Skříňky pro uchování

Skříňky pro uchování

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Skříňky pro uchování

Často v domě nahromadila spousta malých věcí, které potřebují někam umístit. Typicky, skříňky a police na to nestačí, protože všichni jsou již obsazeny různými domácích spotřebičů nebo části oděvu. Proto musíme najít cestu ven z této situace. Pro tento účel vhodné boxy pro ukládání věcí, které budete muset buď koupit, nebo vytvořit svůj vlastní rukou.

Dokonce i ve starověku naši předkové využívali k ukládání různé drobnosti truhly, které byly zdobené a malované. Nyní, krásně zdobené box - není jen stylový doplněk, ale objekt, zdobí interiér. Jaké druhy krabic existují a jak učinit předmětem jejich vlastních rukou?

Druhy boxů pro uskladnění

Boxy se liší tvarem, velikostí a výrobní materiál (lepenka, plast, vinné révy) a dekor. Takový jeden další vybavení domácnosti se mohou lišit ve velkém stylu. Například, mohou být:

 • Ročník - s kovovými proužky a kameny;
 • Přísné jednobarevné čalouněná tkaninou nebo papír;
 • Romantický, pomocí romantické miniaplikace na zdobení;
 • Okouzlující - prsteny zdobené kamínky.

Akumulační nádrže jsou velké nebo malé rozměry. Přítomnost víka - volitelná podmínkou tohoto interiéru.

Pro výrobu krabiček ve většině případů použít lepenku. To může být barevné nebo jednobarevné. Takže je vhodné vložit přes pole a ozdobte, aby to sofistikovaný vzhled.

K dispozici jsou standardní a vlnité kontejnery pro skladování. Pokud máte v úmyslu uložit do nich těžké a křehké předměty (nádobí a starožitnosti), pro tento účel je vhodnější použít vlnité lepenky. Jsou spolehlivé, hustší a těžší, protože z několika vrstev vlnité lepenky. V těchto nádobách jsou často zaplněný cennosti, protože je téměř nepodléhá deformaci. Standardní kapacita (viz níže oba na snímku) - tenčí a slabší, takže jsou nejlépe střeženým lehkých předmětů.

Proutěný box pro uskladnění představují košů nebo krabic. Tento ruční předměty z proutí nebo koše novinových trubek. Přicházejí v různých velikostech a barvách. Tyto koše ozdobí váš byt a bude stejný interiér. Ty obsahují ovoce a zeleniny, cetky, klenoty, stejně jako čisté nebo špinavé prádlo. Dalším úspěšným a zajímavé pohledy sada krabic z vinné révy. Tato sada bude zvláštní styl do vašeho domova.

Plastové boxy se nejčastěji používají k uchovávání potravin. Také ukládání semen, oblečení, šití, pletení nástroje. Nazývají se také plastové boxy. Šetrné k životnímu prostředí plastová nepoškodí vaše zdraví, je-li předmětem skladování potravin. Tyto boxy v různých velikostech, s nebo bez krytu. Také, v některých z nich mají kola a rukojeti pro snadné použití.

Vzhled plastovými boxy například, jak v dole fotografii je impozantní jasné barvy a design. Jsou jemné a tkané, snadno se čistí a trvanlivé při používání.

Krabice na hračky mají zvláštní vzhled. Jsou světlé a barevné, mohou být malované dětské oblíbené kreslené a knižní postavy, jako v níže uvedené fotografii. Tento box motivuje dítě, aby hračky v jejich vlastním zvláštním „domu“. používat bezpečné materiály pro výrobu takových nádob: lepenka nebo plast, aby se dítě v průběhu hry není zraněn.

Ve většině případů, při stěhování nebo při opravách za použití kartonových krabic. Oni zabalit celou řadu věcí. V závislosti na tom, co se děje, aby v těchto nádržích, které jsou rozděleny do velkých, středních a malých.

Na síle také liší. Standardní méně trvanlivé. Jsou lepší dát věci jednoduché, a vlnitý - silnější. V těchto krabicích, sečíst cenné předměty, které mají těžkou váhu. Nejsou poškozeny, i když je umístit jeden na jednoho. A drahocenný náklad nebude poškozen.

Tam jsou boxy, ve kterých se nachází speciální závěs pro snadné cestování oblečení. To je užitečné, když se pohybuje, a to zejména pokud se věci špatně pomačkaný.

Tip: při přesunu na vědomí šířku dveří. Šířka pole musí odpovídat šířce otvoru. Pro více úzkých otvorů vybrat lepenka objekt užší.

věci představují odkládací poličky, včetně police a závěsy, a jsou určeny pro skladování různých materiálů a objektů. Například lze stohovat police na boty a oblečení nebo speciální výklenky, ve kterých jsou uloženy krabice a zásuvky pro skladování (jak je níže na fotografii).

Pokud máte spoustu věcí, a váš hlavní cíl - zvýšit prostor, pak to bude vám pomohou vakuové pytle. Vzhledem k těsnosti jejich obalu, věci jsou sníženy třikrát. Tyto balíčky budou udržovat věci v integritu po dlouhou dobu, chrání předměty před vlhkostí a můry.

Chcete-li zachovat čerstvost produkty používají vakuové nádoby. Ty vám umožní udržet podléhající zkáze občas déle kvůli ventilů zabudovaných do víka. Nádoby udržovat čerstvou chuť, aroma a blahodárné vlastnosti výrobků.

Boxy pro ukládání vlastních rukou

Zvlášť cenné jsou boxy pro skladování ručně vyrobené. Za tímto účelem se ready-made boty krabička domácích spotřebičů, nebo přilepit na vlastní pěst z lepenky. Pro registraci budete potřebovat lepidlo, nůžky, kartáče a dekorační materiály. Jejich výběr je velký. To může být balicí papír, textilie, flitry, třásně, stuhy, korálky a další.

Doporučení pro balicí papír nebo tkanina je lepší použít tenkou vrstvu PVA lepidla, a pro lepení dekorativních prvků vhodného horké lepidlo.

Jak zařídit a vyzdobit kontejner pro skladování, podívejte se na toto video mistrovské třídě:

Pokud se naše informace byly užitečné pro vás, napsat recenzi na spodní části článku. Můžete sdílet některé zajímavé konstrukce akumulační nádrže v komentářích.

Udržet věci doma: nápady, dělat vlastníma rukama, fotky

Dokonce i když jste minimalistické, pak budete stále najít celou řadu různých věcí, které musí být někde a nějak obchod. To může být provedeno s kreativním přístupem, jehož prostřednictvím si nelze jednou provždy obnovit pořádek v domě. Některé způsoby, jak uspořádat pořadí přehrávání je nejen funkční úlohu, ale také sloužit jako dekorace. Nabízíme zjistit, jak organizovat ukládání věcí doma. Myšlenky v tomto článku, může být realizována pomocí zakoupených nebo vlastních vyráběných pořadatelů. Můžete udělat totéž doma, který strávil minimum prostředků a času.

Udržet věci a oblečení doma: nápady

Bedny, krabice, koše, krabice - to vše může být obrácená do skladovacího zařízení. Stejné pořadatelé mohou být použity pro přesné skládací kanceláře, kuchyňské potřeby, hračky, oblečení, boty. U posledně uvedeném případě je obzvláště důležité, aby si koupit speciální organizér plastový úložný dům. jeho použití myšlenky spočívá v tom, že boty nejsou prach, ale to je naprosto viditelné. Také, jeden takový kontejner je schopen nahradit deset krabic. A pohled je mnohem estetičtější.

Zkuste všechny pořadatelé rád navzájem nebo vyrobené ve stejném stylu. To platí především pro ty, kteří nemají schovávat za dvířka skříněk.

Store spodní prádlo, ponožky, opasky a další drobné věci do pořádku

Pokud jde o organizaci skladování, pak okamžitě přijde na mysl, organizátory krabici s buňkami. Mohou být vyrobeny z různých materiálů a obsahují určité množství separátorů. Nejběžnější jsou tkaniny pořadatelé, který lze složit. Prodány téměř všechny železářství. Ale můžete udělat jako organizátor kartonových krabic.

To bude vyžadovat prázdné obaly, lepenka a dekor: Železné a non-lepidlo na papír, tapety. Umístěte pole uvnitř boxu, kde budou organizovány udržují věci doma. uspořádání nápady balíky závisí na jejich velikosti a proporcí šuplíku. Lepit všechny bedny dohromady. Pokud nechcete mít hotové rámy, máte dvě možnosti, jak problém vyřešit:

 • Pro měření délky a šířky pole pro skladování. na velikosti bázi, aby požadovaný počet krabic, stejnou výšku.
 • Lepenka, aby stěny, které budou vloženy do krabice. Přilepit na dno. Pak kartonové děliče.

Ready organizátor okleyte barevný papír, papír nebo samolepící uvnitř i vně.

Úložný prostor je připraven! Může být použit pro pořádání spodní prádlo, ponožky, pásky, šperky, šály a různé doplňky a tak dále. Hlavní věc - vždy všichni na dosah ruky a mírně rozšířen.

Dokonce i jedna osoba má několik gadgety, které chcete oddělit kabely. Co říci o rodině několika lidí, kde každý má alespoň jeden telefon a nabíječku do něj. A pak jsou tu kabely z kamer, tablety, notebooky a počítače, headsety a tak dále. Pokud je vše uložené v různých místech nebo v jedné krabici, ale snímku, nelze hovořit o správném skladování věcí doma.

Nápady s vlastníma rukama dělal organizátor zváží níže:

 1. Proveďte krabici s buňkami, jak je popsáno výše.
 2. Organizátor Make-buňky. Neboť je nutné přijmout lepenkové válce na toaletní papír, papírové ručníky, fólie, potravinářské fólie nebo pergamenu. Zvýraznit jeden kabelový nebo krabice. Řez požadovaný počet stejnou výškou válce. Jejich hodnota by měla být centimetr menší velikosti krabice nebo zásuvku. Počet válců závisí na tom, kolik máte kabely. Propojit buňky pohromadě pomocí oboustranné lepicí pásky nebo lepicí pistole. Hotové lahve mohou být natřeny sprejem. Zbývá vložit organizátor v krabici a naplňte ji pečlivě kroucené kabely.

Máte spoustu náušnice, náramky, přívěsky a další šperky, ale nevíte, jak organizovat ukládání věcí? Nápady pro dům může vypadat například takto:

 1. Koupit speciální případ, jejíž obě strany existuje mnoho kapes. To může být zavěšen ve skříni. V takovém případě je místem mnoha různých šperky a doplňky, které nebudou zaměňovat s sebou, a prostřednictvím transparentního kapse budete vždy moci okamžitě najít požadovaný objekt.
 2. Koupit kontejner pro tablety po dobu jednoho týdne. Je to tak dlouhý, ale úzké pouzdro na tužku, ve kterém sedm buňky. To bude vhodné pro uložení drobných ozdob.
 3. Náušnice, svorníky mohou být uloženy na pásce. Stačí vložit párů šperky a dát ji do rakve.
 4. Udělejte box, ve kterém se dát všechny své náušnice. Chcete-li to, vzít pěknou nízkou krabici s víkem, cítil, lepicí pistole a tužku. Řezané stejné velikosti tkaniny kusů. Vítr se cítil na tužky do zkumavky. Konec tkaniny lepidlem. Odstraňte tužku. Udělat několik těchto trubek. Vložit prázdná místa uvnitř boxů, takže se hodí pohodlně dohromady. Trhliny mohou být uloženy náušnice.

K oblíbeným koření a kuchyňské doplňky byly vždy po ruce, zkuste tyto myšlenky:

 • Vezměte stejné sklenice a zalijeme koření v nich. Každé znamení. Caps spojit s policí pomocí šroubů. Tímto způsobem můžete také ušetřit místo.
 • Zásuvek s kuchyňských doplňků, pomocí děliče. Domácí z kartonu nebo tenké překližky.
 • Použít vnitřní prostor dveří skříní. Například, pověsit se šrouby háky nebo koše na houby pro domácnost, obaly.
 • Koření lze také ukládat na magnetické tabuli. Pouze v tomto případě používají malé sklenice s kovovými víčky.

Udržet věci doma: ideje (foto), koupelna

V koupelně je vždy malé místo, a chci o tolik, aby se vešly. K tomuto účelu použijte malé triky:

 • Že vše je pod dřezem, byl ve své mysli, použijte vertikální úložný systém. Chcete-li to provést, umístěte všechny kloubově kontejnery.
 • Seřaďte make-up štětce, vatových tyčinek a disky, další potřebné detaily pro různé sklenice. Aby jim může být na policích nebo ve skříni. Jars zadekoriruyte nějak líbí, použijte tuto barvu, ozdobnou stuhou nebo jednoduše nalít do kávových zrn písku, korálky.
 • Nad WC pověsit závěsné koše. V závislosti na velikosti, které lze uložit toaletní papír, další sadu ručníků, vysoušeč vlasů a tak dále.
 • Používají různé poličky (např nade dveřmi).

Ergonomické boxy pro uchovávání

K dispozici v libovolných domácích věcí nezničil harmonii interiéru, získat pomoc od zásuvky k uložení věcí.

Často, knihy, časopisy, ložní prádlo, oděvy, obuv a další věci nahodile ležící ve skříních, přípravny letech se vztahuje prachu v podkroví čeká v křídlech. Aby bylo možné uspořádat prostor, zachování dobré ponaučení, usnadnilo uvedení v pořadí různých krabic pro skladování může být ideální volbou jak nadměrné byty a v drtivé studio apartmány.

kontejnery na možnosti ukládání

V každém železářství si mohou vybrat mezi širokou škálu plastu, kovu, dřevěných beden, velké a malé kontejnery pro skladování oblečení, plastové krabice s hračkami různých barev a velikostí.

Vhodným řešením jsou skládací tkaniny box, který se nachází v buňkách skříně a podle potřeby čistit. Jsou prodyšné, složené, zabírají málo místa, ideální pro ukládání obuvi, oděvů, různé drobnosti.

Za obsah dokumentů efektivně využívat kartonové krabice s víkem, která je natolik jednoduchý, aby se jejich vlastních rukou, zdobení je podle vkusu a interiéru.

V souvislosti s zásuvek dětského pokoje pro skladování, jsou leckdy spásy pro maminky. Hračky, pastelky, pleny, oblečení - vše je na svém místě, aby pomohla naučit dítě na organizaci okolního prostoru.

Jednoduchá plastová krabička, která může klouzat pod postel, ideální pro ukládání lůžkovin, přikrývky, polštáře, přehozy.

V závislosti na velikosti a materiálu konstrukci zásobníku se mění jeho funkčnost. Velká nádoba může být naplněna teplé přikrývky, zimní oblečení a čisté na zadní straně police v létě. Mnoho ze stejných boxů středních vytvoří úložný systém, a to i v otevřené skříni nebo ve stylové skříně. Zbývá jen podepsat vědět, kde co je.

Chodby úřad praktický kovový box, každá jednotlivá část, která je zablokovaná na klíč, který umožní, aby zaměstnanec v průběhu dne se nemusíte starat o bezpečnost majetku. Plechové skříně obvykle vyřešit problém skladování je nejen oblečení, ale také dokumentaci, nástroje a další věci, a jsou určeny pro použití v kanceláři, šatny, na pracovišti.

Výrobce box pro skladování (video)

Oddělená výroba krabic pro skladování

Standardní boxy uspořádat nahromaděných věcí, které můžete dělat s rukama od hotových kartonů obuvi, domácích spotřebičů, nábytku. Nebo aby se trochu více úsilí a získat zcela jedinečnou tvorbu, který bude jedinečný prvek interiéru místnosti.

Proutěný box pro skladování ve stylu Provence je vyrobena z dostupných materiálů: noviny, časopisy, lepidlo, lak nebo skvrn. Nejprve musíte najít deska základny vhodné velikosti, staré nechtěné novin a časopisů. Musíme odříznout horní část víka krabice a vytáhl ze stránek časopisů válců trubek. Minimalizace musí být co nejtenčí a hustší, který by se měl pletací jehly. Journal listy těsnější jak pro budoucí pilířů poli a noviny - přímo pro tkaní.

Karton je rámec, ve kterém je jednodušší točit trubice získat požadovaný tvar výrobku. Není-li zapotřebí speciální síla, nadace mohou být odstraněny. Ale pro velké poštovní schránky, je lepší, aby posílily vnitřní stěny.

Skončil box lze ponechat jak je, nebo maloval v libovolné barvě laku nebo pokrýt skvrnu. Chcete-li dále bylo možné setřít prach, používat ve vlhkém prostředí (například v koupelně sbírat špinavé prádlo), na vrcholu toho by měla být pokryta lakem. Vnitřní povrch boxu může být tkané plátno nebo vložit do pochvy balicí papír.

Tkané stejným způsobem, ozdobená krajky malou krabičku na drobnosti bude vynikající dar nebo prvkem interiéru na prádelník mistrů.

Organizace a udržujeme věci v domácnosti (video)

Dokonce i jednoduché lepenkové krabice, vložený barevný papír, lemované látkou, zdobené v odpovídajícím stylu, se může stát nezávislým konstrukce objektu.

Textilie pro výzdobu nemusí nutně kupovat - užitečné pro staré šaty, košile, svetr, pytloviny. Papír může být přijata, například ze starých školních atlasů a uloženy ve výsledných zásuvkových upomínky z cest.

Řezané nebo válcované-up noviny nebo časopis listy připravené stejným způsobem jako pro tkaní, stačí vložit přes pole získat původní obal pro skladování.

Standardní boxy uspořádat nahromaděných věcí, které můžete dělat s rukama

Vhodné pro zdobení různých krajky, tkaniny, knoflíky, korálky, korálky. A poměrně jednoduchá volba stylové dekorace se stane, když vítr okno přes juta povrchu lana.

Konvenční lepicí páska výrazně transformovat krabici, převést ji do úložného boxu roztomilé. A pokud máte v plánu dát kus kartonu na skříni, nálepku jejích kusů tapet zbyly po opravách, pomůže přinést harmonii v interiéru: box je téměř splynout se stěnou a nebude zřejmé.

Možnosti provedení úložných prostor, včetně rukou, velmi mnoho. Je nutné zahrnout fantazii a transformovat nahromaděné nečistoty ve stylové, funkční, moderní interiér.

Byla to bolest kloubů někdy? A nevíte, z první ruky, co:

 • neschopnost se pohybovat pohodlně a snadno;
 • bolest během nebo po cvičení;
 • nepohodlí, když jde po schodech nahoru a dolů;
 • zánět kloubů, otoky;
 • nepříjemnou tíseň, snap samy o sobě;
 • nepřiměřený a neúnosný bolavá v kloubech.

Prosím odpovězte na otázku, jsi v pořádku? Je to druh bolesti lze tolerovat? Kolik peněz jste již „unikly“ na neúčinnou léčbou? Je čas to dokončit! Souhlasíte? Dnes vydáváme exkluzivní rozhovor s profesorem Dikul, ve kterém lékař odhalil tajemství, jak se zbavit bolesti v kloubech, léčbě artritidy a artrózy.

Pozor, pouze dnes!

Komentáře

Ani jsem si myslel, asi před tím konstantní nepořádek v místnosti může být způsobeno nedostatkem věci promyšlené úložné systémy, a teď jistě obrátit k otázce a aby alespoň několik krabic. Tento článek mě výzva pro různé nápady, zvláště rád tipy, jak vyzdobit své ruce různé boxy, což je velmi užitečné, vzhledem ke krizi, protože v obchodě za cenu těchto věcí se často kousnout.

No, já taky teď každá maličkost udržet v plastovém pouzdře. Jsou jednoduché, snadno ovladatelné a také vybaven rukojetí. Samozřejmě je to možné, a k tomu je, ale budete potřebovat ty správné dovednosti a potřebný materiál. Kromě toho, plastové pouzdro je levná, a váží dost. Navíc je lze snadno schovat pod postel nebo do skříně. A pokud si rozebrat, jednoduše vyměnit za novou.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 4 =