Slínku etapa pro verandy

Slínku etapa pro verandy

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Chodníkové dlaždice kroky: správná volba materiálu

Vnitřní nebo vnější schodiště a veranda jsou předmětem neustálého mechanického namáhání, teplotním změnám, vlivem povětrnostních podmínek. To nepříznivě ovlivňuje stav krycího materiálu. Dlážnice pro kroky je nejvhodnější produkt schopný odolávat všech těchto vlivů a bude trvat mnoho let. Tento článek se bude diskutovat o typy, zejména vlastnosti keramických dlaždic, stejně jako tipy na balení a materiálových nákladů.

Hliněné dlaždice - univerzální materiál pro vnitřní nebo vnější schodiště

Charakteristika keramických dlaždic na schodech ven

V současné době nejpopulárnější ozdobné materiály, které mohou být použity pro obložení stěn budovy, schodiště, schůdky, plošiny jsou považovány za žulové dlaždice a slínku. Nicméně, druhá varianta je mnohem levnější, jednodušší instalaci, a má řadu nesporných výhod, nepřináší do přírodního materiálu.

Charakteristika keramických obkladů v žádném případě horší než přírodní materiály

ekologicky šetrných materiálů, z nichž většina je považována za žáruvzdorné jíly používané k výrobě keramických dlaždic. Jako další přísady použity silikátových materiálů, jílovité konkrece živce.

Konkrétní zhotovení technologie obkladový materiál, a to jedno vypalování v pecích při teplotách nad 1300 ° C, umožňuje získat produkt s vysokým výkonem a technické vlastnosti, což je ideální pro dokončení kroků.

Clay obkladačky jsou vyráběny ve dvou směrech:

 • způsob zahrnuje stlačení vytlačeného materiálu, pečení v troubě při vysoké teplotě, a sušení produktu;
 • lisování za sucha metoda eliminuje krok sušení produktu.

Kroky slínku jsou vysoce odolné proti opotřebení a vlivy na životní prostředí

Podle prvního způsobu výroby produktu, získaného odolné proti mechanickému namáhání a agresivním prostředí. Tato taška je určena pro chodníky, pouliční ploch, schodů a cest na ulici.

Materiál vyrobený druhým způsobem, bude mít nízkou tepelnou vodivost. Tento slínku dlaždice pro opláštění fasády budovy jako odolnost proti otěru a mechanickému namáhání na stěnách nejsou tak důležité, jak z podlahy verandy a schodiště.

Rozlišovací znaky výrobku

Clay dlaždice má jedinečné vlastnosti, které ji řadí na první místo v žebříčku materiálů pro venkovní opláštění.

Tváří v tvář keramických dlaždic kroků je praktické, pohodlné a prostě krásné

Hlavním rysem keramických kachlů pro kroky na ulici je vysoká odolnost vůči teplotním změnám. To je důležité zejména při nulového bodu, kdy se kapalina začne pohybovat z jednoho stavu do druhého. Materiál schopný odolávat přibližně 300 cyklů bez ztráty pevnosti. To je důležité zejména pro schodiště. Tam spoje mezi kroky a stoupací přístupnější vysokým zatížením, a nejmenší delaminace může vést ke zničení celé konstrukce.

Díky způsobu vytlačování výroby keramických dlaždic, má nízkou absorpci vody. Jeho struktura má kapilární kanálky, kterými je nadměrná vlhkost odstraněna. Proto se na povrchu sliznice je eliminován vznik mechanického poškození.

Street podlahová krytina materiál měl zvýšenou odolnost. Vzhledem k tomu, slínku dlaždice má kroky IV a V. třídě oděru, to zaručuje dlouhou životnost. Materiál, který má nejvyšší odolnost proti opotřebení, produkoval německých výrobců.

Dlážnice poskytuje dostatek příležitostí různých variant konstrukčních kroků

Nejodolnější povlak dělá společnost Stroeher. Tyto dlaždice mohou být poškrábaný silou, ale nezůstane jediná stopa. Španělská slínku Na základě tohoto ukazatele dává svým německým protějškům, ale cena je mnohem nižší. Polské firmy často dávají běžné keramické obklady pod rouškou slínku. Výrobní slínku stupeň ruský kombinovaný vysoce kvalitní materiál a relativně nízké výrobní náklady.

Dlážnice veranda by měl mít vlastnosti, anti-skluzu, aby nedošlo ke zranění. Všechny keramické výrobky v souladu s evropskou normou DIN 51130 jsou rozděleny do pěti kategorií:

 • R9 slínek používá pro ukládání sypkých široké žebříky, které mají více vrstev;
 • slínku dlaždice R10 se používá pro veřejné hodnoty v místnosti, kde můžete nejen s výhledem na schodech, ale všechny jeho prvky;
 • R11 dlaždice používají pro schodové hrany v uměleckých ateliérech, tvůrčí dílny, laboratoře, továrny;

Kvalitní keramická dlažba, závisí na výrobní technologii

 • Indikátor R12 má slínku dlaždice pro verandy venku. Vzhledem k vysoké míře odolnosti proti opotřebení, trvanlivost a mrazuvzdornost materiálu lze použít pro dokončování mrazničky, čisticí systémy, požární stanice.

Významným ukazatelem pro keramické výrobky, které se používají pro podlahové krytiny, je odolnost materiálu, aby zatížení v ohybu. Význam keramické pevnost je 20 MPa. Protože hlavní zatížení během provozu žebříku padá na okraji jeviště, je obtížné přeceňovat pevnostní vlastnosti slínku.

Vzhledem k strukturální povrch slínku, za předpokladu, lepší adhezi adhezivní základny, která má vliv na životnost.

Slínku řada kroků k verandě

Clay dlaždice náhledu může být technicky a nepropustným obložením. První provedení se používá především pro chodníkové dráhy, oblastí mimo budovu v oblastech s vysokým provozem lidí, jako jsou podchody, stanice.

Obklad se obvykle používá pro slínku dlaždice dokončovací kroky s vysokou pevností

Voděodolný čelí výrobky se používají v plaveckých bazénech, sauny, koupele, sprchy a jiných místností s vysokou vlhkostí. Obkládací provedení se používá pro vnější výzdobu fasády budovy, vnitřní a vnější žebříky.

Známé výrobci slínku schodiště materiálu uvolňujícího v různých formátech:

 • stupeň slínku se zářezem;
 • běžný stupeň;
 • Florentské deska s profilem;
 • úhlový stupeň slínku;
 • rohové lišty;
 • pravá a levá podstavec;
 • Private soklu;
 • Úhel v kroku;
 • tvaru s krokem úhlu;
 • balkónové desky.

Výrobci vyrábějí různé druhy keramických obkladů a dlažeb, které jsou vhodné k mnoha účelům

Všechny produkty jsou vyráběny v různých barvách a geometrických odchylek, což umožňuje i vypeckovávat konstrukčně složité schodů. Specifické barvení dlažby Výsledky z extrémně vysokých teplot v přírodní jíl sloučeniny, jako je například železo, hořčík, křemík, který přechází do jiných tvarů lakovaných produktu. Proto, vzhledem k rozdílným obsahem přírodních materiálů v surovině na výjezdu dlaždice má bohatou škálu barev.

Chodníkové dlaždice kroky: cena výrobku

Koupit keramické obklady pro kroky může být od 150 rublů. ks. V ceně výrobku je závislá na její tloušťce, odrůdy, designu a výrobcem. Nejjednodušší Deska bude stát 30 až 60 rublů. ks. Pokročilejší modely bude stát 80-100 rublů. ks.

úhlové modifikace dlaždice jsou velmi populární pro venkovní etap, jehož cena je 300 rublů. ks. Průměrné náklady na úrovni slínku o 450-800 rublů. ks.

Při použití sliznice slínku dlaždice, můžete vytvořit krásný a trvanlivý jeviště

Cena keramických kachlů pro průměrné úrovně výkonnosti 1500-2000 rublů. 1Q. m. I když profil florentské bude stát 3250-5600 rublů. 1Q. m.

Nejoblíbenější obkladové materiály vyrábí německá společnost Stroeher. Tato masivní, pevná látka, odolné vůči chladu fáze který bude obsahovat jakýkoli interiér. Koupit etapu Německé značky slínku může být od 1333 rublů. ks.

Ruská společnost „Ekoklinkier“ vytváří podlahy, které se vyrábí metodou vytlačování, který vám umožní vytvářet produkty s vysokou pevností v tlaku a pevnost v ohybu, odolné vůči teplotním změnám a mají esteticky atraktivní vzhled. Minimální cena keramických kachlů pro kroky ruské výroby je 175 rublů. kus.

Náklady na keramických obkladů tuzemské produkce je mnohem menší, ale kvalita není horší než zahraniční výrobce

Španělský výrobce Exagres vyrábí produkty za dostupnější cenu, která je 1300 rublů. za čtvereční. m., ale není to nejhorší kvality. Polská společnost Paradyz nabízí širokou škálu odstínů a barev dlažby keramické dlaždice, které má vysoké technické a provozní vlastnosti, je schopen odolat značný stres bez ztráty strukturní integrity a originálního vzhledu výrobku. dlažba cena začíná od 1100 rublů. za čtvereční. m. Průměrná cena dlažeb keramických dlaždic ruské výroby je 1300-1400 rublů. za čtvereční. m.

Dlaždice pro fasádu: univerzální dokončovací materiál

Hlavní výhody a nevýhody materiál. Pravidla pro výběr a rozsah. Tepelné panely a panely s keramickými obklady bez izolace.

Pokud budeme hovořit o nákladech, kterým se keramických obkladů a dlažeb, bude cena díla závisí na jeho velikosti. Čelí zboží žebřík malých až 60 cm. Bude stát 700 rublů. za 1 metr. Provádění prací většího dlaždice se odhaduje na 900 rublů. 1 ks. M.

Čelí schodech je jeden z nejtěžších pracovních míst pro obkladač, který rozhodně má vliv na cenu. Pokládání obkladů a dlažeb na jevišti je jedním z nejdražších služby, spolu s dalšími obklady. Před položením dlažby musí provést hydroizolace.

Schéma pokládání keramických obkladů v kroku

Užitečný tip! Jako základ pro nejlepší jednom žebříku je železobetonová.

Prvním a nejdůležitějším krokem je značkovací. Je třeba současně brát v úvahu několik parametrů: rovině, rovnoměrnosti kloubů a stejnou výšku na všech úrovních. Standardní výška krok 15 cm, šířka 30 cm. Nejoblíbenější Velikost keramických obkladů na velikost kroku je 30x30 cm, a 15-30 mm silná. Pro výpočet počtu kroků nutných celkové délky žebříku dělená výškou jednom kroku.

Při výpočtu počtu dlaždic, je důležité dodržovat integritu produktu. Každý ořezávání zhorší vzhled celého obložení. Také vytyčení žebříku, je třeba brát v úvahu, že na verandě má boční stěny, které sestávají z vertikálního obkladu.

Pak následuje vodorovné poloze maják série. Ptá se letadlo a shovnost. Nyní můžete začít, kterým se v první řadě. Šířka švů mezi dlaždicemi je 4-5 mm. Když položil dlaždice uchopit, může být položen stoupačky.

Obklady pár kroků

Důležité! Kroky, které mají být provedeny se sklonem 1-1,5º, aby se zabránilo stagnaci vody a tvorbě louží.

Vzhledem k tomu, zadní strana desky má nízkou pórovitost musí srst lepidlo jako báze a samotného výrobku. Tloušťka lepivé vrstvy je přibližně stejná, jako tloušťka desky. Je však lepší, aby vrstva tenčí než tloušťka. Ujistěte se, že vyrovnat povrch, aby se zabránilo dutin.

S řadou tvarových faktorů může ukotvit krok a stoupací potrubí v různých variantách. Chcete-li vytvořit objem a velkolepé, kterým se keramických dlaždic na jednotlivých kroků prováděných kolo. Při použití této metody, mezi kroky a hubice ve tvaru stoupačce se nechá mezera asi 2-3 mm. Hlavní výhodou této možnosti je, že nemůžete dosáhnout dokonale rovnou vertikální obložení desek. Tato metoda se používá pro styling slínku dřevo nebo kov.

Ležící tupé fáze je možné pouze na betonový základ, od jeho koeficient tepelné roztažnosti podobný indexu slínku.

Možnosti pro pokládku dlažby. 1. Dálkové mezera 3-5 mm. 2. Šev (malta). 3. Lepidlo. 4. Deska

Mezi slínku kroky nezbytné ponechat mezeru asi 10 až 12 mm, které jsou přepsány pomocí speciálních polosuché směsi pro široké spáry.

Užitečný tip! Není nutné držet vyboulení části jeviště. To bude udržovat strukturální integritu na základně deformace.

Volba lepidla pro keramické dlaždice

Na stavebním trhu nabízí širokou škálu lepidel určených pro venkovní použití. Clay je rozdělen do následujících typů:

 • univerzální;
 • posílena;
 • odolné proti vlhkosti;
 • bílá;
 • žáruvzdorné;
 • Směs nestandardních povrchů;
 • mráz.

Výběrem lepidlo pro pokládání obkladů a dlažeb je třeba přistupovat opatrně

Univerzální lepidlo vhodné pro čelí vnitřní prvky v místnosti s malou a střední dlaždic. Toto lepidlo směs není vhodný pro venkovní použití, protože nemá dostatečnou pružnost a odolnost proti mrazu. Nebyla schopna poskytnout připojení tvrz, která může vést ke zničení slínku schody.

Zesílený typ lepidlo vhodné pro pokrývání povrchu velké dlaždice o rozměrech více než 30x30 cm. Je dobře reaguje na statická a dynamická zatížení, ale ne tolerovat kolísání teploty. Proto není tou nejlepší volbou pro venkovní práce.

lepidla odolná proti vlhkosti se používá pro objekty, které jsou vystaveny na konstantní nebo dlouhodobé expozici vodě. Nicméně, toto lepidlo není vhodný pro venkovní použití. Tepelně odolné lepidlo směs použitá pro vyzdívky pecí, krbů, a dalších objektů s vysokou teplotou. Pojivová kompozice používá pro nestandardní povrchy pro kladení kovu nebo dřeva. Bílé lepidlo se používá pro zdobení transparentní mozaiky.

Kvalitativní složení lepidla je schopen zajistit dlouhou životnost slínkových kroků

K pokládání dlažby na ulici je mrazuvzdorné lepidlo. Zaručuje čelí odolnost vůči teplotním změnám. Základem přípravku je přítomno speciálních přísad, které poskytují flexibilitu a dobrou přilnavost k základnímu slínku a současně se zabránilo deformaci lepidla.

jsou považovány za nejoblíbenější značky mrazuvzdorné lepidel: Ceresit CM 17, Ceresit CM 117 a Younis v roce 2000.

Hlavní výhody lepicí směsi Ceresit CM 17 je dobrá přilnavost a vynikající pružnost. Hlína se nebojí vlhkosti. Prostředek je schopný pevně vydržet teplotní extrémy v rozmezí od -50º až 70 ° C po 100 cyklů. Po 30 minutách se po nanesení směsi zcela tuhne.

Odolná proti vodě a lepidlo odolné vůči chladu Ceresit CM 117 je vhodný pro různé typy podkladů: beton, vápno a cement. Lze jej použít pro vnitřní i venkovní použití. Lepidlo je ideální pro obložení venkovní bazén. Je schopen odolávat teplotě v rozmezí od 70 ° C do -50º více než 100 cyklů. Extra čas sanačních prací na obklady a dlažby je 20 minut.

Dlaždice položeny na všechna pravidla s použitím kvalitních materiálů

Adhezivní kompozice Yunis 2000 má široký rozsah aplikací. To může vydržet kolísání teploty od -50º až 50 ° C asi 30-40 cyklů. Po 10 minutách po aplikaci ztuhne úplně.

Stupně z keramických obkladů nejen chránit kroky nebo schodiště před zničením, ale také vytvořit monumentální a elegantní vzhled sestavy. Navzdory skutečnosti, že potahový materiál je dražší, má vysoké technické a provozní vlastnosti a může trvat mnoho let, aniž by ztratil svůj původní vzhled.

Pokládání obkladů a dlažeb: video průvodce

Dlaždice pro vnitřní stěny. Druhy a vlastnosti instalace

Dlaždice pro fasádu: univerzální dokončovací materiál

Dlažební desky ve dvoře soukromého domu: fotografie kompozice

Pryžové dlaždice tratí v zemi: v ceně, ve srovnání s jinými typy

Zajímavé nápady trim balkony, fotografie a výběr materiálu

Žulu venkovní mráz: výběr, styl, nuance práci s materiálem

Dlážnice veranda a krásné ulice, foto a cenu

Dům začíná z verandy, a jak je sestaven, jak to bude vypadat zajímavé a krásné, toto stanovisko se bude vyvíjet a hostitelské domy. Ale pak jeden z estetiky není dost, mnohem důležitější roli hrát na jistotu, vysokou kvalitu a spolehlivost. V obývacím pokoji verandy jsou trvale vystaveny mechanickému namáhání, kromě toho, povětrnostní podmínky, teplotní výkyvy také agresivní účinek na výstelkový materiál. Tak by měl zvolit, na základě všech výše uvedených parametrů.

Proč naprostá většina preferuje to keramických dlaždic? Jaká je úspěšnost jeho prodeje, a jaké vlastnosti, aby to tak oblíbený materiál pro obložení veranda, navzdory vysoké ceně?

slínku, zvláštní druh dlaždice, To se liší od konvenčního způsobu výroby keramických dlaždic. Pokud výroba probíhá pomocí prvního lisování se dlaždice slínek extruzní proces, tj vytlačování, eliminuje pórovitost jílu a činí jeho struktura husté, jemnozrnné. Výpal probíhá při nejvyšší teplotě 13 000 °, což dává složení monolitickou tvrdost. Tento postup umožňuje, aby dlaždice etapy různých tvarů a tlouštěk a určení.

Suroviny pro přípravu keramických dlaždic je přirozenou součástí - je jemně rozptýlená hlína, křemen, živce, barviva oxid. Absence vápna a soli ve varné technologie umožňuje delší dobu udržet hladinu syté barvy.

Představuje dlaždice Kroky

Slínku - těžký materiál, jeho měrná hmotnost je vysoká vzhledem k hustou strukturou, o tloušťce 8 mm na metr hotových stupňů dosahuje 10 kg. To vyžaduje speciální betonovou základnu pevnosti.

Délka běhounu je obvykle od 25 do 35 centimetrů, a šířce 30 cm, což je pohodlnější pro chůzi. Je zde pódium s aplikovanými vruby, to jim dává ještě větší protiskluzový efekt.

Při nákupu dlaždic pro kroky s výhodou všechny obaly zakoupené od stejného výrobce, pak nemusíme zvolit barvu a podrobnosti o velikosti a schodiště bude vypadat harmonické a elegantní. Souprava obsahuje:

 • konvenční ploché běhounu se zaobleným koncem;
 • stoupačky, jsou zdobené vertikálními štíty stupních;
 • sokl, že jsou vyrobeny z v kroku okraj;
 • úhlové prvky.

slínku dlaždice mohou být 2 typy: neglazované a glazované. V prvním případě se kompozice typicky nezahrnuje chemické přísady. Ale výroba glazovaných vzorků, které použila glazurou a pak vystřelil na dlaždice vzoru vypadá tak.

Pro registraci kroky lepší hmotné ústavu, ale pouze přírodní kámen, žula, dokonce horší jí ve výkonu, a co je nejdůležitější, cena. Fotografie kroky.

Vzhledem ke své vlastnosti slínku dlaždice se používá velmi široce. Je používán uvnitř budov, vyvažovacích frontách, suterénu, a samozřejmě, vypracuje po schodech na ulici.

 1. si můžete vyzvednout v obchodě všechny hlavní konstrukční prvky. Materiál je snadno položena a dlouhá léta zachovává svou kvalitu.
 2. nošení kvality je srovnatelná s vyztuženého betonu, je materiál vystaven vysokým zatížením, takže tento ukazatel je nejdůležitější při výběru, se týká vysoké třídy PEIIV.
 3. Výrobky z slínku se nebojí intenzivního mechanického působení, šokovat jejich sílu několikrát vyšší než běžné keramiky. Například kroky jejich bezztrátové odolává zatížení 2 tuny. Ale jako každý hlíny, má nějakou nestabilitu, a proto v balení by měl být stále opatrní.
 4. A přesto, slínku dlažba Má vynikající zvukovou izolaci, a přestože etap není tak důležité, ale fasády, užitečná funkce.
 5. Vysoká odolnost proti mrazu umožňuje použít dlaždice pro kroky na ulici, a to i při velmi nízkých teplotách, a můžete si být jisti, že nebudou jemné síťoviny trhliny od silnými mrazy. Neměla poškodit chemikálií a solných výrobků, bojuje s polevou. Nebojí jejích náhlým změnám teploty, snadno vydrží více než 100 cyklů zmrazování.
 6. Mnoho lidí nevěnuje pozornost poměr skluzu venkovní dlažby, ačkoli toto je velmi důležité. Koneckonců, za mokra i za přítomnosti i menších mrazech takové krytí může být traumatizující. Traction ukazuje označení R, a tento produkt má své nejvyšší indexy, drsné top a speciální zářez bude chránit lidi proti pádu.
 7. Každá srážení, že materiál je nebojí, minimální nasákavost 0,05, což je prakticky impregnovatelného strukturu pro ně, chrání před zničením. Pokud se najednou zasáhla barvy, není absorbován do struktury, nezanechává skvrny zakořeněny, může být snadno odstraněna s použitím rozpouštědla, a stopy zmizí.
 8. Když je potřeba snížit dlaždice brusku, nebude to zbytečné fragmenty, že nepraská.
 9. Šetrný k životnímu prostředí materiál - důležitým argumentem ve svém složení neobsahuje umělé přísady, barviva, křída, vápenec, změkčovadla. Jeho syté barvy, které obdrží v průběhu slinování při aktivaci, oxidy mědi, železa a hořčíku, ale to není vlastní radioaktivita.
 10. Postarat se o takové povlaku je jednoduchá, není třeba používat žádné čisticí prostředek, dost čisté vody.

Zanedbatelná chyba - to není tak široká škála výběru tvarů, velikostí a barev, jako je jednoduchý keramiky. Ale postupně výrobci napravit svou chybu, a spotřebitel je spokojen s novými řešeními.

Stejnými nepříjemnostmi patří skutečnost, že dlaždice, která má stejnou barvu článek, někdy mírně odlišné odstíny, Proto je nutné přesně vypočítat výši něj nebo výběrem tento drahé náklady na materiál může být velká přepočítat.

Ceny dlaždice na verandu v obchodech záviset na rozsahu, obalová technika a formát výrobce má vliv i na způsob lití: to lze provést automaticky nebo manuálně. přichází z Německa, Itálie, Španělska, tam jsou domácí předměty. Ceny nelze nazvat rozpočet, protože surovina pro výrobu tohoto materiálu v Rusku.

. Například ceny španělského slínku Exagres dlaždice do kroků za m² / m v rozmezí od asi 1300 rublů až 2400. Gres de Aragón - 918 rublů / ks, menší formát - .. 500 str. Portugalský výroba GRES TEJO cena 11 eur za kus. Německá etapa nejsou pozadu, jejich cena je asi 12 eur. Deska tuzemský výrobce stojí minimálně 175 rublů, maximální dosah 700 za kus.

Někdy obchody nabízejí výrazné slevy, a to až do výše 30%, pokud je zboží ve skladu, je malé množství.

funkce stohování

Hliněné dlaždice - materiál cesta, a proto je třeba vzít v úvahu určité nuance při pokládce více podrobností, jinak nezaznamenané části mohou anulovat proces pracná a impozantní peněžní náklady.

 • Veškeré práce se provádí pouze v teplém ročním období, protože ředění složek lepidla je voda.
 • Sušení Hodnotit lepidla záleží na počasí a vlhkosti. V blízkosti 5 stupňů směs se nechá krystalizovat, což má za následek zhoršení vazných vlastností roztoku a dlaždice jen exfoliaci.
 • Pokud se najednou byl neočekávaný pokles teploty je krytá veranda fólie, a pracovní prostor se vysuší pomocí horkovzdušné pistole.
 • Úrovně reprosoustav část nedrží, a vzduchová mezera je vlevo, nebo trhliny, v důsledku pohybu spodní části základny.
 • Bezprostředně před kterým kroků lépe kombinovat všechny dlaždice, kvůli možným rozdílům mezi odstíny barev, to se někdy stává.
 • Tloušťka keramické dlaždice o několik centimetrů, takže je třeba poznamenat, že výška krok se zvýší o tuto částku. To může mít vliv na dveřní otvor, a konec bude muset doplňovat ráz krajiny. Proto tato situace by měla být simulována v předstihu a provést pečlivé kalkulace, s přihlédnutím k délce dlaždice jeho výšky a šířky.
 • Podmínky: Základem verandy a beton musí být vyrobeny z odolného vysoce kvalitního materiálu. Mělo by být bez trhlin, smrštění nebo vůle. Vynikající, pokud veranda je pokryt baldachýnem vlhkosti, a ty oblasti, které přicházejí do styku s vozovkou, hydroizolace vyhrazena. All opláštění technologie by měla být přísně dodržovány. A ušetřit na kvalitní materiály - nátěry, zálivky, lepidla, řešení výrazně zvýší cenu nákladů na nápravu chyby.

Při rozhodování oblitsevat kachlová verandě, je třeba se postarat o to předem vyztužený veranda kovové pletivo. Koneckonců, když se tak nestane okamžitě, a nikoli k posílení řešení, smrštění může nastat situace, že zničí všechny předchozí snahy. Má to co dělat práci navíc: pro zpevnit povrch betonu, což mu potřebnou sílu a sklon, takže voda nehromadí ve dveřích, a stékal. Podle technologie, každý běžný metr by měl být kolem jednoho a půl centimetrů zaujatost.

Měli byste vědět, jestli jste právě použít písek a cementový potěr na ready-made povrch, to exfoliates s dlaždicemi rychle. To vyžaduje cílení na beton a kov ze síťoviny vykonávat kravatu na vrstvené technologii.

 • Práce začíná na poslední krok nahoru. Za prvé, je třeba zkontrolovat na trhliny na beton, hrbolů a prohlubní. Oni jsou přepsány a rozmazaná, ale přesto měkký beton. Poté se celý povrch se přehnala a důkladně vyčistit.
 • Betonová veranda se vztahuje Hloubkový základní nátěr technologie, a po vysušení se rozloží dlaždice pro montáž a sekvenování. Nejlépe, když celý povrch je vyplněn jednodílných prvků. Přinejmenším, dovolil malé plátky o velikosti 30% z celé desky. Spojka se jinak nebude vypadat esteticky a malé kousky s nárůstem zatížení rychle odletět.
 • Keramika je namontován na adhesivní vrstvě se přibližně rovná jeho tloušťce. Typicky, vnitřní povrch jeho vlnité, to dělá pro nejlepší možnou přilnavost, takže se ujistěte, vyplnit všechny dutiny, a pak lepidlo šíření na něm s pomocí hřebenu a povrchovou překrytí.
 • Mimochodem, při pokládání Lepidlo se nevyplatí šetřit. Když se dostal ven, no, pravděpodobně není neplatné ze všech stran. Ale jen proto, aby bylo jisté, že je nutné klepnout na dlaždici s gumovou paličkou. V místě, kde vznikla mezera, bude zvuk změní.
 • V případě, že zkušenost není dost, pak dlaždice přesně na lince stanoví, je vhodné vytáhnout řádek jako vodítko, a zkontrolujte vodorovnou polohu jevištní muset úrovni. Pokud jste si mysleli, že dlaždice položeny nakřivo, pak se nebojte se jich zbavit a dát znovu.
 • Přesně pomoci položit obkladů a čar na rubové straně, měly by být zaměřena výhradně v jednom směru, jinak může dojít k prasknutí.
 • Dlaždice švy byly stejné, a dokonce můžete vložit speciální plast se zastaví mezi nimi. Budou nedovolí deska pohybovat.
 • Stehy jsou přepsány téměř okamžitě. Není třeba experimentovat a přidat barevné zálivky. ta správná volba - Kompozice obsahující mrazuvzdorné aditivum pro použití ve venkovním prostoru, s přídavkem vodního skla, pouze monolitické a robustní konstrukcí.
 • Po dokončení pokládky kroky mohou být skryty lepenku nebo celofán do sucha. Maximální doba je obvykle asi 7 dnů.

Jen pár kroků od keramických obkladů kombinovat přísné monumentality a keramiky milost. I když jsou za vysokou cenu, ale krásná a dokonale plnit hlavní účel - chránit strukturu před zničením. Nyní tento materiál je jedním z nejlepších etap pro obkládání a je nejpopulárnější.

Kroky pro verandy slínku nebo jak udělat krásné, cenově dostupný a odolný vstupní skupinu

Veranda a kroky - speciální část domu, která by měla být nejen krásné a trvanlivé, ale také bezpečné. Kroky pro slínku veranda ideální pro tuto roli. A toto tvrzení není opodstatněné, vezmeme v úvahu všechny charakteristické znaky a vlastnosti.

Stavební materiály vyrobené z pálené hlíny, včetně dlaždic použitých ve vzdálených středověku. Nalezené archeologové vzorky jen potvrzují spolehlivost materiálu.

Naproti tomu moderní slínku výrobky jsou vyráběny na nejnovějších technologiích, které byly vyvinuty v průběhu staletí, hromadí zkušenosti a znalosti z přírodních surovin, jako je hlína.

Moderní výrobky jsou velmi populární ve stavebnictví světě.

Takové uznání se jim dostalo za jejich pozitivní výkon:

 • Zvýšená míra opotřebení a oděru. I při vysokém zatížení materiál neztrácí svou kvalitu.
 • nízká nasákavost, který poskytuje vynikající odolnost proti mrazu. V závislosti na značce, to začíná od F100.
 • stálobarevnost vystaven přímému slunečnímu záření.
 • Dobrá odolnost proti mechanickému namáhání.
 • Povrch není náchylný k tvorbě ledu.
 • Dobrá obrobitelnost řezáním.

Mezi nesporné výhody a můžeme s jistotou přidat řadu barev, tvarů a textur slínku výrobků. Naleznete krásné a elegantní rohy, hranice, květinové záhony a produkty různých velikostí.

Ale dobrá věc je, že cena za to má širokou škálu. A koupit slínku na verandě, můžete dokonce držitelem malým rozpočtem.

Ale, bohužel, dosud vynalezl materiál, který nemá žádné nedostatky. Produkt je charakterizován:

 • křehkost. Proto je pro přepravu a rozseká ji s velkou péčí.
 • Složitost instalace.
 • počasí. Montáž s výhodou vyrábí v pozitivním teplotě, a za suchého počasí.

Neváhejte a „temná strana“? Pak se vaše pozornost vyzván, aby podrobný návod k sestavení vlastních rukou.

Zdobení na verandu dlaždice pro vnitřní práce

Hlavní podmínkou pro pokládku - hladký a spolehlivý základ, který může být z betonu, kovu nebo betonu. Takový stav je pravda, protože k tomu, že samotný materiál má dobrou hmotnosti - asi 17 kg 1 metr čtvereční.

Varování! V případě, že základna nemá rovný povrch, pak dokončit verandu a kroky nejsou prováděny. Před instalací se ujistěte, aby se betonové mazaniny.

Další podmínkou - teplé a suché počasí s konstantní teplotou po dobu tří týdnů při méně než 5 °. Při záporné teplotě se produkt jednoduše oloupat. V ostrém chlazení, zdivo se vztahuje fólie pro vytvoření teplé vzduchové vrstvy. Ale to není všelék. Je lepší riskovat a provádět práce při kladných teplotách.

Před zahájením prací se připravujeme vše, co potřebujete mít vše na dosah ruky:

 • Potřebný prostor + 2 metr čtvereční na čalounění a občasné boje. Nezapomeňte si kupovat výrobky pro žebřík, rohové kusy, stoupačky a lišt. Mějte na paměti, že v případě, že dlaždice bude kladen ne v přímce, ale pod určitým úhlem, bude trvat déle, protože z podříznutí.
 • Zálivka.
 • Mrazuvzdorné lepidlo. Na tento materiál je lepší ušetřit peníze a koupit nejlepší kvalitu, která je k dispozici ve vaší oblasti.
 • Vrták, kladivo, sklo frézou, lžíce, pravidelná a gumovou stěrkou.
 • Centruje na instalaci.

Když jsou všechny použité materiály pořízeny a počasí, „šeptá, vezměte si ji a dělat“, můžete bez obav pustit do práce.

Již jsme se zmínili, že dříve, než bude dokončení verandu, je třeba, aby kvalitní kravatu a počkejte, dokud není úplně suchý.

Varování! Mějte na paměti, že sklon kroků by měla být asi 2 stupňů, takže voda nehromadí na ně a stékala. A velmi veranda by měly být přizpůsobeny na základě malého svahu a musí být předem opatřen kanály pro dešťové kanalizace.

Hlavní základna vzdělávacích triků jsme otevřeli, a nyní přejít přímo k nejdůležitějším - Podívejte se na to, jak vytvořit verandu s slínku povrchy.

 • Krok 1. Připravte si základ, aby ji vyčistit od nečistot a prachu. Pokud je to možné, brousit to a chodit PVA vodný roztok lepidlo pro lepší adhezi prostředku na povrch.
 • krok 2. První vyložit „nasucho“, počínaje od středu, zvedl obraz tím, že hraje s umístěním a výpočtu minimální částky na ořezávání.

 • krok 3. Jakmile je výběr dokončen a schválen, začne pokládání. První řádky jdou od dveří a slézt, končící na opačné straně verandy. Lepidlo se nanáší zubovou stěrkou tak, aby všechny proužky na ní se podíval na jednu stranu. Mezera mezi dlaždicemi se pohybuje mezi 7 a 12 mm. K tomu, dát do majákových-kříže.

 • Krok 4. Po umístění musí nutně prostukat kladivo, tak, aby byl plochý. Pokud jste si zakoupili profilovaná, trim polstupenki není nutné - to vše v blízkosti ozdobného údaj.

 • Krok 5. Po dni sušení adhesiva mohou být vyrobeny polosuchá injektážní speciální struktury s gumovou stěrkou.

 • Krok 6. Po švy plněné zatírání sloučenin, důkladně vyčistit z verandy na to, a sloužil šest dní hustý film.
 • Krok 7. A teprve poté, vyrobený dokončovací konec schodech verandy, a pokud ano, samozřejmě, že je.

Videa v tomto článku říci jasně o reprodukci všech procesů instalace.

Ti, kteří nikdy nedělali vlastní instalace může nevědomky umožnit neodpustitelné chyby, kvůli které bude životnost takového žebříku pokles jednou.

Zvažte proto se těmto fatální chyby:

 • můžete trim dlaždice do maximální výše 30% z celkové plochy;
 • vyčnívající část stupňů nelepí;
 • mezera mezi dlaždicemi musí být nejméně 4 mm, nebo z důvodu roztažnosti materiálu, dlaždice jednoduše prasknout a vspuchilis;
 • horizontální a vertikální není připojen zády k sobě;
 • vzduchová mezera je nutné na schodech pod vystupující dekorativní část;
 • vertikální běhounu by měl vždy jít na jevišti horizontální římsu.

Poté, co se zabýval, že pokud je to možné, a jak to je nemožné namontovat po schodech na verandu slínku, můžeme bezpečně dostat do práce. Ve stejné době, pečlivě dodržovat všechna doporučení do budoucna těšit na krásné veranda, spíše než bědovat nad „bezohledných prodejců, kteří vám drze sklouznutí nekvalitní výrobek je.“ Vy teplé dny a příjemné pracovní, lidé!

Stavitel cestovatel. Po ukončení studií (Novocherkassk Jižní-Ruská Státní Technická univerzita) pracoval v Rusku a Společenství nezávislých států, jakož i v Polsku a Německu.

Architekta. Celková stavební praxe za posledních 24 let. Vystudoval Státní univerzity v Novosibirsku architektury a pozemního stavitelství (Sibstrin). Zkušenosti z práce z mistra na vedoucího projektové kanceláře. Také v obchodní činnosti. V současné době v důchodu.

Inženýr. Zkušenosti za 3 roky. Vystudovala Saint-Petersburg State University katedry Civil Engineering (FGBOUVO) Architektura a Informační systémy a technologie. Myslím, že je to dobrý projekt doma můžete ušetřit nejméně 30.000 materiálů sám

Leave a Comment

Your email address will not be published.

36 − = 33