Španělské obklady a dlažby do kuchyně na zástěru

Španělské obklady a dlažby do kuchyně na zástěru

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Spanish tile zástěra: styl, kvalitu a bezpečnost životního prostředí

výroby keramických dlaždic je tradice ve Španělsku kořeny v mlhách času. Historici se domnívají, že umění výroby tašek existuje již 1200 let. Rich obchodování město mohlo dovolit k dekoraci fontánu na náměstí a hlavního sálu městského vlády. V domech obyčejných občanů dlaždice jsou vzácné kvůli vysokým nákladům.

A pouze tehdy, když je výroba tašek se začaly používat různé nástroje, to se stalo k dispozici všem. V současné době mnoho továren pracující ve Španělsku, ale zachovat a znásobit tradice starých mistrů. Španělská kvalita dlaždice vysoce ceněny po celém světě.

Španělsko - světový lídr ve výrobě keramických dlaždic

Keramická dlažba na odbavovací ploše - nejlepší volba, a jen ve španělštině je nejlepší z nejlepších

V současné době ve Španělsku výroba dlaždic je prosperující, jeho výrobní společnost známá po celém světě. Taková popularita není náhodná. Na Iberském poloostrově velkých ložisek červeného a bílého jílu. Španělští výrobci zachovat a znásobit dlouhou tradici, neustále vznikají nové konstrukce tašek, z nichž každá firma má několik sbírek ve výrobě, které se liší nejen v kreslení, barvení, ale také velikost a strukturu.

Navíc téměř všechny sbírky mají další ozdobné prvky: panely, okraje, push-and štuk designu; mají kolekci určenou speciálně pro určitý styl v designu.

Kromě toho je deska se vyznačuje takové ukazatele kvality, jako jsou:

Stojí za zmínku, umělecké zásluhy:

 • lpění na tradici čerpání;
 • široká škála barev a tisků;
 • sStudie módní trendy designu.

S pomocí dlaždic může přinést harmonii v kuchyni, nebo naopak vytvořit kontrast místo.

Moderní kuchyně Deska se stala trvalou součástí interiéru.

To má celou řadu Výhody oproti jiným tradičním materiálům:

 • obrázek Neztrácí původní vzhled;
 • snadno se čistí a je odolný vůči korozi;
 • keramika - Šetrné k životnímu prostředí materiál;
 • nepálí - Je důležité, kuchyňské zástěry;
 • různé barvy, vzory, textury, dekorativní prvky.

Přečtěte si, jak můžete krásně transformovat kuchyňský stůl s keramickou dlažbou.

Než budeme pokračovat, aby přezkoumala výrobce, podívejte se na video, jak si vybrat keramické dlaždice:

Porcelanosa - bude vaše kuchyně stylové a moderní

Historie jeho firmy sahá až do roku 1973, kdy malá továrna začala vyrábět keramiku bílého jílu, který se těžil v okolí. Produkty rychle získal popularitu a vstoupila na evropský trh.

Konstruktéři společnosti se spoléhají na vytváření sbírek dlaždic tlumené tóny.

Je to deska Poptávka po vytvoření kuchyní v high-tech, moderní, minimalistické a classic.

Dlaždice různých low-key kráse, je stěží používá barevné přechody a dekorativní prvky.

Vyráběny s matným a leštěným povrchem,.

 • Eidos- stylový imitace smaltovoy mozaiky. Použití dlaždici, můžete vytvořit jedinečný složité vzory a vzory. Barevná paleta následuje tradiční barvy a odstíny středomořské přírody: čokoláda, světle šedá, perla, tmavě modrá; dobře zapadá s Středomořském stylu a ve stylu Provence;
 • Kali-signing interiéry s mramorem poměrně běžné všude. Kali dlaždice přesně reprodukuje leštěného mramoru a má tři možnosti Barva: Crema Pulpis tabako; Vypadá to dobře v moderním stylu, půdní vestavby, minimalismu;
 • Aqua─ dlaždice předává tento speciální povrchovou strukturu porézních materiálů. Má tři barvy: převedl všechny odstíny od světle až velmi tmavě bílé, šedé a béžové. Vypadá to dobře zástěra, nahodile stanoveny takové dlaždice různých barev a odstínů, to dělá na pokoji pocit dynamiky.

APE Ceramica se zaměřuje na současné trendy

Tato mladá společnost, které se podařilo najít své místo v keramických trhu díky své vysoké kvalitě a zajímavých konstrukčních řešení.

  • Biselado / Metro─ kolekce provedena urban style, s vložkami s otisky centra téma doplňuje designovou hranici ve třech různých formátech; To zapadá do stylu minimalismu; Kromě toho, je řada stejné kolekce s gastronomickou vzorem, který je ideální pro venkovském stylu;

 • pán─glyantsevaya dlaždice kolekce je jiný syté barvy a vzor anglický styl: Lily, pruhy, geometrické vzory. K dispozici je řada, která reprodukuje impresionistické reprodukce;
 • život─ univerzální kolekce obkladů a dlažeb s obrazy krajin, ptáků, ovoce, zelenina, nádobí. Dlažba s prvky krajiny, z nichž se šíří panelů; vhodné pro venkovském stylu a zdobené dlaždice z kolekce kuchyňské zástěry ve stylu Provence;
 • giorno─ vychází z tradice sběru majoliky s živými barvami a Tradiční španělský ozdoby. To zahrnuje okraje a panely, účinně doplňují složení; Je doporučeno pro etnické stylu.

Aparisi - luxusní obklady se zajímavými textur

Firma na trhu od roku 1961. Známý pro svou spolehlivou kvalitu a výrazným designem. politika společnosti je následující: Moderní dlaždice není stavební materiál, a je používán pro interiérové ​​dekorace, jako designový prvek.

V této době jsme vyvinuli a jsou ve výrobě 50 sbírek.

 • svoboda─ povrch dlažby vlnily s neobvyklými dekorativními prvky. Umírněný barvy odstíny šedé, hnědé, smetana; V závislosti na barvě pro styly ethno, minimalismus, moderní;
 • elegie─ zejména designové kolekce - luxusní reliéfní květinový vzor na pozadí šedá, bílá. Hladká taška se zlatým odstínem. Obzvláště dobře vypadá v interiéru baroko. V rámci každé z možností, můžete zvolit hranice;
 • pohyblivý─ šedé-černé a hnědé odstíny jsou charakteristické pro tuto kolekci tašek. Dekor v podobě ornamentů a obrazy žen.

Pamesa - neobvyklý dlaždice, která bude vrcholem interiéru

Společnost působí od roku 1972 a je známo o nové technologie, krátký cyklus výpal keramiky. Zpočátku vyráběla pouze dlažby, pak to vytvořilo několik sbírek zdi. Společnost byla první release žula. Nyní nabízí širokou škálu kolekcí keramických obkladů a dlažeb, porcelánové žulových dlaždic, obzvláště populární 10x10.

Charakteristickým rysem této produkce je skutečnost, že každá kolekce je k dispozici v několika variantách a barevných tisků.

 • rue Chambon ─ na měkké pastelové pozadí lesk a Shimmer poupata nebo záře vzory, barvy Za různých světelných odlišné, univerzální sbírku, vhodný pro zpracování různých místností;
 • Agatha ─ nejjasnější kolekce pro lázně a kuhnonnogo zástěru. Můžete vyložit obklady jeden tón, složený ornament, zdobit hranici.
 • Existuje několik typů dekorů: Jardin dekor, Fiesta dekor─ nejzajímavější možnosti s květinovým potiskem; tam AgathaPuzle linka s barevným potiskem drobných srdce, měsíčky, kruhy a hvězdy;
 • Stabia─ dlaždice kontrastními barvami a dekorativních detailů pro vkládání různých panelů.

Novogres - moderní technologie pro každé kuchyni

Společnost působí na zcela nové technologie, která umožňuje vyrábět dlaždice se vzorem vysokým rozlišením ve 3 projekcích.

 • Goa ─ série dostal své jméno od resortu v Indii. Tato nástěnná malba z dlaždic s pikantní třešničkou na bílém pozadí. Můžete přidat příslušenství do červeného odstínu ze stejné kolekce;
 • měkký ─ zajímavá sbírka, která zahrnuje pozadí bílé obklady a dlažby pro panelů a dekorativních prvků. To dobře zapadá do diskrétní minimalistické kuchyně, moderní, malý bílý kuchyňské;
 • ležérní ─ kolekce obkladů art deco zahrnuje čtyři základní barvy: intenzivní hnědá, bílá, káva, stříbro. Doplněna sbírkou dlaždic s obrazem nádobí a příbory. Obvykle k dekoraci dlaždice zástěra s potiskem natažené v jedné nebo více řádků, vyplní zbývající prostor self-barevné dlaždice.

Přečtěte si barvu dlaždice vybraného na podlaze v kuchyni, v našem článku.

Španělská sbírka v různých stylech

Španělští výrobci dlaždice jsou vhodné pro výzdobu kuchyně téměř ve všech stylech.

země-fartuk položena dlažba měkké pastelové tóny s barevným potiskem vzorů a barev. Například: Batik Bayker, Rue Champon, Amorcord Del Conca, Antique Monopole. Zvláště stojí za zmínku MainzuSello. Je to deska dodává příjemnou atmosféru v kuchyni dekorace. Dobře hodí cihlové dlažby v kuchyni.

Země - měkké a pohodlné

Hi-Tech-Moderní keramická dlažba se nejlépe hodí k vytvoření stylu. Jakákoliv plná barva je velmi tmavá nebo světlé odstíny je základem pro zástěru, a kuchyňské stěny. Můžete použít dlaždice a kontrastní dva nebo tři barvy nebo různé odstíny stejné. Deska je lepší vzít matný. Biselado / Metro APECeramica; taška s potiskem vhodný také pro vytvoření takového stylu v interiéru: Argenta Element MainzuDorik.

Moderní high-tech může promýt a tudíž

Provence-v těchto interiérů hodně slunce, světlo, mořský vzduch. Dlaždice na odbavovací ploše ve stylu Provence, který ztělesňuje všechny tyto barvy a odstíny, velmi mnoho. Bude zajímavé sledovat, a dlaždice Monopol eTempranilo c hrozny. Monopole Mistral─ Bílý s texturou dlaždice, symbolizující pozemních a vzdušných Provence.

Provence - slunečno a teplo

moderníkterý -pro vyznačující se tím, motivy řádky stehů, rostlinné ornamenty: Mainzu Sanmarco. vypadá úžasně malý mozaikový obklad V interiéru anglickém stylu z kolekce Porclanosa Murano.

Modern - elegantní a provokativní

klasický styl - bez velké okázalosti a okolí, rezervovaný, důstojný, drahá. Keramika Cifre -as zde dokonale hodí. Cobsa Bristol and White classic je stále v módě, to deska je vhodná pro návrh ve skandinávském stylu.

Classic - elegantní a rafinované

styl etno - není zcela homogenní, můžeme si vybrat sbírku, například pro severoafrické etnické stylu. Zde fit monochromatické tmavě hnědé dlaždice DarBiseladj, barevné dlaždice modré, hnědé, pískové barvy; dlaždice různých barev a mozaikové dlažby na odbavovací ploše, která je umístěna ve volném způsobem: Firenze Cicogres Duha Cambarelli.

Etno styl moc. To je italská verze

minimalismus - zdrženlivost ve všem, to je základní pravidlo tohoto stylu. Zajímavý a zároveň středně tmavě šedá s texturou dlaždice Venis Ferroker by bylo velmi vhodné. Neméně zajímavá pro návrh tohoto stylu a Laina Gaudího, a duše Marazzi Espana.

Minimalismus - není nutně čistě bílé dlaždice

Při výběru dlaždic, je třeba mít na paměti následující:

 • jasný obraz je vhodnější pro velké místnosti;
 • pro malá kuchyňka je lepší vzít jasný klidu tónů, v místnosti se objeví větší a jasnější;
 • Je-li zástěrka stanoven na opravu, a již byla vytvořena interiéru, můžete si koupit bílé dlaždice - je vhodný pro jakýkoliv intereru.Takzhe si uvědomit, že dlaždice na stěnách nejsou vhodné pro pokládání na zem;
 • maloformátové dlaždice opticky zvětší prostor, Velkém snížení;
 • zástěra barva může opakovat barvu nábytku a může být porovnáno;
 • Obklady Nejlepší monofonní nebo zdobí malé postavy, jinak je v kuchyni je příliš pestrá.

Maloformátové dlaždice opticky zvětší místnost, ve velkém měřítku klesá.

Španělské obklady a dlažby nikdy nevyjde z módy.

Španělsko ─ země slunce, pomerančové háje, středověkými uličkami a nádhernými chrámy. Španělské keramika absorbuje všechno: teplo ze slunce, vůně pomerančů, tradice, zaniklých středověkých řemeslníků.

Variace španělských dlaždic může jen zázrak a obdivovat fantazii návrhářů

To je důvod, proč je španělská dlaždice tradičně považován za jeden z nejlepších v kvalitu a umělecký design.

Vaší kuchyně je nastavena na španělský dlaždice společnost monopolní Vitaminik sbírky. Kvalitní dlažba v ohromující, ani nenapadlo, že desky bude vypadat tak krásně na mou zástěru. Nejdůležitější věc je velmi neobvyklé s šedou plísní jako přírodního kamene pro mě je to deska je lesklý, je velmi pohodlné mytí, a čerpání z nejvíce dlaždice. Dlaždice musí být položeny manžela, a když jsem ho nemají stavitel, ale kvalita byla splněna.

Tvorba zástěra do kuchyně španělské dlaždice

Jediné, co chci, je pohodlné a pěkně nastavit svůj domov, kuchyně a ložnice, předsíň a dítě věnovat zvláštní pozornost pojmu každé místnosti není v rozporu s celkovým styl designu bytu či domu.

Mnoho otázek lidí má příčiny vůle kuchyni jako hlavní pracovní oblasti, stejně jako pomocné, který je často vyrobený z as jídelnou.

Zástěra ze skleněných dlaždic

Pro čelí kuchyně je nejlepší položit dovážených dlaždice se a lepší a odolnější. Španělské obklady a dlažby do kuchyně je takové typy:

Tile (Dlaždice) může být buď jedno- nebo pálení. V naší době, design může být velmi odlišné od národních motivů, k hi-tek futurismu. A design je jako standardní továrny, a zcela exkluzivní, kde se dlaždice vyrobené specifikací zákazníka.

Keramické obklady, dlažba - velmi odolný materiál, který není náchylná k deformaci, vysoká žáruvzdorný kapacita: netaje nebo vypálit, na rozdíl od laminátů, dřeva nebo z umělých hmot. I s velmi silným vytápění keramické dlaždice neuvolňuje toxické výpary.

Keramická dlažba zástěra, zdobit vaši kuchyni

Keramická dlažba získat tak vysokou popularitu jako dokončovací materiál pro kuchyňskou zástěru jen proto, že je vysoce odolný vůči vlhkosti a korozivní prostředí, jako jsou chemické látky v domácnosti (i velmi silným kyselinám a zásadám, že se nebojí). Deska má velmi dlouhou životnost, stovky let a odolné vůči těžkým oděru. A pokud mluvíme o dlaždic, to je také odolné proti nárazům a odolný proti otěru.

Keramická dlažba se vyskytuje jako materiál použitý pro pracovní plochy kuchyňské pracovní desky nebo zástěry, i fasádní kompletní bez tohoto krycího materiálu. Díky tomu je možné vydat obecnou koncepci designu, v níž jsou všechny prvky harmonicky navzájem doplňují.

Španělská dlaždice zástěře v kuchyni - velmi kvalitní výrobek

Důležitým faktorem, na kterém deska je pevně zakotven v kuchyni, je skutečnost, že povlak z dlaždic (glazura) absolutně neabsorbuje pachy. I s intenzivním slunečním světlem dlaždice není předmětem vyblednutí, čímž ztrácí svůj původní vzhled po dlouhou dobu.

Keramická dlažba je velice funkční a snadno se udržuje, nemusíte hodiny ho prohledali od nečistot a mastnoty. Deska je velmi snadno se čistí.

V kuchyni dlažba používané pro stěny a podlahy, v prvním případě se používá hlavně na odbavovací ploše a má obecně malou velikost, někde 10x10 cm. Tento jev je způsoben tím, že zástěrka má malou velikost, nepřesahující 60 cm , podlaha dlaždice pomocí libovolné, v závislosti na nápady, měli byste zvážit obecnou představu o prostoru, musí dlažba integrovat harmonicky s interiérem kuchyně. na skutečnosti, že pracovní plochy, zástěry, kuchyňské stěny a podlahy jsou neustále vystaveny kouři, horké mastnoty, vlhkost na bázi by měla být dlažba vybrán kvalitu, nikoliv fanaticky se snaží ušetřit každý cent. Pokud si můžete koupit kvalitní italské nebo španělské obklady a dlažby na odbavovací ploše a na podlahu, neměli byste podlehnout pokušení lakoty.

Na co se zaměřit při nákupu dlaždice do kuchyně

Běžní spotřebitelé nejsou sofistikované technické znalosti ve stavebnictví, bude obtížné zjistit, co je nejlepší zvolit dlaždice v kuchyni, jak si vybrat tu nejlepší možnost pro sebe. Deska Kupující by měl být vědomi toho, že jeho životnost závisí na:

 1. Kvalita a typ povlaku.
 2. Kvality nejhořejší vrstvy povlaku, jeho odolnost vůči oděru. Tato schopnost se odráží ISO klasifikace, které lze nalézt na nebo adresářů nebo sítě.

Vyzvednout dlaždice zástěru ke zbytku kuchyňského designu

Odborníci radí používat v kuchyni dlažba značení PEI I nebo II odbavovací plochy a stěny jsou mnohem více odolná proti opotřebení grade dlaždice PEI III-IV - na sex.

Při nákupu je přímo v prodejně, aby věnovaly pozornost dlaždice hranami, v každém případě musejí být obdélníkové, bez čipy, závojů, běhy a jiné vady (duté skořápky nebo cizí částice inkluzí). Je třeba dbát na to, že nemusíte být dodán dlaždic jiný odstín nebo tón. Stává se, že různé šarže stejného druhu a typu, jsou mírně odlišné odstíny, které budou viditelné v kuchyni. Obvykle se to stane s produkty domácí produkce a velmi vzácně se španělskými a italskými obklady.

Jak nejlépe čerpat kuchyňské dlaždice

Tam jsou některé designové tajemství, které umožňují použití keramických dlaždic změnit vizuální vnímání potravy. Takže, pokud se maloformátových dlaždic, že ​​se výrazně zvýší vizuální prostor, v případě, že taška je velká místnost se sníží.

Španělský dlaždice mozaika

Je samozřejmé, že dlaždice na odbavovací ploše by mělo jít dobře s kuchyňského nábytku a celkový design místnosti, vytváří harmonickou kompozici. Návrháři se doporučuje srst kuchyňské nebo monotónní materiál obkladů nebo s malými výkresy. Pokud je toto pravidlo nedrží, vaše kuchyně může vizuálně vypadat příliš pestrý a bez chuti.

Velmi dobře, pokud zástěru zdobí tematických panelů. Mělo by jít dobře s barvami kuchyňského nábytku, v některých případech se panel působí jako stávkující prvek interiérech, upozornit na sebe. Hlavní děj panelu jsou následující:

Deska zástěra s zátiší

Navíc, velmi často v konstrukčních projektů na odbavovací ploše se používá slínku dlažba, která vzhledově soustava se podobá čerstvé nebo staré zdivo.

Tyto styly jako high-tech nebo moderní, způsobily vznik nových druhů obkladů, takže nyní můžete najít dlaždice i při fotoelektrického jevu. S pomocí digitálního tisku dopadá uplatnit jasné a vysoce kvalitní obraz na prosklené ploše dlaždic. Měli byste se pokusit stěn a dlažbou nebo podobných sbírek designu zdálo celek. Také mějte na paměti, že různé styly designu vyžadují různé stavební materiály. Například v případě bude nejvhodnější klasické konstrukce nebo country stylu dlažba s přírodním vzorem. Bright stejné dlaždice je vhodný pro velmi velké kuchyně.

V případě, že kuchyně je velmi jasný, zástěra, můžete zvolit světlejší

Pro malé místnosti, které jsou typické pro staré domy, obklady do kuchyně, podle systému „diamant“, je nepřijatelné. Bude nalyapisto navíc opticky zmenšit velikost prostoru. Deska pro zástěru, musí nutně mít texturu, a to je žádoucí použít různé kompozicemi. Je to velký vliv na celkový design vaší kuchyně.

Základní pravidla pro provozování kuchyňské dlaždice

Ženy v domácnosti by měli vědět, že je třeba okamžitě otřít dlaždice zástěru po každém vaření. Všechny kachlová povrchy v kuchyni, je lepší mýt pomocí speciálních nástrojů.

Španělský obklady do kuchyně s kávová zrna

Pro správnou péči o dlaždic zdi pomocí měkkou houbu nebo jiný kus měkkým hadříkem, vytřete mop dlažby, má také měkkou základnu. Lékaři doporučují pro hygienické účely provést mokré čištění alespoň několik dní v týdnu. Ale častěji, tím lépe. Vzhledem k tomu, že dlaždice se snadno čistí, je to nejlepší druh obložení do kuchyně.

Jaký typ dlaždice do kuchyně je nejlepší?

S obrovským rozsahem, který zastupuje jakoukoliv železářství nebo supermarket, je těžké vybrat tu nejlepší volbu pro vaši kuchyni je dlažba. Skutečnost, že mnozí výrobci nabízejí podobné řešení při relativně podobné ceny. Jaký je tedy zvolit? Mezi většiny odborníků, stavitelé a návrháři prezentují názor, že Španělsko produkuje jeden z nejkvalitnějších keramických obkladů a dlažeb na světě. Dlaždice do kuchyně španělské výroby po celém světě je respektován.

Z historie je vidět, že Španělsko začalo vyrábět dlaždice od 10. století. Mnoho historiků věří, že technologie výroby keramických obkladů a dlažeb se poprvé objevil ve Španělsku, a později se stěhoval do Itálie.

Španělské obklady a dlažby zastoupeny i nadále představuje skutečné umění. mnoho škol byly založeny, kde dlaždice byla hlavním předmětem studia, dala silný impuls k technologickému průlomu v této oblasti, čímž se vytvoří světově proslulý produkt.

Klasické dvoubarevné dlaždice

Španělské produkty již dávno získala na trhu EU, Asie a USA. Dokonce Moskvané začal používat terakotovou pouze španělské nebo italské výroby. Jde o to, že tyto země mají bohaté zkušenosti při výrobě obkladových materiálů.

Mýtus drahých obkladů v zahraničí

Lakomec dvakrát vyplatí. Lidová moudrost, která je založena na úzké pozorování našich lidí má vždycky pravdu. Pokud jste uložili a koupil levné čínské padělky, nečekejte, že ho k dobré kvalitě.

Podobný příběh v případě stavebního materiálu. Potřebujete dobrý dlaždice - španělská dlaždice bude sloužit věrně po celá desetiletí, a to se může stát, že potěší i vaše vnoučata. A skutečnost, že je to dražší pro sto rublů, než součin podzemní továrny, které porušují všechny technologické postupy a použití nekvalitní suroviny, by neměly ztratili správnou stopu.

Co budete potřebovat pro vlastní pokládku dlaždice

Samozřejmě, budete potřebovat zkušenosti, pokud se chystáte položit dlaždice poprvé v životě, to není imunní vůči negativním situacím, jako je zhoršení lepidla a samotné dlaždice. Snad ještě drahé španělské obklady a dlažby, položil jsi špatný, jen kazí vzhled kuchyně. Když máte tušení, jak položit dlaždice, se doporučuje sledovat video, a ještě lépe do praxe, umístěním levné dlaždice v dané zemi nebo pomoc příbuzným s opravami. Rozhodování o tom, dát dlaždice sami, je nutné vyzbrojit se s těmito nástroji a materiály:

 1. Deska samotná.
 2. Speciální lepicí malta pro dlaždice.
 3. Výzdoba a primer.
 4. Speciální malta.
 5. Malé lopatky (k dispozici špachtle) pro nanášení roztoku lepidla na dlaždice.
 6. Špachtle zařízení a pryž.
 7. Zvláštní označení plastových křížů.
 8. Grinder nebo dlaždice fréza s diamantovými kotouči pro řezání dlaždic.
 9. Vrták mající trysku ve formě kousků, který umožňuje vrtat do dlaždice nebo zeď.
 10. Upevňovací kovový profil a hmoždinek.

Přesněji umístit dlaždice v masteru musí být k dispozici na úrovni budovy a tužkou označte. Pro přípravu lepidla budete potřebovat samostatný kontejner.

Nejste si jisti, můžete položit obklady sami? vždy můžete najmout profesionály, objednávat je k činnosti, a ne ztrácet svůj drahocenný čas. Velké stavební firmy a malé týmy mohou najít obrovské množství v každém městě Ruska. Nicméně se doporučuje uzavřít dohodu s velkými firmami, které jste a smlouvu k provedení díla zaregistrovat a získat záruku.

Volba španělský dlaždice na odbavovací ploše v kuchyni: hlavní výhody a znaky

Španělské obklady a dlažby pro kuchyňské zástěry - materiálu s vynikající kvalitou a skutečně luxusním designem, který je ideální pro milovníky veškeré původní Španělsku má tisíciletou historii výrobě keramických dlaždic. Čelí kostely, architektonické památky v zemi, zachovalé do dnešních dnů, jen potvrzuje sílu a kvalitu dlaždic. Moderní továrna opatrovat řemeslníky, kteří znají jemnůstky výrobě a pražení. Kombinace inovativních technologií, dynamickým rozvojem, v důsledku dlouhé historie zajišťuje nejvyšší kvalitu výrobků.

Rysy španělských keramických obkladů

Španělsko je lídrem ve výrobě keramických obkladů a dlažeb ve světě.

Důvody pro takovou popularitu vzhledem k vysoké interní soutěže, kvality vlastních surovin (vklady španělský červenobílá hliněných mají minimální množství organických nečistot, které ovlivňuje pevnost výrobku), odvěkých tradic a obchodního tajemství, které kopilis generace.

Španělský keramické dlaždice má následující vlastnosti: 100% odolnost proti „tepelnému šoku“, zvýšenou odolnost vůči odštěpování, vysokou pevnost v ohybu a rozdělí, stejně jako schopnost odolávat působení agresivních chemických látek, a to jak s alkalickým a kyseliny

Základní vlastnosti španělského keramických dlaždic:

 • Nízké opotřebení;
 • Odolnost vzor;
 • Světlé a robustní konstrukční řešení na úkor umělecké čtyřbarevný tisk;
 • Vysoká pevnost;
 • Široké cenové rozpětí.

Umělecké charakteristiky dlaždice

Předpokládá se, že temperamentní lidé, jako Španělé, vše by mělo být jasné a nasycený, ale kuchyně je vyrobena z dlaždic v neutrálních tónech, navzdory tomu, že vypadá luxusní a originální

Pro španělskou dlaždice se vyznačuje jasnými barvami, kontrastní vzory, bukolickými scény zobrazující ovoce, nádobí, květinový ornament, který se skvěle hodí pro kuchyňské zástěry. Obklady jsou charakteristické barevnými květy, barevné dekorace a odvážné kombinace stylů. Za současných sbírek španělských klasiků, diktované staletími historie a moderních designových trendů.

Španělské obklady a dlažby pro kuchyňské zástěry: sbírka společnosti «ADEX»

Hrnčířské zboží ze Španělska v designu se hodí do každého stylu kuchyně. Zdůraznit sofistikovanost a elegance kuchyně pomocí speciální Obklady obrubu, která chrání pracovní zóny před znečištěním, páry, vody, spreje, nečistot a mastnot. Naléhavost zástěry je dána tím, estetické a funkční faktory: na jedné straně vztahuje na nejzranitelnější povrchu - oblast poblíž lednicí, sporákem a dřezem, druhý je stylové detaily, které zvýrazňuje design kuchyně.

Kolekce španělské dlaždice na odbavovací ploše v kuchyni "Adex9quot; uznána a poptávky, je používán v práci vedoucí návrháři interiérů

Španělské keramické obklady splňují požadavky kuchyňské zástěry:

 • Odolné proti spotřební chemie, obsah vlhkosti a teploty;
 • Nepálí a je vyroben z ekologicky šetrných materiálů, což je důležité v každodenním provozu kuchyňské zástěry;
 • Obrázek se nevymaže při častém mytí.

Zástěra vyrobena ze správného materiálu, zdobit kuchyni a usnadňují práci v domácnosti v domě po dlouhou dobu. Proto se v tomto úseku kvality dlaždic prostory by měla být vysoká.

Například španělská společnost «Adex» - uznávaným lídrem, o čemž svědčí desítky mezinárodních ocenění a cen. Příběh firmy začíná v roce 1897 «» ADEX úspěch - je výsledkem jedné rodiny po čtyři generace. Díky «ADEX» v 50-tých letech na světě má keramické dlaždice s čerpáním Salvadora Dalího.

V každém dlaždic kolekce interiér ADEX vypadají skvěle, kvalita je prostě úžasné a rád za celou svou dlouhou životnost při používání

Pro oblasti kuchyňského zástěra je často používán sbírka «Modernista» - imitace dlaždice vytvořit ručně. Kolekce má ve formátu 3 (10x10, 15x15, 7,5h15), velký výběr destinací a barev. Textura vytvořená s efektem praskání pod glazurou. V důsledku krakelirovannoy smalt dlaždice je chráněn proti mechanickému a chemickému působení, což je pro kuchyňskou zástěru velmi důležité.

Deska „Biselado“ 10x20 Španělsko: Hlavní sbírky

U odbavovací plochy kuchyně často využívá velikosti 10x20 dlaždice. Tato velikost se nazývá „zdění“ nebo „biselado“. Avšak mezi značkami španělské formátu dlaždic je zjištěno, že v každé sbírce. Je zastoupen ve sbírkách APE Biselado (Metro), CAS Biselado, El Barco Biselado.

Španělská společnost «Absolut Keramika» propuštěn lesklý obkladů formát 10x20 pro zdobení malé kuchyňky ve sběrném «monocolor». Deska tiskne jinou výzdobu: bobule, ovoce, kávová zrna, čajový set, bílé dlaždice s obrazem černým kaviárem.

Španělská společnost «Mainzu» ve svém arzenálu má velikost 10x20 dlaždice.

kolekce Biselado je považován za vynikající volbou pro dlaždice zástěře v kuchyni, protože má vysokou odolnost proti opotřebení, odolnost proti vlhkosti a trvanlivost

10x20 formát sbírky «Mainzu»:

Factory přednost orientální styl, ale tam je sbírka pastelových barev a květinových barev.

Factory «Monopole Ceramica» keramickými obklady velikosti 10x20 pro kuchyňskou linku v následujících sbírkách:

Sbírka španělských keramických dlaždic našel spoustu dekorativních prvků s velkým obrázku

Deska „biselado“ má řadu funkcí v průběhu instalace, stojí za to věnovat pozornost, po konzultaci s pánem.

Italská dlažba na odbavovací ploše pro kuchyně: Na rozdíl od španělské dlaždice, revize sbírek

Itálie - uznávaným standardem v keramickém průmyslu. Nejkvalitnější a nejlahodnější designu dosaženo kombinací inovativních technologií a prací mezinárodních designérů. Italové dávat pozor na styl: dlaždice design je jemnější a minimalistický. Proto mezi italskými výrobci jsou častější sbírka mírnějším tónem. Přilákat nejlepší designéry, italské společnosti raději držet s klasickými styly tašek v místnosti při změně konstrukce nebo interiéru vzhled je vždy důležité a módní.

Španělé milují všechny světlé, chytlavý, takže design může být viděn na dlaždice veselými barvami. Italský dlaždice vzor připomínající přírodní kámen s neobvyklou strukturou

Když uděláte kuchyně zástěru by měly věnovat pozornost následujícím kolekce italských výrobců:

 • Collection 3D Wall «Atlas Concorde» továrna;
 • Kolekce obkladů Zanzibar, ARDESIA z «Bayker»;
 • Pietre z «Alta Ceramica»;
 • Logica, Agata, Tivoli, Ambre di Soanne, Cotto společnost «Ceramica Delconca»;
 • Sbírky Marble Style, Caleidos z «Serenissima Cir».

Měli bychom také upozornit na italskou společnost «Ceramica Bardelli». Továrna je světoznámá autorka handmade dlaždice. Každá kolekce je umělecké dílo, které vyjadřuje umělecké pojetí světa výtvarníků a designérů. Deska-class pomáhají realizovat nejsmělejší představy.

tento sběr je možné prohlížet na kuchyňské zástěry z "Ceramica Bardelli »:

Španělské obklady a dlažby do kuchyně (video)

Italské a španělské obklady a dlažby nejsou horší než sebe v kvalitě. Existují určité rozdíly v rozhodnutích designu a cenové politiky. Předpokládá se, že Španělé jsou úspornější v oblasti marketingu a Italové raději bílého jílu, což se odráží v nákladech. Itálie a Španělsko - dva jasný, pestré země, která zvýšila produkci keramických obkladů na úrovni techniky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 13 = 20