Skříně kupé fotografie Moderní

Skříně kupé fotografie Moderní

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Foto designové nápady skříně

Myšlenka založit ve svém domě vestavěný šatník je velmi racionální. Vskutku, díky správné umístění nábytku může být harmonicky rozdělit vnitřní prostor. Řada výhod spojených s moderními skříních, to potvrzují. Hlavním problémem je považován za příležitost objednat skříň o rozměrech nejvhodnější pro vybrané místo. Nejnovější metody fasád vám umožní vytvořit organický design pro interiéru místnosti. Dalším rysem - posuvné dveře otvírák. Jaké jsou aktuální modely? Jejich fotografie jsou uvedeny níže.

Foto moderní design fasády skříně

Vzhledem k využití každý centimetr prostor objemné nábytku dokonale nahradí skříně. Nyní speciální místo při vytváření jejich návrh přijal minimalistický styl. A dobyl mnoho nových položek - fasády vzorovaný pískováním. Ale umístění nábytku ojedinělé šatní skříně rohu, vestavěné niky a ode zdi ke zdi. Pohled foto každé možnosti, můžete si vybrat to nejlepší pro vás

šatní bílou barvu v kombinaci s reflexní plocha rozšiřuje prostor

Ve fotografii motýla skříň v ložnici

Příkladem stavebního díla v místnosti od stěny ke stěně

Zrcadlová fasáda černá skříň, jak je na fotce je to trendy

Perfektní barva a kombinace obývací pokoj ve stylu interiéru

Ornament na fasádě upozorňuje na zrcadle skrývá velikost skříně

Lesklé dveře pro skříně - Stylový design

Na fotografii moderní multifunkční šatník

Foto nápady úhlové vzorů skříně v chodbě a na chodbě

Nejvýhodněji je hala a chodba bude vypadat úhlové skříně s reflexním povrchem. Budou rozšířit prostor vizuálně. Vnitřní jejich plnění často se skládá z polic a výklenky. To umožňuje kabinetu svou hlavní funkci - nejpraktičtější distribuovat věci.

Skříň se třemi dveřmi na chodbě

Příkladem kompaktního umístění poloměru modelu skříň na chodbě

Na fotografii na přední straně malebné krajině, bude klást důraz na jemnou chuť majitele

Kompaktní skříň z dřevotřísky na chodbě

Šatník velkou kapacitu - praktické myšlenku

Příklad vyplnění úhlový prostor s jedním skříně dveřmi

Radial skříň v chodbě je obzvláště důležité v domě s dětmi

Foto designu skříně šatní skříň v ložnici

Šatna v ložnici má zvláštní účel. Pod ním se může uvolnit tak velkém prostoru, a ne moc. Fantasy designéři jsou tak rozmanité, že to pomůže k vytvoření designu libovolné velikosti a s různými možnostmi výplní.

Stylové dveře pro vestavěné skříně a výklenku

Příklad rohož záhyby ve skříni designu

Neobvyklé šatní uzávěry pro ložnici s fasádou návrhu přes tisk

Minimalismus v šatně skříň - nejžádanější dnes styl

Příklad skříň s barevným dekorativního skla

Moderní skříň, šatna s světla a výklenek pro TV

Kombinací různých technologií můžete získat zde taková kombinovaná fasád

Ztělesněný nápadem, jak na fotce, -Sample vytříbeného vkusu

Fotografie design a obsah vestavěných skříní

Při nákupu šatník je důležité určit nejen jeho vnější design, ale také vnitřní obsah. Koneckonců, je to způsobeno různými kombinacemi uvnitř, za použití hotových modulů, se stala tak populární. Zvolit správné místo a různé poličky, zásuvky, speciální příslušenství pomoci master designový nábytek studio.

Obrázek průčelí fotografie, vytvořený pískováním

Ve fotografické možnosti naplnění chodby v bytě

Tónovaná okna pomůže zajistit pestrý šatník

Japonské třešně - obraz vytvořený na skle lakobel

V foto příklad flexibilní interiér ubytování

Corps skříň předsíň

Otevření dveří kupé skříně ve formě knihy - jedním z nejvíce neobvyklých variant

Kombinovaná skříň pro hosty

Foto designu skříně kupé dveře do obývacího pokoje

Obývací pokoj - prostor vyhrazený pro hosty zasedání. Někdy to je malá velikost, a mnozí majitelé se bojí bránit svůj velký nábytek. Pomůže zachránit situaci skříně, zejména zrcadlo.

Jasný, energický a stylový verze rohu na fotografii - optimální řešení

Výška skříň eliminuje bílou barvu, která není nákladový prostor

Zrcadlový povrch usnadňuje vizuální expanze bydlení

Na obrázku ukryté v výklenku šatníku, to nezabírá mnoho místa

Elegantní kontrast interiéru místnosti je doplněn ve stejné skříni

Postavený trikuspidální skříň pro velké místnosti

Kompaktní rohové skříňky na fotografii s obrazem přírody prodlužuje pokoj

Neuvěřitelně krásná vestavěná skříň v obývacím pokoji

Sledovali jste výběr z fotografií z designu skříně. Více fotografií lze vidět v sekci nábytek.

Foto postýlky pro miminka

Picture-in skříně v chodbě

Fotografie: krby v interiéru obývacího pokoje

Foto rohové skříňky v ložnici

Fotografie na zdi police

Rozsáhlá sbírka krásné foto designu skříně jsou v dobré kvalitě.

Bezplatný katalog fotografií z přírody, ženské krásy a interiéru bytu.

Zobrazení fotografických mohou být on-line, stejně jako dát fotografie na ploše nebo na avataru.

Všechna práva vyhrazena.

Jakákoli reprodukce materiálů bez našeho výslovného písemného souhlasu je zakázána!

Posuvné skříň v ložnici - fotky, nápady, tipy pro výběr skříně

Současná posuvné skříň v ložnici by měla sloužit nejen jako úložný prostor, ale také nést estetickou funkci. To by mělo být pohodlné a prostorné, ale zároveň organicky zapadá do interiéru ložnice, univerzální, ale zároveň zabírají tak málo místa, jak je to možné.

Než si koupíte posuvné skříň v ložnici, je nutné stanovit jeho názory. Design posuvnými dveřmi v ložnici teď má velmi širokou škálu. Vezměme si některé z nich:

Zvažme podrobněji výběr skříňového prostoru v ložnici.

Volba závisí na konfiguraci dostupného prostoru v ložnici a na vašem vkusu a preferencí. V případě, že prodej není velký, je nejlepší zvolit rohovou skříňku nebo poloměr. Obývají je jeden z rohů místnosti, zatímco opouštět více prostoru podél stěn. Rozdíl úhlových nebo radiálních skříní jen mimo konfiguracích. V radius-kabinet vnější straně více zaoblené, přičemž v obvyklém rohu prostě rovně.

Pokud jde o vzhled vybavit volba sestoupí k návrhu na vnější straně skříně a jeho zrakového vnímání. Skříň v ložnici mohou být vyrobeny výhradně z jednoho materiálu. Ale většina lidí stále dávají přednost skříně kupé v ložnici s vestavěnými zrcadel do jedné z posuvných dveří, nebo jen málo. Všechno je tu opět vaší chuti a barvy. Ale pokud máte ložnici na malé velikosti, zrcadla, vestavěný šatník posuvné nezasahuje. Jsou vizuálně, aby v místnosti více. Matné plexisklo nebo váš šatník zajímavější a tajemné na konstrukčního hlediska. Taková skla mohou vybrat vzorované nebo jednobarevné.

Výběr barev skříněk v závislosti na barvě situace v ložnici. Nicméně, to je lepší, není žádný zelená, žlutá, červená, atd. Preferující klasické barvy nábytku a jejich odstíny: bílá, béžová, mléčné, černé, hnědé, atd

A konečně, co si vybrat, zapuštěné posuvné šatní skříň v ložnici, nebo ne? Zde hraje významnou roli finanční problém. Jednodílná posuvná skříň bude stát řádově dražší než vložený. Proto výpočet své finance a odpovědět na tuto otázku pro sebe.

Skříně - interiérové ​​fotografie

Šatní skříň - dokonalý moderní systém pro skladování. Kromě toho, že je dokonale zdobí interiér. Budeme vám vyprávět o druhy skříní, jejich vlastnosti a použití v obývacím pokoji, ložnici, dětský a chodby. Vezměme si fotky 100 nápadů pro skříně v ložnici a předsíni.

V současné době žádná moderní byt či dům není kompletní bez šatníku. Je prostorný, pohodlný, umožňuje použít minimální prostor, má robustní konstrukci a lze ladit s jakýmkoli interiérem. Tato skříň je ideální pro všechny pokoje. Nejenže pojme spoustu věcí a oblečení, ale také se harmonicky mísí s okolním prostředím. Věci uklízet, spousta nábytku, místnost vypadá elegantní a stručné. Řádně vybrány a navrženy skříň zahrnuje téměř vše.

Obvykle se setkáváme:

Tyto struktury nemají strop, podlahu a zadní stěnu. Skládají se z bočních stěn, vnitřní příčky, police a dveře. Tato důkladná stavba, která bude nemožné prosadit nebo předělaný. To se stalo trvalou součástí interiéru. Obvykle vestavěné skříně jsou vhodné pro ty, kteří chtějí ušetřit (není třeba utrácet peníze na zadní stěnu a strop) a přesně ví, co nebude dělat zásadní přeskupení nebo přesunout. Stanovením takový případ, majitelé dostávají vynikající a pohodlné ukládání a efektní prvek interiéru.

Často zabudované modely jsou vyrobeny na zakázku, ale na trhu můžete najít ready-made prvků, které si můžete koupit a sbírat sami.

Je plná skříň s dveřmi, které jezdí na kolech a dozadu na speciálním „kolejnice“. Má strop, podlahu a zadní stěnu. Tato skříň lze upravit nebo přesunout do jiné místnosti. Je dobré, když byt je velmi vysoké stropy, vestavěná skříň a make-to-stropní nedává smysl. Nicméně, to má přesné rozměry, takže nemůže jít do každého bytu. Před nákupem byste měli pečlivě měřit všechny stěny.

Téměř každý malý byt tam je úhel, který lze efektivně využít pro skladování. Nejlepší způsob, jak - šatník. Na první pohled to je malý, ale když se podíval dovnitř, ukázalo se, že existuje spousta prostoru, který lze s výhodou použít. Pokud nechcete uložit na police a zásuvky, pak je možné, aby celý šatník. Rohové skříňky jsou vhodné pro čtvercové haly a malé obdélníkové místnosti, v místnosti, kde umístění stěny bere hodně prostoru. Další příklady ubytovacích rohové skříně v interiéru zde.

Tyto návrhy jsou rovněž určeny k vyplnění rohu místnosti, ale na rozdíl od rohové skříňky, zabírá celý úhel úplně, jako by to řezání.

Tento šatník je nejmocnější a vypadá zevně stylově. Zahrnuje nejen šatní skříň, ale také polštáře, přikrývky, ložní prádlo atd. To je jeden z nejlepších způsobů, jak získat skvělý šatník a použít minimální prostor.

Existuje několik populárních materiálů pro skříňový nábytek, včetně skříní.

Dřevotříska je dřevotříska. Je vyrobena z hoblin, které jsou kombinovány s formaldehydovými pryskyřicemi. Jedná se o jeden z nejběžnějších materiálů pro nábytek. Je to levné, trvanlivé a dobře udržované po mnoho let.

Skříně z dřevotřískové desky se prodávají připravené a vyrobené na zakázku. Nyní se používají nové technologie práce s tímto materiálem. Dřevotříska je pokryta vrstveným filmem různých barev. Povrch může být jakákoli barva a napodobovat texturu přírodního dřeva. Dnes se pro výrobu šatních skříní používá dřevotříska.

Nevýhodou tohoto materiálu je to, že nemůže být podroben tenému zpracování. Krásné, elegantní detaily na nábytku z dřevotřísky se nestane. Jedná se o jednoduché a konzervativní modely, ale stojí za pozornost, a to díky ceně a kvalitě.

MDF se také skládá z čipů, které jsou pouze menší než čipové desky. Jsou kombinovány s parafínem a lignitem. Jedná se o materiál šetrnější k životnímu prostředí ve srovnání s EAF. V práci je měkký a ohebný, proto ho moderní mistři často používali. Díky MDF je možné realizovat téměř jakoukoli kreativní myšlenku. Všechny původní, stylové vzorky jsou vyrobeny z MDF. Může být matný, lesklý, jakéhokoli tvaru a barvy.

Posuvné šatní skříně z přírodního dřeva

Jedná se o nejdražší a nejspolehlivější materiál. Je zcela logické vybrat takovou skříňku, pokud je celý nábytek vyroben z přírodních materiálů.

Tento šatník je určitě nejvíce šetrný k životnímu prostředí a odolný. Pokud dáváte přednost tradicím a necháte skříň své vnoučata, pak je tato možnost pro vás.

Při instalaci šatníku okamžitě vyřešíte několik problémů:

  1. Pokoj je osvobozen od extra komody, polic a nočních stolků.
  2. Stane se více pořadí, protože všechny věci na jednom místě, jsou pohodlně položené a zavěšené.
  3. Méně časté mokré čištění je nutné, protože je méně vystavených povrchů.

Kromě toho šatna dělá prostředí v moderním, elegantním, strukturovaném a stylovém prostředí.

Nejkrásnější částí přední části skříně jsou dveře. Když dáte skříňku do obývacího pokoje, chceme, aby se stala klíčovou součástí interiéru. Chcete-li to udělat, můžete udělat dveře z matného nebo vlnitého skla, vyzdobit jej vitráže nebo velkolepé obrazy. V tomto případě bude skříň nejen úložným prostorem, ale nejjasnějším prvkem interiéru.

Další důležitou vlastností šatny pro obývací pokoj je její vnitřní náplň. K dispozici je vestavěný bar, mini lednice, oddělení stereo vybavení, knihovny, skříňky na dokumenty a trezor. A to vše bude spolehlivě ukryto před prachem a zvědavými očima.

To je ideální pro ty, kteří mají rád kompaktnost a nenávist k tomu, aby se místo s nočními stolky, komody a skříňky.

Interiér ložnice je navržen tak, aby byl upokojující, jemný a harmonický. Ale to neznamená, že šatník by neměl přitahovat pozornost. Skleněné dveře mohou být pískované nebo mohou být pokryty umělou kůží, ratanem nebo bambusem. Mohou být monofonní lesklé nebo matné a opakují hlavní barevný rozsah designu ložnice.

Ale pro velkolepé průčelí musí skrývat pohodlné zásuvky, police, kde můžete „schovat“ nejen všechny oblečení a boty, ale žehlička, žehlící prkno, ložní prádlo a náhradní polštáře a přikrývky.

Je zřejmé, že pro mnohé je to jen sen, ale musíte přemýšlet o konfiguraci skříně tak, aby bylo vhodné je používat po mnoho let a nebudete muset kupovat další položky pro skladování. Další informace o funkcích skříní v ložnicích.

Pokud má dítě oddělený pokoj, měl by mít vynikající prostorný šatník, který se nebude muset měnit během několika let, kdy dítě vyrůstá. Ale police a krabice by neměly být nízké, aby si ten kluk mohl dostat své věci. Kromě oděvu můžete ukládat i hračky a knihy. Proto bude dítě prostornější a uklizené, protože všechno bude ležet na jednom místě. Samozřejmě, šatník pro děti je žádoucí zvolit v krásné barvě krásné, s obrázky nebo zajímavé vitráže.

Vyberte si nábytek pro děti pouze z kvalitních materiálů bez nepříjemného zápachu!

Pokud to prostor na chodbě dovolí, stačí prostě dát skříňku. V prostorné chodbě můžete instalovat takový prostorný šatník, který umí umístit většinu věcí všech členů rodiny, což znamená, že ve zbývajících místnostech nebude šatník vůbec potřebný, nebo bude malý.

Skříň na chodbu by měla být kompletní s otevřenou částí pro vnější oblečení. Musí mít nezbytně oddělení pro uložení bot a klobouků. Bude to báječné, pokud je skříňka vybavena malou policií na deštníky, leštičky na boty a hospodyně.

Velmi často jsou dveře skříně pro chodbu doplněny velkými zrcátky. Vypadá stejně dobře ve velkém a v malé místnosti. Velmi impozantní v chodbě jsou postaveny v horní části skříňky malé světla. Vytvářejí další osvětlení a přitahují pozornost k krásně navržené fasádě.

Výhody šatníku pro libovolnou místnost:

  • prostornost;
  • kompaktnost;
  • stylový vzhled;
  • různé provedení.

Je důležité, aby šatna mohla být použita jako stěna. Například pokud je místnost malá a systém skladování je životně důležitý, můžete odstranit stěnu mezi místností a chodbou a namísto toho nainstalovat skříňku.

Je to také dobrý způsob zónování prostoru v bytovém studiu nebo v jednopokojovém bytě, který kombinuje funkci obývacího pokoje a ložnice.

Přečtěte si stejně, jak si vybrat tabulku pro libovolnou místnost!

Coupe skříňky design: fotky zajímavých možností

Výběr vzhledu kabinetu určuje styl celého místnosti. Nyní existuje desítky způsobů, jak vyjádřit svůj záměr. Jaký může být návrh fasády a co mohu vybrat?

Někteří lidé mají prostorné otevřené prostory, ve kterých lze vidět celou situaci téměř ze všech úhlů. Vybírají plně zrcadlené dveře. Zrcadla vypadají skvěle v malých místnostech a chodbách.

Pokud se někdo zdá nudný, může být nahrazen vitráží. Vitráže jsou exkluzivní umělecká díla, takže jsou poměrně drahé, ale díky nim bude pokoj vypadat neobvykle a rafinovaně.

Můžete také použít matné nebo vlnité sklo. Tato fasáda bude vypadat přísněji a konzervativněji, ale bude mnohem univerzálnější.

Pomocí trysky vzduchu a písku pod vysokým tlakem se na sklo aplikuje jakýkoli vzor. Vypadá elegantně, diskrétně a stylově. Tento design je vhodný pro ty, kteří nechtějí přetěžovat interiér s jasnými detaily a ocení krásu nízkých klíčů. Je to také složitá a drahá technologie, která bude letět do hezké penny, ale máte zaručenou překvapení všemi hosty.

Na povrch dveří lze aplikovat libovolnou fotografii. Může to být krajina, zátiší, panoráma nebo rodinná fotografie. Fotografická fasáda může být lesklá nebo matná.

Který obrázek chcete vybrat závisí na účelu místnosti, její velikosti a vkusu.

V ložnici jsou vhodné osobní fotografie, ale panorama bude ideální v malé místnosti. Velké ovoce a bobule budou vypadat směšné v malé chodbě nebo spletité ložnici.

Přemýšlejte nad těmito možnostmi, berte v úvahu skutečnost, že skříň je jedním ze základních prvků interiéru. Bude to kombinováno s novou situací, pokud se rozhodnete provést opravy nebo změnit čalouněný nábytek?

Nejnovějším pískem módy je použití přírodních materiálů pro dokončování fasád. Je to vždy elegantní, stylové a odolné. Materiály lze vzájemně kombinovat.

Taková skříň je univerzální, kombinuje se s jakýmkoliv interiérem. Může se stát vrcholem situace, stejně jako harmonickým pokračováním. Tato možnost je velmi závazná. Vedle toho bude směšný vypadat levný nábytek a staré tapety. Nezapomeňte na to.

Často vidíme, že jedna dvířka skříňky jsou vyrobena ze skla a druhá z MDF desky. Obrázky jsou zředěny zrcátky nebo jinými prvky. Kombinované šatní skříně se snadněji vejdou do nestandardního interiéru a umožní vám ztělesnit několik nápadů najednou. Takže můžete okamžitě potěšit několik členů rodiny, kombinující bambus, fotografii, zrcadlový panel a lesklý plast.

Skříně s posuvnými dveřmi slavné švédské značky jsou v první řadě praktické. Jedná se o jednoduché kabely zhotovené z přírodního dřeva nebo z dřevotřískové desky (laminované dřevotřískové desky). Jednoduchost a funkčnost jako obvykle v nadmořské výšce. Nenákladné modely jsou obsazeny poměrně skromně: jsou pruty na oblečení a několik polic. Jsou však malé a nejsou příliš prostorné. Posuvné skříně jsou mnohem dražší a pohodlnější. Existuje spousta krabic, polic, kde můžete něco dát. V případě potřeby mohou být fasády hluché, zrcadlové nebo plastové. Mohou být také vzájemně kombinovány. V IKEA najdete modely klasického i moderního designu.

Obecně platí, že šatní skříně IKEA jsou konzervativní obdélníkové modely bez zvláštních ozdůbek. Ruské modely mají nižší hodnotu a design. Levné modely od IKEA nelze nazvat kvalitativní a pohodlné a hodné modely jsou drahé. Za tuto cenu můžete na individuální objednávku vytvořit vynikající kabinet.

Podívejte se na náš článek o výběru kuchyně v Ikea!

Především elitní šatny jsou vyrobeny pouze z přírodního dřeva: dub, popel, borovice, bříza. Druhou charakteristickou vlastností bude neobvyklý design moderních materiálů, spolehlivé vybavení a přemýšlivost vnitřní náplně. Elite modely mohou být připraveny nebo na zakázku. Dokonce i dokončené skříně jsou vyrobeny s ohledem na všechny nuance použití. Můžete si vybrat šatní skříň s jakoukoliv sadou, ložnici, obývací pokoj, školku a chodbu. V závislosti na velikosti mohou být dva, tři, čtyři a pět dveřů.

Takové skříně jsou modulární, to znamená, že některé prvky mohou být odstraněny nebo nahrazeny na vlastní vůli.

Jak si vybrat kvalitní šatník

Jak jsme již řekli, skříň je vyrobena z dřevotřískové desky, MDF a dřeva. To vše je osvědčený materiál s vlastními vlastnostmi. My si je vybral na základě hodnoty, vzhled a osobní preference. Dřevo - klasika. Chcete-exclusive, zvolit MDF, pak příležitosti experimentovat víc.

S ohledem na konstrukční vylepšení, že je třeba se spolehnout na dobře známé, osvědčené továrny, protože kvalita výkresů a další konstrukce by neměla trpět v průběhu operace. Dobrý fotofasad, vitráže, pískovaná vzor nemůže být levné.

Žádné peníze na exkluzivní, můžete tak učinit bez něj. Je důležité, aby samotná skříň byl vyroben s vysokou kvalitu a byla pohodlná. Podívejte se, co je uvnitř. By se budete cítit pohodlně používat? Zda vstoupit, co chcete dát? Je možné zde doplnit poličky zásuvky?

Šatní skříň se běžně používá po desetiletí, takže musíme promyslet každý detail. Mělo by to být několik boxy, police a zavěšení oblečení, přihrádky na boty, atd Náplň záleží na tom, kam se chystáte dát skříň: v chodbě, ložnici nebo obývací pokoj.

Najít perfektní v každém smyslu skříně je to možné, ale obtížné. Jak dlouho bude muset trávit čas, je nejasný. Pokud potřebujete koupit malý prostor na chodbě na bezpečném místě, pak je to jednoduché. Jdete do nejbližšího obchodu a koupit. Proč zápasit? Ale pokud jste si koupili nebo vestavěné své vlastní domy, strávil spoustu peněz na opravy, promyšlen každý detail interiéru, to je přirozené, že chce vidět zbytek byl také ideální. V tomto případě budeme vyrábět na zakázku nábytek.

Ano, nábytek na zakázku - drahé potěšení. Koneckonců, volba nabízí několik možností designu, aby jedinečný šatník pro vlastní velikosti, vzít v úvahu všechna přání, aby další police nebo zásuvky. Jedinec práce stojí peníze. A čím více přání, tím vyšší celkové náklady.

Často musíme objednat šatní skříň, ne proto, že existuje mnoho přání, ale jednoduše proto, že je nemožné, aby vyzvednout ready-made model voleb, které chcete, a trochu peněz. Můžete ušetřit na zrcadlo, sklo a jiné pochutiny. Jsou to oni, kteří tvoří velkou část hodnoty výrobku. Ale nesnažte se šetřit na příslušenství a počtem polic a zásuvek, protože je nutné použít skříň na dlouhou dobu. Nicméně, výhoda určitém pořadí, které pak můžete volat pána, a on bude přidávat nebo opakovat vnitřek skříně jednotky.

V důsledku toho bude cena kabinetu záleží na jeho velikosti, materiálu, armatur a plnosti. Postaven bude levnější než samostatně stojící kupé.

Skříně jsou různé. Najdete malou skříň na chodbě, kompaktní úhlové modelu v dětském pokoji nebo obrovské, plné délce skříně do obývacího pokoje. Na prodej jsou k dispozici různé možnosti. Hull (samostatný), může být také pod stropem nebo téměř dosáhne ho.

Než půjdete do obchodu, je třeba vzít v úvahu místo instalace a aby opatrná měření. Nesmíme zapomenout ani na přední dveře: Ještě není v rozporu s otevřením skříně a zavírání.

Zvážit umístění vypínačů a zásuvek, šířka parapetu a baterií.

Změřte šířku a délku druhé nábytku. Bude tam místo pro něj, když dáte v místnosti, která skříň?

Je lepší, aby se hrubý nákres místnosti se všemi rozměry a umístění nábytku.

Při objednávání šatník je mnohem jednodušší, protože místo, které určitě opustí zamerschik.

Je-li člověk miluje a ví, jak pracovat s rukama, bude nezávislá produkční šatník být pod jeho moci. všechny potřebné součásti se prodávají v obchodech pro kutily: dřevotřískové a MDF panely jakékoliv velikosti, dveře s kol a kolejnic, na kterých oni cestují.

Před nákupem je třeba nakreslit skicu budoucího šatníku se všemi měřeními. Musíme zvážit a šířku stěn a dveří. S vědomím velikosti, můžete jít do obchodu a koupit vše, co potřebujete.

Vložené obvodové boční stěny jsou připojeny přímo na stěnu, je nutné nastavit další stěny mezi nimi. Potom, podlaha a strop prisverlivayutsya panel s sloty a kolejničkami na dveře. Po tomto nastavení dveří.

Téměř veškeré náklady dodávka obchod závisí na vzdálenosti a kupní cenou. Šatní skříň je poměrně drahé, takže v rámci stejného města může být doprava zdarma. Ale není-li nákladní výtah, pak pro růst a každé patro bude muset zaplatit v průměru 20-30 rublů. na každém patře. Některé obchody jsou ty peníze brát a pro vznik velké kusy nábytku na výtahu.

Sestava skříň je vždy účtována zvlášť. Cena za službu z 5 až 10% nákladů na nábytku. Ale pokud budete mít čas a chuť, můžete si sestavit svůj vlastní šatník. Pokud nejsou k dispozici žádné specifické dovednosti, a mnoho krabic ve vašem šatníku, polic a tak dále. E., je lepší svěřit tuto práci profesionála. To vám ušetří dobrou náladu a radost z nakupování.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + = 9