Shimo Ash dark

Shimo Ash dark

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Shimo Ash v moderním interiéru

Vytvoření krásný design interiéru zahrnuje svědomitou prací vybrat typ materiálů, barev a textur. Je důležité, aby všechny detaily byly navzájem kombinovány do jediného snímku. Dnes, návrháři dokončit apartmány použít celou řadu materiálů. Jedním z nejpopulárnějších je popel druh Shimo. Jaký druh materiálu, a jak ji aplikovat na pokoji?

Interiér bytů Často můžete najít položky, které jsou velmi podobné dřevu ve stínu mléčné kávy. Charakteristickým znakem těchto výrobků je přítomnost ostrých a různých pásmech. Tento materiál je označován jako popela Shimo.

Shimo Ash světla

Aplikovat je možné v jakémkoliv stylu.

 • Ve stylu Provence popela Shimo lze dokonale kombinovat s jasná světla.
 • V klasickém interiéru materiálu se hodí nejlépe.
 • Trendy minimalismu stvořené pro použití předmětů vyrobených z popela Shimo. Tento styl zahrnuje použití neutrálních a tlumených odstínech, což je zvolen materiál.

Každý z výše uvedených fólií mohou být bezpečně použity v podlahové krytiny barva bílá popel. To bude dát prostor pocit lehkosti a svěžesti. Kombinace různých odstínů každé místnosti budou mít prospěch.

Shimo Ash světla v interiéru

Tento materiál je imitace dřeva, který má ve své struktuře žilkování z přírodního materiálu. Výrobky z tmavého Shimo popela v interiéru mají bohatou čokoládovou barvu.

Shimo Ash světla v interiéru ložnice

V apartmánech lze často najít tyto údaje o situaci v tmavé čokoládové barvě popele:

 • Interiérové ​​dveřní panely.
 • Původní vložky do nábytku frontách.
 • Poličky pro knihy.
 • Leaf skříně.
 • rack panel.
 • Nábytkové skříňové prvky.
 • Desky stolů.
 • Podlahové krytiny.

Interiérové ​​dveřní panely

Použitím tmavé popel nábytku Shimo v interiéru v kombinaci s lehkými předměty, můžete si vytvořit dobrou verzi klasické dekorace interiéru, jak je vidět na fotografii.

Světlý a tmavý popel Shimo v interiéru, vytvořit krásný uspořádání každé místnosti. Například pro dokončení kuchyňské desky návrháři často používají a kuchyňský nábytek, vyrobený z materiálu Shimo popela. Příjemné barvy těchto návrhů se perfektně hodí do kuchyňského uspořádání. Kromě toho přísné formy a dobrou kombinací tmavých a světlých panelů může vytvořit zvláštní styl místnosti.

Shimo Ash v interiéru kuchyně

Spektrum použití výrobku Ash Shimo nemožné omezit účel nebo velikost prostorů. Jdou skvěle s téměř jakýkoli styl, velikosti a dalších vlastností těchto pokojů.

Shimo Ash v interiéru obývacího pokoje

Light Shimo popel v interiéru obývacího pokoje přináší pocit lehkosti a svěžesti. Zvláště relevantní údaje o kvalitě jsou u malých obývacích pokojů. Na snímku ukazuje, jak tento případ nábytek popel Shimo dokonale kombinuje s jednoduchý, ale stylový design opce haly.

Wall popel Shimo stínítko

Vynikající volbou pro hosty, je multi-funkční stěna, v kombinaci tmavé a popílek Shimo. Tento kus nábytku je praktická. S mnoha šuplíky a výklenky ve zdi mohou být umístěny dekoračních předmětů, televizní techniky, zarámovaných fotografií a dalších osobních věcí. Kombinace tmavých a světlých ploch, nesnižuje vizuální prostor, což mu dává zvláštní chuť.

Wall popel Shimo ve světlých a tmavých odstínů

Dnes je v módě pro použití v interiéru výrobků vyrobených z popela Shimo. Tento materiál je uveden v tmavé a světlé verzi, která vám umožní vytvořit stylové a originální design interiéru. Praktičnost a univerzálnost materiálu umožňuje použít v kterékoli místnosti kvadratura a určení. Vzhledem k těmto vlastnostem, jasan Shimo je velmi populární v moderních interiérech.

Použití světla a tmavý popel Shimo v interiéru

Použití světla a tmavý popel Shimo v interiéru

Shimo Ash, světlo a tma se velmi často používá v moderních interiérech.

Popílek má Shimo odstín káva s mlékem, s ostrými a jasné pruhy, imitující dřevo struktura popela. Tato barva je vhodná pro následující styly:

• Provence - využití pastelových barvách s jasnými postříkání jiné barvy;

• classic - tlumené barvy a spousta dřevěného nábytku;

• Minimalismus - tlumené a neutrální tóny v interiéru.

Interiér barva světla popela Shimo mohou být použity v nábytku, laminátové podlahy a interiérové ​​dveře. Ten bude nejen poskytnout pohodlí a komfort v místnosti, ale také opticky zvětšit prostor.

Tmavý popel Shimo - tento výrobek je tmavé čokoládové barvy, pruhovaný se strukturou dřeva popel. Slouží k vytvoření kontrastního interiéru.

• dekorace z nábytkové fasády, nábytkových panelů;

• horní víko regálové systémy;

• Pouzdro kancelářský nábytek;

• podlahy laminát.

Interiéry s vložkami z tmavého popela Shimo dopadne elegantní a praktické. Nejvhodnější možnost - vytvoření klasickém stylu.

Podívejme se na využití světla a tmavý popela Shimo v interiéru

Shimo Ash světla

Shimo Ash dark

Shimo tabulka popel TV

Shimo popílku v interiéru obývacího pokoje

Wall popel Shimo light

Tweet

Chcete-li zanechat komentář, musíte se přihlásit

Populární články

Interiér pokoje s fotografií na plochu noční město

Výhody skříň v obývacím pokoji s TV

O PROJEKTU

Mebika - moderní portál oprav, interiéry a nábytek. Zde najdete inspiraci, mluvit s odborníky a vybrat nejlepší řešení pro vašeho domova či kanceláře. Staňte se členem a získat ty nejlepší a osobní sbírku materiálu

Ash: univerzální barva nábytku v domě a 70+ nepopsatelně útulný interiér

V prostorném obývacím pokoji v rustikálním stylu s nábytkem ve stínu jasanu

Dnes popel - velmi oblíbená barva nábytku (fotografie v odstínech světla a tmy). Soupravy a jednotlivé kusy nábytku v těchto barev lze nalézt v různých interiérů. Většina moderních zákazníků, jako je barva nábytku popela Shimo, který připomíná kávu s mlékem. Tmavý popel má širokou škálu aplikací. Tato barva je možno pozorovat nejen nábytek, ale i na podlahové krytiny v dokončení dveřních a okenních otvorů. Všechny pokoje jsou zařízeny v těchto barvách opticky rozšířit, a atmosféra v nich blíží se k maximálnímu pohodlí. Tmavá barva jasan nábytek Shimo - produkt s čokoládovou barvou s texturou, prostoupený žíly, které lze vidět na čerstvém řezání dřeva. Obecně platí, že tmavý popel se používá k kontrastní interiér.

Nábytek Ash pískové barvy vypadá dobře v domech v secesním stylu

Popílku v kuchyni v podkroví

Nábytek z masivního jasanu Dobře se mísí dekorativní cihly a je vhodný pro vytvoření útulné prostor v malé kuchyni

Nábytek popel barvy v interiéru

Nejvíce nábytek barva jasan se hodí tyto styly designu:

Skříň vyrobená z jasanu v minimalistickém interiéru

Nábytek vyrobený z popela je často používán pro interiéry v jasných barvách

Komoda vyrobená z jasanu a dubu v obývacím pokoji v klasickém stylu

Při výrobě výrobci nábytku používají přírodní pevné nebo dýhu:

 • pro dekorativní panely na stěnách i sestav dveří;
 • pro desky, kuchyňské povrchy a jídelních stolů;
 • pro svislé a vodorovné police;
 • na polici;
 • Pro skluzavky a dětský nábytek;
 • nábytku v kanceláři.

Kuchyňský ostrůvek popel Shimo dark

Sada klasického nábytku z popela

Interiéry v barvě odlišné elegance a praktičnosti, protože barva popela téměř žádné stopy po ruce a prsty. Nejvhodnější styl takového nábytku - classic.

V případě, že majitel domů plánuje uspořádat prostor v jemných pastelových barvách, budou plovoucí podlahy, dveře, nábytek popílek padají v příhodném okamžiku. Jsou vhodné i ve zcela bílých interiérů.

Bílá kuchyňská linka v kombinaci s barvou dřevěného nábytku popela vypadá teplé a útulné

Parkety a nábytek z těchto dřevin má nejen estetický vzhled - materiál známý vynikajícími fyzikálními vlastnostmi:

Nábytek vyrobený z popílku může být použit v koupelně

Nábytek vyrobený z popela - vhodným řešením do kuchyně. Nízká hořlavost, plísňové odolnost a snadná péče, aby bylo nevyhnutelné každé domácnosti

Popílek má širokou škálu barev, ale všechny patří do chladu, protože mají šedavý nebo narůžovělý odstín. Z tohoto důvodu, popílku Dobře se mísí interiérech, ve kterém existují následující dokončovací tóny převažují:

Harmonické kombinace popela nábytku (skříně, postel) s lakovaných podlah modřínu

Popel studené barvy ladí s mramorem a vypadá ušlechtilý na bílém kuchyni

Vestavěný popela béžové barvy pro milovníky přírodních interiérů a pastel

V případě, že majitel chce vyzvednout nábytek nebo podlahové krytiny, lehké popel dveře a okna, vhodné barvy, ale z jiných dřevin, je nutné věnovat pozornost dubového pole, modřín, bílá akácie, švestek a černých třešní. To je také charakterizován studena odstín pro tyto kameny.

Tip! Nebýt mylný s výběrem, jít do obchodu, vzal s sebou malý kousek parket nebo laminátu. K dosažení dokonalé přizpůsobení je nepravděpodobné, ale poradce je nutné vyzvednout něco, v co největší míře vhodnou situaci. Na rozdíl od obecného režimu jedné nebo dvou tónů nebude patrné.

Luxus popel parkety ve vrcholném interiéru místnosti

Jak popel je v kombinaci s jinými materiály

Bílý popel v dokonalé harmonii s švestek má také chladném stínu. Nicméně, odtok je o něco tmavší než jejich třídy „příbuzný“, takže na světlém pozadí jasně vyvodit nábytek s švestkové akcenty.

Tato kombinace je příliš měkký vnitřek se stává jasnější a živější. V místnosti, kde je kontrast, a to i zrakově postižené osoby je zběhlý. Dokončit vytvořený obraz přispěje k další podrobnosti a dekorace šedé, fialové, bronzovou barvu. Pomůže zaměřit se na příchozí jasně modrou vázu nebo sochu, instalovaný ve středu tabulky.

Prodej venkovský dům: postel z masivního třešňového dřeva skříně a popel

Black Cherry je ideální pro exotické interiéru. Rozdíl mezi těmito dvěma materiály je tak nápadná, že nebude kazit obraz, ale spíše ji zdobí. Studený odstín - to je to, co spojuje dvě zcela opačné barvy.

Za účelem dosažení dokonalé harmonie, stěny místnosti se doporučují namaloval v zářivě terakoty a nábytku pro použití měděných tvarovek. Čalounění a polštáře by také měly mít terakotové odstíny.

Bright kuchyně z venkovského domu: terakotové zdi a kuchyně popel

Tip! Tento interiér je třeba přidělit jednu velkou tmavě zelené prvek. Může to být obrázek nebo rohož na podlaze. Clona je lepší zvolit béžové, růžové nebo fialové tóny.

Vedle studené maticí popela vyzařuje teplo. Ale použití těchto kombinací k tomu hladký přechod, který bude poskytovat světlo kávu tapety nebo čalounění odpovídající barvě.

Studená kuchyně ořech v kombinaci s židlemi a strop z masivního popela čokoládové barvy

Pomůže zdůraznit obraz světle zelené nebo modré závěsy. Kliky dveří musí být vyrobeny z bronzu.

V popelu, stejně jako většina ostatních cenných druhů, existuje mnoho nesporných výhod:

 1. Šetrné k životnímu prostředí materiál nemůže být zpochybněna. Nábytek z přírodního dřeva nepoškozuje lidské zdraví.
 2. Smrštění se provádí tak účinně, že nastaví a jednotlivé kusy nábytku nejsou předmětem dalšího destruktivní vlhkosti.
 3. Ash je velmi snadno manipuluje, díky kterému master-truhláři mají příležitost k vytvoření jedinečné reliéfy a zobrazení hladké linie.
 4. Nábytek Ash se perfektně hodí do každého interiéru, naplnit ji teplo a pohodlí.

Volně stojící a vestavěného nábytku z této dřeviny jsou vhodné pro obývací pokoj, ložnice, předsíň a dokonce i do koupelny. Bez ohledu na to, co to je - postel, noční stolek, šatní skříň, - kvalita výrobků bude vždy na vrcholu. V důsledku toho se cena takového nábytku nemůže být nízká.

Ash v teplých odstínech vypadá útulný a nevyžaduje komplikované dekorativních prvků

Do kuchyně stanovuje zvláštní požadavky, pokud jde o pevnost, odolnost vůči vlhkosti a vysokým teplotám. Ash - materiál, který v sobě spojuje všechny tyto vlastnosti. Nábytek Ash nezáleží na velikosti prostoru kuchyně je stejně harmonicky integrován do velké kuchyně, a kuchyň je malá velikost.

Kuchyňská linka, kombinující vložení popílku a chrom povrchem

Parkety a v souladu s ním stěnových panelů popel

V klasickém stylu jsou vhodné jednoduché fasády, jako takové by měly být vybrány pro barokní skříně a skříňky, dveře jsou zdobeny složitými řezbami a ornamenty. Velmi originální vzhled bar, který se používá pro výrobu popel.

Klasická kuchyně s kuchyňský ostrůvek Ash

High kuchyně z popílku se místnost opticky vyšší

Osoba, která patří do péče a zdraví svých blízkých, je nepravděpodobné, že by zaplnil vnitřek obydlí syntetických materiálů. Jeho láska ke všem přírodně, a to ukáže při výběru nábytku.

Většina domácností trávit čas v kuchyni, obývací pokoj, ložnice. Proto by mělo být pohodlné a útulné v těchto místnostech. Že strom je nejbezpečnější a esteticky významné.

Postel - kus nábytku, který je závislý na kvalitě spánku, což znamená, že zdravotní stav a lidský výkon po celý den. V případě, že postel je nepříjemné, ale její tělo vyzařuje nepříjemný syntetický zápach dobrý spánek nemůže být řeč. Design ložnice popel má pozitivní vliv na psychický stav a mají příznivý vliv na náladu.

Postel z masivního popela v ložnici barvu kávy s mlékem

Velmi důležité pro pohodlný pobyt v domě má pevnost velké skříně. Tyto návrhy jsou nyní nejžádanější díky své funkčnosti, různé náplně a velkou kapacitou.

Obrovský šatník Ash - cenově dostupný luxus

Police, pro výrobu z používaného výrobcem přírodní pole, není ohýbat pod tíhou velké, nejsou vyzařují nepříjemný zápach, neuvolňují toxiny, které se mohou namočit do oděvu.

Zvlášť důležitá je síla polic a vzory pro audio a video, které mají vždy velkou váhu. Pokud používáte chatrné police vyrobené z dřevotřísky a podobných materiálů, mohou zhroutit pod tíhou a poranit cestujícího místnosti.

Popel barva nábytku: fotografie koupelnového nábytku

Koupelna - místnost s vysokou vlhkostí. Vzhledem k nábytku zde by měla být zvláštní. Vložíte-li v koupelně skříně a pouzdro na tužku ze dřeva, která je náchylná k poškození vlhkostí, bobtnají velmi rychle ztrácí stabilitu a stát se jednoduše nevhodné pro použití. V případě takových problémů s popelem majitel nikdy nebude mít.

Noční stolek popílek, zrcadla, průhledné příčky se přidávají lehkost a koupelny

Podstavce tmavého popela v koupelně zdůrazňují vytříbený vkus majitelů domů

Ash - univerzální materiál pro nábytek v koupelně. Ten se hodí do dobře s světlé stěny a mramorové akcenty

Tohoto materiálu v koupelně, můžete dokonce ujmout. Předem ošetřeny speciální povrchovou úpravou antiseptické impregnace a laků, po kterém to může být několik desítek let. Srovnáme-li teplé dřevěné dlažby, druhá výrazně ztrácí, protože je zima iv létě. V koupelně tatáž osoba se musí postavit na podlahu s bosýma nohama.

Ash v koupelně, můžete zdobí stěny a strop. Tato kombinace poskytne místnosti atraktivní a komfortní vzhled. Přesně tak, jak používat povrch, je třeba se rozhodnout, na základě finančních zdrojích jejich rodiny.

Kombinování různých barev popela v regenerační lázni

Ash má vysoké výkonové charakteristiky, takže z tohoto materiálu nábytek splňuje mezinárodní standardy kvality, je dlouhý a vypadá velmi krásná. Ve srovnání s jinými cennými druhy popela má přijatelnou cenu, a paleta barev umožňuje zvolit prvky pro konstrukci každého interiéru.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

28 + = 38