Šroubování se dvěma bateriemi

Šroubování se dvěma bateriemi

Categories: Název kategorie.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Šroubování se dvěma bateriemi

Je nám velice líto, ale žádosti z vaší IP adresy podobné automatické. Z tohoto důvodu musíme dočasně zablokovat přístup k vyhledávání.

Chcete-li pokračovat v hledání, zadejte znaky z obrázku do textového pole a klepněte na tlačítko „Otpravit9raquo;.

Ve svém prohlížeči soubory cookie jsou zakázány. Yandex nebude moci vzpomenout a správně identifikovat v budoucnu. Chcete-li povolit, postupujte podle rad v naší stránce nápovědy.

Možná, že automatizované dotazy nepatří k vám a ostatní uživatelé připojení k síti na jednom s vámi IP-adres. Budete potřebovat jeden čas na zadání znaků do podoby, po kterém vás budeme pamatovat a kterou lze odlišit od ostatních členů pocházejících z této IP adresy. V tomto případě se stránka s CAPTCHA vás nebude obtěžovat po dlouhou dobu.

Možná, že váš prohlížeč nainstalován doplňky, které lze definovat automatizované dotazy k vyhledávání. V tomto případě doporučujeme je vypnout.

Je také možné, že je počítač napaden virem program použít k získávání informací. Možná byste měli zkontrolovat systém na přítomnost virů.

Máte-li nějaké problémy, nebo chcete-li položit otázku k našemu týmu technické podpory, použijte prosím formulář zpětné vazby.

Pokud automatizované dotazy skutečně pocházejí z počítače, a vy o tom víte (například je třeba vyřešit činnosti Yandex odeslání takové žádosti), doporučujeme použít speciálně navržený pro účely Yandex.Market služby API.

Jak si vybrat akumulátorový šroubovák na úvod: přehled charakteristik firem a ceny

Moderní mistr je těžké si představit, bez šroubováku - nástroj, který urychluje a zjednodušuje proces utažení šroubů šrouby a matice. Zkuste si to alespoň jednou, aby se tato práce standardní šroubovák, a budete okamžitě cítit rozdíl.

Moderní akumulátorový šroubovák je pravým nazvat univerzální montážní nástroj.

Kromě instalaci upevňovacích prvků mohou vyvrtat různých materiálů, od měkkého plastu a tvrdou povrchovou úpravou.

Získat takové spolehlivý pomocník snem každého člověka, ale potíže často vznikají při výběru šroubovák. Ve většině případů se vztahují k špatné zhodnocení hlavní a vedlejší vlastnosti nástroje.

Spolu, podívejme se na odrůdy nabízené na trhu akumulátorových šroubováků, vytřídit podrobnosti o jejich technických parametrů a konfigurace.

Volba šroubováku. Na co se zaměřit?

Všechny akumulátorové šroubováky mají několik základních technických specifikací:

 • Typ akumulátoru;
 • Maximální točivý moment;
 • rychlost otáčení sklíčidla;
 • patrona;
 • Mezi další funkce.

Správný výběr šroubováku pro domácí a profesionální použití, vyžaduje pečlivé zvážení každé z těchto možností.

Baterie závisí trvání šroubovákem a dalších pracovních příležitostí. Koupí tohoto nástroje, ujistěte se, že dávat pozor na typ, napětí a kapacitě baterie.

Existují tři typy baterií pro šroubováky:

 • Nikl-kadmiové (NiCd);
 • Nikl-metal hydridové (Ni-MH);
 • Lithium-iontové (Li ion).

Pro kompletní domácích šroubováky nejčastěji používá nikl-kadmiových baterií. Oni jsou docela spolehlivé, levné a energeticky náročné. Při správném použití Ni-Cd baterie se udržuje rekordní počet nabíjecích cyklů (až 1000). Skladovatelnost mají nejdelší mezi všemi typy akumulátorů (až 5 let).

Nevýhodou těchto baterií obsahují poměrně velké rozměry a hmotnost. Další špatný bod - „paměťový efekt“. To se projevuje v tom, že úplné nabití nebo vybití ztrácí své schopnosti. Kromě toho tento typ baterie má vysokou samovybíjení (za 1 měsíc nečinný ztratí až 20% z poplatku).

Nyní zvažovat akumulátory Ni-MH, a porovnat je s nikl-kadmiových baterií. Jejich nesporné výhody - nižší hmotnost, vysoká spotřeba energie (při 30% vyšší, než je nikl-kadmium) a odolnosti proti nárazu stresu.

Nevýhody - stejný „paměťový efekt“, relativně malý počet nabíjecích a vybíjecích cyklů (400 až 500), dlouhá doba nabíjení (až 3 hodiny) a vysokou samovybíjení (až o 30% za měsíc). Tyto baterie nemůže tolerovat nízké teploty. Šroubovák s akumulátorem Ni-MH, nebudete moci pracovat v zimě na ulici.

Přemýšlíte o tom, jak si vybrat akumulátorový šroubovák, musíme poznamenat, že nejvyspělejší lithium-iontové baterie mají také své výhody a nevýhody.

Uvádíme jejich výhody:

 • nízká hmotnost a rozměry;
 • specifická kapacita dvakrát vyšší než u Ni-Cd;
 • bez paměťového efektu;
 • velké množství náboje vybíjecích cyklů (700);
 • Nízké samovybíjení (3-6% za měsíc);
 • snadná údržba (nikoli musí probíhat za přísných na nabíjecích režimů);
 • rychlé nabíjení (v průměru 30-40 minut).

Nevýhody jsou také mají a jsou velmi závažné:

 • Nefungují při nízkých teplotách;
 • Neobnoví;
 • Nízká doba „života“ (maximálně 2 roky). Kromě toho, věk baterie se počítá ne od začátku operace a data výroby (tedy koupit „čerstvé“ jen).
 • Nebezpečí výbuchu a požáru;
 • Úplnému vybití baterie systému výstupů (znovu pokusí nabíjet, může dojít k explozi);
 • Citlivost na přehřátí nebo šok;
 • Vysoká cena.

A ještě jedna důležitá věc, kterou je třeba mít na paměti, - ukládání akumulátorový šroubovák. Nikl-kadmiových baterií lze skladovat ve vybitém stavu. NiMH, na rozdíl od dlouhodobé skladování (několik měsíců), je nutné plně nabít.

O lithium-ion baterií je třeba být řešeny samostatně: nestarají, nabití nebo vybití, si je udrží. Mějte však na paměti, že se rychle „zestárnout“. Takže koupit přístroj s tyto zdroje energie nejsou pro práci jednorázové a intenzivním používání. Do 1 roku se lithiová baterie ztratí asi 30% své původní kapacity, ale měl by být vyhozen po 2 letech.

Důležitým parametrem - kapacita baterie se měří v ampérhodinách. To určuje, jak dlouho můžete použít nástroj bez zastavení dobít. Domácí šroubovák přípustná hodnota je kapacita od 1,2 do 2,4 A / h.

Elektrické energie jako takové nenajdete v popisu tohoto nástroje. O tom nepřímo ukazuje napětí akumulátoru. Čím vyšší je, tím větší je síla šroubovák vydá při práci. Pro domácí modely, které jsou zřídka používané pro vrtání tvrdých materiálů, optimální napětí v rozmezí 9-14 voltů.

Nechceme vědomě zaplatili tolik pozornosti k baterii. Jedná se o nejdražší část šroubováku, jehož hodnota dosahuje 50-60% z celkové ceny přístroje.

Tento parametr závisí na síle, se kterou šroubovák je schopen otočit spojovací prvky a vrtat pevných látek. Změřil v Nm. U modelů pro domácí linky dostatek točivého momentu 12 až 20 N / m. Profesionální nástroj síla může vyvinout až 100 N / m.

To je důležité při použití šroubováku jako vrták baterie. Pokud je dostatek práce s kováním 400-550 otáček za minutu, pak vrtání lépe při vyšších rychlostech (900-1200 otáček / min).

Vyzvednutí šroubovák, dát přednost modely, které mají nastavitelnou krouticí moment a rychlost otáčení zásobníku (možná práce).

Dalším důležitým bodem - přítomnost dvou rychlostí nástroje. První z nich je použít k utažení, a druhá - pro vrtání.

Kromě standardních zásobníků, nakloněný klíč, velmi populární rychlé akci. Přínosem posledně je zřejmý: protože umožňují několik sekund pro změnu trochu vrtat nebo matice hlavy.

Oni nejsou k ničemu „kroutí“, jak mnozí z nich mnohem jednodušší a rychlejší práci.

Jsou nejčastější:

 • Rubová se stala standardem (bez zpětného chodu, je těžké si představit práci šroubováku);
 • Nastavení rotační síly (eliminuje „zúžení“ šroubů);
 • Zajištění vřetena (usnadňuje posun trysek v zásobníku);
 • Podsvícení (vám umožní pracovat ve tmě uvnitř nebo venku za snížené viditelnosti);
 • Case (pohodlně uložit nástroj, nabíječka a sada trysek).

Pokud máte v úmyslu koupit levný šroubovák s NiCd a NiMH baterie, pak se podívejte na přání doplněný dvěma bateriemi. V takovém případě budete moci pracovat v tichosti, bez ztráty po dobu 2-3 hodin na dobití.

Jako domovní elektrický šroubovák nástroj nelze nazvat snadné, dávat pozor na své ergonomii. Prosím, hodnotit, jak pohodlné je umístěn v ruce a jsou řádně dáno hmotnost (těžiště ve středu rukojeti).

Populární výrobci značky a orientační ceny

Nebudeme dohadovat o tom, co je nejlepší, akumulátorový šroubovák, porovnávání domácnost i profesionální model. Správné posouzení může být provedeno pouze ve stejné cenové kategorii.

Podívejme se, co se nyní nabízí prodejcům kupujícím s různými potřebami a tloušťce peněženky.

V low-end segmentu (od 2500 do 4000 rublů) v počtu hitů prodeje zahrnuje značky Hammer (Hammer), Eynhel (Einhel), zvládnutí (Skil), Interskol a Bison. Po zadání částku, kterou si můžete koupit dobrý jedno nebo dvourychlostní nepřízvučný domácnost šroubovák s pouzdrem a dvě nikl-kadmiových baterií.

Cenové rozpětí od 4500 do 6500 rublů absolutní vůdci jsou značky Bosch (Bosch) Makita (Makita) a Metabo (Metabo). Kromě nepřízvučné modelů v této cenové kategorii vám příklepová vrtačka je k dispozici nezbytný při práci s betonem a cihel.

Oblíbené značky pocit jistoty nejen na amatérské, ale i profesionální kategorii, kde cenovky začínají se značkou 7500 rublů.

Je možno uvést stejné Bosch (Bosch) a Makita (Makita), stejně jako značka DeWalt (DeWalt) a Hitachi (Hitachi).

Vybavena světlem a objemnější lithium-iontové baterie, osvětlení pracovní plochy, bezvadný z hlediska ergonomie, jsou velmi pohodlné a spolehlivé v provozu.

Komentáře (1)

I Bosch GSR 14,4 V-LI Professional produkci roku 2012, které nefungují často, již v roce 2016 jako první, takže tvrzení o životě lithiové baterie za 2 roky jste jasně přehnaná!

Novinka na místě

Sazenice rozvíjet a rozšiřovat vegetativní hmoty v omezeném objemu substrátu. A tento objem.

Winter - utrpení pro domácí mazlíčky. Zvlášť těžké je přenesen nosnic. Krátká.

Novoroční marnost s dárky a kreslení slavnostního menu platí pro domácí výzdobu interiérů.

Komfortní dům, postavený pryč od sítí dodávek plynu je nemožné bez kamen. V chladu.

Osvětlení plochy příměstské oblasti je považován za samostatné plánování zóny stupeň uspořádání.

Obyčejná fráze života psa v těchto dnech je použitelná pouze pro bezdomovce psů. ,

Získávání pozemků a vytvoření plánu budoucího domu, je nutné myslet na umístění.

Posledních 10 let na rostlinné výroby v zelinářství a zahradnictví seminářích a fórech je aktivní diskuse.

Je těžké v dnešní době najít někoho, kdo neslyšel nic o deskách.

Při pohledu na pytle cementu a hromadu písku, ne každý developer cítí.

16 nejoblíbenější šroubováky

Šroubováky již dlouhou dobu jedním z nejoblíbenějších forem moci, který se používá ve stavebnictví. Jejím hlavním cílem - snadno a rychle utáhnout / vyšroubovat upevňovací prvky. Během této operace ručně, to vyžaduje obrovské množství času, a to zejména v případě, že specifika práce vyžaduje použití velkého množství příslušenství. Tak například při provádění prací souvisejících s sádrokartonu bude vyžadovat tisíce šroubů, kterými se práce bez použití nářadí je prostě nemožné.

Při výběru vhodného modelu by měl vědět předem o svých zásluh a co je důležitější, slabé stránky, příležitosti a alespoň přibližný cenová rychle najít a učinit správné rozhodnutí. Zaměřením na zpětné vazby lékařů uživatel může provést více objektivní závěry, takže jsme se snažili vytvořit seznam nejlepších šroubováky podle svých uživatelů. Tyto modely poskytují nejlepší živou diskusi na internetu na specializovaných fórech, uživatelských dotazů. Proto tyto šroubováky lze považovat za nejlepší. V následujícím textu, jen ti, kteří byli opakovaně pozorována různými uživateli přezkoumá výhody a nevýhody modelů pro větší objektivitu obrázku.

Pořadí nejlepších šroubováků 2015 - brzy 2016

Nejlepší šroubováky s bateriemi až 10,8

 • energeticky úsporné střídavý motor;
 • Optimální kapacita baterie.
 • pomocí krátkého trochu pracovní plocha osvětlení nezachycuje;
 • nešťastné připevnění k nošení na opasku.

 • Optimální kapacita baterie;
 • Pomocí bitů bez kazety;
 • rychlá sklíčidlo.
 • držadlo se může zdát trochu tlustý pro středně velké štětce;
 • pramení pouze z magnetu, bez pojistky;
 • velký kufr, a prostor není.

 • Dobrá ergonomie;
 • „Shirokaya9raquo; spojka;
 • kompaktní pouzdro.

Top 12-volt šroubováky

 • střídavý motor;
 • Elektronická ochrana;
 • kovové kazety;
 • vynikající výkon a výkon rychlost.

 • 24-stupňové nastavení kroutícího momentu;
 • Kovový pastorek.
 • žádný zbytkový indikátor nabíjení;
 • odnímatelná kazeta;
 • no podsvícení;
 • nekvalitní případ.

 • Planetová převodovka s nízkou úrovní tření.
 • Otáčky stabilizační systém při práci s velkým zatížením.
 • Zbytkový vysoký točivý moment.
 • Ergonomický design.
 • Elektronická parkovací brzda.
 • Dvourychlostní krok.
 • Sestava kvalita.
 • Nabíjení baterie po dobu 45 minut.
 • Součástí balení je trochu kvalitu obousměrný.
 • Nabíječku a ukazatel.
 • Nedostatečně prostorný kufr.

 • Počet otáček je řízena elektronicky.
 • Pak je tu druhá baterie.
 • S elektronickým regulátorem otáček.
 • Velmi vysoký točivý moment.
 • Točivý moment může být nastavena na 22 poloh.
 • Ergonomie (velmi pohodlné držadlo pro přenášení hák pro držáku nástroje).
 • Rychlé nabíjení.
 • Trvanlivost a spolehlivost.
 • Nikl-kadmiových baterií může dojít k poškození již po 1-1,5 letech, ale záleží na tom, kolik údržba byla správná.

Nejlepší šroubovák s akumulátorem 14,4 V

 • řemínek na ruku;
 • komfortní světlo;
 • elektronická brzda;
 • za rozumnou cenu;
 • 5-letá záruka;
 • Dobrá ergonomie.
 • Paměť baterie nikl-kadmium;
 • malooborotisty motoru, ne všechen materiál je vhodný vrtání.

 • komfortní světlo;
 • Ukazatele zbytkového náboje na každou baterii.
 • může převrátit, když je namontována na baterii;
 • Kazeta nízkou kvalitu;
 • příliš široké otvory pro chlazení motoru.

 • Dobití za 30 minut.
 • Náhradní baterie.
 • ochrana proti přetížení.
 • Dvourychlostní krok (25 nastavovací kroky).
 • Velký točivý moment (max 30 Nm).
 • Elektronická regulace otáček.
 • Trvanlivost, spolehlivost.
 • Kompaktnost.
 • Malá hmotnost (1,3 kg).
 • Pohodlná gumová rukojeť.
 • Velmi tiché.
 • Žádné podsvícení.
 • Větší než minimální moment.

Nejlepší šroubováky poháněn 18 V

 • výkonný čtyřpólový motoru;
 • celokovová převodovka.
 • pro 0-80 h · m rozsahu, 16 pevné hodnoty točivého momentu nestačí;
 • chudá bilance;
 • chybné sestavě umístění podsvícení.

 • vynikající ergonomie;
 • celokovové sklíčidlo a převodovky;
 • magnetický držák trysek a kovovým klipsem pro upevnění popruhu;
 • Univerzální nabíječka.
 • Není to skvělé místo couvání spínač;
 • malý případ, ve kterém není místo pro neúplné příslušenství;
 • se mohou uvolnit sklíčidlo se druhou rychlostí při náhlém zastavení.

 • řízení momentu 22 stupeň;
 • montážní bit;
 • Nastavitelný háček na řemínek.
 • bez zámku vřetena;
 • no osvětlení pracovní plochy.

 • Cena.
 • Vysoká spolehlivost a životnost nástroje.
 • K dispozici je náhradní baterie.
 • S elektronickým regulátorem otáček.
 • Ergonomie nástroje.
 • je baterie nabitá na 1 hodinu.
 • Žádné háčky, aby bylo možné opravit nástroj na opasku.
 • Mezi použitím jen dát (z důvodu malého žádnou stabilitu ve velikosti baterie).

 • Velmi jednoduchý nástroj;
 • vysoký točivý moment.
 • žádný omezující spojka;
 • jediná rychlost.

 • nízká cena;
 • široký rozsah aplikací.
 • no podsvícení;
 • tam je elektronický brzdový;
 • shortish šňůra
 • různá kvalita, mnoho manželství.

profesionální použití Jedná se o výběr nástrojů na druhu vykonávané práce. Požadavky se mohou v tomto případě být různé, ale je třeba postupovat od elektrického šroubováku odpovídající klasifikaci. Nepřímo se vyznačuje maximální množství momentu kapacitě baterie a jmenovitého napětí. Typický set praktického lékaře se skládá ze tří šroubováků:

 • prostorný baterie s 10,8 V a točivý moment 30 Nm - pro lehké práce, a malý držáku;
 • 12 nebo 14.4 a KM 40-50 Nm - k řešení meziproduktu složitosti;
 • mocný 18-volt šroubovák s vysokým točivým momentem - pro náročné bezpečnostní operace.

malonákladový umožňují použití menšího počtu nástrojů a vyžadují jim větší univerzálnost. Pokud použijete šroubovák předpokládaný zřídka má smysl věnovat pozornost modelu sítě. Přinejmenším, je považují za možnost pro jeden z nástrojů. Dalším řešením problému degradace baterií je použít profesionální produktové řady s univerzálními bateriemi, například společnost Hilti.

konečně, pro občasné práce doma k něčemu obzvláště silný zařízení a rozsah úkolů doma jsou obvykle ne nad kapacitou 10-12-volt modelů. Z hlediska maximálního točivého momentu být nejuniverzálnější šroubování 20-30 Nm. Optimální kapacita akumulátoru 1,5 Ah.

Jak můžete vidět z naší recenzi, kvalitní šroubováky jsou vyráběny různými společnostmi. Pro příležitostné použití, pro domácnosti, garáží a zahradou jsou ideální modely domácích značek jako Interskol, Bison nebo Anchor - spolehlivých a tím levná. Pro profesionály, je lepší koupit nástroj na základě svých finančních možnostech a předpokládaných zátěží.

Je třeba znovu zdůraznit, že v tomto žebříčku, jsme zařadili nejoblíbenější modely, které jsou nejzajímavější a nejčastěji diskutovány ve specializovaných síťových zdrojů při výběru správné elektrické nářadí pro různé úkoly. Přezkum představuje nejlepší šroubováky především pro použití v domácnosti, je snadné najít v obchodech. Používáte-li podobný nástroj do své profesní činnosti, a intenzivně - věnovat pozornost výrobců jako Festool, Fein nebo Milwaukee (např, model Festool C12, Fein ASCM 18 a Milwaukee HD28 PD). Nicméně, tyto šroubováky muset hledat nebo si objednat on-line obchodů.

Doufáme, že naše revize bude užitečné pro vás - a přejeme úspěšný nákup!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

76 − = 74