Skříň hloubka 30 cm

Skříň hloubka 30 cm

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Malé chodby, do hloubky 30 cm 5 nuance uspořádání

Pro malé chodby dobře hodí minimalistickém stylu, protože zahrnuje použití minimálního množství nábytku otevře dveře a ocitnout v úzké dlouhým tunelem. Zní vám to povědomě? Ano, jedná se o standardní bytový dům chodba. Mnoho lidí, kteří žijí v malých domech, jsou vydáni na milost okolností - mají dlouhou úzkou chodbou u vchodu. Ale chodba, je to pokoj, který je navržen tak, aby vykonávat několik funkcí najednou: chodba a vnitřní sloupky. To znamená, že tam musí být hodně nábytku, a dostatek prostoru pro pohyb. Jak plánovat úzký koridor, aby byla volná a nejužitečnější?

Jediná cesta ven - malá lobby, 30 cm hluboká

Málo, jak je to možné, a že je třeba je tam. To je to, co z nás dělá uvážlivé a racionální využití každého centimetru našeho bytu. Jste spočítali, že ponechává prostor pro průchod vám zbude pouze 30 cm čtverečních a, kde si můžete umístit do haly? Nezoufejte.

Vstupní hloubka 30 cm probíhá. S tím může dělat nic méně funkcí než velké, hromadné sále v dvoupatrovém domku. Místo toho použijte hloubku výšky.

Jen je třeba správně naplánovat chodba nábytkové sestavy, pečlivě zvažovat každý detail, oblast určení a jeho velikost.

Opticky zvětšit malou předsíň, budete potřebovat, když uděláte použití světlé barvy: bílá, žlutá, béžová

I v chodbě s hloubkou 30 cm lze umístit nábytkové prvky následujících parametrů:

 • Malá výška kabinet 2600-2700 mm;
 • Věšák s háčky na výšce oděv 1600-1800 mm;
 • Specializovaný obuvi. Jeho optimální výška - 1000-1200 mm;
 • Prostor pro klobouky. To může být umístěn na věšák ve výšce 2000-2300 mm;
 • Mirror. Jeho horní část je, že je na úrovni 2200 mm nad podlahou, ne pod.
 • Ve výšce 1400-1500 mm vybavit prostor pro zavazadla, deštníky, rukavice.

Dokonce i když nejste tesař nebo truhlář, a možnost vybavit haly, na zakázku nemáte, nezoufejte. výrobci nábytku směrodatná chodby, jejichž hloubka a 30 cm příliš. Budete muset vybrat pouze příslušnou možnost.

šířka uspořádání předsíň 110 cm a více

Se vstupní halou s hloubkou 30 cm, my jsme vyřešili, ale ne každý má ten luxus - věnovat na chodbě, stejně jako 30 cm prostoru od zdi. K dispozici jsou apartmány, kde se chodba trochu širší než přední dveře. V tomto případě je vstup do hloubky 30 cm, je jednoduše stát uprostřed chodby.

V tomto případě zvažte verzi kombinované vstupní haly, kde si můžete umístit dostatečné množství nábytku. Šířka chodby je větší než 110 cm, protože Užitečná plocha se bude pohybovat plynule od mělký k hluboké, a dát vše na 110 centimetrů se nezdaří.

Kusy nábytku v chodbě by měl být umístěn tak, že nejsou v rozporu s volným pohybem

Kromě toho je třeba určit, zda existuje možnost zvětšit hloubku haly podél koridoru. Nepoužívejte nepořádek Týden bez závazků. Je třeba pečlivě zvážit sled kusů uspořádání nábytku.

Sekvence, hloubka a šířka objektů chodby nábytku v průběhu dveří:

 1. Zrcadlo, to vyžaduje minimální prostor ode zdi. Povolovací hloubku, může být vybaven pod mělkých policemi na hřebeny, rukavice, deštníky, výrobky pro péči o boty, atd
 2. Nad nastavenou zrcadlovém lze umístit ozdobné knoflíky na klobouky;
 3. Za zrcadlem organizovat police na boty. Že jim šikmé police, bude hloubka 20 cm být dost, aby celou botu.
 4. Ve výšce 1 m nad policemi na boty, umístit police na tašky, a nad nimi - klobouky. Hloubky 20 cm. Je také dostačující pro tento účel.
 5. Dokončit chodbu, můžete otevřít skříň, hloubku 30 cm. Umístěte ji nakloněnou držák trempel připevněný ke zdi nebo zadní části sálu, a budete mít dostatek prostoru, aby svrchní oděv, šaty a obleky.

Místo pro pereobuvaniya v úzké chodby mohou být uspořádány ve formě skládací židli, na stěně.

Chodby: výška a hloubka, která není úměrná

Tento typ chodby - je to mělké hal, které kromě své primární funkce, také plní funkci územního plánování. To znamená, že pokud váš dům je jeden velký sál, ale žádný obývací pokoj nebo jídelna s pomocí nábytku, který je součástí haly může být výhodné rozdělit velké haly do dvou nebo více zón.

Chodby s malou hloubkou a výškou téměř ke stropu vypadají skvěle ve velkém, prostorném domě jako dělící prvky interiéru.

Nepřiměřené výšky a hloubky chodby vypadají dobře vestavěné skříně

V závislosti na uspořádání vašeho domova, konfigurovat předsíň skříněk této velikosti, takže se dokonale plnit svou funkci a zároveň prospěšné pro rozdělení prostoru. V takovém případě můžete dokonce naplánovat nábytek-kabátec - to znamená, že na jedné straně se jedná o vstupní hala, a na zadní straně, například police na knihy, nebo příslušenství obývací pokoj.

Nábytek, který je nejvhodnější pro haly, vykonává funkci územního plánování:

 1. Šatní skříň se dvěma dveřmi šířky šaty 110 -120 cm;
 2. Uzavřená skříň s policemi a zásuvkami šířce 150 cm;
 3. Držitelem nebo výklenek se zrcadlem 100 cm široká.
 4. Komoda pro boty s širokými vysunovací police 140-150 cm. Nad ním si můžete dát police na tašky, deštníky, a horní část uzavřené skříni s policemi na oblečení.
 5. V případě, že šířka umožňuje vybavit umístění pereobuvaniya. Jeho šířka se může pohybovat od 80 do 180 cm. Níže může být výhodné umístit koše pro vnitřní sportovní vybavení nebo pantofle.
 6. Kompletní konstrukce o šířce 50-70 cm, zaoblené modul.

Při správném uspořádání nábytkových sestav dokonale ladící a obsahuje vše, co potřebujete.

Malé předsíně 80 cm

Chodby, malé, ale široký, vysoký a hluboký, dokonce 1100 mm šířky se objeví jen obrovská ve srovnání s chodbou, o šířce 80 cm, „co mohou být umístěny na takovém malém prostoru ?.“ - dalo by se říct, ale co když architekty, kteří projektování odešel do haly bytový dům se nachází pouhých 80 cm. pokusit se pochopit.

Šířka sál 80 cm by měly být umístěny jen málo nábytku, jako je například stůl nebo prádelník

Chodby šířku 80 cm nemůže pojmout mnoho nábytku, ale zároveň, výběrem požadovaného modulu pro každou malém prostoru může dosáhnout požadovaných výsledků.

I takový malý vstup může být rozdělena do 7-8 zón užitečné. A dokonce umístit malé zrcátko v něm.

. V malém sále, šířka 80 cm lze umístit tyto prvky:

 • Skříňka na boty;
 • Ramínka na šaty;
 • Police na klobouky;
 • šířka malá skříň 30-40 cm;
 • Boxy na klíče, rukavice a jiné;
 • Police na tašky;
 • Malé zrcátko.

Chcete-li ušetřit místo a prostor zrcadlo může být umístěno na dveřích skříně. Je to elegantní vzhled a přinášet maximální užitek.

Uspořádání malé haly hloubkou 30 cm (video)

V každém případě, úzký koridor - to není trest. Při správném využití dostupného prostoru mohou získat dostatek životního prostoru. Máte-li navrhnout vlastní kresby, nebo ještě lépe - konzultovat s kvalifikovaným odborníkem, bude váš malý sál nejužitečnější a pohodlné.

Nuance a popis skříň hloubka 30 cm

Úzký koridor nebo mělký výklenek - jsou všudypřítomné v bytových domech. Racionální využívání vesmírných - dnes úkolů.

Dost dostat hloubku skříně 30 cm a osobně přesvědčen o jeho praktičnost.

Dlouhá chodba v bytě - to je jak vstupní a prostor interiérových míst. To musí být prostor pro pohyblivé a nekomplikované pro ukládání oblečení a obuv.

Standardní postup předsíň 30 cm hluboký šatník a tady je důvod, proč:

 • její vnitřní náplň kupující zvolí. Dát boty, bytové doplňky a oblečení může být i v takovém světle dotykové nábytku;
 • pokud je umístěna v úzkém výklenku, nebere cenný prostor a přidat další funkce zřídka používané nika;
 • doplňující úzké chodby hloubka skříň 30 cm, uděláte rozhodnutí ve prospěch krásy, pohodlí a praktičnosti.

Objednávka skříň na chodbě do hloubky 30 cm, jeho kapacita není zvlášť ovlivněna. Zároveň racionální Uvádění polic a zásuvek, můžete uložit celou řadu položek, které by se zdát, aby se vešly. Skříně velmi prostorná, bez ohledu na jejich vnitřní šířky. Jejich vnější estetika a mnoha frontách, aby byly univerzální kus nábytku.

Nákup 30 cm hluboké skříňky mohou být připraveny a mohou být na zakázku.

V prvním případě produkt může být zvolen podle standardní provedení, se standardním obsahem. Zastavit svou volbu na modelu může být 30 cm hluboké otevření skříně. továrna nábytek „Alait9raquo; zodpovědně a efektivně plní příkazy takového nábytku. Nabídneme Vám vhodný model pro nejlepší možnou cenu.

Poskytujeme služby demontáž starého nábytku, demontáž může být provedena před měřením nebo přímo pomocí instalace nového nábytku (mít místo, kde k uložení dočasných věci)

*FREE MĚŘENÍ Bude na uzavření smlouvy, pokud není zakázka odchází vyměrovače bude stát 390rub. (To je srovnatelné s dodávkou, v internetovém obchodě, ale zamerschik tráví 2-3 hodiny po dobu 1 zastaven, co bude dělat do té doby můžete čtěte zde .

Všechny materiály, které používáme v naší výrobě jsou GOST certifikované, jsou naprosto bezpečné. Kompletní adresář podání si můžete prohlédnout zde. K dispozici je dřevotřísková deska seznamy, profily, zrcadla, vzorky, sklo a mnoho dalšího.

vypočítat

zavolat zpět

Výpočty skříňky s cenami a velikostí

7, police, zásuvka 3, je tyč 2

1925 x 2650; 6 polic

896h2610, 3polki 3yasch „/>

896h2610, 3polki 3yasch

1050h2516, 6 polic „/>

1050h2516, 6 polic

Vyrábíme na zakázku:

Tam, kde je to možné zařídit úzkou hloubka korpusu 30 cm

Kromě úzké chodbě nábytek umístěn v jiných domech. Po šatní skříně hloubky 30 cm může být pouzdro na tužku, nebo místo pro knihy.

Tři tipy pro výběr mělkou nábytek:

 • nenechte se odradit, pokud je jedinou možností, jak zařídit místnost - je koupit úzkou skříň. On stále funkční a ocenit jeho elegantní prostorově úsporný design;
 • pro ukládání knih, figurky a další podrobnosti mohou být koupit hloubky knihovna 30 cm. Místo v ní bude stačit pro všechny prvky v interiéru, a kniha bude mít své právoplatné místo;
 • vybírat výrobky vyrobené z dřevotřísky nebo sololit. Je to perfektní kombinace pevnosti a cenou.

Koupit model, pod nábytkem v klasickém designu interiéru může být ukvapená rozhodnutí. Přes jeho popularitu, jednoduše zařízený pokoj hledat vhodný model s křídlovými dveřmi. Například model skříň hloubka 30 cm. V našem katalogu jsou hodně nestandardních modelů, které budou vyráběny v krátkém čase s vysoce kvalitních materiálů. Pracujeme bez prostředníků. Všechny výrobky jsou vyráběny v továrně vybavené evropské zařízení.

Ale jak aplikovat hloubku skříň 30 cm? Odpověď je jednoduchá. Jen místo pipe „plechikov9raquo; Není podél a napříč produkty. Tyto trubky mohou být několik. police umístěné na obou stranách - se stane místem pro ukládání složené oblečení. Nábytek je také vhodný pro ukládání obuvi. Významné zimní boty v off-sezony bude bezpečně skryto před zraky.

továrna nábytek „Alait9raquo; je připravena vyrábět produkty nejen pro své projekty, ale také opakovat modely jiných výrobců. Vestavěné hloubky 30 cm výrobků IKEA - jsou ve vysoké poptávce na trhu. Máte-li zájem o podobný možnost, ale brán v úvahu osobní preference - volejte na telefonní čísla. Zkušení manažeři budou naslouchat žádosti a doporučí optimální řešení za cenu.

Hovořit o vstupní hala a záchody-kupé 30 cm hluboká na to, jsme se dotkl v kuchyni. Ale v této místnosti, tam jsou často niky a výklenky, které vyhovují malou skříňku. Místo pro ukládání vysokých hrnců a zřídka používané služby - nyní nalezeno řešení.

Který model koupit - se rozhodnete. Provedením výběru ve prospěch „Alait9raquo, můžete zvolit finanční výhody a vysokou kvalitu produktů.

Žádosti o měření jsou zpracovány každý den sedm dní v týdnu.

normalizovaný obal;normalizovaný obal;

 • (0)
 • Pečivo (279)
 • Dezert (6)
 • Muffiny muffiny (20)
 • sušenky (19)
 • válce (18)
 • sladká (94)
 • těsta (3)
 • cukrářské pečivo (77)
 • pečivo, dorty (148)
 • Domácí pekárna (35)
 • Pletení (385)
 • rukavice (40)
 • vykládání (3)
 • vesta blůza (63)
 • ponožky (36)
 • základ, technologie (68)
 • , Šátky, čepice, přičemž (100)
 • Deka (2)
 • svetr, pulovr, svetr (81)
 • obvody (27)
 • pantofle (22)
 • Každodenní záležitosti (118)
 • Péči doma (54)
 • Užitečné informace (37)
 • čistý dům (44)
 • čištění šperků (6)
 • Zdraví (267)
 • diagnostika (23)
 • onemocnění (76)
 • kosmetika (15)
 • léky (32)
 • masáže, gymnastika, akkunptura (60)
 • lidových prostředků (127)
 • První pomoc (12)
 • výživové doplňky (1)
 • Výřez (251)
 • vany (18)
 • obývací pokoj (23)
 • kuchyň (56)
 • Věci pro pohodlí, dekorační (49)
 • Okna (14)
 • uspořádání, konstrukce (53)
 • vstup (20)
 • Pracovní stanice (6)
 • Oprava (46)
 • WC (3)
 • závěsy (62)
 • Kůže (115)
 • pás atd. (12)
 • Kabelky (18)
 • Zařízení on-ki, ražení, pletené (36)
 • Květiny (14)
 • Počítač (129)
 • facebook (1)
 • počítač (1)
 • užitečné blogy a webové stránky (19)
 • pomoc při práci s deníku (93)
 • Kočky (54)
 • Doll (202)
 • Anděl (21)
 • hmyz (4)
 • Oříškové sušenky (16)
 • králíků (32)
 • Kočky (61)
 • Panenka (36)
 • koně (5)
 • myš (18)
 • folk panenky (24)
 • vlnovka (31)
 • vaření (312)
 • nádobí slepice (52)
 • hrnce (2)
 • houby (4)
 • polotovarů (23)
 • občerstvení (14)
 • vyřezávání (1)
 • Smetanové omáčky (10)
 • krupice (4)
 • absolvent (9)
 • těstoviny (1)
 • moje recepty (74)
 • mléčné výrobky (6)
 • pokrmy z masa (48)
 • Nápoje (7)
 • Etnické kuchyně (8)
 • zeleninové pokrmy (31)
 • První kurzy (18)
 • pokrmů z ryb (28)
 • saláty (20)
 • tajemství vaření (12)
 • SPE (3)
 • Dekorace (2)
 • Japonské jídlo (27)
 • Modelování (202)
 • sádra (14)
 • keramiky (21)
 • papírová hmota (44)
 • plast, studený forfor (53)
 • sůl těsto (102)
 • Organizátor paketnitsy obaly (301)
 • Kosmetické (28)
 • Organizátor (118)
 • Paketnitsy (23)
 • balení (76)
 • Skříně a kryty (52)
 • čajový dům (10)
 • Ortodoxní (116)
 • Ikony (5)
 • Kalendář (1)
 • Modlitba (23)
 • oddělení (50)
 • Easter (4)
 • Prázdniny (21)
 • rituální obřady (20)
 • Kostely a kláštery (19)
 • Psychologie (46)
 • Izoteriki (32)
 • Test (2)
 • Různé (165)
 • Astrologie (10)
 • Videa, karikatury (28)
 • knihy časopisy (2)
 • Zámky (13)
 • Historie (15)
 • Kalendáře (13)
 • Řada fólie (1)
 • Krym (14)
 • Hudba (22)
 • Lidových znaménka (2)
 • Předvolby (9)
 • Poezie (25)
 • Nature (5)
 • Okružní jízdy (7)
 • Hodinky (12)
 • Humor (13)
 • Obrázek (351)
 • (Pape umění) (1)
 • akvarel (48)
 • akryl (10)
 • Batik (50)
 • výuková videa (14)
 • Malby, fotografie (34)
 • Barvy na batikování (4)
 • štětce, plátno (38)
 • Olej (19)
 • monotyp (2)
 • nitkografiya (1)
 • pastel (1)
 • výkres (75)
 • Nátěry (41)
 • malování na sklo (5)
 • Textilní (37)
 • Technika jednom tahu (4)
 • Pergamano technika (2)
 • Malíři (102)
 • Enkaustika. (6)
 • Řemesla (812)
 • motýl (33)
 • dřevo (2)
 • jilm (14)
 • štítek, štítek, známka (18)
 • poznámkový blok, adresář (10)
 • láhve (29)
 • Valentine (20)
 • plstění (22)
 • Výšivka (109)
 • decoupage (149)
 • záložky pro knihy (5)
 • Nápady pro ruční práce (113)
 • hospodyně (9)
 • kukuřice (1)
 • magnety (11)
 • Master class (12)
 • moje práce (5)
 • soap-making (32)
 • Silvestr (6)
 • Kryt (27)
 • karty (9)
 • Easter (17)
 • Tkaní (37)
 • polštáře (7)
 • lepivost (27)
 • kolíky, tyčinky (11)
 • Trubka (9)
 • rám (39)
 • ruční papír (2)
 • Ryby (26)
 • Svíčky (1)
 • DIY (95)
 • Žinylkové (3)
 • Brčka (1)
 • Desky (15)
 • tkaní (4)
 • Dekorace (17)
 • plátno, juta (17)
 • Květiny (20)
 • Hodinky (17)
 • skořápka (18)
 • Floristika (104)
 • kompozice (5)
 • květiny (71)
 • Fotky (188)
 • Kočky (12)
 • moje fotografie (12)
 • rámy (53)
 • Šrot-set (47)
 • pozadí (15)
 • kartáče (23)
 • Šití (1116)
 • halenka, košile, horní (79)
 • Boho (124)
 • kalhoty, šortky (47)
 • vzor (54)
 • vykládání (6)
 • rifle (101)
 • Vest (19)
 • Modelování (16)
 • přepracovat, opravy (87)
 • šály, šály (5)
 • Šaty (62)
 • Ložní prádlo (36)
 • příslušenství (23)
 • patchwork, deka (83)
 • letní šaty, župan, noční košile (51)
 • šicí tajemství, technologie šití (177)
 • Kabelky (323)
 • pantofle (28)
 • zástěra (27)
 • Kování (15)
 • kryty (12)
 • Šicí stroje (50)
 • klobouk (1)
 • plášť (45)

Krajiny Constantine četa. Krajiny Constantine četa. ,

Winter barva vody Veneta Dochev se narodil 07.8.1974. Vystudovala „pravý“ Sofia University.

Zimní krajiny Sergey Surin kůra letí kartáč. Na vrstvě klesá vrstvy Vložit.

Organayzer.Moya práce. Rozhodl jsem se šít sám složku nebo organizátor. Unavuje nosit výšivka v balíčku.

Jacquard. Muži pulovr ve stylu Fair Isle 4. 5. 7. 8 ..

-aplikace

 • pohledniceReborn katalogizační lístky pro každou příležitost
 • numerologie narozeninyOnline numerologický výpočty Pythagoras náměstí, umožňuje poznat charakter na základě data narození Pythagorovy metody
 • programový průvodcePohodlné TV program na celý týden, za předpokladu Akado EPG.
 • 5 přáteléseznam přátel s popisem. Tato aplikace umožňuje umístit na svůj blog nebo profil bloku, který obsahuje záznamy o 5 svými přáteli. Obsah podpisu může být cokoli - od prohlášení o lásce, k
 • Vždy po rucežádné analogy ^ _ ^ Umožňuje vložit do profilu panelu s jakýmkoliv HTML kódu. Dá se tam umístil bannery, pulty, atd.
 • tvořeníMoskevské státní technické univerzity. NE Bauman (MSTU. Bauman)

-Pravidelní čtenáři

Skříň hloubka 30 cm

Není to tak dávno, co jsme se rozhodli koupit šatní skříň v chodbě.

Potřebovali jsme si pohodlné a prostorné skříně pro uložení požadovaného množství oblečení, zároveň nezabírá mnoho místa a snadno se vejde do velikosti naší malé chodby.

Mysleli jsme všechno a hledali.

Zhodnotili jsme mnoho různých možností, a dospěl k závěru, že posuvné hloubka skříň 30 cm je nejvhodnější pro nás Ve vzhledu je poměrně úzká skříň, která je absolutně není nepořádek prostor.

Ale také umožňuje úkryt a širokou škálu věcí.

Uvnitř této skříně lze perfektně umístit na poličku s háčky, vyjmutím ze zdi a aby v místnosti více akkuratnym.A přesto to může udělat hodně polic a skříní, a dokonce i obuvi.Ochen ministerstva zdravotnictví, pokud se jednotlivé skříňky najdete všechno.

Čepice, šály, svrchní oblečení, boty, různé maličkosti, vše je vyloženo v regálech a na jednom místě.

A je-li na přední straně skříně umístit zrcadlo, vaše předsíň je celá sada!

Naši sousedé jako šatník dokonale vstoupil do výklenku tak kompetentně a fit, že nejen zúžil prostor, ale také k jeho zvýšení.

Vzhledem k tomu nemáme nika opticky rozšířit prostor, jsme se rozhodli udělat si jasný šatní skříň se zrcadlovými šatníku dveryami.Zakazyvali firmy "Aykon9quot; (Webová stránka - www.aikon-mebel.ru), které tvoří vynikající skříně kupé na zakázku pro některý z vašich projektů .H ere zkušení odborníci učinili designérský projekt kabinetu, dělali to z vysoce kvalitních materiálů a jsou rychle a účinně provedla instalaci

Všechny pohodlné a funkční!

Takže pokud uvažujete o koupi malé skříňky, dávat pozor na tuto možnost.

Je také ideální pro malé byty nebo malé místnosti, nebude zabírají místo, ale že ho nenutí být prázdný !

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 6