Stříška nad fotografii vstupní

Stříška nad fotografii vstupní

Categories: kategorie Name.

Led 30, 2018 // By: // No Comment

Markýzy a stříšky nad vchodem: fotografie, působivý styl

Pokud se výstavba pro domácí velmi populární vrcholy a markýzy nad vstupem: a fotografie, které jsou naplněny různými technických řešení. Vzhledem ke konstrukci, atmosférické srážky nespadá na verandě, takže ji úplně suché a bez nečistot vkladů a jiných nežádoucích prvků. Zvláště významné jsou průzory v zimním období, kdy se zvýšené riziko uklouznutí na kruhu, což má za následek ledové kůře. Charakteristickým rysem konstrukce umožňuje snadno použít v různých klimatických zónách, kde to bude trvat dlouhou dobu.

Vrchlík nad vchodem do domu s podporou kovových profilů

Markýzy a stříšky nad vchodem: fotografie, styly a formy

Dnes je možné instalovat na různé formy produktů, které budou významné pro fasády s jednotlivými parametry. Podle praxe, instalace markýz je relevantní nejen vpředu, ale i na balkon, terasa (otevřené verandě). V souladu s tvarem parametry lze rozlišit následující typy stylů a vzory:

 • rovné, s charakteristickým absenci ohýbání, konkávní a dekorativní prvky;

Dřevěná stříška nad vchodem do ploché geometrických tvarů

 • člení, který má nerovnoměrný profil v celé rovině, speciální ohyby. Tento design, zda mají být připraveny po povinných parametrů a rozměrů fasády budov měření;
 • obloukovitý tvar, lokální řešení přímo k instalaci fasády, vyrobený v klasickém stylu. Tato forma je nákladný návrh schopná odolávat významně zatížení na povrchu. Nabízí pohodlí provozu a údržby, s ní jen střílet sněhové vklady a další akumulace srážkových spadaného listí.

Stříška postaven ze dřeva a maloval bílou fasádní barva

Vyvíjen stříšky a markýzy dle individuálních přání zákazníka, s přihlédnutím k přání, pokud jde o formu, použitý materiál, barevné řešení. Toto se týká zejména konstrukce z kovu, dále disponuje s dekorativní prvky.

Široce používané výrobky z trubek různých částí. Takové přístřešky přes verandu, fotky, které lze vidět v prestižní a elitní domů jsou charakterizovány vysokými parametry a spolehlivost pevnosti, lze použít dlouhou životnost. Pokud se rozhodnete zvolit elegantní struktury z tepaného železa, které chcete přidat speciální dekorativní prvky, vyražené kousky.

Vchod do domu je osvětlené ve večerních hodinách vestavěných reflektorů

Jiná studie vyžaduje střešní konstrukce samotného, ​​který je vykonáván obloukový, pent, trojúhelníkový, jakýkoliv jiný tvar. U střechy je použito kvalitní nátěr polykarbonát, celulární nebo pevné, tak i praktické kov, tradiční pro tento typ povlaku.

Specifičnost prvku způsobená tím, že je potřeba, aby vydržely těžké náklady na jednotku plochy, a proto je nezbytné přijmout účinky nízkých teplotách v zimě a vysokým letním období. U konstrukcí s klasickým designem používá unikátní fasádní klenuté prvky, které jsou také ideální pro jakoukoliv formu konstrukce.

Široká dřevěná stříška, pod kterým je vybaven pohodlným posezením

Vzhledem k tomu, vzhled baldachýnem nad verandě soukromého domu, fotka, které lze nalézt v prestižních částech města, to je nemožné, aby na vědomí, takový jedinečný materiál, jako je polykarbonát. Materiál kombinované s kovem v provedení hledí je ideální pro jakýkoliv typ fasády, kde v případě, perfektně zapadá do celkového designu.

Více nedávno, takový prvek je přijat vybavit nejen soukromé domy, ale i pro kancelářské budovy, hotely, administrativní a jakýchkoli jiných dokonce non-administrativní budovy.

Například, můžete snadno použít tento designový prvek, když stavba vypadá šedé a nenápadné. V tomto případě je to asi jediný způsob, jak zajistit dokonalý styl a atraktivní vzhled verandě. A to je jen hledí kombinace polykarbonátu a kovu.

Hledí z polykarbonátu na dřevěných stojatých

Použití markýzy vybavit veřejná prostranství

Postačí, aby to vypadalo perfektní vrcholy a markýzy nad vstupem, zde je fotka z církevních institucí, divadel, zastupitelských úřadů z různých zemí. V takové instituce se často vyskytují právě kované konstrukci dokonale hodí do každého zařízení.

Takový výrobek je zarážející, byť jen povrchní pohled, který demonstruje přitažlivost a vynikající výkon tohoto zařízení. Na rozdíl od soukromých domů, chat, kde dekorativní prvky designu nemohou být nainstalovány na veřejných místech montáže je preferováno.

Vrchlík přes verandu a terasu podporované kovovými podpěrami

Další důležité výhody, které rozlišují markýzy a přístřešky, jsou následující:

 • zajišťující maximální ochranu lidí, kteří žijí v oblastech. Zaručena spolehlivá bezpečnost z možného pronikání vlhkosti, sedimentačních jevů, dokonce rampouchy. V tomto případě používá především odolné a spolehlivé materiály, které mohou nepraská pod vlivem nárazu, není deformována. Zvláštní pozornost je věnována ochrana hledí před možnými důsledky pronikání slunečního světla a všechny ostatní projevy;
 • zahrnuty do návrhu vrchlíku nebo markýza dokonale doplňuje samotná konstrukce, ale pokud ne, tam je nedostatek některých důležitých detailů, které činí hledí nepostradatelný prvek. Navíc jedinečný doplněk k návrhu jakékoliv konstrukce, která je požadována, aby snadno transformovat a dát mu dokonalý vzhled;

Malý stříška nad vchodem pokrytá plechem

 • administrativní pracovníci a další administrativní zázemí clona je výhodné, protože umožňuje snadno spojit s deštníkem nahromaděné vlhkosti po opuštění ordinace facility. To zaručuje i vynikající úroveň komfortu a spolehlivosti, které jsou nedosažitelné při provozu jiných typů markýz;
 • průzory a stříšky nad vchodem, fotka, které jsou uvedeny v plném spektru, ukazují, jak praktický vypadá toto zařízení jako součást nemovitosti, doplněné o designu, což zajišťuje perfektní styl. Lidé se úspěšně používá ji s potřebou vybavit dalších struktur na pozemku, například, balkonů, lodžií.

Pod dřevěnou stříškou mohou být umístěny pohodlné židle pro relaxaci v létě

Za předpokladu, konstrukce formy, které mohou být buď čtvercový, trojúhelníkový nebo klenutý, což je způsobeno především na komfortní přístupné struktury oblasti. Pokud je tato volba je prostě velkolepé, můžete zkusit nainstalovat hledí jako kaskády, nebo kopule. Je třeba poznamenat, že postup instalace není těžké, zvláště když jsou profesionálové vyrobeny za to. Už bylo na čase, instalace clony netrvá déle než asi tři nebo čtyři hodiny.

Vrchlík je vyrobena s použitím dřeva, profil a plech

Tip! Jakýkoliv návrh lze snadno utajeno zařazením speciálních přídavných prvků. Například, jak přídavná zařízení mohou být snadno použity světel nebo umělecké kování, v závislosti na preferencích potenciálního zákazníka.

Vrchlík je vybaven na obvodových stěnách fasádě domu

Přístřešky nad verandě fotografických barev

Vrhá přes verandu, fotografii, která bude demonstrovat vynikající kvalitu, mohou být vyrobeny v různých barevných provedeních, některé ozdobit stávající konstrukce. Zpravidla je to prosté možnosti, ale můžete se pokusit si dobře, a začlenění při formulaci různých barev, například kombinací tmavých a světlých verze.

Verandě dřevěného domu. Fotogalerie od profesionálů. Otevřené a uzavřené typy verandě. Základní požadavky na uspořádání kroků a volba materiálu pro výstavbu budov.

V poslední době se stala populární používat vysoce kvalitní, odolné sklo, který je schopen udržet na povrchu sedimentárních jevů a odvrátit je od potenciálních nájemců v ohrožení. průhledné sklo design, a ve většině případů není nutné pro další použití barvy pro dekoraci.

Kromě toho, toto řešení je v ideálním případě v kombinaci s jinými prvky, které zajistí vytvoření efektní ve svých konstrukčních kritérií. V úvahu při sestavování jednotlivé charakteristiky jsou převzaty z objektu, velikosti parametry a rozložení, intenzita světla a výstup z verandy na straně ulice.

Elegantní vrchlík pravidelný geometrický tvar

Baldachýn přes verandu nebo přístřešek pro auto, je to nejlepší řešení, které si můžete vyzvednout na jejich majetku, a oni by měli rozhodně využít.

Přístřešek ve dvoře soukromého domu: fotografie lehké a elegantní design

Přístřešky z polykarbonátu ve dvoře soukromého domu: fotkou původních vzorů

Vrchlík nad verandě soukromého domu. foto milníky

Přístřešky z plechů: fotografie a popis toho, jak vybudovat

Přístřešky z polykarbonátu na soukromém domě s vlastníma rukama: fotografie z moderních opony vzorů

Stříška nad dvoranu polykarbonátu. Foto a konstrukční prvky

Výstavba baldachýnem nad verandě soukromého domu - foto a revize různých průzory

První věc, kterou uvidí návštěvníci přicházejí do vašeho domova, - verandu a vchodové dveře. Je tu, která tvořila hlavní dojem z domu jako celku. Stín na fasádě byl původně navržen tak, aby chránit vchod a dveřní křídlo před deštěm a sluncem, ale jeho dekorativní role je v popředí.

Chcete-li získat stejné krásné jako fotografie na kávu, vrchlík nad verandě domu by měl jít do jeho uspořádání s odpovědností a vážností.

Druhy mini-přístřešky pro montážní a konstrukční typ ↑

Hlavním úkolem vrchlíku přes verandu - pokrytí dveří a práh domu před deštěm, sněhem a slunečním zářením. Klasifikaci clony mohou být namontovány na typu konstrukce, materiály pro střešní krytiny a rámem, velikosti a tvaru.

Způsoby upevnění vrchlíky nade dveřmi ↑

Obvykle nade dveřmi visel malý průzor, odpovídající velikosti verandy. Je však možné si postavit přístřešek a že v létě bude působit jako terasy. Široké okapy s uzavřenými stranami poskytují dobrou ochranu před větrem.

Podle typu Instalace markýzy jsou rozděleny do dvou typů:

 1. Reference. Tato masivní konstrukce, které vyžadují bezpečné uchycení. Tyto markýzy je na jedné straně připojen k domu, ale naopak je namontována na kovové nebo dřevěné podpěry.
 2. Sklopná. Lehké, drobné stavby, které se vážou přímo nade dveřmi. Tyto clony jsou jednoduché na instalaci, ale často hrají více než dekorativním roli, protože malý přístřešek není schopen chránit například před deštěm nebo těžký sníh.

Aby se jejich vlastní rukou baldachýnem nebo baldachýn přes verandu na pomoc fotografii hotových designů. Při pohledu na práci, je snazší se rozhodnout, co chcete vidět váš padák. Mnoho možností konstrukce pro střechu.

Různé tvary a vzory ↑

Zadržovaná střecha. Nejjednodušší design - funkční a bez ozdůbky. Ať je to ctnost, dokonce i člověk, který má pouze počáteční zkušenosti ve stavebnictví. Tento tvar je vhodný pro širokou markýzy podporu z plechového profilu nebo břidlice, a pro venkovní terasy. Jediný v konstrukci zařízení, je důležité, aby dostatečný sklon ke střeše nehromadí déšť nebo listí ze stromů.

Gable nebo trehskatny clona. Střecha „house“ ozdobí verandu v klasické i rustikální. Obzvláště příjemné vzhled sedlová dřevěné nebo dlážděné verandy. Nejčastěji se to dělá veranda s pilíři podporujících že design má obstály ve značnou váhu střechy. Trehskatny vrchlíku - důmyslná verze sedlovou střechou. Aby to nebylo tak jednoduché, ale vypadá to zajímavě.

Půlkruhová vrchlíku. Dříve tyto clony z kovu. Právě pro ně obvykle používá polykarbonát. Tento materiál je vynikající zatáčky, snadno připevnit k rámu a celkově působí velmi reprezentativně. Jednoduchost konstrukce umožňuje, aby byl namontován, a různé barvy polykarbonátu poskytl prostor pro navrhování úprav. Půlkruhový může dělat jako malý baldachýn nad dveřmi a konstrukce ve velkém měřítku, pokrývá celou fasádu.

Ve tvaru stříšky. Chcete-li veranda s nestandardním střechou, bude potřebovat rozsáhlé stavební zkušenosti. Tyto přístřešky jsou obtížně proveditelné, ale vždy přitahují pozornost a způsobit obdiv. Pro jejich konstrukci jsou vybrány tak, střešní krytiny, což je nejjednodušší vytvářet složitější tvary, jako jsou například střešní tašky, mobilní nebo pevné polykarbonátu.

Konstrukce může být velmi rozdílné - ve formě jednoduchého nebo podlouhlého kupole, mnohoúhelníkové, konkávní nebo jakýkoliv jiný tvar.

Různé materiály pro hledí ↑

Z toho, co se bude vztahovat přístřešek pro auto, bude záviset na jeho funkčnost a životnost. Moderní trh nabízí mnoho možností střešních krytin. Před provedením baldachýn přes verandu s rukama, by se měli seznámit s jejich vlastností, a teprve potom se rozhodnout.

Moderní střecha z polykarbonátu ↑

V posledních letech tento materiál získal obrovskou popularitu. Polykarbonátové desky se vyrábějí v různých barvách, takže můžete snadno vytvářet odstín, který se hodí do celkového barevného schématu stavby.

Polykarbonát má mnoho výhod:

 • transparentnost, což je téměř zakrývá přední části domu;
 • různé barvy;
 • lehké hmotnosti listů v kombinaci s dostatečnou intenzitou;
 • snadná instalace;
 • pružnost, což je důležité při konstrukci půlkruhové a komplexní tvaru stříšky.

Přes všechny výhody, nevýhody a má polykarbonát. Možná, že hlavní z nich - nízký odpor náraz při porovnání, například, dlaždice nebo trapézových plechů. Polykarbonátové hledí odolal sněhovou pokrývku, ale může se pomačkat nebo praskání při pádu na něj těžké větve.

Polykarbonáty mohou vrchlík nad verandy různých vzorů - byt v jedné ose, arch, štítu nebo jiného požadovaného tvaru.

Považován za klasiku kovaný odklápěcí stříška s polykarbonátovou střechou.

Classic střecha z kovu ↑

Kov kombinuje klasický design s nejmodernější technologií pro výrobu střešních krytin. Kovový podstavec je zodpovědný za pevnost a trvanlivost, a polymerní povlak brání korozi.

Výhody metallocherepichnoy markýzy:

 • Životnost až 45 let;
 • síla;
 • odolnost vůči vnějšímu prostředí;
 • snadná instalace.

Nedostatek kovu v jednom - vysoká cena ve srovnání s jinými materiály.

Kachlová zorníky vhodné dělat na fázi výstavby domu, přičemž hlavní střechu. Na vrcholu je docela v pořádku zbytky kachlů, která vždy zůstává po rozsáhlých stavebních prací. Kromě toho bude střecha vrchlíku a ve stejném stylu vypadat velmi stylově. Vzhledem ke značné hmotnosti taškovou střechou, veranda je lepší dát na podpoře.

Praktický a spolehlivý palubky ↑

Konvenční pozinkované ocelové plechy nejsou velmi dekorativní, ale v poslední době v prodeji došlo k vlnitý plech s polymerovou vrstvou v různých barvách.

Střecha nad verandě vlnité lepenky se vyznačuje těmito vlastnostmi:

 • pevnost a odolnost proti nárazům;
 • Relativně nízká hmotnost;
 • snadnost instalace;
 • nízká cena ve srovnání s jinými střešních krytin.

Vzhledem k tomu, že listy mají poměrně velké rozměry (šířka 0.75-1.0 m a délce až 12 m), by měla být vlnitá lepenka používá ve velkém měřítku kovové baldachýnem nad verandě domu. Koupit plné velikosti listů clony kompaktní nevýhodně, jsou však použít malé vlnité konstrukce pokryté zbytky zbývající po velké budovy nebo jiných materiálů.

Až do nedávné doby, břidlice byla téměř jediná všudypřítomná a střešní krytina. Nyní břidlice není tak populární, ovšem moderní mistři i nadále používat ve stavebnictví.

Přístřešky břidlice ceněné za takových kvalit:

 • odolnost vůči vlivům okolního prostředí;
 • tepelně izolační vlastnosti (ohřívá břidlice málo slunečního světla);
 • trvanlivost.

břidlice tak má spoustu nevýhod:

 • hodně hmotnosti;
 • křehkost listů;
 • komplex sestava (vzhledem ke křehkosti řešit listy řez a v nich vyvrtány pro kotevní otvory).

Rukama břidlice baldachýnem nad verandě, je třeba vzít v úvahu jeho značnou váhu, tak se určitě poskytnout trvalé rám a bezpečné připevnění k fasádě.

Alternativou k tradičním břidlicovou - plast a evroshifer. Mají také vlna povrchu listu, ale praktičtější, jsou lehčí a vypadají více atraktivní, jak je vyráběna v různých barevných variantách.

Šetrné k životnímu prostředí dřevěné clony ↑

Wood nikdy nevyjde z módy. Dřevěná stříška nad verandou se neztratil svůj význam od starověku až po současnost. Zvláště dobře tento design vypadá v kombinaci s srubech či domu s dřevěné obložení.

Výhodou dřevěných přístřešků jsou zřejmé:

 • šetrnost k životnímu prostředí;
 • vysoce ornamentální;
 • spolehlivá ochrana proti slunci - to padák je vždy v pohodě;
 • nekomplikované proces instalace.

Bohužel, dřevěné konstrukce hnilobě a kůrovci mohou být zničeny. Dělat vlastníma rukama z korunách stromů přes verandu sloužil tak dlouho, jak je to možné, musí být jisti, že pokrýt několika vrstvami speciálních povrchových úprav.

Poměrně často v kombinaci vztyčeného vrchlíky nad vchodem, kde sloupy a nosníky jsou vyrobeny ze dřeva a střecha pokrytá vlnité střešní plechy nebo dlaždic. Dřevo se výborně hodí pro výrobu zakřivených nebo vyřezávané vzory, protože je vhodný k léčbě, a v rukou mistra může stát skutečným uměleckým dílem.

Jak se staví svůj vlastní padák přes verandu ↑

Takže, inspirovaný barevnými fotografiemi přístřešků přes verandu se rozhodnete postavit si vlastní design. Ale kde začít?

Projektování a důležité výpočty ↑

Celý proces obsahuje několik důležitých etap:

 1. Kresba a odhad.
 2. Konstrukce rámu.
 3. Instalace rámu na přední straně, a, v případě potřeby, na výstavbu dalších nosičů.
 4. Střešní plášť.

Ve výkresu, musí být k dispozici všechna měření se vrchlík, protože to bude provedeno pomocí výpočtu průtoku potřebného materiálu. Při navrhování clony, je nutné vzít v úvahu šířku dveří. Toto číslo se dále přidá 30-50 cm a získá se minimální šířka střechy. Například v případě, že dveře mají šířku 90 cm, hledí ne méně než 110 cm, je také nezbytně promyslet úhlu sklonu střechy. - Mělo by být 20-30 stupňů.

Čím širší přesah, tím víc dělat svah.

Rámy na padácích z dřevěných trámů, kovů rohových či profilu, a také koupili ready-made výrobky z tepaného železa, které potřebují pouze na pokrytí nákladů na střešní krytinu podle vašich představ.

Etapy výstavby ochranného baldachýnu nade dveřmi ↑

Při konstrukci kostry dodržovat základní pravidlo - čím těžší cement, nosná konstrukce musí být silnější. Pro lehké hledím jako polykarbonát rám se perfektně hodí i kotvy průměru 5 mm. A pro masivní břidlice nebo dlaždice střechy potřebují tyče nebo kovové rohová část 5-10 cm.

Připraven rám je připojen k přední části kotevních šroubů. Umístěte spoj na zdi domu krycí ochranné liště. Chcete-li nainstalovat nosné sloupy, které jsou obvykle k síle nejen sobě vykopal v zemi, ale také zabetonovány.

Uzavřít stavební práce střešní konstrukce. Způsob upevnění závisí na použitém materiálu. Polykarbonátu je upevněna pomocí šroubů přes thermowashers a konce utěsněny speciální páskou. Profilované střešní krytiny a šrouby podle plechového profilu, nebo v extrémních případech, běžnými šrouby do dřeva. Břidlice přibit na opláštění s hřebíky.

Bez ohledu na to, která varianta je přihrávka přes verandu, kterou jste zvolili, konstrukce je třeba přistupovat s velkou odpovědností. Pak vrchlík nebude chráněn, ale také jako domácí dekoraci, a slouží více než jeden rok.

50 fotky z nejlepších přístřešků na dům z polykarbonátu

Tajemství popularity polykarbonátu markýzy? Proto je tento materiál je vybrán častěji než ostatní? Opravdu vše je to jen low-cost, nebo existují i ​​jiné funkce, které stojí za to vědět? Jak se vyvarovat chyb při volbě přístřešek k domu poprvé? Mohlo by to vypadat jako tento návrh, a proč je to potřeba vůbec? Připravili jsme pro vás všechny potřebné informace o markýzy a přístřešky z polykarbonátu, a vybrala 50 nejlepších příkladů foto!

Přístřešky z barevného polykarbonátu vypadají velmi působivé

Vyrábíme přístřešky z polykarbonátu a sklo.

Neboť ceny jsou propagační markýzy - přístřešek pro auto klíč 3,6 x 6,3 = 63.000 rublů.

otevřená garáž pro 2 auta na klíč 5,7 x 6,3 = 128,000 rublů.

Potřebné svařování se provádí ve výrobním procesu, za použití ochranného plynu, který poskytuje vysoce kvalitní svary.

Také provádí při továrním lakem. vysoké teploty sušení barevné vrstva poskytuje vysokou pevnost a kvalitu ochranného povlaku ulici.

Síla našich návrhů zajistit správné výpočty zatížení (všechny výpočty odpovídají současnému standardu).

Datum výroby a dodání objednaného struktur jsou naskládány za 2 týdny. Montáž konstrukce trvá jeden až dva dny.

Proč se lidé rozhodnou polykarbonát

Podívejme se na to, že tento materiál je. Polykarbonát - pevného polymerního plastu. To je široce používán nejen ve stavebnictví, ale také pro výrobu čoček, kompaktní disky, počítačových dílů.

Krásná kombinace barev a neobvyklý tvar vrchlíku

Velikosti Tabulka markýz

Polykarbonát - několik tenkých vrstev vzájemně propojených pásů. průřezový list rozdělen Buňky, a jsou umístěny ve vzduchu poskytuje dobré izolační vlastnosti materiálu.

Polykarbonát může mít pohodlnou terasu pro relaxaci

Monolitický polykarbonát - pevná látka, polymerová deska bez dutin nebo buněk. Jedná se o univerzální stavební materiál, který má vynikající propustnost světla kapacitu, a může nahradit obyčejné sklo.

Mezi výhody tohoto materiálu je poskytnout:

 • Příznivá cena. Polykarbonát je levnější než kov, sklo a dřevo.

A skvělé místo pro celou rodinu za rozumnou cenu

Jednoduchý a levný vrchlík z polykarbonátu

Jednoduchý a uživatelsky příjemný design

Barevný odstín pro kancelářskou budovu

Pod baldachýnem odolné polykarbonátové pojme BBQ

Dobrým příkladem použití světlé barvy potahu

Úhledný clona s kovářských prvků

Přístřešky z polykarbonátu tepané železné pilíře zdobí žádný dům

Není divu, že s tolika užitečných vlastností, polykarbonát je tak populární jako materiál pro stavbu krytů. Podívejme se na stejnou dobu, co se může vrhnout do domu?

Dalším příkladem krásné kované prvky převisu

Tento materiál se často používá pro střešní terasou

Taková stříška na balkoně lze provést během několika týdnů

Balkon krásný design s použitím polykarbonátu

Baldachýn nad vstupní verandě slouží jako ochrana proti dešti, sněhu a jiných nepříznivých faktorů. To může být připojena k budově na ramínkách nebo zavěsit na dalších nosičích. strukturní materiál je dřevo, ocel nebo hliník.

Stylový clona složitý tvar

Velmi pěkné a zajímavé podívat baldachýny z polykarbonátu kované rámu. Květinové motivy, složité geometrické tvary kované prvky dávají vzhled vrchol luxusu a půvabu. Takové návrhy dobře zapadá do stylu starých budov a klasických soukromých domech.

Neobvyklý clona domů z baru

Vrchlík nad vchodem polykarbonátu nejen dokonale plnit svou základní funkci, ale také slouží jako harmonický doplněk k exteriéru, av některých případech - jasný akcent, který může zcela změnit vizuální vnímání vzhledu domova. Široká paleta barev, může být materiál dokonale sladěné s barvou budovy.

Přistřešky kované vypadají obzvláště působivé

Tato clona zdobit i nejobyčejnější dům

Stylové kované předměty pro svého dvorku

Původní polokruhový kapuce

Clona složitý tvar vyrobený individuální náčrtu

Úhledný clona s kovářských prvků

Jednoduchý baldachýn nad schodištěm

Velké rozměry a krásné stříška nad verandou

Classic canopy barevného polykarbonátu

Vrchlík u vchodu, můžete ozdobit květinami

Výhody konstrukce vrchlíku pro auta do domu jsou zřejmé:

 • Je to příležitost, jak ušetřit peníze na stavbu garáže.

Přístřešek pro auto, které jsou připojeny k cihlového domu

Velký velký přístřešek pro auto pro několik aut

To může být umístěn vedle několika přístřešků, vyrobený ve stejném stylu

Přístřešek pro auto garáž na základě padělaných prvky

Při navrhování této konstrukce bere v úvahu velikost vašeho vozu, stejně jako vybraná tuto část budovy, která je vhodné řídit.

Převis na dvou standardní velikosti vozidla

Původní tvar kupole může významně ovlivnit celkový vzhledový vjem struktury

barva přístřešek pro auto

Obyčejná varianta montáže polykarbonátového vrchlíku do domu - je vytvoření teras pro letní dovolenou. To může být umístěn přímo před hlavním vchodem, nebo po straně budovy. Set stoly a židle, vysoká protipožární materiál umožňuje dát na grilování terasu.

To je skvělé místo pro děti na hraní

A to je další příklad toho, jak různé barvy vám umožní vytvořit perfektní design pro vaší chuti. Pod plně průhlednou střechou velmi příjemný pobyt během teplého letního deště. Říká se, že pro stékající kapky vody můžete sledovat nekonečně. Tónovaný povlak na ochranu před jasného slunečního světla a UV záření. Zajímavý světelný efekt vytvořit jasně barevné polykarbonátové desky.

Plně krytá terasa se střechou z polykarbonátu

Zajímavý a nezapomenutelný konstrukce terasy

Proč jít na dovolenou, pokud máte takovou terasu?

Krásná terasa polykarbonát a metal

Tónovaná kryt vás chrání před jasného slunečního světla

Útulná terasa pro rodinu a přátele

Polykarbonátové směsi s libovolnou barvou rámu

Úspěšná kombinace několika barev polykarbonátu

Neobvyklé konstrukce terasy

Strom - šetrný k životnímu prostředí přírodní materiál, který má příjemnou vůni

Existují lidé, kteří v žádném případě důvěřovat mistra, věřit sám, aby se snadněji a levněji. Ale tato možnost je vhodná pouze pro ty, kteří se profesionálně zabývají výstavbou, jasně ví, že celý výrobní technologie navíc zajišťuje prodej látek u známého levnější než železářství nebo na trhu. Zbývající riziko:

 • Výrazně přeplácet nákup materiálu za zvýšenou cenu a správně vypočítat požadovanou částku.
 • Trávit delší než jeden týden, aby se zabývají technologií a snaží se, aby vrchlík rukama.
 • Požádejte o pomoc od sousedů či známých, kteří nejsou mistři svého řemesla, a které nějakým způsobem také zaplatit.
 • Udělal několik chyb, které vedou ke vzniku skrytých vad ve vrchlíku a zničí veškerou práci na vinici.

To proshodit baldachýn konstrukce

Je proto nezbytné, aby důvěřovat profesionálům! Společnost Shed Mistr se zabývá výrobou markýzy, přístřešky, altány a skleníky po dobu 12 let. V našem arzenálu - stovky úspěšně realizovaných projektů, jehož kvalita je potvrzena po dobu jejich provozu.

Nejlepší mistři, kteří nejen znají a milují svou práci, ale také ji léčit s maximální odpovědností, aby si přístřešek přizpůsobili za pouhých 2-4 týdny. Budete příjemně překvapeni tím, přijatelné ceny a každodenní pomoci kompetentních poradců, kteří budou odpovídat na všechny vaše dotazy.

Neztrácejte čas a energii v marné. Objednáním produktu dnes si můžete vychutnat skvělou dovolenou v blízké budoucnosti.

Veškeré originální návrhy na vyžádání!

Instalační: Moskva regionu a přilehlých oblastech

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 4