Shimo Ash fotografie light

Shimo Ash fotografie light

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Shimo Ash v moderním interiéru

Vytvoření krásný design interiéru zahrnuje svědomitou prací vybrat typ materiálů, barev a textur. Je důležité, aby všechny detaily byly navzájem kombinovány do jediného snímku. Dnes, návrháři dokončit apartmány použít celou řadu materiálů. Jedním z nejpopulárnějších je popel druh Shimo. Jaký druh materiálu, a jak ji aplikovat na pokoji?

Interiér bytů Často můžete najít položky, které jsou velmi podobné dřevu ve stínu mléčné kávy. Charakteristickým znakem těchto výrobků je přítomnost ostrých a různých pásmech. Tento materiál je označován jako popela Shimo.

Shimo Ash světla

Aplikovat je možné v jakémkoliv stylu.

 • Ve stylu Provence popela Shimo lze dokonale kombinovat s jasná světla.
 • V klasickém interiéru materiálu se hodí nejlépe.
 • Trendy minimalismu stvořené pro použití předmětů vyrobených z popela Shimo. Tento styl zahrnuje použití neutrálních a tlumených odstínech, což je zvolen materiál.

Každý z výše uvedených fólií mohou být bezpečně použity v podlahové krytiny barva bílá popel. To bude dát prostor pocit lehkosti a svěžesti. Kombinace různých odstínů každé místnosti budou mít prospěch.

Shimo Ash světla v interiéru

Tento materiál je imitace dřeva, který má ve své struktuře žilkování z přírodního materiálu. Výrobky z tmavého Shimo popela v interiéru mají bohatou čokoládovou barvu.

Shimo Ash světla v interiéru ložnice

V apartmánech lze často najít tyto údaje o situaci v tmavé čokoládové barvě popele:

 • Interiérové ​​dveřní panely.
 • Původní vložky do nábytku frontách.
 • Poličky pro knihy.
 • Leaf skříně.
 • rack panel.
 • Nábytkové skříňové prvky.
 • Pracovní desky stolů.
 • Podlahové krytiny.

Interiérové ​​dveřní panely

Použitím tmavé popel nábytku Shimo v interiéru v kombinaci s lehkými předměty, můžete si vytvořit dobrou verzi klasické dekorace interiéru, jak je vidět na fotografii.

Světlý a tmavý popel Shimo v interiéru, vytvořit krásný uspořádání každé místnosti. Například pro dokončení kuchyňské desky návrháři často používají a kuchyňský nábytek, vyrobený z materiálu Shimo popela. Příjemné barvy těchto návrhů se perfektně hodí do kuchyňského uspořádání. Kromě toho přísné formy a dobrou kombinací tmavých a světlých panelů může vytvořit zvláštní styl místnosti.

Shimo Ash v interiéru kuchyně

Spektrum použití výrobku Ash Shimo nemožné omezit účel nebo velikost prostorů. Jdou skvěle s téměř jakýkoli styl, velikosti a dalších vlastností těchto pokojů.

Shimo Ash v interiéru obývacího pokoje

Light Shimo popel v interiéru obývacího pokoje přináší pocit lehkosti a svěžesti. Zvláště relevantní údaje o kvalitě jsou u malých obývacích pokojů. Na snímku ukazuje, jak tento případ nábytek popel Shimo dokonale kombinuje s jednoduchý, ale stylový design opce haly.

Wall popel Shimo stínítko

Vynikající volbou pro hosty, je multi-funkční stěna, v kombinaci tmavé a popílek Shimo. Tento kus nábytku je praktická. S mnoha šuplíky a výklenky ve zdi mohou být umístěny dekoračních předmětů, televizní techniky, zarámovaných fotografií a dalších osobních věcí. Kombinace tmavých a světlých ploch, nesnižuje vizuální prostor, což mu dává zvláštní chuť.

Wall popel Shimo ve světlých a tmavých odstínů

Dnes je v módě pro použití v interiéru výrobků vyrobených z popela Shimo. Tento materiál je uveden v tmavé a světlé verzi, která vám umožní vytvořit stylové a originální design interiéru. Praktičnost a univerzálnost materiálu umožňuje použít v kterékoli místnosti kvadratura a určení. Vzhledem k těmto vlastnostem, jasan Shimo je velmi populární v moderních interiérech.

Použití světla a tmavý popel Shimo v interiéru

Použití světla a tmavý popel Shimo v interiéru

Shimo Ash, světlo a tma se velmi často používá v moderních interiérech.

Popílek má Shimo odstín káva s mlékem, s ostrými a jasné pruhy, imitující dřevo struktura popela. Tato barva je vhodná pro následující styly:

• Provence - využití pastelových barvách s jasnými postříkání jiné barvy;

• classic - tlumené barvy a spousta dřevěného nábytku;

• Minimalismus - tlumené a neutrální tóny v interiéru.

Interiér barva světla popela Shimo mohou být použity v nábytku, laminátové podlahy a interiérové ​​dveře. Ten bude nejen poskytnout pohodlí a komfort v místnosti, ale také opticky zvětšit prostor.

Tmavý popel Shimo - tento výrobek je tmavé čokoládové barvy, pruhovaný se strukturou dřeva popel. Slouží k vytvoření kontrastního interiéru.

• dekorační vložky do fasády Nábytek panelů;

• horní víko regálové systémy;

• Pouzdro kancelářský nábytek;

• podlahy laminát.

Interiéry s vložkami z tmavého popela Shimo dopadne elegantní a praktické. Nejvhodnější možnost - vytvoření klasickém stylu.

Podívejme se na využití světla a tmavý popela Shimo v interiéru

Shimo Ash světla

Shimo Ash dark

Shimo tabulka popel TV

Shimo popílku v interiéru obývacího pokoje

Wall popel Shimo light

Tweet

Chcete-li zanechat komentář, musíte se přihlásit

Populární články

Interiér pokoje s fotografií na plochu noční město

Výhody skříň v obývacím pokoji s TV

O PROJEKTU

Mebika - moderní portál oprav, interiéry a nábytek. Zde najdete inspiraci, mluvit s odborníky a vybrat nejlepší řešení pro vašeho domova či kanceláře. Staňte se členem a získat ty nejlepší a osobní sbírku materiálu

Nábytek: Shimo Ash světla

popel-barevný nábytek Shimo světlo v Čeljabinsku

Kompaktní stěnu do obývacího pokoje za nízkou cenu. Velikost: 1530 * 1560 * 400 mm. Nika TV: 900 * 650 mm. Barvy: wenge / bělený dub, jasan Shimo světlo / tma. Tvaru rack.

Stěna do obývacího pokoje za nízkou cenu. Velikost: 1660sh 1820v * 432 g mm. Nika TV: 960 * 828 mm. Barva: Ash Shimo světlo / tma, wenge / dub mléčný. Váha: 90 kg. Zadní stěna zahrnuje montáž na stěnu.

Levná stěnu do obývacího pokoje s tvarovaným stojanu. Šířka: 1500 mm. Výška: 1600 mm. Hloubka: 400 mm. Výklenek pro televizní 1050 * 670 mm. Barva: bělený dub / wenge, jasan Shimo světlo / tma.

Kompaktní stěna pro obývacím pokoji v ekonomické třídě. Velikost: 1500 * 1680 * 420 mm. Barvy: dub wenge / bělený dub, Shimo dark / light Shimo. Šatní skříň s policemi, velký šuplík výsuvných.

Stěna do obývacího pokoje v moderním stylu, za nízkou cenu. Velikost: 2100 * 1820 * 440 mm. Nika TV 1310 * 740 * 440 mm. Barvy: wenge / bělený dub, jasan Shimo světlo / tma. Ve skříni police.

Levná na zeď v obývacím pokoji. Populární, funkční model. Velikost: 2100 * 1820 * 410 mm. Nika TV: 1200 x 1000 mm. Barvy: wenge / bělený dub, jasan Shimo světlo / tma.

Kompaktní Kuchyně ekonomické třídě za nízkou cenu. Šířka: 1600 mm. Barvy: Ash Shimo tma / světlo. Skříňka pod umyvadlo faktury není dokončena desce. Cena nezahrnuje úklid, parabolu, stěnový panel. Můžeme vybavit příplatek.

Modulární kuchyně s prosklenou horní fasádou. Cena je závislá na fototechniky dále. Barva Headset: Shimo jasan tmavý / světlý. Barva desky: Onyx. Šířka: 1500 mm. Hloubka: spodní skříňky 425 mm, horních skříněk: 290 mm. Výška: spodní skříňky 840 mm, horní skříňky 626 mm. Umyvadlo skříňka 810 mm. na výšku, to není vybaven deskou. N600-1YA spodní skříňky, ... více »

Tatiana 1800 (Vavilon58) - 6700 rublů.

Ready kuchyně. Šířka: 1800 mm. Barvy: wenge / bělený dub, jasan Shimo tma / světlo. Volby: - ​​horní skříňka 800 mm. - Horní stojan 600 mm. - Horní stojan 400 mm. - spodní skříňka pro umyvadlo bez pracovní desky 800 mm. - spodní skříň desktop 600 mm. - s spodní skříňce 4 zásuvkami 400 mm. - pracovní deska, barva ... více »

Levná ergonomické sezení stěna pro kombinované barvy. Velikost: 2100 * 1785 * 400 mm. Barvy: wenge / Loredo borovice, jasan Shimo dark / light ash Shimo. Nika TV: 900 * 700 mm. Ve skříni police.

Rychlé vyhledávání na nábytek

Olivia 3 - 8830 rublů.

Valencia 3 - 13 940 rublů.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

42 + = 44