Spíž na fotce činžovního

Spíž na fotce činžovního

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Design malá místnost v bytě - 10 nejlepších nápadů

Home »Design interiérů» Design malého šatníku v bytě - top 10 tipů

Komora v bytě může být použit pro skladování zásob, ochrana, nádobí, čisticí prostředky apod Mnohé z těchto položek by měly být skladovány odděleně: obiloviny - v dobře uzavřených nádobách, které neproniká škůdců; .. zelenina - na dobře větraném boxů; mytí - od potravin. Proto malá skříň design vyžaduje pečlivou organizaci. Každá věc, kterou by měla být jejich definitivní místo. Jak toho dosáhnout, je-li velikost místnosti nezanechává chtít ještě víc? Li se dozvědět více s výběrem 10 nápadů a 20 a více fotografií přípravny!

1. Vysoká police pro úložným prostorem

High kovových a dřevěných polic umožní zdvojnásobit množství využitelného prostoru v komoře a aby produkty pro ukládání dat více zvládnutelné. Mobilní žebřík nebo stolice pomoci dostat věci z horní police v blízkosti stropu.

2. Navrhněte malou skříň s vestavěným nábytkem

Vestavěné skříně v komorou, která bude dodržovat na stěnách a stropu, se místnost pohodlnější design a prostorný vzhled. Jak jste skříňky na fotografii níže?

Police ve spíži jsou jednoduchou možností, která může být dělána s vlastníma rukama. Všimněte si, že problém organizace, které neřeší, ale umožňují používat stěny od podlahy až ke stropu. Zde je několik příkladů, jak lze použít stěnové police ve spíži, ve fotografii:

4. Rohové řešení pro malé prostory

Rohové police umožňují maximální využití prostoru v malém komora. Zvlášť je třeba zvážit instalaci rotujícího úhlové jednotky, což usnadňuje dostat hluboko skryté objekty.

Vyberte si kupé nebo konvenční posuvné dveře do spíže, pokud chcete, aby se ušetřilo místo, a to nejen v této místnosti, ale i mimo ni.

6. Nadvernoe zařízení komora

Zvolit křídlové dveře, které se otevře na chodbě, kuchyni nebo v okolních oblastech? Tak proč ne vybavit přídavnými policemi?

7. koše a zásuvky pro skladování zeleniny

Skříňky kovové síťoviny a pletené koše jsou ideální pro uskladnění brambor, mrkve a jiné zeleniny. Jsou dobře větrané a neumožňují, aby se hromadí vlhkost, což vede k rozpadu. Aby se zajistilo, plochý povrch, a snadnost údržby, je spodní část těchto polí se doporučuje temný organického skla, lepenky nebo překližky.

8. Organizátoři pro malé spíži

Koření na jednom místě, ostatní obiloviny, konzervy třetí a tak dále. D. Dodržujeme tohoto pravidla pokaždé dát věci do pořádku. Ale postupem času, znovu mísí v parta. Na příští sklizně, najdeme již dlouhou dobu bankám s kondenzovaným mlékem, pokryté plesnivé sýry, stejně jako zdroj zápachu v podobě chybějících zelí. Jen proto, aby tento problém vyřešit trvale?

To vám pomůže speciální organizátory - police a šuplíky s přesně definovaných velikostí a tvarů, které jsou navrženy tak, aby držet konkrétní položky. Udržovat malý úložný prostor v čistotě a pořádku docela jednoduché, když každá kategorie věcí je jen jedno místo. Jako příklady takových řešení - v následující fotografie:

Přečtěte si také: Jak organizovat skladování koření v kuchyni - 30 nápady

Rada: Pokuste se umístit výrobky na pultech podle abecedního pořadí nebo v pořadí podle jejich platnosti.

9. zvýraznění police ve skříni designu

Integrované osvětlení LED Strip nebo reflektory umožňují dobře vidět obsah všech rozích a na policích, a navrhne malá komora pohodlnější a zdarma.

Ale co když nemáte úschovnu vůbec? Pak můžete uspořádat skříň vestavěná skříň v předsíni skříně nebo do rohu v kuchyni! Fotky zajímavých řešení završují náš článek.

Váš průvodce po designu interiéru

Není nutné opustit skříň, i když za cenu může zvýšit další pokoj. Koneckonců, ve skutečnosti, tato oblast je velmi funkční - můžete uložit vysavač a mop, ochrana a outdoorové oblečení, lyží a saní, skútrů a dokonce i dětská jízdní kola a další - stavební nářadí a starých časopisů.

Jen nezapomeňte, že interní „struktura“ by měla umožnit ukládání organizovat všechny tyto věci - nemají bezcílně strkat sem všechny odpadky, které nenašly své místo v bytě. V případě, že věc, kterou nepotřebujete, je lepší vyhodit nebo dát na někoho, a uvnitř ponechat jen to, co budete potřebovat.

Kde je byt umístěn spíž

Někdy komora je již uvedeno v nařízení - často se provádí do sálu. Ale pokud toto funkční prostor ve svém pokoji není, je nutné přidělit mu veškerý nepoužitý roh. Vyhledejte komora může být v těchto místech:

 1. zdarma výklenek - jakékoli změny, přidejte pouze na specializovaných police a pověsit dveře.

 • chodba zablokování - to je často případ, v případě, že koridor je dlouhý a táhlý. Zablokování je oplocen s sádrokartonu a zavře dveře. Ukazuje vesmírnou plochu několika metrů čtverečních, které mohou být použity jako sklad.

 • nade dveřmi - volba je dobrá jen v případě, že jiní ne. Po tom všem, aby použití takového prostor pod strop není příliš pohodlné. Nejčastěji se taková skříň a vyjměte kuchyně fit pro ukládání domácích přípravků.

 • Skříňka-coupe - je-li jeden z vašich pokoje mají šatní skříň, součást, a vše, co můžete plně platit za spíže.

 • V jedné z místností náhradních - je zřejmé, že za tímto účelem je nutné obětovat pár metrů čtverečních.

  Než začnete opravy ve spíži, musíte se rozhodnout, co přesně se tam udržet. Konec konců, může být šatnu, skladovací prostor chemikálie v domácnosti nebo zásobování potravinami, kuchyňské nářadí a dokonce i kancelář. oprava by neměla být zahájena bez plánu. Navíc, díky plánu, budete moci poskytnout potřebné inženýrské sítě - elektřina a větrání.

  Rada. Dokončit spíž by měla být levná, trvanlivost a přizpůsobit design do okolních prostor.

  Ideální dokončovací materiál pro spíže:

  • malované omítky;
  • tapety;
  • laminátové a linoleum;
  • Plastové panely.

  A nezapomeňte na dveřích - to není nutné zaměřit pozornost na spíž, takže dveřní křídlo je zvolena podobně jako interroom struktur, které jsou již nainstalovány ve vašem bytě. Někdy skříň dveře, aby zrcadlo - v případě, že jsou umístěny na chodbě. Co se týče ergonomie, z tohoto hlediska zajistit lepší posuvné design, který nezabírají prostor při otevření.

  Jak sdílet šatnu do sekcí

  Vnitřní náplň spíž by měla být funkční. Velké plochy nejsou tady, což znamená, že každý čtvereční centimetr musí být zapojen užitečně. Pokud budeme hovořit o univerzální skladiště, že bude umístěn:

  • police pro sezónní obuv ve spodní části - je to lepší, než rovně a úhlové podlahy;
  • úsek pod spodní části vysavače;
  • Na prostřední polici umístit ty položky, které používáte nejčastěji: nářadí, věci, koše na prádlo, zásuvky. Důležité! Typicky jsou police uspořádány hloubky ne více než 40 cm;
  • Segment skladovací skříň s barem, takže to bylo výhodné pro zavěšení roucho;
  • Horní police pro předměty, které se používají zřídka - malé dětské věci, o kterých jste vyrostli, staré hračky, krabice s vánoční ozdoby.

  Zajímavé sledovat, jak všechno spíž

  Hodně záleží na tom, kde v pokoji je šatna. Takže, pokud je čerpána do kuchyně a nepřekračují velikost i chladničky, stále je možné efektivně využívat - dát sem kbelík, vysavač, domácí chemikálie. Pro mopy a kuchyňských utěrek mohou být vyrobeny speciální držáky na dveře, což šetří vnitřní prostor. Nedělají bez police pro ochranu - jen se ujistěte, že rozlišovat mezi vnitřními segmenty výrobků a výrobků pro domácnost.

  Rada. Regály pro skladování výrobků a domácích příprav by měl být tak hluboké. Oni jsou nejlépe písmenem P, aby jste kdysi viděl, v jakém stavu jsou vaše potřeby, kde a co jsou umístěny. A nezapomeňte, že v komoře, kde jsou potraviny uloženy, vyžaduje ventilaci.

  Pokud je další místo provedeny v jedné z místností, mohou být dveře poskytovány na skládací žehlicí prkno. Skříni na chodbě je skvělý mini-garáž pro uložení skútr nebo dospělého kola. Je pravidlem, že osobní doprava umístěn na podlahu, pověsit police nad ní. To může být provedeno na kovové základní struktury - je snadno smontovat, demontovat nebo vytvořeny podle potřeby.

  Spíž je také možné uspořádat velikosti obchod skromný - pokud budete dělat tu práci desku s různými zařízeními, že je nepravděpodobné, že by mít prostor pro objemné prostorných polic. Ale zásuvky s zipy, malé skříňky nebo háčky pro zavěšení ručního nářadí lze připevnit na dveře.

  Ale standardní a velmi prostorný skladování bude pouze v případě, pokud můžete umístit uvnitř pevných polic od stropu a podlahy. Většina z těchto stojanů se na rámu kovové trubky, která se načte strukturu prakticky bez omezení. Ale můžete použít ready-made modulární a dát návrh, výběr kvalitního nábytku podle vašich potřeb.

  Několik doporučení pro navrhování skladování

  Není pochyb o tom, šatna - je to jen malý prostor za zavřenými dveřmi. Ale nenechávejte zde konglomerace objektů - uspořádat prostor vypadá mnohem estetičtější. Použít stejný skladovací kontejnery, sklenice nebo krabice - dokonce karton může být maloval v jedné barvě, nebo lepidlo na tapety na výsledek je elegantní a příjemné úložný systém, který prostor se stal uspořádání.

  Mimochodem, ve skříni je nutné použít úplně celý prostor - od podlahy až ke stropu. Přítomnost horní police zvýšit úložnou kapacitu až o 30%. Ale od zavěšených stropních konstrukcí by mělo být upuštěno, protože skříň je používán v celém objemu, což znamená, že i 15 cm od stropu nebude zbytečná. Podsvícení může být užíván na středové linii - to je tam, a ne v rozích jsou umístěny několik reflektorů.

  storage design - to je vaše cesta k vytvoření funkční prostor, velmi prostorný úložiště. Je třeba poctít této místnosti jednou a aby jí poskytly praktickými policemi a skříní jako v ostatních pokojích bude mnohem méně nevyžádané pošty. Jen nezapomeňte, o vhodnosti - nedívejte se do spíže prostor pro vše, co se nahromadily ve vaší domácnosti. Hodnotit všechny „koše“ pečlivě a pečlivě přemýšlet, zda je nutné staré noviny - může být místo nich ve skříni je lepší dát vysavač a uvolnit na chodbě?

  Posuvné dveře šatna - zvolit otevření mechanismu, materiál a typ konečné povrchové úpravy

  věci Storage - zvolit správné řešení pro pořadí v bytě

  Úvahy o tom, jak krásné a praktické vybavit prostor pod schody

  Design šatna - vytvořit úložný systém komfortní a osobité věci

  skladování designu v bytě: nejvhodnější místo pro uložení věcí

  Někteří majitelé napůl upečený bytů s spíže ve spěchu rozšířit obytný prostor pomocí jeho demolici. Ale je to v pořádku? I když vaše rodina se skládá pouze ze dvou členů, každý rok se počet položek zvýší, a s narozením dítěte, budou růst exponenciálně. Kam chcete uložit všechny používané předměty pro domácnost, jak je umístit, aby zachránil životní prostor? Ve skříni, na balkoně nebo na otevřených policích v ložnici? Jistě, skladování - je tou nejlepší volbou ze všech. Jedná se o rozvržení a design úložného prostoru v bytě, dnes hovoříme, a vidět fotky na skladovací prostory spolu s místem „dům snů“.

  Ve skutečnosti, že je důležité skladiště nelze přeceňovat - zde uložit sezónní položky (deštníky, skútry, saně, lyže, a dokonce i na kole), domácí spotřebiče (vysavač), stavební nářadí, banky s mezerami, a dokonce i oblečení. Aby však bylo možné zjednodušit umístění objektů, a ne proměnit skříň na zdroj dřeva, budete potřebovat trochu práce na jeho design, který se nyní zaměříme. Ale nejprve se podívejme, kde si můžete uspořádat úložný prostor, pokud není k dispozici staviteli?

  Úložný prostor v konstrukci bytového

  Design fotografie spíž pokoj

  Kde si můžete vytvořit skříň v bytě

  Dokonce i ti, kteří nemají to štěstí, že mají funkční prostor, by neměl být naštvaný, že je vždy možné postavit, s využitím jakéhokoliv zbytečné nebo dokonce na odlehlém rohu malého bytu. Takže tam, kde a jak se dělá skříň v bytě:

  1. Ve výklenku - v tomto případě ani nemusíte přeplánovat, ve výklenku výroby regálů a uzavřít své krásné dveře. To je vše, komora v bytě je připraven!
  2. Na mrtvém konci chodby - ideální, pokud váš byt má dlouhou chodbu. Pár metrů čtverečních slepé uličky je oplocen (můžete použít sádrokartonové desky) a dvířka jsou umístěna.
  3. Nade dveřmi - nepříliš dobrá volba, ale je vhodný i pro nejvíce extrémním případě, pokud jiná místa v bytě není. Typicky, tyto struktury jsou konstruovány v kuchyni a používají pro ochranu skladování.
  4. Ve skříni - v zásadě sama o sobě vestavěnou skříní hraje roli malé skříni, její prostorné police umožňují uložit často nedostatečně využitých a vybavení domácnosti.
  5. V jedné místnosti - v tomto případě je nutné snížit prostor pro několik metrů čtverečních. Pokud jste ochotni dělat takové oběti - jděte do toho!

  Spíž a prádelna foto

  Jak vybavit spíž na fotografii apartmánu

  Spíž v rohu snímku

  Před pokusem o opravu úložný prostor, je třeba myslet předem, co bude tam ukládat. Bude to skříň, skříňka nástroj nebo skladovací prostor pro domácí spotřebiče? A možná najednou? V každém případě řádně zvážit osvětlení a větrání, stejně jako aby se návrh více funkční úložný prostor, je vhodné vypracovat plán této malé místnosti.

  Stěny a strop zdobí ty nejlepší trvanlivé materiály, které přicházejí unstuck kvůli tapety nebo omítka decidua dělat opravy každý rok zde. Možná, že nejlepší volbou pro stěny a stropy lze považovat za plastový panel. Sádrokartonové desky pro malování, taky lze považovat, ale zkušenosti ukazují, že došlo ke zhroucení dříve (ošoupané a posílá rohy proof).

  Podlaha je lepší dát protiskluzového materiálu, zpravidla na podlaze ve skříni to samé, jako v sousední místnosti. Laminátové a linoleum jsou vhodná pro tento účel dokonale.

  Oprava ukládání na fotce činžovního

  Úložný prostor na fotografii Design bytů

  Pokud jde o dveře, pak by neměla rušivě z celkového designu místnosti. Z hlediska praktičnosti a hospodárnosti prostoru, je lepší, aby vytahování. Někdy dveře do spíže make zrcadla, ale často za celý apartmán (včetně spíže) koupil stejné dveře.

  Dveře pro ukládání fotografií

  Dveře pro ukládání fotografií

  Jak vybavit skříň v bytě

  Nyní přichází na přelomu nejzajímavějších tříd - divize v paměťové sekci. Podívejme se, jak uspořádat šatníku v bytě z hlediska funkčnosti. Chcete-li efektivně využít malý prostor, je lepší používat každý centimetr úhlu. V dolní části, sklon k otevřené police pro sezónní obuvi - v krabicích nebo bez ní boty a boty jsou v záloze neporušené. Zde je třeba vyjasnit, že pro ukládání bot můžete využít pravidelné police, a můžete nastavit speciální, což pro pohodlí a úspory místa jsou nastaveny pod úhlem. Také nezapomeňte, aby samostatný oddíl v dolní části vysavače ve skříni.

  Průměrná police stranou pro často používané položky. Tam mohou být umístěny zásuvky pro oděv, prádlo koše, police s nástroji - obecně, na délku paže mít všechny věci, které jsou potřebné v každodenním životě. Doporučená hloubka police - asi 40 cm, ale tato hodnota může být upravena v závislosti na skladovací prostor. Dbejte na to, že se budete cítit pohodlně a zároveň jsou všechny věci byly umístěny v místech, protože tato porucha není místo ve skříni.

  Spíž s posuvnými dveřmi

  Police pro uchovávání fotografií

  Jedna ze stěn by mohla být přijata v rámci skříně, se nastavení tyče a háčky pro zavěšení oděvů. Souhlasíte s tím, odstranit ze závěsů čistých a pohladila šaty jsou mnohem příjemnější než ho rozbalit z police a pak ještě trávit čas žehlení. Ani v nejmenším skříni může vytvořit prostor pro instalaci břevno na ramínka.

  Nakonec jsme dosáhli horní police, na kterém místě málo používané předměty. Chcete-li se k nim dostat, bude muset postavit na stoličku, ale každý den je nepotřebujete, protože tam jsou uloženy pytle, různé krabičky, dětské oblečení, které je již malý dítě, a všechny nevyžádané který čeká na vyhodit.

  Komora v bytě

  Zajímavé nápady spíž

  Dokonce i malá plocha srovnatelná s velikostí chladničky, můžete se obrátit na spíže. Například skříň v kuchyni se používá pro ukládání spotřební chemie, mopy, vysavač a kbelíky. V tomto případě, aby se ušetřilo místo mopy a košťata jsou uloženy kolmo na dveře, a ubrousky válec zavěšen na speciálním držáku (i na dveřích skříně).

  Malá komora na fotce činžovního

  Šuplíky pro uchovávání potravin

  Původní Spíž v kuchyni

  Mini spíž v kuchyni fotce

  V případě, že skladovací prostor dovolí, je nutné poskytnout skládací žehlicí prkno. A tady je možné uspořádat police pro konzervaci při skladování. Zajímavý způsob provedení je stavba „skladování ve skříni“ - jedna stěna se odstraní za regály pro konzervování a zavřít posuvné dveře. Vybavit zbývající prostor, jak se vám líbí. Tak je možné kombinovat konzervaci a skladování oblečení bez obav k zkazit.

  Spíž fotografie skříň

  Mezi ostatní originální skladová technika nápady dekorace lze zaznamenat ve své kanceláři. Nechť se ukáže, není příliš velká, ale v malém bytě, dostanete samostatný, zavřít dveře, vlastní prostor. A pro knihomoly se svými prostorná spíž police a uzamykatelnými zásuvkami bude výborná příležitost uložit stovky knih a časopisů.

  Jak vybavit domácí kancelář ve skříni

  Ve skutečnosti, aby se zajímavým designem komora v bytě je jednoduché, hlavní věc jasno v tom, co tam budou uloženy ak jakému účelu bude sloužit jako skromný, ale velmi funkční místnosti.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published.

  4 + 3 =