Smalt pro betonové podlahy

Smalt pro betonové podlahy

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Jak si vybrat barvu na betonovou podlahu?

Betonová podlaha v poslední době lze nalézt v soukromých domech, průmyslových zařízení, a tak dále. Tato vrstva je velmi trvanlivý a odolný proti opotřebení. Nicméně, taková podlaha nevypadá moc hezky. Tak, aby to více reprezentativní, který se používá estetický smalt podlahu. Správně vybraná skladba budou nejen podlahy krásné, ale také zlepšit jeho výkon.

Dokonce i betonová podlaha může být ozdoba, jednoduše tím, že maluje ji

Rozdělení betonových podlah

Betonové podlahy jsou často používány ve spodních staveb, teras, garáží a balkonem. Je tady na podlahové krytiny vyžadují maximální pevnost a odolnost vůči mechanickému namáhání. V takovém případě nechte podlaha odhalili se nedoporučuje, protože se rychle znečistí. V současné době nejlepší volbou pro zdobení a dodatečnou ochranu je akrylátový email pro betonové podlahy.

Moderní barvy a nátěry na beton

Chránit a zlepšovat estetické vlastnosti betonové podlaze, různé barvy a smalty. Mezi nejoblíbenější typy inkoustů:

Tyto barvy mohou být vyrobeny v různých barvách, které budou vybírat nejlepší volbou pro každého interiéru.

Akrylová kompozice je vyrobena na bázi akrylových pryskyřic s přidáním různých pigmentů organické a anorganické povahy. Taková impregnace se aplikuje ve dvou vrstvách, a to navzdory jeho krytí. Z pozitivní výkonnosti charakteristiky lze uvést, vysokou odolnost proti vlhkosti a náhlým teplotním výkyvům. Také akrylové barvy mohou být vyrobeny v různých barev a textur. Jsou lesklé, matné a semi-matt.

Jako rozpouštědla, v tomto textu používá speciální ředidlo nebo čisté vody. Proto pokud hledáte něco malovat betonovou podlahu barvy je vyrobena z akrylátu může být vynikající volbou. Po potažení povrchu podlahové krytiny mohou být použity v průběhu dvou dnů. Při použití tohoto typu barvy je obvykle žádné zvláštní potíže. Nicméně, tato struktura nemůže být použita na starých nátěrů epoxidu a polyuretanu.

Akrylová barva se nanáší ve dvou vrstvách

Složení těchto barev zahrnují složky, jako jsou akrylové pryskyřice a kopolymeru na bázi silikonu. Aplikace těchto prostředků zahrnuje zředění vodou na dvacet procent. Výsledkem je, že použití jednoho litr může znečistit povrch 5 metrů čtverečních, který poskytuje optimální strukturu spotřeby. Pomocí tohoto povlaku řešení betonové podlaze bude ekonomičtější.

Tento typ sloučenin jako kyseliny akrylové a musí být použity ve dvou vrstvách. Doba mezi nanesením barevného materiálu, musí být více než tři hodiny. Během této doby se povrch rychle schne do té míry, že skrze něj se můžete projít. To znamená, že je rychleschnoucí barva, která je jedním z jeho hlavních výhod. Mezi nedostatky akrylové sloučeniny křemíku je možno uvést nižší stupeň odolnosti proti oděru a hubené barvy.

Velmi oblíbená epoxidová barva na betonové podlahy. To je dvousložková, který musí být smíchány před aplikací. Za míchání, pomocí speciální směšovače. Tak, na povrchu podlahy, musí být aplikována jako výztuž základové další vrstvy tiskové barvy se ředěním 20%. Bude se jednat o druh léčby primeru. Po této vrstvě se aplikuje několik vrstev nátěrů.

Chodit na podlaze, barevná epoxidová kompozice, můžete mít za jeden den. Nicméně, je nátěr zcela vyléčit, je třeba počkat alespoň pět dní. Epoxidová nátěrová hmota je vysoce odolná proti oděru. Hlavní nevýhodou je omezená barevná paleta, která obsahuje jen málo barev.

Moderní polyuretanový nátěr pro betonové podlahy poskytuje spolehlivou ochranu před jakýmikoli negativními dopady. Tento povlak se používá hlavně pro natírání průmyslových podlah. Charakteristickým rysem složení je maximální úroveň ochrany proti otěru a jiných nežádoucích účinků.

Jedná se o velmi odolný nátěr, který je ideální pro venkovní použití. Proto, pokud chcete co nejvíce chránit vaši podlahu před opotřebením a nevím, jakou barvu betonová podlaha, pak polyuretanové kompozice může být vaše volba.

Polyuretanová smalt se vyznačuje trvanlivostí

Základem těchto nátěrových hmot je alkydová pryskyřice. Má ještě větší pokrytí než akrylových kompozicích. Nicméně, aby se dosáhlo maximální kvality povlaku musí zdvojnásobit povlakové kompozice. Doba mezi nanesením první a druhé vrstvy by měla být menší než jeden den. Po nanesení poslední vrstvy podlahy je připraven pro použití příští den. Nicméně, pro plné vytvrzení povrchu může vyžadovat více než týden.

Uretanový alkyd barvy nejsou méně odolné proti oděru než polyuretanu. Z tohoto důvodu, podlahy potažené této kompozice mohou být použity, pokud je to možné. Použití tohoto typu barev zahrnuje ředění lakovým benzínem, čímž se získá 10% roztok. Výrobci nabízejí širokou škálu barev, která je vhodná pro venkovní použití, jakož i pro malování na podlahu v interiéru. Nejpopulárnější uretanový alkyd barva:

V tomto případě je povrch podlahy, jako malované složení, tam bude vždy být lesklý.

Pro některé je to jediný významnou nevýhodou urethan-akrylové nátěrových hmot.

Kromě výše popsaných kapalných formulací, moderní výrobci nabízejí originální suchý lak na bázi akrylu. Mají formu vloček, které tvoří betonový povrch odolnější a krásné. V tomto případě je barevná škála suchých akrylových kompozic je rozsáhlý, což z nich dělá vynikající volbou nejen pro venkovní použití, ale i pro podlahy v interiéru.

Před aplikací barvy, že podlaha musí být zacházeno se speciální pryskyřicí, který slouží jako primer. Před pryskyřice není ještě zmrazené, zalijeme barevné vločky na něm. Musí být rovnoměrně rozložena po celé podlaze, aby si kvalitní lakované plochy. Jakmile zmrazené vloček pryskyřičný povlak leštěný, aby se odstranily částice, nedostatečné ve fixačním prostředku. Next, podlaha je pokryta lakem. Malované tímto způsobem podlaha je připravena k provozu během jednoho dne.

Velké množství barev akrylové barvy suché, vám umožní realizovat své nápady

Příprava podkladu pro malování

Vysoce kvalitní nátěr betonová podlaha zahrnuje přípravný stupeň přípravy povrchu před aplikací. První věc, kterou si uvědomit, je, že po uložení betonu má dlouhou dobu v klidu při teplotě nejvýše 20 stupňů před nanášením barvy. Je lepší, že tato doba není kratší než tři měsíce. Pokud doba je krátká, je třeba se snažit držet betonu nejméně jeden měsíc. V ideálním případě se vlhkost před lakováním konkrétní povlak nesmí být větší než 5%.

Vlhkosti se měří pomocí speciálního nástroje, který měří vlhkost. Kromě toho, pro tento účel, jakékoliv vhodné fólie. Musíte dát malý řez filmu k zemi a zajistit hrany páskou. Po jednom dni se fólie se odstraní a přítomnost na ní kondenzátu stanovení vlhkosti. V případě kondenzace, betonová podlaha není dostatečně vysuší, a ještě není připraven pro lakování. V tomto případě může být dále suší za použití ohřívače nebo zajistit dobré větrání v místnosti. Druhou možností je možné pouze v přítomnosti vysoké teploty venku. V souladu s tím, pro outdoorové aktivity v teplém počasí je také pěkné.

Pokud se chystáte malovat beton, který byl v provozu, je třeba pečlivě kontrolovány na čipy, praskliny a mastných oblastech. Praskliny a čipy mají zvládnout speciální maltou a odstranit mastnotu, můžete použít hadr s rozpouštědlem. Na suchou podlahu je nutné odstranit veškerý prach. Pro zajištění maximální přilnavost barvy, je žádoucí další zpracování povrchu s pískovací. Teprve poté lze spustit všechny přípravné práce malování na betonovou podlahu.

Tak, výrobci nabízejí širokou škálu barev na beton, které se liší výkonem a různé barvy. Bez ohledu na část, kterou si vybrat, než je nutné barvení dokončit přípravu betonového povrchu.

beton smalt

Betonový povrch není obarví, a zůstává ve svém původním tvaru nebo podrobeny různým typům povrchových úprav (bez barvení). smalt podlaha barva - postup rafinace a zpevnění betonových povrchů. Použití skloviny vytváří další ochrannou vrstvou, která chrání podlahu z mechanickým poškozením, sekání, trhliny.

Vrstva smaltu může dodávat různým betonové podlahy estetický vzhled, zvýšení životnosti, úrovně rezistence, odolnost proti opotřebení. Jedním z charakteristických rysů sklovinu považovat za její odpor vůči agresivním vnějším faktorům. Díky tomu je materiál odolný, umožňuje největší zátěž. Vzhledem k této funkci, smalt se používá pro:

 • dokončovací betonových povrchů;
 • Konkrétní výrobní závody / autoservisech / hangáry / parkovišť;
 • barvení žebříky z betonového materiálu.

Jako barva použita v interiéru. Použití skloviny venku změnit jeho složení je směs méně odolné vůči povětrnostním výkyvům.

Tip: Nejlepší způsob nanášení smaltu - dual-layer. Naneste tenkou míč, nechte ho vyschnout v průběhu dne, naneste druhou vrstvu.

Výhody pro úpravu betonových podlah (beton a dalších staveb původu):

 • Prostředek může být použit s vysušenou / čerstvého betonu, v závislosti na okolnostech;
 • přilnavost;
 • vysoká úroveň izolace;
 • odolnost vůči kyselinám, zásadám, solné roztoky, paliva a maziva;
 • bezpečnost životního prostředí;
 • vnější povlak neztrácí estetickou funkci (bez žloutnutí, žádné drceného);
 • žádné problémy s korozí;
 • odolnost proti povětrnostním výkyvům;
 • vodoodpudivost;
 • Vysoká rychlost sušení;
 • rychlost, snadnost použití.

Pro provedení dokončovacích stavebních prací pomocí štětce, válečkem nebo stříkáním. V některých případech to bude stačit jedna vrstva. Tenký smalt schne kouli 14 hodin (v závislosti na povrchu).

 • Obložení. V některých případech, míchání barev s dalšími nástroji je nevyhovující a pracný.
 • Žádná možnost změny barvy. Pokud se rozhodnete pro změnu k dispozici barvy, musí vynaložit značnou práci při přípravě povrchu betonu pro opětovné aplikace.
 • Časových nákladů. Jedna vrstva suší 14 hodin. Budou muset strávit pár dní na betonové barvení materiálu, zejména velkých rozměrů.

Jakýkoli typ skloviny je směs laku, plniva a pigment příslušnou barvou. Tyto látky se liší od každého jiného složení: někteří produkují na bázi vody, ostatní - na organických rozpouštědlech. Potřísnit konkrétní materiál, se vešly tyto typy smaltů.

Základ - pentaphthalic / fenol lak. Do této míchané barevných pigmentů. Jako nosiče:

 • trvanlivost;
 • pružnost;
 • odolnost proti vodě;
 • no smrštění;
 • odolnost proti teplotním výkyvům;
 • Malovat nepraská, ale nezmizí, trvanlivé.

Stále více používají pro betonové podlahy. Tyto barvy mají domácí odrůdy, které jsou označeny speciálním štítkem. Před nákupem konzultovat s prodejcem, pokud jde o typ alkydové smalt určení.

Vzhledem k obrovskému množství laku aditiv má vysokou úroveň přilnavosti. Při aplikaci na betonové mokré materiálů nátěru se k ní přistoupí, tvořící jakousi připojení, bude barva začnou zobrazovat, dát lesklý lesk. výhody:

 • hydrofilnost;
 • odolnost vůči náhlým změnám teploty;
 • Odolnost proti alkalickým / zpracování kyselinou.

Používá především k dekoraci na betonové podlahy v průmyslových objektech (sklad, garáž, dílna). Používá se pro dokončovací práce na podlaze veřejných budov s vysokým mechanickým zatížením. Poznámka: Vzhledem k povaze kompozice a funkčnost směsi, jeho použití pro obytné budovy je nevhodné.

Určité typy akrylové skloviny vhodné pro práci na beton, dřevěného materiálu. výhody:

 • absence chemických látek, které mají nepříznivý vliv na zdravotní stav životního prostředí;
 • bez zápachu;
 • Vysoká rychlost sušení;
 • hydrofobnost;
 • trvanlivost;
 • no vyhoření.

Je vyrobena na bázi vody, zředí se vodou na požadovanou tloušťku, se používá pro zamýšlený účel. Před aplikací, betonový povrch by měl být odmaštěny, očištěný od prachu, špíny, se vysuší.

Aplikace nátěru (nejen) smaltované vyžaduje řadu předběžných opatření. Poznámka: povrchové defekty skloviny zvyšují spotřebu, snižuje přilnavost. V důsledku toho je tvorba bublin (vzduch), povlak může odlupovat, barva provést nehomogenně. Materiály potřebné:

Aby se zabránilo vady hotového výrobku, proveďte následující kroky:

 • měli vyšívat trhliny po celé délce patra, naplňte je tmelem;
 • odstranění skvrn s detergentem;
 • odstranění rzi;
 • odebrat hrboly mlýnek (broušení příloha);
 • Linka vybrání tmel směs;
 • písek povrch;
 • odstranění jemných částic s vysavačem;
 • naneste tenkou rovnoměrnou vrstvu nátěru.

Smalt betonová podlaha se může nanášet štětcem, válečkem nebo stříkáním

Barva může být aplikována ve dvou vrstvách, chcete-li dosáhnout větší přilnavost. Druhá vrstva se aplikuje po zaschnutí předchozí. Email se aplikuje při teplotě 5 °. Vlhkost by neměla přesáhnout 75%. Smíchejte před pokračováním s aplikací důkladně. Nechat uschnout první vrstvu (to bude trvat asi jeden den). Teprve po úplném zaschnutí, pokračovat do další vrstvy.

Několik dalších tipů:

 • je třeba očistit od nečistot škrabky nebo kartáči konvenční. Pokud se spustí povrch tak, že stírací nemůže vyrovnat s odstraněním pomocí brusky;
 • Opláchnout povrch vodou, nechte uschnout a pak pokračovat do další práci;
 • určitě zředit skloviny požadované množství rozpouštědel a dalších přísad (k jejich poměru se zapíše v pokynech);
 • Aplikovat smalt v jakýmikoliv vhodnými prostředky. Doporučujeme distribuovat hřídel;
 • smalt není vhodný pro barvení kovových povrchů a části.

Pokud proces vám způsobuje nějaké problémy, můžete využít služeb stavebního týmu. Za stanovenou cenu profesionálních stavitelů bude provádět potřebné rozsah práce. Ušetříte čas, budete mít jistotu, v síle, účinnost, kvalitu práce.

Na trhu je zastoupena různá domácí / zahraniční výrobci sklovinu. Budete moci najít správný druh materiálu, výsledek určitého cenovou politiku, kvalitu materiálu, stavební práce účely. K dnešnímu dni, představitelé této oblasti trhu jsou:

Dokončovací práce, které jsou v držení pomocí emailovými barvami, odlišný krásný vzhled a vysoké kvalitativní ukazatele. Rozmanitost materiálů dává prostor pro kreativitu. Obraťte se na svého prodejce v obchodě, vysvětlil účel nákupu. Vám bude nabídnuta řada odrůd (značka, typ materiálu, barvy), které budou užitečné pro vaše pracovní frontu. Neexistuje žádné obtíže při uplatňování, vytváří směs tam. Máte-li striktně dodržovat pokyny přijaté, bude výsledkem příjemně překvapeni. Povlak je stabilní, ready-to-dlouhodobého provozu, získají estetický vzhled.

Když nastanou potíže při přípravě roztoku nebo jeho aplikován, požádat o pomoc k umění. Dokončovací práce smaltované stavitelé mohou provádět pre-přijati na místě.

Výběrem sklovinu pro betonové podlahy

Během opravy jeden hledá pro efektivní, praktické, trvanlivé a cenově dostupných prostředků pro zpracování nízké povlaků různých typů. Je-li místnost je zdoben betonových podlah, se doporučuje věnovat pozornost speciálním smaltem. Tento nástroj je ideální jako konečný návrh dokončovací povlaku.

Vzhledem ke struktuře kapalné směsi proniká do pórů v betonu. Výsledkem je pevný film, který nejen ochrání podlahu během používání, a dát mu stylový vzhled.

Smalt - speciální skelné kompozice. Po jeho použití na betonu je tvořena nášlapnou vrstvou. Hustou strukturu, která chrání podlahu před denní dávky, získaný koncentrací specifické vazebné součásti obsažené ve složení smaltů. Prostřednictvím této úpravy je životnost betonovaného povlaku zvyšuje několikrát.

Každý smalt výrobek má určité vlastnosti, které je třeba brát v úvahu při provozu.

Moderní trh nabízí širokou škálu různých nátěrových hmot. Typy povrchových úprav:

Prostředky tohoto typu je dvousložková. Výhody - trvanlivost a pevnost ve srovnání s polymerními produkty. Nevýhody - omezený výběr barev a odstínů. Tato forma vykazuje vysokou odolnost proti DC napětí, čímž může být použit na základě prostor nebo předmětů s vysokou propustností.

Také v prodeji je ve vodě epoxidová smalt. Skládá se z pryskyřice, minerálních plniv a přídavných látek pro syté barvy a spolehlivou ochranu. Základna - pozastavení pigmentů.

Tento druh vodní bázi smaltu. Také výrobci přidávají pryskyřice a polymery. Prostředky mohou mít různou strukturu: i matné a lesklé. Také vydal samostatný druh - polotovary. Díky této charakteristické skloviny má vynikající dekorativní vlastnosti.

Odborníci si všimli, že akryl smalt bez problémů přináší zvýšené vlhkosti a náhlým změnám teploty. Nebojí se o agresivní složky a mechanickému poškození. Po sexuální život úprava složení povlaku se výrazně zvýší.

Hlavní výhodou kompozic tohoto typu - vysoká odolnost proti vyblednutí. Oni také rychle schnou, zkrácení opravy. Smalt se používá vně i uvnitř budov. Proces zcela vytvrzeného materiálu trvá 2 týdny.

Po zpracování při tomto složení betonových podlah, budou mít odolnost proti oděru. Po vysušení se získá hladký lesklý film vytvořený na povrchu. Urethan-alkyd smalt se může měnit barvu. Odborníci důrazně doporučuje aplikovat kompozice ve více vrstvách s odstupem menším než jeden týden.

Malovat produkty vyrobené mnoho společností. Mezi hlavní značky jsou na území Ruské federace. Příklady hlavních produktů:

Barvy a laky „Pro“ - to je cena a spolehlivou metodu pro léčbu betonových podlah. Také finanční prostředky jsou využívány pro upgrade pokrytí. Materiál může být bezpečně používán v domech a bytech, kde žijí malé děti a zvířata. To je možné díky nebezpečné látky, která je součástí smaltu. „Pro“ se doporučuje pro použití ve školách, školkách, sportovních a zdravotnických zařízení.

Stojí za zmínku, že tento smalt může být použita nejen pro betonové podlahy. Se svými ošetřených kov, beton a dřevěných povrchů.

Technické vlastnosti laku:

 • pohodlné spotřeba - asi 250 g na m2;
 • Období poskytování služeb (je-li těžká břemena) - asi 3 roky;
 • Doba sušení - 8 hodin;
 • atraktivní vzhled.

Kvalitní typ smalt alkyd-uretanové, které jsou určeny pro použití v budovách s zvýšených provozních zatížení. Je také vhodné pro léčení otevřených místech: teras, verand a další.

Volba nabídl kupující 5 různých barvách. Složení nabízí trvanlivost, spolehlivost a vysoké krycí vlastnosti.

Tento nástroj je vhodný pro konečnou úpravu betonových podlah. Alkyd smalt se ukázal být jako povlak odolný proti opotřebení. Finish pomůže zabránit tvorbě prachu na povrchu. Také ochranný film na dlouhou dobu chrání beton před škodu vzniklou z mechanickému namáhání. Je třeba poznamenat, že tyto prostředky mohou být aplikovány na web v několika vrstvách v důsledku vysoké kryvosti.

 • Minimální životnost - 3 roky, podléhá neustálému a intenzivnímu používání;
 • odolnost proti plísní;
 • odolnost vůči různým činidel: spotřební chemie, benzín, olej, apod;
 • spotřeba materiálu :. litrů na 10 „čtverců“

Se rozumí typ polymeru, které se skládají z přírodní gumy, akrylové pigmenty světlé zbarvení a speciální komponenty, které urychlují proces sušení. Vzhledem k vysokým výkonem pro každodenní zatížení barvě používané na základě veřejných prostorách: čerpacích stanic, obchodních center, skladů, auto obchodů a dalších provozoven.

Konkrétní struktura filmu má vodu odpuzující vlastnosti a nebojí chemických prvků. Trvanlivost kompozice, schopná přenosu pohybu dopravní objemný a konstantní expozice slunečnímu záření.

 • Doba sušení - 5 hodin;
 • možnost použití ve více vrstvách;
 • Spotřeba znamená 300 gramů na metr čtvereční;
 • rozsah pracovních teplot - 5-30 stupňů Celsia nad nulou;
 • speciální funkce - samonivelační (faktura zotavuje z kartáčů známek a jiných vad).

Tipy pro používání smaltovaný „Novbythim“:

 • Odborníci doporučují aplikovat materiál na mokré betonové podlaze.
 • Během provozu se ujistěte, že teplota v místnosti. Vytvořit optimální mikroklima, bez větších teplotních změn.
 • Udržujte povrch natřené barvou, nespadají agresivní kyselé roztoky.

Akrylátový email pro beton „Prestige“

Tento nástroj je speciálně navržen pro výzdobu betonáží povrchů. Ve výrobním procesu za použití organických rozpouštědel, barevné pigmenty, akrylovou pryskyřici, a další potřebné komponenty. Smalt je ideální pro podlahy bude barva ve výrobních závodech, průmyslových laboratoří a dílen pro opravy vozidel. To může také být bezpečně používán na základě otevřené parkoviště.

Zvláštní vlastností skloviny spočívá v tom, že zmrazí při nízkých teplotách. Maximální hodnota - 10 ° C pod nulou.

 • Které se prodávají již připravena k použití (v některých případech je smalt se přidá xylen - speciální rozpouštědla). Před použitím materiálu na zem, musí být důkladně promíchat.
 • Aplikovat přípravek pouze na suchý a čistý povrch, zbavený nečistot a prachu. V procesu opravy je vhodné použít váleček nebo štětec.

Tento typ povlaku je dvousložkový materiál. Vodní epoxidové prostředky vyrovná se za úkol chránit betonovou podlahu z vnějších faktorů. Složení materiálu přítomného: různé pryskyřice (epoxidové a aminosoderzhaschiya), minerální prvky, suspenze a jiné substance. Odborníci důrazně doporučuje aplikovat přípravek na mokré podlaze.

 • smalt na vodní bázi epoxidu nemá žádný zápach a po zaschnutí vytváří Polomatný povlak;
 • Materiál se nebojí zvýšené vlhkosti páry a různé mechanické poškození;
 • bez ohledu na vnitřní klima, smalt udržet trvanlivost a pevnost v důsledku povětrnostních vlivů.
 • Celková doba sušení - 24 hodin;
 • Faktura - homogenní;
 • průtok - asi 180 gramů na metr čtvereční;
 • šetrné k životnímu prostředí a bezpečný materiál.

Odborníci tvrdí, že „Epostoun“ může být použit na základě průmyslových i občanských staveb:

Široce používaný smalt Barva:

 • Gray. Nejuniverzálnější a nejrozšířenější barvy. Jedná se o neutrální tón, který snadno zapadá do zbytku lemováním. Mohl by být často vidět na základě parkovišť a skladů.
 • Bílou. Classic barva, velmi populární v obou obytných a veřejných prostor. Tento lak je určen pro použití na nedostatek světelných zařízení.
 • Červeno-hnědá (hnědá). Tmavé a bohaté barvy. To je často vybrán pro zpracování v podlaze dílny nebo garáže. Na tmavé barvy je méně nápadný špína a prach.
 • Zeleně. Zelená barva se často používá v konstrukci sportovních hal, mateřské školy a vzdělávací instituce.
 • Modře. Smaltovaný v modrém je široce používán v různých zdravotnických institucí: nemocnice, nemocnice, kliniky.

Různí výrobci barvy produktů se mohou lišit v intenzitě. Je také třeba vzít v úvahu, že vzhled materiálu je závislá na jeho texturách: lesklé, matné, polomatného.

Při výběru produktu na vědomí, zda je Normy produktu. Bez ohledu na to, co jste se rozhodli malovat normální smalt, nebo se rozhodnout pro prémiový produkt, musí mít vysokou kvalitu.

Před použitím pečlivě přečtěte návod k použití. Každé prostředky musí být použity v různých způsobech. Některé typy skloviny musí být aplikovány na vlhké povrchy, ostatní druhy jsou použity pouze pro sušení podlahy.

Udržujte sklovinu dosah domácích zvířat a dětí. Pokud již byla použita látka, před uložením nutně uzavřít nádobu s malba krytem. Udržujte kontejner není v přímém slunečním světle. Zvýšená vlhkost i nepříznivý vliv na produkt.

Během provozu chránit ruce gumové rukavice. Během podlahy ochrannou látku a po větrat místnosti.

Smalt pro betonové podlahy - praktické, spolehlivé a nákladově efektivní způsob, jak chránit a ozdobte povrch. Moderní trh nabízí širokou škálu produktů pro každý rozpočet. Produkty se liší ve výkonu, ceně, barvě, na způsobu aplikace a použití v terénu.

Volba barev a stínící techniky betonových podlah, viz níže.

Všechna práva vyhrazena, 14+

Kopírování materiálů stránek je možné pouze v případě instalace aktivní odkaz na našich webových stránkách.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 36 = 45