skořepinový

skořepinový

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jakou barvu má kombinovaný zděný barva oblečení a interiéru?

Chcete-li začít definovat, jaká barva je považována za cihlou. Často je zaměňován s hnědé (což je žlutější) a terakoty, což je meziprodukt mezi cihlou a barva hnědá.

Příkladem klasické cihlové barvě.

Cihla barev je povaha barvy. Z tohoto důvodu si uvědomit, pro sebe tu správnou kombinaci, a orientovat se v budoucnosti, pozorovat, s libovolnou barvou nalezené v přírodě cihel.

Brick zastavování v kombinaci s barvami, které jsou blízko k němu znak: terakoty, hnědá, žlutá, oranžová.

cihla kombajny se zelenou (všechny odstíny trávy), avšak za podmínky, že obě barvy ztlumen.

s různými odstíny žluté a do hloubky (Různé odstíny nebe, slunce a květin), nacházející se v přírodě.

Cihlová barva v kombinaci s různými odstíny země. (Typy hnědé a šedé-hnědé odstíny)

Miluju to cihlová barva pro jeho teplo, přirozenost a výraznosti.

Podle mého názoru, cihla nejlepší kombinovaný bílá, černá - je to klasický;

A přirozené přírodní barvy - různé odstíny červené a terakoty, hnědá, oranžová, žlutá, olivová, písek, velbloudí, olivový.

Meruňka nebo losos, broskev, jemné růžové, vínové dokonale doplňují cihlovou barvu.

Modrá, modrá nebo zelená cihla dá větší jas.

Cihlová barva je také není tak jednoduché a přímočaré. Ten může být bohatý a intenzivní, takže v červené nebo tlumenější, blíže k oranžové nebo dokonce písčitá.

S cihlou v každém případě dobré bude vypadat světlé odstíny: zelená, růžová, těžké barvy a krémové, béžové.

Jasné a krásné kombinace bude barva khaki, černá, čokoládová, břidlicově šedé nebo tmavě modrou.

Osobně se mi líbí kombinace cihel zbarvené s odstíny bílé a béžové, dává pocit ochrany a čistoty:

Na pozadí cihlové barvy hořčičné barvě dává pocit svěžesti, ale zároveň pohodlí.

A nejlepší kombinace cihlově červená s modrými tóny, pokud jde o barvu denimu.

Nebo pokud vak cihlové barvě, pak to vypadá dobře s čistou modrou barvou (v tomto případě s modrých šatech)

A samozřejmě cihla barvy dokonale ladí s černou stejně, a jiné barvy.

Barva Brick samo o sobě není jednoduché, ale není vhodný pro jakoukoliv barvu, ale tyto dva odstíny barev lze rozlišit ta nejnormálnější kombinovaná:

Vhodná s hnědá, fialová, žlutá, a jejich odstíny.

S višňovou cihly barva vypadá preotlichno. Jaké oblečení, které v interiéru. Dokonce i se všemi odstíny žluté a hnědé v kombinaci. Je teplý barevná paleta spolu, vypadají velmi ekologické.

Oblečení barvy podzimu nebo cihlovou barvu oblečení

Hledáte nové a zajímavé barvy, které vám vyhovují? Nejste lhostejní k paletě red?

Již dlouhou dobu při hledání tajemných barevných halenky „mezi červené a hnědé“? Oblečení cihlová barva - tento nový cíl pro uspokojení svého vkusu. Zkuste to a zamilovat se do této barvy!

Druhý a mnohem příjemnější název cihlové barvy - terakota. Toto - přirozená barva země a přírody. Že jste se neptal hloupé otázky, kdo jsou ti „terra“ a „kočka“, jen si uvědomit, že název pochází z řeckého „terra» geologického, hlíny. a "Sotta" - spálený.

To je více barev podzimu a zimy, než některý vůbec. Jeho úkol, protože jsme jisti, psychology, vytvořit pocit bezpečí, klidu, pohodlí a teplo.

Jen si to představte - jste v domě z červených cihel krbu, něžně popíjet svařené víno, aby nedošlo k vypálení jazyk. Avšak poté, co se stala nějak teplo?

Cihla barevné oblečení nevyhovují všem, ale to je v kombinaci s mnoha dalšími hodných květin. Je dokonale zvýrazní tmavé kroutí ženy tsvetotipa „zimní“ a podívá „na podzim.“

Cihla je spojena zejména s odstíny bílé a béžové, hořčice, odstíny modré a červené. Chcete víc? Zapamatovatelné způsobem.

Cihlová barva v odstínech béžové šaty +

Přechod na moderní tanec? Ztratit botu. Nutně, cihla v barvě. Jsou ideální pro béžovou halenku s potiskem a černou minisukni.

Jdete na návštěvu a chcete vypadat sladké a dobré? Pokusit se oblékat „a la Červenou Karkulku“ a boty klíny s hořčicí-barevné pruhy.

Navštívit kancelář v pátek jste fit džíny, krátký příkop cihlově červená a béžová bunda.

cihlová barva oblečení

cihlová barva šaty s béžové

cihlová barva s béžovou halenku

Ano, modrá v kombinaci s cihlou. O tom, jak Středozemní moře a dům z červených cihel na břehu řeky.

Lakonický tmavě modré šaty, boty a kabelka cihel ji tónem. Majitel domu červené po dlouhou dobu nemůže dostat vás z mé hlavy.

Chcete-li být procházka v chladném podzimním parku? Volný cihla-barevné svetr, riflové kalhoty a hrubé boty - vaše volba.

cihlová barva v kombinaci s modrou

zděný s džíny

Cihla barevné prádlo + odstíny červené a černé

Vy - silná, sebevědomá žena? Zkombinovat všechny skalní barvy v jednom obraze.

Vybrané cihla v barvě, napůl otevřené boty vínové kotníkové a kabelka z hadí kůže - vám bude nejvíce extravagantní párty na jakékoliv úrovni.

U setkání v kavárně s kamarády vybrat hubený černými, zděný zbarvený vršek a boty ve stejném tónu.

Pokud máte rádi chodit po městě sám o sobě je velmi - vysoké černé boty bez podpatku, tmavě modré džíny a svetr cihlovou barvu.

cihlová barva

cihlová barva v kombinaci s černou

cihla outfit na podzim

© Color v odezhde.ru. Kopírování materiálů je přísně Je zakázáno.

Barva cihel a její role v designu techniky

Jak můžete hádat z názvu, barva cihel - přírodním odstínu, který má cihly z hlíny krasnozhguscheysya. To bylo jednou si myslel, že spojka je třeba poctít s pomocí sádry a vápna, ale dnešní konstruktéři vidět v těchto drsných ploch a rustikální odstínů podivné estetiky.

Tato barva přitahuje nejen ti, kteří pracují s interiérem a exteriérem areálu, to je široce používán módních návrhářů, umělců, vývojářům webových stránek, fotografování, vaření.

Mezinárodní hex color # 884535. Barva cihla vypadá trochu jako terakoty, ale ne tak intenzivní. Ostatní blízko v paletě barev: šedá, červená, Sienna, červeno-hnědé.

Teplá barva cihla se odkazuje na klid palety podzim. Vytváří klidnou atmosféru. Používá se pro interiér i obrazy v různých stylech: od přírodní svými přírodními texturami a přírodních odstínů expresivní marocké s horkých letních barev a vůní koření.

Umělci vědí, že barva cihel se skládá z několika základních barev. Si můžete připravit sami. Pro cihlově zbarvený barvou smíchají červená, černá, hnědá. V některých případech, několik kapek žlutý dát odstín potřebné teplo. Dominantní odstín při získávání cihla je červená: je to nejvíce potřeba.

Podobná opatření tónovaná materiál s bílým nátěrem za použití koncentrované pigment. První barvivo se přidává do červené, důkladně se míchá s míchadlem. Pak postupně zaváděn černý pigment. Po každém okamžiku je nutné malovat dobrý rozruch a pokusit se aplikovat tahy štětcem na povrch. Všimněte si, že barva bude trochu světlejší v suchém stavu. Je také možné použít černou a další odstíny: červenohnědý, žlutohnědý hnědé, terakoty. Preferují teplé odstíny pigmentu.

Důležité pravidlo: jen malovat celý objem nátěru, které budou muset být použity. V opačném případě existuje riziko, aby se nedostala do barvě, když re-tónovaná.

Kompatibilita s jinými odstíny

Barva cihly je dobré v mnoha barevné kolekce. Vzhledem k tomu, že mohou koexistovat jak teplé a studené odstíny. On je v dokonalé harmonii s celou červenohnědého stupnici od bledě broskvovou až po sytě karmínový. Tento odstín se mísí s barvy modré a zelené barvy: tyrkysová, pelyněk, cypřiše, mořské zeleně. Dobrý výsledek je možno získat miksuya cihly studenou odstínech šedi.

Nejjednodušší a nejvíce charismatický způsob, jak dostat tento tón - použít přírodní cihla. Je odolný, snadno ovladatelný, praktický a velmi krásné. To je to, že ve starých předválečných domů postavených před revolucí a během oprav našel stěny, oblouky, z červených cihel krby. Často majitelé takových pokladů se snaží, aby ji zachránil. V tomto případě je zdivo očistit od omítky, pokryté vrstvou ochranného impregnace nemění její přirozená barva ušlechtilé. Podpora účinek může být díky použití interiérových prvků ze dřeva, krásné textury, kovářských prvků, nábytku a textilu v odpovídajícím klasickém stylu s nádechem retra.

módních návrhářů raději použít tuto barvu na vytvoření podzimních kolekcí. To je nejlepší nosit v tomto rozsahu vhodném „žena-zima“ a „podzim“. Letní a jarní tsvetotip může vypadat bledě na pozadí tohoto poměrně výrazným tónem.

Zvláště působivý v této barvě jsou teplé útulné věci: svetry, Snudy, šátky, pletené kabáty.

Umění šperky tento odstín je také docela běžný. Některá plemena achátu, jaspisu, hovězí očí a avanturinem malované cihlově červená barva. Tyto kameny jsou v kombinaci se stříbrem, mosaz, měď.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

89 + = 93