Skříně kupé design fotografii obývacím pokoji

Skříně kupé design fotografii obývacím pokoji

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Skříně v obývacím pokoji: Design a 30 fotografií

Šatní skříň v obývacím pokoji by měla být nejen prostorný a kompaktní, ale také vhodné podívat se na pozadí ostatního nábytku a dekorace můžete posoudit je člověk ve svém obývacím pokoji. Koneckonců, je určen pro příjem. Je proto důležité, aby všechny bytové doplňky v harmonii s dekorací a nábytku. Šatník často je v této části domu. Tady, majitelé stále nádobí, a na pultech můžete vidět své oblíbené fotografie, upomínkové předměty a různé dekorativní předměty.

Jaké jsou výhody skříň v interiéru obývacího pokoje

Dnes je v módě udržovat místnost nebo celý pokoj v jednom designu. V souladu s tím nábytek by měl být navržen v jednom stylu.

Pro hosty vyjádřili obdiv, a nikdo neměl žádné pochybnosti o smyslu stylu pána domu, skříň v obývacím pokoji nesmí:

 • Se liší v barvě buď ze stěny a podlahy, nebo z jiného čalouněného nábytku;
 • Mají konstrukci odlišnou od obecné stylu místnosti;
 • Být jasná červená nebo černá. Jsou považovány za nepřijatelné z hlediska psychologického dopadu na člověka. Na dalších odstínů můžete experimentovat.

Skříň Výhodou je, že můžete uložit cokoliv chcete - od oblečení a knih, a konče domácími spotřebiči

Šatní skříň v obývacím pokoji by měl mít reprezentativní vzhled. Jeho hlavním úkolem - skrýt před zvědavými pohledy z nepotřebných věcí. Regály a police jsou určeny pro interiér, takže tu správnou atmosféru v místnosti. Největší přednost, a to případ prostor díky jednoduché konstrukci, udržitelnosti a trvanlivost. To může být uložen nejen nádobí, oblečení, ale i domácí spotřebiče. Exkluzivní modely designu elegantní vzhled a slušný. Náklady na tyto skříně vysoké, ale mnozí jsou ochotni zaplatit za kvalitu, jedinečnost a bohatou povrchovou úpravou.

Šatní skříň se stává úspora při nedostatky dokončovací prostor skrývat, nebo zaplnit mezeru, jehož použití není možné jiným způsobem.

Možnosti skříně v obývacím pokoji: Jak se mýlit s výběrem

Existuje několik typů skříněk: Modulární, zabudované a semi-postavené. Pojďme je podrobně prohlédnout.

Samostatně stojící skříň bude vypadat dobře v domě s vysokými stropy. Vzhledem k tomu, že je velká a zabírá hodně místa, než je nákup nezbytné provést měření. Od profesionálů rozlišovat estetické čalounění, stejně jako možnost stěhování nábytku. Tento kabinet bude trvat déle, než vestavěného nábytku.

Modulární skříň je sestavena ze samostatných částí s různým obsahem, které lze snadno kombinovat mezi sebou v závislosti na vašich potřeb a přání

Vestavěné modely jsou kompaktnější, jsou vyrobeny individuálně pro každého výklenku. Vzhledem k tomu, dnes výrobci nabízejí různé typy skříní, krásné a elegantní, budou mít význam v každém interiéru. Ve srovnání s tělesnými skříně, vestavěný není tak silný. Nemohou se pohnout. Velmi blízko sádrokarton takové skříně nelze umístit.

Semi-integrované modely trochu odlišné od vestavěného. Hlavním znakem - mají samostatné bydlení prvky. Často můžete vidět skříň bez jedné straně a zadní stěny, jejich úloha je na stěně místnosti. K dispozici je také verze s dvěma bočními stěnami, ale pak skříň nemá dno a vrchol.

Polovestavné model je skříň, ve které úloha jedné strany a zadní stěny hrají stěně místnosti

model může být také různé formy:

Každý model má svůj vlastní vnitřní obsah. Tam jsou skříně s vestavěným mini lednici, posezení pro stereofonní zařízení nebo knihy, s boxy pro důležité dokumenty, které chcete skrýt před zvědavýma očima.

Také skříň může být zaobleny ve tvaru půlkruhu. Jejich výroba - není jednoduchý proces, takže tyto modely jsou mnohem dražší než ostatní. Jsou atraktivní a neobvyklé, zvláště v případě, že vnější zpětná zrcátka zdobí krásné vzory nebo obrazy na vyžádání nábytku nikdy padá.

Co dalšího byste měli vědět o kupé skříní

Dát prostor zvláštní náladu, můžete použít skříň s potiskem fotografií. Se nanáší na sklo žádné originální obrazy: krajinky, oblíbené postavy z kreslených nebo film, realistický pohled z vesmíru. Dnes Na internetu není ani jeden obrazárna s nábytkem, kde si můžete vyzvednout skříň pro obývacím pokoji.

Je zde možnost nábytku, který má zavěšené fasády. Jsou instalovány při standardní posuvný mechanismus používá iracionálně. Například, lichoběžníkové nebo úhlové modelů, ve kterém malé šířce otvoru. Nebo když je nutné uzavřít část pultech dveřního křídla.

Nevybírejte možnosti levného otvírák šatníku dveře, protože z důvodu závady v systému může způsobit mnoho problémů

Podle mechanismu otevírání dveří, nábytku, také se liší.

Nejpopulárnější volbou - válec. Takové modely jsou levnější, ale také méně spolehlivé. Silná rána nebo cizí předměty mohou sloužit jako selhání dveří.

Možnost jednokolejné spolehlivější, ale odpovídajícím způsobem dražší. Ale sloty jsou chráněny proti prachu a cizích předmětů.

Co je válec systém je důležitý. Materiál závisí na tom, jak dlouho uzavřeného prostoru.

Systém se může skládat z:

 • Kola kovové. Jsou tou nejlepší volbou.
 • Plastové kladky s teflonovým povlakem. Tento druh průměrné spolehlivosti.
 • Z běžných plastových svorek. Život nemůže dosáhnout za rok.

zda příslušný šatník v malém obývacím pokoji

Vybrat nábytek pro malé velikosti nejtěžší místnosti. Malé pokoje jsou typické pro Chruščova. Majitelé těchto bytů má problémy s racionální využití obytného prostoru. Mnoho fotografií jsou řazeny na internetu a snažil se promyslet každý detail, navrhnout obývací pokoj opustil jen ty nejlepší dojmy. „Nalezení správného snímku můžete porovnat interiér v procesu jeho vzniku. To umožňuje, aby se ujistil, že jsme vytvořit tu správnou náš útulný kout „- sdílí své zkušenosti zkušeným uživatelům.

Vestavěná skříň v malé místnosti ušetří prostor pro další nábytek

Šatní skříň je vhodná, ale nejlepší by bylo buď malé, nebo vložené verze. Jasné barvy, drobné hrách ve výzdobě stěn a interiér opticky zvětšit obývací pokoj. Šatní skříň by měla vypadat harmonické na obecné pozadí. Modely s zrcadlovými fasádami bude vypadat na místě. Návrháři nedoporučujeme zvolit úhel a záchody, protože nebudou zabírat celou jednu stěnu. Dodáno přes skříň opticky rozdělit prostor do zón. To je velmi užitečné, pokud obývací pokoj má další funkci. Například, pokoj nebo dětský pokoj.

Ne každý má prostorný obývací pokoj. Ale opticky zvětšit prostor jakýmkoli sil.

V obývacím pokoji bude vypadat větší, pokud je:

Záclony by neměly být těsný a dveře nebo otvory by měly být nahrazeny lehkých konstrukcí.

Šatní skříň v malých obývacích pokojů jsou často nahrazeny kompaktní verze. Stísněné místnosti se obvykle dát jiný nábytek - malý prádelník nebo noční stolek.

Kloubové skříně v obývacím pokoji

Swing modely, budete potřebovat velké místnosti jako otevřené dveře do malé místnosti v cestě, brání pohybu. Jediným rozdílem oproti standardní verzi šatníku - otevření systému. Dveře podívejte otevřený kvůli závěsů. Často v rohové skříně kupé na myšlence výrobce jsou dva systémy. Otočné dveře namontovány z jediného důvodu - pokud nelze použít jiný mechanismus. Například, v případě, že šířka otvoru je menší než 0,009 m. Postavil jsem modelů křídlových dveří je nemožné, protože otvor musí mít jasný obdélníkovou geometrii.

Swing skříň může být samostatný samostatná jednotka nebo zahrnuty v nábytkářském kompozice s různými prvky

Závěsné prostor rozdělen typy systémů:

 • Skládá se z vedení;
 • Bez vodítka;
 • DIN mechanismu.

Poslední možností je souprava částí pro dveře. speciální zátkou použitý v tomto systému. Jedna část z položek uvedených v podlaze nebo ve spodní části skříně a druhá - vnitřní část spodního horizontálního spojovacího profilu. s takovým dveřmi mechanismus vydrží mnohem déle.

Stylové skříně: konstrukce v obývacím pokoji (video)

Různé skříně vám umožní najít vhodnou volbu pro i těch nejnáročnějších zákazníků, a příznivá cena činí ještě atraktivnější nábytek. Šatní skříň používá nejen v obývacím pokoji. Most umístit do předsíně, ložnice, dětského pokoje. Dokončené zvyk stavěli modely pomůže ušetřit místo v malé místnosti.

Šatní skříň v obývacím pokoji

Obývací pokoj - na „tvář“ jakéhokoli bytu či rodinného domu. Zde jsou hostování, držet oslavy, sbírat přátele. Proto je situace v obývacím pokoji by měla být nejen v teple a pohodlí, ale i vypadat moderní, elegantní a harmonické.

Šatní skříň je často nedílnou součástí interiéru obývacího pokoje. Zde jsou uloženy na nádobí, knihy, zařízení nebo vybavení, oblečení, vybavení domácnosti, dekorativní věci a spoustu dalších věcí.

Šatní skříň se liší od ostatních kusů nábytku přítomností posuvnými dveřmi. Kromě toho, že je velmi prostorný, praktický a atraktivní vzhled. Vzhledem k rozmanitosti dekorativních řešení, takové případy jsou také skutečnou ozdobou každého obývacího pokoje.

Tyto výhody zahrnují:

 1. Kapacita. Tato funkce je způsobeno nejen pro velké velikosti skříně, ale také příslušný řešení jeho vnitřního prostoru.
 2. Univerzálnost. Nábytek se používá k ukládání různých předmětů: oblečení, doplňky, zařízení, ložní prádlo, knihy. Prostorná šatní skříň se dá proměnit v celé šatně.
 3. Zónování prostor. Toto provedení se používá pro velké prostory (studio bytových), kde masivní skříň mohou sloužit jako jakési stěny vytvořit různé funkční zóny, například, pracovní oblast nebo hrací plochu pro děti.
 4. úspora místa. Posuvné dveře, které jsou vybaveny skříní, zabírají mnohem méně prostoru než zavěšená.
 5. Univerzálnost. Šatní skříň v dokonalé harmonii s interiérem, který je určen v různých stylistických směrů.
 6. Spolehlivost. trvanlivá, odolná vůči mechanickému namáhání materiálů používaných pro výrobu skříně.
 7. Rozmanitost modelu a velikosti rozsahu. Skříně mohou mít velmi odlišný geometrický tvar, jiný počet dveří, různé možnosti plnění.
 8. Cenově dostupné. Záleží na rozměrů, uspořádání a materiálu zvoleného pro výrobu skříně. Velmi oblíbený model, kde je hlavní nosná padá na podlahu, stěny a strop, který je, existuje reálná možnost, jak ušetřit na materiálu.
 9. Skříň do zdi k zamaskování své nesrovnalosti, čipy a praskliny.
 1. V případě, že skříň stojí na nerovné podlaze nebo při instalaci technologického poradenství, posuvný systém může rychle dostat jejich pořadí byla porušena.
 2. Je-li skříň plánuje proměnit prostornou šatnou, bude to vyžadovat dodatečné náklady na osvětlení a větrání.
 3. Kluzné a vodící systém potřebují neustálou a pečlivou údržbu. Totéž platí i pro zrcadlové fasády a dveří.

Skříň může být modulární, vložený a částečně uložena.

Ideální pro velké plochy. Prostorná šatna zabírá velkou část prostoru. Jeho předností je vynikající dekorativní vlastnosti, jakož i možnost změny v jakémkoli jiném vhodném místě. Kromě toho, modulový nábytek má vysokou pevnost, odolnost proti opotřebení a trvanlivost.

To se liší od jednotky kompaktnější. Je vyrobena na míru pro konkrétní místo. Je menší pevnost, to nemůže být přeskupeny. Ale to není tak rušivé z celkového interiéru a volně stojící nábytek a vytváří pocit pevné, rovné ploše.

Vizuálně se příliš neliší od běžného vestavěného modelu. Jeho design poskytuje některé bytové prvky, a to buď kabinet má několik stěn a druhý nahradil ho rovinu stěny, strop a podlahu, jak je stanoveno v vestavných modelů.

Modulární šířícího nebo skříň může být vytvořen v různých geometrických formách:

 • přímá;
 • trapéz;
 • Roh. Může být ve tvaru písmene L nebo diagonální.

Obdélníkové případ - nejčastější varianta. To se dobře hodí do každého interiéru a harmonický vzhled v pokojích různých velikostí.

Lichoběžníkový model je poměrně vzácné v moderních interiérech. „Zkosené“ skříň je často doplněna otevřeného obdélníkového nebo radiálních stojanů.

Ve tvaru písmene L rohová skříň se obvykle skládá ze dvou obdélníkových modelů, z nichž každý má svůj vlastní dveře.

Diagonální vzory jsou odlišné od uspořádání ve tvaru písmene L pouhých dveří. Ty tvoří trojúhelník, ležící diagonálně přes stěnách místnosti. Takové případy se vyznačují vysokou kapacitou, ale zabírají mnoho místa a jsou vhodné pouze pro velmi velké místnosti.

Každý model se vyznačuje řadou možností vnitřního vybavení. Dnes můžeme vidět skříní s vestavěným TV, malou ledničkou nebo minibarem, Čína slide nábytku nebo na stěnu.

Existuje skříně provedené v komplexnějších a bizarní forem: radiální, vlnitý, půlkruhové. Tyto modely samy o sobě vypadají velmi neobvyklé a působivé, zejména pokud je jejich přední dveře nebo navíc zdobí krásný obraz nebo zrcadlo vložek.

V závislosti na vrátným, skříně, také jsou rozděleny do různých skupin. Nejjednodušší a nejlevnější varianta - roller. Nicméně, to je méně spolehlivá každý předmět, což se způsob válečkového (úlomky) může zlomit a odrazit bude moci snadno „knock out“ dveře.

Jednokolejka možnost je mnohem spolehlivější a odolnější. Je chráněn proti vniknutí drobných předmětů a pevně drží dveře v říji. Tyto modely jsou samozřejmě dražší.

Posuvný systém samotný mohou být vyrobeny z různých materiálů:

 1. Kov (nejvíce robustní, odolné a spolehlivé varianta);
 2. Plast potažený teflonem (méně robustní a levnější varianta);
 3. Plast (životnost takového systému je velmi nízká - mechanismus může selhat během prvního roku provozu).

Různé modely jsou nábytku a na vnitřní organizaci prostoru. Možnosti závisí na jejich tvaru a velikosti.

Standardní prvky náplně jsou:

 • Rod pod závěsem s oděv (obvykle tento prostor zaujímá centrální a největší část skříně velikosti);
 • Police, zásuvky, drátěné koše (pro botník, ložní prádlo, příslušenství a další podrobnosti);
 • Mezipatro zabírá horní část (kde jsou uloženy velké položky nebo položky, které jsou zřídka používal).

Kromě standardních prvků, se mohou montovat skříň a bryuchnitsami yubochnitsami, textilní tašky na skladovací regály, háčky pro slunečníky.

Skříň může být vybrání pro uložení domácích spotřebičů (vakuum, počítač), nebo sportovního vybavení (lyže, brusle, válce).

Různé modely se od sebe liší nejen v tvaru a uspořádání, ale i velikostí, povrchových materiálů a výzdobu.

Malá plocha místnosti neumožňuje příliš objemné a prostorné skříně. Model s jedním nebo dvěma dveřmi perfektně hodí do malého interiéru.

Prostorný obývací pokoj umožňuje nastavit skříň ve zdi. Taková velká šatní skříň snadno přizpůsobit nejen oblečení a ložní prádlo, ale také knihy, nádobí a další vybavení domácnosti.

přírodní a syntetické materiály se používají k výrobě skříní. Mezi nejoblíbenější materiály přírodního původu zaujímá vedoucí pozici na dřevo. Jeden z nejlevnějších a nejpopulárnější volbou - dřevotřísková deska. Modely mohou být vyrobeny z jednoho materiálu nebo ve více kombinacích.

Při použití více exotické a původní verze jako povrchové úpravy:

 • Bamboo (trvanlivý, lehký, krásný materiál ideální pro etno stylu interiérů);
 • Rattan (opletené tkanina odlišuje výbornou odolnost proti vodě, pevnost a lehkost);
 • Kůže naturální a uměle (otěruvzdorné materiály, měkké a příjemné na dotek, jsou prezentovány v bohatém sortimentu barev a textur);
 • Zrcadlo (používá se pro jeho zamýšlený účel, a jako dekorativní vložky, pomáhá opticky zvětšit malý prostor a aby bylo lehčí).

Různí výrobci se snaží uspořádat své produkty co nejvíce originálu přilákat zákazníky a vystoupit z davu standardních modelů. Zejména v tomto ohledu různých evropských zemích, zejména v Itálii. Italský kabinet může být reprezentováno v nejneobvyklejších a složitých architektonických forem, mají více úrovní a původně zařízené.

Funkční vlastnosti skříně - velmi důležitý bod, což je jistě stojí za shlédnutí při výběru. Ale nejprve je nutné rozhodnout o designu. Poté, co kabinet je vybrán pro obývací pokoj, tak to bude vždy na dohled od hostitelů a hostů. Krásné, elegantní, moderní dekor a skříň neřekl jen o dobrý vkus svého majitele, ale také dodávají interiéru rafinovaný, elegantní a vytříbený vzhled.

různé techniky a metody vytvářet krásné fasády a dekorací na dveře používané dnes. Mezi ně patří:

 1. Kopírování. V každém vzor, ​​ornamentem, vzor, ​​obraz může být použita jako obrázek.
 2. Pískovaně vzor na zrcadle. Nejčastěji se používá pro takové dekorace zeleniny a květinovými motivy, ptáky, motýly, efektní vzory, které mohou být vyrobeny z vlastních skic.
 3. Lakomat. Velmi zajímavý design možnost, která využívá zmrzlý průsvitné sklo o tloušťce 4 mm.
 4. Lakobel. Jedna ze stran skla je pokryta barevným lakem. Tato možnost se často používá při konstrukci kombinovaných fasád.
 5. Vitráž. Starobylá forma dekorace, jehož historie sahá více než sto let. Dnes, s pomocí jemných vícebarevných vitráže, můžete vytvořit opravdu elitní kusy nábytku. Hlavním tématem obrazu v vitráže jsou květiny, stromy, ptáci, biblické postavy.

Jedním z nesporných výhod šatníku je její univerzálnost. On vypadá skvěle v mnoha různých stylů interiéru.

 1. klasický. Tradičně se používá v klasickém stylu šatníku má obdélníkový tvar, fasáda, navržený v tmavých, tlumených odstínech přírodního dřeva. Jako dekorace lze použít zrcadlo nebo vložení matného skla. Na malém prostoru je ideální pro kompaktní model, namočené v bílém, mléko nebo jiné světlé odstíny.
 2. minimalismus. Pro interiér, kořeněné v tomto stylu, ideální pro přísnou skříň ze dřeva se slepými dveřmi. Žádné výzdobě, zlacené a vyřezávané prvky - to vše přesně a výstižně. Chcete-li vytvořit skříň mohou být vybrány a jiný materiál, např lakomat nebo lakobel. Hlavní věc je, že je plochá a jednotvárná.
 3. Hi-tech. Moderní styl, který zahrnuje použití skla, plastu, kůže. Jako fasády dekorace může být použit lakobel, chromované vložky, zrcadlo.
 4. Provence. Útulný, světlý interiér, navržený v pastelových barvách a zdobené kompozic čerstvých nebo sušených květin, nábytek vyžaduje vhodný doplněk. V takovém se místnost dobře zapadá do skříňky od věku dřevo světlé tóny. Dveře mohou být hluchý nebo zrcadlo. Vhodné pro zdobení písek malování, tisk, kované prvky.
 5. japonském stylu. Eastern styl zahrnuje použití bohaté, hluboké odstíny hnědé, bílé, černé, červené. Ozdobit japonské znaky a tradiční ozdoby, matné sklo a lesklé.
 6. Etnický styl. Za takových oblastech ideální skříň s dekorem bambusu, ratanu a jiných přírodních materiálů.

Rozmanitost povrchových materiálů umožňuje vytvářet všechny druhy modelů skříněk v jakékoliv vhodné k vnitřnímu, odstín.

Samostatnou kategorii - přírodní odstíny dřeva. Tmavě a světle hnědá, třešeň, bělený kabinet dává na pokoji více slušný a drahé vzhled.

Pro malé prostory budou nejlepší skříně jsou navrženy v pastelových barvách (písek, světle šedá, mléčná, bílá). Light kabinet neváží se vnitřek a dělá to více snadno a zdarma.

Pro fanoušky neobvyklých, barevné a extravagantní interiéry výrobci nabízejí modely jasných, syté barvy jakékoliv barvy. To může být modrá, modrá, korálová, fialová, růžová, citron a jakýkoli jiný tón. Takové modely jsou obvykle provádí na zakázku.

Ubytovací možnosti skříň není mnoho. To vše závisí na velikosti prostoru, uspořádání, velikosti korpusu a jeho funkční účel.

Je-li pokoj má malou šířku, je nejlepší umístit skříňku v přední části - v přední části okna. Tento kabinet bude mít délku ode zdi ke zdi, ale to bude vypadat velmi harmonické.

Prostorný obývací pokoj vám umožní vybrat všechny možnosti ubytování. Dobrý Vypadá prostorná šatna podél dlouhé stěny. Obsazený prostor je docela možné kompenzovat použitím zrcadla nebo skleněné vložky.

V případě, že stěna je možné umístit horní skříňku, je možné zvážit možnost úhlového nebo radiálního vzoru. Vypadá originální a harmonicky do každého interiéru.

Udělat šatník neviditelné pouze přepracovat fázi, považován za verzi s vestavěným modelu. V této fasády, musí být jako diskrétní a neviditelný, bez ozdobných prvků.

Největším problémem je ubytování kabinet v hruschevke. Například, v místnosti 18 čtverečních metrů malá skříňka lze prosadit. Pak bude pokoj opticky rozdělen do dvou prostorů, jako je obývací pokoj a dětský pokoj nebo pracovní plochy. Pro malé místnosti, je lepší vybrat si světlé barvy skříně nebo pomocí vestavěných možností.

Zvolit správný šatník a nenarušuje celkový styl interiéru je dostatečná pro dodržování jednoduchých pravidel:

 1. Kabinet by měl v barvě a designu v kombinaci s bytové dekorace a další nábytek.
 2. Příliš jasné a syté barvy nábytku není vhodný pro zdobení malých prostor. Kabinet bude vyčnívat z vnitřního prostoru, a místnost bude poměrně malý.
 3. Vestavěná skříň - ideální, pokud je nutné vyplnit mezeru, která nebude použita jiným způsobem.
 4. Pro velkou rodinu, je nejlepší zvolit prostorný možností, jak ušetřit místo a peníze na nákup dalších podstavců, police a zásuvky.
 5. Malý pokoj ohlašoval malá velikost nábytku, prostorná - značku.

Klasický obdélníková skříňka s fasádami z dřevotřísky a odbarvených zrcátek perfektně hodí do interiéru, navržený ve stylu minimalismu. Žádné kudrlinky, jen čisté linie, jednoduchý design a funkční obsah.

Prostorná šatna slouží jako šatna 2 ojedinělých. Univerzální design a černo-bílé zbarvení harmonický vzhled v moderním interiéru obývacího pokoje.

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Posuvné skříň v obývacím pokoji: fotky, nápady

Posuvné skříň dnes - jeden z nejmódnější a stylové možnosti řešení jakékoliv místnosti. Tento kus nábytku, se slušnou částku z důvodu velké výšky, zajímavý design a přijatelnou cenu, se hodí do každé místnosti. Charakteristickým znakem takové konstrukce nábytku takových provedení je přítomnost posuvných dveří. Zvážit výhody a nevýhody instalace kabinet prostoru v obývacím pokoji a zobrazení fotografií s nápady.

světlý posuvné skříň v obývacím pokoji

Obývací pokoj a komora. Mohlo by se zdát, že koncept není příliš kompatibilní. Hlavní místnost jakéhokoliv majetku určeného k recepci, celou rodinu. Jak můžete vstoupit do obývacího pokoje, skvělý systém pro ukládání? Moderní návrháři skvěle hrát až myšlenku umístěním této poměrně velký kus nábytku v místnosti. Není žádným tajemstvím, že mnoho z apartmánů má malou plochu. A vestavěné skříně či šířícího nejen ukrást užitečné metrů, ale také šetří místo v ostatních místnostech kvůli jeho funkčnost bez poškození do obývacího pokoje.

Zvolíte-li návrh malé hloubce, pak všechnu svou mohutností, vypadá to elegantní a snadno, a design dveří dodává charakteristickou chuť. V interiéru obývacího pokoje rohu vypadá organicky nebo konvenční posuvné skříň s dveřmi, fasády zdobí trhacích vzorů nebo konvenčního mléčného skla, příklady na fotografii.

dark posuvné skříň v obývacím pokoji

pískování v konstrukci skříňového prostoru

rohová skříň v designu moderního obývacího pokoje

malý monochromatický případ prostoru v interiéru obývacího pokoje

Originální posuvné skříň se vzorem

černá posuvné skříň v designu v obývacím pokoji

velká skříň prostor s původní výkres v interiéru obývacího pokoje

Tip! Posuvné skříň v obývacím pokoji by měl být kombinován s dalším nábytkem ve stylu a přístupu směrem k interiéru.

Praktičnost a pohodlí designu nábytku je taková, že kromě uložení věcí je schopnost vytvořit funkční oblasti. Například, to je důležité pro garsoniéra nebo pokoj-studio. V jedné ze sekcí, můžete umístit TV a hudební zařízení na jiném místě na žehlicí prkno nebo nižší polici provést lekce. Velkou výhodou v tom, že poté, co již není potřeba v těchto věcech, mohou být skryté za posuvnými dveřmi.

Velký obývací pokoj skříň se může stát překážkou, která odděluje od sebe funkčních oblastí místnosti. Například omezit prostor pro relaxaci s pohovkou a TV na území, kde je k dispozici jídelna. Kromě toho bude speciální konstrukce skladovacího systému umožňují použít na obou stranách.

Tam jsou také varianty s pohyblivými lůžky ten den šplhat a schovávat za posuvnými dveřmi.

skříňka výhody odděleními pro obývací pokoj

 1. Šetří prostor. Dveře, které se otevírají na „kupé“, nebo „posuvné“ ponechte neobsazený část místnosti. Zatímco standardní dvířka skříněk by měl mít přilehlé svobodného pásma.
 2. Kapacita. Obvykle jsou tyto úložné systémy také výšku místnosti. V souladu s tím se stále více úložného prostoru.
 3. Univerzálnost. To je velmi důležitá vlastnost pro bydlení, a to zejména v malých bytech. Kromě skladování, je možné přidělit část skříňky pod TV a hudební centrum nebo si zařídit malou pracovní plochu.
 4. Univerzálnost. Jednoduchý posuvná skříň vhodný pro všechny stylistické směru. Ale můžete si objednat výrobu požadovaných designů a nejvíce hodí do interiéru konkrétního pokoje.
 5. Spolehlivost. Tato konstrukce je jednoduchá a spolehlivá. Dveře, které se pohybují na kolečkách a je třeba pravidelně kontrolovat stav válečku mechanismu tak, aby to bylo vždy v provozuschopném stavu.
 6. Úspor. Při instalaci vestavěné posuvné dveře skříně jsou často instalována pouze zadní a boční plochy, což výrazně šetří spotřebu materiálu.
 7. Emisní cena. Za cenu takové konstrukce není dražší než běžné modely s klasickými dveřmi, ale mají další výhody, jako je ve vnějším designu a funkčních vlastností.

vestavěný

Toto provedení je velmi dobře zapadá do výklenků otvory úhlů. Hospodárné realizovat, protože jen zahrnuje instalaci bočních částí skříně, posuvné dveře. Zejména funkční malých obývacích pokojů.

Samostatně stojící skříň, vyznačující se posuvnými dveřmi. Tento design je mobilní, může být přesunut do jiného umístění. Má menší objem ve srovnání se zabudovaným analogově.

Dále, vzhled skříní o geometrii prostoru může být:

Různé nápady, jak psát skříň v obývacím pokoji při pohledu na fotografie.

Umístěním skříně v obývacím pokoji

Vědět plochy a geometrii v obývacím pokoji, s ohledem na to vizuálně, můžete najít nějaké dobré nápady pro umístění skříně prostoru. V úzké místnosti dobré řešení je instalace vestavěný design na koncové části protilehlé k oknu. Pokud místnost dovolí, můžete si úložný systém po celé délce stěny. V případě, že dveře se nachází v blízkosti, jeho délka se sníží a úhlové příruby je umístěn konec.

Do velkého obývacího pokoje, můžete si koupit nebo si objednat různé modely: přes celou stěnu v podobě stavebního díla nebo tradiční dvoudveřové modulu. A to nutně musí být obdélníková, návrháři se doporučuje ke koupi nebo pořadí jednotlivých skříněk tvoří vhodný pro životní styl: poloměr trojúhelníku.

Za malý obývací pokoj, můžete si koupit model se skleněnými fasádami a osvětlení. To je nejlepší, aby ji nainstalovat před oknem, pak plochu místnosti a opticky zvětší místnost zesvětlá.

Různé směry styl vám umožní používat různé materiály pro posuvné dveře vestavěné skříně:

 • Zrcadla. Vypadá to dobře v malém obývacím pokoji, opticky zvyšuje prostor a dělat to lehčí. Tyto dveře jsou snadno použitelné a jako velké zrcadlo pro majitele bytu.
 • Zrcadlo s pískovaně vzorem. Díky této technologii se povrch stává matná vzor. Tento design je vhodný pro každého interiéru, je nutné vyzvednout pouze stylistickou orientaci obrazu.
 • Vitráže. Drahé a jedinečná verze. Provádí ručně, což vysvětluje poměrně velké náklady. Ideální pro navrhování systémů pro ukládání dat v obývacím pokoji.
 • Kopírování. Způsob tisku pomáhá vytvářet dveří rozvaděče celý obraz. Můžete si vybrat obrázek podle svého vkusu, který je vhodný pro vnitřní místnosti.
 • Bambusu nebo ratanu. Přírodní materiály přinášejí do designu v obývacím pokoji pocit svěžesti, přírody a exotické.
 • Useň. Tento luxusní verze fasád. Hodí se k nábytku z kůže. Ještě jemnější bude vypadat, pokud jsou použité materiály zvoleny tak, aby odpovídaly nábytku.
 • MDF deska. Nejlevnější varianta, připomínající tradiční provedení sboru. Pro registraci do obývacího pokoje se používá zřídka.

Existují dokonce i možnosti pro fasády skříně kupé, které kombinují různé materiály. Například, kombinace MDP a skla nebo zrcadel.

Rozhodování o koupi nebo objednat posuvné šatní skříň v obývacím pokoji, dávat pozor na některé body:

 • otevírání dveří systémy. Jedná se o válec nebo jednokolejná. První varianta se obvykle používá k úzkých struktur, i když druhá je spolehlivější a vydrží váhu jakýchkoli masivních dveří.
 • Profil rámu dveří. Pokud je vyrobena z oceli, bude síla být různé, ale hliník analog jednodušší, který je obvykle brány v úvahu při velkou šířku produktu. Vyrobeno a bezrámové provedení dřevotřískové desky.
 • Styl dveře fasády. Jeho volba pro interiéru místnosti. Například, pokoj v klasickém stylu se hodí posuvné skříň vyrobená z lehkého materiálu s bílými matného dveřmi.
 • Vnitřní výplň. Záleží na objemu korpusu prostoru v konkrétním interiéru. Můžete si objednat nejrůznější skladovací závěsnými policemi, věšáky, držáky, koše, optimálně distribuovat položky v celém prostoru skříně.
 • Konstrukční prvky v místnosti. Zakoupené nebo uspořádán tak, úložný systém na základě plochy a geometrii obývacího pokoje, přítomnost výstupků a jiných oblouky. Například pro podlouhlý, úzká místnost by bylo lepší uchycení vestavěná skříň na konci místnosti stěnou.

Stylový vzhled kabinet přihrádka dobře zapadá do interiéru obývacího pokoje. Byla založena v roce správně vybral místo a má velkou kapacitu, pomáhá efektivně využívat podlahovou plochu. Různé skříň prostoru nápady do obývacího pokoje je znázorněno na fotografii.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 5