Šicí polštáře s rukama

Šicí polštáře s rukama

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak ušít polštář

Měkké, pohodlné polštáře v původním provedení je vždy důležité, a to i v užším interiéru. Vědomím jednoduchá pravidla vyšívání, budete moci přidat trochu pohodlí svého domova. V tomto článku se dočtete krok za krokem doporučení, jak ušít polštář, dozvědět se o materiály pro napernika, povlaky na polštáře. Budete rozumět tomu, co plniva pro dekorativní polštáře, je lepší používat, naučit šít předměty neobvyklého tvaru a účelu. Šít sedací souprava, v podobě písmen abecedy v podobě hraček, mateřství a další polštář! Začneme tím, že s ohledem na obecná pravidla výroby.

Krok za krokem instrukce pro výrobu polštáře s rukama

Pokud již máte loveckou praxi v navrhování a kreativní produktového designu, před tím, než polštář, budete muset najít potřebné nástroje a materiály. Pro výrobu řemesel potřebovat tyto doplňky:

 • šicí stroj;
 • kus látky;
 • jehly a nitě;
 • kolíky;
 • nůžky;
 • centimetr;
 • milimetrový papír vzory, v případě, že polštář bude složitý tvar;
 • pro značení - tužky, pastelky nebo značku do tkáně;
 • dekorativní prvky.

Výrobky s naperniki a povlaky na polštáře by měl vždy rozhodnout pro hygienu, v případě, že produkt je nejen dekorativní prvek, ale také příslušenství spánku. Materiál pro napernika vzít přirozený (satén, Calico), pevně zabalit ne vylezl. Jako plniva používá řadu formulací. Je třeba mít na paměti, že obsah chmýří nebo peří schopných způsobovat alergie, takže lepší vybrat si moderní technologické materiály: výplň polyester, hollofayber, komforel. Pro dobrý spánek vedle postele dát dobrý válec naplněný vonnými bylinkami, seno.

Chcete-li obdélníkový polštář na pohovce s rukama, zjistit, jakou velikost by měly být, a to bez ohledu na to, že je nutné zvolit jeden systém při řezání tkaniny:

 • Řez dva identické díly požadované velikosti hmoty, takže na každé straně příspěvku 1 cm šev pro zpracování .;
 • nebo pro měření délky dvou polštářů, přidejte šířku 2 cm. ve švech, složit látku na polovinu, šít dvě strany.

Šít spojovacím okraji plátna, a poslední steh:

 • Oni tvoří střed nádivkou přes zbývající plnicího otvoru a zašít konec skrytého švu;
 • nebo všitý zip.

Kdy by měl být šití polštáře na paměti, že vzor je podobný povlak na polštář, ale její velikost je 1 cm by měla být více než základy polštář a 1 cm švy zpracování pripuskayut. Bude to velmi výhodné, je-li vložen do šicí polštáře zip nebo suchý zip. Pokud polštář je zápach, je třeba:

 • přidat do velikosti délky 15 cm tkaniny, které se ohýbají na špatné straně;
 • položený na druhé straně polštáře a jeho okraj se musí shodovat se ohybové zápachu;
 • šít boční švy.

Chcete-li získat hladký vzor, ​​kreslit požadované písmeno na milimetrový papír, kontrola symetrické složené připravený rozložení podél středové osy. V tkáni označují dva okruhy písmeny: jednou na rozložení, druhé - soustružení rozložení zrcátka. Boční část (tloušťka písmen) na míru, jak dlouhý pruh tkaniny řezáním materiálu v jednom směru podél společné závitu. Vzhledem k tomu, že tloušťka polštář je velmi důležité, že je lepší, aby se příspěvek ve výši 2 cm., Vzhledem k tomu, že objem opticky zmenšit po nádivkou izolaci. předpisy:

 1. Jednoduché znaky jako „T“, „T“, „C“, z vnitřní strany ven a šité evert.
 2. Pokud se shromáždí písmenem „A“ nebo „D“ na první čelní straně šitého vnějšího obrysu.
 3. Současně, na druhé straně pásu rovnoběžně s aplikovaným štítkem, aby nedošlo k roztažení materiálu, šití na druhou stranu.
 4. Nechat neproshitym řez na jedné straně pod břevno písmeny - dírou ji naplnit.
 5. Pás, který je tlustý písmena šité nejprve pouze s jednou vnitřní (na panelu) části dopisu.
 6. Zbytek švech dělat po zkroucené věci.

Na otázku, jak se dělá původní polštář ve tvaru srdce, existují dvě odpovědi. Prvním z nich je k tomu dva ve tvaru srdce vzor, ​​šít jim dát náplň, ozdobný šev zvládnout. Neobvykle vypadá to, že výrobek, pokud si ozdobit jednu stranu tisku polštář foto s obrazem milovaného člověka, nebo v malém látkové růže satén. Druhá metoda - kreslit srdce na polštáři. K tomu musíme vybojovat polštář.

Na další kus látky, kontrastní barvě (červená tkanina se dobře hodí), nakreslit srdce na lepenkové šablony pre-cut a vystřihnout se zásobou obrysu 2,5-3 cm, dále akční .:

 1. Na špatné straně jedné poloviny polštáře symetrické vyložit řez a upevněte s kolíky srdce nahoře - lepenkové šablony, jejíž obrys kruhu tkaniny.
 2. Steh, odchýlení 1 cm od šablony obrysu.
 3. Na přední straně ve středu vyšívané postav, aby se lepenkové šablony, řezané kolem jindy.
 4. Oddělit dva kusy tkaniny šitou s vědomím, že dno šité - to je srdce. Je pouze nutné, aby se řez v povlaku na polštář a opatrně řezaný otázkou jen kroužil obrys.
 5. Dekorovat šev, aby se krásný límcem měkkých tkání.

Tento polštář je dobré co do činění s dětskými pletené svetry s dlouhými rukávy, které je již malý vaše drobky. Takže ta věc bude najít nový život, a dítě bude legrace a zábavy, a to, co potěší lehnout si zdřímnout. „Cat“ - velký silniční verze, například, na cestě. Uvažujme, jak snadné je ušít polštář hračku:

 1. Připravit rozvržení hlavu a kočičí uši, střih kolem těchto částí na tkaninu a střihu.
 2. Chcete-li použít pouzdro ocas, zábava být na špičce holí kole kožešinové bambulí.
 3. Zobrazit ústí zvířete: se silné látky vhodné barvy (s výhodou z plsti nebo kůže) v obrobku do očí, nosu, jazyka. Vyměňte je s tlačítky. Šít podrobnosti, které potřebujete na cílovém místě.
 4. Knír představují symetrické švy nebo dělat vyšívání.
 5. Díly pro montáž, vyplnit náplň, šít mezi sebou.
 6. Vzhledem k tomu, že dítě bude hrát gamepadu v podlaze, je třeba vzít v úvahu, že je snadno vymazat.

Master-class na to, aby polštář pro těhotné ženy

Těhotné ženy budou velmi užitečné tipy na to, jak vytvořit polštář pro těhotné ženy. Toto objetí zlepšuje kvalitu spánku. To je dlouhá ve tvaru písmene C nebo U-tvarovaný výrobek je vhodný dát pod břichem, kde žena spí na jeho straně. Velikost je určena růstem ženy kolem ramene k kolena, normální šířka je 25-50 cm a vnitřní délku obvodu by přesáhnout kolem pasu.

Vzor polštář pro těhotné ženy je jednoduchý, po výpočet velikosti formátu by měl být aplikován přímo na tkaninu s Seam, šít detaily a věci. Při výrobě těchto výrobků je třeba dát přednost nealergenních materiálů. Mělo by být šít pár povlaky na polštáře, že to bylo vhodné používat každý den, a to i po narození dítěte při krmení drobky.

Beanbag židle nebo stolička z útržků

Na otázku, co mohou být vyrobeny z útržků, nejjistější kreativní odpověď - což je Beanbag. Round může být pohovka pro zahradní nábytek či textilní pevné usazení na židli. Šít vystřihnout se počítá a požadované množství kousků - od 4 do 12 nebo více oborů. Je lepší použít lepenkové mockup aby přijali stejné části.

Zesilované části ve dvojicích, opakující se, až se dostanete kolem přední boční airbagy. Je důležité, aby se ujistil, že patchwork švy byly rovné, oni pokračovali v jedné přímce. Způsob D:

 1. Výřez kruh tenké pěny nebo velikosti odpalování čelní airbagy straně a šít z vnitřní dvojité prošití podél obrysu náplasti.
 2. Druhá část polštáře provádět podobně, nebo vyříznout kus látky velikost přední straně.
 3. Pro bezpečné uchycení na židli popruhy šité na produkt. Za tímto účelem je úzký pás tkaniny požadované velikosti by měly být sníženy, složené na polovinu, na železo a sešít okraje.
 4. Řemesla sestavit, výplně pěna nebo měkký hadřík, šít skrytý steh.
 5. V místě, kde sbíhají zbytky, přišít knoflík dekorativní.

Jak zajímavé vyzdobit polštář

Použití ozdobných prvků - otázkou vkusu. Hlavní výzdoba bude velmi barvu a texturu povlaky na polštáře. Šít je v harmonii s barvami a vzory na stěnách, nebo v rozporu s čalouněním. Několik různých kryty změnit interiér bytu na náladu. Pro registraci polštářky v orientálním stylu krásné role šňůry s brilantním nit, a připevněte ji na obvodových spojů, a na rozích připevnit kartáč.

Bude to originál, je-li na polštář vyšívaný jména těch, kteří jej také jako dárek. Elegantní vzhled:

Video návody pro začátečníky šití dekorační polštáře

Je-li řada pohodlných polštářů vás okouzlený, ne odložit myšlenku na pozdější dobu, vyberte si oblíbenou volbu a dostat se do práce! Dokonce i když jste nikdy praktikována v šití, budete nutně získat původní proti krádeži díky radám mistrů, který byl předložen ve videu. V jejich detailní popisy, naučíte šít polštář ve tvaru válečku krok za krokem, pochopí jemnosti procesu balení, švů a rohů, tajemství ozdobnými ornamenty. Postupem času se naučíte, jak provést nějaké oblíbené měkký malou věc na posteli nebo pohovce.

Jak ušít dekorativní polštář nebo kryt

Fotoidei krásné polštáře vyrobený vlastníma rukama

Porozumět plně nuance a rozhodnout, co přesně roztomilý a útulné měkké řemesla byste chtěli přidat do svého domova. Chcete-li to provést, naleznete obrázky z produktů vyrobených kvalifikovaných pracovníků doma. S ohledem na obrázky a poslouchat vzniknout při sledování emoce, určitě budete vyzvednout polštář pro vás osobně, budou moci stáhnout obraz a vaše možnosti než příjemně překvapí svou domácnost.

Zmírnit své vlastní rukou (Master Class). kreativní nápady

Polštáře - základním atributem ve výzdobě postele nebo pohovky. Nejenže pomůže k relaxaci pohodlně. Můžete snadno přidat nový kontakt na výzdobě interiéru s pomocí takových věcí, jako šité polštáře s vlastníma rukama. Master-class na vytvoření těchto doplňků nabízejí celou řadu způsobů, jak prozkoumat níže.

Patchwork styl je ideální pro výrobu krásné věci pro pohodlí domova, jako je například noční koberec, přikrývky, deky a polštáře, vlastníma rukama.

Master class na šití:

 1. Vezměte roucho z různých barev. Přednostně jsou všechny cáry dobře dohromady.
 2. Řez devíti stejných čtverců a pět srdce na velikost o něco méně.
 3. Z pěti čtverců vystřihnout střed tvaru srdce.
 4. Čtyři náměstí šikmo dvakrát, každý rozdělen do čtyř trojúhelníků.
 5. Udělat schématu polštáře (obrázek 1).
 6. Vezměte čtyři prvky, které jsou shromažďovány v jedné krabici, a sostrochite dohromady (obrázek 2).
 7. Podobně připojit všechny čtverce (obrázek 3).
 8. Šít srdce v odpovídajících čtverců (vyobrazení a 4 a 5).
 9. Sostrochite dohromady všechny připravené čtverečky, čímž jim tři třemi.
 10. Řez čtyři proužky. Jejich šířka je rovna straně náměstí, a výškou - série tří částí.
 11. Řez čtyři čtverce.
 12. Sostrochite všechny prvky mezi sebou (obrázek 6).
 13. Řez pevný kus látky, která velikost je stejná jako přední části sedáku (obrázek 7).
 14. Šít had (obrázek 8).
 15. Sostrochite přední a zadní stranu polštáře k sobě.
 16. Naplňte povlak na polštář syntetické vycpávky hollofaybera nebo jiné plnivo.

Polštář připraven!

Ozdobné polštáře na pohovce může mít jakýkoliv tvar. Například tvar květu.

Návod, jak vytvořit polštář:

 1. Trvat deset patchwork textilie - Pět prostý a pět květovaný.
 2. Sčítat všechny šest kusů a řezané ven z okvětních lístků (obrázek 1).
 3. Šít lístků, v párech, spojující chlopeň s monochromatický vzorované. Opustit dno díry (obrázek 2).
 4. V každém výstupku perou plnivo (obrázek 3).
 5. Máslo spodní lalok, od okraje jednoho centimetru a sestehujte textilie (obrázky 4 a 5).
 6. Sešít všech pět lístků (obrázek 6).
 7. Řezané dva stejné kružnici, jejíž průměr musí být výrazně větší než cent květu.
 8. Ve středu každého plnicího místa a vytáhněte okraje k sobě (obrázek 7).
 9. Vložte jeden kruh na každé straně květu a pečlivě šít je na plátky (obr. 8)

Původní pad je připraven!

Tyto atributy sofa stala v posledních letech velmi módní. To není překvapivé. Koneckonců, jsou nejen oni krásný a neobvyklý vzhled, ale také pohodlné. Především je to velmi jednoduché šitý polštář vlastníma rukama.

 1. Kreslit na kus papíru potřebných dopisy a řezané ven (obrázek 1).
 2. Pak dal vzor na tkaniny a výpalků (obrázek 2).
 3. Také páska řez, jehož šířka se rovná na požadovaný objem polštářů a délka musí těsně obepínat dopis na všech stranách (obrázek 3).
 4. Páska šil na jedné straně písmeny (vyobrazení 4-6).
 5. Šité druhá boční písmena, za zanechání malé otvor s straně (obrázek 7).
 6. Odstraňte polštář (obrázek 8).
 7. Utěsnit polštář výplň a šít otvor (Obrázek 9).

I taková forma může být vytvořena vámi zmírnit své ruce.

Master class na šití:

 1. Vezměte strukturu oranžové a bílé barvy, stejně jako klapka se vzorem (obrázek 1).
 2. Oranžové tkaniny, řezané dva stejné díly - tělo liškami s ušima (obrázek 2).
 3. Patchwork, vzor, ​​řezané kruh - budoucí Tum (obrázek 3).
 4. Na přední straně jedné z částí šít trojúhelník - čenich, oči, korálky a výtok, a pod - tum (obrázek 4).
 5. Sostrochite podél zadní a přední.
 6. Odstraňte polštář a vyplnit výplň.

Polštář ve tvaru lišky připraven!

Tímto způsobem můžete snadno ozdobit polštář jako stávající a nové. K tomu, stačí vybrat požadovaný obvod vzor vzít nit plátno a niti. Když je výšivky dokončení sedák, přední strana je našita na inverzní (jednoduché klapky tkáně), a sama o sobě naplněna povlak na polštář excipient.

Takto si můžete udělat hodně nožičky s různými obrazy. Styl je jeden.

Myšlenka aplikace může být libovolný, ale ozdobné polštáře na pohovce šité podobně.

Pokyny pro vytvoření „Peacock“ aplikace:

 1. Na list papíru, nakreslit siluetu tělo páva korunu a trochu (obrázek 1). Od několika z nich bude ptačí ocas.
 2. Připevněte vzorek k látce a vystřihnout detail páva (obrázek 2). Nemusíš ustoupit.
 3. Vystřihnout dva identické obdélníky vytvořit polštář na polštář.
 4. Dát tvář před jedné ze stran.
 5. Podlijeme všechny detaily aplikace v pořadí, v jakém by měly být v konečné podobě (obrázky 3 a 4).
 6. Prošité všechny prvky (obrázek 5). Linka může jít jak na straně obrysu a centra. To vše závisí na vašich představ, možností šicího stroje a fantazie.
 7. Sostrochite podél přední a zadní části polštáře a místo uvnitř výplně (obrázek 6).

Dekorativní polštář připraven!

Master class, jak ušít polštář kulatý tvar:

 1. Na list papíru nakreslete kruh. Jeho průměr se rovná velikosti budoucího podložky. Rozdělte kruh do dvanácti stejných segmentů, a snížit jeden z nich.
 2. Připojit do tkáně segmentu náplasti různých barev a snížit plátky dvanáct (obrázek 1).
 3. Uspořádat všechny segmenty v přední části kruhu se střídáním monochromatické barevné detaily (obrázek 2).
 4. Šít dvojice barevných a bílých částí (obrázek 3).
 5. Nyní máte šest párů segmentů (obr.4).
 6. Sostrochite dohromady tři páry segmentů (obrázek 5).
 7. Nyní máte horní a dolní části kruhu (obrázek 6).
 8. Složit polovin k sobě a sostrochite dohromady (obrázek 7).
 9. Složit kus látky na polovinu a šil kruhu. Přiložit ke kamarádovi cáry složit složit (obrázek 8).
 10. Nakreslit kruhovou konturu a řez jednou z monochromatického tkaniny (Obrázek 9).
 11. Vyříznout kus látky. Její délka by měla být rovna průměru teček a šířky - tloušťka podložky.
 12. Sostrochite dohromady konce obdélníku (Obrázek 10).
 13. Šité na jeden ráfků kruhů (obrázek 11).
 14. Šité k okraji druhého kruhu, takže malý otvor (obrázek 12).
 15. Odstraňte polštář a pevně utěsnit výplň (Obrázek 13).
 16. Šít otevření.
 17. Vložte dlouhý kus nit jehly.
 18. Šít polštář přes průchodem jehly středem polštáře. Konec nitě musí být na zadní straně (obrázek 14).
 19. Tvář speciální šít tlačítko (Obrázek 15). Řetězec silné vytáhnout zpět a Miss. Uvázat uzel.

Beanbag podnožka-ready!

Pletené mantinely jsou vyrobeny následujícím způsobem:

 1. Háčkování je řetízek smyček, aniž by sc sloupcích černou nití. Její délka je rovna velikosti budoucího podložky (obrázek 1).
 2. Vyrobený několik takových série (obrázek 2).
 3. Pak vejde několik řad bílou nití (obrázek 3).
 4. I nadále se plést střídavě černou a bílou nití (obrázek 4).
 5. Když je pravá část je připravena přijmout měkký hadřík a snížit klapkou o několik centimetrů vyšší než pletené (obrázek 5).
 6. Sešít kus pletené a textilní (obrázek 6).
 7. Uvnitř polštáře, umístěte výplň.

normalizovaný obal;normalizovaný obal;

 • Šití, vyšívání (171)
 • Video Semináře: šití, vyšívání (107)
 • Kabelky, peněženky (12)
 • Změny (11)
 • Obojky, pantofle, příslušenství a další (8).
 • Dekorační polštáře (8)
 • Vnější odezha a pokrývky hlavy (8)
 • Šaty, sukně (7)
 • Halenky, blůzy (2)
 • Plstící (2)
 • Pletení (163)
 • Pletené doplňky (54)
 • Pletení pro domácí třásně, květiny, motýli (39)
 • Časopisy (popis a výkresy) (23)
 • Šaty, sukně, tuniky (22)
 • Bundy, svetry, vesty (21)
 • Zábaly, pláštěnky, šály, mys (14)
 • Kabáty, válečky (8)
 • Kombinovaná pletení (8)
 • Ponožky Sledkov, pantofle (6)
 • Pletení pro děti (2)
 • Naši mladší bratři (68)
 • Recepty (61)
 • Pečení sladkosti (24)
 • Video recepty (20)
 • Maso, drůbež (14)
 • Bezmasá jídla, ryby, zeleninové pokrmy (14)
 • Saláty (7)
 • Pít (2)
 • Polotovary pro zimní (2)
 • Potraviny brambor (2)
 • Občerstvení (1)
 • Ortodoxní (43)
 • Easter (6)
 • Podobenství, povídky, poezie (35)
 • Účesy (28)
 • Vánoce a Nový rok! (23)
 • Péče o vlasy, tělo a tvář (17)
 • Zdraví (17)
 • Kapesník, šátek (13)
 • Děti (12)
 • Netříděné (9)
 • Plakáty, fotografie (4)

-Odebírat e-mailem

Krásný polštář s vlastníma rukama! Foto a video.

Aby interiér k dokonalosti, je důležité, aby bylo možné správně provést završen. Můžete použít dekorativní detaily, které spadají pod celkovým stylem místnosti. Hodný prvek pro zlepšení interiéru stylistů, mnozí se domnívají, dekorační polštáře.

Na tomto obrázku je znázorněno, jako stehu „sobrannuyu9raquo; povlak na polštář na polštář. Jak vidíte, nic složitého

Polštář může být vyroben ze starých svetrů

Dejte svůj starý Cardigan nový život. A zároveň i na polštáři

Bez ohledu na použití polštáře, jak je vyráběna s použitím kožešiny obložení s dlouhými nebo krátkými vlákny. Dekorativní polštář vlastníma rukama, můžete si dokonce z materiálů, které zbyly ze starých šatů. Můžete přiřadit polštář nebo háčkované, který bude vypadat prostě úžasné a velmi elegantní.

Tkanina na polštáře často kombinovány, čímž se získá originální exkluzivní věc. Tkanina je v tomto případě je lepší použít podobnou strukturou. Je důležité, aby se ujistil, že látka, která nemá úsek, nikoliv k doku s strečové tkaniny. To je způsobeno tím, že v důsledku takové kombinace mohou obrátit beztvarou monstrum, ne elegantní airbag. aby originál ozdobné polštáře, foto které lze najít na internetu, může každá osoba, která je držitelem jehlu a nit.

Zdobí polštář bez šití. Vezměte polštář a vhodnou velikost kus látky

Zabalit polštář tkaniny

Složit obšití a vložte jej do polštáře

Zde je čistý polštář. Rychlá a krásná

Ale jedna kůže nestačí: je třeba jej naplnit vhodným materiálem. Kupodivu to není vhodný pro tisk na bavlnu, který rychle vede na scestí, proč polštářů můžete obrátit nepříjemné buchtu. Další vhodné k plnění výplň polyesterové polštář. Samozřejmě, to také inklinuje ke ztrátě malého objemu, a to zejména, když je polštář používá nejen jako dekorace, ale také ke stanovenému účelu. Perfektní jedna náplň může být sintepuh a Fibertech. Jsou jedinečné v tom smyslu, že mají sklon k dortu, zatoulané a způsobit alergickou reakci, takže mohou být použity k vycpávání do dětských polštářů. Tyto materiály obnovit svůj původní lesk a objem i po několika praní. Můžete si je koupit v buněčných kulturách nebo umělé kožešiny. Je také možné použít pěnu, což je výhodné zejména při plnění polštář-válec.

Tento polštář je také provést rychle a bez námahy

Jen ušít polštář větší, než je nutné, a dotáhnout tkáně ve svazcích

To je všechno. Prostě vytáhnout a kravatu pevně. Dokonce si můžete šít

Výsledek - neobvyklá polštář

Pěna jakoukoli tloušťku mohou vyzvednout v prodejně stavebnin. Jako výjimka, můžete vyplnit polštáře srst a dokonce i zbytky látky. Avšak s takovým polštář výplň může dostat nedbalý. Ale výroba podlahových polštářů z hrubého materiálu, může to být dobrá možnost pro toto. Je také možné, aby hotový polštářek, aby původní výhodnou brašnu, která omezí výběr forma polštář čtvercové a obdélníkové.

Ale ne dost ušít dekorativní polštář: Musí být hodný k dekoraci. Tento krok je plně závislá na fantazii mistra. A příklady zdobení polštářů natolik, že dokonce i jen proto, aby jejich seznam je vše možné.

Pro takové krásné výzdoba bude potřebovat několik metrů látky a pár hodin v době, ale výsledek stojí za to cenu

Tak, aby dlouhý pruh tkaniny (10 cm) a složit jej v polovině

Šít tkaniny, jak je ukázáno na fotografii

Nyní závit po celé délce silné niti a utáhněte

Šít pásky na polštář ve spirále

Vezměte hadřík s skladem - je-li páska dokončení bude možné, jakmile délka chybějící doshit

Takže si můžete vyzdobit polštář libovolného tvaru - kulaté, čtvercové nebo protáhlé

 1. Nejpopulárnější jsou prvky příslušenství: stuhy, pásky, šňůry, knoflíky, flitry, spony, zipy, krajky a dalších sladkých prvků.
 2. Jednotlivé prvky interiéru mohou být tkaniny, ze kterých si můžete vytvořit aplikace, hromadné květiny nebo luky.
 3. Můžete použít akrylové barvy na textil, výšivky, ozdobných stehů ve formě různých typů kloubů a mnoho dalších technik.

Při výrobě polštářů, že je důležité používat kvalitní vlákno. Měly by odpovídat barvě a tloušťku materiálu. pletení a šicí nitě může být použit, zvláště při dekorativní švy ručně. Tyto nitě jsou vhodné pro výrobu kartáčů na výzdobu domácích polštářů. Nástrojů musí být vyhrazena jehly, nůžky, pastelky, který může nahradit mýdlo, markery, tužky, pera pro přenášení vzoru na tkaninu.

Krásný polštář s motýly z plsti

První děláme předlisek polštáře

Cut motýl vzorem vyrobené z kartonu a vystřihnout šablonu pro budoucnost cítil motýlů povlaky na polštáře

Fun jejich sledování na místech, kde budou „sidet9raquo;. Můžete v řadě, a to je možné, a v libovolném pořadí

Motýli šít tkaninu

Získáme velmi pěkný polštář

Kromě provádění složitých modelů polštáře je třeba papír, jehož prostřednictvím modelování z těchto vzorů, stejně jako jiné nástroje pro šití, které se obvykle používají v takových případech. Je-li sedák pletený, bude nutné připravit odpovídající háky nebo pletacích jehel velikost. A pokud budete používat výšivky, potřebují nástroje, které dělat vyšívání.

Je vhodné provádět procesy šití nebo pletacím stroji. Ale i bez nich, nebojte se, protože polštář, šil ručně pomocí jednoduchého jehlu, aby věc není jen krásná, ale také exkluzivní právě předvedl, že to bude o něco déle. A pro naše needlewomen mít trpělivost pro šicí ruce, dokonce tolik, přikrývek a koberečků v různých technik, včetně mozaiky, která vyžaduje investice ve výši ne menší než obrovské práce, než při šití polštářů.

Pro takový polštář budete potřebovat trochu času a dovednosti šít na stroji

Musíme vzít hadřík obrobku k největšímu počtu polštáře ...

... a slepte barvu, kterou potřebujete pro ozdůbky

Připojte jeden konec volánky na přední straně polštáře ...

... a šít podél pásky na tkanině, sbírání je zároveň v záhybu

Snažte se dělat záhyby se stejnou šířkou

Zde dostanete zajímavý polštář

předvádění ozdobné polštáře s rukama, pečlivě přemýšlet o návrhu výrobku. Jeden z nejpopulárnějších možností - jemný srdce. Vypadá to neuvěřitelně propracované polštář díky své původní podobě a dekorace. Polštář něco docela jednoduché, vyrobené z obvyklých dvou čtverců, ale hlavní věc v něm - slušný výběr šperků.

 • Nejprve je třeba vyříznout kruhy tkaniny, která látka je vhodná, které nebudou hroutit bez lemování. A tyto kruhy nemají mít dokonalý tvar a přesně stejnou velikost.
 • Musíme přidat kruhy, balicí dohromady produkovat druh květiny.
 • Záhyby jsou upevněny nit kolem základny výsledného květu.
 • Připraveno květiny kladen na tvaru polštář srdce.
 • Tvorba snímku začíná na okruhu, a pak postupně zaplňuje jeho vnitřek.
 • Květiny šité docela těsný, který by dělal srdce dost svěží. Po ukončení uvedení některých srdce, bude to jen trochu chmýří, si zamnul ruce všechny lístky.

Nemůžete šít celou věc od začátku, ale jen ozdobné polštáře na polštáře. V tomto případě můžete použít jakékoliv dekorativní techniky. Ale jak vybudovat lepší dům, než znovu a polštář se nejlépe provádí od A do Z. To se nebude omezovat při volbě formy. Příkladem takového výrobku může být hexagonální polštář s třásněmi.

Pro takové neobvyklé polštáře budete potřebovat pytloviny a červené úzké pásmo

Šít juta obyčejný polštář

Připevněte šablony, srdce a mrtvice jej po vrstevnici pásku závitů ji přímo skrz tkaninu

Tento polštář může dokonce dát někoho

Neobvyklý tvar je proveden v umění mozaiky - sešívání tkáňové chlopně ve vzoru nebo výrobku. Můžete si vzít hadřík pouze dvou barev, ale vypadá mnohem zajímavější než tento polštář, pokud je vyroben ze sektorů různých barev. Hlavní podmínkou pro úspěšné řemesel je správná volba harmonické barvy. Pomáhat při přípravě takových Dekorační polštáře dílny, které lze nalézt na internetu. V souladu s tímto videem, můžete duplikovat a realizace hexagonální polštáře. Pro její šití bude muset přesně 12 trojúhelníky stejné velikosti. Nejprve je třeba vytvořit vzor na papír, a pak překreslit ji hadříkem. Po vyříznutí trojúhelníky jsou sešity vnitřní straně polštáře. Tak vznikly dva obrazy, které jsou tvořeny obličej dovnitř a sešity. Ujistěte se, že pro umožnění nezesítěného část, která se následně po natažení polštáře naplněný nádivkou a sešité. A pokud jste jen snažit, aby polštář, vzrušení vyšívání již nedovolí.

Tašky vyrobené z přírodních vláken, jako je bavlna vytvořit komfort budov a mírové atmosféru

Polštář ve stylu Shabby-chic

Povlečení polštáře perfektně hodí do interiéru ve stylu Provence

Roztomilý jednorožec do dětských pokojů

A tento polštář pro malé princezny

Velmi kreativní polštář v podobě knih

Velmi pěkný vzhled polštář s vazbami

Velmi kombinace pytloviny a krajky vypadá pěkně

Kožený polštář vhodný pro interiéry automobilů

Krásné zámky. Na takových podušek, samozřejmě, není lehnout, ale určitě potěší dítě

Tato podložka vyžaduje časově náročné a pečlivost

Skvělý nápad - svázat hran polštáře háčkované

Vintage pořádek sedák

Elegantní sedák s dekorem z tylu a kamínky

Háčkované povlaky na polštáře. Od nich a dýchá teplo

Luk na polštáři

Krajka - je to velmi krásné

Bulk výšivka na polštáři

Část 7 - Krásné polštáře s rukama! Foto a video.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 3