

V apartmánech lze často najít tyto údaje o situaci v tmavé čokoládové barvě popele:

 • Interiérové ​​dveřní panely.
 • Původní vložky do nábytku frontách.
 • Poličky pro knihy.
 • Leaf skříně.
 • rack panel.
 • Nábytkové skříňové prvky.
 • Pracovní desky stolů.
 • Podlahové krytiny.

Interiérové ​​dveřní panely

Použitím tmavé popel nábytku Shimo v interiéru v kombinaci s lehkými předměty, můžete si vytvořit dobrou verzi klasické dekorace interiéru, jak je vidět na fotografii.

Světlý a tmavý popel Shimo v interiéru, vytvořit krásný uspořádání každé místnosti. Například pro dokončení kuchyňské desky návrháři často používají a kuchyňský nábytek, vyrobený z materiálu Shimo popela. Příjemné barvy těchto návrhů se perfektně hodí do kuchyňského uspořádání. Kromě toho přísné formy a dobrou kombinací tmavých a světlých panelů může vytvořit zvláštní styl místnosti.

Shimo Ash v interiéru kuchyně

Spektrum použití výrobku Ash Shimo nemožné omezit účel nebo velikost prostorů. Jdou skvěle s téměř jakýkoli styl, velikosti a dalších vlastností těchto pokojů.

Shimo Ash v interiéru obývacího pokoje

Light Shimo popel v interiéru obývacího pokoje přináší pocit lehkosti a svěžesti. Zvláště relevantní údaje o kvalitě jsou u malých obývacích pokojů. Na snímku ukazuje, jak tento případ nábytek popel Shimo dokonale kombinuje s jednoduchý, ale stylový design opce haly.

Wall popel Shimo stínítko

Vynikající volbou pro hosty, je multi-funkční stěna, v kombinaci tmavé a popílek Shimo. Tento kus nábytku je praktická. S mnoha šuplíky a výklenky ve zdi mohou být umístěny dekoračních předmětů, televizní techniky, zarámovaných fotografií a dalších osobních věcí. Kombinace tmavých a světlých ploch, nesnižuje vizuální prostor, což mu dává zvláštní chuť.

Wall popel Shimo ve světlých a tmavých odstínů

Dnes je v módě pro použití v interiéru výrobků vyrobených z popela Shimo. Tento materiál je uveden v tmavé a světlé verzi, která vám umožní vytvořit stylové a originální design interiéru. Praktičnost a univerzálnost materiálu umožňuje použít v kterékoli místnosti kvadratura a určení. Vzhledem k těmto vlastnostem, jasan Shimo je velmi populární v moderních interiérech.

Použití světla a tmavý popel Shimo v interiéru

Použití světla a tmavý popel Shimo v interiéru

Shimo Ash, světlo a tma se velmi často používá v moderních interiérech.

Popílek má Shimo odstín káva s mlékem, s ostrými a jasné pruhy, imitující dřevo struktura popela. Tato barva je vhodná pro následující styly:

• Provence - využití pastelových barvách s jasnými postříkání jiné barvy;

• classic - tlumené barvy a spousta dřevěného nábytku;

• Minimalismus - tlumené a neutrální tóny v interiéru.

Interiér barva světla popela Shimo mohou být použity v nábytku, laminátové podlahy a interiérové ​​dveře. Ten bude nejen poskytnout pohodlí a komfort v místnosti, ale také opticky zvětšit prostor.

Tmavý popel Shimo - tento výrobek je tmavé čokoládové barvy, pruhovaný se strukturou dřeva popel. Slouží k vytvoření kontrastního interiéru.

• dekorační vložky do fasády Nábytek panelů;

• horní víko regálové systémy;

• Pouzdro kancelářský nábytek;

• podlahy laminát.

Interiéry s vložkami z tmavého popela Shimo dopadne elegantní a praktické. Nejvhodnější možnost - vytvoření klasickém stylu.

Podívejme se na využití světla a tmavý popela Shimo v interiéru

Shimo Ash světla

Shimo Ash dark

Shimo tabulka popel TV

Shimo popílku v interiéru obývacího pokoje

Wall popel Shimo light

Tweet

Chcete-li zanechat komentář, musíte se přihlásit

Populární články

Interiér pokoje s fotografií na plochu noční město

Výhody skříň v obývacím pokoji s TV

O PROJEKTU

Mebika - moderní portál oprav, interiéry a nábytek. Zde najdete inspiraci, mluvit s odborníky a vybrat nejlepší řešení pro vašeho domova či kanceláře. Staňte se členem a získat ty nejlepší a osobní sbírku materiálu

Světlý a tmavý popel Shimo v interiéru

Ve stejné době, různé barvy nábytku vám umožní vytvořit nejpohodlnější prostředí pro pobyt v kterékoli místnosti. Chcete-li vnitřek kontrastních ploch, lidé obvykle používají tmavé popela Shimo jehož tón připomíná kávu s mlékem.

V současné době je nábytek z masivního jasanu tam je velká poptávka spotřebitelů. Taková popularita je vzhledem k velkému množství výhod:

Výrobci používají při výrobě nábytkových sestav pouze ekologicky šetrných surovin,

s časem nevysychá a zachovává si své vlastnosti v tahu;

při výrobě nábytku řemeslníky podaří realizovat nejtěžší terén.

Barva Shimo aktivně používají výrobci kuchyňského nábytku. Tyto sluchátka jsou vysoce odolné proti změnám teploty, vlhkosti a mechanickým vlivům. Nábytek je vhodný pro kuchyně, které jsou vyrobeny v klasickém stylu. Pokud se budou fasády headsetu být přítomen nit, harmonicky zapadá do prostoru, ve kterém je interiér navržený v barokním slohu.

Mnoho majitelů venkovských domů a městských bytů vypracovat sociálním zařízením lehký pevný popel. Tato volba není náhodná, protože pouze dřevo lze použít pro koupelny, která je schopna vydržet škodlivé účinky vlhkosti. To je důvod, proč by ideálním řešením bude kupovat nábytek od světlého a tmavého popela. Také lidé často zahrnují některé prvky ze dřeva pro dekorativní čelí sociálním zařízením.

Používá se při výrobě nábytkových sestav pro obývací pokoje. Například tmavá Shimo vytvořit místnosti atmosféru viktoriánské éry. Také majitelé budou moci uspořádat v barokním slohu.

Má jemnou barvu, takže je ideální pro dekoraci ložnice. Vzhledem k šetrnosti k životnímu prostředí v těchto oblastech lidé budou poskytnuty klidný a bezpečný spánek. Mnoho majitelů městských bytů a chalup volí ložnicového nábytku tmavé barvy, který oni vytvořit interiér v klasickém stylu. Materiál této barvy je nepostradatelný pro obvazový materiál, protože má vysokou pevnost, schopnost odolat těžká břemena a trvanlivost.

Ash našel uplatnění nejen v nábytkářském průmyslu. Tento materiál se běžně používá pro výrobu podlahové krytiny, který je schopen dokonale hodí do jakéhokoliv interiéru. Po položení podlahy popela Shimo pokryté barev, laků a jiných sloučenin, neztrácí svou pevnost a odolnost vůči agresivním médiím.

Z tohoto materiálu jsou vyrobeny interiérové ​​dveře, které mohou být instalovány i v prostředí s vysokou vlhkostí. K tomu, listí dveře jsou ošetřeny speciálními látkami, díky které se staly odolné vůči vlhkosti, plísní a jiných patogenních organismů.

Světlý a tmavý popel Shimo v interiéru

Výrobky můžete použít k vytváření interiérů v těchto stylech:

Tmavé dřevo odstín je aktivně používá při výrobě těchto výrobků ze dřeva:

podlahy a t. d.

barevná kombinace popela Shimo s jinými odstíny

Barva tmavá nebo světlá tón Dobře se mísí různé hudební klíče, například:

Když se vytvořit interiér v každé místnosti, majitelé, kteří se rozhodli využít kusy nábytku z popela, by mělo vzít v úvahu celkovou koncepci designu. Nezaměňovat s výběrem barev, které lze použít speciální software určený k vytvoření návrhů ve 3D.

Když se vytvořit interiér v kterékoli místnosti lidé mají právo vybrat nejen barvu složení, ale také nábytek. Velmi často se stává, návrháři používají popela Shimo světlé nebo tmavé tóny. Z důvodu tohoto přírodního materiálu se jim podaří vytvořit příjemné a pohodlné, a to i pro malé a útulné pokoje. Pokud se majitelé obytných prostor nelze vytvořit svůj vlastní interiér, měl by vyhledat odbornou pomoc.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1